Fryzjer w Katowicach - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-29, 13:04   #751
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Art Fryz na Osiedlu Tysiąclecia KLIK. Jedyny znany mi na przestrzeni chyba 20 lat salon, gdzie rozumieją, że są pośrednie opcje pomiędzy chamskim cięciem na garnek a jeszcze bardziej chamskim cieniowaniem od skóry głowy. Panowie mają też pojęcie o pielęgnacji i nie wciskają namolnie rozwiązań, których klientka nie akceptuje.
Ha ha ha właśnie siedzę teraz tam na odrostach ale masz wyczucie

A tak btw polecam Panów bardzo gorąco
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 14:09   #752
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha ha ha właśnie siedzę teraz tam na odrostach ale masz wyczucie

A tak btw polecam Panów bardzo gorąco
Haha:
Bardzo żałuję, że na ostatnim urlopie w Polsce nie dalam rady się umówić na cięcie. Poszłam potem w moim mieście do nieznanego mi salonu, ze zdjęciem jak ma być i oczywiście wyszłam z cięciem na garnek. Teraz już planuję kolejny urlop w Polsce z zamiarem wizyty w Art Fryzie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 15:35   #753
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Haha:
Bardzo żałuję, że na ostatnim urlopie w Polsce nie dalam rady się umówić na cięcie. Poszłam potem w moim mieście do nieznanego mi salonu, ze zdjęciem jak ma być i oczywiście wyszłam z cięciem na garnek. Teraz już planuję kolejny urlop w Polsce z zamiarem wizyty w Art Fryzie.
Ja się zawsze mdle żeby salonu nie zlikwidowano albo cos
Już i tak Pan Stasiu nie pracuje. Teraz tylko Pan Sebastian. Ale ja do niego od początku chodziłam i tak.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 16:10   #754
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja się zawsze mdle żeby salonu nie zlikwidowano albo cos
Już i tak Pan Stasiu nie pracuje. Teraz tylko Pan Sebastian. Ale ja do niego od początku chodziłam i tak.
Szkoda, bo mnie właśnie pan Stanisław obcinał wiesz może, czy gdzieś indziej pracuje? Bardzo to frustrujące, jak się się znajdzie fryzjera, który nam w 100% odpowiada i pewnego razu się okazuje, że już nie pracuje w danym salonie i ślad po nim ginie. Zdarzało mi się tak już z fryzjerami z polecenia, dzwoniłam, żeby się umówić i dowiadywałam się, że pan/pani X już tam nie pracuje.
Powinien być jakiś oficjalny rejestr fryzjerów i ich aktualnych miejsc pracy, no Ale do salonu tak czy siak się umówię, jak bede w Polsce.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 16:41   #755
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Szkoda, bo mnie właśnie pan Stanisław obcinał wiesz może, czy gdzieś indziej pracuje? Bardzo to frustrujące, jak się się znajdzie fryzjera, który nam w 100% odpowiada i pewnego razu się okazuje, że już nie pracuje w danym salonie i ślad po nim ginie. Zdarzało mi się tak już z fryzjerami z polecenia, dzwoniłam, żeby się umówić i dowiadywałam się, że pan/pani X już tam nie pracuje.
Powinien być jakiś oficjalny rejestr fryzjerów i ich aktualnych miejsc pracy, no Ale do salonu tak czy siak się umówię, jak bede w Polsce.
No ja się zdziwiłam, bo jak się umawiałam przez booksy to widziałam tylko Pana Seb. w dostępnego. Najpierw myślałam ze Stanisław ma urlop, a dzisiaj wyszło ze już tam nie pracuje. Niestety nie pytałam, ale jak tam za dzwonisz na pewno Ci powie
Zreszta co do ścinania Pan Sebastian tez jest ok
Dlatego się tak wypytywalam Pana Seb. dzisiaj czy on czasem nie na zamiaru zniknąć czy przenieść się, bo jak cos to zostanę na lodzie na szczęście nie planuje nic takiego

EDIT: Pan Stanisław jednak pracuje, ale od 8 lipca dopiero. Tak wynika z kalendarza na booksy. Nie wiem czemu w takim razie wyszło, ze nie pracuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-29 o 21:25
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 21:14   #756
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja się zdziwiłam, bo jak się umawiałam przez booksy to widziałam tylko Pana Seb. w dostępnego. Najpierw myślałam ze Stanisław ma urlop, a dzisiaj wyszło ze już tam nie pracuje. Niestety nie pytałam, ale jak tam za dzwonisz na pewno Ci powie
Zreszta co do ścinania Pan Sebastian tez jest ok
Dlatego się tak wypytywalam Pana Seb. dzisiaj czy on czasem nie na zamiaru zniknąć czy przenieść się, bo jak cos to zostanę na lodzie na szczęście nie planuje nic takiego

