Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-11, 20:49   #3691
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Hej
Mnie martwią ostatnio moje policzki, a najbardziej lewy. Pomimo trądziku policzki zawsze były czyste. Teraz są całe w krostkach. Mam dziwne wrażenie, ze to jakiś produkt powoduje taką reakcję. Tylko nie mam pojęcia jaki. Na początku myślałam, że płyn micelarny z Biedronki. Zmieniłam na różowego Garniera i nadal to samo. Myślałam, że może krem Allerco, ale przecież tyle czasu go używałam i wszystko było ok.
Teraz używam jeszcze wody termalnej Avene, filtra Ducray Melascreen i podkładu z Bourjois 123 Perfect (niewiele, tyle, żeby wyrównać koloryt trochę). Tyle, ze zanim zaczęłam stosować te nowe produkty było to samo. To nie wygląda jak trądzik, a bardziej jak wysypka i czasami łagodnieje, a czasami się nasila, a ja w tym czasie nie zmieniam nic z pielęgnacji.
Jak miało mnie coś podrażniać lub zapychać to zawsze objawiało się na czole, a z czołem jest normalnie, czyli grudki i zaskórniki jak zwykle, ale nic poza tym.
Nie wiem co teraz robić, bo skórę mam przesuszoną i muszę używać kremów, a przykładowo tylko Allerco mi pomaga w mojej sytuacji.
Używam też olejku do twarzy z Alterry, ale tutaj to samo- wysypka pojawiła się jeszcze przed jego stosowaniem. Co robić?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 20:54   #3692
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Hej
Mnie martwią ostatnio moje policzki, a najbardziej lewy. Pomimo trądziku policzki zawsze były czyste. Teraz są całe w krostkach. Mam dziwne wrażenie, ze to jakiś produkt powoduje taką reakcję. Tylko nie mam pojęcia jaki. Na początku myślałam, że płyn micelarny z Biedronki. Zmieniłam na różowego Garniera i nadal to samo. Myślałam, że może krem Allerco, ale przecież tyle czasu go używałam i wszystko było ok.
Teraz używam jeszcze wody termalnej Avene, filtra Ducray Melascreen i podkładu z Bourjois 123 Perfect (niewiele, tyle, żeby wyrównać koloryt trochę). Tyle, ze zanim zaczęłam stosować te nowe produkty było to samo. To nie wygląda jak trądzik, a bardziej jak wysypka i czasami łagodnieje, a czasami się nasila, a ja w tym czasie nie zmieniam nic z pielęgnacji.
Jak miało mnie coś podrażniać lub zapychać to zawsze objawiało się na czole, a z czołem jest normalnie, czyli grudki i zaskórniki jak zwykle, ale nic poza tym.
Nie wiem co teraz robić, bo skórę mam przesuszoną i muszę używać kremów, a przykładowo tylko Allerco mi pomaga w mojej sytuacji.
Używam też olejku do twarzy z Alterry, ale tutaj to samo- wysypka pojawiła się jeszcze przed jego stosowaniem. Co robić?
a wlosy ci sie nie ocieraja o policzki? mi czesto wyskakuja krostki tam gdzie grzywka sie konczy
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 21:06   #3693
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cześć! Jako posiadaczka cery trądzikowej mam do Was pytanie - próbowałyście OCM? Mnie to zrobiło z twarzy jeszcze większą masakrę, początkowo to ignorowałam, bo przecież 'twarz się oczyszcza' ale w końcu dzięki mamie przejrzałam na oczy... Bo o ile większy wysyp bym jeszcze zrozumiała, to białe, podskórne krostki... Może po prostu przy tłustej cerze i trądziku jest to niewskazane? Poza tym bakterie chyba luubią ciepełko, a na tym w pewnej mierze opiera się ta metoda...
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 21:30   #3694
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Cześć! Jako posiadaczka cery trądzikowej mam do Was pytanie - próbowałyście OCM? Mnie to zrobiło z twarzy jeszcze większą masakrę, początkowo to ignorowałam, bo przecież 'twarz się oczyszcza' ale w końcu dzięki mamie przejrzałam na oczy... Bo o ile większy wysyp bym jeszcze zrozumiała, to białe, podskórne krostki... Może po prostu przy tłustej cerze i trądziku jest to niewskazane? Poza tym bakterie chyba luubią ciepełko, a na tym w pewnej mierze opiera się ta metoda...
Ja próbowałam przez tydzień albo dwa, ale wyparłam z pamięci to katastrofalne doświadczenie
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 21:33   #3695
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja próbowałam przez tydzień albo dwa, ale wyparłam z pamięci to katastrofalne doświadczenie
ja tak samo
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 21:37   #3696
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

