Jakie studia po mat-geo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-19, 11:44   #1
Mrr13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1

Jakie studia po mat-geo?


Jestem w klasie maturalnej o profilu mat-geo. Już za dwa tygodnie będę pisac maturę. Zdawać będę na poziomie rozszerzonym angielski, matematykę i geografię. Z matematyką na poziomie rozszerzonym u mnie średnio, mam 2 na koniec i tak sobie mi ta mata idzie, obym miała trochę ponad te 30% na rozszerzeniu. Kompletnie nie wiem na jakie studia mam iść. Boję się, że na kierunkach zwiazanych z matematyką sobie nie poradzę. Mysłałąm o gospodarce przestrzennej ale nie wiem czy jest to przyszłościowy kierunek (ps. czy są tam potrzebne jakieś umijeętności rysunkowe aby się dostać?). Proszę Was abyście podrzucili mi jakieś pomysły ciekawych kierunków, po których jakąś konkretną pracę mogłabym znaleźć chcoiaż wiem, że teraz jest to bardzo trudne.
Mrr13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 15:49   #2
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Jakie studia po mat-geo?

Zdajesz takie przedmioty, które liczą się na kierunkach humanistycznych, ekonomicznych, społecznych i niektórych technicznych, więc masz spory wybór kierunków dla siebie. Poprzeglądaj strony uczelni, które Cię interesują, zobacz programy studiów czy w ogóle Tobie odpowiadają.

O GP w ostatnim czasie źle się słyszy, jeśli chodzi o perspektywy zawodowe, ale nigdy nie wiadomo co będzie za 5 lat.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 17:10   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Jakie studia po mat-geo?

Cytat:
Napisane przez Mrr13 Pokaż wiadomość
Jestem w klasie maturalnej o profilu mat-geo. Już za dwa tygodnie będę pisac maturę. Zdawać będę na poziomie rozszerzonym angielski, matematykę i geografię. Z matematyką na poziomie rozszerzonym u mnie średnio, mam 2 na koniec i tak sobie mi ta mata idzie, obym miała trochę ponad te 30% na rozszerzeniu. Kompletnie nie wiem na jakie studia mam iść. Boję się, że na kierunkach zwiazanych z matematyką sobie nie poradzę. Mysłałąm o gospodarce przestrzennej ale nie wiem czy jest to przyszłościowy kierunek (ps. czy są tam potrzebne jakieś umijeętności rysunkowe aby się dostać?). Proszę Was abyście podrzucili mi jakieś pomysły ciekawych kierunków, po których jakąś konkretną pracę mogłabym znaleźć chcoiaż wiem, że teraz jest to bardzo trudne.
Pogrubione - jakby takie umiejętności były potrzebne, to podczas rekrutacji konieczny byłby z nich egzamin, a takiego nigdzie na GP nie ma.

Czy przyszłościowy? Tak i nie, jak większość kierunków. Choć mam znajomych, którzy pozaczepiali się w fajnych miejscach jeszcze podczas studiów, koleżanka od roku pracuje na umowie o pracę w biurze projektowym, a mgr jeszcze nie skończyła Dużo jednak zależy od wielkości miasta, w którym szukasz tego typu pracy.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 20:10   #4
demoiselle19
Raczkowanie
 
Avatar demoiselle19
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 39
Dot.: Jakie studia po mat-geo?

Też teraz będę pisać maturę i jestem na mat-geo-ang
Planowałam iść na geografię bądź oceanografię, ale zrezygnowałam. Teraz myślę nad Międzynarodowymi Stosunkami Gospodarczymi, ekonomią, zarządzaniem i Międzykierunkowymi Studiami Ekonomiczno-Menedżerskimi (tylko UW).
__________________
I'm a grown woman. I'll do whatever I want.
demoiselle19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-27 21:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.