Mikrodermabrazja pomocy!! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-09, 14:01   #1
kFiAtUsEkK
Przyczajenie
 
Avatar kFiAtUsEkK
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3

mikrodermabrazja miejscowa(??)


Pewnie ten temat był już na forum ale spytam jeszcze raz:P
Mam cerę mieszaną, wypryski pojawiaja się głownie na czole brodzie i w okolicach nosa.Jednak w najgorszym stanie jest czoło jest na nim mnóstwo blizn potrądzikowych i przebarwień.Chciałabym się tego pozbyc dlatego pomyślałam o mikrodermabrazji.Czy możliwa byłaby mikrodermabrazja tylko czoła i skroni???Reszta skóry jest ok. i myśle że nie potrzebuje tego zabiegu.Pozdrawiam
kFiAtUsEkK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 19:27   #2
achid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Talking Mikrodermabrazja i...

Witam,
tak, tak jestem facetem i nie wstydze się używać wielu różnych kosmetyków i otwarcie się przyznaje do dbania o siebie. To tak gdyby ktoś zaczał komentowac , że facet z kremami do twarzy to nie facet, więc prosze oszczędzić mi takich komentarzy. Mam pytanie do kosemtyczki...
Mikrodermabrazja i brązujący krem do twarzy będzie dobrym połączeniem? Nie chicąłbym zrobic sobie plam na skorze a opalanie twarzy na solarium odpada- wole się nie zestarzeć za szybko.
Chodz mi o mikrodermabrazje Mary Kay i jakiś krem do twarzy, który ściemni mi buzie.
Pozdrawiam
achid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:55   #3
Caliope642
Raczkowanie
 
Avatar Caliope642
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 181
Mikrodermabrazja pomocy!! :(

Kupiłam kiedys na allegro MikroDermabrasion Cloth i wczoraj sobie o niej prztpomniałam tutaj link z al: http://www.allegro.pl/item519036929_...zny_wagry.html
Kilka miesięcy temu rzuciałam ją w kąt bo stwierdziłam, że nie działa (chyba żle jej używałam) W tym czasie byłam u mojego dermatologa na mikrodermabrazji diamentowej.. to miał być tylko jeden raz (nie cała seria) żeby sprawdzić jak moja skóra zareaguje Miałam iść po nowym roku jeszcze raz ale.. robiłam wczoraj pożątki i przypomniałam sobie o tej ścierce z allegro.. postanowiłam spróbować jeszcze raz zanim wydam kase na mikroderme w gabinecie.. no muszę przyznać że to naprawdeę działa i wszystko byłoby ok gdybym nie szorowała tak mocno..;( Po tym ,,zabiegu" moja skóra wyglądała jak popażona... pomyslałam że nast dnia wszystko się wygoi (po mikrodermie u dermatologa tez mialam zaczerwieniona twarz) ale minelo juz ok. 15 godz i nic nie zeszlo a skora strasznie piecze... chcialam nalozyc cicaplast ale nie mialam juz probek;( a innego kremu sie balam ze jeszcze pogorsze.. chcialam wyslac mame do apteki po ten kremik z LRP ale zastanawiam sie czy jest jakis tanszy odpowiednik?? tylko zeby antybakteryjny byl i nie zapychal... myslicie ze moge nalozyc sudocream?? help!!
Caliope642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 14:07   #4
Caliope642
Raczkowanie
 
Avatar Caliope642
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 181
Mikrodermabrazja pomocy!! :(

