Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-14, 08:38   #2461
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez migotka_94 Pokaż wiadomość
Jestem już bez gipsu, pierwsze wrażenie pozytywne nos jest krótszy i nie zagina się gdy się uśmiecham - a to było najgorsze. Najgorszy obrzęk mam pomiędzy oczami, przez co wyglądam trochę dziwnie, ale sam nos już teraz jest całkiem ok. Chociaż zdziwiłam się jak wróciłam do domu i od trójki domowników usłyszałam, że w sumie to nie ma aż takiej różnicy Załączam zdjęcie, co myślicie?
różnica jest, na plus chociaż nie spektakularna, ALE nos jest opuchnięty więc jak ona odpuści to i nos się zmniejszy

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
czy wy czytanie forum ?? Napisała juz 2 razy u kogo, ma napisać po raz 3 ?
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 20:35   #2462
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej ma ktoś 22 marca korekcje nosa u Skupina?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 06:44   #2463
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

mam taki stres przed operacja ze dzisiaj mi snie sniła operacja, ktora okazała sie wielka katastrofa
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 10:03   #2464
aassdd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 22
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Nie ma co się stresować...naprawdę nic nie boli po zabiegu jedyny dyskomfort to oddychanie przez usta dla mnie było to ciężkie , ale da się przeżyć . Dziś jestem 2 tygodnie po....szwy trochę ciągną, nos tkliwy i leciutko opuchnięty codziennie w innym miejscu...to też podobnież standard...Naprawdę jest ok..od piątku wracam do pracy...hurrrrrra , bo to siedzenie w domu mnie już dobija....
aassdd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 10:11   #2465
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mi też się coraz częściej śni że operacja nie wychodzi. Chce już być po

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 13:19   #2466
aassdd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 22
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Liara Tsoni...a u kogo i gdzie będziesz miała zabieg...bo dobry chirurg to podstawa....
aassdd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 13:21   #2467
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

W Warszawie u dr. Osucha. Soecjaliste wybralam najlepiej jak umialam. Po prostu jestem panikara straszna

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 14:28   #2468
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Mi też się coraz częściej śni że operacja nie wychodzi. Chce już być po

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
oglądałaś może na youtube filmiki z operacji ? zobacz sobie

Krawczyński na urlopie czyli bede pierwszym po wypoczynku, oby nie wypadł z formy, potrzebuje mianowicie jakie informacji jakie badania należy wykonać krwi przed zabiegiem ? poda ktos dokładnie jakie to sa badania ?

Edytowane przez Fps
Czas edycji: 2017-01-17 o 14:40
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 16:27   #2469
aassdd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 22
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Fps Ja jestem dwa tygodnie po...miałam morfologię, mocznik, kteatyninę, jonogram, aptt, inr, cukier, grupę krwi, ekg, tsh, antygen hbs, przeciwciała anty hcv....badania ważne tylko 14 dni...czyli zrób przed samym zabiegiem.....

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Liara tsoni...a jaką cenę trzeba teraz zapłacić w warszawie...bo moja koleżanka ma zamiar też poszukać kogoś w warszawie.....
aassdd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 16:32   #2470
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez aassdd1 Pokaż wiadomość
Fps Ja jestem dwa tygodnie po...miałam morfologię, mocznik, kteatyninę, jonogram, aptt, inr, cukier, grupę krwi, ekg, tsh, antygen hbs, przeciwciała anty hcv....badania ważne tylko 14 dni...czyli zrób przed samym zabiegiem.....

