Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-22, 22:40   #2191
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, a co sądzicie o korektorze na zaczerwieniania blush away ? Daje jakieś efekty ? Kupiłam podkład china doll i korektor bearly beige i ogólnie odcień podkładu mi odpowiada, a jeśli chodzi o korektor to pod oczy jest fajny, a na wypryski już nie. Ma różowe tony, które się odcinają i uwidaczniają zaczerwienienia.
Pozdrawiam
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 11:49   #2192
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja wlasnie testuje ten korektor i ma taki odcien zieleni jak lubie. Nie nawidze czastych i mocnych zielonych odcieni. Nie umie ich nalozyc tak zeby cos zneutralizowaly i dalo sie je przykryc podkladem. jak naloze mniej to nic nie robia, ale ogolem to szybko umiem pzedobrzyc z iloscia. Lubie korektory ktore sa jasne, jakby rozbielone odcienie zieleni i przybrudzone. LL jest zdecydowanie z tych jasnych ocieni. U mnie dobrze sie komponuje, rozbiela cere i ja neutralizuje. Nie mam tez problemu z nabieraniem. jeszcze nie przedobrzylam, a nie cykam sie z nim. Wysypuje na wieczko nabieram pedzlem i nakladam tam gdzie cera lubie sie lekko rumienic, albo na pozostalosci po pryszczach. Obok korektora Chrimaluxe i Andrea Biedermann, takze LL zasluguje na uznanie. Oczywiscie dla mnie, bo jak widac po recenzjach niektora osoby jednak nie umieja sie nim poslugiwac. ja np nie umialam posluzyc sie korektorem od EDM.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 14:03   #2193
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja też mam pędzel LL. Mój już swoje przeżył i widać to po nim, ale to wciąż świetny pędzel. Nowe są mega. Tylko czy warte swojej ceny? Może i warte, ale można za nią kupić dwa inne rewelacyjne pędzle i to chyba lepsze rozwiązanie.
Na wyjazdach chowane chyba lepiej się sprawdzą, chyba, że mamy dobre etui.
Moim ulubionym chowanych jest wspomniany już tutaj Ecotools. W zasadzie jest moim ulubionym pędzlem do podkładu, a nie używam go na codzień tylko dlatego, że tego typu pędzle trudniej się mi się myje i wolę go oszczędzać.

Moni, to jeden z przyklejonych wątków, "album mineralow", czy coś takiego. Jak nie znajdziesz, to z domu podeślę Ci linka.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 18:04   #2194
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Znalazlam ten watek, ale nie znalazlam tych odcieni podkladow LL, ktore mnie interesuja pod wzgledem uzywania jako brazer. tam tylko brazery znalazlam, a te jak wiesz nie dla mnie :-(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 00:56   #2195
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Monika dziękuję Ci bardzo
A dziewczyny, nie chciałaby któraś z Was korektora w odcieniu Nude? Nowy, sprawdzony tylko kolor, ale okazał się za ciemny
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 13:11   #2196
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy miałaby któraś z Was odsypki:
korektorów w odcieniu Blondie, Blush Away, PeepO
cienia Cream Soda

Będę bardzo wdzięczna, oczywiście za wymianę
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 18:38   #2197
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny ma któraś z Was swatche BB Creamu Lily Lolo w najjaśniejszym odcieniu?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 20:50   #2198
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja nie mam ale wczoraj bądź przedwczoraj widziałam tu:

http://chbelleap.blogspot.com/2015/0...owosc.html?m=1
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:10   #2199
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny mogłabym was prosić o porade?
Chciałabym wypróbować korektor mineralny LilyLolo, ale kompletnie nie mam pojecia w jaki kolor celować. Raz czytam opinie, że jasne kolory są ekstremalnie jasne, innym razem, że wcale nie.
Jedyny punkt odniesienia jaki mam to Revon Colorstay dla tłustej cery odcień Buff. Może akurat któraś z was kiedyś używała Revlona i mi coś doradzi

