kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 12:20   #2071
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Olencjo a które masz odcienie? Może ja źle trafiłam i się zrażam niepotrzebnie.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:36   #2072
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

mam Mocha Shimmer, Rich Cocoa i Raisin
mój ulubiony to Mocha Shimmer bardzo intensywny na powiece
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:00   #2073
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja mam rich cocoa, bronze, chameleon, plum liner i sunglitz. Bardzo lubię ich konsystencję i natężenie koloru (może z wyjątkiem sunglitz, on jest raczej brokatowy, wielkodrobinkowy). Zwykle aplikuję je na mokro (bez bazy), trzymają się rewelacyjnie. A ze wszystkich wymienionych, "najsmarowniejszy" jest chameleon.
__________________
Wymiana mineralna

Edytowane przez nadzi
Czas edycji: 2010-08-26 o 13:03
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:00   #2074
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

I dalam sie skusic I jak zwykle w mineralowej decyzji utwierdzil mnie blog Cathy

To bedzie moje pierwsze zamowienie z Lucy- bardziej niz podkladow - jestem ciekawa Charcoal linera
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:21   #2075
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cześć Wam Widzę, że Plotkara poruszyła już temat, więc też pozwolę sobie zapytać. Na razie złożyłam swoje pierwsze zamówienie mineralne i czekam, ale staram się już wszystkiego dowiedzieć. Powiedzcie mi, czy pod podkład mineralny nada się zwykły, klasyczny krem Nivea? Mam wrażliwą cerę i to jest jeden z niewielu kremów, który po nałożeniu mnie nie piecze i zawsze używam go pod kosmetyki drogeryjne, ale czy pod minerały nie będzie na przykład za tłusty, albo coś?
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:29   #2076
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
W aptece, weź sobie najpierw próbkę.

Żeby tak nie offtopować, to mimo mojej miłości do podkładów nie rozumiem zachwytów nad cieniami. Mam Morning Mist i Teal liner i spodziewałam się czegoś lepszego. Są o wiele mniej intensywne (nawet na mokro) niż edm na sucho Ale konstystencję mają lepszą, to fakt.
takze zamowilam sobie dwa cienie z Lucynki: Blue shimmer i shy violet i jestem zawiedziona. Slabo napigmentowane, w pudeleczku to maja jeszcze jakis kolor ale na powiece sa bardziej biale (violet to nawet nie zostawia poswiaty) i do tego jakos konsystencja mi nie pasuje
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 11:18   #2077
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez nadzi Pokaż wiadomość
Ja mam rich cocoa, bronze, chameleon, plum liner i sunglitz. Bardzo lubię ich konsystencję i natężenie koloru (może z wyjątkiem sunglitz, on jest raczej brokatowy, wielkodrobinkowy). Zwykle aplikuję je na mokro (bez bazy), trzymają się rewelacyjnie. A ze wszystkich wymienionych, "najsmarowniejszy" jest chameleon.
Właśnie Morning mist jest taki brokatowy, nadaje lekki kolor powiece, ale bardziej widać brokat Myślałam, że to będzie mocniejszy kolor, a to rzeczywiście jest tytułowa mgiełka

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
takze zamowilam sobie dwa cienie z Lucynki: Blue shimmer i shy violet i jestem zawiedziona. Slabo napigmentowane, w pudeleczku to maja jeszcze jakis kolor ale na powiece sa bardziej biale (violet to nawet nie zostawia poswiaty) i do tego jakos konsystencja mi nie pasuje
Jeszcze rozumiem gdyby mój teal liner był cieniem, ale jako liner Wiem, może jestem wybredna, ale kreskę wolę robić na sucho lub na mokro tylko raz maczając pędzelek , a nie poprawiać i poprawiać, żeby kolor był widoczny, bo mi ta kreska po prostu nie wyjdzie.
Na następny raz kupię maty, myślę że będą o niebo lepsze i te polecane przez Was odcienie.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 11:52   #2078
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Postanowiłam jeszcze raz się przyjrzeć moim cieniom i zrobiłam porównanie Sunglitz - tak, jak pisałam - nie kryje, ale daje taką rozświetlającą, wielkodrobinkową powłoczkę. Plum liner - najlepiej trzyma na mokro; przy aplikacji na sucho, może zrobić lekkie prześwity. Reszta cieni jest bez zarzutu
swatche - bez bazy, na sucho (tylko plum na mokro, ale zaznaczyłam)