Kupiłam kiedys na allegro MikroDermabrasion Cloth i wczoraj sobie o niej prztpomniałam.. tutaj link z al: http://www.allegro.pl/item519036929_...zny_wagry.html
Kilka miesięcy temu rzuciałam ją w kąt bo stwierdziłam, że nie działa (chyba żle jej używałam) W tym czasie byłam u mojego dermatologa na mikrodermabrazji diamentowej.. to miał być tylko jeden raz (nie cała seria) żeby sprawdzić jak moja skóra zareaguje Miałam iść po nowym roku jeszcze raz ale.. robiłam wczoraj pożątki i przypomniałam sobie o tej ścierce z allegro.. postanowiłam spróbować jeszcze raz zanim wydam kase na mikroderme w gabinecie.. no muszę przyznać że to naprawdeę działa i wszystko byłoby ok gdybym nie szorowała tak mocno..;( Po tym ,,zabiegu" moja skóra wyglądała jak popażona... pomyslałam że nast dnia wszystko się wygoi (po mikrodermie u dermatologa tez mialam zaczerwieniona twarz) ale minelo juz ok. 15 godz i nic nie zeszlo a skora strasznie piecze... chcialam nalozyc cicaplast ale nie mialam juz probek;( a innego kremu sie balam ze jeszcze pogorsze.. chcialam wyslac mame do apteki po ten kremik z LRP ale zastanawiam sie czy jest jakis tanszy odpowiednik?? tylko zeby antybakteryjny byl i nie zapychal... myslicie ze moge nalozyc sudocream?? help!!
Caliope642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:18   #5
Caliope642
Raczkowanie
 
Avatar Caliope642
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 181
Dot.: Mikrodermabrazja pomocy!! :(

kupiłam jednak LRP.. trochę drogo ale trudno... mam nadzieję, że się wszystko ładnie wygoi..
Caliope642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:43   #6
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Mikrodermabrazja pomocy!! :(

też się wybieram na mikrodermarazję diamentową.... ale jestem ciekawa jak zadziała u Ciebie ta dziwna ściereczka.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:46   #7
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mikrodermabrazja pomocy!! :(

lol dla mnie to zwykla scierka.
i naciaganie na kase
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 18:46   #8
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Mikrodermabrazja pomocy!! :(

Mam pytanie jestem bardzo ciekawa ile mikrodermabrazja ta diamentowa kosztuje u dermatologa ;>
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 19:54   #9
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Mikrodermabrazja pomocy!! :(

powinni zabronic wystawiania takich aukcji, opis powalil mnie na ziemie...

ta osoba nie ma pojecia o kosmetyce, skoro wypisuje takie bzdury, balabym sie ryzykowac wlasna twarza uzywajac jakiejs sciery niewiadomego pochodzenia.

spsikaj buzie zwyklym pantenolem w sprayu, powienien pomoc albo kup zel aloesowy i wiecej nie baw sie takimi wynalazkami...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:12   #10
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mikrodermabrazja pomocy!! :(

mozna zedrzec pumeksem, taki sam efekt jak ten profi recznik a taniej;p
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 10:16   #11
chuda89
Raczkowanie
 
Avatar chuda89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Mikrodermabrazja pomocy!! :(

Ja polecała bym Ci tormentiol, świetnie działa na podrażnienia, tylko nie wiem czy "nie zapycha" jednak mi po nim nic nie wyskakiwało, jego wadą jest tylko to że po nałożeniu skóra się mocno świeci, jednak wystarczy przyprószyć skórę jakimś sypkim puderkiem (ja używam transparenty od dr. Jadwigi) i można iść w świat :P

A co do ścierki mikrodermabrazyjnej idealnie ją zastępuje zwykła gąbka (1,5zł) kąpielowa posiadająca warstwe do masażu/usówania celulitu.
chuda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 19:16   #12
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: Mikrodermabrazja pomocy!! :(

No właśnie.Kupujmy rzeczy sprawdzone a nie jakieś niesprawdzone produkty
atri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 11:15   #13
sisunia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Mikrodermabrazja pomocy!! :(

Ja nie wiem jak to dziala ale postanowilam wyprobowac,znalazlam na ebayu taka ktora ponoc ma byc oryginalna bo jest ich tysiace ale ponoc ta kobieta czy tez facet ma wylacznosc do niej...jest jej wynalazca...

tutajmozecie sobie poczytac o tym cudzie,zamowilam kilka dni temu jak juz dostane i wyprobuje napewno dam wam znac czy dziala.

http://cgi.ebay.co.uk/DONT-Buy-Micro...item53e04be7fb
sisunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:15   #14
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: mikrodermabrazja miejscowa(??)

Popytaj w salonach kosmetycznych czy wykonują takie miejscowe zabiegi. Myślę, że wszystko jest kwestią dogadania się
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.