Ciagle jedzenie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-26, 14:35   #1
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Ciagle jedzenie!


dziewczyny czy macie jakies propozycje na ograniczenie laknienia <chodzi mi nie tylko o antybiotyki ale jakies jezeli skuteczne to takze domowe sposoby> otuz od zawsze mam taki dziwny nawyk ze caly czas jem!! nawet jak jestem wystarczajaco syta co doprowadza mnie do szalu bo przeszkadza w diecie, ja nie wiem czy nad tym mozna jakos zapanowac jezeli wywiecie to prosze poradzcie cos czekam na propozycje
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 15:11   #2
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Ciagle jedzenie!

I ja jestem ciekawa z tym ze u mnie ten głód spowodowały tabletki (Jeanine) mimo iż jestem syta ciągle bym jadła i jadła.. nie wystarczy jabłko tylko co chwile coś innego tu kiszony tu ciasteczko zaraz kawa mój facet jak to widzi to mu sie niedobrze robi i pyta jak można tak mieszać (hehe zaraz kojarzy mi sie ta reklama Danio - metoda na głoda ) Czasami jak się powstrzymie z pół godzinki to apetyt przechodzi ale czasami jednak nie.
Pozdrawiam
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 17:39   #3
Kincia
Raczkowanie
 
Avatar Kincia
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 320
GG do Kincia Wyślij wiadomość przez MSN do Kincia Send a message via Skype™ to Kincia
Re: Ciagle jedzenie!

Podobno tabletki z chromem ograniczają łaknienie i powodują sytość,tak słyszałam,ale nie próbowałam.Koleżanka uzywała takich tabletek, a raczej witamin i schudła,bo takie było jej zamierzenie, a zawsze chodziła głodna, potem juz nie! Ale myślę ze jak się wypełni dzien obowiązkami i sportem to głód przestanie doskwierać. Przynajmniej ja jak zajęłam się swoją pasją to przestałam mysleć w ogóle o czymś takim jaj jedzenie!
__________________
"You are the fire that burns the passion within my soul."
-FREEDOM-

-100 dni na diecie i ćwiczeniach-
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=205927
Kincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-01, 14:12   #4
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Re: Ciagle jedzenie!

Jak siedzę przed kompem albo sprzątam, albo czytam, to zapominam o bożym świecie, nawet o obiedzie, aż facet mój wrzeszczy.
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.