Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-09, 11:49   #4981
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Chciałam wam pokazać pokój Piotrusia, jeszcze nie dopieszczony, ale gotowy do dopieszczeania pokój jest malutki więc ciężko zrobić fotki. Chcę jeszcze kupić jednokolorową narzutkę na łóżko (jak mnie tż wkurza to mu mówię, że moja mama będzie na tym łóżku spała hihihi)

odpadły dwa uchwyty w segmenciku, a tż już nie wiem ile zabiera się do ich przymocowania

Mam nadzieję, że Piotrusiowi pokój się spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7020.JPG (62,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7024.jpg (35,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7030.JPG (53,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7035.JPG (73,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7038.JPG (48,8 KB, 55 załadowań)
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 12:15   #4982
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
faktycznie fajna dzięki moja mama kupuje nmiesiecznie dość drogie leki a tu sa o 30 złotych tansze na paczce
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Goga, faktycznie moje witaminki ciążowe aż o 7zł tańsze a odbiór w tej samej aptece! Krem na rozstępy też 8zł tańszy. A mam trzy apteki na osiedlu, gdzie mogłabym odbierać lekarstwa, więc super! Dzięki za info
Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
a ja dzis padam z nóg! trzeci dzień męczę się z gorączką -co prawda nie jest jakaś szczególnie wysoka bo 37,5 ,ale niczym nie moge jej zbić. Dzwoniłam do mojego lekarza, który powiedział, że w ciąży temp. zawsze jest podwyższona, że należy martwić się temp.min.38,a mi ani Apap ani domowe sposoby nie pomagają cały czas jestem "pociągająca" z bólem głowy Tak bym chciała móc wyjśc na spacer...

Goga- faktycznie taniej w tej aptece... na pewno będę z niej korzystać, bo punkt odbioru mam bardzo blisko domu
Bardzo proszę dziewczyny, ja bardzo się cieszę, że znalazłam tą stronkę zwłaszcza teraz jak trzeba kupować "specyfiki " dla dzidziolka

Dorotko mam nadzieję, że szybciutko się wykurujesz. Może wypróbujesz czosnek, lubisz? - to naturalny antybiotyk.

Cytat:
Napisane przez niobe7 Pokaż wiadomość

Tak mysle o tej aptece internetowej... Bo wlasnie moj TZ mi powiedzial, ze w tv byl program, ze duzo lekow w aptekach internetowych to podroby, ktore moga byc szkodliwe dla zdrowia. No ale za ta przemawia to, ze leki odbiera sie w normlanej aptece, a chyba normalna apteka nie wspolpracowalaby z jakimis oszustami, no nie?
niobe7 to nie jest typowa apteka internetowa. Cały "bajer"polega na tym, że tam wybierasz sobie leki po fajnych cenach a odbierasz w swojej aptece oraz mieście. Tylko, że apteka musi by pod szyldem "dbam o zdrowie". Akurat w mim mieście to najstarsza apteka i ja zawsze kupuję tam leki. Ceny tylko zamiast tych aptecznych będą internetowe. A cała reszta bez zmian, czyli producent, data ważności no i źródło dostaw.

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Chciałam wam pokazać pokój Piotrusia, jeszcze nie dopieszczony, ale gotowy do dopieszczeania pokój jest malutki więc ciężko zrobić fotki. Chcę jeszcze kupić jednokolorową narzutkę na łóżko (jak mnie tż wkurza to mu mówię, że moja mama będzie na tym łóżku spała hihihi)

odpadły dwa uchwyty w segmenciku, a tż już nie wiem ile zabiera się do ich przymocowania

Mam nadzieję, że Piotrusiowi pokój się spodoba
anuhaaaaa śliczniutki, podoba mi się zestawienie kolorów, cudny księżyc (lampka) nad łóżeczkiem. Piotruś będzie bardzo ZADOWOLONY, a i te półeczki nad łóżeczkiem też fajnie wyglądają. Chętnie ściągnę ten pomysł od Ciebie. Jeśli możesz to napisz gdzie i za ile je kupiłaś?
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 12:50   #4983
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Chciałam wam pokazać pokój Piotrusia, jeszcze nie dopieszczony, ale gotowy do dopieszczeania pokój jest malutki więc ciężko zrobić fotki. Chcę jeszcze kupić jednokolorową narzutkę na łóżko (jak mnie tż wkurza to mu mówię, że moja mama będzie na tym łóżku spała hihihi)

odpadły dwa uchwyty w segmenciku, a tż już nie wiem ile zabiera się do ich przymocowania

Mam nadzieję, że Piotrusiowi pokój się spodoba

Ale sliczny pokoik, a ten napis "Piotrus" na lozeczkowym ochraniaczu super pomysl. I widze ze Piotrus juz ma biurko do odrabiania lekcji
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 12:52   #4984
Liatris
Rozeznanie
 
Avatar Liatris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 545
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Anuhaaa pokoik cudo mam identyczną lampkę dla mojej małej, tyle że oczywiście jeszcze przez tż'ta nie przymocowana do ściany , podoba mi się szczególnie ten dekor na ścianie. W pokoju mojej córki wstawilismy łóżko dla nas i niestety przez jakieś pół roku będzie tam bardzo mało miejsca.

