Gra ☠☠☠☠☠☠pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Gry

Notka

Gry Forum gry, to przestrzeń do zabawy grami słownymi, internetowymi, łamigłówkami i wszystkim, co pozwala zabić nudę. Dołącz i baw się dobrze.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-07, 12:30   #1
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379

puzz


mam pytanie czy ktos moze slyszal o tym portalu gdzie uklada sie puzle i wygrywa pieniedze..? korci mnie zeby tam zagrac ale nie wiem czy to nie jakas podpucha..niby kase przelewaja w ciagu 5 dni robocznych jak myslicie? czy ktos gral kiedys w takie gry internetowe za pieniadzE?

mam pytanie czy ktos moze slyszal o tym portalu gdzie uklada sie puzle i wygrywa pieniedze..? korci mnie zeby tam zagrac ale nie wiem czy to nie jakas podpucha..niby kase przelewaja w ciagu 5 dni robocznych jak myslicie? czy ktos gral kiedys w takie gry internetowe za pieniadzE?

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-11-07 o 18:30
niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:31   #2
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: puzz

Łączę posty, bo pytanie ważne: o piniondze chodzi
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 16:01   #3
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: puzz

też jestem ciekawa jaki tam jest haczyk
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 16:28   #4
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: puzz

up
nikt się z tym niespotkał?
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:01   #5
Tovaa
Raczkowanie
 
Avatar Tovaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 84
Dot.: Gra ☠☠☠☠☠☠pl

Pierwszy raz słyszę o tej stronie. A czy za rejestracje płaci się coś, czy wszystko jest tam darmowe? Jak tak to zapisuje się tam. Nic nie stracę.

Prosimy o przybycie wizażanki obeznanej z tą oto stroną internetową
Tovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:37   #6
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Gra ☠☠☠☠☠☠pl

z tego co wiem, to jak "wygrasz" musisz wyslac smsa za 2zl czy jakos tak a potem podajesz dane do przelewu..
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 23:05   #7
shantelle87
Przyczajenie
 
Avatar shantelle87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 29
Dot.: Gra ☠☠☠☠☠☠pl

Na tej stronce gra się z inną osobą (przypadkową). Układa się z tego co pamiętam 6 obrazków z puzzli na czas. W czasie układania puzzli w zależności od tego jak szybko się je ułoży zdobywa się kase. Jeśli skończyłaś układac puzzle pierwsza wygrywasz niby kase np 130 zł. Po ukończeniu tej partii puzzli zgłasza się stronka jakby z rejestracją ( podajesz dane, adres i konto do przelewu) oraz trzeba wysłac smsa ( za jakies 2 złote) aby otrzymac kod aktywacyjny. Wszystko pięknie ładnie tyle, że aby dostac tę kasę dostajesz wygenerowany link ze swoim nickiem który trzeba wysyłać innym-poleca się w ten sposób stronkę innym osobom ze swoim nickiem i zdobywasz punkty(i im więcej osób zagra w tą grę, zarejestruje się, wysle sms i poleci stronkę innym tym więcej punktów sie zbiera które zbliżają do zdobycia realnie tej kasy -tych niby 130zl).

Mam nadzieję, że zrozumiałyście o co chodzi
shantelle87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 21:46   #8
Margarittess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 0
Dot.: Gra ☠☠☠☠☠☠pl

To jest tak, że za pierwszym razem można zagrać bez rejestracji. Jeśli wygra się pieniądze i chce się je otrzymać na konto to trzeba się zarejestrować i wysłać sms za 2 zł a następnie zdobyć kilku polecających. Ich ilość jest zależna od sumy pieniędzy, którą się wygrało. Mi za pierwszym razem udało się wygrać 142 zł! Jeśli ktoś przy okazji chce mi pomóc zebrać punkty to mogę podać linka w mailu :P

