Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-22, 15:14   #2821
Atenabk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dzieczyny ratunku!jestem 12 dni po calkowitej korekcje nosa po zsjeciu gipsu moj nos byl duzy ale teraz to jest jakas masakra.Wygladam jak swinia.Wogole ten nos do mnie nie pasuje.Czubek to odstajaca jakby dolepiona kulka i jeszcze garb na grzbiecie.Ratunku czy to zejdzie?W przyszlym tyg musze do pracy wrocic a w tym stanie to ja z domu nie wyjde.
Atenabk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 08:41   #2822
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Atenabk Pokaż wiadomość
Dzieczyny ratunku!jestem 12 dni po calkowitej korekcje nosa po zsjeciu gipsu moj nos byl duzy ale teraz to jest jakas masakra.Wygladam jak swinia.Wogole ten nos do mnie nie pasuje.Czubek to odstajaca jakby dolepiona kulka i jeszcze garb na grzbiecie.Ratunku czy to zejdzie?W przyszlym tyg musze do pracy wrocic a w tym stanie to ja z domu nie wyjde.
U kogo robiłaś operację?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 23:58   #2823
Atenabk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dr.Olender
Atenabk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 11:39   #2824
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Z czubka opuchlizna najdłużej schodzi, więc nie ma co panikować. Nos ostatecznie pewnie będzie wyglądał zupełnie inaczej. Pokażesz jakieś zdjęcie?
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 15:50   #2825
Atenabk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Tragedia czy to sie wyrowna?
Atenabk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 15:51   #2826
Atenabk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170724_144805.jpg (257,6 KB, 329 załadowań)
Atenabk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 17:30   #2827
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

A miałaś w tym miejscu swój garbek ścinany? Przez te 12 dni powiększył się czy od razu taki był? No nie powiem, dość dziwny efekt, ale każdy nos reaguje inaczej - możliwe, że to obrzęk tak się zebrał w tym miejscu.
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-24, 17:58   #2828
Atenabk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Nie mialam garba przed operacja.A teraz? To jakas tragedia.Jestem zalamana.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Mam wrazenie ze jak opuchlizna zeszla troche to ta krzywizna wyszla.Nie powiększa sie ani nie pomniejsza ale wyglądam okropnie.Nie wychodze z domu jak ja sie ludziom na oczy pokaze?wydalam 12tys zeby sie oszpecic
Atenabk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 08:31   #2829
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Atenabk Pokaż wiadomość
Nie mialam garba przed operacja.A teraz? To jakas tragedia.Jestem zalamana.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Mam wrazenie ze jak opuchlizna zeszla troche to ta krzywizna wyszla.Nie powiększa sie ani nie pomniejsza ale wyglądam okropnie.Nie wychodze z domu jak ja sie ludziom na oczy pokaze?wydalam 12tys zeby sie oszpecic
Jakiś czas temu była tu dziewczyna z podobnym problemem i jej się z czasem wchłonął taki garbek.
Prześledź forum od początku- różne tu przypadki były, a w końcowym efekcie już nie było tak źle, więc głowa do góry- bo to za wcześnie jeszcze.
Akurat ja po zdjęciu gipsu od początku miałam piękny profil, ale przód kartofel!
Chyba każdy inaczej przechodzi.
Nie wiem tez jakie nosy robi dr Olender (szczerze nie znam)
Kiedy ja się szykowałam do operacji wszyscy polecali: Giedrojć- Jurahę, Skupina lub Krawczyńskiego. Akurat znam kilka osób od G.-Jurahy i dlatego jego wybrałam i nie żałuję, bo jestem w 100% zadowolona z efektu.
Też po zdjęciu przez pierwsze 3 miesiące wyglądałam jak kosmitka, ale daj sobie czas i będzie dobrze, po pół roku dopiero coś tam można się czepiać.
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 08:56   #2830
muminek93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 34
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dzień dobry,

są tutaj jakieś noski od dr. Mateusz Zachary?
muminek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 09:14   #2831
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez muminek93 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