EDIT: Pan Stanisław jednak pracuje, ale od 8 lipca dopiero. Tak wynika z kalendarza na booksy. Nie wiem czemu w takim razie wyszło, ze pracuje
Dzięki za info
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 18:55   #757
MadziaBanaszak
Madziabb88
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Polecam Marii Rosa na Giszowcu Miłe panie mi ostatnio rozjaśniały brązy na blondy i jestem zadowolona w 100% włosy nie zniszczone
__________________
Madziabb88
MadziaBanaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-24, 18:23   #758
pawelsl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cześć! Czy ktoś kojarzy gdzie obecnie pracuje fryzjer Jarek, który do niedawna pracował w salonie JLD w Silesii?
pawelsl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 19:51   #759
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez pawelsl Pokaż wiadomość
Cześć! Czy ktoś kojarzy gdzie obecnie pracuje fryzjer Jarek, który do niedawna pracował w salonie JLD w Silesii?
To chyba najlepiej się zapytać w salonie alb o zadzwonic do nich, na pewno będą ktoś będzie wiedziec.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 20:45   #760
pawelsl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Dzięki za radę. Gdyby to pomogło to bym tutaj nie pytał
Niestety najwyraźniej niektóre salony wyjątkowo nie lubią dzielić się informacjami na temat byłych pracowników.
pawelsl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 20:48   #761
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez pawelsl Pokaż wiadomość
Dzięki za radę. Gdyby to pomogło to bym tutaj nie pytał
Niestety najwyraźniej niektóre salony wyjątkowo nie lubią dzielić się informacjami na temat byłych pracowników.
To powodzenia w znalezieniu info
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 02:59   #762
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Fryzjer w Katowicach

włosowy update:
kolejna wizyta u wojtka langosa na gliwickiej
rozjaśnianie czymś tam na bazie kokosa +silkplex, wychładzanie, duuuuużo pasemek i split ender
zadowolenie level milion oraz za wszystko zapłaciłam, uwaga, 250 zł (liczyłam się z kosztem ok. 400, gdyż włosy sięgają mi za rzyć), jak chcecie dodam zdjęcie

---------- Dopisano o 02:59 ---------- Poprzedni post napisano o 02:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pawelsl Pokaż wiadomość
Dzięki za radę. Gdyby to pomogło to bym tutaj nie pytał
Niestety najwyraźniej niektóre salony wyjątkowo nie lubią dzielić się informacjami na temat byłych pracowników.
niestety tak jest, szczególnie w tych "prestiżowych" - oni chcą zatrzymać klienta u siebie
miałam kiedyś super fryzjerkę basię w b&k, kiedy odeszła, nikt nie chciał mi dać namiarów, a ona sama nie mogła tego zrobić, kiedy tam pracowała
__________________
smocza mama

Edytowane przez kiciakasia
Czas edycji: 2018-08-29 o 03:00
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 00:58   #763
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Polecacie kogoś w B&K w Kato? Noszę się z zamiarem zmienienia fryzjerki i się zastanawiam, czy w tym salonie jest ktoś godny uwagi.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 21:56   #764
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Kogo polecacie do włosów krótkich i bardzo krótkich? Przeglądam galerie różnych fryzjerów w Katowicach i zazwyczaj są to zdjęcia koloryzacji, koki ślubne, loki itp. Fajnie jak to był ktoś z centrum, ewentualnie Tysiąclecie.
Codziennie przechodzę koło salonu Wojtka Langosa ale jakoś nie wiem opinie na FB ma dobre ale zdjęcia to większość koloryzacja.

Byłam u Konrada Nożycorękiego na Sokolskiej i mam mieszane uczucia, niby babeczka obcięła mnie jak chciałam ale co chwilę ktoś z bliskich mi mówił że jestem krzywo/byle jak obcięta z tyłu. Poza tym miałam pecha być w momencie kiedy klientka nie była zadowolona z koloryzacji i atmosfera była napięta
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 05:43   #765
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kogo polecacie do włosów krótkich i bardzo krótkich? Przeglądam galerie różnych fryzjerów w Katowicach i zazwyczaj są to zdjęcia koloryzacji, koki ślubne, loki itp. Fajnie jak to był ktoś z centrum, ewentualnie Tysiąclecie.
Codziennie przechodzę koło salonu Wojtka Langosa ale jakoś nie wiem opinie na FB ma dobre ale zdjęcia to większość koloryzacja.

