Przedłużanie rzęs - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-27, 15:19   #991
basaiii
Przyczajenie
 
Avatar basaiii
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez cubaro Pokaż wiadomość
A ja upieram się przy swoim, na dolnych rzęsach możesz zrobić tylko metodą Blink, chyba że klientka ma kilka rzęs dolnych to uda Ci się ich nie posklejać (wówczas wychodzi Ci 1:1) w każdym normalnym przypadku wyjdzie blink. Nie radzę operować (separować) pensetami przy aplikowaniu dolnych rzęs na otwartym oku.
1:1 też się da. tak uczą. ale może masz rację, Blink pewnie jest o wiele bezpieczniejsze....
basaiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 21:28   #992
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez basaiii Pokaż wiadomość
1:1 też się da. tak uczą. ale może masz rację, Blink pewnie jest o wiele bezpieczniejsze....
jesli chodzi o różnice to jej nie ma bo firm np SL do 1;1 rzes dolnych i do blink &go to klej jest ten sam
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 18:36   #993
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs

Prawidlowo przedluza sie rzesy dolne metoda 1:1, to, ze nie jest to latwe to inna sprawa ale cwiczac da sie to wykonac i tylko tak jest prawidlowo. Ja robilam kurs w Nouveau Lashes i tam klej do Blinka jest inny-wolniej schnacy i mozna na nim pracowac na otwartym oku, przy kleju do 1:1 nie jest to mozliwe.
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 17:22   #994
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Przedłużanie rzęs

Wszystkie kleje z NL nadają się do stosowania na otwartym oku , zarówno PRO5, jak i PRO10
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 00:08   #995
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Tu jest fajny filmik pokazujący cały zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1, można zobaczyć jak to wygląda
http://www.sztucznerzesy.com/zobacz-...dluzanie-rzes/
chociaż moim zdaniem tych rzęs mogłoby być trochę mniej, żeby bardziej naturalnie wyglądało, ale z drugiej strony efekt jest mega wyrazisty co też jest fajne
no i wcale to wideo nie pokazuje prawidłowego zakładania rzęs....
dobrze widać że dziewczyna nie robi odstępu od powieki a to grozi kłuciem rzęs w powiekę. a niektóre rzęski w ogóle są poprzyklejane do powieki. porażka.
no i ta dmuchaweczka.... ciekawe ile czasu jej zajmuje takie zakładanie 1 do 1? ze 3-4 godziny?

ale w sumie.... film był robiony pewnie dla samego filmu....
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 16:59   #996
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs

hmm no moze i sie nadaje ale ja nigdy tego nie sprawdzalam - pro10 uzywam tylko do Blinkow...w kazdym razie dolne rzesy przykleja sie metoda 1:1 niewazne na jakim kleju, pozdrawiam
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 20:46   #997
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Przedłużanie rzęs

dzisiaj, po 4 tygodniach od założenia byłam na uzupełnianiu rzęs. Jak na moje oko, polowa ich juz poleciała, poza tym zaczęły się plątać, tym razem poprosiłam o podkręcenie C, ja sama widzę drobną różnicę między moim wcześniejszym B.
Przedłużone rzęsy to jednak jest to
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 19:52   #998
yacha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 45
Dot.: Przedłużanie rzęs

a miała któraś z Was kiedyś kolorowe rzęsy? Właśnie sobie zdjęcia oglądam i ciekawie to wygląda
yacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 00:45   #999
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Przedłużanie rzęs

yacha a możesz jakąś konkretną fotkę zarzucić żebym wiedziała co dokładnie masz na myśli? Nie miałam jeszcze ale zaintrygowalas mnie
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 08:16   #1000
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Przedłużanie rzęs

filmik faktycznie nie do końca mi też się podoba, według mnie strasznie dużo kleju dziewczyna nabiera, nie rozciera go na całej rzęsie i mam lekkie wątpliwości czy to nie spowoduje tego, że rzęsy skleją się jedna obok drugiej i będzie taka "sklejka" wielu rzęs. ale to tylko moje subiektywne spojrzenie co do gruszeczki, ja też jej używam, bo chcę miec pewność, że rzęsy nie będą się sklejać 2:1 czy 3:1 póki co mocno mi to nie przedłuża zabiegu, więc dopóki nie przerzucę się na extra szybkoschnący klej, wolę używać gruszeczki
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 09:29   #1001
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Przedłużanie rzęs

kolorowe rzęsy np. w kolorze fioletu ładnie wyglądają wklejone w zewnętrzny kącik oka ..
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 10:55   #1002
poznanska_pyra
Przyczajenie
 
Avatar poznanska_pyra
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witajcie!