są tutaj jakieś noski od dr. Mateusz Zachary?
dr ma profil na instagramie @chirurgplastyk, jednak trudno odnieść się do efektów końcowych ze zdjęć profilu nosa zaraz po operacji.
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-25, 10:47   #2832
Atenabk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziekuje za pocieszenie.Nie mam wyjscia musze uzbroic sie w cierpliwosc i czekac.Jedyne wyjscie to nie patrzec wogole w lusterko.
Atenabk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 22:37   #2833
Inka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Co do wspomnianego tu Debskiego to polecam omijac szerokim lukiem. Zostałam przez niego trwale oszpecona. Dębski wyciął blizny prawie 3 cm na policzkach – głębokie, tworzące rowek i wzniesienie, w dodatku po kazdej stronie inne o nieregularnym przebiegu i zdeformował twarz (u młodej osoby przed 40), a przyszłam z drobnym mankamentem odnośnie worków pod oczami i jeszcze zapłaciłam 11 tys. zł.; blizny miały isc na skronie i do ok 1 cm, dostałam nawet schemat cięć. Debski twierdzi, że wyszły takie długie bo podczas operacji (!) ujawnił sie duży nadmiar skory podczas gdy 2 na 4 lekarzy nie widziało w ogóle wskazań do operacji ze względu na brak nadmiaru skory. Po operacji mówił mi ze ciecie jest na skroniach, ze za 2 tyg blizny beda praktycznie niewidoczne - minął ponad rok a blizny strasznie speca twarz, sa bardzo widoczne i wstydzę sie wyjsć do ludzi, mam głeboką depresję. Mówił jeszcze ze blizna schowa sie w naturalnej zmarszczce - gdzie miałaby być naturalna zmarszczka na policzku u młodej osoby przed 40 (!) Nie poczuł sie do niczego zeby zaproponować leczenie tych blizn pokrycie kosztów leczenia blizn; jeszcze w pakiecie dostałam wycięte w dol kąciki oczu, małe spłaszczone oczy i klinowate zagłebienia z boku oczu z powodu nadmiernego wycięcia tkanek, a operacja nie dała żadnego pozytywnego efektu.
Wyraźnie uzgadniałam kilko-mm blizny położone na powiekach, gdzie goją sie bezbliznowo, (nawet poprosiłam o schemat cięc, który dostałam w smsie), szczególnie że pierwszy termin operacji odwolałam bo dopiero przypadkiem dowiedziałam sie od Debskiego, że w ogóle beda jakies blizny wychodzące poza linie rzes.
Zachowanie po oszpecającej operacji było jeszcze bardziej szokujące mówił np. że blizny poza okiem mają 1,5 cm, potem: „no moze 2 cm”, a mają 2,5 cm, ze po 3 tyg od ściągnięcia szwów będą praktycznie niewidoczne; że nie wysyłał mi schematu cięć, tylko schemat początku cięć, że zgodziłam się na takie cięcia itp. w dokumentacje powpisywał kompetne bzdury pt. ze widze duchy, chyba chciał zrobić ze mnie wariatkę, albo asekurował sie na wypadek samobójstwa. Arogancko twierdził, że jest zadowolony z blizn i zabiegu, a pieniędzy za ten zabieg mi nie odda, bo zabieg jest udany, straszył prawnikami i nasyłał ich i policję na mnie za to, że opisywałam na forum tę sytuacje. Przed operacja zapewniał mnie, ze robił wiele takich zabiegów, potem po operacji jak poprosilam, żeby mi wysłał zdjecia z tych zabiegów (jestem pewna że na mnie dopiero sie uczyl, najprawdopodobniej to był jego pierwszy zabieg tego typu, inni lekarze mówili, że prawdopodobnie nie wiedział co robi), najpierw odmówił, ze nie ma zgody pacjentów, poprosiłam o zanonimizowane zdjecia, to zgodził sie, a potem sekretarka powiedziala, że nic nie dostanę.
Mam teraz głeboka depresje, wstydze sie wychodzić z domu (to juz ponad rok), zrezygnowałam z życia osobistego i towarzyskiego, planów życiowych, z ulubionego sportu, ograniczyłam aktywność zawodową (przez depresję spowodowaną oszpecającą operacją i zachowaniem lekarza oraz wstyd jak mam wytłumaczyć przed klientem 2,5 cm blizny na policzkach – trzeba być chorym psychicznie żeby takie blizny dać sobie wyciąć na twarzy, pomijając już zdeformowaną twarz), wydałam juz ponad 100 tys. zł na leczenie blizn i operacje poprawkowe (a czeka mnie dalsze bardzo kosztowne leczenie rekonstrukcyjne, które jednak nie usunie całkowicie blizn ani deformacji - wyciete zostało za dużo skóry, mieśni, tkanki podskórnej, uszkodzone są nerwy). Mimo negatywnej opinii o operacji nawet od plastyka do którego mnie Dębski (nieszczesny operator) skierował, opinii jeszcze jednego plastyka o jatrogennym urazie twarzy (na piśmie w dokumentacji lekarskiej) oraz opinii lekarza ubezpieczyciela o błedzie medycznym i trwałym uszczerbku na zdrowiu, Dębski nadal idzie w zaparte i nie oddał mi nawet pieniedzy za ten okaleczajacy zabieg . Dodatkowo, Debski mimo wielu pytań z mojej strony nie objaśnił skad sie wzięły deformacje mojej twarzy i co dokładnie zrobił, w zwiazku z tym poprawianie jest dokonywane po omacku, robilam nawet USG twarzy (3xkrotnie, żeby próbować coś ustalić).
Inka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 14:21   #2834
Stuartt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witam Panie (i Panow),

