Sklep iHerb.com (USA) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 05:58   #721
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Mi przychodza w 3dni do tygodnia wiem wiem przepraszam
Daj znaka jak Ci ten Nutrafix bedzie robil na wlosach bo lubie bardzo Giovanni i mam smaka na te maske.
Od tego szamponu to sie uzaleznilam juz
Z life flo health kupilam sobie krem z kwasem hialuronowym kiedys- Radiant skin. tragedia , nie polecam, konsystencja do d. i zapychal mnie. Czulam jakbym miala oblepiona twarz czyms i zapach mnie wkurzal,ale mnie zapachy b. denerwuja bo mam alergie na niektore, wiec...
A ten krem retinolowy to na co to jest dokladnie? Bo kwesti retinoli jeszcze nie przestudiowalam ogolnie w zyciu
Fajny gratisik. Ja zawsze zapominam i mi zawsze jakies herbaty wkladaja. Ostatnio dostalam lupe z miarka
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 15:19   #722
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

No ja zawsze biore pomadki ;D mam juz taka mietowa i jest cudowna :P

No wlasnie zobacze te Giovanni, mam nadzieje ze bedzie super.

Retinol jest niby na zmarszczki, ale ja ich nie mam. A w praktyce to jest tez przeciwtradzikowy i rozjasnia przebarwienia i ja mam nim zamiar sobie troche pozluszczac czolo bo w polsce jest wycofany z produkcji, a byl tez tylko na recepte.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 05:48   #723
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Tez lubie pomadki ochronne. Najlepsze ma Alba Botanica,ale szybko schodza albo ja je tak szybko zjadam
To ten retinol jest dla mnie bo ja jestem juz prawie po tradziku. Hmm... narazie mam takie fajne serum i wlasnie widze jak mi skorki sie robia po nim i rozjasnia. Nie wiem podumam przy nastepnym zamowieniu.
Po tym to trza filtr nakladac prawda? Co prawda ja uzywam filtra tak czy inaczej,ale tak pytam co by wiecej wiedziec
Czy to dziala na zasadzie kwasu? Widze, ze jeszcze wciaz za malo wiem. nie dobrze
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 10:44   #724
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Nie, to nie kaws,to witamina a ale dzialanie ma podbne.
Wiesz co, ja i tak filtru uzywam wiec mi to szczegolnie nie robi roznicy.

Sprobuje tych z botanici jak ktoras zuzyje bo mam pelno pomadek juz.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 11:04   #725
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cześć dziewczyny, rzesyłkę przewaznie wybieracie?
Czy przy kolejnych zamówieniach też bywają jakies zniżki?

jestem tu nowa, powoli przebujam się przez watek
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 15:32   #726
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, rzesyłkę przewaznie wybieracie?
Czy przy kolejnych zamówieniach też bywają jakies zniżki?

jestem tu nowa, powoli przebujam się przez watek
Nie bardzo zrozumiałam pierwsze pytanie
Na pierwsze zakupy, gdy wpisze się kod rabatowy, jest zniżka -5$.

Obecnie nierejstrowana wysyłka do PL kosztuje 6$. Rejestrowane są bardzo drogie.

Co tydzień jest jakaś zniżka ok. -10% na dany typ produktów (np. suplementy z wapniem albo mydła) lub daną firmę.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 16:39   #727
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Nie bardzo zrozumiałam pierwsze pytanie
Na pierwsze zakupy, gdy wpisze się kod rabatowy, jest zniżka -5$.

Obecnie nierejstrowana wysyłka do PL kosztuje 6$. Rejestrowane są bardzo drogie.