A teal leci do mnie, zdam relację. Chociaż na zdjęciu nie wygląda on zbyt morsko, ale jakoś burawo..
__________________
Wymiana mineralna

Edytowane przez nadzi
Czas edycji: 2010-08-27 o 11:54
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 13:10   #2079
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
Cześć Wam Widzę, że Plotkara poruszyła już temat, więc też pozwolę sobie zapytać. Na razie złożyłam swoje pierwsze zamówienie mineralne i czekam, ale staram się już wszystkiego dowiedzieć. Powiedzcie mi, czy pod podkład mineralny nada się zwykły, klasyczny krem Nivea? Mam wrażliwą cerę i to jest jeden z niewielu kremów, który po nałożeniu mnie nie piecze i zawsze używam go pod kosmetyki drogeryjne, ale czy pod minerały nie będzie na przykład za tłusty, albo coś?
moim zdaniem Nivea jest zbyt tlusty - nie potrafie sobie wyobrazic, jak zaprezentuje sie na nim podklad...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 21:36   #2080
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dostałam moje pierwsze próbkowe zamówienie z Lucy w słodkie niebieskiej kopercie W środku ulotka informacyjna, odręcznie napisane pozdrowienia i moje zamówione próbki. Na pierwszy rzut oka kolory wydają się w porządku. Nałożyłam rano Golden Medium i ruszyłam zadowolona do pracy. Kolor w pierwszej chwili wydawał mi się za żółty, ale w świetle dziennym był całkiem OK. Niestety późnym popołudniem zaobserwowałam, że podkład tak jakby się zważył Może nałożyłam za dużo? Co jest prawdopodobne, bo czytam tu, że z Lucy trzeba postępować oszczędnie. Jutro drugie podejście.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 07:46   #2081
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez k4te Pokaż wiadomość
Cześć Wam Widzę, że Plotkara poruszyła już temat, więc też pozwolę sobie zapytać. Na razie złożyłam swoje pierwsze zamówienie mineralne i czekam, ale staram się już wszystkiego dowiedzieć. Powiedzcie mi, czy pod podkład mineralny nada się zwykły, klasyczny krem Nivea? Mam wrażliwą cerę i to jest jeden z niewielu kremów, który po nałożeniu mnie nie piecze i zawsze używam go pod kosmetyki drogeryjne, ale czy pod minerały nie będzie na przykład za tłusty, albo coś?
Nivea jest zbyt tłusta i /ciężka/.
Pod minerały stosujemy zawsze lekkie kremy, najlepiej nawilżające.
Humektan jest lekki, nie podrażnia i ma dobre opinie na KWC (mnie niestety zapchał choć podobno bardzo mało osób zapycha )
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-250304
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 11:39   #2082
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Witam was
Przygodę z minerałami dopiero zaczynam ale już zdążyłam je pokochać. Mam rozterkę z kolorem także prosze was o pomoc
Wcześniej pisałam na ogólnym wątku o minerałach ale w końcu buzia w Lucynce

Zastanawiam się nad odcieniem dla siebie, a raczej kategorią. Zawsze mi się wydawało że cere mam beżową, nie wpadającą w żaden odcień - żółci, różu. Ale teraz po tym goracym lecie kiedy opaliłam sobie dekolt i szyje (bardziej dekolt) nakładam sobie podkład beżowy to widzę że mój dekolt jest żólty! tzn bardziej żółty niż twarz tzn że kiedy zejdzie mi opalenizna to nadal mam wybierac w kategori golden tylko jasniejsze odcienie, czy może być tak jednak że opalenizne mam w odcieniu żółci a cere bez opalezny w beżu?

Teraz od dwóch dni smaruję się Lucy minerals Pale olive (olive to kategoria?) - i własnie - na blogu Cathy pisze że oliwa to szarawe, zielone cery - ale ten podkład dla mnie jest w tonacji żółtej, więc już nie wiem - to jak one wygladają w kategorii golden?

