Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 20:10   #4981
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3795251 2]ja jestem wielbicielką NMTZ i uwielbiałam moje ciało po kilku tygodniach ćwiczenia NMTZ 5 razy w tygodniu będę serdecznie polecać wszystkim![/QUOTE]

Dzięki Kochana! Od dziś jestem również fanką NMTZ, strasznie mi się spodobało . Ćwiczenia nie są męczące, fajnie dobrane, pracuje się kolejno nad różnymi partiami ciała. Potem zrobiłam swój plan Shreda L. 2

Ja mam hantelki tylko 1 kg, ale mój Święty Mikołaj dostał już list, więc może spełni się moje życzenie...
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:55   #4982
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana! Od dziś jestem również fanką NMTZ, strasznie mi się spodobało . Ćwiczenia nie są męczące, fajnie dobrane, pracuje się kolejno nad różnymi partiami ciała. Potem zrobiłam swój plan Shreda L. 2

Ja mam hantelki tylko 1 kg, ale mój Święty Mikołaj dostał już list, więc może spełni się moje życzenie...
cieszę się, że Ci przypadło do gustu, dla mnie to jest świetny zestaw, nie za długi ani nie za krótki a rusza wszystkie partie od góry do dołu

ja muszę kupić jeszcze ciężarki 2kg, bo jedynki są dla mnie za lekkie, natomiast trójki nie we wszystkich ćwiczeniach mogę użyć, niestety ręce mam jeszcze słabe. Poza tym muszę kupić ten ekspander czy tam gumę czy linkę jakąś, bo w czwartek zaczynam już workout 5 i o ile pamiętam (a nie wiem czy dobrze) to tam się tego więcej używa. Niestety najwcześniej wypad do jakiegoś sklepu sportowego czeka mnie w weekend zatem przez pierwszy workout 5 i 6 będę musiała poradzić sobie jak do tej pory.
Ale i tak obiecuję sobie że kiedyś zrobię te wszystkie ćwiczenia z trójkami jako najlżejszymi ciężarkami
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:01   #4983
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość
dziękuję za rady Jutro nie ćwiczę, jadę do Krk, ale w czwartek na nowo i spokojnie zrobię workout 7 i spórbuję napinać mięśnie jak mówisz. Kurcze, nie lubię ćwiczyć w pośpiechu w ciągu dnia. Ja muszę rano, na spokojnie jak nikt mi nie przeszkadza i czas mnie nie goni.
Ja mam hantelki takie kolorowe firmy thorn czy jakoś tak (różowe i niebieskie) kupiłam je na wyprzedaży w carrefour za grosze. Nie mam cięższych ale chyba nie będę już kupować bo w sumie nie chcę aż tak umięśnionych rąk jak ma Mimi czy Natalie więc mniejsze obciążenia są ok
Poluję na jakoś wyprzedaż właśnie właśnie obejrzałam trening 11 i 12.... to był błąd. Nie wiem jak to zrobię, to już w poniedziałek!

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3797233 4]cieszę się, że Ci przypadło do gustu, dla mnie to jest świetny zestaw, nie za długi ani nie za krótki a rusza wszystkie partie od góry do dołu

ja muszę kupić jeszcze ciężarki 2kg, bo jedynki są dla mnie za lekkie, natomiast trójki nie we wszystkich ćwiczeniach mogę użyć, niestety ręce mam jeszcze słabe. Poza tym muszę kupić ten ekspander czy tam gumę czy linkę jakąś, bo w czwartek zaczynam już workout 5 i o ile pamiętam (a nie wiem czy dobrze) to tam się tego więcej używa. Niestety najwcześniej wypad do jakiegoś sklepu sportowego czeka mnie w weekend zatem przez pierwszy workout 5 i 6 będę musiała poradzić sobie jak do tej pory.
Ale i tak obiecuję sobie że kiedyś zrobię te wszystkie ćwiczenia z trójkami jako najlżejszymi ciężarkami [/QUOTE]

Właśnie też myślę o 3 kg. Butelka po wodzie 2l waży ok. 2 kg, więc uważam, że kupowanie mniejszych niż 3 nie opłaca mi się. Chociaż pewnie i tak bym je wymieniała na moje butelki tam gdzie bym nie dała rady.

