Lista Kosmetyczek I Dermatologów - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 20:52   #1471
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

szukam sprawdzonej kosmetyczki która dobrze reguluje brwi-w Łodzi
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 09:13   #1472
Kini0r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Jestem mieszkanką Krakowa ( duże porządne miasto) i chciałabym zafundować sobie ogólna poprawę wyglądu u kosmetyczki, niestety jak na złość nie mam pojęcia które gabinety ( a jest ich ostatnio mnóstwo) oferują usługi na porządnym poziomie. Wszystkich , którzy mają na tym polu jakieś doświadczenia , zarówno pozytywne jak i negatywne prosze o wypowiedż.
Mogę Ci polecić trzy w których byłam i w sumie to z obu jestem zadowolona. Pierwszy to Daphne przy Ludwika Węgierskiego, młoda, miła, kompetentna obsługa i wnętrza w których na prawdę można wypocząć. Drugi jest na Widoku (Bronowice Nowe) zaraz przy pętli tramwajowej. Tam jest pni Ela z dużym, długoletnim doświadczeniem (chodzę do niej od 10 lat). Trzeci to salon Kiss Paris w Hotelu Qubus. Byłam tam parę razy i też jestem zadowolona.
Kini0r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:26   #1473
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Witam!
Czy mogłybyście mi polecić jakaś osobe w Lublinie, która zna się na brwiach? Kosmetyczka lub jakaś wizażystka... Kogoś kto pomógłby mi dobrać kształt brwi i podpowiedziałby jak się nimi zająć (np. przyciemnić itp).
Zainteresowała mnie Pani, która reklamowała się na wizażu. Po obejrzeniu jej strony i zdjęć jej makijaży wydaje mi się, że ta Pani na prawdę ma talent
https://wizaz.pl/forum/showthread.php...ht=lubli n+brwi
www.elizamakeup.pl
Czy ktoś może był u tej pani na regulacji brwi lub na makijażu?
Z góry dziękuję za odpowiedź
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 12:41   #1474
bbb0886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

możecie mi polecić jaką sprawdzoną kosmetyczkę we Wrocławiu, która zajmie się buzią tradzikową tzn mecze się z tradzikiem od 6 lat i moja buzia wyglada już dużo lepiej, ale pozostawały na niej blizny i niestety cały czas wyskakują "niechciani goście" . chciałabym ją troche oczyscic
bbb0886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 06:37   #1475
bbb0886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

poszperałam troche w internecie i znalazłam blisko swojego domu salon kosmetyczny "BeautyPlanet" czy któraś z was drogie wizazystki tam byla? Jeśli tak napiszcie proszę do kogo najlepiej się wybrac .

Zastanawia mnie co znaczy "oczyszczanie twarzy manualne" ???
bbb0886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 10:37   #1476
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

manualne, znaczy że kosmetyczka bedzie ci rekami wciskac pryszcze
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 11:36   #1477
Sesto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Poszukuję dobre kosmetyczki we Wrocławiu, dużo zaskórników, cera tłusta trądzikowa. Jako że słyszałem że peeling kawitacyjny pomaga raczej na płytkie przypadki to manual wchodzi w grę. Szukam kogoś kto mi nie pociacha twarzy ( głębokie zaskórniki ) no i żeby się nie patrzyli na mnie jak na kosmite ( jestem facetem )
Sesto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 22:03   #1478
Pluppy
Rozeznanie
 
Avatar Pluppy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 570
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

ja szukam dobrej kosmetyczki w warszawie, takiej która odratuje moją zapryszczoną (no bez przesady ) twarz... dacie cos?
Pluppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 22:37   #1479
rodezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 57
dobra kosmetyczka pilnie potrzebna...

czesc wszystkim!

bardzo prosze o polecenie dobrej kosmetyczki w warszawie. poprzednia niestety się nie popisała i po 3 zabiegach masażu mam twarz w czerwonych pryszczykach, skora mnie boli i w ogole, chyba potrzebuję profesjonalistki...
super by bylo, gdyby poleciły mi kogoś te z Was, ktore mają naczynkową, wrażliwą skórę (ale nie sucha, tylko mieszaną) - tzn. taką jak ja...