Co tydzień jest jakaś zniżka ok. -10% na dany typ produktów (np. suplementy z wapniem albo mydła) lub daną firmę.
ojoj, dopiero teraz dostrzegłam literówki, ale odpowiedziałaś na wszystkie moje pytania
w tym pierwszym własnie chodziło mi o to, jakie przesyłki wybieracie.
A dochodza te nierejestrowane? doszłam do miejsca w watku, gdzie był problem z In Postem.
Upatrzyłam sobie kilka pedzli
a organizujecie zbiorówki?
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 16:25   #728
anam86
Raczkowanie
 
Avatar anam86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 39
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Spokojnie, 16 dni to jest malo

Doszła dziś moja paczuszka z pędzlami EcoTools Nareszcie YUPI!!
anam86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:42   #729
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
ojoj, dopiero teraz dostrzegłam literówki, ale odpowiedziałaś na wszystkie moje pytania
w tym pierwszym własnie chodziło mi o to, jakie przesyłki wybieracie.
A dochodza te nierejestrowane? doszłam do miejsca w watku, gdzie był problem z In Postem.
Upatrzyłam sobie kilka pedzli
a organizujecie zbiorówki?
Większości osób dochodzą
Zbiorowe zamówienia pędzli EcoTools są tu: KLIK!
Poza tym innych zbiorowych zamówień z iHerba nie ma, bo wysyłka jest tania i chyba nie opłaca się robić

A ja czekam już 3,5 tygodnia, mam nadzieję, że wreszcie dojdzie moja paczka
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:17   #730
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja też już mam swoją paczkę tzn. wczoraj przyszła, ale dziś ją dopiero z inposta odbierałam mam już pędzelki dostałam jeszcze 3 gratisowe herbatki
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 01:19   #731
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

A moich brak
Chyba od sprzed świąt to ich nie ujrzę jednak. No nic, pora skompletować inny zestaw
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 10:56   #732
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Na swoją pierwszą paczkę darmową nierejestrowaną wysyłkę czekałam 1 tydzień, teraz za przesyłkę zapłaciłam 2$ i czekałam 3,5 tygodnia.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 11:31   #733
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Do mnie dziś doszła - wysłana 1. lutego Kolejny raz przyszedł ten sam pan z InPosta, który już mnie dobrze zna i pyta "Co pani znowu z tej Ameryki kupiła?"
Brałam suplementy, syrop z agawy, za free wzięłam pomadkę granat, a dostałam taką lupkę i herbatę brzoskwiniową
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 13:41   #734
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

A mi jeszcze moja z 11 lutego nie doszła, chociaż standardem bylo dotychczas 2 tygodnie, a teraz zamowienie na 37$, mam nadzieje ze urzedowi celnemu sie nie spodoba za mocno moje zamowienie.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 01:07   #735
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Hej dziewczynki! Jak tam zycie plynie? Ja zamierzam znow cos kupic bo tz marudzi, ze jego zel do kapieli z paczuli sie konczy. W zwiazku z tym, czekam na zlozenie zamowienia bo chce ta nowa pomadke z Alba Botanica (sunset) i krew mnie zalewa )) Od trzech tygodni probuje ja kupic i ciagle jej nie ma! Miala byc dzisiaj (tak pisalo na stronie) i wciaz jej nie ma. Ostatnio tez jak podali date to kiedy doszlo do tego dnia, to poprostu zmienili dostepnosc na NO i tyle. Wkurza mnie to bo chce poprostu zrobic zamowienie i tyle! Bez zadnych komplikacji! Niewazne! Pomarudzilam sobie przynajmniej.

Dziekuje za informacje o slodziku. Nie bede wobec tego zamawiac jesli wszystkie sa z tym posmskiem przy wiekszej ilosci. Myslalam, ze ta stewia sprawia ze slodzik nie ma tego posmaku. Nic nie szkodzi. I tak daje tylko jedna tabletke. Na dlugo mi starczy. W kwestii slodzenia - dodalam ostatnio daktyle do koktajlu zamiast cukru i bardzo spodobala mi sie ta opcja. Teraz tp sie nawet oplaca bo cukier drogi strasznid i tak .