ja też ciepłe ściereczki potęgowały u mnie problem stanów zapalnych i rozszerzonych naczynek.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 22:10   #3697
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Cześć! Jako posiadaczka cery trądzikowej mam do Was pytanie - próbowałyście OCM? Mnie to zrobiło z twarzy jeszcze większą masakrę, początkowo to ignorowałam, bo przecież 'twarz się oczyszcza' ale w końcu dzięki mamie przejrzałam na oczy... Bo o ile większy wysyp bym jeszcze zrozumiała, to białe, podskórne krostki... Może po prostu przy tłustej cerze i trądziku jest to niewskazane? Poza tym bakterie chyba luubią ciepełko, a na tym w pewnej mierze opiera się ta metoda...
to samo miałam. A szkoda, bo polubiłam ten sposób.
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 08:18   #3698
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

U mnie tez ocm sie nie sprawdzilo. Ale mycie z pomoca cieplej sciereczki liz earle bylo ok, wiec to cieplo chyba nie jest takie zle

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 08:30   #3699
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Panna x, genialna pani dermatolog

Ja dzisiaj ide po skierowanie na badania hormonalne do gina. U mnie to akurat ptzez problemy z okresem, ale odkad odstawilam tabletki anty w kwietniu, mam na brodzie wysyp ropnych gul mysle, ze to hormonalne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Po jakim czasie od odstawienia tabletek zaczęło Cię wysypywać?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 09:01   #3700
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;4765510 0]azjatyckie maseczki kupuję na ebay, jeśli chcesz mogę Ci napisac na PW kilku sprawdzonych sprzedawców.
Maseczki same w sobie nie wybielają ale bardzo dobrze i intensywnie nawilżają skórę, co - mam wrażenie - ma znaczny wpływ na poprawę kolorytu. Moja skóra dużo zyskała na takich "bombach" maseczkowych.

Co do filtrów to ja używam, bo mój jest matujący i dzięki czemu mam "dodatkowy" mat przed nałożeniem BB. Poza tym ładnie przez to się sprawdza jako zastępstwo bazy.[/QUOTE]

Super, poproszę info na priv
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 09:16   #3701
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Po jakim czasie od odstawienia tabletek zaczęło Cię wysypywać?
Po ponad 2 miesiacach


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 12:38   #3702
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
U mnie tez ocm sie nie sprawdzilo. Ale mycie z pomoca cieplej sciereczki liz earle bylo ok, wiec to cieplo chyba nie jest takie zle