ps. jesli taki wątek juz jest, to proszę linka, jakos nie moglam znalezc w spisie
rodezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 20:31   #1480
Miniulekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Na początku chciałam Was przeprosić za to, że idę na łatwiznę, zamiast czytać wcześniejsze posty, ale jest ich tyle, że przy moim braku czasu, staje się to nierealne.
Chciałabym się dowiedzieć, czy znacie jakiś godny polecenia salon kosmetyczny w Poznaniu, gdzie pomogliby mi poradzić sobie z moimi problemami (przebarwienia, blizny, podrażnienia, do tego ogólnie tłusta cera i cały bagaż dodatków z tym związanych...)?
Będę bardzo wdzięczna za podanie namiarów
Pozdrawiam,
Pin up
Hej, i udało Ci się znaleźć jakąś fajną kosmetyczkę? W tym gąszczu postów ciężko coś znaleźć...

Z góry dzięki za info!! )
Miniulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 07:56   #1481
Marta1205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

SZCZECIN
Dziewczyny sprawa pilna, poszukuję kosmetyczki w Szczecinie, lewobrzeżna część miasta (na Prawobrzeże za daleko no chyba że naprawdę warto). Jestem zapisana na 10 wrzesnia do BALTICA SPA w Radisonie, ale trochę się martwię bo znalazlam negatywe opinie - a chodzi mi dokałdnie o oczyszczenie cery. Błagam dajcie znać.
Marta1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 13:45   #1482
anultek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 39
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Witam! Poszukuję dobrego dermatologa z Poznania. Będę wdzięczna za wszelkie namiary i rady. Pozdrawiam
anultek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 20:47   #1483
aisaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

ŁÓDŹ
Poszukuję DOBREJ i sprawdzonej kosmetyczki w Łodzi najlepiej jakby było to w centrum, ale niekoniecznie. Potrzebuję porządnego oczyszczenia twarzy i nie chcę by mi ktoś to sknocił i zrobił jeszcze gorzej niż jest. Dałoby się zmieścić się w 100 zł? BŁAGAM o pomoc. Zaczyna się rok szkolny, a mi zamiast ubywać syfków - przybywa :/

PS. Rada dla dziewczyn z trądzikiem, ostatnio mama mi kupiła piankę oczyszczającą doktor Ireny Eris - GENIALNA! Z dekoltu prawie wszystko mi zniknęło
aisaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:10   #1484
Milejdi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 18
Kosmetyczka, Stalowa Wola

Chodzi mi o regulację brwi...znacie może jakieś kosmetyczki, które dobrze i profesjonalnie to zrobią?(łącznie z nakładaniem henny).Nie chcę po prostu nadziać się na kogoś takiego jak moja koleżanka Jej brwi w ogóle były jakieś nierówne i różnej grubości, a henna za ciemna i jeszcze kosmetyczka wyjechała jej kreskę na końcu poza normalne brwi, że wyglądała...no, strasznie.
Czekam na propozycje
Milejdi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 21:31   #1485
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

hej dziewczyny, chciałam zasięgnąć opini o salonie w Krakowie, Garden Spa.
Generalnie chodzi mi o mikrodermabrazje, znalazlam fajna znizke( 99 zl za mikro na takiej zniżkowej stronie cuppon, to takie cos jak groupon itp.).
Na stronie salony jest napisane ze mikro kosztyje 210 i nic wiecej nie napisali, wiec nie wiem czy ta cena obejmuje tez jakąs maske, ampułkę itp. I czy generlanie to dobry salon?
Moze ktos wie
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 10:15   #1486
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Kosmetyczka w Poznaniu- regulacja brwi?

Hej Czy któraś z Was może mi polecić jakąś dobrą kosmetyczkę w Poznaniu która ładnie reguluje brwi (tj. umie dobrać kształt brwi do twarzy itp.) Będę wdzięczna za każdą odpowiedź Pozdrowery w te jesienne już prawie dni
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 21:32   #1487
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Dziewczyny a moze cos wiecej o Warszawie? Gdzie są jakieś dobre kosmetyczki w przystępnej cenie? W gre wchodzą Bielany i Żoliborz.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 12:50   #1488
bratek13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Ladies Clinic Kraków?

