przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-12, 13:21   #751
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: przetluszczaja sie wlosy

były już takie wątki
może te Ci pomogą:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157446
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...B3uszczaj%B1ce
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...B3uszczaj%B1ce
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 11:35   #752
laloja
Raczkowanie
 
Avatar laloja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska - raz tu, raz tam
Wiadomości: 96
Dot.: przetłuszczajace sie włosy

Widziałam gdzieś taki szampon z serii mydelka siarkowego i przymierzam sie wlasnie do jego kupna. Z drugiej strony tak sie zastanawiam, bo mi np. mydelko i krem siarkowy wysuszyly za bardzo buzke i efekt byl odwrotny do oczekiwanego, ale i tak pewnie pokusze sie aby sprobowac.

Swierzosc wlosów przedluzaja tez szampony z czarnej rzepy, tylko ja poprostu nienawidze tego zapachu i dlatego tez nie uzywam.
Jednak bedac u rodzicow uzywalam szamponu wlasnie z czarnej rzepy z Joanny i widzialam ze jeden dzien dluzej moje wlosy wytzrymuja bez mycia, no i on tak okrutnie nie śmierdzi, ja przynajmniej nie wyczuwalam tego smrodu
Tak więc pewnie to też bedzie kolejny moj zakup
__________________
Kici, kici...


Nie mieć nic do zrobienia to żadna atrakcja.
Radością jest mieć mnóstwo do zrobienia i tego nie robić
laloja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 18:31   #753
Biżuteriomaniaczka
Raczkowanie
 
Avatar Biżuteriomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Włosy suche a jednocześnie przetłuszczające się - szampony

Własnie, mam takie pytanie jak w temacie - mam ogólnie włosy cienkie, nie za dużo ich, prostuje je praktycznie codziennie no i chyba od tego zauwazyłam ze robia sie coraz bardziej sianowate i takie od polowy długosci jakby suche (stercza takie jakby malutkie połamane włoski), a z drugiej strony przetluszczają mi sie bardzo szybko,myję co dwa dni. Końcówki mam w porządku,nie rozdwajają się. Może ktoś tez ma takie problem i poleci mi jakiś szmapon,bo nie wiem czy mam uzywac do włosów tłustych czy suchych?
__________________
Just a little more love,
just a little more peace...
It's all it takes, to live a dream...


Biżuteriomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 19:14   #754
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Włosy suche a jednocześnie przetłuszczające się - szampony

Poprostu zniszczylas włoski prostownicą. Najlepiej stosuj szampony do włosów delikatnych, takie ktore nie wysuszają i jednoczesnie tez nie obciązaja, nie spowodują nadmiernego przetluszczania skory glowy i potem stosuj koniecznie odzywke regenerująca lub nawilzającą tak mniej wiecej 5-10cm od skory glowy.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 20:19   #755
Biżuteriomaniaczka
Raczkowanie
 
Avatar Biżuteriomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy suche a jednocześnie przetłuszczające się - szampony

Odżywki używam zawsze, GLiss Kur płynny jedwab, chciałam sobie kupic jakis konkretny szampon do włosow (najchetniej Herbal Essences zwz. na zapach) ale ten który najladniej pachnie jest do włosów suchych,wiec chyba nie powinnam go uzywac?
__________________
Just a little more love,
just a little more peace...
It's all it takes, to live a dream...


Biżuteriomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 11:26   #756
bellamuerte
Przyczajenie
 
Avatar bellamuerte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Chcę 'suche' włosy!

Chociaż może wydawać się to dziwne, zawsze lubiłam 'suche' włosy... nie zniszczone, jak np. po farbowaniu, ale suche - dość łatwo układające się, trochę 'sianowate'.
jestem naturalną blondynką, włosy mam dość grube, proste i śliskie... zawsze były problemy ze stylizacją. jak mogę więc to zmienić? tapirować? nakładać więcej pianek, lakierów?

PS - przykład: tutaj
__________________
y ahora me muero de amor si no estas, me muero y no puedo esperar...

Edytowane przez bellamuerte
Czas edycji: 2007-08-01 o 13:37 Powód: dodanie zdjęcia
bellamuerte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 23:06   #757
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez bellamuerte Pokaż wiadomość
Chociaż może wydawać się to dziwne, zawsze lubiłam 'suche' włosy... nie zniszczone, jak np. po farbowaniu, ale suche - dość łatwo układające się, trochę 'sianowate'.
jestem naturalną blondynką, włosy mam dość grube, proste i śliskie... zawsze były problemy ze stylizacją. jak mogę więc to zmienić? tapirować? nakładać więcej pianek, lakierów?

PS - przykład: tutaj
Ciesz sie ze masz sliskie wlosy to jest norma, suche wlosy oznaczaja ze jest z nimi nie do konca ok))
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 08:06   #758
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

trzymaj odzywki znacnzie dłuzej niz kaze producent i Ci sie przesusza, mozesz tez suszyc goraca suszarka
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...