Mam pytanie do dziewczyn ktore maja ten Reconstructor z Giovanni. Duzo sie rozni efektem od Smooth As Silk? Bardzo lubie ta wygladzajaca odzywke. To chyba moj faworyt wsrod naturalek. Teraz zamierzam sprobowac odzywki do rudych wlosow.

Kotwilka lubisz ta pomadke z granatem? bo ja nie za bardzo. Taki kiepski Chapstick i tyle. Apropo pomadek. Widzialam w lokalnym sklepie nowe balsamy koloryzujace z Burt's Bees. Cena tylko wysoka w porownaniu z Alba. Ale kolory tez inne. Nie ma jej na razie na iherbie ale moze sir pojawi. Ta koloryzujaca 'lip shimmer' jest ciut inna - ma fajne kolory ale tez i lekki polysk no i jest jej mniej. Jest cieniutka bardzo. No ale jesli kogos stac to polecam. Jest chyba w 6 kolorach.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 10:21   #736
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
A mi jeszcze moja z 11 lutego nie doszła, chociaż standardem bylo dotychczas 2 tygodnie, a teraz zamowienie na 37$, mam nadzieje ze urzedowi celnemu sie nie spodoba za mocno moje zamowienie.
Ja ostatnio wzięłam za 35$ i też miałam pietra, ale po 3,5 tyg. doszło, bez urzędu (w ogóle na paczkach inPosta nie ma żadnej pieczątki urzędu, a rzeczy, które przychodzą do mnie z USA pocztą polską zawsze mają stempel z celnego)/..
Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! Jak tam zycie plynie? Ja zamierzam znow cos kupic bo tz marudzi, ze jego zel do kapieli z paczuli sie konczy. W zwiazku z tym, czekam na zlozenie zamowienia bo chce ta nowa pomadke z Alba Botanica (sunset) i krew mnie zalewa )) Od trzech tygodni probuje ja kupic i ciagle jej nie ma! Miala byc dzisiaj (tak pisalo na stronie) i wciaz jej nie ma. Ostatnio tez jak podali date to kiedy doszlo do tego dnia, to poprostu zmienili dostepnosc na NO i tyle. Wkurza mnie to bo chce poprostu zrobic zamowienie i tyle! Bez zadnych komplikacji! Niewazne! Pomarudzilam sobie przynajmniej.

Dziekuje za informacje o slodziku. Nie bede wobec tego zamawiac jesli wszystkie sa z tym posmskiem przy wiekszej ilosci. Myslalam, ze ta stewia sprawia ze slodzik nie ma tego posmaku. Nic nie szkodzi. I tak daje tylko jedna tabletke. Na dlugo mi starczy. W kwestii slodzenia - dodalam ostatnio daktyle do koktajlu zamiast cukru i bardzo spodobala mi sie ta opcja. Teraz tp sie nawet oplaca bo cukier drogi strasznid i tak .

Mam pytanie do dziewczyn ktore maja ten Reconstructor z Giovanni. Duzo sie rozni efektem od Smooth As Silk? Bardzo lubie ta wygladzajaca odzywke. To chyba moj faworyt wsrod naturalek. Teraz zamierzam sprobowac odzywki do rudych wlosow.

Kotwilka lubisz ta pomadke z granatem? bo ja nie za bardzo. Taki kiepski Chapstick i tyle. Apropo pomadek. Widzialam w lokalnym sklepie nowe balsamy koloryzujace z Burt's Bees. Cena tylko wysoka w porownaniu z Alba. Ale kolory tez inne. Nie ma jej na razie na iherbie ale moze sir pojawi. Ta koloryzujaca 'lip shimmer' jest ciut inna - ma fajne kolory ale tez i lekki polysk no i jest jej mniej. Jest cieniutka bardzo. No ale jesli kogos stac to polecam. Jest chyba w 6 kolorach.
Jeszcze nie używałam tej pomadki, ale trochę mnie zmartwiłaś, ze taka słaba
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:12   #737
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Kotwilka nic sie nie martw. Ja lubie poprostu tlusciejsze pomadki bo mam baaaardzo suche usta. No i nie lubie sie nimi maziac i maziac tylko nalozyc z raz. Porownalam ja do chapsticka bo jest dosc twarda i trzeba sie nia maziac i maziac. Moze tobie przypasuje.