P.S Przepraszam, za brak niektórych polskich znaków - problemy z klawiaturą.
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 20:15   #2200
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogłabym was prosić o porade?
Chciałabym wypróbować korektor mineralny LilyLolo, ale kompletnie nie mam pojecia w jaki kolor celować. Raz czytam opinie, że jasne kolory są ekstremalnie jasne, innym razem, że wcale nie.
Jedyny punkt odniesienia jaki mam to Revon Colorstay dla tłustej cery odcień Buff. Może akurat któraś z was kiedyś używała Revlona i mi coś doradzi
A do czego chcesz uzywac korektora (cienie, wypryski itd)?
Jesli znasz swoj kolor podkladu LL, to na stronie LL sa wskazowki jaki korektor dobrac.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 14:27   #2201
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
A do czego chcesz uzywac korektora (cienie, wypryski itd)?
Jesli znasz swoj kolor podkladu LL, to na stronie LL sa wskazowki jaki korektor dobrac.
Potrzebuje, zeby zatuszować przebarwienia potrądzikowe. Potrzebuje czegoś do jasnej(ale nie ekstremalnie jasnej), żółtej cery.
Właśnie nie miałam podkładu LL, używam Pixie i Lucy Minerals.
Zawsze od LL odstraszał mnie właśnie brak próbek. Eh.. chyba bede musiała strzelać w ciemno albo skusić sie na korektor innej firmy
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 00:23   #2202
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jak dla mnie to te korektory są raczej z różowym tonem i pogłębiają tylko widoczność trądziku. Może lepszym rozwiązaniem będzie korektor AM w odcieniu medium. On jest takim żółtkiem raczej.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 13:16   #2203
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Potrzebuje, zeby zatuszować przebarwienia potrądzikowe.
To wez zielony, do tego on jest przeznaczony
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 19:46   #2204
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, Barely Buff był dla mnie zdecydowanie zbyt jasny, teraz jeszcze na dodatek sporo przyciemniłam włosy. Celować w In the buff czy Cookie? Skłaniam się do tego drugiego ale nie jestem pewna.
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 13:25   #2205
MalaAmelia
Przyczajenie
 
Avatar MalaAmelia
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jeśli jesteś przekonana bardziej do Cookie to spróbuj
MalaAmelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 12:23   #2206
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Z okazji dziesięciolecia -15% na pełnowymiarowe podkłady 19-23.08.2015 + do zamówień za 200 zł kosmetyczka gratis. Kod promocyjny do wpisania w formularzu: 10 LAT LILY LOLO.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 14:39   #2207
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Z okazji dziesięciolecia -15% na pełnowymiarowe podkłady 19-23.08.2015 + do zamówień za 200 zł kosmetyczka gratis. Kod promocyjny do wpisania w formularzu: 10 LAT LILY LOLO.
Słaba w sumie ta promocja jak na 10-lecie, mogliby przecenić wszystko, a nie tylko pełnowymiarowe podkłady.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 14:51   #2208
Cyganieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Na lilylolo.co.uk było 20% na wszystko. +kosmetyczka przy zakupie za conajmniej 30£
Cyganieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 15:09   #2209
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mam jakies dziekie przeczucie, ze LilY Lolo za jakis czas wymiksuja sie z rynku. Na maila bardzo czesto mialam wysylane te rozne kody pormocyjne z LL, a jak sa promocje tzn. ze troche kiepsciutko idzie sprzedaz.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-20, 15:13   #2210
Cyganieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Nie zgodzę się, że promocje oznaczają, że mają problem. Opieram się na przykładzie sklepu xkom gdzie co tydzień mam maila z promocjami a radzą sobie świetnie. Wszystko zależy od polityki firmy...
Cyganieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 15:24   #2211
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Cyganieszka Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się, że promocje oznaczają, że mają problem. Opieram się na przykładzie sklepu xkom gdzie co tydzień mam maila z promocjami a radzą sobie świetnie. Wszystko zależy od polityki firmy...
Oczywiscie, ze tak Tylko, ze polityka firmy moze tez doprowadzic do tego, ze sprzedac bedzie szla kiepsko np. dajac wysokie ceny produktu przy zwiekszajacej sie koonkurencyjnosci i porownywalnej albo lepszej jakosci produktow u innych firm.