Edytowane przez motylek1007
Czas edycji: 2007-08-02 o 21:33 Powód: literówka
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 08:53   #759
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

jezęli chcesz sianowate wlosy ... to coż.. ja siętakich dorobiłamcodziennie rano myjąc, prostując, susząc włosy. Najlepiej je jeszcze wycieniuj masakrycznie to już bedziesz zmuszona je prostować every day ;d... uwiez mi, daje ci 2 miechy takiego postepowania i ebdziesz miała przynamiej na pół roku siano.. ooo !! jeszcze mozna rozjaśnić ;P.. raz na miesiąc farbowanie na jasny blond..;d... obawiam sie tylko, ze tak jak jak ja... bedziesz miała skromną stodołę w której będzie mało tego siana..:P
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 09:21   #760
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez patusiek Pokaż wiadomość
jezęli chcesz sianowate wlosy ... to coż.. ja siętakich dorobiłamcodziennie rano myjąc, prostując, susząc włosy. Najlepiej je jeszcze wycieniuj masakrycznie to już bedziesz zmuszona je prostować every day ;d... uwiez mi, daje ci 2 miechy takiego postepowania i ebdziesz miała przynamiej na pół roku siano.. ooo !! jeszcze mozna rozjaśnić ;P.. raz na miesiąc farbowanie na jasny blond..;d... obawiam sie tylko, ze tak jak jak ja... bedziesz miała skromną stodołę w której będzie mało tego siana..:P

prostownica + suszarka
i szampon do przetłuszczających sie włosów, który wysusza...
w lecie słoneczko tez powinno trochę pomóc

a tak na marginesie, to możemy się zamienić
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 20:13   #761
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez ksh Pokaż wiadomość

prostownica + suszarka
i szampon do przetłuszczających sie włosów, który wysusza...
w lecie słoneczko tez powinno trochę pomóc

a tak na marginesie, to możemy się zamienić
Mnie osobiscie smiesza tego typu problemu albo jak ktos placze ze ma za duzo wlosow, ale problem ludzie chyba nie maja wiekszych problemow, niedlugo dziewczyny bede sie martwic ze maja za biale zeby i bede zadawac pytania : co zrobic by miec zolte zeby ahahah bo mam za biale
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 20:53   #762
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Mnie osobiscie smiesza tego typu problemu albo jak ktos placze ze ma za duzo wlosow
podejrzewam ze dla autorki nie jest to jakis mega problem ale rozumiem te wszystkie male problemiki ze za duzo wlosow, za szczupla itp wiadomo ze nie spedza to snu z powiek i swiat sie nie zawali ale jak cos ktos chce poprawic to czemu nie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 21:23   #763
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Mnie osobiscie smiesza tego typu problemu albo jak ktos placze ze ma za duzo wlosow, ale problem ludzie chyba nie maja wiekszych problemow, niedlugo dziewczyny bede sie martwic ze maja za biale zeby i bede zadawac pytania : co zrobic by miec zolte zeby ahahah bo mam za biale
mnie osobiscie smieszy taka postawa. (tyczy sie tego postu)

co do wątku. to równiez obstawiam suszarke i prostownice. możesz też tapirować włosy.

__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 21:25   #764
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Katuj włosy codzinnie prostownicą aż je trochę przypalisz.
Tej dziewcyzny włosy tak wyglądają...
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 21:31   #765
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

a ja rozumiem autorkę wątku bo latami miałam ten problem. włosy zbyt śliskie nie dające się ułożyć. marzyłam o puszystych suchych włosach. teraz mam. zrobiłam odbicie od nasady u fryzjera. czyli po prostu lekka trwała, którą codziennie prostuję.
ale jest to tak męczące, że wolałabym mieć znowu te śliskie i mieć święty spokój. babie nie dogodzisz
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 21:37   #766
monic_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 72
Talking Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Mnie osobiscie smiesza tego typu problemu albo jak ktos placze ze ma za duzo wlosow, ale problem ludzie chyba nie maja wiekszych problemow, niedlugo dziewczyny bede sie martwic ze maja za biale zeby i bede zadawac pytania : co zrobic by miec zolte zeby ahahah bo mam za biale
Dokładnie... ;D
monic_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 21:42   #767
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

latwo powiedziec, ze wynajdujemy sobie sztuczne problemy - ciekawe, jakbyscie sie czuly, majac caly czas taka sama fryzure - szkola, czy wesele, impreza - nie moge sobie zrobic NIC z wlosami, sa tak sliskie, ze spinki sie z nich zeslizguja, gumki do wlosow wystrzymuja pol godziny. codzien od lat myje wlosy, susze i ukladam, prostowalam, nic nie dziala. czasami tego szczerze nienawidze, tak jak teraz - za miesiac jade na wesele i co? taka fryzura, jak zawsze, moze makijaz zmienie, bo az glupio wygladac jakby sie ze szkoly przyszlo.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 22:03   #768
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
mnie osobiscie smieszy taka postawa. (tyczy sie tego postu)

co do wątku. to równiez obstawiam suszarke i prostownice. możesz też tapirować włosy.


