jakie dodatki do dlugiej bezowej sukienki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-29, 23:45   #1
07s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3

jakie dodatki do dlugiej bezowej sukienki


Kupilam wlasnie sukienke na studniowke, generalnie w rzeczywistosci wyglada lepiej niz na tej modelce i jest serio bezowa, nie biala. Tylko mam problem z dodatkami do niej w sumie myslalam o granatowych butach i torebce ale nir jestem do tego calkiem przekonana. Nie wiem tez co z bizuteria,chyba nie ma innego sposobu jak tylko zloto (sukienka jest w takim odcieniu ze srebro odpada) ae wtedy co kolczyki bransoletka..? Aaa! Nie mam pomyslu. Czy ktoras z was wie z ktorej strony to ugryzc? Jesli tak prosze o ponysly. Bede dozgnnie wdzieczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10853855_767273749976659_253696707_o.jpg (40,3 KB, 64 załadowań)
07s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 15:15   #2
wada12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: jakie dodatki do dlugiej bezowej sukienki

Do tej sukienki nie nakładałabym żadnego naszyjnika. Założyłabym bransoletkę i długie kolczyki, jeśli będziesz miała spięte włosy, a jeśli rozpuszczone to jakieś małe kolczyki. Jeśli zamierzasz nałożyć granatowe buty i torebkę to może też granatową bransoletkę? W sumie czemu nie. Jeśli jednak ta opcja Ci nie odpowiada to złoto będzie jak najbardziej na miejscu

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

a co do butów i torebki to może czarne? Według mnie będzie ok
wada12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 15:25   #3
RozowaKlara
Raczkowanie
 
Avatar RozowaKlara
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 267
Dot.: jakie dodatki do dlugiej bezowej sukienki

Śliczna sukienka i widzę wraca moda na długie sukienki (co cieszy) na studniówkach.
Zdecydowanie złoto Złote buty albo nude, bransoletka, torebka i delikatne kolczyki.




__________________
RozowaKlara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 10:14   #4
sara121314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 39
Dot.: jakie dodatki do dlugiej bezowej sukienki

Moim zdaniem miałaś dobry pomysł z granatowymi dodatkami. Na twoim miejscu spięłabym włosy i założyła długie kolczyki (najlepiej granatowe).
sara121314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 11:14:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.