Clare Blanc - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-31, 09:50   #211
Renia92i
Zadomowienie
 
Avatar Renia92i
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 1 050
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
próbowałam go uchwycić na zdjęciach, ale nie widać, że tam jest.
po prostu odbija ładnie światło pod oczami.

na zdjęciu z całą twarzą był specjalnie włączony flesz, dlatego wyszłam biała jak trup - normalnie mam jednak trochę koloru na ustach się śmiesznie flesz odbija. i pod oczami jest eyeflash ale czy jakoś go widać? tak chyba nie bardzo. jest w małym "trójkącie" pod oczami, mniej więcej tak jak korektor się kładzie, bez przejechania na policzki - bo jak pisałam wcześniej - jak eyeflash pod oczami to bez rozświetlacza.
chyba, że ktoś znajdzie sposób jak to ma współgrać. ja jakoś na zdjęciach tego nie widzę

na zdjęciu tylko z przybliżeniem makijażu eyeflash też jest pod okiem, ale tu światło jest normalne, bez flesza. wygładza, odbija światło, nie widać "małych podpuchnięć"

nie wiem czy coś to dało, ale będę się starać uchwycić go jeszcze


ps. jeżeli chodzi o rozświetlacz mineralny to clair minerals ma mocno napigmentowane (mam costa brava i jest jak złoto ), clare blanc w sumie również (przynajmniej ten puder rozświetlający cashmere, który używam jak rozświetlacza :P). z innych marek to się nie bardzo orientuję, nie próbowałam...
bardzo ładny makijaż , kupię próbkę eyeflash i be mine chyba będzie ładny czekałam na promocję, ale chyba się nie doczekam

nie widzę na stronie tego costa brava :P

Edytowane przez Renia92i
Czas edycji: 2015-08-31 o 09:52
Renia92i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 10:12   #212
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Renia92i Pokaż wiadomość
bardzo ładny makijaż , kupię próbkę eyeflash i be mine chyba będzie ładny czekałam na promocję, ale chyba się nie doczekam

nie widzę na stronie tego costa brava :P
dziękuję
be mine chyba ktoś tu opisywał/wrzucał? tak coś mi się wydaje.
promocja pewnie będzie - a przynajmniej ja liczę na nią bardzo nie wierzę, że wrzesień będzie bez promocji. jakoś zawsze są promocje na wrzesień ze wszystkim - ubrania, drogerie etc ;p

costa brava to rozświetlacz z clair minerals, nie z clare blanc. swatche wrzucałam na blogu. ale clair minerals chyba już zakończył działalność (lub właśnie dzisiaj zakańcza).
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 11:31   #213
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

jakoś do tej pory byłam przeciwna różom w kolorze brzoskwini. wyglądam w nich dziwnie. mam cały jeden ala brzoskwinia, z chrimaluxe ale on jest definitywnie róż+brzoskwinia i może dlatego wygląda spoko.

no i tak sobie byłam przeciwna aż kiedyś zamówiłam z clare blanc kilka rzeczy w tym próbki róży. wrzuciłam do koszyka na siłę POWDER PINK. a żeby już była jakaś "równa kwota". no i od tamtej pory co go nakładam na policzki jestem wniebowzięta.
jest to matowy róż o kolorze zgaszonego różu z odrobiną brzoskwini. wygląda PRZEPIĘKNIE na policzkach.
dzisiaj przez przypadek znalazłam jego odpowiednik w sephorze - "colorful blush" 5 Sweet on you!
z tym że ten z clare blanc jest mniej intensywny i bardziej wchodzący w zgaszony odcień.
ale na policzku wyglądają podobnie. i teraz znowu chcę róż...

edit: dodałam swatche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2b.jpg (802,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b3.jpg (871,2 KB, 39 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-09-04 o 11:54
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 14:36   #214
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