Kazda znajaca sie na rzeczy fryzjerka powie ci ze sliskie wlosy swiadcza o ich znakomitej kondycji.

Ale przeciez wiesz lepiej od fryzjerek prawda?

Znam takie dziewczyny ktore probuja stwarzac sztuczne problemy ktorych tak naprawde nie maja po to aby ktos im napisal ze ale ci zazdroszcze takiej dobrej jakosci wlosow ( czyzby samo-dowartosciowanie?)

Jest to smieszne i dziecinne i na takie posty w ogole nie powinno sie odpowiadac.

Edytowane przez blekitneoczy
Czas edycji: 2007-08-02 o 22:04 Powód: dodanie zdania.
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 22:11   #769
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

mnie u niektorych taki suchy rodzaj włosów tez sie podoba,moim zdaniem suszarka i prostownica tylko je zniszcza
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 22:26   #770
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Kazda znajaca sie na rzeczy fryzjerka powie ci ze sliskie wlosy swiadcza o ich znakomitej kondycji.

Ale przeciez wiesz lepiej od fryzjerek prawda?

Znam takie dziewczyny ktore probuja stwarzac sztuczne problemy ktorych tak naprawde nie maja po to aby ktos im napisal ze ale ci zazdroszcze takiej dobrej jakosci wlosow ( czyzby samo-dowartosciowanie?)

Jest to smieszne i dziecinne i na takie posty w ogole nie powinno sie odpowiadac.
nie chodzi o to, czy wiemy lepiej od fryzjerek czy nie - ja wiem, ze mam zdrowe wlosy i cieszy mnie to, bo to swiadczy dobrze o ogolnym stanie mojego zdrowia.

nie zmienia to faktu, ze jest to czasami niewygodnie i uprzyksza zycie - tyle.

i nie rozumiem po co teksty w stylu - loo, wynajdujesz problemy. moze to i jest wynajdywanie w pewnym sensie, ale skoro skoro autorka watku czuje, ze ma z tym problem i jest jej z tym niewygodnie - wlosy niepodatne na NIC, caly czas to samo na glowie - to chyba ma do tego prawo?
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 23:02   #771
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
nie chodzi o to, czy wiemy lepiej od fryzjerek czy nie - ja wiem, ze mam zdrowe wlosy i cieszy mnie to, bo to swiadczy dobrze o ogolnym stanie mojego zdrowia.

nie zmienia to faktu, ze jest to czasami niewygodnie i uprzyksza zycie - tyle.

i nie rozumiem po co teksty w stylu - loo, wynajdujesz problemy. moze to i jest wynajdywanie w pewnym sensie, ale skoro skoro autorka watku czuje, ze ma z tym problem i jest jej z tym niewygodnie - wlosy niepodatne na NIC, caly czas to samo na glowie - to chyba ma do tego prawo?
No tak tylko zapomnialas o jednym fakcie ze nie suche wlosy ale tluste sa podatne na ukladanie, taka mala uwaga I po to wlasnie sa mokre zele zeby te niesforne wlosy uklac
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 08:19   #772
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
No tak tylko zapomnialas o jednym fakcie ze nie suche wlosy ale tluste sa podatne na ukladanie, taka mala uwaga I po to wlasnie sa mokre zele zeby te niesforne wlosy uklac
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 11:38   #773
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

powinnas byc dumna z tego ze masz wlosy sliskie w sensie z polyskiem? suche znaczy zniszczone i brak w nich zadbania - kobiecej dloni haha ... dziwie ci ze ze wogule napisalas taki post... hm ale moze uzywaj prostownicy z metalowymi koncowkami (I wersje blaszakow) dwa razy po wilgotnych wlosach i efekt sucyhc i spalonych wlosow zagwarantowany <tak>
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 12:34   #774
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez patusiek Pokaż wiadomość
jezęli chcesz sianowate wlosy ... to coż.. ja siętakich dorobiłamcodziennie rano myjąc, prostując, susząc włosy. Najlepiej je jeszcze wycieniuj masakrycznie to już bedziesz zmuszona je prostować every day ;d... uwiez mi, daje ci 2 miechy takiego postepowania i ebdziesz miała przynamiej na pół roku siano.. ooo !! jeszcze mozna rozjaśnić ;P.. raz na miesiąc farbowanie na jasny blond..;d... obawiam sie tylko, ze tak jak jak ja... bedziesz miała skromną stodołę w której będzie mało tego siana..:P