Wogóle wczoraj miałam ten podkład na sobie - widziałam że kolor jest idealny, a dziś już widzę że za jasny - o jakieś dwa tony.
Załączam zdjęcie kawałka twarzy bez podkładu, twarz z dekoltem bez podkładu, i z makijażem.
Na zdjęciu nie widać aż tak bardzo tej różnicy między kolorem twarzy a dekoltem jak w rzeczywistości. Ale mam nadzieję że coś tam widać i że ktos mi pomoże i potwierdzi lub nie - cere mam żółtawą? czy może jednak oliwkową skoro podkład LC jest w kategorii olive?
Może zrobic dodatkowe zdjęcia?
Zdjęcia robiłam bez lampy, przed oknem, ustawienie auto.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 12:22   #2083
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Witam was
Przygodę z minerałami dopiero zaczynam ale już zdążyłam je pokochać. Mam rozterkę z kolorem także prosze was o pomoc
Wcześniej pisałam na ogólnym wątku o minerałach ale w końcu buzia w Lucynce

Zastanawiam się nad odcieniem dla siebie, a raczej kategorią. Zawsze mi się wydawało że cere mam beżową, nie wpadającą w żaden odcień - żółci, różu. Ale teraz po tym goracym lecie kiedy opaliłam sobie dekolt i szyje (bardziej dekolt) nakładam sobie podkład beżowy to widzę że mój dekolt jest żólty! tzn bardziej żółty niż twarz tzn że kiedy zejdzie mi opalenizna to nadal mam wybierac w kategori golden tylko jasniejsze odcienie, czy może być tak jednak że opalenizne mam w odcieniu żółci a cere bez opalezny w beżu?

Teraz od dwóch dni smaruję się Lucy minerals Pale olive (olive to kategoria?) - i własnie - na blogu Cathy pisze że oliwa to szarawe, zielone cery - ale ten podkład dla mnie jest w tonacji żółtej, więc już nie wiem - to jak one wygladają w kategorii golden?

Wogóle wczoraj miałam ten podkład na sobie - widziałam że kolor jest idealny, a dziś już widzę że za jasny - o jakieś dwa tony.
Załączam zdjęcie kawałka twarzy bez podkładu, twarz z dekoltem bez podkładu, i z makijażem.
Na zdjęciu nie widać aż tak bardzo tej różnicy między kolorem twarzy a dekoltem jak w rzeczywistości. Ale mam nadzieję że coś tam widać i że ktos mi pomoże i potwierdzi lub nie - cere mam żółtawą? czy może jednak oliwkową skoro podkład LC jest w kategorii olive?
Może zrobic dodatkowe zdjęcia?
Zdjęcia robiłam bez lampy, przed oknem, ustawienie auto.
Też mi się wydawało, że jestem beżem, takie rzeczy wychodzą dopiero przy minerałach, gdy trzeba sobie idealnie odcień dopasować.
Jeżeli masz w lecie żółtą szyje, to do szyi dopasuj podkład. Nie musisz brać najbardziej żółtych podkładów z kategorii golden, bo może brakuje Ci tylko kropli żółtego. Musisz próbować, mieszać
Co do lucy,to są podkłady kameleony. I na pewno pale olive nie jest szara i zielona ( w ogóle dla mnie oliwka to żółć+zieleń). Po jakim czasie sprawdzałaś czy podkład nie jest za jasny? Lucy musi mieć min. pół godziny, żeby się wtopić i dopasować, ale dwa tony to różnica spora.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 13:37   #2084
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Też mi się wydawało, że jestem beżem, takie rzeczy wychodzą dopiero przy minerałach, gdy trzeba sobie idealnie odcień dopasować.
Jeżeli masz w lecie żółtą szyje, to do szyi dopasuj podkład. Nie musisz brać najbardziej żółtych podkładów z kategorii golden, bo może brakuje Ci tylko kropli żółtego. Musisz próbować, mieszać
Co do lucy,to są podkłady kameleony. I na pewno pale olive nie jest szara i zielona ( w ogóle dla mnie oliwka to żółć+zieleń). Po jakim czasie sprawdzałaś czy podkład nie jest za jasny? Lucy musi mieć min. pół godziny, żeby się wtopić i dopasować, ale dwa tony to różnica spora.
czyli pale olive to jest kategoria olive? bo na stronie nie ma kategorii...
i powinnam w zime także wybierac z tej samej kategori? tak by wypadało...

kolor sprawdzam w różnych częściach dnia, napewno mineło 30min:ehem
nie wiem, może przedwczoraj i wczoraj pudrowałam się czyms innym co miało wpływ na kolor na twarzy?: nie pamiętam, a mogłam to zrobic pudrem bambusowym, jedwabnym lub też zwykłym...
będę dopasowywać kolor podkładu do szyi, bo myślałam że może do dekoltu...ale dziś juz nie widzę różnicy w kolorze między szyją a twarzą (mam ten bardziej żółty)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 17:18   #2085
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Witam was
Przygodę z minerałami dopiero zaczynam ale już zdążyłam je pokochać. Mam rozterkę z kolorem także prosze was o pomoc
Wcześniej pisałam na ogólnym wątku o minerałach ale w końcu buzia w Lucynce