Edytowane przez Margarittess
Czas edycji: 2009-11-19 o 21:52
Margarittess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 19:31   #9
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Gra ******pl

ehh zaryzykowalam wyslalam smsy wlasciwie to 3 bo jeden aby zwyczajnie sprobowac ktory kosztowal mnie 2 zl i przyszedl kod ktory przez przypadek usunelam zanim go odczytalam:[[ potem drugi sms juz ladnie wpisalam itd.. ale 3 musialam wyslac zeby zobaczyc ile jest punktow za jedna osobe no i dupa:p czekam i mam tylko 4 punkty tak naprawde nie wiem kto wyslal te smsy na moje konto ale dziekuje tym osobom za to hehe :P ogolnie myslalam ze jest haczyk ale nie az taki :P gdzie ja znajde 24 osoby ktore mi wysla smsa za 2 zl:PP
niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 19:18   #10
Martolka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 8
Dot.: Gra ******pl

http://******pl/?p=0xUlncbj7xSA
jak ktoś chce możecie mi pomóc zebrać punkty;((
grałam i niby wygralam 100zł ale żeby mi je przysłali potrzebuję własnie tych 24 osób które mi pomogą przy okazji i same będą w to grały ;***

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

w tych kropkach jest puzz ( a dalej : .pl)
Martolka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 20:15   #11
Wacekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 0
Thumbs up Dot.: Gra ******pl

http://******pl/?p=KvHxifhgDoPD

To jedna wielka strona z możliwością zarobienia bez żadnego wkładu fizycznego! Wystarczy wejść, zagrać i zarejestrować się! To nie są ćwiczenia, to rzeczywistość!

POLECAM
http://******pl/?p=KvHxifhgDoPD

w tych kropkach jest puzz ( a dalej : .pl)

Edytowane przez Wacekk
Czas edycji: 2010-02-06 o 20:16
Wacekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 21:34   #12
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: Gra ******pl

a ja mam pytanie bo w liku do tych puzzli raz pojawia sie org raz info raz bizz dlaczego tak? tak sie pokazuje jak się loguje na swoją strone.
__________________
WZROST 166 cm
było - 61,5 kg
jest - 52,5 kg
będzie- 48kg

76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-62
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:33   #13
anecia1802
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 0
Dot.: Gra ******pl

http://******com.pl/?p=5CyWi0ZI4Lpa pomóżcie proszę
anecia1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 22:15   #14
mrzs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gra ******pl

Ja słyszałam o tej grze.... Dostałam na e-mail link weszłam i zagrałam. Uwielbiam takie gry i polecam. Aby zagrać po raz pierwszy nie trzeba się rejestrować ale jeśli wygrasz i chcesz dostać kasę na konto wystarczy dokonać rejestracji i wysłać sms-a. Masz wtedy swój profil na którym zbierasz punkty, do gry możesz wciągać znajomych i o to chodzi. Jak największa ilość użytkowników. klask i:kla ski:
Zapraszam do super gry http://******pl/?p=kVhzEkcVJJAV

Edytowane przez mrzs
Czas edycji: 2010-04-08 o 22:18 Powód: * w adresie po http ******
mrzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:12   #15
EmaXXXo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 0
Dot.: Gra ******pl

Witam serdecznie wszystkich Ja wysłałem SMS-a i z konta na komórce zezarło mi az 23,99!!!!!!!!to prawda!!!!! Email: kaacper121@wp.pl...P

Chcecie wygrywac prawdziwe nagrody?? ZERO ściemy!! poprostu zbierasz punkty wypełniajac zadania...Następnie gdy uzbierasz daną ilośc punktów możesz wybra rzecz..I ją dostajesz...Ja juz kilka razy otrzymałem to czego chciałem...Zapraszam i polecam..W razie potrzeby kontakt do mnie:
GG: 20181592 A oto link gdzie wystarczy się zarejestrowac:
http://www.*************/polecam:313145
w miejscach gwiazdek pisze: take a gift
Miłego wygrywania (bez przerw oczywiście)^^

