podklad loreal'a ideal balance - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-22, 08:23   #1
kasiuuulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 122

podklad loreal'a ideal balance


mam tlusta cere,ktora bardzo szybko zaczyna sie swiecic,do tego dochodza jeszcze wagry i krostki,czy ktoras z was juz uzywla tego podkladu?czy byl by on dobry do mojej cery?jesli tak to jaki powinnam wybrac-w kremie czy w pudrze?
__________________
mój blog: http://szybkieiproste.blogspot.com
kasiuuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-22, 17:28   #2
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: podklad loreal'a ideal balance

Ja go miałam i muszę przyznać, że nie byłam zadowolona z efektów. Skóra po trzech godzinach się świeciła, nie krył zbyt dobrze ewentualnych niespodzianek. Jedynymi zaletami tego produktu są: łatwość aplikacji i satynowe wykończenie(które niestety nie trwa długo przy mojej mieszanej cerze). Jeżeli miałabym polecać to z Loreala Air Wear(tylko on aż tak mocno nie kryje). Co do bardziej kryjących Colourstay Revlon'a (poczytaj o nim na KW). Powodzenia.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-22, 19:09   #3
kosmoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 71
GG do kosmoska
Re: podklad loreal'a ideal balance

Ja z czystym sumieniem polecam ten podkład, właśnie kończę 2 tubę. Mam cerę troszke tłustawą i ten podkład się sprawdza. Nanosi się barzdo cienką satynową warstewką i przenigdy nie zostawia maski, przy tym bardzo ładnie kryje wszystkie niespodzianki. Mógłby byc ciut barzdiej trwały bo po kilku godzinach się miejscami ściera - ale to też moja zasługa bo często dotykam twarzy. W zimie jest na pyszczku dłuże niez w lecie.
Jeśli zamierzasz kupić podkłąd to polecam L'Oreala ze względu na fajną gamę kolorów - jest tam jansny kolorek ale nie biały jak ściana ani nie pomarańczowy tylko taki wpadający w musztardową żółć - dla mnie idealny bo go wogóle nie widać i ludzie się nabierają że mam śliczną cerę Mam taki odcień skóry zimą gdy już zejdzie mi opalenizna (u mnie schodzi do żółci). No tak jakoś mam.
kosmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.