Ale ładnitkie
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 17:11   #215
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ale ładnitkie
no właśnie! i weź tu nie zbankrutuj.
clare blanc róż pełnowymiarówka to kwota prawie 70zł za 4g,
róż z sephory - prawie 40zł za 3.5g
na buzi trzymają się tak samo, wyglądają podobnie.
nie ukrywam, że chciała bym mieć róż mineralny, ale cenowo sephorowski lepiej się przedstawia. no i zagwozdka - odkładać czy rzucać się na sephorowski przy zniżce jaką mam (jeszcze -15% w sephorze)...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 18:14   #216
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Clare Blanc

Margitea, zaczekać na promocję w Clare Blanc, która podobno ma się pojawić zastanów się na spokojnie bo próbka też powinna na dość długo wystarczyć, tym bardziej że na pewno masz sporo innych róży
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 18:33   #217
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Margitea, zaczekać na promocję w Clare Blanc, która podobno ma się pojawić zastanów się na spokojnie bo próbka też powinna na dość długo wystarczyć, tym bardziej że na pewno masz sporo innych róży
"sporo" to mało powiedziane.
ale sama wiesz, jak to jest

w clare pojawią się pędzle, bo już zapowiedź jest na fb, więc może być promocja ale na te pędzle a nie na resztę. cóż zrobić
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 19:16   #218
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

Jakie te pędzle ładne.. nie wiem po co zaglądałam na fb, chcę kabuki

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 19:25   #219
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Jakie te pędzle ładne.. nie wiem po co zaglądałam na fb, chcę kabuki

Wysłane z mojego SM-G530FZ
odkąd mam jedynego prawdziwego "kabuki" (tego zamykanego złotego z bikor, bo mam jeszcze 3dhd z sigmy który ma w nazwie kabuki ale nie wygląda jak prawdziwy kabuki) to mam ochotę na więcej 'kabukowych' pędzli. serio.

urodziny niedługo, więc "okazja" jest
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 19:30   #220
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clare Blanc

No właśnie, moje urodziny też się zbliżają :-> zobaczymy tylko jakie będą ceny..

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 19:37   #221
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
No właśnie, moje urodziny też się zbliżają :-> zobaczymy tylko jakie będą ceny..

Wysłane z mojego SM-G530FZ
Obstawiam średnia półkę coś jak Sigma. Myślę że nie drożej niż Mac ale nie taniej jak Zoeva :-D
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 10:10   #222
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ooo Fraser Beach to chyba ładny bronzer! I chyba bez pomarańczowych tonów. oj chyba się muszę skusić na niego, chociaż w próbce...

bo z mineralnymi bronzerami mam tak, że nie trafiłam na ideał. I tak nie konturuję twarzy, bo nie potrzebuję, ale lubię po nałożeniu podkładu "ocieplić" kontur twarzy - żeby nie być płaska
zdecydowałaś się wypróbować ten bronzer? mocno sie nad nim zastanawiam
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:31   #223
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
zdecydowałaś się wypróbować ten bronzer? mocno sie nad nim zastanawiam
zamówiłam sobie w próbce i jeszcze nie użyłam, jak potrzebujesz jakiś porównań to mów, może da radę porównać.


PS. Nowe pędzle Clare Blanc już są. Skusicie się?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:58   #224
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Clare Blanc

Nieeeee.
Ceny przesadzone w tej cenie już wolę inne sprawdzone
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 10:08   #225
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Nieeeee.
Ceny przesadzone w tej cenie już wolę inne sprawdzone

jak dla mnie ceny takie w porządku, bo to jednak nie hakuro/nanshy czy kavai, które są chyba najtańsze na rynku naszym.

ciekawa jestem kilku pędzli, pewnie jakiś wezmę, ufam clare blanc, że jakość jest świetna.
poza tym wygląd przepiękny jak dla mnie.
ciągle myślę, co wziąć
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 12:11   #226
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
zdecydowałaś się wypróbować ten bronzer? mocno sie nad nim zastanawiam
ja mam fraser, jest chłodny matowy i ciemny, idealny do konturowania, na codzień wolę lanikai ale ten znów ma drobinki i jest bardziej złocisty, opalam nim twarz a fraserem konturuję

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
zamówiłam sobie w próbce i jeszcze nie użyłam, jak potrzebujesz jakiś porównań to mów, może da radę porównać.

