uwaga na pierścionki firmy YES - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 20:23   #61
mikeko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez ICQ do mikeko GG do mikeko
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
białe złoto nierodowane ma lekko żółtawy kolor

chyba, że oszukali i żółte złoto zarodowlali

albo białe jest kiepsko rodowane
w momencie kupna białe złoto było białe, ja wiem że to sie sciera i sie robi zolte ale nie po takim czasie rozumiem 2 lata, ale nie 2 miesiace! dzisiaj oddalam do reklamacji po raz drugi reklamacje przyjmowala pani [wczesniej byl pan ktory probowal mi wmowic ze pierscionek wystarczy wyczyscic] ktora byla bardzo zdziwiona ze cos takiego sie dzieje, porownywala ze swoja obraczka ktora byla ewidentnie biala a nie zolta.... przyznala mi racje i reklamacje przyjela. zobaczymy co bedzie dalej
mikeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 15:41   #62
gdartt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Czego się można spodziewać po firmie która nawet nie odpisuje na meile? Napisałem z 3 meile dotyczące "propozycji współpracy". Niestety nawet ani razu nie pofatygowali się odpisać... Jeśli nie chcieli tej współpracy to każda szanująca się firma odpisałaby chociaż że dziękują, ale nie... Byle kmiot nie firma odpisałaby cokolwiek... Oni nie potrafili... Tak duża firma jak YES a zatrudniają ludzi nie potrafiących czytać lub pisać? Widocznie ta firma nie szanuje siebie - swojego wizerunku i swoich potencjalnych klientów. Będę odradzał każdemu dokonywania u nich zakupów ( zacząłem od swoich bliskich ) ponieważ takie zachowanie świadczy zapewne również o jakości ich produktów...

Pozdrawiam - i pamiętajcie - duża firma to nie znaczy dobra firma, a często wręcz przeciwnie - brak poszanowania swoich klientów, w końcu mają ich tak wielu, strata kilkunastu na miesiąc nie zaszkodzi...
gdartt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 20:41   #63
lineinthesand
Przyczajenie
 
Avatar lineinthesand
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Porąbka, okolice Bielska-Białej
Wiadomości: 7
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Witam ja również nie będę oszczędzać firmy yes i na pewno już nigdy niczego u nich nie kupię. dostałam od mojego chłopaka pierścionek z kolekcji princess's dream. Oczywiście zaledwie po tygodniu noszenia wypadł ametyst który na szczęście znalazłam i przyniosła następnego dnia do salonu. Obsługiwała mnie arogancka pani która sprawiała wrażenie jakby miała pretensje iż w ogóle zawracam jej głowę. Po 2 tyg dostałam inf że pierścionek jest do odbioru więc udałam sie do salonu w którym odkryłam iż pseudo naprawiony pierścionekwcale nie jest naprawiony ponieważ ząbki które miały trzymać kamień odstawaly co pokazałam pani w salonie, stwierdziła że tylko mi się tak wydaje więc wzięłam go żeby się nie kłócić i oczywiście 40 min później kamień wypadł.. Byłam zanieść go dzisiaj znów i dowiedziałam się tylko tyle, że nie wiedzą co z tym 'zrobić i do mnie zadzwonią :/ więc ja się pytam do czego to jest podobne????
__________________
"Czy nie starczy że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?"
Richard Dawkins
lineinthesand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 08:56   #64
mikeko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez ICQ do mikeko GG do mikeko
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