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Liara tsoni...a jaką cenę trzeba teraz zapłacić w warszawie...bo moja koleżanka ma zamiar też poszukać kogoś w warszawie.....
12 tysięcy za CKN. Byłam u 3 chirurgów i każdy tyle samo chciał. Wizyta wstępna to 200-250 zł.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 17:10   #2471
aassdd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 22
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Tanio to w tej Warszawie nie jest...pozdrawiam i życzę ładnego noska

..
aassdd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 06:33   #2472
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez aassdd1 Pokaż wiadomość
Fps Ja jestem dwa tygodnie po...miałam morfologię, mocznik, kteatyninę, jonogram, aptt, inr, cukier, grupę krwi, ekg, tsh, antygen hbs, przeciwciała anty hcv....badania ważne tylko 14 dni...czyli zrób przed samym zabiegiem.....[COLOR="Silver"]
do Krawczyńskiego nie dodzwonię sie bo jej na urlopie, ale mysle ze wszędzie sa takie same badania ?
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 10:16   #2473
aassdd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 22
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Mślę, że tak...tylko ja wszystkie wytyczne o przygotowaniu do zabiegu co wolno a cp nie i badania dostałam od swojego lekarza podczas konsultacji gdy podjęłam decyzję , że zgadzam się na zabieg......

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Migotka 94....Czy Twój nosek jest nadal ,,piękny,, bo mój w 16 dniu po zabiegu coś fiksuje...puchnie codziennie w innym miejscu i dziś rano skrzywił się na lewą stronę.....zaraz dostanę szału....
aassdd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 11:46   #2474
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
oglądałaś może na youtube filmiki z operacji ? zobacz sobie

Krawczyński na urlopie czyli bede pierwszym po wypoczynku, oby nie wypadł z formy, potrzebuje mianowicie jakie informacji jakie badania należy wykonać krwi przed zabiegiem ? poda ktos dokładnie jakie to sa badania ?
Fps, już Ci gdzieś odpowiadałam, ale odpowiem kolejny raz bo widzę, że z Ciebie panikarz

Cały wykaz dostaniesz jakieś dwa tygodnie/tydzień przed zabiegiem.
Podaję Ci DOKŁADNIE to, co ja otrzymałam:
- grupa krwi,
- morfologia,
- czas protrombinowy,
- czas koalinowo - kefalinowy,
- elektrolity (Na, K)
- cukier
- antygen HBs
- antygen HCV
- przeciwciała HIV,
- badane ogólne moczu

Za całe badania zapłaciłam 170 zł chyba.
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 14:38   #2475
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Fps, już Ci gdzieś odpowiadałam, ale odpowiem kolejny raz bo widzę, że z Ciebie panikarz

Cały wykaz dostaniesz jakieś dwa tygodnie/tydzień przed zabiegiem.
Podaję Ci DOKŁADNIE to, co ja otrzymałam:
- grupa krwi,
- morfologia,
- czas protrombinowy,
- czas koalinowo - kefalinowy,
- elektrolity (Na, K)
- cukier
- antygen HBs
- antygen HCV
- przeciwciała HIV,
- badane ogólne moczu

Za całe badania zapłaciłam 170 zł chyba.
Dziekuje jestem honorowym dawca, to moze beda miał darmowe badanie
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 16:30   #2476
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez aassdd1 Pokaż wiadomość

Migotka 94....Czy Twój nosek jest nadal ,,piękny,, bo mój w 16 dniu po zabiegu coś fiksuje...puchnie codziennie w innym miejscu i dziś rano skrzywił się na lewą stronę.....zaraz dostanę szału....
Z moim wszystko spoko, wprawdzie na niektórych zdjęciach wychodzi i tak długi, ale muszę przestać się tym przejmować i w końcu pozbyć się nosowej fobii, skoro już po wszystkim ;p Mi doktor powiedział, że gdybym się któregoś dnia obudziła z nosem przekręconym w którąś stronę to mam go sobie przed lustrem "przestawić" ale do tej pory nic takiego nie było. Opuchlizna mi schodzi spomiędzy oczu to widzę, natomiast część chrzęstna w dotyku jest twarda i to na pewno jeszcze zejdzie, ale szczerze mówiąc to jak patrzę w lustro to nie widzę żeby to było spuchnięte. Pokażesz swój? Tu moje zdjęcie z wczoraj:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170117_225850.jpg (38,3 KB, 161 załadowań)