PS. Nowe pędzle Clare Blanc już są. Skusicie się?
zamówiłam do podkładu i skośny, zastanawiam się jeszcze nad tą większą kulką i jakimś do cieni, są śliczne!
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 12:15   #227
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
zamówiłam do podkładu i skośny, zastanawiam się jeszcze nad tą większą kulką i jakimś do cieni, są śliczne!
Do mnie leci foundation, cone i angled shader;-)
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-09-15 o 13:54
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 12:58   #228
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

A liczyłam, że coś oprócz pędzli już będzie .

Z pędzli kusi mnie tylko angled brow brush, ale potrzebowałabym więcej zdjęć. Nie chcę większej kolekcji "nietrafionych" narzędzi do brwi .


Pędzle drogie (choć nie wątpię, że będą dobre jakościowo), ale jedynie ten jeden mnie kusi. No i ten do korektora w drugiej kolejności,ale mam póki co 2 takie języczkowe sztywne, a ten chyba jest mniej zbity/płaski...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 13:20   #229
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;52773699]A liczyłam, że coś oprócz pędzli już będzie .

Z pędzli kusi mnie tylko angled brow brush, ale potrzebowałabym więcej zdjęć. Nie chcę większej kolekcji "nietrafionych" narzędzi do brwi .


Pędzle drogie (choć nie wątpię, że będą dobre jakościowo), ale jedynie ten jeden mnie kusi. No i ten do korektora w drugiej kolejności,ale mam póki co 2 takie języczkowe sztywne, a ten chyba jest mniej zbity/płaski...[/QUOTE]


wysłałam ci PW, zerknij
też mnie ciekawił ten do brwi, ale mam już z zoevy brow line i jakoś tak mnie to zastopowało. do eyelinera używam tez takiego ściętego, ale też już mam z inglota
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 13:28   #230
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
wysłałam ci PW, zerknij
też mnie ciekawił ten do brwi, ale mam już z zoevy brow line i jakoś tak mnie to zastopowało. do eyelinera używam tez takiego ściętego, ale też już mam z inglota
Nad tym z Zoevy gdybałam długooo. Oglądałam zdjęcia i pewnie bym brała, ale widziałam kilka (naście?) opinii o tym, że duży, że wymaga jakby "nowej nauki" ze względu na rozmiar.... I odpuściłam. Mam cienkie brwi i wolę coś precyzyjniejszego, ale nie "za"... Jak np bdellium, który okazał się idealny do linera (choć nie próbowałam), a nie do brwi. Dobry był dla mnie z Lumiere, ale jak wiadomo firmy nie ma, a i pędzel był limitowanką.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 14:00   #231
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;52774126]Nad tym z Zoevy gdybałam długooo. Oglądałam zdjęcia i pewnie bym brała, ale widziałam kilka (naście?) opinii o tym, że duży, że wymaga jakby "nowej nauki" ze względu na rozmiar.... I odpuściłam. Mam cienkie brwi i wolę coś precyzyjniejszego, ale nie "za"... Jak np bdellium, który okazał się idealny do linera (choć nie próbowałam), a nie do brwi. Dobry był dla mnie z Lumiere, ale jak wiadomo firmy nie ma, a i pędzel był limitowanką.[/QUOTE]

ten z zoevy to mój najlepszy pędzel do brwi. wcześniej jego miejsce miał ten z inglota taki z pomarańczowym włosiem, który teraz służy do linera :P