Zastanawiam się nad odcieniem dla siebie, a raczej kategorią. Zawsze mi się wydawało że cere mam beżową, nie wpadającą w żaden odcień - żółci, różu. Ale teraz po tym goracym lecie kiedy opaliłam sobie dekolt i szyje (bardziej dekolt) nakładam sobie podkład beżowy to widzę że mój dekolt jest żólty! tzn bardziej żółty niż twarz tzn że kiedy zejdzie mi opalenizna to nadal mam wybierac w kategori golden tylko jasniejsze odcienie, czy może być tak jednak że opalenizne mam w odcieniu żółci a cere bez opalezny w beżu?

Teraz od dwóch dni smaruję się Lucy minerals Pale olive (olive to kategoria?) - i własnie - na blogu Cathy pisze że oliwa to szarawe, zielone cery - ale ten podkład dla mnie jest w tonacji żółtej, więc już nie wiem - to jak one wygladają w kategorii golden?

Wogóle wczoraj miałam ten podkład na sobie - widziałam że kolor jest idealny, a dziś już widzę że za jasny - o jakieś dwa tony.
Załączam zdjęcie kawałka twarzy bez podkładu, twarz z dekoltem bez podkładu, i z makijażem.
Na zdjęciu nie widać aż tak bardzo tej różnicy między kolorem twarzy a dekoltem jak w rzeczywistości. Ale mam nadzieję że coś tam widać i że ktos mi pomoże i potwierdzi lub nie - cere mam żółtawą? czy może jednak oliwkową skoro podkład LC jest w kategorii olive?
Może zrobic dodatkowe zdjęcia?
Zdjęcia robiłam bez lampy, przed oknem, ustawienie auto.
Też mi się wydaje że przy opaleniźnie trochę inaczej sprawa wygląda,bo również zawsze myślałam że jestem beżem,a tu teraz się okazuje że może i faktycznie,ale brakuje mi właśnie tej odrobiny żółci,żeby dopasować twarz do szyi i dekoltu.
Na razie używam na zmianę Medium,Soft Beige i Shell Beige,ale idzie do mnie jeszcze Bisque i Creamy Bisque.
Jak tak właśnie patrzyłam to luśka mało ma z żółci takiej troszkę ciemniejszej
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 16:43   #2086
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Oswiadczam wszem i wobec, uznajac firme Lucy Minerals za godna uwagi , iz nie zamierzam sie jednak poddawac i dalej testowac te dla wielu niezawodne mineraly

nio wiec wczoraj zrobilam peeling kwasem migdalowym( nic innego nie jest w stanie oczyscic mojej cery niestety) i dzis ponownie podeszlam do lucy light- cream i jest pieknie.. wtopil sie idealnie i wyglada zjawiskowo.twarz jest identyczna jak szyja(co dla mnie nie jest latwe do uzyskania) .oby mnie nie wysypalo, ale czuje ze bedzie ok. mysle ze to jednak wina zlej pielegnacji, a nie lucy(z tym zapchaniem). a moze lucy nie toleruje ani zbyt wysuszonej cery(lekami) ani zanieczyszczonej
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:21   #2087
k4te
Zakorzenienie
 
Avatar k4te
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 630
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
moim zdaniem Nivea jest zbyt tlusty - nie potrafie sobie wyobrazic, jak zaprezentuje sie na nim podklad...
Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Nivea jest zbyt tłusta i /ciężka/.
Pod minerały stosujemy zawsze lekkie kremy, najlepiej nawilżające.
Humektan jest lekki, nie podrażnia i ma dobre opinie na KWC (mnie niestety zapchał choć podobno bardzo mało osób zapycha )
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-250304
Dziękuję Wam, w takim razie wypróbuję może ten Humektan przy najbliższej okazji. A jesteście jeszcze w stanie polecić jakieś kremy nawilżające dla lekko suchej i dość wrażliwej cery, nadające się pod minerały? Używałam kiedyś takich fajnych kremów z Yves Rocher, ale teraz wszystkie z tych, których używałam pieką mnie po nałożeniu, to samo z Dove odżywiającym no i dlatego tak się czepiam tego kremu Nivea...
__________________
"Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę"
k4te jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:47   #2088
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Moim faworytem pod mineraly jest Ziaja Calma HLC - krem nawilzajacy - zanim zaczelam go stosowac zaden inny - od najnizszych po najwyzsze polki - nie odpowiadal mi pod makijaz... Ostatnio dodalam do nich kompleks ceramidowy - i odrobine zmienil konsystencje - ale nadal to moj numer 1 w dni makijazowe ma sie rozumiec
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-08-30 o 00:17
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 11:00   #2089
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Od siebie mogę polecić krem "intensywnie nawilżający z ekstraktem z melisy", z serii zioła polskie, eva natura; lekki, delikatny i do tego tani bardzo go lubię.

