Fryzjer Dębica - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 10:21   #61
justynaWW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Dębica

dobra jest Agnieszka Szela ma zakład jak sie idzie od strony galerii w strone nowej drogerii i potem jest rondo i na tym rondzie sie idzie tak jak na pana tadeusza naprzeciwko cukiernii po lewej stronie. swego czasu dobra była tez pani Iwona w Wenusie ale jej juz teraz nie ma i pani Ala taka ruda w nowym stylu na kolejowej. Do pani Agnieszki trzeba dosc długo czekac na przyjecie bo ma strasznie duzo klientów
justynaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:13   #62
Agniszon
Raczkowanie
 
Avatar Agniszon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 141
Dot.: Fryzjer Dębica

Dosyć pokrętnie wytłumaczyłaś drogę do tego zakładu, mieszkam niedaleko i w sumie nie wiem o jakie miejsce ci chodzi. Jeśli Ci chodziło o cukiernię Wiktora to na przeciwko nie ma żadnego fryzjera, znajduje się trochę dalej na skrzyżowaniu Wielopolskiej z Żołędziową zakład, gdzie kiedyś pracowała Pani Kasia (niestety nie byłam zadowolona z jej usług, cięła tak, jak ona chciała a nie według mojego życzenia), ale chyba o to miejsce Ci chodziło. Byłoby miło, jakbyś użyła nazw ulic albo podała nawet nr domu, bo ciekawa jestem tej Pani Agnieszki.
Agniszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 17:59   #63
kroopka7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Dębica

hej dziewczyny zapisywałam sobie Wasze propozycje i wyszło mi prawie 20 dobrych fryzjerów ja byłam 2 razy u pani, która pracuje na Cmentarnej, koło Biedronki. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona, a najbardziej podobała mi się fryzura mojej mamy - odmłodziła ją o jakieś 10 lat nie wiecie czy potrafi ułożyć śliczne i trwałe fryzury ślubne?
kroopka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 15:50   #64
cassie180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Dębica

Dziewczyny RATUJCIE!

Potrzebuje fryzjera/fryzjerki z Dębicy, który będzie NAPRAWDĘ dobry. Może sobie być drogi, chodzę do fryzjerów rzadko, wiec od czasu do czasu mogę sobie zafundować taką droższą przyjemność.

Potrzebuję fryzjera który pięknie ufarbuje mi włosy, mój naturalny kolor to ciemny blond moim zdaniem wpadający w mysi, chciałabym jakiś piękny blond ale nie daj Boże żółty.

Będzie mi tez potrzebny fryzjer, który pomógł by mi dobrać i zrobił PIĘKNĄ i trwałą fryzurę ślubną. Mam włosy do ramion, bardzo grube ale też bardzo twarde, ułożenie ich jest naprawdę trudne bo nie chcą się poddawać, za to nie wymagają prostownicy.

Szukam też fryzjera, który by zrobił trwałą, ale nie żadnego ohydnego "barana" tylko ładną trwała na długich włosach, to dla mojej mamy.

PROSZĘ jeśli znacie kogoś naprawdę dobrego pomóżcie, bo ja byłam w kliku salonach ale zawsze wychodziłam rozczarowana
cassie180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 15:02   #65
andzi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Dębica

Witam,
Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat salonu fryzjerskiego Venus Atelier Piękności Natalii Jedlińskiej. Dokładnie chodzi mi o to w jakich cenach wykonuje fryzury ślubne czy ogólnie- koki itp. Również chciałabym się dowiedzieć czy jest ktoś w stanie ją polecić, czy warto pójść do niej? Byłabym wdzięczna za informacje
andzi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 10:40   #66
kropka7_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Dębica

Przegladam to forum i chcialabym rowniez obronic p Bogusie, pracowalam u niej pol roku i czesalam bardzo duzo razy wiec nie mam zadnych zastrzezen, miesiac temu czesala mnie na moj slub i fryzura trzymala sie zadnych problemow do samego rana jesli ktos jest chetny moge nawet wyslac zdjecia wlosow i P. Bogusia nie tylko robi fryzury slubne ale takze swietnie obcina wlosy zeby sie do niej dostac trzeba sie zapisac nawet kilka tygodni wczesniej!!!