Skończyłam właśnie workout 10. Po wczorajszym ab ripperze strasznie mnie bolą pachwiny na szczęście brzuch też czuję
__________________

rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 06:05   #4984
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez KotVonGot
ja jestem wielbicielką NMTZ i uwielbiałam moje ciało po kilku tygodniach ćwiczenia NMTZ 5 razy w tygodniu będę serdecznie polecać wszystkim!
A jak jest rozpisany ten program? Bo trwa chyba 40 minut?;> a trzeba robić codziennie ?



Dziewczyny robiące BR: Jak efekty? Bo widze że większość z was już w połowie albo kończy :P Mi sie nie chciało tego skonczyc a bardzo mnie ciekawi :P
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 08:29   #4985
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Wiecie co jak was tak dłużej czytam to zastanawiam się za co się zabrać najpierw po Shred czy własnie BR czy NMTZ?jestem skołowana
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 09:02   #4986
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Wiecie co jak was tak dłużej czytam to zastanawiam się za co się zabrać najpierw po Shred czy własnie BR czy NMTZ?jestem skołowana
Ja zaczynałam od Shreda, wydawało mi się, że jest to program dla początkujących, dla rozpoczynających przygodę z aerobikiem Jillian. Poza tym levele są krótkie (około 30 minut) i na początek taki wysiłek może być trudny... Zresztą zrobisz jak uważasz. Dla BR to wyższy poziom. NMTZ to raczej coś "na przyczepkę" dla spragnionych kolejnych wrażeń
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 11:01   #4987
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Ja zaczynałam od Shreda, wydawało mi się, że jest to program dla początkujących, dla rozpoczynających przygodę z aerobikiem Jillian. Poza tym levele są krótkie (około 30 minut) i na początek taki wysiłek może być trudny... Zresztą zrobisz jak uważasz. Dla BR to wyższy poziom. NMTZ to raczej coś "na przyczepkę" dla spragnionych kolejnych wrażeń
Tak właśnie robię tzn. na razie Shreda robię, potem zamierzam BR chociaż długa droga chyba przede mną dzięki wielkie za odpowiedz
live jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 11:13   #4988
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

zasadnicza roznica jest taka jak juz pisalam kilka razy ze BR to caly program zaplanowany na 12 tygodni a NMTZ to pojedynczy filmik ktory mozna cwiczyc jak sie chce i kiedy sie chce. Takze pytanie musicie zadac sobie czego chcecie i jak chcecie cwiczyc i wtedy wybrac. Nie powiem, zeby BR to byl wyzszy poziom, bo cwiczenia sa podobne. Kwestia tylko taka ze w BR jest ich wiecej i podzielone sa na tygodnie. Ale w BR (ktore jest chyba nowsze) mozna znalezc cwiczenia ktore juz byly w NMTZ

Ja jestem po pierwszym miesiacu BR, w czwartek zaczne drugi. Efekty widze tylko takie ze cialo sie zrobilo jedrniejsze ale nie zeszczuplalam. Inna sprawa, ze jakos nie trzymalam sie zadnej diety, ani nawet zdrowego trybu zycia za bardzo, niestety, moj blad - wlasnie go naprawiam
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 11:21   #4989
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3797935 1]zasadnicza roznica jest taka jak juz pisalam kilka razy ze BR to caly program zaplanowany na 12 tygodni a NMTZ to pojedynczy filmik ktory mozna cwiczyc jak sie chce i kiedy sie chce. Takze pytanie musicie zadac sobie czego chcecie i jak chcecie cwiczyc i wtedy wybrac. Nie powiem, zeby BR to byl wyzszy poziom, bo cwiczenia sa podobne. Kwestia tylko taka ze w BR jest ich wiecej i podzielone sa na tygodnie. Ale w BR (ktore jest chyba nowsze) mozna znalezc cwiczenia ktore juz byly w NMTZ