nie wiem czy trzeba się nim uczyć od nowa, dla mnie maluje się brwi dużo szybciej i wygodniej, pędzel jest odpowiednio zbity ale nie za twardy i nie za miękki. ale widzisz moje brwi na zdjęciach, są normalne. nie za cienkie i nie za grube.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 16:54   #232
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ten z zoevy to mój najlepszy pędzel do brwi. wcześniej jego miejsce miał ten z inglota taki z pomarańczowym włosiem, który teraz służy do linera :P

nie wiem czy trzeba się nim uczyć od nowa, dla mnie maluje się brwi dużo szybciej i wygodniej, pędzel jest odpowiednio zbity ale nie za twardy i nie za miękki. ale widzisz moje brwi na zdjęciach, są normalne. nie za cienkie i nie za grube.
No ja mam znacznie cieńsze i dlatego się obawiałam nietrafionego zakupu... Co innego jakbym w sklepie mogła go zobaczyć.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 17:47   #233
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;52776685]No ja mam znacznie cieńsze i dlatego się obawiałam nietrafionego zakupu... Co innego jakbym w sklepie mogła go zobaczyć.[/QUOTE]

też lubię zakupy stacjonarne, jak coś kupuję z neta to szukam tysiąca porównań, żeby wyciągnąć swoją własną opinię :P a to czasami trwa i trwa.


super by było jakby clare wprowadziło próbki cieni.
są takie kolory, które mogłabym mieć, ale w mniejszej pojemności, bo używam ich rzadziej. albo takie, które chcę spróbować, ale nie jestem pewna, czy podpasują, a mniejsze opakowanie łatwiej wykorzystać w razie czego.
czekam niecierpliwie na próbki <3
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 18:13   #234
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
zamówiłam sobie w próbce i jeszcze nie użyłam, jak potrzebujesz jakiś porównań to mów, może da radę porównać.


PS. Nowe pędzle Clare Blanc już są. Skusicie się?
Na pędzle się nie skuszę. Co do bronzera, czy on wygląda na bardzo ciemny? Czy umiarkowanie?

Próbki cieni to bardzo dobry pomysł.


Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
ja mam fraser, jest chłodny matowy i ciemny, idealny do konturowania, na codzień wolę lanikai ale ten znów ma drobinki i jest bardziej złocisty, opalam nim twarz a fraserem konturuję
Mnie interesuje właśnie chłodny i matowy, to korekty nosa nie wiem czy w ogóle korekra za pomocą sypiego pudru jest możliwa...

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2015-09-15 o 18:15
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 18:47   #235
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Na pędzle się nie skuszę. Co do bronzera, czy on wygląda na bardzo ciemny? Czy umiarkowanie?

Próbki cieni to bardzo dobry pomysł.

Mnie interesuje właśnie chłodny i matowy, to korekty nosa nie wiem czy w ogóle korekra za pomocą sypiego pudru jest możliwa...

jeżeli chodzi o fraser beach to dla mnie jest taki "średni" - nie za ciemny i nie za jasny. definitywnie chłodny.
mam do porównania z clare jeszcze tylko rocka locka ale to znowu jest jaśniejsze i o tonacji cieplejszej.
oba są matowe.

korekta nosa za pomocą sypkich foruł jest możliwa, musisz mieć tylko dobry pędzelek
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 19:04   #236
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o fraser beach to dla mnie jest taki "średni" - nie za ciemny i nie za jasny. definitywnie chłodny.
mam do porównania z clare jeszcze tylko rocka locka ale to znowu jest jaśniejsze i o tonacji cieplejszej.
oba są matowe.

korekta nosa za pomocą sypkich foruł jest możliwa, musisz mieć tylko dobry pędzelek
Podpowiesz jaki? chodzi o skrócenie nosa, czyli potraktowanie końca nosa ciemniejszym matowym pudrem.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 19:14   #237
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
...
PS. Nowe pędzle Clare Blanc już są. Skusicie się?
Nie, nie widzę nic ciekawego
Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Nieeeee.
Ceny przesadzone w tej cenie już wolę inne sprawdzone
Też wolę inne, a za cenę pędzli kupić podkład czy róż z Clare czy z iinej firmy
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
jak dla mnie ceny takie w porządku, bo to jednak nie hakuro/nanshy czy kavai, które są chyba najtańsze na rynku naszym.