Byłam u Konrada Nożycorękiego na Sokolskiej i mam mieszane uczucia, niby babeczka obcięła mnie jak chciałam ale co chwilę ktoś z bliskich mi mówił że jestem krzywo/byle jak obcięta z tyłu. Poza tym miałam pecha być w momencie kiedy klientka nie była zadowolona z koloryzacji i atmosfera była napięta
to może sprawdź babeczki z podgórnej?
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 11:19   #766
WeronikaEm78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
to może sprawdź babeczki z podgórnej?
Polecam szczerze salon concept.hair w Katowicach ja już prawie 3 lata tam dojeżdżam i jestem zawsze bardzo zadowolona i ze strzyżenia i z koloru. Na Korfantego 70 jest ten salon a w ogóle atmosfera i wnętrze porażające w żadnym salonie nie czujesz sie tak luksusowo. Możesz poogladać zdjecia mają na facebooku stronkę.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
to może sprawdź babeczki z podgórnej?
Atmosfera jest taka domowa miałam na myśli pomimo pieknego wnętrza. Ja chodzę do Pana Rafała naprawdę to co robi z włosami to mistrzostwo.
WeronikaEm78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 11:39   #767
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Poszukuję fryzjera, który robi całkiem ładne upięcia na wesela. Ktoś coś? Nie jestem z okolic i w sumie nawet nie wiem gdzie szukać
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 18:52   #768
bozenowykotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 125
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Również polecam Wojtka Langosa zrobił mi z rudego bardzo ładny blond bez zniszczenia włosów.
bozenowykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 07:52   #769
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Dziewczyny potrzebuje niedrogiego fryzjera w K-ce (może być centrum byleby nie obrzeża) do wycieniowania włosów i podcięcia końcówek. Takiego który nie degażuje ;/ bo mam siano jak 150 ....
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 09:55   #770
commerce
Raczkowanie
 
Avatar commerce
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 252
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kogo polecacie do włosów krótkich i bardzo krótkich? Przeglądam galerie różnych fryzjerów w Katowicach i zazwyczaj są to zdjęcia koloryzacji, koki ślubne, loki itp. Fajnie jak to był ktoś z centrum, ewentualnie Tysiąclecie.
Codziennie przechodzę koło salonu Wojtka Langosa ale jakoś nie wiem opinie na FB ma dobre ale zdjęcia to większość koloryzacja.

Byłam u Konrada Nożycorękiego na Sokolskiej i mam mieszane uczucia, niby babeczka obcięła mnie jak chciałam ale co chwilę ktoś z bliskich mi mówił że jestem krzywo/byle jak obcięta z tyłu. Poza tym miałam pecha być w momencie kiedy klientka nie była zadowolona z koloryzacji i atmosfera była napięta
Wiem że trochę późno, ale ja polecam Wojtka, rok temu wyciął mi na głowie absolutnie piękny pixie cut i od tego czasu się nim opiekuje.

Wysłane z
__________________
Nie ma drogi do szczęścia - szczęście jest drogą.
commerce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-28, 08:59   #771
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Wszystko zależy od fryzury i wizji jaką masz Ty i czy znacząco różni się ona od wizji fryzjera. Mogę polecić Salon Wadas w Katowicach, widać, że tam fryzjer zna się na swoim fachu i wie co robi. A chodzi przecież o to, że nawet z nijakiej fryzury da się wyczarować coś niezwykłego. Trzeba tylko umieć i mieć odpowiednie podejście, coś doradzić, coś podpowiedzieć.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 21:35   #772
Gosciowa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez bozenowykotek Pokaż wiadomość
Również polecam Wojtka Langosa zrobił mi z rudego bardzo ładny blond bez zniszczenia włosów.
Witam Wszystkich Forumowiczów
jestem tu od niedawna a tak naprawdę szukając fryzjera w Katowicach trafiłam na to forum. Chciałam wszystkim podziękować za szczere wypowiedzi - a przynajmniej mam nadzieję że takie były. Dzięki nim bowiem dowiedziałam się o Panu Wojtku Langosie. Byłam u niego po raz pierwszy jakieś dwa tygodnie temu i zrobił na mnie naprawdę profesjonalne wrażenie no i najważniejsze wyprowadził na prostą moje zniszczone przez poprzednią fryzjerkę włosy, tzn. do prostej jeszcze im daleko ale idziemy w dobrym kierunku Już teraz wiem, że zostanę jego stałą klientką.
Jeszcze raz wielkie dzięki i duży plus dla całego forum. Pozdrawiam
Gosciowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 23:08   #773
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cześć
Czy któraś z Was może polecić dobrego fryzjera, który wykonuje keratynowe prostowanie włosów albo jakiś podobny zabieg? Szukam kogoś kto nie spali/zniszczy mi przy tym włosów, kto rozumie co się do niego mówi i nie próbuje wciskać dodatkowych usług; nie chcę ani drastycznie zmieniać fryzury (jedynie podciąć końcówki jakieś 2-3 centymetry i troszeczkę zmienić kształt grzywki), ani zmieniać koloru (hennuję włosy), ani nic podobnego. Przyznaję, że jestem trochę zrezygnowana i poirytowana, bo moja ostatnia wizyta u fryzjerki zakończyła się totalną klapą...