P.S chcialabym sie dowiedziec oczywiscie jesli cos wiecie na temat Justyny z salonu CAMELEON na ul. rzeszowkiej, slyszalam ze jest tez dobra> ktos cos moze wie? chcialabym zrobic podnoszenie wlosow bo mam krecone, przez kilka lat juz prostuje i chcialabym cos zmienic!! albo moze wiecie gdzie w Debicy mozna sobie cos takiego zafundowac?? proooosze o pomoc. Pozdrawiam
kropka7_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 10:42   #67
kropka7_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Dębica

szukam dobrego fryzjera ktory zrobi mi podnoszenie wlosow!!! jesli ktos cos wie prosze o odpowiedz!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

kropka7_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 20:43   #68
cassie180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Dębica

Ja czesałam się na wesele u Pani Bożenki, która ma zakład na przeciwko słynnej cukierni u Wiktora. (ul. Wielopolska) Fryzura wszystkim się podobała, była trwała i w dobrej cenie, więc ogólnie spoko i polecić mogę z czystym sumieniem.
cassie180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 11:45   #69
jolanta997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Dębica

Witam, ja zapisalam sie na czesanie fryzury do L JOT STYL czy zna może ktoś ten salon? w razie watpliwości proszę napisac bo moze uda się jeszcze innego znaleźć pozdrawiam
jolanta997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 11:41   #70
kroopka7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Dębica

Niestety nie wiem nic o podnoszeniu włosów, ale co do fryzury ślubnej mogę polecić panią Magdę z ul. Cmentarnej (koło Jubilatki). Czesała mnie na mój ślub - fryzura była dokładnie jak chciałam, trzymała się do samego rana, mimo że moje włosy są ciężkie i trudne do ułożenia. Kolor też wyszedł dokładnie taki jaki miał wyjść w L Jot Styl chyba bym się bała... nie byłam zadowolona z fryzur z tamtego salonu. powodzenia
kroopka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 09:26   #71
pircer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Dębica

Hej Dziewczynki salonow w debicy mamy sporo ponad 150 moim i nietylko moim zdaniem najlepszym fryzjerem z dlugo letnim doświadczeniem byla pani Agata miala salon AVANGARDA obok pasmanterji w blaszaku wiadomo mi iz niebawem otwozy calkiem nowy odjechany salon data otwarcia nie jest jeszcze znana ale wkazdym badz razie wiem iz nadal pracuje zmienila numer telefonu najlepiej dzwonic tutaj podaje nowy numer 723-269-219
Pozdrawiam!!!
pircer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 04:46   #72
Kicia28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ciudad de Panama
Wiadomości: 58
Dot.: Fryzjer Dębica

Witam wszystkich, wiem ze temat troche stary , ale mam nadzieje, ze nadal jary.
Podaje adres do dobrego fryzjera dla wszystkich kreconowlosych : otoz pani Sylwia, wlascicielka Shoklok z ul. Kraszewskiego 74 ( tam, gdzie jest salon kosmetyczny Pretty Woman) jest super. Jako , ze przez lata od innych fryzjerow albo wychodzilam w "kasku" , z pozlepianych pinka wlosow, o niezidentyfikowanym ksztalcie, albo wlosy przed scieciem byly najpierw prostowane /palone, wowczas obcinane, a po umyciu w domu wychodzilo ciecie "na barana", po wyjsciu od pani Sylwi bylam bardzo zadowolona. Wlosy przez dlugi okres wygladaly bardzo fajnie, nawet po wyprostowaniu "mialy sens".
Ceny byly w sredniej debickiej, niestety, wykonywalam u niej tylko ciecie, wiec nie wiem , jaka jest jakosc innych uslug.
Kicia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 12:20   #73
cassie180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Dębica