ciekawa jestem kilku pędzli, pewnie jakiś wezmę, ufam clare blanc, że jakość jest świetna.
poza tym wygląd przepiękny jak dla mnie.
ciągle myślę, co wziąć
Wiadomo, że jak firma robi w minerałach i wypuszcza też swoje pędzle, to cena też jest odpowiednia. Chociaż uważam, że albo cena pędzli powinna być niższa albo cena podkładów. Celują w exclusive.
Czasami można znaleźć perełki wśród tańszych rzeczy (kosmetyków, pędzli, ciuchów)
A drogie markowe, mogą okazać się bublem.
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
też lubię zakupy stacjonarne, jak coś kupuję z neta to szukam tysiąca porównań, żeby wyciągnąć swoją własną opinię :P a to czasami trwa i trwa.


super by było jakby clare wprowadziło próbki cieni.
są takie kolory, które mogłabym mieć, ale w mniejszej pojemności, bo używam ich rzadziej. albo takie, które chcę spróbować, ale nie jestem pewna, czy podpasują, a mniejsze opakowanie łatwiej wykorzystać w razie czego.
czekam niecierpliwie na próbki <3
Też tak mam Zanim coś kupię z kosmetyków to chodzę oglądam i oglądam... A kupować z netu kosmetyki też lubię, ale jest to bardzo męczące. Tysiące porównań, zdjęć, żeby obejrzeć z każdej strony.
Tak, próbki cieni to jest to. Nie wiem co miałabym począć z taką ilością jeśli kolor by mi nie pasował. Szczególnie, że parę cieni mi się podoba i miałabym na nie ochotę.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 19:15   #238
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Podpowiesz jaki? chodzi o skrócenie nosa, czyli potraktowanie końca nosa ciemniejszym matowym pudrem.
w zależności od wielkości nosa
wydaje mi się, że raczej sprawdzą się pędzle delikatnie puchowe i nie za duże. nawet taki mac217 (podałam ten, bo to najbardziej rozpoznawalny pędzel ever, ale są tańsze zamienniki), który docelowo jest do oczu. no bo takim pędzlem łatwo nałożysz i rozblendujesz bronzer na nosie.
dla ułatwienia jeszcze możesz nim nałożyć produkt na nos liniami, konturując, a potem delikatnie wytrzeć pędzel o chusteczkę żeby zebrać nadmiar produktu i takim czystszym blendować. mniejsza szansa na plamy z bronzera na nosie


bo do formuł kremowych to raczej nakładałabym jednym pędzlem nawet płaskim małym (albo palcem) a blendowała puchaczem. (fajne są kremowe produkty z KOBO w drogeriach natura. a jeszcze za 2 dni wchodzi takie kółeczko z 4 kremowymi podkładami do konturowania ;] w pewnie cenie nie większej niż 25zł. nie do zużycia przez kilka dobrych lat przy codziennym konturowaniu )


ps. jak nie zapomnę (możesz przypominać jakoś) to zrobię jutro szybkie swatche matowych bronzerów. mam tylko 3 chyba, więc dużego porównania nie będzie, ale zobaczysz sobie ten frasier
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 13:56   #239
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

EHHHHHHHHHHHHHHHH moja studencka kieszeń zapłakała na te ceny Są piękne, ale zbyt exclusive jak to ktoś napisał
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 14:31   #240
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
EHHHHHHHHHHHHHHHH moja studencka kieszeń zapłakała na te ceny Są piękne, ale zbyt exclusive jak to ktoś napisał
moja studencka kieszeń też płakała, ale zbierałam na nie odkąd widziałam, że mają powstać to chyba z pół roku minęło czy jakoś tak
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-13 09:52:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.