Chce sobie kupic krem do twarzy jakis nowy. Koncze wlasnie Alba Botanica z vit c. Jest super ale dobrze jest zmieniac kremy, prawda? Znalazlam kilka ciekawych opcji tylko nie moge sie zdecydowac. Polecicie cos do suchej tradzikowej skory?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:24   #738
anam86
Raczkowanie
 
Avatar anam86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 39
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Pochwal się, co zamówiłaś!
Wrzucam fotkę moich pierwszych "zdobyczy" z iherb.com
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01747.jpg (173,3 KB, 99 załadowań)
anam86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:26   #739
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

To żeś pojechała z tymi pędzlami !
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 15:30   #740
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Anam86 ale bedzie pedzlowanko!

Hey gdzie jestes?
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2012-02-25 o 15:43
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 16:13   #741
anam86
Raczkowanie
 
Avatar anam86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 39
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Anam86 ale bedzie pedzlowanko!

Hey gdzie jestes?

W sumie dwa zestawy z lusterkiem i jeden pędzel do pudru to dla koleżanek (namówiłam je hihi) ale reszta moja
Wiecie ja to już od dłuższego czasu polowałam na nie w rossmanie ale ciągle u mnie jest tylko ten do pudru i do cieni... Planowałam wybrać się do Wawki po resztę ale jak usłyszałam o stronce iherb.com i o różnicy w cenie to widać ZASZALAŁAM
anam86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 16:49   #742
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Wink Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez anam86 Pokaż wiadomość
W sumie dwa zestawy z lusterkiem i jeden pędzel do pudru to dla koleżanek (namówiłam je hihi) ale reszta moja
Wiecie ja to już od dłuższego czasu polowałam na nie w rossmanie ale ciągle u mnie jest tylko ten do pudru i do cieni... Planowałam wybrać się do Wawki po resztę ale jak usłyszałam o stronce iherb.com i o różnicy w cenie to widać ZASZALAŁAM
Polecam na przyszlosc jeszcze ten. W zasadzie nie pisze ale to pedzel duo fibre/duo fiber wiec najlepszy jest do pudru wykanczajacego czy bronzera bo nie naklada sie nim za duzo produktu. Luzno rozlozone wloski dozuja napigmentowane produkty. Ja lubie nakladac nim intensywny roz mineralny ale sprawdzi sie tez do innych rzeczy
http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...uki/36818?at=0
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 20:51   #743
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez anam86 Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę moich pierwszych "zdobyczy" z iherb.com

Proszę o recenzje jak poużywasz
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 22:33   #744
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

polećcie szampon i odżywkę po raz enty
włosy długie, trochę przesuszone,z tendencją do suchego łupieżu.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 01:45   #745
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Vilette z iherba mialam tylko niestety jeden szampon - Aubrey Organics Honeysuckle. Pieknie pachnial i byl dosc wydajny. To z gatunku takich odzwyczych szaponow do suchych wlosow. Chodza mi po glowie inne szapony z iherbu ktore sobie kiedys kupie ale to za jakis czas dopiero. Wykanczam zapasy Alterry z Polski. Mam jeszcze szampon z Body Shopu, ktory musze skonczyc no i spora butle szamponu z tkmaxxu Na wish liscie mam m.in:
- Giovanni Tea Tree Triple Treat
- Avalon Organics Grapefruit & Geranium
- Avalon Organics Lemon & Shea Butter