to jest totalna porażka...na początku zeszłego roku zaniosłam mój pierścionek do reklamacji po raz trzeci, a jak wiadomo, jeśli jedną rzecz reklamuje się trzy razy to można żądać zwrotu pieniędzy lub wymiany. chcieliśmy go więc wymienić na ten sam model z żółtego złota żeby mieć święty spokój (pieniądze nas nie interesowały bo od czasu kiedy go kupiliśmy pierścionek taki podrożał o 100%, więc nie wiem jaki bubel byśmy kupili teraz za taką kasę jak wtedy :P ) ale znawcy w firmie yes uznali to za bezpodstawne... pierścionek oddali mi biały, ale co z tego, skoro teraz znowu jest żółciutki... właśnie wybieram się z reklamacją nr 4
mikeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 15:04   #65
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Ja niestety też mam przykrą przygodę z tym sklepem. Kupiłam pierścionek z kolekcji princess's dream (jak lineinthesand powyżej) jednak nawet go nie ponosiłam bo od razu się zorientowałam, że brak łapki przytrzymującej kamień więc odniosłam go do sklepu gdzie od razu złożono reklamację. Reklamacja została rozpatrzona pozytywnie dla mnie, jednak pomimo zapewnień Pani która przyjmowała reklamację nie otrzymałam pierścionka, po niecałych 2 tygodniach kazano mi przyjść do salonu i wybrać coś innego w tej samej cenie. Pani, która wtedy mnie obsługiwała (jeśli takie traktowanie klienta w ogóle można nazwać obsługą) naciskała abym coś wybrała, jednak ja odmówiłam i poprosiłam o zwrot pieniędzy, Pani powiedziała że tego zrobić nie może. Tylko się zdenerwowałam bo mnie zmuszała do wyboru czegoś ze sklepu na co nie miałam ochoty i że pieniędzy i tak nie dostanę i mogę pisać pismo do Poznania. Więc jestem teraz po 3 tygodniach od reklamacji, po 2 telefonach do Poznania, bez pierścionka i bez pieniędzy. Wszystko jest pięknie i ładnie jak się u nich kupuje, gorzej jak już mają się wywiązać z umowy lub dbać o klienta. Mnie jako klientkę już stracili. Każdemu będę odradzać sklep Yes w Toruniu w CH Plaza!
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 08:44   #66
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Dziewczyny czytając niektóre wypowiedzi trochę się wystraszyłam, bo właśnie wczoraj pierwszy raz robiłam zakupy w Yes. Kupiłam zwykły , klasyczny, srebrny pierścionek dla kuzynki na biarzmowanie. Poza ty zamówiłam coś dla siebie;D Mam nadzieję ,że nic się z nimi nie będzie działo.
Dla mnie w Yes ceny są dośc przystępne jeżeli chodzi o srebro.
Ładne modele na każdą kieszeń. Jedyne czego żałuje to zasugerowłam się ceną w internecie a okazało się ,że w sklepie stacjonarnym jest drożej. Dlatego jak wam się coś podoba to radzę zamówic sobie na ich stronce a potem odebrac w sklepie.
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 22:39   #67
Julia23
Raczkowanie
 
Avatar Julia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 63
GG do Julia23
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Własnie jestem w poszukiwaniu obrączek slubnych. Byłam w aparcie i Yesie. Taką obrączkę co chcę to kobitka z Aparta stwierdziła że nie mają. Więc otworzyłam przy niej ich katalog obrączek ślubnych ( edycja 2013) i zaczęłam czytać co mieli napisane: jak wybrać obrączki, punkt 1: wybór kruszcu i jego koloru, punkt.2: wybór profilu obrączek, punkt3: wybór wykonczenia obrączek itp itd. Więc tak sobie punktami ustaliłam co chcę : białe złoto, zewnątrz płaskie, wewnątrz wypukłe, rozmiar 3mm z małym brylantem. Babka powiedziała że nie mają, tylko to co w katalogu jest. Zapytałam się jej czy mi zrobią na indywidualne zamówienie. Więc ona powtórzyła, ze tylko z katalogu. Poczułam sie jak na zakupach w jakimś markecie, gdzie babka sprzedaje masowe towary. Tu nie ma " nasz klient nasz pan" tylko produkty z masowej produkcji.
Masakra, zawiodłam się.
__________________
Live and do what you want to do
Julia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 12:35   #68
kaza2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

naprawdę Polecam 2x się zastanowić nad wyborem tego jubilera.
Kupiłem pierścionek za głupie 50 zł i rozpadł się na drugi dzień Strach pomyśleć co by było gdyby kosztowało to 2 tys.
Panie z salonu odsyłają do kontaktu przez stronę, a rzeczniczka sypie paragrafami dlaczego tego nie wymienią
kaza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 18:00   #69
slide1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Witam serdecznie urzytkowiników forum , znalazłem tęn wątek więc opisze moją przygode z firmą YES .. Ponad pół roku temu kupiłem pierscionek zareczynowy w krakowskiej Galeri M1 , nie znałem rozmiaru więc palca swojej dziewczyny więc zapytałem panią sprzedającą co w takim razie zrobić , powiedziała mi ze pierscionek mozna zawsze wymienić na miejszy rozmiar lub zmniejszyć , okazało się że jest za duży o 2 rozmiary , przyniosłem piersionek spowrotem do nich , powiedzieli mi ze nie mozna juz
zamówic takiego modelu , a zmniejszyć sie nie da o 2 rozmiary bo powypadają oczka , jedynie o 1 rozmiar , i zostałem za przeproszeniem w dupie! piersionka oddac nie mozna , do tej pory mam go ,a zaręczyny będe musiał przełożyć jak zarobie na nowy piersionek!! super!! dziekuje firmie YES i pani i panu z oddziału Kraków M1 za zrobienie mnie w konia (jestem wkurzony ) [pozdrawiam
slide1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 19:07   #70
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Slide1 nie kupuj nowego, idź do zwykłego złotnika i myślę, że Ci zmniejszy bez problemu. To jak zachowała się firma absolutnie niedopuszczalne
oriane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 11:47   #71
orchidea79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Uwaga też na kolczyki firmy YES. Moje złote kolczyki połamały po dwóch miesiącach użytkowania. Reklamacja oczywiście nie została uwzględniona, bo przecież „źle” je nosiłam. Kolczyki jako złom trafiły do prawdziwego złotnika, który opowiedział mi ze szczegółami, jak powstają tego typu produkty. Nie ma to nic wspólnego ze sztuką złotniczą. Był to zwykły odlew i fachowca wcale nie zdziwiło, że się tak szybko połamały. Ale oczywiście firma YES nie przyjmuje odpowiedzialności za swoje produkty, zawsze winny jest klient!
orchidea79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 12:55   #72
JSC90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Gr
Wiadomości: 79
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Wklejam link, który znalazłam na wykopie: http://pokazywarka.pl/7bbgcj/
JSC90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 22:01   #73
gw50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Angry Wściekła klientka Yes Zielona Góra Focus Mall