Przyznam, ze konto na Costasy mam juz kilka lat i nigdy nie bylo takich nasilonych promocji jak w ostatnim czasie. Wiec moim zdaniem cos sie dzieje. Ale to takie moje wrozenie z fusow.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 15:31   #2212
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ze tak Tylko, ze polityka firmy moze tez doprowadzic do tego, ze sprzedac bedzie szla kiepsko np. dajac wysokie ceny produktu przy zwiekszajacej sie koonkurencyjnosci i porownywalnej albo lepszej jakosci produktow u innych firm.

Przyznam, ze konto na Costasy mam juz kilka lat i nigdy nie bylo takich nasilonych promocji jak w ostatnim czasie. Wiec moim zdaniem cos sie dzieje. Ale to takie moje wrozenie z fusow.

co do lily lolo uważam, że cena nie idzie w parze z jakością. tzn, nie zrozumcie mnie źle, bo nie miałam nic z LL prócz próbki jakiegoś pudru i czegośtam, jednak jak kilka lat temu zaczynałam się interesować minerałami, to LL były na szczycie, każdy je miał i każdy chwalił. nie było szans trafić na jakieś negatywne opinie.
Teraz, przy okazji rozglądania się za pędzlem z LL (którego jednak nie kupiłam) wyczytałam i wysłuchałam dziesiątki opinii, że nie jest już tak dobrze.
Więc co się stało? Zmieniła się formuła? Ktoś coś o tym wie?
Kuszą mnie opakowaniami, ale im więcej widzę, że ludzie na nie narzekają tym bardziej mnie od nich odpycha.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 15:43   #2213
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Mam jakies dziekie przeczucie, ze LilY Lolo za jakis czas wymiksuja sie z rynku. Na maila bardzo czesto mialam wysylane te rozne kody pormocyjne z LL, a jak sa promocje tzn. ze troche kiepsciutko idzie sprzedaz.
Teraz Lauress wyprzedaje produkty, w tym pedzle, z powodu zakonczenia dzialalnosci.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 18:24   #2214
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
co do lily lolo uważam, że cena nie idzie w parze z jakością. tzn, nie zrozumcie mnie źle, bo nie miałam nic z LL prócz próbki jakiegoś pudru i czegośtam, jednak jak kilka lat temu zaczynałam się interesować minerałami, to LL były na szczycie, każdy je miał i każdy chwalił. nie było szans trafić na jakieś negatywne opinie.
Teraz, przy okazji rozglądania się za pędzlem z LL (którego jednak nie kupiłam) wyczytałam i wysłuchałam dziesiątki opinii, że nie jest już tak dobrze.
Więc co się stało? Zmieniła się formuła? Ktoś coś o tym wie?
Kuszą mnie opakowaniami, ale im więcej widzę, że ludzie na nie narzekają tym bardziej mnie od nich odpycha.
Nie zmienila sie formula, bo uzywalam LL Warm Peach za starych czasow i opakowan i po zmianie i dla mnie podklady byly takie same

Moim zdaniem (tak jak pisalam wczesniej) LL troche sie dostalo, bo jednak konkurencja na polskim rynku mineralnym jest teraz bardzo duza i ludzie majac dostepnosc i porownanie uswiadomili sobie, ze jednak LL nie sa takie super, po prostu maja dobra reklame.

Poza tym ile te kilka lat temu bylo firm mineralnych dostepnych w Polsce? Z 4? Z 5?- LL, Lucy Minerals, EDM, Lumiere, chyba tez Meow. I jeszcze z tego co pamietam LM, Lumiere i Meow trzeba bylo zza granicy zamawiac. Jezeli sie myle to niech mnie ktos poprawi Ale wydaje mi sie , ze tak wlasnie to funkcjonowalo.

