koszmarnie rozjaśnione włosy;((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-23, 10:51   #1
motylek_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1

koszmarnie rozjaśnione włosy;(((


wszyscy ludzie dobrej woli!! powiedzcie mi co mam teraz zrobić... mam długie włosy w naturalnym kolorze ciemny blond. wczoraj mamusia próbowała zrobić mi blond pasemka ale ufarbowały się praktycznie całe włosy w dodatku na czubku mają okropny żółty kolor... chciałabym jak najszybciej coś z tym zrobić bo wstyd wyjść z domu tylko nie wiem czy dalej rozjaśniać czy ufarbować całe na kolor zbliżony do naturalnego (jaką farbą i jakim odcieniem?) czy zrobić kilka ciemnych pasemek??
motylek_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:00   #2
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: koszmarnie rozjaśnione włosy;(((

Powinnas kupic profesjonalny rozjasniacz z woda 6%rozjasnij wlosy jescze troche,zalezy od tego czy teraz sa bardzo cimne, potem trzeba by nalozyc dobra farbe ktora zrowna kolor, jednak te farby ze sklepu napewno tego nie zrobia. Tak samo nie polecam rozjasniaczy sklepowych, teraz najlepiej by bvylo abys udala sie do fryzjera.
Rozjasniacze sklepowe maja zazwyczaj wode 9 % a czasem 12% i nie jest to nigdzie zaznaczone na opakowaniu, a do rozjasniacza profesjonalnego mozemy samemu dobrac wode od 3-12%
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:02   #3
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: koszmarnie rozjaśnione włosy;(((

ja bym radziła wybrać się do fryzjera bo z rozjaśnianymi włosami to róznie bywa. Sama kiedys rozjasniałam w domu - efekt byl podobny do Twojego- nakladalam kolejne farby by nie bylo widać tej zółci i skonczylo się tym ze ściełam połowe włosów bo były wysuszone i łamliwe.



__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:11   #4
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: koszmarnie rozjaśnione włosy;(((

Cytat:
Napisane przez Mirabilka
ja bym radziła wybrać się do fryzjera bo z rozjaśnianymi włosami to róznie bywa. Sama kiedys rozjasniałam w domu - efekt byl podobny do Twojego- nakladalam kolejne farby by nie bylo widać tej zółci i skonczylo się tym ze ściełam połowe włosów bo były wysuszone i łamliwe.



Dokladnie, fryzjer ma lepsze produkty i sie na tym zna.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 11:25   #5
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: koszmarnie rozjaśnione włosy;(((

ja rowniez mialam problem z zoltymi wlosami. Zdawalo mi sie, ze jak bede farbowala drogimi farbamize sklepu to efekt powinien byc dobry, lecz sie mylilam. z poczatku przyzwyczailam sie do "zoltka" w lustrze, ale w koncu mama mi stanowczo powiedziala, ze tak nie powinno byc i na sile wyslala mnie do fryzjerki. Tam zdecydowalysmy, ze najlepsze beda pasemka w kolorze moich naturalnych wlosow, bo wtedy nie bedzie widac zoltego, a wlosy nie beda zniszczone jak po rozjasnianiu. Bylam bardzo zadowolona!
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.