Przyszło do mnie zamówienie z Lucy, podkład mieszany (pale olive-creamy olive) w opakowaniu "imiennym"; drobiazg w sumie, ale bardzo to miłe.

Teal - na sucho rzeczywiście mało intensywny, na mokro jest ok - dość ciemna nasycona zieleń.

Flat top - przyłączam się do zachwytów, jest cudowny i podkład rzeczywiście chyba lepiej leży po jego użyciu.
Jednak pojawił się problem - gubi włoski. Nie podczas mycia, ale w czasie używania. Zgubił już z 10, wyprałam drugi raz i będę obserwować.. Czy Wasze flat-ty też się tak zachowywały? Trochę mnie to martwi.
__________________
Wymiana mineralna
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 12:06   #2090
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mój Flat Top mam od czerwca, nie zgubił jeszcze ani jednego włoska, jestem z niego bardzo zadowolona

Edytowane przez Olena77
Czas edycji: 2010-08-30 o 13:44
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:14   #2091
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mój flat top też nie gubi włosków. A odnośnie kremów pod minerały, te które podałyście nie zawierają chyba filtra
Ja też szukam idealnego kremu, teraz mam Iwostin nawilżający faktor +20. Krem jest dobry, ale lubię mieć alternatywę.
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 14:00   #2092
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Testuję różne minerały i no nie da się inaczej powiedzieć :Lucy wyglada najlepiej i najmniej jej nakładam . Jedyny "maleńki" aczkolwiek bardzo częsty problem to oczywiście świecenie. Minerał mocno wysusz mi skórę. Jak większość z Was mam problem z zapychaniem przy stosowaniu bardziej treściwych kremów . W akcie desperacji sięgnęłam po próbkę Emolium krem - miedzy innymi z ureą , hialurenem i olejem makadami . Nakładam na noc i na razie jest dobrze - nie wyskakują niespodzianki i zupełnie się nie błyszczę . Ciekawe tylko czy tak bedzie choć do końca tygodnia .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 14:51   #2093
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez nadzi Pokaż wiadomość
Od siebie mogę polecić krem "intensywnie nawilżający z ekstraktem z melisy", z serii zioła polskie, eva natura; lekki, delikatny i do tego tani bardzo go lubię.

Przyszło do mnie zamówienie z Lucy, podkład mieszany (pale olive-creamy olive) w opakowaniu "imiennym"; drobiazg w sumie, ale bardzo to miłe.
nadzi, moglabys napisac cos wiecej o tej mieszance, gł. pod wzgledem koloru? Tez chce takie cos zamowic Masz możliwość porównania jej z podkladami innych firm( np. edm i blusche?).
I jeszcze pytanie Jak zamowic taka mieszanke?
pozdrawiam
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 15:25   #2094
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Gdyby kogoś interesowało napisałam do Anne maila z pytaniem czym ona nakłada finishing powder
Napisała, że tym samym pędzlem, którym nakłada podkład (czyli flat top albo lhk), tylko po podkładzie wyciera go chusteczką
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 22:37   #2095
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

--> tranqil babe mogę porównać tylko do Lucy (cream, creamy bisque, medium olive, creamy olive, tan olive, medium caramel, caramel); edmów się pozbyłam [A NIE, mam pale olive i olive medium !]; gdzieś w moim poście w bibliotece kolorystycznej są swatche Lucy (cream i creamy bisque) z EDMami, choć to by nie było miarodajne, porównywanie nowych zdjęć do starych... mogę też zrobić zdjęcie, jak mieszanka leży na mnie (chociaż teraz miks jest trochę za jasny);

mam mieszankę oryginalnie 25% creamy o. i 75% pale o. Do słoiczka dodałam 2 sample creamy o., więc jest około 4,5 g creamy olive na 7,5 g pale olive. Kolor (takie mam wrażenie) idzie w stronę fawna, jest żółtawy i nieco jaśniejszy niż cream, ciut; próbowałam go nakładać jako pierwszą warstwę, na to warstwa medium olive, i wtopiło się ładnie; ale mam wrażenie, że Lucy potrafi się dopasować w obie strony - czy odcień jest za ciemny, czy za jasny, istnieje jakaś strefa przystosowalności

jak zamawiać - można najpierw napisać do Annie, ale prawdopodobnie wystarczy w formularzu, czy uwagach do zamówienia wpisać, o jaką mieszankę prosisz
__________________
Wymiana mineralna