Edytowane przez migotka_94
Czas edycji: 2017-01-18 o 16:31
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 19:00   #2477
aassdd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 22
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Migotka 94...Mój po zdjęciu gipsu był idealny ...teraz coś fiksuje, ale poczema jeszcze trpchę nie będę robić alarmu....Nie wiem czy będzie to widoczne na zdjęciu....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170118_192852.jpg (85,4 KB, 182 załadowań)
aassdd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 19:19   #2478
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

nos się kształtuje nawet rok czasu, także spokojnie

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez migotka_94 Pokaż wiadomość
Z moim wszystko spoko, wprawdzie na niektórych zdjęciach wychodzi i tak długi, ale muszę przestać się tym przejmować i w końcu pozbyć się nosowej fobii, skoro już po wszystkim ;p Mi doktor powiedział, że gdybym się któregoś dnia obudziła z nosem przekręconym w którąś stronę to mam go sobie przed lustrem "przestawić" ale do tej pory nic takiego nie było. Opuchlizna mi schodzi spomiędzy oczu to widzę, natomiast część chrzęstna w dotyku jest twarda i to na pewno jeszcze zejdzie, ale szczerze mówiąc to jak patrzę w lustro to nie widzę żeby to było spuchnięte. Pokażesz swój? Tu moje zdjęcie z wczoraj:
ładnie wygląda
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 19:55   #2479
aassdd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 22
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170118_205307.jpg (65,3 KB, 113 załadowań)
aassdd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 11:20   #2480
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ładne noski!
Jakbyście się z nimi urodziły
Pocieszę Was, że tylko Wy widzicie, że nos jest opuchnięty czy jakiś 'zgięty'
Ja przestałam swój nos oglądać, analizować i zaczęłam cieszyć się pięknym profilem i wiecie co? To jest ekstra, radzę spróbować Po roku czasu dopiero można narzekać, jak już nie będzie szans, że noso się zmieni :P
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 15:04   #2481
Renia_ELL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witam Wszystkich, ja tu nowa, więc dopiero wszystko poznaję na tym forum... ale mam jedno z ważnych pytań, czy jest Ktoś , kto miał operację plastyczną nosa, koretkę przegrody w tym również w Polanicy Zdrój?? czy ktoś może coś powiedziec odnośnie lekarzy tam...np o Dr. Łątkowskim.. bardzo mi zależy na jakichś wiadomościach.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Czytałam sporo wiadomości na tym forum , ale już się po prostu wszystko miesza, kiedy nadchodzi podjęcie decyzji i tak dalej, może jest ktoś kto przebywał tam właśnie.. proszę was o kilka słów..

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

nie czekam specjalnie na jedynie pochwały jakieś danego lekarza czy cos , ale ogólnie jesli ktos tam przebywał , jakie ma odczucia po operacji też.. czy nocował ktoś również w tej Villi Vital która sąsiaduje z kliniką chirurgii .,.. jeśli ktoś mogłby sie podzielic wrażeniami to z góry dziękuję.
Renia_ELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 15:22   #2482
AMCK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 15
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

[QUOTE
Krawczyński na urlopie czyli bede pierwszym po wypoczynku, oby nie wypadł z formy, potrzebuje mianowicie jakie informacji jakie badania należy wykonać krwi przed zabiegiem ? poda ktos dokładnie jakie to sa badania ?[/QUOTE]