Dziewczyny-postanowiłam wziąść się za siebie, profesjonalnie zadbac o cerę.Jako że dotychczas oprócz domowej pielęgnacji niewiele robiłam w tym temacie, jestem zupełnie zielona jak chodzi o poruszanie sie wśród krakowskich salonów kosmetycznych. W czerwcu tego roku wybrałam sie na konsultację do der Medu na Tomasza i....zraziłam się na starcie-po konsultacji pani dermatolog zapisała mnie na mikrodermabrazję 5 dni później, wiedząc że używam kosmetyków z retinolem, jednocześnie przepisując mi preparat z ogromną dawką witaminy A....Wychodząc z gabinetu zabrałam ulotkę dotycząca zabiegów-jakie było moje zaskoczenie, gdy wyczytałam, że wszelkie pochodne witaminy A są przeciwwskazane conajmniej miesiąc przed zabiegiem mikro!!!Zadzwoniłam do gabinetu by sie upewnić , i pani potwierdziła-w związku z czym z zabiegu musiałam zrezygnowac....trochę nieprofesjonalnie wyszło nie? Szukam czegoś dobrego-i najlepiej w śródmieściu gdzie mieszkam. Napotkałam Ladies Clinic-stronka piękna zabiegi ciekawe ceny jak ceny, ale nigdzie żadnych opinii-pomóżcie-czy ktoś był i może polecić?Przeszukiwałam wątek "kosmetyczki i dermatolog" ale w gąszczu ciężko coś wybrać:-( z góry dziekuję za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam-bratek13
bratek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 11:07   #1489
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, chciałam zasięgnąć opini o salonie w Krakowie, Garden Spa.
Generalnie chodzi mi o mikrodermabrazje, znalazlam fajna znizke( 99 zl za mikro na takiej zniżkowej stronie cuppon, to takie cos jak groupon itp.).
Na stronie salony jest napisane ze mikro kosztyje 210 i nic wiecej nie napisali, wiec nie wiem czy ta cena obejmuje tez jakąs maske, ampułkę itp. I czy generlanie to dobry salon?
Moze ktos wie
Jeśli jest napisane 210 zł to na 100 % powinna być z ampułką wtłoczoną sonoforezą i do tego maskę. I mam nadzieję że to jest mikrodermabrazja korundowa a nie diamentowa. Najlepiej zadzwoń i spytaj się o konkrety. I mam nadzieję że to jest mikrodermabrazja korundowa a nie diamentowa.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-09-13 o 11:09
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 22:30   #1490
Zuza10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ladies Clinic Kraków?

Cytat:
Napisane przez bratek13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny-postanowiłam wziąść się za siebie, profesjonalnie zadbac o cerę.Jako że dotychczas oprócz domowej pielęgnacji niewiele robiłam w tym temacie, jestem zupełnie zielona jak chodzi o poruszanie sie wśród krakowskich salonów kosmetycznych. W czerwcu tego roku wybrałam sie na konsultację do der Medu na Tomasza i....zraziłam się na starcie-po konsultacji pani dermatolog zapisała mnie na mikrodermabrazję 5 dni później, wiedząc że używam kosmetyków z retinolem, jednocześnie przepisując mi preparat z ogromną dawką witaminy A....Wychodząc z gabinetu zabrałam ulotkę dotycząca zabiegów-jakie było moje zaskoczenie, gdy wyczytałam, że wszelkie pochodne witaminy A są przeciwwskazane conajmniej miesiąc przed zabiegiem mikro!!!Zadzwoniłam do gabinetu by sie upewnić , i pani potwierdziła-w związku z czym z zabiegu musiałam zrezygnowac....trochę nieprofesjonalnie wyszło nie? Szukam czegoś dobrego-i najlepiej w śródmieściu gdzie mieszkam. Napotkałam Ladies Clinic-stronka piękna zabiegi ciekawe ceny jak ceny, ale nigdzie żadnych opinii-pomóżcie-czy ktoś był i może polecić?Przeszukiwałam wątek "kosmetyczki i dermatolog" ale w gąszczu ciężko coś wybrać:-( z góry dziekuję za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam-bratek13
Spróbój w Cleo na Racławickiej, Pani Kasia to profesionalna kosmetolog i napewno Ci dobrze doradzi co robić. kilka lat tam chodzę, moje koleżanki też, i nigdy się nie zawiodłam. poza tym czysto i naprawdę przyjemna atmosfera. mają stronkę i tam też coś można poczytać, ale ja zawsze na miejscu dużo się dowiaduję na temat mojej skóry, zabiegów itd...Polecam!
Zuza10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 21:19   #1491
beatabarian
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, chciałam zasięgnąć opini o salonie w Krakowie, Garden Spa.
Generalnie chodzi mi o mikrodermabrazje, znalazlam fajna znizke( 99 zl za mikro na takiej zniżkowej stronie cuppon, to takie cos jak groupon itp.).
Na stronie salony jest napisane ze mikro kosztyje 210 i nic wiecej nie napisali, wiec nie wiem czy ta cena obejmuje tez jakąs maske, ampułkę itp. I czy generlanie to dobry salon?
Moze ktos wie
Podłączę się pod pytanie, bo z kolei na http://mydeal.pl/krakow znalazłam ofertę fotoodmładzania, leczenia trądziku i usuwania przebarwień skóry - z 67% rabatem. Czy 125 złotych za takie zabiegi to dobra cena? Zupełnie się nie orientuję, a mam parę problemów, z którymi walczę. No i czy któraś z Wizażanek była w "Salonie Pięknego Ciała" i może podzielić się wrażeniami? Z góry bardzo dziękuję!
beatabarian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 15:50   #1492
Kateczkabezkoteczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyczka ŁÓDŹ baaardzo pilnie :-)!