Edytowane przez nadzi
Czas edycji: 2010-08-30 o 22:39
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 00:27   #2096
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez nadzi Pokaż wiadomość
--> tranqil babe mogę porównać tylko do Lucy (cream, creamy bisque, medium olive, creamy olive, tan olive, medium caramel, caramel); edmów się pozbyłam [A NIE, mam pale olive i olive medium !]; gdzieś w moim poście w bibliotece kolorystycznej są swatche Lucy (cream i creamy bisque) z EDMami, choć to by nie było miarodajne, porównywanie nowych zdjęć do starych... mogę też zrobić zdjęcie, jak mieszanka leży na mnie (chociaż teraz miks jest trochę za jasny);

mam mieszankę oryginalnie 25% creamy o. i 75% pale o. Do słoiczka dodałam 2 sample creamy o., więc jest około 4,5 g creamy olive na 7,5 g pale olive. Kolor (takie mam wrażenie) idzie w stronę fawna, jest żółtawy i nieco jaśniejszy niż cream, ciut; próbowałam go nakładać jako pierwszą warstwę, na to warstwa medium olive, i wtopiło się ładnie; ale mam wrażenie, że Lucy potrafi się dopasować w obie strony - czy odcień jest za ciemny, czy za jasny, istnieje jakaś strefa przystosowalności

jak zamawiać - można najpierw napisać do Annie, ale prawdopodobnie wystarczy w formularzu, czy uwagach do zamówienia wpisać, o jaką mieszankę prosisz
Dziękuje
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 12:33   #2097
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dla tranqil babe
swatche wszystkiego, co udało mi się wyszperać w zasobach
plus spersonalizowany słoiczek
__________________
Wymiana mineralna
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 12:50   #2098
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

mnie chyba Lucy zapycha co prawda nie pojawiaja mi sie wielkie bolace gule ale za to mnostwo zaskornikow. Poczatkowo myslalam, ze to wina czegos innego ale teraz od 5dni uzywam Lumiere na zmiane z Lauress i zaskorniki juz sie nie pojawiaja a uwierzcie, ze mialam ich mnostwo, same czarne kropki na brodzien, czole, policzkach, skroniach i nosie czy ktoras z Was miala z czyms podobnym do czynienia w przypadku Lucy?
A ubolewam bo Lucy najladniej na mnie wyglada
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:05   #2099
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Goldiko ja robie znowu podejscia do Lucy, oczyscilam dokladnie twarz kwasem mogdalowym bo myslalam ze to jest przyczyna, ale wczoraj mialam caly dzien cream-lucy light, wygladal super ale na czole(tzn miedzy brwiami) i w niektorych miejscach taka kaszka mi wyszla. dziwne bo jak mi sie cos dzieje to predzej pryszcz wyskoczy. dzis nalozylam Pure Luxe i jest od rana bardzo dobrze buzia wyglada(nie liczac blysku, ale to nieuniknione u mnie)
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:45   #2100
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mnie chyba Lucy zapycha co prawda nie pojawiaja mi sie wielkie bolace gule ale za to mnostwo zaskornikow. Poczatkowo myslalam, ze to wina czegos innego ale teraz od 5dni uzywam Lumiere na zmiane z Lauress i zaskorniki juz sie nie pojawiaja a uwierzcie, ze mialam ich mnostwo, same czarne kropki na brodzien, czole, policzkach, skroniach i nosie czy ktoras z Was miala z czyms podobnym do czynienia w przypadku Lucy?
A ubolewam bo Lucy najladniej na mnie wyglada
Ja również podejrzewam, że Lucy mnie zapycha, dlatego używam jej bardzo sporadycznie. Zauważyłam tak jak Ty goldiko wiekszą ilość zaskórników Leży pięknie to prawda. Wrócę do niej późną jesienią lub zimą i wtedy jeszcze raz się upewnię. Teraz uwielbiam Lauressa
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.