Wiec wiadomo, ze jak nie ma konkurencyjnosci , jest szal na mineraly (bo jakis czas temu wszystko bylo mineralne, nawet podkly w drogeriach sieciowych) DO tego nie ma sie specjalnego porownania z innymi mineralami albo ma i LL wypada lepiej choc bez szalu,, do tego dochodzi stres z zamawianiem zza granicy bo nie kazdy chce sie bawic w Paypal i ryzykowac no to wtedy nietrudno o same pozytywne opinie, jak i klientele.

Pamietam jak te kilka lat temu dorwalam moje pierwsze mineraly z Lumiere , bo akurat byly dostepne na Allegro. I tez jak je uzywalam to wydawalo mi sie, ze ohhh jakie one sa super. Ale jak zaczelam uzywac innych i miec porownanie, to na koncu stwierdzilam, ze Lumiere nie byly jednak najbardziej dopasowanymi mineralami do mojej cery i wiedzialam, ze mozna lepiej. WIec juz pozniej do Lumiere nie wrocilam.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Teraz Lauress wyprzedaje produkty, w tym pedzle, z powodu zakonczenia dzialalnosci.
Ty wez kurcze nie kus W tym miesiacu mialam tyle "nieprzewidywalnych" wydatkow, ze juz mam bana do swiat
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 19:46   #2215
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ty wez kurcze nie kus W tym miesiacu mialam tyle "nieprzewidywalnych" wydatkow, ze juz mam bana do swiat
Mi Lauress nie podpasowalo, ale jesli ktos szuka koloru lub formuly, to maja duzy wybór. No i ceny teraz sa atrakcyjne np. pedzel za 3$.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 22:46   #2216
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
co do lily lolo uważam, że cena nie idzie w parze z jakością. tzn, nie zrozumcie mnie źle, bo nie miałam nic z LL prócz próbki jakiegoś pudru i czegośtam, jednak jak kilka lat temu zaczynałam się interesować minerałami, to LL były na szczycie, każdy je miał i każdy chwalił. nie było szans trafić na jakieś negatywne opinie.
Teraz, przy okazji rozglądania się za pędzlem z LL (którego jednak nie kupiłam) wyczytałam i wysłuchałam dziesiątki opinii, że nie jest już tak dobrze.
Więc co się stało? Zmieniła się formuła? Ktoś coś o tym wie?
Kuszą mnie opakowaniami, ale im więcej widzę, że ludzie na nie narzekają tym bardziej mnie od nich odpycha.
Mnie do LL jakoś nie ciągnie. Bezpłatne próbki tylko po kupieniu pełnowymiarowego produktu. Płatne- małe i w dodatku drugie tyle płaci się za przesyłkę. Próbki dostępne tylko u dystrybutora LL. To zniechęca.
Jak się porówna do innych firm to wychodzi na niekorzyść LL.
Też przeglądałam internet w poszukiwaniu inf na temat odcieni, formuły, itd.
Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Teraz Lauress wyprzedaje produkty, w tym pedzle, z powodu zakonczenia dzialalnosci.
No nie znowu się zaczyna Nie, nie, nie. Nie dam się.
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Nie zmienila sie formula, bo uzywalam LL Warm Peach za starych czasow i opakowan i po zmianie i dla mnie podklady byly takie same

Moim zdaniem (tak jak pisalam wczesniej) LL troche sie dostalo, bo jednak konkurencja na polskim rynku mineralnym jest teraz bardzo duza i ludzie majac dostepnosc i porownanie uswiadomili sobie, ze jednak LL nie sa takie super, po prostu maja dobra reklame.

Poza tym ile te kilka lat temu bylo firm mineralnych dostepnych w Polsce? Z 4? Z 5?- LL, Lucy Minerals, EDM, Lumiere, chyba tez Meow. I jeszcze z tego co pamietam LM, Lumiere i Meow trzeba bylo zza granicy zamawiac. Jezeli sie myle to niech mnie ktos poprawi Ale wydaje mi sie , ze tak wlasnie to funkcjonowalo.

