Fanki Monnari :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 20:47   #1
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011

Fanki Monnari :-)


Postanowiłam założyć wątek dotyczący sklepu odzieżowego Monnari. Czy są na wizażu jakieś kobitki które lubią ich odzież? Często tam kupujecie? Jesteście zadowolone?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 12:10   #2
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki Monnari :-)

Trzeba odświeżyć stary wątek
Teraz do 20 lutego wszystko z kolekcji jesień-zima taniej o 65%!
Na stronie www.emonnari.pl specjalna oferta. Wybrane modele z nowej kolekcji do 20% taniej!
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 13:47   #3
renamal
Raczkowanie
 
Avatar renamal
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Fanki Monnari :-)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Postanowiłam założyć wątek dotyczący sklepu odzieżowego Monnari. Czy są na wizażu jakieś kobitki które lubią ich odzież? Często tam kupujecie? Jesteście zadowolone?
Ja zawsze lubiłam ich rzeczy i byłam zadowolona z jakości ich wykonania. Ale niestety ostatnio miałam z nimi niemiłe doświadczenie. Zakupiłam za pośrednictwem markafoni ich torebkę, która miała wadę fabryczną, przynajmniej ja uznałam to za wadę, ponieważ była strasznie nieestetycznie wykonana. Odesłałam ją do monnari a oni stwierdzili, że tak właśnie robią torebki, i wykończenie jest jak najbardziej w porządku. Dla mnie to jest jakaś kpina, bo torebka jest biała a wykończenie czarne i na tyle koszmarne, że wygląda to jak towar drugiej kategorii. A jeśli oni uważają to za standard wykonania to szkoda gadać. W załączeniu zdjęcia

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torebka1.jpg (49,7 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torebka2.jpg (55,3 KB, 187 załadowań)

Edytowane przez renamal
Czas edycji: 2012-05-29 o 13:48
renamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 17:04   #4
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki Monnari :-)

Cytat:
Napisane przez renamal Pokaż wiadomość
Ja zawsze lubiłam ich rzeczy i byłam zadowolona z jakości ich wykonania. Ale niestety ostatnio miałam z nimi niemiłe doświadczenie. Zakupiłam za pośrednictwem markafoni ich torebkę, która miała wadę fabryczną, przynajmniej ja uznałam to za wadę, ponieważ była strasznie nieestetycznie wykonana. Odesłałam ją do monnari a oni stwierdzili, że tak właśnie robią torebki, i wykończenie jest jak najbardziej w porządku. Dla mnie to jest jakaś kpina, bo torebka jest biała a wykończenie czarne i na tyle koszmarne, że wygląda to jak towar drugiej kategorii. A jeśli oni uważają to za standard wykonania to szkoda gadać. W załączeniu zdjęcia


Zwrócili Ci pieniądze? Czy z powrotem torebka wróciła do Ciebie?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 23:24   #5
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki Monnari :-)

Czyżby nikt w tym sklepie nie kupował ?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 15:42   #6
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Fanki Monnari :-)

Można powiedzieć, że ja jestem ich fanką Lubię ten sklep a zwłaszcza ich sweterki
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 09:25   #7
renamal
Raczkowanie
 
Avatar renamal
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Fanki Monnari :-)

Pieniążki zwrócili mi bez problemu.
renamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 09:47   #8
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Fanki Monnari :-)

Nie jestem fanką, ale ostatnio kupiłam tam piękny plaszcz (wstawiłam zdjęcia w innym wątku).
i jestem z niego baardzo zadowolona (szkoda tylko , ze kupiłam go w cenie regularnej, a po 2 tygodniach dostałam sms ze zniżka w 20%, ech)
w ogolie zauważylam ze mają tam piękne plaszcze, i jednak nie spotkasz czesto ich na ulicach, jak naprzyklad Zare.
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 14:00   #9
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Fanki Monnari :-)

Podbijam, macie może jakieś info o zniżkach?
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 14:10   #10
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Fanki Monnari :-)

Bardzo lubię tą firmę, aktualne promocje są zawsze na stronie internetowej
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 08:01   #11
danusi55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fanki Monnari :-)