Mam dzisiaj prawie cały dzień twardy brzuch.

Dorotko wracaj do zdrowia
Liatris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 13:03   #4985
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Anuhaaaa pokoik boski super dobraliđcie kolorki i ten pasek ozdobny
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 13:17   #4986
SabinaLG
Raczkowanie
 
Avatar SabinaLG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 266
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Witajcie mamuski

Anuhaaaa pokoik super, bardzo mi sie podobaja te 2 kolory i oczywiscie imie na ochraniaczu -bajer

Wy sie cieszycie, ze to juz tuz tuz a ja sie martwic zaczynam, bo jeszcze mi zostalo 46 dni, a lekarz nie byl zadowolony stanem mojej szyjki. obawiam sie, ze teraz jak 22.08 pojade na usg to mnie w szpitalu zamknie, tylko ze ja jeszcze nawet nie mam zakupow zrobionych i ze wzgledu na stan szyjki nigdzie nie pojade. Gin jak mnie badal powiedzial do siebie "to sie trzyma na slowo honoru" a pozniej stwierdzil, ze byle do konca sierpnia. Boje sie, bo nie chce, zeby sie dzidzia tak wczesnie urodzila. Ide polezec...
SabinaLG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 13:49   #4987
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

dzięki dziewczyny za miłe słowa na temat Piotrkowego pokoju. jak młody się urodzi to łóżeczko przeniesiemy do sypialni, żeby był z nami na począku. A później to już zobaczymy kiedy zamieszka w swojej komnacie

goga te półeczki kupiłam w "black red white", seria "tip top", najmniejsza - 39zł, średnia - 49zł, najdłuższa - 59zł. Ale ceny podałam ze strony www, bo kupowałam je już 2 lata temu.

chyba się wezmę za założenie nowego wątku, nasz się już zbliża do końca. na pierwszej stronie umieszczę naszą mamusiową listę, która ewentualnie tam będę uzupełniać, żeby już jej później co chwila nie wrzucać. więc biorę się za robotę

poczekam tylko byśmy dostukały do 5000 postów

Edytowane przez anuhaaaaaaaaaa
Czas edycji: 2008-08-09 o 14:17
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 14:57   #4988
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

I tak z ilością postów nie pobijemy lipcowo-sierpniówek, ale i tak nam to dobrze idzie....
No dziewczyny gdzie jesteście, trzeba dobić do 5000 postów...?
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 15:33   #4989
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

To ja Wam troszkę pomogę - zawsze to jeden post więcej

Wrzucam serdeczne pozdrowienia i życzenia szczęśliwych rozwiązań najlepiej w terminach... choć wiem, że część z Was ukradkiem ma się zamiar stać mamusiami sierpniowymi
Buziaki dla Was a głaskacze dla brzuszków

Przyszła mamusia styczniowa 2009
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 15:42   #4990
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Chciałam wam pokazać pokój Piotrusia, jeszcze nie dopieszczony, ale gotowy do dopieszczeania pokój jest malutki więc ciężko zrobić fotki. Chcę jeszcze kupić jednokolorową narzutkę na łóżko (jak mnie tż wkurza to mu mówię, że moja mama będzie na tym łóżku spała hihihi)

odpadły dwa uchwyty w segmenciku, a tż już nie wiem ile zabiera się do ich przymocowania

Mam nadzieję, że Piotrusiowi pokój się spodoba
prześliczny pokój! zwłaszcza część łóżeczkowa - ta Piotrusia bardzo fajnie dobrane kolorki...Piotrusiowi na pewno będą się śniły w tym pokoiku same słodkie sny...
mi pozostało jeszcze typowo kosmetyczne rzeczy do zrobienia w pokoju i też może odważę się wkleić efekt mojego meblowania pokoju dla Natalki.
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 15:44   #4991
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

No to jak nie inaczej zakonczyc ten watek tylko kulinarnie!!
Wlasnie wszamalam spagetti z krewetkami, kurczakiem i sosem smietanowo-parmesanowym!!
Mojego autorstwa!!Nawet sos sama zrobilam.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 15:55   #4992
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

To ja tez na krotko, w skrocie napisze jak minela wczorajsza wizyta.

Brzuszek nie za maly, nie za duzy, a w sam raz, maluch zostal pochwalony za aktywnosc, serduszko bije jak trzeba. Za to matka ma zle wyniki gluzkozy i podejrzenie cukrzycy w poniedzialek ide na 3 godzinna glukoze wiec modle sie zeby te wyniki wyszly dobrze. Czy ktoras z was miala podobnie? Czy jest na watku mama z cukrzyca ciazowa czy to ja zapowiadam sie na pierwsza??

Napisze wiecej pozniej, bo teraz szykuje sie na szkole karmienia piersia...