Mieszkam za granica & nosze sie z zamiarem operacji nosa w Polsce. Mam po prostu garbek, ktorego chcialbym sie pozbyc. Oto moje 3 pytanka:

1. Polecacie kogos z Warszawy?
2. Na ile dni po operacji mozna leciec samolotem?
3. Na ile dni po operacji mozna wrocic do normalnego wysilku fizycznego? - silownia 5x w tygodniu?

Dziekuje i czekam na odpowiedzi.

Edytowane przez Stuartt
Czas edycji: 2017-07-30 o 14:25
Stuartt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 23:22   #2835
Pixi18182
Raczkowanie
 
Avatar Pixi18182
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
Twoja decyzja, Twoje życie, Twój nos, biust, zęby i wszystko inne niech sobie gadają, a Ty chodź szczęśliwa i zadowolona i czuj się dobrze sama ze sobą
Dzięki Kochana. Wiem, moje ciało, ale jakoś tak mam lekki dyskomfort jak teściowa czy ,, inni ludzie '' krzywo na mnie patrzą. Marzy mi się ładny nos. Nie raz słyszałam opinie że ładna dziewczyna tylko nos za bardzo się rzuca, ba, nawet bardzo ... Nie wiem... Marzę o pozbyciu się tego kompleksu , w końcu życie jest tylko jedno ...
__________________
24.11.2012 aniołek[*]

31.05.2014 urodził się długo wyczekiwany synek

14.10.2014 aniołek

19.06.2016 - drugi synek <3
Pixi18182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 12:20   #2836
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Pixi18182 Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana. Wiem, moje ciało, ale jakoś tak mam lekki dyskomfort jak teściowa czy ,, inni ludzie '' krzywo na mnie patrzą. Marzy mi się ładny nos. Nie raz słyszałam opinie że ładna dziewczyna tylko nos za bardzo się rzuca, ba, nawet bardzo ... Nie wiem... Marzę o pozbyciu się tego kompleksu , w końcu życie jest tylko jedno ...
marzenia są po to aby je spełniać, pamiętaj nie patrz na to co mówią inni, to Twoje życie a oni niech się zajmą swoim
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 16:36   #2837
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Atenabk Pokaż wiadomość
??
mamy bardzo podobny przypadek