Z odzywek mam 3 z iherbu:
- Mill Creek Keratin( costam)
- Aubrey Organics White Camelia
- Giovanni Smooth As Silk
Ta z giovanni jest zdecydowanie najlepsza dla moich suchych wlosow. Aubrey jest duzo tresciwsza - dobra bedzie na maske potrzymana troszke dluzej. Na liscie do przetestowania mam jeszcse Reconstructor z Giovanni. Dzis zamowilam maske z giovanni do rudych wlosow. Obadam co to za wynalazek. Cenowo i jakosciowo Giovanni wyglada chyba najkorzystniej
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 06:27   #746
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

villete Zyjesz
Ja tez polecam Giovanni. Dobrze myje, nie wysusza, nie placze, nie klei sie,ale minus to taki, ze na dlugie wlosy (ja mam do pasa) srednio wydajny. No,ale udalo mi sie zakupic go w sklepie stacjonarnym 1000ml za $13 wiec cena suuuuper. No i zapach jest sredni,ale nie ze smierdzacy tylko taki troche sztuczny/lazienkowy. Mi nie przeszkadza, a jak mi nie przeszkadza tzn., ze jest ok
Mam wlasnie tez smaka na jakis nowy szampon

la songerie czy ten szampon z Aubrey Honeysuckle jest do suchych wlosow? No i dawaj znaki jak tam te maski bo tez musze sobie jakas zakupic. Widzialam, ze Aubrey ma maski z algami,ale wole cos co juz ktos przetestowal No i jestem ciekawa czy Giovanni ma tez maski do wlosow blond skoro maja do rudych? Wiesz cos o tym?
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 12:14   #747
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

dziewczyny, czy kupowałayście acai w jakiejkolwiek postaci?
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 15:42   #748
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

zyje, zyje i obserwuje,tylko pisac mi się nie chce ;p a jak jest w końcu z tym Giovannim, bo kiedyś coś się tutaj pisało, że ma kiepskie składniki?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 18:21   #749
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Smyko3 - akai nigdy nie probowalam ale slyszalam ze to dobry przeciwutleniacz. Nawet przedwczoraj zerkalam na krem, ktory ponoc zawiera ekstrakty z tych jagod. A jaka forms cie interesuje? Slyszalam o soku i kapsulkach jeszcze.

Vilette- na skladach az tak sie nie znam jak bym chciala. Pamietam tylko, ze Hey pomagala mi znalesc odzywke, ktora bez silikonow bedzie wygladzac wlosy w przyjemny sposob. Inne naturalne dobrze odzywiaja wlosy, niemniej brakuje im tego wizualnego poslizgu jak po drogeryjnych badziewiach. Hey doradzila mi sprobowac Giovanni jako ze ma sporo antystatykow i to byl strzal w dziesiatke. Co nie oznacza ze wszystkim wslosom potrzeba tego co moim. Poza tym uwazam ze dobrze jest miec ze 3 rozne uzupelniajace sie odzywki i je zmieniac.

Samantha7 - odzywka do blond to ta, ktora wklejam ponizej. Jest tez szamponik. Co do szamponu AO Honeysuckle to byl bardzo dobry. Konsystencja galaretki i nic mnie po nim nie swedzialo. Nie mialam tez lupiezu. Jest faltycznie do suchych wlosow i chyba je troche przekarmilam, bo szybko robily sie tluste. Radzilabym bardzo odzywcza maske do dobrze oczyszczajacego szamponu badz lekka odzywke do nawilzsjacego szamponu (jak Honeysuckle wlasnie). Choc musze przyznac ze po olejowaniu, naturalnych odzywksch i szamponach wlosy nie rozdwajaja mi sie jak kiedys!
http://www.iherb.com/Giovanni-Beauti...-ml/19060?at=0
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2012-02-26 o 18:26
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 18:48   #750
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

A ja dziś przetestowałam pędzelki EcoTools i jestem zachwycona jak szybko i ładnie wykonałam nimi makijaż bardzo polecam, i już szykuje się do zamówienia kolejnych
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.