Zapraszam serdecznie na Narutowicza 25 w Łodzi
Kateczkabezkoteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:25   #1493
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Kosmetyczka ŁÓDŹ baaardzo pilnie :-)!

"KASIA" na sprawiedliwej 4 -> gorąco polecam !!!
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:45   #1494
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Dziewczyny, znacie jakąś dobrą kosmetyczkę w OLKUSZU ?????
Mam problemy z cerą mieszaną (strefa T)...

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Mam przebarwienia, zaskórniki i strasznie świecącą twarz
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:34   #1495
nesi1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Lista Kosmetyczek I Dermatologów

Witam,dziewczyny mam pytanie czy ktoś slyszał o gabinecie nzoz PERFECT w Krakowie na ul.Grottgera,weszłam na ich stronke i maja bardzo duzo rozmaitych zabiegów,jestem ciekawa waszych opini na ich temat.pozdrawiam
nesi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 08:54   #1496
periwinkle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 22
dobra kosmetyczka tychy

Czy ktos moglby mi polecic dobra kosmetyczke w tychach?
periwinkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 09:48   #1497
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Najlepsza kosmetyczka w Olkuszu

Hej

Mam pytanie odnośnie NAJlepszej kosmetyczki z Olkuszu
Wiem, że jest tu trochę dziewczyn z Olkusza i okolic, które mam nadzieję pomogą mi w jej wyborze

Czekam na info

Pozdrawiam
a.
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 11:40   #1498
knapik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsza kosmetyczka w Olkuszu

Jeżeli chodzi to Olkusz to nie bardzo się orientuję która jest najlepsza w swoich fachu, ale szczerze z całego serca polecam Panią Anie z Wolbromia, czyli gabinet kosmetyczny Galeria Urody. Znajduje się on w budynku poczty w Wolbromiu.
knapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 17:49   #1499
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Najlepsza kosmetyczka w Olkuszu

Ok A z czym jest taka fajna ?? Ile bierze kasy za wizytę?? W jakim jest mniej więcej wieku?? Można jej zaufać, jeśli chodzi np. o kwasy ??
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 07:30   #1500
knapik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsza kosmetyczka w Olkuszu

Cytat:
Napisane przez ancooora Pokaż wiadomość
Ok A z czym jest taka fajna ?? Ile bierze kasy za wizytę?? W jakim jest mniej więcej wieku?? Można jej zaufać, jeśli chodzi np. o kwasy ??
Jeżlei chodzi o kwasy to zależy co chcesz robić za mikrodermabrazję bierze ok 100zł zależy co chcesz poprostu robić z twarzą. zwykłe oczyszczanie z kwasami chyba ok 70-80 zł
knapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-24 01:51:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.