Witam
Chciałam przestrzec przed zakupami w tej sieci sklepów.
Kupiłam bluzkę we Wrocławskim Monnari ,która po pierwszym założeniu rozeszła się na szwie,oczywiście na drugi dzień reklamowałam w sklepie,oczymałam odpowiedz ,że to moja wina bo prasowałam złym żelazkiem.Uważam ,że niedopuszczalne jest takie traktowanie klienta i zwalanie winy za zleżały towar na kupującego.Więc jak będziecie kupować w Monnari to liczcie się z tym,że nie można oddać towaru ,a reklamacja nie będzie uwzglądniona ,pomimo że to nie Wasza wina.

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Witam
Chciałam przestrzec przed zakupami w tej sieci sklepów.
Kupiłam bluzkę we Wrocławskim Monnari ,która po pierwszym założeniu rozeszła się na szwie,oczywiście na drugi dzień reklamowałam w sklepie,oczymałam odpowiedz ,że to moja wina bo prasowałam złym żelazkiem.Uważam ,że niedopuszczalne jest takie traktowanie klienta i zwalanie winy za zleżały towar na kupującego.Więc jak będziecie kupować w Monnari to liczcie się z tym,że nie można oddać towaru ,a reklamacja nie będzie uwzglądniona ,pomimo że to nie Wasza wina.
danusi55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 11:47   #12
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Fanki Monnari :-)

Jeszcze się nie spotkałam z tym aby zakupiony towar był kiepskiej jakości ale zapewne tak jak Zara ubrania są zamawiane w Bankladeszu (polecam program: tajemnice korporacji - toksyczne metki), więc jakość adekwatna do ceny. Sweterki zauważyłam że się mechacą.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 18:42   #13
wiciokrzew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Fanki Monnari :-)

Zamówiłam w esklepie płaszcz wełna i kaszmir, po wyjęciu z pudełka patrze i oczom nie wierze, bo widzę materiał podobny do kocyka z polaru chyba, w każdym razie wg mnie jakaś mało szlachetna ta wełna, płaszcz uszyty w ChLR tak jak większość sieciówek!!nie będe tu oceniac tej odzieży na podstawie jednego płaszcza, widać nie przypadł mi do gustu, ale z tymi cenami za te jakość jest nieproporcjonalnie, mam taki zielony płaszczyk z giełdy towarowej w lublinie polskiej firmy i produkcji, 100% wełny, ocieplony porządnym podbiciem, gatunkowo świetny, nie mnący ani nie mechacący, kosztował 20% średniej ceny w Monnari. Kończąc wywód, z dystansem podchodzę do produktów tej firmy.
wiciokrzew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 18:41   #14
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Fanki Monnari :-)

Cytat:
Napisane przez wiciokrzew Pokaż wiadomość
Zamówiłam w esklepie płaszcz wełna i kaszmir, po wyjęciu z pudełka patrze i oczom nie wierze, bo widzę materiał podobny do kocyka z polaru chyba, w każdym razie wg mnie jakaś mało szlachetna ta wełna, płaszcz uszyty w ChLR tak jak większość sieciówek!!nie będe tu oceniac tej odzieży na podstawie jednego płaszcza, widać nie przypadł mi do gustu, ale z tymi cenami za te jakość jest nieproporcjonalnie, mam taki zielony płaszczyk z giełdy towarowej w lublinie polskiej firmy i produkcji, 100% wełny, ocieplony porządnym podbiciem, gatunkowo świetny, nie mnący ani nie mechacący, kosztował 20% średniej ceny w Monnari. Kończąc wywód, z dystansem podchodzę do produktów tej firmy.
Który?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 15:39   #15
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki Monnari :-)

Nie wiecie czy jest teraz spory wybór sweterków poprzecenianych? Bo zastanawiam się czy warto w ogóle jechać do Monnari.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 23:21   #16
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Fanki Monnari :-)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy jest teraz spory wybór sweterków poprzecenianych? Bo zastanawiam się czy warto w ogóle jechać do Monnari.
Zajrzyj na stronę, tam masz aktualne ceny
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 08:39   #17
wiciokrzew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Fanki Monnari :-)