SUPEROWA jest pani Iwonka, przyjmuje nad grosikiem w tej uliczce co kobiety sprzedają jajka mleko itp. Pani Iwonka jest strasznie sympatyczna, no i naprawdę zna się na rzeczy, jak od niej wyszłam to pierwszy raz w życiu byłam zadowolona po fryzjerze.
cassie180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 10:57   #74
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Fryzjer Dębica

Cytat:
Napisane przez kroopka7 Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem nic o podnoszeniu włosów, ale co do fryzury ślubnej mogę polecić panią Magdę z ul. Cmentarnej (koło Jubilatki). Czesała mnie na mój ślub - fryzura była dokładnie jak chciałam, trzymała się do samego rana, mimo że moje włosy są ciężkie i trudne do ułożenia. Kolor też wyszedł dokładnie taki jaki miał wyjść w L Jot Styl chyba bym się bała... nie byłam zadowolona z fryzur z tamtego salonu. powodzenia
wiecie czy ta fryzjerka dalej tam przyjmuje? bylam ale cisza również plakat ze ściany zniknął
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 13:35   #75
kroopka7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Dębica

hej, niestety nie wiem czy ta fryzjerka tam przyjmuje bo zmieniłam miejsce zamieszkania na dość odległe... wcześniej miała salon w bloku też koło Biedronki, może tam wróciła?
kroopka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 10:01   #76
anielka48
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Dębica

Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc i opinie o fryzjerach Kogo polecacie na robienie fryzury ślubnej? Robiła któraś fryzurę u p. Joanny w salonie DŻOANA albo u p. Marty w NOWYM STYLU na Cmentarnej 52?
anielka48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 16:59   #77
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Exclamation Dot.: Fryzjer Dębica

A czy któraś z Was była u fryzjera na ul. Tadeusza Gawrysia? Jest otwarty jakoś od niedawna. Nie wiem niestety jak nazywa się ten salon. Robią tam też z tego co widziałam na drzwiach maniciur. Salon jest mały, z tego co pamiętam był tam wcześniej z używaną odzieżą ( obok jagiełły). Wiecie coś o tymslonie?
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 07:56   #78
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Fryzjer Dębica

ja robiłam fryzure ślubna u p. Marty, tylko nie wiem właśnie czy dalej tam przyjmuje, ale fryzure zrobiła świetną, trzymała sie całą noc, bardzo dokładna
polecam
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 14:11   #79
evveliness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer Dębica

Ja czesałam się na ślub w salonie Venus u Natalii , naprawdę byłam bardzo zadowolona,fryzura trzymała się całą noc, i nie była taka sztywna ,tylko luźne delikatne upięcie. Wcześniej byłam na próbnych w Gabrielli i u p. Gosi Baczyńskiej. Niestety z obu tych salonów nie byłam zadowolona. U Gosi bardzo drogo, nieadekwatnie do jakości fryzury ( byłam załamana ), w Gabrielli tanio, p.Janusz bardzo sympatyczny, ale niestety fryzury nie były dopasowane do twarzy, wyglądałam bardzo staro i miałam bardzo sztywne włosy ( zbyt dużo lakieru). Mam nadzieję, że pomogłam chociaż trochę.

Ps. Moja koleżanka czesała się w salonie Lavania u p. Ani za przystankiem Syrenki. Rewelacyjnie była uczesana, też godna polecenia!
evveliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-30, 06:13   #80
konikmorski4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Dębica

Możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera w Dębicy? Chciałabym żeby dobrał fryzurę. Zmiana będzie duża, ścinam włosy z długich na krótkie.
konikmorski4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 13:34   #81
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Fryzjer Dębica

Podbijam temat. Jakich aktualnie fryzjerów z Dębicy polecacie?
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-08 14:34:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.