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;4766439 6]to samo miałam. A szkoda, bo polubiłam ten sposób.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja też ciepłe ściereczki potęgowały u mnie problem stanów zapalnych i rozszerzonych naczynek.
Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
ja tak samo
Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja próbowałam przez tydzień albo dwa, ale wyparłam z pamięci to katastrofalne doświadczenie
Czyli widocznie nie jest to metoda dla osób z trądzikiem :P Dziękuję za odpowiedzi!
Ja się zastanawiam, czy nie wrócić do jakiegoś taniego lekarstwa na receptę, które okropnie wysuszało. Trzymałam to na buzi z godzinę, potem krem nawilżający i spać. Faktycznie działało, ale się naczytałam że wysuszające specyfiki źle działają, że hurr durr później mi się pogorszy. Odstawiłam, zaczęłam używać jakichś drogeryjnych, ponoć mniej inwazyjnych rzeczy i nie zrobiło to nic dobrego z buzią. Chyba pozostaje mi olać te wszystkie 'wzburzenia co do wysuszenia' i posłuchać swojej cery, zamiast blogerek i innych ludzi, którzy mają przecież inną cerę. Och ja naiwna
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 12:46   #3703
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Czyli widocznie nie jest to metoda dla osób z trądzikiem :P Dziękuję za odpowiedzi!
Ja się zastanawiam, czy nie wrócić do jakiegoś taniego lekarstwa na receptę, które okropnie wysuszało. Trzymałam to na buzi z godzinę, potem krem nawilżający i spać. Faktycznie działało, ale się naczytałam że wysuszające specyfiki źle działają, że hurr durr później mi się pogorszy. Odstawiłam, zaczęłam używać jakichś drogeryjnych, ponoć mniej inwazyjnych rzeczy i nie zrobiło to nic dobrego z buzią. Chyba pozostaje mi olać te wszystkie 'wzburzenia co do wysuszenia' i posłuchać swojej cery, zamiast blogerek i innych ludzi, którzy mają przecież inną cerę. Och ja naiwna
A nie wiesz może co zawierało w składzie?

Zawsze można punktowo stosować
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 13:01   #3704
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Czyli widocznie nie jest to metoda dla osób z trądzikiem :P Dziękuję za odpowiedzi!
Ja się zastanawiam, czy nie wrócić do jakiegoś taniego lekarstwa na receptę, które okropnie wysuszało. Trzymałam to na buzi z godzinę, potem krem nawilżający i spać. Faktycznie działało, ale się naczytałam że wysuszające specyfiki źle działają, że hurr durr później mi się pogorszy. Odstawiłam, zaczęłam używać jakichś drogeryjnych, ponoć mniej inwazyjnych rzeczy i nie zrobiło to nic dobrego z buzią. Chyba pozostaje mi olać te wszystkie 'wzburzenia co do wysuszenia' i posłuchać swojej cery, zamiast blogerek i innych ludzi, którzy mają przecież inną cerę. Och ja naiwna
Jeden z większych błędów jaki popełniłam, to czytanie rad dotyczących pielęgnacji od osób, których skóra była zupełnie inna, niż moja

Jeżeli masz trądzik, to musisz używać czegoś złuszczającego, co czasami faktycznie może wysuszyć skórę, ale jest niezbędne w pielęgnacji. Najważniejsze to dobrać preparat odpowiedni do potrzeb naszej skóry. Tutaj jest prawdziwe kompendium wiedzy na ten temat, warto przeczytać: http://kosmostolog.blogspot.com/2012...ry-tustej.html
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 18:00   #3705
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Polecacie coś na podskórne gule punktowego?
Żel z avon się nie sprawdził tak samo jak maść ichtiolowa xd

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 19:19   #3706
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny a co polecicie do mycia twarzy cos delikatnego do skory tlustej+ wrazliwej naczynkowej ? moze jakis naturalny produkt z kuchni ??


a na duze gule polecam smarowanie tego miejsca swiezyc imbirem natrzec ,albo olejek lawendowy !
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 19:39   #3707
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co polecicie do mycia twarzy cos delikatnego do skory tlustej+ wrazliwej naczynkowej ? moze jakis naturalny produkt z kuchni ??


