krem przeciwzmarszczkowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-13, 21:32   #31
kama100
Raczkowanie
 
Avatar kama100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 89
krem przeciwzmarszczkowy

Jestem po 40. Nie mam wiele zmarszczek, ale ostatnio kupiłam krem przeciwzmarszczkowy - liftingujący Lirene. Dopiero w domu zauważyłam, że jest on 50+. Zastanawiam się czy nie będzie on dla mnie zbyt silny i czy nie wymienić go na inny.
kama100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 00:03   #32
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy

Wbrew pozorom nie trzeba się sugerować tym, że on jest 50+ Możesz spokojnie użyć tego kremu, bo i tak on cudów nie zdziała Jak po jakimś czasie stwierdzisz, że efekty są zbyt dobre, to przerzuć się na jakiś słabszy. Po za tym, trzeba mimo wszystko wyprzedzać czas i nie próbować redukować zmarszczek jak już będą bardzo widoczne, tylko utrzymywać skórę w dobrej kondycji, żeby się nie pojawiły. Łatwiej zapobiegać niż leczyć
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 15:28   #33
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy

Ja niedawno skończyłam 40 i nie jestem ekspertem w dziedzinie kosmetyki, ale uczono mnie, że w doborze kremu należy się kierować stanem swojej skóry, tzn. jeżeli krem jest przeznaczony dla osób po 50 a Ty masz 45, ale Twoja skóra jest w kiepskim stanie jak na Twój wiek (naljepiej żeby to stwierdziła dobra kosmetyczka) to możesz używać tego kremu, ale jeśli - jak piszesz - nie masz za wiele zmarszczek, to lepiej podaruj ten krem starszej koleżance, albo poradź się kosmetyczki.
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 22:36   #34
kama100
Raczkowanie
 
Avatar kama100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 89
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy

Postanowiłam wypróbować. Może będę stosować na zmianę z jakimś innym kremem .
kama100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:44   #35
teenax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Wiek

---

Edytowane przez teenax
Czas edycji: 2011-10-29 o 18:22
teenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:24   #36
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Wiek

zmarszczki to nie wszystko. jest jeszcze zwiotczenie skóry, które bardzo postarza wizualnie
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 23:00   #37
fkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy

k

Edytowane przez fkk
Czas edycji: 2009-01-20 o 17:15
fkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 12:14   #38
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wiek

Cytat:
Napisane przez teenax Pokaż wiadomość
Nie wiedzialam gdzie to zamiescic...

ciezko znalezc podobny temat na innych forach...

Czemu tak czy siak widac zaawansowany wiek u kobiety, podczas gdy ma zero zmarszczek dzieki szczegolnej dbałosci o siebie?

dajmy na to danute stenke i reklame garniera, wygladzili ja w programie graficznym jak tylek niemowlaka a i tak widac te czterdziesci pare..

jak to jest :P
Z wiekiem zmienia się kontur, kształt, rysy... brak zmarszczek to nie wszystko...
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 11:15   #39
piotr3339
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Krem przeciwzmarszczkowy - pomyłka!

Siema, chciałem kupić jakiś krem na noc, poszedłem do Lidla i no i jest krem na noc, biorę patrze a w domu czytam że to jest przeciwzmarszczkowy na noc..., powiedzcie czy się jednak mogę go używać, mam 19 lat, ale ani jednej zmarszczki, dodam że jestem chłopakiem,
o to opis kremu

Cytat:
Krem przeciwzmarszczkowy na noc Q10 z eksluzywną formułą aktywnych składników - Liftan, koenzymem Q10 i innymi wysokiej jakości składnikami wyjątkowo pielęgnuje wymagającą skórę na co dzień. Specjalne składniki kremu pomagają w rereneracji skóry w nocy i napełniają ją ponownie energią, którą utraciła w ciągu dnia. Następnego dnia skóra jest wypoczęta
piotr3339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:37   #40
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Krem przeciwzmarszczkowy - pomyłka!

kwc i wyszukiwarka.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 15:20   #41
piotr3339
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Krem przeciwzmarszczkowy - pomyłka!

nie ma tego kremu w kwc i w ogóle mało o nim informacji, po prostu chcę wiedzieć czy można używać kremu przeciwzmarszczkowego na noc, nie mając zmarszczek, dlatego że szkoda mi pieniędzy, czy na noc lepszy będzie zwykły krem nawilżający?

Edytowane przez piotr3339
Czas edycji: 2010-08-23 o 15:23
piotr3339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 16:47   #42
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Krem przeciwzmarszczkowy - pomyłka!

oczywiście, że możesz - po prostu skóra nie wykorzysta tych składników kremu, których jeszcze nie potrzebuje jeśli kupiłeś ten krem omyłkowo to nie ma sensu wyrzucać go do kosza
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 20:45   #43
piotr3339
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Krem przeciwzmarszczkowy - pomyłka!

dzięki wielkie, nawet przeczytałem w necie że takie stosowanie kremu p/z u młodej osoby zapobiega powstawaniu, ale wydaje mi się, że to tyczy się drogich kremów, ale co mi tam, 8 zł droga nie chodzi;p. Serdecznie dzięki



P.S a "ferguusson" to pewnie jakiś bot co posty nabija, pojęcia nie ma że tego kremu nie ma, a jednak piszę żebym zrobił to co o już wcześniej 100 razy robiłem
piotr3339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 22:04   #44
chuda89
Raczkowanie
 
Avatar chuda89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Krem przeciwzmarszczkowy - pomyłka!