Zakupiłam w Yes zegarek za 500 zł i od samego początku są z nim problemy.Zegarek dobrze chodzi tylko wtedy gdy leży.Podczas noszenia na ręku ( a takie jest jego przeznaczenie ) zegarek robi sobie przerwy,zatrzymuje się na jakiś czas po czym idzie dalej.Nigdy nie wiadomo ,która jest godzina.Wskazówki zegarka przestawiają się i np.o pełnej godzinie gdy duża wskazówka jest na dwunastej to mała wskazówka jest między siódemką a ósemką ( mam na dowód zdjęcie zegarka przed oddaniem do reklamacji - z datą zdjęcia ).Po reklamacji serwis już po raz drugi nie uznaje reklamacji twierdząc ,że zegarek jest sprawny.Właściciel sklepu boi się ze mną porozmawiać.I co mam dalej z tym pseudo zegarkiem robić ? Ale sprawy nie odpuszczę ,będę walczyć i jednocześnie robić antyreklamę gdzie się da,we wszystkich mediach jak to sklep YES w Focus Mall załatwia swoich klientów.Kilka razy próbowałam polubownie załatwić sprawę,ale niestety szef ma to gdzieś i ma w nosie dobro klientów , nie dba wcale o reputację firmy.Proszę się zastanowić,czy taki ktoś powinien reprezentować Yes w Zielonej Górze
gw50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 12:18   #74
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

W sumie nie mam żadnych pierścionków z YES, ale mam przykre doświadczenie z kolczykami. Otóż niedawno po roku czasu odpadła mi jedna perła.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 21:55   #75
common
Raczkowanie
 
Avatar common
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RP
Wiadomości: 342
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Wypisz wymaluj sytuacja z mojego życia.

http://forumprawne.org/prawa-konsume...erscionek.html
__________________
"racja jest jak dupa, każdy ma swoją"
common jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 23:46   #76
16Bella16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 127
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Hej. Mi tez zginal kamień po 10 dniach od zaręczyn. Ale musialam w coś. Uderzyć i wypadl bo nie byli wtopiony w zloto trzymal się przy pomocy takiej koronki ( nie wiem jak to nazwać. Nie wiem tez czy byli przyklejony od spodu czy nie );( Myślicie ze uwzględnia mi reklamacje w Yes stamtad pochodzi ;(? Dodam jeszcze ze pierscionek okazal się za duży jak robilam przymiarke kilka miesięcy wczesniej rozmiar 12 byli idealny w dniu zaręczyn okazal się za duży i byl zmniejszany u zwyklego przydrożnego jubilera na rozmiar 11. Nie bylo w miescie akurat yes a zareczyny odbyly sie na wakackach. Proszę poradzcie!
Zgł
16Bella16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 00:16   #77
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