Fps, nie dostałeś zaleceń od doktora że tak pytasz? Przecież każdemu daje zapisane na kartce... Co ci z tego że ktoś ci tu poda jakie badania robił, skoro to lekarz decyduje jakie badania sa konieczne. Zależą m.in od wieku pacjenta. Możemy ci tu radzić ale za chwilę masz zabieg a pytasz o badania... sprawdź na folderze który dostałeś od doktora.
AMCK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 16:46   #2483
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez aassdd1 Pokaż wiadomość
....
Na zdjęciu wygląda wszystko dobrze
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 17:37   #2484
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja mam wrażenie, że część osób nie dojrzała do decyzji o operacji, a i tak ją robi, bo tak. Przecież zanim nos się zagoi, "ukształtuje", minie kilka miesięcy, nie będzie od razu mały i zgrabny opuchlizna, proces gojenia, to wszystko trwa. Przecież te nosy chirurdzy składali od nowa, dajcie im czas dojść do siebie. To nie photoshop, że pstrykniecie palcem i spod gipsu wyłoni się mały nos, bez opuchlizny. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2017-01-19 o 17:40
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 19:18   #2485
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez migotka_94 Pokaż wiadomość
Z moim wszystko spoko, wprawdzie na niektórych zdjęciach wychodzi i tak długi, ale muszę przestać się tym przejmować i w końcu pozbyć się nosowej fobii, skoro już po wszystkim ;p Mi doktor powiedział, że gdybym się któregoś dnia obudziła z nosem przekręconym w którąś stronę to mam go sobie przed lustrem "przestawić" ale do tej pory nic takiego nie było. Opuchlizna mi schodzi spomiędzy oczu to widzę, natomiast część chrzęstna w dotyku jest twarda i to na pewno jeszcze zejdzie, ale szczerze mówiąc to jak patrzę w lustro to nie widzę żeby to było spuchnięte. Pokażesz swój? Tu moje zdjęcie z wczoraj:
ja nie wiem, jak moze ci sie nie podobac
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 09:56   #2486
aassdd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 22
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Nie widać tego jak robię zdjęcie...ale po lewej stronie na wysokości oczu ma taki dołek 2 cm. wygląda jak blizna....takie wgłębienie...i jedt już to ,,coś,, od 5 dni i nie znika , nie zmienia kształtu....żeby nie chciało zostać!!!!!!!!!!!!!
aassdd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 09:59   #2487
aassdd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 22
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170121_105744.jpg (73,5 KB, 138 załadowań)
aassdd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 12:41   #2488
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że część osób nie dojrzała do decyzji o operacji, a i tak ją robi, bo tak. Przecież zanim nos się zagoi, "ukształtuje", minie kilka miesięcy, nie będzie od razu mały i zgrabny opuchlizna, proces gojenia, to wszystko trwa. Przecież te nosy chirurdzy składali od nowa, dajcie im czas dojść do siebie. To nie photoshop, że pstrykniecie palcem i spod gipsu wyłoni się mały nos, bez opuchlizny. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.
Jakby się dało, to bym kliknęła 'lubię to'
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 13:31   #2489
aassdd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 22
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ale tu nie trzeba klikać ,,lubię to,, , to forum jest po to, że każdy wyraża swoje obawy, doświadczenia, strach, zadaje pytania i szuka odpowiedzi.....

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Annika 14.....Więc jeżeli coś Ci nie pasuje...to poprostu nie zaglądaj na to forum...i po problemie !!!!!!!!
aassdd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 15:17   #2490
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez aassdd1 Pokaż wiadomość
Ale tu nie trzeba klikać ,,lubię to,, , to forum jest po to, że każdy wyraża swoje obawy, doświadczenia, strach, zadaje pytania i szuka odpowiedzi.....

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Annika 14.....Więc jeżeli coś Ci nie pasuje...to poprostu nie zaglądaj na to forum...i po problemie !!!!!!!!
Po pierwsze, nie krzycz.
Po drugie, nikt tu złośliwy nie jest. Ale nie wymagajcie, że Wasze noski od razu będą piękne i wycięte jak z szablonu. Nosy po zabiegu potrzebują czasu. Czas - słowo klucz. Ja jestem pół roku po CKN i mój nos nadal się zmienia. Nadal ma lepsze i gorsze dni. Cierpliwości. Poza tym, jak zauważyłaś to jest forum - nikt tu nie jest lekarzem. Na pewno masz numer do swojego chirurga, albo mejla - podeślij mu zdjęcie. Na pewno udzieli lepszej informacji aniżeli my
Bez stresu, do roku czasu nosek ma prawo być kapryśny. Jednego dnia coś wyskoczy, kolejnego zniknie by za dwa dni znowu wyskoczyć. Taki ich urok.
__________________
13.09.2016 CKN
dr Michał Krawczyński Łódź
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.