Wiec wiadomo, ze jak nie ma konkurencyjnosci , jest szal na mineraly (bo jakis czas temu wszystko bylo mineralne, nawet podkly w drogeriach sieciowych) DO tego nie ma sie specjalnego porownania z innymi mineralami albo ma i LL wypada lepiej choc bez szalu,, do tego dochodzi stres z zamawianiem zza granicy bo nie kazdy chce sie bawic w Paypal i ryzykowac no to wtedy nietrudno o same pozytywne opinie, jak i klientele.

Pamietam jak te kilka lat temu dorwalam moje pierwsze mineraly z Lumiere , bo akurat byly dostepne na Allegro. I tez jak je uzywalam to wydawalo mi sie, ze ohhh jakie one sa super. Ale jak zaczelam uzywac innych i miec porownanie, to na koncu stwierdzilam, ze Lumiere nie byly jednak najbardziej dopasowanymi mineralami do mojej cery i wiedzialam, ze mozna lepiej. WIec juz pozniej do Lumiere nie wrocilam.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------



Ty wez kurcze nie kus W tym miesiacu mialam tyle "nieprzewidywalnych" wydatkow, ze juz mam bana do swiat
Zgadzam, się z Tobą. Jak można z czymś porównać, to wybiera się to lepsze.
Ja chyba już mam święta i urodziny.


Tak z innej bajki co możecie powiedzieć o różach LL? Warto?
Bo niestety nie ma próbek. Dobrze trzymają? Jak z pigmentacją w porównaniu z A, AM?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 23:43   #2217
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Mnie do LL jakoś nie ciągnie. Bezpłatne próbki tylko po kupieniu pełnowymiarowego produktu. Płatne- małe i w dodatku drugie tyle płaci się za przesyłkę. Próbki dostępne tylko u dystrybutora LL. To zniechęca.
Jak się porówna do innych firm to wychodzi na niekorzyść LL.
Też przeglądałam internet w poszukiwaniu inf na temat odcieni, formuły, itd.

No nie znowu się zaczyna Nie, nie, nie. Nie dam się.

Zgadzam, się z Tobą. Jak można z czymś porównać, to wybiera się to lepsze.
Ja chyba już mam święta i urodziny.


Tak z innej bajki co możecie powiedzieć o różach LL? Warto?
Bo niestety nie ma próbek. Dobrze trzymają? Jak z pigmentacją w porównaniu z A, AM?
No wlasnie laski - nie kusic ! Wprowadzamy oficjalny zakaz na kuszenie

A co Ty masz taka glapujaca slaba wole ( to o swietach i urodzinach) hehe

Ja jestem posiadaczka rozu oh la la i prasowanca bodajze tego najjasniejszego. Z obu jestem zadowolona, ale to glownie dlatego, ze nadaja sie do mojej jasnej karnacji. Do tego oh la la ma cos takiego, ze gdy go naloze, to twarz wyglada po prostu ladniej Nie kazdy roz tak u mnie robi.

Jezeli chodzi o pigmentacje to wydaje mi sie, ze te najciemniesze ciemniejsze sa bardziej nascycone, natomiast te jasniejsze juz mniej . CHoc oh la la w opakowaniu wypada dosc ciemno, ale po nalozeniu juz takie nie jest, daje bardzo subtelne wykonczenie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 00:03   #2218
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzięki. Mi się podobają róże flushed, goddess, rosy apple i cherry blossom . I co tu zrobić?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 00:17   #2219
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dzięki. Mi się podobają róże flushed, goddess, rosy apple i cherry blossom . I co tu zrobić?
Jezeli chodzi o Rosy Apple to ja mam jego probke i na moje oko jest mocno npapigmentowany.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 19:25   #2220
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o Rosy Apple to ja mam jego probke i na moje oko jest mocno npapigmentowany.
Dzięki. A czy są bardziej satynowe, czy mają drobinki?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.