Edytowane przez EmaXXXo
Czas edycji: 2010-05-04 o 16:26
EmaXXXo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 10:46   #16
jalol6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 0
Dot.: puzz

puzz pl jedna wielka ściema nie grajcie TO OSZUŚCI mnie oszukali a wszystkie dobre opinie na ich temat to robota . pracujących dla nich ludzi jedna wielka ściema

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Puzz pl .nie ma nic za darmo jeśli myślisz inaczej zaplacisz podwujną cene
jalol6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 11:31   #17
goOsiulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: puzz

ja zaryzykowałam i wysłałam SMS-a i zabrało mi z konta ponad 20 zł! :O niestety jak już poszło to już poszło wpisałam kod aktywacyjny, lecz trzeba zbierać ludzi, aby dostać kasę. nie wiem po co tyle zamieszania z tym . zabierają kasę z konta... jeszcze chcą od innych ludzi . grr więc jeśli chcecie pomóc to zapraszam:
http://****.net.pl/?p=trJx1BnLPN8X
w gwiazdkach puzz

Edytowane przez goOsiulek
Czas edycji: 2010-05-16 o 11:32
goOsiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 07:48   #18
EmaXXXo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 0
Dot.: puzz

Jalol6 Żal mi Cię!! , kolo , to nie oszuści...gdy uzbierasz te punkty to rzeczywiście wypłacają wygraną!!!...
EmaXXXo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:39   #19
anialuk85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: puzz

http://******net.pl/?p=dLOxmTC7HJLX wchodzisz, wygrywasz, rejestrujesz sie, i zgarniasz kase po uzbieraniu punktow. Polecam ja juz raz wygralam
anialuk85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 13:47   #20
PannaWilliams
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 14
Dot.: Gra ******pl

Heja dziewuszki. Słuchajcie (a raczej czytajcie), ostatnio wpadłam na taki portal konkursowy (w sumie to na targach mieszkaniowych się o nim dowiedziałam) www.trampolino.pl i tak właśnie bym sobie zagrała ale sama nie wiem i nie wiem o co, nie mogę się zdecydować :p co sądzicie?
PannaWilliams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 10:50   #21
tervita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 0
Dot.: Gra ******pl

Hej! Ja też dowiedziałam się od kumpla o tym portalu trampolino. Z ciekawości zajrzałam na stronę i myślę, że jest super. A jak poczytałam regulamin i poznałam reguły to myślę, że naprawdę jest ok. Najważniejsze, że nie jest to żadne oszustwo. No i nie trzeba w nic klikać, podbijać ani licytować A co do konkursów, to widziałam, że mają wiele fajnych rzeczy. Jest w czym wybierać. Do wygrania jest nawet mieszkanie we Wrocku Ja się skuszę na udział w konkursie na płytkę U2!
tervita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 20:06   #22
Madziuss18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 0
Smile Dot.: Gra ******pl

http://******net.pl/?p=g7H1G7qUnzjY wejdźcie proszę ;-) naprawde warto !
Madziuss18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 21:43   #23
brop94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 0
Smile Dot.: Gra ******pl

Witam jestem przyjacielem administratora strony Gra ******pl i jak wpiszecie mój link polecający to dostaniecie aż 5 punktów samego mnie to zaskoczyło bo wysłałem link koledze to miał już nie 1 a 5 pkt.Tak samo było z 3 innymi osobami to nie są żarty a jak zapytałem się go czemu wszyscy mają 1 pkt. a ja 5 to odparł że to tak dla odmiany oto link polecający http://******biz.pl/?p=6Z5bCdzLl0I9
brop94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 14:56   #24
Alka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Gra ******pl

PUZZ to gra zręcznościowa polegająca na RYWALIZACJI z innymi graczami z całej Polski. Gra toczy się o PRAWDZIWE PIENIĄDZE które możesz wygrać dzięki swojej zręczności! Wystarczy że jesteś zręczny a WYGRANĄ masz już w kieszeni. ROZPOCZNIJ GRĘ i zbieraj kasę na własne wydatki!