moj garb sie wchonol, ale nadal jest czubek nosa twardy jak skała, musimy czekac cierpliwie
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 11:55   #2838
Atenabk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Jak dlugo jestes po operacji?ja juz miesiac a nos nadal nieladny.Garb nadal jest teraz jeszcze doszla jakas opuchlizna po bokach nosa i ten czubek.Staram sie wogole nie patrzec w lusterko i zyje nadzieja ze on sie zmieni.Poki co to nie jestem zadowolona przed operacja byl brzydki i po jest inny ale tez brzydki i wcale nie poprawilam swojej urody.
Atenabk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 09:49   #2839
Black Sun
Przyczajenie
 
Avatar Black Sun
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 8
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

A ja mam pytanie do FPS.
Czytam Twoje wypowiedzi od początku, ba sama miałam iść na konsultacje do dr Krawczyńskiego ale z zrezygnowałam ze strachu, teraz znów chcę iść do kilku specjalistów w tym do dr Krawczyńskiego, ale po Twoich wypowiedziach, dotyczących braku zmian w nosku, to się zastanawiam czy to dobry pomysł.
Nadal nie widzisz różnicy w wyglądzie? Dalej nie możesz oddychać nosem? Dodam, że u mnie też będzie CKN z powodu rozszczepu wargi i podniebienia nosek jest okropny
__________________
Każdy z nas nosi w sobie jakieś okaleczenie i jakąś ranę. Jest to rana naszej własnej samotności, od której usiłujemy uciec za pomocą wzmożonej działalności, telewizji i tysiąca innych rzeczy.
Black Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 11:08   #2840
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Black Sun Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do FPS.
Czytam Twoje wypowiedzi od początku, ba sama miałam iść na konsultacje do dr Krawczyńskiego ale z zrezygnowałam ze strachu, teraz znów chcę iść do kilku specjalistów w tym do dr Krawczyńskiego, ale po Twoich wypowiedziach, dotyczących braku zmian w nosku, to się zastanawiam czy to dobry pomysł.
Nadal nie widzisz różnicy w wyglądzie? Dalej nie możesz oddychać nosem? Dodam, że u mnie też będzie CKN z powodu rozszczepu wargi i podniebienia nosek jest okropny
już raz mówiłem, doktor moim skromnym zdaniem jest specjalista od damskich nosków, bo ile razy bylem u niego zawsze były to kobiety, w moim przypadku bal sie chyba bardzo zmniejszyć nos, rozmawiałem z kilkoma dziewczynami przed operacja, i każda mówiła ze jest mega zadowolona i żeby niczego sie nie bac, dzisiaj napisałem do doktora zapytaniem o korektę (jeżeli cenowo będzie przystępna na pewno umowie juz termin), ale 2 dni temu dostałem taki pocisk na imprezie dziewczyna mi powiedziała (masz smieszny malinowy nos) nawet nie chce mówić jak sie poczułem, w sumie po trochu ma racji, bo mam nos na czubku taki okrągły, jestem z Podkarpacia, teraz dobra pogoda do opalania, i moj nos wygląda jak wygląda, szkoda ze jestem juz operacji, i wygląda to tak źle, ale myślę ze doktor cos poradzi na to wszystko, i zaproponuje mi cos co do oddychania aplikacja natłuszczających kropli Nozil, i można swobodnie oddychać
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 13:27   #2841
Enka_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Atenabk Pokaż wiadomość
Jak dlugo jestes po operacji?ja juz miesiac a nos nadal nieladny.Garb nadal jest teraz jeszcze doszla jakas opuchlizna po bokach nosa i ten czubek.Staram sie wogole nie patrzec w lusterko i zyje nadzieja ze on sie zmieni.Poki co to nie jestem zadowolona przed operacja byl brzydki i po jest inny ale tez brzydki i wcale nie poprawiłam swojej urody.
Nos bardzo długo puchnie po operacji. Najgorsza opuchlizna schodzi do 3 miesięcy ale czubek może puchnąć nawet do dwóch lat. Nos się zmienia czasem na lepsze czasem na gorsze.
Ja jestem już przeszło rok po zabiegu i ten nos ciągle się zmienia .... Niestety nie na lepsze ....ale to pokazuje, że żeby nos się ułożył musi czasem upłynąć sporo czasu.
Musisz trochę odczekać ale jesli będziesz mieć jakieś duże wątpliwości to umów się na konsultacje do swojego operatora. Jeśli nie masz zaufania wybierz jakiegoś innego chirurga.

