Siłownia w Zabrzu - fit in - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 17:07   #1
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460

Siłownia w Zabrzu - fit in


Witam

odchudzam się i do tej pory ćwiczyłam w domu i chodziłam 2/3 razy w tygodniu na basen. Niestety na czas wakacji zamykają pływalnie a w moim mieście nie ma innego basenu krytego wiec postanowiłam sie zapisać na siłownie i ćwiczenia. w najdogodniejszym dla mnie miejscu znajduje się siłownia "fit in" w Zabrzu. Karnet kosztuje 165zł (Opłata obejmuje: - siłownię, - pokój kondycyjny, - 2 gimnastyki w tygodniu - saunę, - zniżki na solarium, - plan treningowy, - pomiar tkanki tłuszczowej - komputerowy wydruk diety kalorycznej.) jednak to troche drogo a tak własciwie to nie wiem czego się spodziewać i czy mają dobry sprzet i instruktorów.
będę wdzieczna za kazdą opinie dotycząca tej siłowni lub namiar na jakiś podobny kompleks w Zabrzu

pozdrawiam serdecznie
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 21:18   #2
funpic
Raczkowanie
 
Avatar funpic
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 122
Dot.: Siłownia w Zabrzu - fit in

Mam bardzo dobre zdanie na temat tego miejsca. Prowadzą to ludzie, którzy byli kiedyś sportowcami i maja pojecie o tym co robią. Dzieki rozmowie z trenerem zrozumialam ze wszystkie diety odchudzające nie działają bo aby schudnąc trzeba spalić tłuszcz ktory nie spali żadna dieta i jest to ciężka praca i nie ma nic za darmo. Pomiary sa bardzo motywujące poniewaz widzisz swoje postępy czarno na białym. Ja np schudłam na wadze tylko ok 2 kg(normalna osoba by zrezygnowała)za to pomniejszyłam sie w obwodach i spaliła w ciagu miesiaca az 4kg tłuszczu-powtarzam tłuszczu co pokazała specyficzna waga. Tak na prawdę wazyc mozemy jak najwiecej bo ten tłuszcz przemienia sie w miesnie ktore sa objetosciowo duzo mniejsze od tłuszczu stąd taki maly spadek wagi ogolnej(na domowej wadze)
Poza tym dowiedzialam sie ze istnieje cos takiego jak tluszcz wewnetrzny bardzo niebezpieczny dla zdrowia i trzeba z nim walczyć - spalic go bo zadna dieta tego nie uczyni wiec wzielam sie do pracy i bede czekac na efekty)))
funpic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.