Osobiście odradzam przedłużanie rzęs. I nie chodzi o efekt, bo ten jest świetny, ale... Wystarczyło 2 razy a moje rzęsy są o połowę krótsze, cienkie i krzywo rosną Nie wiem jak mam je odżywić, jak przywrócić je do dawnego stanu... Minęło chyba z 6 miesięcy i zero poprawy...
poznanska_pyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:12   #1003
basaiii
Przyczajenie
 
Avatar basaiii
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
kolorowe rzęsy np. w kolorze fioletu ładnie wyglądają wklejone w zewnętrzny kącik oka ..
tu przykład z granatem, ślicznie było
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko ani.jpg (56,1 KB, 133 załadowań)
basaiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 17:31   #1004
yacha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 45
Dot.: Przedłużanie rzęs

boskie, właśnie o coś takiego mi chodzi Niedługo karnawał to można zaszaleć czy takie rzęsy w kolorze są droższe?
tu są z fioletem np. https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net..._6377597_n.jpg


jeszcze jedno pytanko przy okazji, dolne rzęsy tez sie przedłuża?
yacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 09:26   #1005
basaiii
Przyczajenie
 
Avatar basaiii
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez yacha Pokaż wiadomość
boskie, właśnie o coś takiego mi chodzi Niedługo karnawał to można zaszaleć czy takie rzęsy w kolorze są droższe?
tu są z fioletem np. https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net..._6377597_n.jpg


jeszcze jedno pytanko przy okazji, dolne rzęsy tez sie przedłuża?
dolne też się przedłuża, nie wiem czy sa do tego kolorowe rzęsy, na czarno oczywiście
wiesz co do ceny to pewnie zależy, ja nie kasuję klientek za kolorowe rzęsy, bo wklejam ich max kilkanaście na oko.
basaiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 09:42   #1006
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej, mam pytanie...Czy ktos uzywa moze produktów firmy Magnitica? Co sadzicie o rzesach, klejach i odtluszczaczu tej firmy?
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 09:43   #1007
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja również wyszłam z założenia, że nie biorę dodatkowej kasy za aplikację rzęs kolorowych. Przecież doklejam zaledwie niewielki procent w stosunku do całości
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:53   #1008
UnSecret
Przyczajenie
 
Avatar UnSecret
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez poznanska_pyra Pokaż wiadomość
Witajcie!

Osobiście odradzam przedłużanie rzęs. I nie chodzi o efekt, bo ten jest świetny, ale... Wystarczyło 2 razy a moje rzęsy są o połowę krótsze, cienkie i krzywo rosną Nie wiem jak mam je odżywić, jak przywrócić je do dawnego stanu... Minęło chyba z 6 miesięcy i zero poprawy...
Kurcze jestem tu pierwszy raz, nie wiem, czy odpisuje tej dziewczynie co chciałam, ale pisałaś, że nie polecasz przedłużania rzęs, bo po 2-óch razach Ci się tak osłabiły, że od pół roku nie możesz dojść z nimi do ładu... Ja nosiłam rzęsy przez ponad 6 miesięcy i juz od roku nie noszą i faktycznie początek był szokujący!!! Efekt krótkich rzęs był widoczny "gołym okiem" i faktycznie były osłabione, lekko cieńsze, ale szczególnie o wiele krótsze.
Też się bałam, że sobie z nimi nie poradzę i martwiłam się, czy mi odrosną... Zatem uspokoję Cię, odrosną Ci, torszkę to zajmie, bo muszą sie powymieniać, ale jest kilka sposobów na piękne, zdrowe rzęsy:
1. olejek rycynowy (babciny sposób) - skuteczny, choć niewygodny w użyciu
2. odżywki specjalistyczne i osobiście słyszałam o 1 - podobno rewelacyjna, bo dla kobiet po chemioterapii - droga, bo różnych miejscach można ją dostać w różnych cenach - ale od 250 zł - 500 zł nawet (w Sharley'u) znalazłam link do strony z odżywką, http://www.revitalash.com.pl/, a moim salonie na Wilanowie FRIDA tusz do rzęs z tą odżywką to koszt ok 250 zł - zatem jeśli się zdecydujesz nie przepłacaj. Po 3 miesiącach podobno meeeeega efekt. natomist słyszałam, że po niej są "przerosty" - nie do końca wiem co to znaczy, ale chemia, to chemia, zawsze trzeba brać pod uwagę, że jak tak szybko daje efekt, to z naturalnych składników nie jest zrobiona...
Ja osobiście oprócz olejku rycynowego, używam odżywki Xtreme Lashes. Jest wygodna, w sztyfcie, stosuję ją jak sobie przypomnę oczywiście, a nie według zaleceń rano i wieczorem, ale naprawdę widzę efekty. Może nie mam grubszych rzęs, ale znaczenie dłuższe, widać to szczególnie w kącikach, no i mam porównanie, bo po zdjęciu faktycznie czułam, że są krótsze.
Jakby co link do odżywki, ale musicie być zalogowani chyba na FB, bo nie wiem czy Wam się wyświetli? To jest z ich Page'a, bo na stronie ich coś znaleść graniczy z cudem
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
Jest przystępna cenowo, bo ok 150-180 zł i tylko z naturalnych składników.