16Bella16 - szczerze mówiąc myślę, że nie przyjmą Ci reklamacji, nie wiem jaki masz model pierścionka, ale niektórych nie można zmniejszać ze względu na konstrukcję, bo można ją naruszyć i kamienie później mogą powypadać i na to się właśnie mogą powoływać... ale zawsze możesz spróbować, w końcu nic nie tracisz, a możesz zyskać
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 14:51   #78
Aska_lolipop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

szczerze nie polecam piercionka firmy YES model amore, dostałam go na zareczyny bo podobał mi sie bardzo ten wzór, po kilku misiacach zauważyłam ze robi sie jajowaty, a dodam, ze w domu zdejmuje bizuterie (mam taki odruch) ale pomyslalam, ze to normalne. Po rozmowie z siostra ktora nosi piercionek o cieszej szynie 2 lata dluzej i jest on idealnie okragly pomyslalam ze jest cos nie tak. Zaniosłam pierscionek do reklamacji, został on bezpłatnie wyprostowany i tak 4 razy z kazdym kolejnym prostowaniem odkształcał sie coraz mocniej. Dano mi nowy pierscionek, który dosłownie po dojściu do pracy, trzymając w reku torebkę tak sie zniekształcił, że nie mogłam zdjąc go z palca( myslalam, że sie przewrócę jak to zobaczyłam) po tym nastapiła batalia o pieniadze oczywiscie firma odmawia, ich rzeczoznawca twierdzi ze to moja wina i tak dalej. Pomyslałam, że zaniose pierscionek do złotnika zeby mi go naprawił, trzech mi odmówiło ponieważ pierscionek jest tak beznadziejnie zrobiony, że nieopłaca im sie tego robic. Dopiero projektant bizuterii zdecydował sie wykonać nowy pierscionek, ponieważ konstrukcja YESowska jest niewłaściwa,pierścionek jest pusty w środku, i dlatego sie odkształca.

teraz poszłabym do złotnika z wzorem piercionka jaki mi sie podoba a nie przepłacała w tej firmie
Aska_lolipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 17:08   #79
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Ja również dostałam pierścionek zaręczynowy z YES, mam go dopiero od miesiąca ale wszystko jest ok, mam też kilka innych rzeczy od nich i też wszystko jest dobrze
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-12, 12:32   #80
palinnka0
Paulina z w-wskiej Pragi
 
Avatar palinnka0
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 889
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Cytat:
Napisane przez ann2016 Pokaż wiadomość
Ja również dostałam pierścionek zaręczynowy z YES, mam go dopiero od miesiąca ale wszystko jest ok, mam też kilka innych rzeczy od nich i też wszystko jest dobrze
Też mam pierścionek firmy YES i jak na razie nie mam zastrzeżeń a noszę od lutego.
__________________
Age: 22
Wierna fanka - Legia Warszawa.
Studia - w toku.
forever alone, it is time for having fun.


_________________________ ______
seriale! Przyjaciele, GoT, PrettyLittleLiars.
books! King
palinnka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 08:26   #81
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Cytat:
Napisane przez Aska_lolipop Pokaż wiadomość
szczerze nie polecam piercionka firmy YES model amore, dostałam go na zareczyny bo podobał mi sie bardzo ten wzór, po kilku misiacach zauważyłam ze robi sie jajowaty, a dodam, ze w domu zdejmuje bizuterie (mam taki odruch) ale pomyslalam, ze to normalne. Po rozmowie z siostra ktora nosi piercionek o cieszej szynie 2 lata dluzej i jest on idealnie okragly pomyslalam ze jest cos nie tak. Zaniosłam pierscionek do reklamacji, został on bezpłatnie wyprostowany i tak 4 razy z kazdym kolejnym prostowaniem odkształcał sie coraz mocniej. Dano mi nowy pierscionek, który dosłownie po dojściu do pracy, trzymając w reku torebkę tak sie zniekształcił, że nie mogłam zdjąc go z palca( myslalam, że sie przewrócę jak to zobaczyłam) po tym nastapiła batalia o pieniadze oczywiscie firma odmawia, ich rzeczoznawca twierdzi ze to moja wina i tak dalej. Pomyslałam, że zaniose pierscionek do złotnika zeby mi go naprawił, trzech mi odmówiło ponieważ pierscionek jest tak beznadziejnie zrobiony, że nieopłaca im sie tego robic. Dopiero projektant bizuterii zdecydował sie wykonać nowy pierscionek, ponieważ konstrukcja YESowska jest niewłaściwa,pierścionek jest pusty w środku, i dlatego sie odkształca.

teraz poszłabym do złotnika z wzorem piercionka jaki mi sie podoba a nie przepłacała w tej firmie
o matko
współczuję sytuacji... niestety potwierdza się częsta opinia o tym, że w sieciówkach zdarzają się buble
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 18:05   #82
justyna81s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: uwaga na pierścionki firmy YES

Niestety zakupiłam pierścionek yes:
http://yes.pl/pavoni-srebrny-pierscionek-30933
Kryształek odpadł tego samego dnia.
Załosna firma, zwrot kasy nie wchodził w grę, nigdy więcej!
justyna81s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-24 19:05:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.