a na duze gule polecam smarowanie tego miejsca swiezyc imbirem natrzec ,albo olejek lawendowy !
Jeśli chodzi o produkty z kuchni to do głowy przychodzi mi mycie twarzy miodem
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 20:13   #3708
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
a wlosy ci sie nie ocieraja o policzki? mi czesto wyskakuja krostki tam gdzie grzywka się kończy
Nie, u mnie takie rzeczy w ogóle nie mają wpływu kompletnie. Już miałam grzywkę prostą, chodziłam bez grzywki z całkiem zaczesanymi włosami, teraz mam grzywkę długą na bok i większość czoła jest odsłonięta. Nie mam zielonego pojęcia co to może być. Co jakiś czas mam takie niezidentyfikowane wysypy. Dzisiaj jest już np. trochę lepiej, skóra jest gładsza, ale policzek nadal jakieś taki "usypany" kaszką. Robiłam peeling enzymatyczny i raz pomógł, a raz nie. Wczoraj byłam zmuszona zrobić sobie delikatnie peeling drobnoziarnisty bo skóra zaczynała się strasznie łuszczyć i wyglądało to tragicznie. Nic mi już nie pomaga i to jest najgorsze...
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 08:42   #3709
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Polecacie coś na podskórne gule punktowego?
Żel z avon się nie sprawdził tak samo jak maść ichtiolowa xd

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi pomagał olejek z drzewa herbacianego i kwasy nakładane punktowo na 5-10 min.
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 09:07   #3710
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Polecacie coś na podskórne gule punktowego?
Żel z avon się nie sprawdził tak samo jak maść ichtiolowa xd

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Olejek z drzewa herbacianego, olejek lawendowy, pasta cynkowa

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co polecicie do mycia twarzy cos delikatnego do skory tlustej+ wrazliwej naczynkowej ? moze jakis naturalny produkt z kuchni ??


a na duze gule polecam smarowanie tego miejsca swiezyc imbirem natrzec ,albo olejek lawendowy !
Z nienaturalnych produktów moge polecić żel Ziaja Pro normalizujacy - mnie nie podraznia a mam mega naczynkową cerę
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 09:36   #3711
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co polecicie do mycia twarzy cos delikatnego do skory tlustej+ wrazliwej naczynkowej ? moze jakis naturalny produkt z kuchni ??


a na duze gule polecam smarowanie tego miejsca swiezyc imbirem natrzec ,albo olejek lawendowy !
Ja jako delikatnego myjadła rano używam kremu myjącego z Alterry :P mojej buzi krzywdy nie robi choć jest wrażliwa, pytanie tylko czy tak bardzo jak Twoja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 12:10   #3712
Naleigh
Raczkowanie
 
Avatar Naleigh
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 36
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Hej kochani, z trądzikiem zmagam się już sześć lat. Ogrom wizyt u dermatologa, mnóstwo wydanych pieniędzy, ale walczę dalej. Moja cera jest dość dziwna, bowiem bardzo sie swieci i jest tłusta, ale sa dni, kiedy jest przesuszona. Stosuję delikatny krem nawilżający cetaphil. Moje pytanie dotyczy pudru - chcę przestać świecić się jak psu jajca ale zarazem nie chce pogorszyć stanu cery, ktora i tak ma sporo wyprysków, zwłaszcza na czole. Czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć, który z tych trzech pomoże, a przynajmniej nie zaszkodzi?
Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej
biochemia urody, puder bambusowy
Biochemia urody, puder perłowy.

Jestem nieco rozdarta opiniami
Naleigh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 13:01   #3713
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Naleigh Pokaż wiadomość
Hej kochani, z trądzikiem zmagam się już sześć lat. Ogrom wizyt u dermatologa, mnóstwo wydanych pieniędzy, ale walczę dalej. Moja cera jest dość dziwna, bowiem bardzo sie swieci i jest tłusta, ale sa dni, kiedy jest przesuszona. Stosuję delikatny krem nawilżający cetaphil. Moje pytanie dotyczy pudru - chcę przestać świecić się jak psu jajca ale zarazem nie chce pogorszyć stanu cery, ktora i tak ma sporo wyprysków, zwłaszcza na czole. Czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć, który z tych trzech pomoże, a przynajmniej nie zaszkodzi?
Jadwiga, Saipan, Naturalny puder sypki do cery tłustej i trądzikowej
biochemia urody, puder bambusowy
Biochemia urody, puder perłowy.