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Który?
Ten http://www.emonnari.pl/plaszcze/2230.../kolor-brazowy

Uwaga!!!!!!, najciekawsza sprawa dotyczy kurtki modelhttp://www.emonnari.pl/kurtki/4190-pikowana-kurtka-z-cieplym-kapturem.html#/kolor-bezowy/rozmiar-42
Identyczna jest na allegro Japan stylehttp://allegro.pl/puchowy-plaszcz-z-...!!!Porównajcie ceny!!!!Osobiście nie wierze w żadne lepsze wykonanie czy materiały, bo mój oddany płaszcz uszyty był w ChRL.
wiciokrzew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 08:49   #18
brazil133
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z daleka:)
Wiadomości: 648
Dot.: Fanki Monnari :-)

Ja też mam mieszane uczucia co do produktów tej firmy. Na pewno zbyt wysokie ceny. Plus że często robią promocje i schodzą z ceny do 50% .
Kupiłam pikowaną kurtkę po miesiącu użytkowania rozejscie materiału pod pachami. Zszyli zobaczymy co będzie się z nią dalej działo.
Mam jeszcze sukienke i sweter. Ubrane jak na razie raz wiec za jakiś czas dam znać co się z nimi dzieję.
Na minus obsługa sklepu internetowego. Mieszkam w Łodzi, gdzie mieści się siedziba firmy. Pieniądze wpłaciłam od razu, a na sukienkę czekałam 1,5 tyg. Zero kontaktu dopiero po mojej interwencji telefonicznej otrzymałam ją na drugi dzień.
brazil133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 09:36   #19
ewelina3ewel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Fanki Monnari :-)

Uważam, że ostatnio Monnarii ulepszyło swoją jakośc
ewelina3ewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 11:45   #20
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Fanki Monnari :-)

Ja mam sporo ubrań tej firmy (głownie sukienki i spódniczki) fajnie się noszą, ogólnie polecam, są szyte w Polsce. Mam też kilka sweterków kupionych na letnich wyprzedażach i wszystkie są produkcji chińskiej, co za tym idzie jakość marna (oczywiście nie wszytskie, ale np. jeden zmecholił się strasznie po 1 założeniu i wygląda jakby miał kilka lat, a przecież był założony tylko raz!). Co do obsługi sklepu internetowego w 100 % się zgadzam. Zakupiłam biżuterię i jakieś ciuszki w lipcu, zaś paczkę dostałam UWAGA, UWAGA: we wrześniu!!! I to dopiero po moich licznych telefonach, tak pewnie czekałabym jeszcze dłużej. Jestem ich stałą klientką, a w rekompensatę dostałam bon -20% do sklepu internetowego, a szkoda, że nie do salonów stacjonarnych, bo do Monnari mam niedaleko Więc go oczywiście nie wykorzystałam, bo ta "rekompensata" pokryła by mi jedynie przesyłkę, którą i tak można mieć za darmo kupując na Allegro Sklep internetowy uważam za najgorszy sklep online jaki znam

wiciokrzew wrzucisz jeszcze raz link tej kurtki japan z Allegro? Bo ten poprzedni nie działa
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 08:08   #21
wiciokrzew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Fanki Monnari :-)

Cytat:
Napisane przez kleo111 Pokaż wiadomość
Ja mam sporo ubrań tej firmy (głownie sukienki i spódniczki) fajnie się noszą, ogólnie polecam, są szyte w Polsce. Mam też kilka sweterków kupionych na letnich wyprzedażach i wszystkie są produkcji chińskiej, co za tym idzie jakość marna (oczywiście nie wszytskie, ale np. jeden zmecholił się strasznie po 1 założeniu i wygląda jakby miał kilka lat, a przecież był założony tylko raz!). Co do obsługi sklepu internetowego w 100 % się zgadzam. Zakupiłam biżuterię i jakieś ciuszki w lipcu, zaś paczkę dostałam UWAGA, UWAGA: we wrześniu!!! I to dopiero po moich licznych telefonach, tak pewnie czekałabym jeszcze dłużej. Jestem ich stałą klientką, a w rekompensatę dostałam bon -20% do sklepu internetowego, a szkoda, że nie do salonów stacjonarnych, bo do Monnari mam niedaleko Więc go oczywiście nie wykorzystałam, bo ta "rekompensata" pokryła by mi jedynie przesyłkę, którą i tak można mieć za darmo kupując na Allegro Sklep internetowy uważam za najgorszy sklep online jaki znam