h tt p : / /pu z z .c o m .p l/ ?p =q x m t E 83 skz A O

oto mój link polecający, (wpisywać bez spacji) mam nadzieję że ktoś z was zechce go użyc ja wygrałam już 132 zł
teraz jest promocja i koszt wysłania sms to 1,22 zl ;p a nie 20
Alka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:23   #25
humidir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 0
Dot.: puzz

Wejdź na r1ng.pl idealna stronka dla Ciebie!! mi sie super grało
humidir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 00:56   #26
Anitka1399
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 0
Dot.: Gra ******pl

Zapraszam na strone http://******info.pl/?p=kHzJwEt9ylWs

Tu możecie wygrac kase ale uczciwie - jednak przy odrobinie wytrfałosci i niewielkim gronie znajomych możecie zdobyc ok 150 zł
Po krótce wyjaśnie:
Wchodzicie na stronę wciskacie przycisk "graj" i zaczynacie swoja gre o pieniadze - od was zalezy ile wygrace - macie do ułozenia puzzle im szybciej je ułozycie tym wiecej kasy dostaniecie
Dalej kiedy juz uzbieracie dana sume musicie sie zarejestrowac - rejestracja wynosi was 1zł a dokładniej jeden sms( który z vat wynosi 1,22 i jest JEDNORAZOWA!!
kiedy sie zarejestrujecie mozecie wypłacic kase

Bardzo bym prosiła osoby chetne na tego typu zabawe na rejestrowanie się na mojej stronce i pomoc w wypłaceniu kasy !!
pewno zastanawiasz sie jak to dziala i jak moga wypłacic Ci tyle kasy
Stronka ma mozliwosc wypłacania wygranych poniewaz duzo osób rejestruje sie wysyłajac smsa ale później widzac ze musza usbierac iles osób rezygnuje.Wyobraz sobie więc ile osób rejestruje sie myslac ze odrazu dostanie kase i ile rezygnuje....
Uważam ze jest to uczciwa i korzystna wymiana - za 1,22 jednorazowej rejestracji i odrobinie wysiłku by znalesc dana ilosc osób do wypłaty można dostac całkiem sporą sumę jak na tego typu gry.
Nikogo nie namawiam nikogo nie naciągam - napisałam tu dokładnie jak działa system jesli ktos tak jak ja uwaza ze da rade uzbierac pare osób by wypłacic wygrana rejestrujcie sie bo warto
Anitka1399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:40   #27
blackwoman84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 0
Dot.: Gra ******pl

Zgadzam się z wypowiedzią poprzedniczki. Ja też zarejestrowałam się na podobnym portalu. W ciągu kilku minut wygrałam 134,80 zł, haczyk tkwi w tym, że aby przelali ta kwote na moje konto muszę zachęcić użytkowników do zarejestrowania się na portal, koszt to sms za 1.22 zł. Póki co nie wiem ile osób musi się zarejestrować abym otrzymała pieniądze. Muszę zdobyć 31 pkt, ale nie wiem ile pkt otrzymam za jednego nowego użytkownika. Chcę to sprawdzić, więc bardzo proszę o rejestrację przez tego linka http://******waw.pl/?p=AmRbV50phskO
Jak tylko dowiem się więcej to napiszę na forum. Moze faktycznie to się opłaci. Zapraszam http://******waw.pl/?p=AmRbV50phskO
Z góry dziękuję
blackwoman84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 12:20   #28
klakier11
Przyczajenie
 
Avatar klakier11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Gra ******pl

Ja także proszę o pomoc to link:
******net.pl/?p=OLx9XQKQqznR
klakier11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 08:46   #29
Armenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: Gra ******pl

Grałam w to... Wszystko ładnie pięknie ale jak chciałam wysłać sms to wyskoczył błąd...
Armenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.