Jestem nieco rozdarta opiniami
Skora bardzo sie świeci ponieważ jest przesuszona i sama próbuje sie nawilżyc. Może spróbuj jakiegoś kremu intensywnie nawilżającego.

Co do pudrów nic nie odpowiem, bowiem nie stosowałam żadnego z nich tylko przymierzam sie do bambusowego z BU.

Sent from my LG-E400 using Wizaz Forum mobile app
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 13:04   #3714
Naleigh
Raczkowanie
 
Avatar Naleigh
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 36
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ależ próbowałam! Strasznie mnie zapchało i miałam prezent w postaci wysypu A cetaphil mi bardzo aktualnie odpowiada, świecę się zazwyczaj w strefie T i.. ach, skóra jest doprawdy zmienna, różnie reaguje na ciśnienie, klimat, pogodę. :<
Naleigh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 13:10   #3715
lazurrowaa
Zakorzenienie
 
Avatar lazurrowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 091
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Nie kazdy krem intensywnie nawilżający Cie zapcha ;P.

Sent from my LG-E400 using Wizaz Forum mobile app
__________________
cofanie się to najgorsze co możesz zrobić.


Niekorzystanie z życia jest jedną z form samobójstwa.

Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię 'przepraszam' lub 'kocham' mówię serio.
lazurrowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 18:27   #3716
Naleigh
Raczkowanie
 
Avatar Naleigh
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 36
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

no to sobie poszaleję za jakiś czas, może piąty będzie akurat

halohalo, ktoś coś z tymi pudrami? cokolwiek?
Naleigh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 18:48   #3717
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja mam bambusowy z BU i bardzo sobie go chwalę, ładnie matuje z tym, że nie jest to płaski mat. Ostatnio powróciłam do filtrów, udaje mi się nim poskromić smalec na twarzy, nie walę go niewiadomo ile, więc na twarzy mam lekki 'glow'. Tyle, że ja raczej jestem antymakijażowa, więc moje potrzeby i efekty mogą być inne niż u kogoś z pełnym makijażem Używałam też skrobii Dry Flo z mazideł, też fajna sprawa, szalenie wydajny, wyrzuciłam przez przypadek do kosza, inaczej pewnie nie musiałabym kupować nowego do końca życia
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 18:59   #3718
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

bardzo lubię skrobię Dry Flo, z tych naturalnych pudrów ten dawał u mnie najlepszy mat ale bambusowy, ryżowy czy jedwabny dają ładniejsze wykończenie.
Na stronie kolorowka. com jest spory wybór pudrów i dodatków, zawsze możesz sobie je wymieszać :P Ja tak robię, kombinuję. W dodatku kolorowka ma wspólną wysyłkę z ZSK to można przy okazji tam się zaopatrzyć jak się lubi glinki, oleje, hydrolaty itp :P
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 19:15   #3719
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

ja uwielbiam dry-flo wykonczylam jedno opakowanie i mam 2 w zapasie... kocham za to ze matuje na dlugie godziny, nie zapycha, jest wydajna, tania i nie destabilizuje filtrow (kiedys uzywalam)
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-13, 19:20   #3720
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
bardzo lubię skrobię Dry Flo, z tych naturalnych pudrów ten dawał u mnie najlepszy mat ale bambusowy, ryżowy czy jedwabny dają ładniejsze wykończenie.
Na stronie kolorowka. com jest spory wybór pudrów i dodatków, zawsze możesz sobie je wymieszać :P Ja tak robię, kombinuję. W dodatku kolorowka ma wspólną wysyłkę z ZSK to można przy okazji tam się zaopatrzyć jak się lubi glinki, oleje, hydrolaty itp :P
A który z tych wysuszał? Bo mam cere mieszaną+lekki trądzik+sucha cera ;/ i bambusowy mnie wysuszył :/ podobno dobry jest perłowy/lub diamentowy.
A macie jakieś rozwiązania jak puder sypki przechowywać w torebce? Bo ja bez pudru się nie rusze.....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.