Ja jestem po pierwszym miesiacu BR, w czwartek zaczne drugi. Efekty widze tylko takie ze cialo sie zrobilo jedrniejsze ale nie zeszczuplalam. Inna sprawa, ze jakos nie trzymalam sie zadnej diety, ani nawet zdrowego trybu zycia za bardzo, niestety, moj blad - wlasnie go naprawiam [/QUOTE]
Dziękuje za odpowiedz rozjaśniłaś mi w główce czyli potem skupie się jednak na BR,a w dalszej przyszłosci dołącze Tamilee
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:51   #4990
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Ja robilam BR miesiac i nie zauwazylam zadnych zmian


from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:05   #4991
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Dzień 3 zaliczony


A tak w ogóle wątek się kończy, trzeba założyć nowy
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 21:54   #4992
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość


Dziewczyny robiące BR: Jak efekty? Bo widze że większość z was już w połowie albo kończy :P Mi sie nie chciało tego skonczyc a bardzo mnie ciekawi :P
Dziś 50 trening , więc coś mogę powiedzieć
-ręce: ładnie się zarysowały, uwypukliły się mięśnie, czuję też, że mam więcej siły (jestem w stanie zrobić pompki, wcześniej nie potrafiłam; tak samo mountain climbers: nie byłam w stanie utrzymać się na rękach, dziś potrafię)
-nogi: ujędrniły się, pojawiła mi się przerwa między udami co prawda na razie tylko w połowie ud, ale wcześniej nie miałam, więc się cieszę
-tyłek : jędrny, uniesiony, twardy
-brzuch: schudł, spłaszczył się, zarysowały się mięśnie. Tu jeszcze dużo pracy przede mną, za bardzo się otłuściłam i jestem jabłkiem, więc ciągle jest za duży.
-boczki: zdecydowanie się zmniejszyły, szczególnie te nad pośladkami.
I najważniejsze: najbardziej cieszy mnie to, że widzę poprawę w ćwiczeniach, np. to, że kiedyś nie byłam w stanie robić jakiś rzeczy, a teraz mi wychodzą i to, że kiedyś cardio mnie dużo bardziej męczyło niż na początku.
Aha, nie trzymałam się diety, miałam dni pochłaniania całych paczek ciastek, chipsów, nawet kilka dni pod rząd. A i tak są rezultaty. Gdybym chociaż odstawiła słodycze na ten czas, byłoby lepiej.
Jeszcze 22 treningi przede mną, może się poprawię
__________________

rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 05:52   #4993
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość
Dziś 50 trening , więc coś mogę powiedzieć
-ręce: ładnie się zarysowały, uwypukliły się mięśnie, czuję też, że mam więcej siły (jestem w stanie zrobić pompki, wcześniej nie potrafiłam; tak samo mountain climbers: nie byłam w stanie utrzymać się na rękach, dziś potrafię)
-nogi: ujędrniły się, pojawiła mi się przerwa między udami co prawda na razie tylko w połowie ud, ale wcześniej nie miałam, więc się cieszę
-tyłek : jędrny, uniesiony, twardy
-brzuch: schudł, spłaszczył się, zarysowały się mięśnie. Tu jeszcze dużo pracy przede mną, za bardzo się otłuściłam i jestem jabłkiem, więc ciągle jest za duży.
-boczki: zdecydowanie się zmniejszyły, szczególnie te nad pośladkami.
I najważniejsze: najbardziej cieszy mnie to, że widzę poprawę w ćwiczeniach, np. to, że kiedyś nie byłam w stanie robić jakiś rzeczy, a teraz mi wychodzą i to, że kiedyś cardio mnie dużo bardziej męczyło niż na początku.
Aha, nie trzymałam się diety, miałam dni pochłaniania całych paczek ciastek, chipsów, nawet kilka dni pod rząd. A i tak są rezultaty. Gdybym chociaż odstawiła słodycze na ten czas, byłoby lepiej.
Jeszcze 22 treningi przede mną, może się poprawię
Wow, to i tak jest bardzo duży sukces Naprawdę podziwiam i gratuluje Myśle, że przy reguralnym uprawianiu czego kolwiek po za naciskaniem guzików pilota od Tv, to można sobie pozwolić na te wszyskie "złe" rzeczy
Motywujące to jest Osobiście BR mnie nie ujął gdyż przez pierwszy miesiąc się wynudziłam bo było ciutes za prosto na workoutachi nie zauważyłam zmiany, robiłam do 6 tyg i zrezygnowałam z braku czasu
i chęci, ale powiem jeszcze raz: PODZIWIAM I GRATULUJE
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 08:06   #4994
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Wow, to i tak jest bardzo duży sukces Naprawdę podziwiam i gratuluje Myśle, że przy reguralnym uprawianiu czego kolwiek po za naciskaniem guzików pilota od Tv, to można sobie pozwolić na te wszyskie "złe" rzeczy
Motywujące to jest Osobiście BR mnie nie ujął gdyż przez pierwszy miesiąc się wynudziłam bo było ciutes za prosto na workoutachi nie zauważyłam zmiany, robiłam do 6 tyg i zrezygnowałam z braku czasu
i chęci, ale powiem jeszcze raz: PODZIWIAM I GRATULUJE
Dzięki podkreślam, że jeszcze nie skończyłam, teraz mam coraz częściej chwil zwątpienia, ale ciężko się poddać przed samym końcem, więc zaciskam zęby i ćwiczę
Mam wrażanie, że jakoś od 7 workout ćwiczenia zrobiły się cięższe, ale wcześniej też je uważałam za średnie.
Przede wszystkim cieszę się, że ten plan wyrobił mi nawyk ćwiczenia. Codziennie wracam koło 19 do domu, po całym dniu na uczelni i mimo tego, że mam do zrobienia mnóstwo rzeczy, mam poczucie, że ćwiczenia też są na tej liście i muszą się odbyć (chociaż miałam dni przerwy, nawet kilka pod rząd).
__________________

rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 08:41   #4995
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez rudo Pokaż wiadomość
Dziś 50 trening , więc coś mogę powiedzieć
-ręce: ładnie się zarysowały, uwypukliły się mięśnie, czuję też, że mam więcej siły (jestem w stanie zrobić pompki, wcześniej nie potrafiłam; tak samo mountain climbers: nie byłam w stanie utrzymać się na rękach, dziś potrafię)
-nogi: ujędrniły się, pojawiła mi się przerwa między udami co prawda na razie tylko w połowie ud, ale wcześniej nie miałam, więc się cieszę
-tyłek : jędrny, uniesiony, twardy
-brzuch: schudł, spłaszczył się, zarysowały się mięśnie. Tu jeszcze dużo pracy przede mną, za bardzo się otłuściłam i jestem jabłkiem, więc ciągle jest za duży.
-boczki: zdecydowanie się zmniejszyły, szczególnie te nad pośladkami.
I najważniejsze: najbardziej cieszy mnie to, że widzę poprawę w ćwiczeniach, np. to, że kiedyś nie byłam w stanie robić jakiś rzeczy, a teraz mi wychodzą i to, że kiedyś cardio mnie dużo bardziej męczyło niż na początku.
Aha, nie trzymałam się diety, miałam dni pochłaniania całych paczek ciastek, chipsów, nawet kilka dni pod rząd. A i tak są rezultaty. Gdybym chociaż odstawiła słodycze na ten czas, byłoby lepiej.
Jeszcze 22 treningi przede mną, może się poprawię
gratulacje!!
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:14   #4996
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

rudo, gratulacje, jestes moja motywacja ze mozna ja dzis rest day a jutro workout 6 czyli faze 2 uwazam za prawie otwarta - moze w koncu jakies wieksze zmiany sie zaczna dziac

btw dziewczyny jak zalozymy nowy watek to moze dobrze by bylo w pierwszym poscie spisac jakies podstawowe informacje jak np wszystkie programy Jillian i mniej wiecej na czym polegaja, np tak:

30 Day Shred - program na 30 dni, 3 filmy, kazdy ma byc cwiczony po 10 dni.

Ripped in 30 - program na 30 dni, 4 filmiki, kazdy ma byc cwiczony po 6-7 dni (mozna zrobic przerwe)

No More Trouble Zones (NMTZ) - pojedynczy filmik ok 45 minutowy z cwiczeniami na wszystkie partie ciala

itd...

Jak chcecie moge to spisac i wyslac tej z was ktora zalozy nowy watek, bo ja dosyc duzo z Jillian probowalam
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:20   #4997
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

rudo gratulacje!
Też chciałbym być już takim poziomie jak Ty, jestem dopiero (albo już) w połowie Shreda.
Również jak Ty włączyłam do swojego planu dnia ćwiczenia i teraz nie wyobrażam sobie dnia bez aerobiku. Co dziwi co niektórych, jak znajduję w sobie motywację, by ćwiczyć sama i to w domu.
Z dietą bywa różnie, słodycze odstawiłam zupełnie (tu staram się być konsekwentna - choć teraz będzie trudno - urodziny dzieci) , kiedy mam na coś ochotę to jem pomarańcze, mandarynki, kiwi albo jabłko lub jakiś owocowy jogurt. Na wagę nie staję. bo wydaje mi się, że nie jest to miarodajne, dlatego ważenie i mierzenie będzie dopiero po Shredzie.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3799506 0]rudo, gratulacje, jestes moja motywacja ze mozna ja dzis rest day a jutro workout 6 czyli faze 2 uwazam za prawie otwarta - moze w koncu jakies wieksze zmiany sie zaczna dziac

btw dziewczyny jak zalozymy nowy watek to moze dobrze by bylo w pierwszym poscie spisac jakies podstawowe informacje jak np wszystkie programy Jillian i mniej wiecej na czym polegaja, np tak:

30 Day Shred - program na 30 dni, 3 filmy, kazdy ma byc cwiczony po 10 dni.

Ripped in 30 - program na 30 dni, 4 filmiki, kazdy ma byc cwiczony po 6-7 dni (mozna zrobic przerwe)

No More Trouble Zones (NMTZ) - pojedynczy filmik ok 45 minutowy z cwiczeniami na wszystkie partie ciala

itd...

Jak chcecie moge to spisac i wyslac tej z was ktora zalozy nowy watek, bo ja dosyc duzo z Jillian probowalam [/QUOTE]

A może Ty założysz, jak masz troszkę wolnego czasu?...
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:47   #4998
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

ok to zaloze jak wroce z obiadu bede miala chwile wtedy
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:00   #4999
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3799563 8]ok to zaloze jak wroce z obiadu bede miala chwile wtedy [/QUOTE]

W imieniu wszystkich dziewczyn
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 10:37   #5000
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

to zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post37996587

ciagle buduje pierwszego posta wiec wybaczcie niekompletne informacje
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:49   #5001
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3799662 4]to zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post37996587

ciagle buduje pierwszego posta wiec wybaczcie niekompletne informacje[/QUOTE]

Genialny opis
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:40   #5002
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Genialny opis
wow... aleście naprodukowały postów fajna sprawa z nowym wątkiem opis też super

dzisiaj prócz workoutu 7 zrobiłam NMTZ pierwszy raz i muszę powiedzieć, że jest super! nie sądziłam, że taki fajny, dający wycisk! oficjalnie włączam go do swojego programu dwa razy w tygodniu
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.