Anuhaaa Boski pokoik!!!!

A-ha w poniedzialek mam za zadanie znalezc mojego lekarza i bedzie dzwonil do czerwonego kzyrza. Ok spadam laseczki-kuleczki!
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:03   #4993
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
No to jak nie inaczej zakonczyc ten watek tylko kulinarnie!!
Wlasnie wszamalam spagetti z krewetkami, kurczakiem i sosem smietanowo-parmesanowym!!
Mojego autorstwa!!Nawet sos sama zrobilam.


My tez właśnie pochłoneliśmy spaghetti ale z mięskiem mielonym najadłam się jak mops i idę poleżec
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:05   #4994
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Anuha pokoik cudowny!!!
widzę, że chyba rury od kaloryfera macie zabudowane regipsami tak jak my
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:18   #4995
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
To ja tez na krotko, w skrocie napisze jak minela wczorajsza wizyta.

Brzuszek nie za maly, nie za duzy, a w sam raz, maluch zostal pochwalony za aktywnosc, serduszko bije jak trzeba. Za to matka ma zle wyniki gluzkozy i podejrzenie cukrzycy w poniedzialek ide na 3 godzinna glukoze wiec modle sie zeby te wyniki wyszly dobrze. Czy ktoras z was miala podobnie? Czy jest na watku mama z cukrzyca ciazowa czy to ja zapowiadam sie na pierwsza??
Anah miała coś z cukrem, musiała mierzyć, ale hmmm też dawno jej nie było...

Anuhaaaaaaaaa pokoik rewelacja

apropo kulinariów to wcinam właśnie arbuza
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:23   #4996
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
prześliczny pokój! zwłaszcza część łóżeczkowa - ta Piotrusia bardzo fajnie dobrane kolorki...Piotrusiowi na pewno będą się śniły w tym pokoiku same słodkie sny...
mi pozostało jeszcze typowo kosmetyczne rzeczy do zrobienia w pokoju i też może odważę się wkleić efekt mojego meblowania pokoju dla Natalki.
Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Anuhaaa Boski pokoik!!!!
Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Anuha pokoik cudowny!!!
widzę, że chyba rury od kaloryfera macie zabudowane regipsami tak jak my

dziękuję, dziękuję!!!!

no dziewczyny, już zaraz dobijemy do końca

a ja myślałam, że padnę dzis trupem jak położyliśmy nowe dywany i chodniki, to sie okazało, że drzwi trochę wadzą i trzeba je przyciąć po pół cm. Więc przyszedł mój tata z pilarką pod pachą i z tż rozłożyli się w kuchni i wrrrrrrr bzzzzz tną drzwi. Jak tam weszłam to szczena mi opadła. Cała kuchnia w wiórach!!! Możecie sobie tylko wyobrazić jak to wyglądało... No tartak sobie urządzili... A kuchnia była zrobiona na błysk... była Mój tata oczywiście cały zadowolony, że mu się tak dobrze i prosto drzwi obcięły i jaką to on ma dobrą pilarkę Stwierdził tylko : Gdzie drewno rąbią tam wióry lecą! ahhhhh ale przynajmniej można teraz spokojnie drzwi otwierać
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:29   #4997
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
My tez właśnie pochłoneliśmy spaghetti ale z mięskiem mielonym najadłam się jak mops i idę poleżec
a my mieliśmy dzis zapiekankę makaronową z boczuciem itp. w sosie serowo-śmietankowym...
makarony dziś rządzą????
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:36   #4998
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

ja dziś zostaję sama wieczorem, bo tż idzie się spotkać z kolegami (czyt. narąbać) i na pocieszenie w szafce czekają wafelki kokosowe, dwie paczki chipsów i bita śmietana w sprayu, więc jak złapię doła to będzie w czym wybierać. Mam nadzieję jednak, że uda mi się zatrzymać na misce z owocami.

a teraz lecę zrobić ogóreczki małosolne to mój pierwszy raz

no dobra, proszę żegnać się z wątkiem, lecę założyć nowy
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 16:43   #4999
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
ja dziś zostaję sama wieczorem, bo tż idzie się spotkać z kolegami (czyt. narąbać) i na pocieszenie w szafce czekają wafelki kokosowe, dwie paczki chipsów i bita śmietana w sprayu, więc jak złapię doła to będzie w czym wybierać. Mam nadzieję jednak, że uda mi się zatrzymać na misce z owocami.

a teraz lecę zrobić ogóreczki małosolne to mój pierwszy raz

no dobra, proszę żegnać się z wątkiem, lecę założyć nowy
niezły zestawik, ja w sobotę obowiązkowo lody bo jak oglądam czasem Nianię i wcinają tam lody z pudełka to....

żegnaj wąteczku do zobaczyska na nowym
podaj tu linka anuhaaaaaaaaaaaaaa
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-09, 16:46   #5000
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Zapraszam do nowego wątku

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...51#post8530051

i jednocześnie żegnam stary
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.