Tonik z cytryny na przebarwienia i pryszcze :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-14, 18:37   #1
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71

Tonik z cytryny na przebarwienia i pryszcze :D


Witam wszystkie wizażanki . Nie wiedziałam gdzie mam umieścić ten wątek , ale zdecydowałam się umieścić go tutaj . A więc chciałam się zapytać czy ktoś może z was używał toniku z cytryny na krosty , przebarwienia , wągry i zaskórniki . A więc używałyście go może ? Jaki jest na niego przepis . . Chciałam jeszcze zapytać ile trzeba czekać na jakieś rezultaty i jakie one były . Z góry dziękuję za odpowiedź . Pozdrawiam *
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 18:30   #2
madzia2095
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Tonik z cytryny na przebarwienia i pryszcze :D

w moim przypadku żadne;D ale jeżeli Twoje problemy są tylko i wyłącznie o małym nasileniu(niewielkie plamki) ,to może pomóc przy regularnym stosowaniu oczywiście. Na pryszcze to raczej nie polecam,ponieważ będzie szczypać i moim zdaniem działac drażniąco. Należy uczynic z soku z cytryny tonik i przecierać po przez platki kosmetyczne twarz,ew.plamki. Słyszalam również,iż podobne działanie ma przygotowany sok z pietruszki.Tyle na temat;D
madzia2095 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 20:11   #3
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: Tonik z cytryny na przebarwienia i pryszcze :D

Cytat:
Napisane przez madzia2095 Pokaż wiadomość
w moim przypadku żadne;D ale jeżeli Twoje problemy są tylko i wyłącznie o małym nasileniu(niewielkie plamki) ,to może pomóc przy regularnym stosowaniu oczywiście. Na pryszcze to raczej nie polecam,ponieważ będzie szczypać i moim zdaniem działac drażniąco. Należy uczynic z soku z cytryny tonik i przecierać po przez platki kosmetyczne twarz,ew.plamki. Słyszalam również,iż podobne działanie ma przygotowany sok z pietruszki.Tyle na temat;D
A wiesz może w jakich proporcjach mam go stosować ?
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 21:15   #4
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Tonik z cytryny na przebarwienia i pryszcze :D

Nieee. Kiedyś używałam cytryny do zakwaszania naparów ziołowych i tworzenia z nich toników, ale cytryny są tak mocno pryskane, że te preparaty tylko szkodziły mojej skórze. Przerzuciłam się na kwasek cytrynowy. Żadna z tych rzeczy na trądzik nie pomoże, a próbując tak wybielić przebarwienia można sobie zrobić krzywdę, bo to kwasy.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 22:38   #5
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Tonik z cytryny na przebarwienia i pryszcze :D

Ale że ty chcesz wyciskać cytrynę i sru na twarz? To przecież po jakimś czasie stosowania ze skóry zrobi ci sito no bo to jakiś tam kwas.

Myślę że jak już to warto byłoby to rozcieńczyć w wodzie, albo zakupić kwas jakiś z ZSK np. migdał nie za trudny w "obsłudze" i dobrze działa. U mnie się spisywał świetnie na drobne pryszcze/wągry, tłustą skórę i przebarwienia
Jest o nim wątek warto poczytać i zapytać doświadczone osoby tam z chęcią pomogą.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.