Mam nadzieję, że pomogła tym dziewczynom i kobietom, które mają podobne problemy z rzęsami...

PS. jesli juz przedłużacie rzęsy, to nie byle gdzie i nie bylejakimi produktami - nie wiem jaką metodą miałaś przedłużane, że po 2 razach aż taki masz problem z rzęsami. Ja i wiele moich znajomych ma różne doświadczenia z różnymi markami, ale zawsze i niezmiennie będę polecać tylko XtremeLashes, bo mają najwyższą jakość produktów i mam wrażenie, że poziom wyszkolonych kosmetyczek.

Ufff skończyłam, spada do kina... liczę na dużo komentarzy i mam nadzieję, że jak na mój pierwszy raz , ten wywód był owocny

UnSecret
UnSecret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 06:38   #1009
basaiii
Przyczajenie
 
Avatar basaiii
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Kasztela Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie...Czy ktos uzywa moze produktów firmy Magnitica? Co sadzicie o rzesach, klejach i odtluszczaczu tej firmy?
wiesz co ja na nich nie pracuję, ale robiła mi kiedyś babeczka nimi rzęsy, czyba tym półsyntetykiem z norek i trzymały się super, nie wiem czy to sprawa jej umiejętności, czy produktów
basaiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 08:18   #1010
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

aż takie masz krótkie ?
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 10:06   #1011
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Dzieki basaiii za odpowiedz. Ja mam jedwabne silk i naturalne z norek i jak narazie wydaja mi sie bardzo w porzadku, a kupilam je ze wzgledu na to, ze sa na pasku co jest duuuuzo wygodniejsze. Zastanawiam sie nad kupnem kleju u nich - jakos tak mam przeczucie, ze moze byc dobry hehe chociaz moge sie mylic Maja duzy wybor. Zadna z dziewczyn nic o tym kleju nie moze powiedziec???
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 12:03   #1012
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

A czy jest powiedziane, ze na pewno po regularnym noszeniu rzęs, czyli no.. ponad 2/3 miesiacach nasze naturalne będą słabsze? Czy to zalezy od tego, czy te sztuczne zbyt obciążyły naturalne?
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 12:28   #1013
chopie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 106
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez basaiii Pokaż wiadomość
tu przykład z granatem, ślicznie było
WOW!! niesamowita kombinacja! granatowe rzesy i takie ciemnozielone oczy!! to wyglada niesamowicie, tajemniczo, pieknie!!

troche poprzegladalam zdjecia i takie cos mi "wpadlo w oko" :P http://www.xtremelashes.pl/images/st...treme/08_a.jpg

chociaz te kombinacje raczej do brazowych oczu tak jak na zdjeciu, u mnie by sie raczej sprawdzila ta ktora przeslala basaiii
chopie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 08:50   #1014
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

a ja nosiłam przez 1,5 roku i nie mam slabszych moze sie troche wyprostowaly koncowki ale juz wrócily do normy

a te kolorowe sa naprawde Swietne
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 10:39   #1015
ulinka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs

Przedłużanie to przedłużanie...nieważne jakim sposobem ??? Otóż jestem w trakcie kuracji olejkiem rycynowym od 19.09. Miałam w tym czasie dwa dni przerwy w stosowaniu. Krótko opiszę Wam moje obserwacje-może komuś się przyda
Moje rzęsy są z natury czarne-więc używam tuszu ok dwa razy do roku-święta, sylwester czasami urodziny a tak to na codzień-do tej pory-jakąś najtańszą odżywkę do rzęs za 12, 13zł. Ale odkąd zaczęłam się "bawić" w olejek rycynowy to smaruję tylko nim! Wracając do rzęs. Są czarne ale niestety sztywne, długość...hmmm...krótkie w porywach do średnie i co najbrdziej mnie zawsze martwiło sztywne i rosną praktycznie w dół ZERO podkręcenia Lata temu próbowała się ratować zalotką ale po podkręceniu i próbie pomalowania tuszem lub nawet odżywką rzęsy po kilkunastu minutach wracały to totalnego oklapniecia. Więc zrezygnowałam z walki z naturą Ale teraz postanwiłam wrócić do zalotki z tą róznicą że po podkręceniu smaruję rzęsy olejkiem r. Efekt-jak dla mnie-jest spektakularny!!!Aż sama nie wierzyłam i ciąglę latam z lusterkiem i macham sobie rzęsami Zdaje mi się że moje rzęsy naprawdę się poprawiły! Są troszkę dłuższe, grubsze raczej nie ale zdaje mi się że jest ich więcej. Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia ale zdaje mi się że najlepsza kondycję i najbardziej widoczne zmiany były gdzieś w połowie kuracji.
Postaram się wrzucić-przeprszam za b.słabą jakość ale tylko takie mam-fotki mojego oka normalnie-gdzie moje rzęsy nie są prawie widocznie, tylko taki czarny cień:/ - i fotki rzęs podwiniętych zalotką i "wydłużonych" olejkiem r.
Uważam że naprawdę warto pokombinować z tym olejkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okonormal.jpg (139,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko normal.jpg (106,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okoolej.jpg (146,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okobok.jpg (87,6 KB, 41 załadowań)
ulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 10:46   #1016
ulinka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs

A i jeszcze jedno! Efekt przy olejku u mnie to nie firanka rzęs-czyli każda rzęska oddzielnie tylko, jak widać na fotkach, "nogi pająka". Rzęsy się sklejają po kilka i wychodza takie fajne "nogi pająka" jak ja to mówię, ale w porównaniu w moimi to dla mnie taki efekt i tak jest super

Edytowane przez ulinka7
Czas edycji: 2011-11-08 o 10:47
ulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 12:53   #1017
kasicanaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs

Jeżeli są wrażliwe oczy to wszystko może uczulić. Ja jestem z kielc i przedłużam rzęsy juz od dłuższego czasu w 4make-up na Wesołej i jestem bardzo zadowolona, nigdy nic mnie nie uczuliło ani nie podrażniło a oczy mam dość wrazliwe. Ja mam zkładane rzęsy sensi, a klej z tego co wiem moźna poprosić do oczu wrażliwych. Przed pierwszym zabiegiem kosmetyczka wykonująca zabieg przeprowadzila ze mną wywiad czy nie mam alergii i uczuleń, wytłumaczyła mi krok po kroku przebieg zabiegu i poleciła, że w przypadku pojawienia się opuchnięcia czy zaczerwienienia mam od razu przyjść do niej, wiec podejście do wykonywanej pracy i klienta profesjonalne Oczywiście żadnych podrażnień nie miałam,rzęski uzupełniam co 3,5 -4 tygodnie, efekt jest rewelacyjny, oczy bardziej wyraziste i od razu wydają się wieksze ja jestem leniem, więc rzęsy mi odpowiadają, hehe
kasicanaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:15   #1018
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

kolorowe rzęski fajnie wyglądają z kryształkami go samego koloru, ale kryształki to po jakimś czasie się ściąga, bo jak są przyklejone do kilku rzęs to przeszkadzają


__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej

Edytowane przez nadiuszka
Czas edycji: 2011-11-08 o 18:16
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 06:55   #1019
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

różne bywają kryształki .... w tym konkretnym przypadku chciałyśmy zrobić takie, żeby były bardziej widoczne. mniejsze też robię i wtedy owszem do jednej rzęski je przyklejam.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:40   #1020
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Przedłużanie rzęs

Jeśli chodzi o odżywkę to ja stosuję Rejuville Eyelash Revitalizer - są dużo dłuższe i grubsze jak piszą w reklamie, tylko przyciemnienia nie zauważam.
Jest o tyle fajna, że można ją również stosować przy przedłużaniu, ponieważ końcówkę stanowi cieniusienki pędzeleczek i można nim smarować te rzęsy naturalne które są już solo.

Edytowane przez cubaro
Czas edycji: 2011-11-09 o 19:42
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.