Z skądś te 5 774 "postów" musiało się w wziąć na koncie ferguusson xD

Krem stosuj śmiało, jednak jeśli masz jakieś problemy skórne np. trądzik (choćby w najmniejszej postaci) uważnie przyglądaj się skórze jak reaguje na krem gdyż w takich kremach (hipermarketowych) występuje zjawisko zapychania, co w konsekwencji może powodować powstaniem zaskórników.
chuda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 22:18   #45
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Krem przeciwzmarszczkowy - pomyłka!

oj, nie wkurzaj mod'ki lepiej
na Wizażu naprawdę jest mnóstwo powielających się wątków tylko z tego powodu, że komuś nie chce się skorzystać z wyszukiwarki czy KWC. a mod'ki muszą pilnować porządku
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 09:25   #46
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Krem przeciwzmarszczkowy - pomyłka!

Cytat:
Napisane przez piotr3339 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie, nawet przeczytałem w necie że takie stosowanie kremu p/z u młodej osoby zapobiega powstawaniu, ale wydaje mi się, że to tyczy się drogich kremów, ale co mi tam, 8 zł droga nie chodzi;p. Serdecznie dzięki



P.S a "ferguusson" to pewnie jakiś bot co posty nabija, pojęcia nie ma że tego kremu nie ma, a jednak piszę żebym zrobił to co o już wcześniej 100 razy robiłem


ah.. ale sie usmialam.

Widac ze czytanie ze zrozumieniem jest Ci obce
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:19   #47
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Krem przeciwzmarszczkowy - pomyłka!

ona jest botem, to Ty noobkiem xD sory, tak se wejszlam i obcykiwalam nowe tematy
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 22:13   #48
piotr3339
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Krem przeciwzmarszczkowy - pomyłka!

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

ah.. ale sie usmialam.

Widac ze czytanie ze zrozumieniem jest Ci obce

Jest mi doskonale znane, przeciwnie do ciebie, spójrz na moje pytanie i na twoja odpowiedź i wtedy oceniaj kto tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem

Cytat:
ona jest botem, to Ty noobkiem xD sory, tak se wejszlam i obcykiwalam nowe tematy
a ty spamerem
piotr3339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 22:29   #49
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Krem przeciwzmarszczkowy - pomyłka!

Czytanie ze zrozumieniem. Jego brak w Twoim przypadku oceniam na podstawie zakupu kremu przeciwzmarszczkowego w wieku 19lat. Informacja ze jest on do cery dojrzałej nie pojawiła się magicznie na opakowaniu w drodze ze sklepu do domu.
Natomiast "moderator" to nie bot i najwyraźniej tez nie widzisz różnicy pomiędzy tym.

(Zbędna) polemikę z Tobą uważam za zakończona, trzymaj się proszę idei wątku i jego pierwotnemu przeznaczeniu.

Przypominam o lekturze regulaminu forum.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 09:47   #50
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy dla panow

podbijam watek, ponieważ mój mąż (32 lata) wczoraj poprosił mnie, żebym mu kupiła jakiś przeciwzmarszczowy kremik

polecicie coś w miarę przystępnej cenie?
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 10:01   #51
Mad Woman
Raczkowanie
 
Avatar Mad Woman
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 280
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy dla panow

Moj TZ (przed 50tka) używa nivea anti age DNA LIFT, krem ma lekka konsystencje ,jest w pojemniku z pomka co ułatwia dozowanie. Stosunkowo niedrogi bo na promocji w Rossmanie około 45 zł. Podpinam sie pod to co napisała Beata,to tak jak z kremami dla kobiet -spektakularnych efektów nie ma ale wiadomo człowiek lepiej sie czuje jak robi coś dla siebie
Mad Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 21:51   #52
malinka7988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 13
krem przeciwzmarszczkowy

hej dziewczyny . mam pytanko jaki krem przeciwzmarszczkowy polecacie dla dziewczyny w wieku 24 lat? tak przeciwzmarszczkowy dobrze przeczytałyscie.na czole mam okropne zmarszczki ( to geny po mamusi) odkad pamietam mam te okropne zmarszczki na czole i stwierdzilam ze czas cos z nimi zrobić aby sie jeszcze bardziej nie pogłebiły bo na obecną chwile już sa bardzo widoczne ...pomóżcie jaki kosmetyk mam wybrac?
malinka7988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 22:05   #53
malinka7988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 13
krem przeciwzmarszckowy

jaki krem przeciwzmarszczkowy moge stosowac w wieku 24 lat? Mam na czole ogromne zmarszczki(geny po mamusi) i stwierdziałam ze nawyzsza pora cos z tym zrobić aby zmarszczki jeszcze bardziej sie nie pogłebiły bo na obecną chwile są już bardzo widoczne.jaki krem radzicie?
malinka7988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 11:49   #54
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 959
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy

Po 1. Do jakiej ceny? Znam dobry krem przeciwzmarszczkowy, ale kosztuje ponad 300zl...
Po 2. Masz przeciez KWC. Poczytaj. Jesli dany krem pomogl komus starszemu od Ciebie to i Tobie ma szanse pomoc.
Po 3. Po co zalozylas 2 identyczne watki?
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:48   #55
malinka7988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 13
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy

oj niestety jestem tu dopierdo 2 raz i nie bardzo jeszcze jestem ibcykana na tej stronie,nie wyświetlało mi sie nic że dotarła wiadomość wiec wysyłałam kolejny raz,ale obiecuje poprawe
malinka7988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:53   #56
Felaa
Raczkowanie
 
Avatar Felaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 289
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy

Kremami zmarszczek nie zlikwidujesz, nie ma takiego kremu.
__________________
Podpisz petycję przeciwko okrutnemu zabijaniu psów w celach konsumpcyjnych

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
Felaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:44   #57
majkazpoznania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: krem przeciwzmarszckowy

Cytat:
Napisane przez malinka7988 Pokaż wiadomość
jaki krem przeciwzmarszczkowy moge stosowac w wieku 24 lat? Mam na czole ogromne zmarszczki(geny po mamusi) i stwierdziałam ze nawyzsza pora cos z tym zrobić aby zmarszczki jeszcze bardziej sie nie pogłebiły bo na obecną chwile są już bardzo widoczne.jaki krem radzicie?
witaj,

najważniesza jest profilaktyka, staraj się nie zapominać o dobrych okularach przeciwslonecznych, tak aby ograniczyć mimike twarzy i przez to pogłębianie się zmarszczek, unikaj korzystania z solarium i stosuj kremy z filtrami ochronnymi, poniważ promienie uv bardzo szybko i skutecznie niszcza włókna kolagenowe znajdujace sie w naszej skorze, przez co poglębiaja zmarszczki, duzo nawadniaj skóre, takze od wewnatrz, polecam stosowanie na dzien kremow nawilzajacych opartych np na kwasie hialuronowym, na noc możesz siegnac po cos bardziej odzywczego, ale wszystko zależy od typu cery, natomiast po produkty ze sladnikami bardzo silnie antystarzeniowymi siegnij w postaci masek. W Twoim wieku nie zaszkodzi też wizyta u kosmetyczki, nawilży ona skórę, a przy pomocy urządzeń takich jak mikrodermabrazja czy pilingi chemiczne wygładzi teksturę skóry oraz przygotuję ją na lepszą penetrację aktywnych składników znajdujących sie w kosmetykach, kóte bedziesz nakładac w domu
majkazpoznania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 12:03   #58
majkazpoznania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy dla panow

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
Witam
Moj malzonek, majacy juz sporo po 40 postanowil zadbac o cere. Poprosil o krem, przeciwzmarszczkowy.
I zaczal sie problem, nie wiem czy krem dla pan po 40 pomoga mu cokolwiek. Owszem widzialam krem firmy matis czy dermika na zmarszczki dla panow, ale nie sa to zbyt mocne (przynajmniej tak wynika z opisu na ulotce) kremy. A jednek moj maz ma bardzo widoczne zmarszczki mimiczne, oraz te ktore wynikaja z racji wieku.
Czy macie jaki pomysl na krem dla pana? A moze pomoglby ten nowy trojwymiarowy korektor zmarszczek z avonu?
Dzieki za wszelka pomoc
pozdr
Maria
witaj, z produktów, które bardzo dobrze znam poleciłabym longue vie homme marki Guinot, krem oprócz tego, że zawiera silne składniki opóżniające proces starzenia skóry, silnie ją nawilża, a mężowi spodoba sie na pewno jego bardzo delikatny zapach męskich perfum, ja produkt kupiłam w jednym z salonów Guinot, jeżeli sie tam udasz na pewno dostaniesz próbke produktu
majkazpoznania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 15:06   #59
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy dla panow

Polecam Twojemu facetowi dwa kosmetyki. Pierwszy to przeciwzmarszczkowy krem po goleniu GUAM UOMO, a drugi to krem przeciwzmarszczkowy Fridge by Yde Face Time. Te drugi według testów zmniejsza zmarszczki o 35% w czasie 28 dni. Jeśli zależy wam na skuteczności to wybierzcie coś z tego ;-)
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 15:14   #60
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: krem przeciwzmarszczkowy

Tematów o kremach przeciwzmarszczkowych było na forum mnóstwo - polecam szukanie. Generalne to nie licz, że kosmetyk za 20 złotych cokolwiek da. Chcesz efektu to musisz kupić coś naprawdę solidnego. Już kiedyś chyba pisałam na forum, ale wspomnę raz jeszcze. Moim zdaniem najskuteczniejszym kosmetykiem do walki ze zmarszczkami jest Microcellulaire ANTI-AGE GUAM. Przywraca skórze jednolity kolor i naprawdę skutecznie redukuje zmarszczki.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-10 11:53:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.