Ja miałam garb po operacji ale było on w miejscu starego garba i to normalne. Wiele osób tak ma. Potem się wchłonął teraz po roku mam taki minigarbek jest to najprawdopodobniej kostnina dla mnie do zaakceptowania.
__________________
Operacja nosa dr Lembas - bez komentarza
Enka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 20:21   #2842
Mmmartix
Raczkowanie
 
Avatar Mmmartix
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej . Witam Was!
Mialam w czwartek operacje nosa i jak narazie jestem pozytywnie zaskoczona, ze wszystko idzie w miare gladko... Czekam niecierpliwie do czwartku na zdjecie gipsu i na efekt !!!
Mmmartix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 15:12   #2843
Acytryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Gdzie i kogo robiłaś operacje?super że się dobrze czujesz
Acytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 16:12   #2844
Mmmartix
Raczkowanie
 
Avatar Mmmartix
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Acytryna Pokaż wiadomość
Gdzie i kogo robiłaś operacje?super że się dobrze czujesz
Ostatecznie zdecydowalam sie na dr Krawczynskiego w Krajmedzie.
Jak na razie strasznie sie ciesze z wyboru!
Ale jeszcze 2 dni do zdjecia gipsu

PS. Blogoslawie zolpidem na sen, inaczej bym chyba umarla z tym zatkanym nosem i pozycja tylko na plecach...

PS.2. Dziewczyny pytajcie smialo, odpowiem bardzo chetnie, poniewaz sama kiedys potrzebowalam opinni osob bedacych juz "po", co mi pomoglo podjac decyzje.

Edytowane przez Mmmartix
Czas edycji: 2017-08-29 o 16:49
Mmmartix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:57   #2845
stokrotkaa20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
raczej poprawki w obecnym czasie nie bedzie, bo czytam to forum juz 2 rok pewnie, i kazda z was mowi ze ostateczny efekt jest po roku tak wiec jeszcze musze poczekac.... a po za tym nie wiem czy chcialbym przechodzic operacje jeszcze raz
Efekt ostateczny można ocenić po roku, ale podobno po pół roku te zmiany są już praktycznie niewidoczne i to właśnie przez pierwszych 6 miesięcy się zmienia :/ A po jakim czasie garbek Ci się wchłonął?

Ja jestem 9 tygodni po operacji, całkowita drożność wróciła po około dwóch tygodniach, ale bardzo ci współczuję, jeśli musisz się ratować kroplami bo mieć niedrożny nos przez dwa tygodnie to było do przeżycia, ale przez tyle czasu? :/

Edytowane przez stokrotkaa20
Czas edycji: 2017-08-30 o 15:11
stokrotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 15:18   #2846
Mmmartix
Raczkowanie
 