Zastanawiałam się nad Concept Hair, ale 750 złotych wydaje mi się zbyt wygórowaną ceną. Myślała też nad zabiegiem kaszmirową keratyną u Maniewskiego, ale salon ma "takie sobie" opinie i trochę się boję... Przeczytałam teraz, że wiele z Was poleca Wojtka Langosa, ale nie wiem... Czy któraś z Was robiła u niego prostowanie?
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 23:15   #774
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Arlekinowa Pokaż wiadomość
Cześć
Czy któraś z Was może polecić dobrego fryzjera, który wykonuje keratynowe prostowanie włosów albo jakiś podobny zabieg? Szukam kogoś kto nie spali/zniszczy mi przy tym włosów, kto rozumie co się do niego mówi i nie próbuje wciskać dodatkowych usług; nie chcę ani drastycznie zmieniać fryzury (jedynie podciąć końcówki jakieś 2-3 centymetry i troszeczkę zmienić kształt grzywki), ani zmieniać koloru (hennuję włosy), ani nic podobnego. Przyznaję, że jestem trochę zrezygnowana i poirytowana, bo moja ostatnia wizyta u fryzjerki zakończyła się totalną klapą...

Zastanawiałam się nad Concept Hair, ale 750 złotych wydaje mi się zbyt wygórowaną ceną. Myślała też nad zabiegiem kaszmirową keratyną u Maniewskiego, ale salon ma "takie sobie" opinie i trochę się boję... Przeczytałam teraz, że wiele z Was poleca Wojtka Langosa, ale nie wiem... Czy któraś z Was robiła u niego prostowanie?
Mogę spokojnie polecic na Tysiącleciu Art-Fryz. Panowie dbaja o wlosy i nie zrobia im krzywdy. A i nie łupia czlowieka na nie wiadomo jakie kwoty za byle co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 13:58   #775
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Dziewczyny, kogo polecacie w Katowicach od zaawansowanych koloryzacji i dekoloryzacji? Z ciepłych brązów zimne blondy?

Edytowane przez Australija
Czas edycji: 2020-03-02 o 15:24
Australija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 15:26   #776
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Australija Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kogo polecacie w Katowicach od zaawansowanych koloryzacji i dekoloryzacji? Z ciepłych brązów zimne blondy?
Polecam dalej to co wyzej pisałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 15:50   #777
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Polecam dalej to co wyzej pisałam



Sprawdzałam już ich profil na facebooku, ale nie widzę żadnej takiej ekstremalnej koloryzacji na jakiej mi zależy, z brązu bo blondu. A trochę się boję iść do fryzjera który w życiu nie robił takiej dekoloryzacji
Australija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-02, 16:04   #778
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Australija Pokaż wiadomość
Sprawdzałam już ich profil na facebooku, ale nie widzę żadnej takiej ekstremalnej koloryzacji na jakiej mi zależy, z brązu bo blondu. A trochę się boję iść do fryzjera który w życiu nie robił takiej dekoloryzacji
Ty chcesz widze od razu z brazu wskoczyć na platynę czy cos podobnego o ile rozumiem. No cóz, to proces, a nie jednorazowa usługa. Ale jak chcesz zniszczyc włosy ale miec za pierwszym razem, Twój wybór, znajda sie tacy co to zrobia bez mrugniecia okiem, ale dobry fryzjer, dbajacy o włosy nie zrobi za jednym razem czegos takiego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-03, 11:41   #779
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ty chcesz widze od razu z brazu wskoczyć na platynę czy cos podobnego o ile rozumiem. No cóz, to proces, a nie jednorazowa usługa. Ale jak chcesz zniszczyc włosy ale miec za pierwszym razem, Twój wybór, znajda sie tacy co to zrobia bez mrugniecia okiem, ale dobry fryzjer, dbajacy o włosy nie zrobi za jednym razem czegos takiego.

Ja wiem, że za pierwszym razem nie da rady
Tylko po prostu na ich stronie nie widzę, żeby jakaś klientka przeszła u nich taką drogę .


Zapytam w Maniewskim.
Australija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-03, 14:32   #780
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Australija Pokaż wiadomość
Ja wiem, że za pierwszym razem nie da rady
Tylko po prostu na ich stronie nie widzę, żeby jakaś klientka przeszła u nich taką drogę .


Zapytam w Maniewskim.
Bo oni nie wrzucaja takich zdjeć całej drogi od pierwszego razu do efektu takiego jak chce klient.

Maniewski to dla mnie porazka, ceny jak za zboze a efekty pozal sie boze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-13 10:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.