wiciokrzew wrzucisz jeszcze raz link tej kurtki japan z Allegro? Bo ten poprzedni nie działa
Wpisać w allegro puchowy płaszcz z futerkiem w kapturze

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez brazil133 Pokaż wiadomość
Ja też mam mieszane uczucia co do produktów tej firmy. Na pewno zbyt wysokie ceny. Plus że często robią promocje i schodzą z ceny do 50% .
Kupiłam pikowaną kurtkę po miesiącu użytkowania rozejscie materiału pod pachami. Zszyli zobaczymy co będzie się z nią dalej działo.
Mam jeszcze sukienke i sweter. Ubrane jak na razie raz wiec za jakiś czas dam znać co się z nimi dzieję.
Na minus obsługa sklepu internetowego. Mieszkam w Łodzi, gdzie mieści się siedziba firmy. Pieniądze wpłaciłam od razu, a na sukienkę czekałam 1,5 tyg. Zero kontaktu dopiero po mojej interwencji telefonicznej otrzymałam ją na drugi dzień.
Ceny Monnarri sa windowane do niezrozumiałych progów, ich magiczne 519 za kurtkę ze sztucznym futerkiem mnie śmiesz, bo i tak zaraz zrobią mega promocję z darmowa dostawą i ludzie kupią ja za rozsądną cenę ok. 280zł. A propos sweterków nie mam żadnego tej firmy, ale skoro szyte w ChRL tak jak płaszcze to nie spodziewam się cudów.Sweter mechacący się po jednym założeniu?!Za taką kasę to szok.Kupiłam ostatnio na targu morelowy rozpinany sweterek z...kaszmiru i wełny, w dotyku niebo!, wybijany kryształkami,śliczny, ani składem ani wyglądem nie odbiega od większości sieciówek, tyle że nie ma chwytliwej metki, za taki skład sweterka ta firma policzyłaby no strzelam 219zł, ja zapłaciłam 30zł.
wiciokrzew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 18:54   #22
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Fanki Monnari :-)

Orientujecie się, czy Monnari przyjmuje zwroty rzeczy zakupionych w sklepie stacjonarnym?
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 23:41   #23
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Fanki Monnari :-)

Rzeczy nieprzecenione można tylko wymienić (w ciągu chyba 3 dni), a przecenione- ani wymienić, ani zwrócić
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:34   #24
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Fanki Monnari :-)

Skusiłam się na spodnie i torebkę z Monnari - przecena 50% zrobiła swoje. Jestem ciekawa jak z jakością torebki, czy nie popękają uszy, czy nie zacznie pękać. Spodnie, patrząc na skład, powinny być OK.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 19:02   #25
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Fanki Monnari :-)

nie znam tej marki
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 17:30   #26
miecia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 53
Dot.: Fanki Monnari :-)

Witam wszystkie wielbicielki Monnari. Mnie Monnari uszczęśliwiło rabatem 20% na nową kolekcję, do e-sklepu. Może ktoś chętny to oddam kod bo ja nie skorzystam
miecia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 05:10   #27
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Fanki Monnari :-)

Zdecydowanie NIE POLECAM tego sklepu. Mam same nieprzyjemne doświadczenia z tym pseudoekskluzywnym sklepem

Zakupiłam kiedyś u nich piękną sukienkę z jedwabiu, za ponad 600zł. Była już po przecenie, pierwotna cena ponad 1000zł, chociaż 600zł to dla mnie też sporo. Założyłam ją RAZ na wesele. Po imprezie wyprałam ją ręcznie, zgodnie z instrukcją. Niestety, ale puściła farba i z biało-niebiesko żółtej zrobiła się szara szmata. Kobieta w sklepie na początku w ogóle nie chciała przyjąć mi reklamacji twierdząc że powinnam ją uprać w pralni ! (sklep w Częstochowie). Dopiero po tym jak pokazałam jej metkę, na której jasno było określone że sukienię powinno się prać ręcznie, nieco zeszła z tonu i przyjęła łaskawie reklamacje. Niestety, ale odpowiedź dostałam negatywną, nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Ich "rzeczoznawca" uznał że nieprawidłowo ją prałam.