Avatar Mmmartix
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez stokrotkaa20 Pokaż wiadomość
Ja jestem 9 tygodni po operacji, całkowita drożność wróciła po około dwóch tygodniach, ale bardzo ci współczuję, jeśli musisz się ratować kroplami bo mieć niedrożny nos przez dwa tygodnie to było do przeżycia, ale przez tyle czasu? :/
U kogo bylas? Jestes zadowolona z efektow?
Mmmartix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 19:52   #2847
stokrotkaa20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mmmartix Pokaż wiadomość
U kogo bylas? Jestes zadowolona z efektow?
Mój wcześniejszy nos był okropny, wielki i garbaty, teraz nadal mam mały garbek na nosie, jednak jest duża różnica zarówno w wyglądzie nosa jak i w moim samopoczuciu, w końcu pozbyłam się tego paskudnego kompleksu i ciągłego odwracania głowy! Pamiętam, że po ściągnięciu gipsu byłam bardzo przerażona i pomyślałam, że to była zła decyzja, jednak po upływie tego czasu mogę śmiało stwierdzić, że póki co jestem zadowolona Póki co bo oczywiście jeszcze się zmienia, na lepsze, ale wolę nie zapeszać, z jednej strony czuję takie nierówności, górki w miejscu łamania itd.
A operację miałam w Krakowie u dr. Zawisza, bardzo fajny lekarz, cieszę się, że się zdecydowałam

Edytowane przez stokrotkaa20
Czas edycji: 2017-08-30 o 21:20
stokrotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 18:43   #2848
Mmmartix
Raczkowanie
 
Avatar Mmmartix
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez stokrotkaa20 Pokaż wiadomość
A operację miałam w Krakowie u dr. Zawisza, bardzo fajny lekarz, cieszę się, że się zdecydowałam
Super, bedzie swietnie

Dziewczyny, dzis jestem juz bez gipsu.
Jest FE-NO-ME-NAL-NIE!!!
: cool:

To moj szczesliwy dzien!
Dr Krawczynski to magik!!!
Mmmartix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 11:06   #2849
Weronika_20
Przyczajenie
 
Avatar Weronika_20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Smile Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny, ja miałam całkowitą korekte noska u Doktora Zachary jakieś 4 i pół miesiąca temu.
W tym momencie moge powiedzieć, że była to najlepsza decyzja w moim życiu!
Jestem zachwycona efektem, opieką pooperacyjną, rekonwalescencją, wszystko idelanie!
Jeśli zastanawiacie sie, jakiego chirurga wybrać, naprawde moge Wam z czystym sercem polecić Dr Zachare.
__________________
CKN ----> 11.04.2017
Weronika_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-09, 16:24   #2850
retinoistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ina_benita Pokaż wiadomość
heheh, miło że ci się podoba
jest sporo do poprawienia, asymetria czubka nosa, zapadające się boki, przywierające dziurki, za dużo wycięte kości nosa przez co tworzy mi się tzw deformacja V, odcina mi się nos w połowie i widać takie jakby odwrócone V

Nenko ja nie twierdze że Szczyt to zły lekarz, nigdzie tak nie pisałam, uważam jednak że mój nos bardzo mu się nie udał.

Nie ma takiego lekarza co ma same rewelacyjne rezultaty, nie będzie takiego, co nie zmienia faktu że ja wyboru dokonał pospiesznie. Szczyt mi wiele obiecał a efekty są jakie są. Ja piszę tylko odnośnie mojego przypadku a nie wszystkich nosów Szczyta. Ja jestem niezadowlona i czeka mnie rekonstrukcja grzbietu nosa plus ogólna jego korekcja.

Nenko przypomnij proszę gdzie miałaś korektę ?U kogo?
Gdzie robiłaś poprawkę po Szczycie? Proszę o informację - mój nos dopiero się goi, ale jestem trochę przerażona początkowym efektem.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
mam i ja czyli to pewnie wszyscy maja po operacji bardzo śmiesznie to wyglada, bo ja mam dosyc jasna cere... a jak jest u Ciebie z odychaniem, dalej mam zatkany w pewnym stopniu nos, jak wciagam powietrze nosem to jakbym nim gwizdal........ siedziec obok kogos i oddychac nosem nad przyrodzony talent bo kto gwizda nosem ale daje sobie czas pol roku jesli nic sie nie zmieni bede oczekiwal od doktora jakis krokow, aby bylo tak jak mi obiecal
Jestem w takiej samej sytuacji jak ty - mój nos po operacji też "gwizda" przy wdechu i wydechu. Czy robiłeś poprawkę?
retinoistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.