Ale to niestety nie koniec historii. Zanim wyszła sprawa z sukienką, jeszcze zafascynowana firmą monnari zakupiłam kurtkę zimową i sweter. I niestety ale tutaj też nie spotkało mnie nic przyjemnego
Kurtka nie wytrzymała nawet sezonu. Mimo że piękna ładna, świetny krój to rozerwała się pod pachami (obiema!), zepsuł się zamek i na końcu zaczęły odpadać guziki na które to się zapinałam nie mając zamka. Stan totalnego rozkładu. Po doświadczeniach z sukienką kurtki nawet nie próbowałam reklamować.
Sweter był najbardziej wytrzymały z tych trzech zakupów. Przez jakiś czas chodziłam w nim. Potem stracił fason i okrutnie się skłaczył.

Dlatego bardzo Was moje Drogie ostrzegam przed zakupami w tej firmie. Już teraz rozumiem, czemu w pewnym momencie mało nie splajtowali i mieli zamykać wszystkie sklepy. Taka firma nie może funkcjonować dobrze.
Szkoda że w tamtym czasie nie byłam jeszcze tak świadomym konsumentem jak teraz bo bym im nie popuściła.
Wybaczcie że tak się rozpisałam w wątku dla fanek monnari, ale po takich doświadczeniach czuję się niemal w obowiązku by to tutaj napisać.
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:33   #28
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki Monnari :-)

Cytat:
Napisane przez kleo111 Pokaż wiadomość
Zajrzyj na stronę, tam masz aktualne ceny
Nie prawda. Ceny stacjonarnie różnią się od tych w sklepie internetowym. Byłam dzisiaj w Monnari. Podobała mi się jedna sukienka ale cena trochę wysoka. Weszłam na stronę internetową, a tam jest ona przeceniona na 167.30 zł. Dziś kupiłam kurtkę przecenioną na 159 zł a na stronie jest przeceniona tylko na 199 zł. Zastanawiam się skąd taka rozbieżność.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 18:05   #29
Agulaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fanki Monnari :-)

Monnari to firma, która traktuje pracowników jak zabawki. Nikomu nie polecam szukania tam pracy. Sposobem funkcjonowania taj firmy, jest zatrudnianie pracowników na 3 miesiące (okres próbny), a później bezpodstawne nie przedłużanie im umowy (pracownik z dnia na dzień zostaje bez pracy). Czyni się to nie z powodu braku kompetencji wyżej wymienionego pracownika, tylko jakiegoś widzi mi się koordynatorek i innych osób, które z pracą w Monnari mają niewiele wspólnego, które takiego pracownika często na oczy nie widziały. Na owym okresie próbnym nie przysługują oczywiście żadne premie, a zamiast szkolić pracownika się go ignoruje i zarzuca pretensjami, że nie robi tego co powinien. Oczywiście praca za najniższą krajową, po 12 godzin dziennie. Tyle na ten temat jakby ktoś chciał wiedzieć.
Agulaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 14:53   #30
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki Monnari :-)

A ja lubię Monnari i możecie sobie pisać co chcecie

Brakuje w moim mieście sklepów gdzie można kupić dobrą jakościowo, elegancką odzież dla kobiet powyżej 30 roku, a nie nastolatek i jeszcze najlepiej w rozmiarze większym niż 42. Niestety mam małe pole manewru dlatego też głównie kupuję w Monnari. Ceny jedynie mogłyby być trochę niższe ale na wyprzedażach można się obkupić bo spódnice za 70 zł które normalnie kosztują prawie 200 zł to naprawdę niewiele.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-23 17:50:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.