Super napisane Przyklad moja kolezanka miala piekne, grube, dlugie wlosu, zaczela rozjasniac na blond i teraz ma stodole i przesuszone masakrycznie resztki siana
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 13:04   #775
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Ja taki efekt "suchych" włosów, ale bez zniszczenia czy rozdwojonych końcówek miałam po zielonym szamponie Clairol Fruit Fusions. Włosy nawet przestały się trochę przetłuszczać.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 13:05   #776
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

o wlasnie, ja polecam dekoloryzowac wlosy 3 krotnie w przeciagu paru miesiecy. Wata na glowie murowana o polysku tez zapomnisz na dlugi czas
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 17:57   #777
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Kazda znajaca sie na rzeczy fryzjerka powie ci ze sliskie wlosy swiadcza o ich znakomitej kondycji.

Ale przeciez wiesz lepiej od fryzjerek prawda?

Znam takie dziewczyny ktore probuja stwarzac sztuczne problemy ktorych tak naprawde nie maja po to aby ktos im napisal ze ale ci zazdroszcze takiej dobrej jakosci wlosow ( czyzby samo-dowartosciowanie?)

Jest to smieszne i dziecinne i na takie posty w ogole nie powinno sie odpowiadac.
trochę tolerancji proszę
jeśli uważasz, że to głupi problem to nie odpowiadaj
zresztą nie do Ciebie należy ocena co jest głupie a co nie, i co jest problemem a co nie

koleżanka Wizażanka zwróciła się z prośbą o porady, a nie zachwyty nad swoimi włosami, a już na pewno nie po takie "śmieszne i dziecinne" komentarze jak Twoje

wracając do tematu
wysuszają szampony do tłustych włosów, polewanie ziołami, suszarka
wszelkie kosmetyki z alkoholem w składzie (lakiery, pianki etc.)

farbowanie, rozjaśnianie, porstownica - to już niszczy włosy
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 18:16   #778
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Ja jestem bardzo tolerancyjna, nie zapomnij ze tu kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie a ze akurat ja mam takie a nie inna opinie to jest juz kwestia indywidaulnego toku myslenia.

Nigdzie nie napisalam ze ta dziewczyna nie moze tu pisac o swoich problemach, dla mnie to moze pisac wywody o czym tylko jej sie zywnie podoba.

Piszesz ze nie mam prawa wydawac ocen na temat jej pytania, ale nie zapomnij ze to jest forum, i kazdy moze wystawic tu swoja ocene i ludzie ktorzy decyduja sie tu na umieszczenie swojego pytania powinni byc przygotowani na rozne oceny...

Ja nic nie napisalam obrazliwego, wrecz przeciwnie napisalam ze jej wlosy wydaja sie byc w swietnej kondycji (chyba ominelas ten punkt i skupilas sie na samych negatywach ale jest to normalne dla ludzkiej natury wiec chyba nawet sie nie dziwie.)

Apropo czemu przestala sie wypowiadac osoba ktora zalozyla ten temat? Nagle znika. Pozalila sie jakie ma wlosy FE i poszla sobie. Troche dziwne prawda.

I nie mam zamiaru wmawiac dziewczynie ktora zalozyla ten watek[/B] ze powinna sobie przesuszyc wlosy. To tak jak bym powiedziala ze ma powinna sobie przesuszyc cere zeby dostala zmarszczek.

Jesli moj post wydal cie sie dziecinny to zadaj sobie pytanie dlaczego wiekszosc osob wypowiadajacych sie w tym watku ma prawie takie samo zdanie jak ja. Czyli cos musi byc z prawdy w moim watku jesli to na logike przekalkulowac.

Edytowane przez blekitneoczy
Czas edycji: 2007-08-03 o 18:20 Powód: dodanie paragrafu.
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 18:43   #779
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

benito_mruffkolini - a czemu to polewanie ziolami wysusza? takie np. wywar z pokrzywy?

ja tak mysle, moze takie gumy do wlosow matujace by daly dobry efekt, takiego "przesuszenia"
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 19:04   #780
malgosinka
Wtajemniczenie
 
Avatar malgosinka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 397
Send a message via Skype™ to malgosinka
Dot.: Chcę 'suche' włosy!

Odradzam sposoby typu prostownica i suszarka... To tylko zniszczy włosy, a nie o to chodzi. Na włosy tłuste są odpowiednie szampony i odżywki... Tego powinnaś się trzymać. Ja mam włosy przetłuszczające się i zawsze nad tym ubolewałam. Poza tym moje włoski może i są podatne na stylizację, ale raczej nie taką, jak ma ta dziewczyna. A nad taką fryzurą, jak ona ma to trzeba się sporo pomęczyć, ale skoro masz proste włosy, to na pewno jest łatwiej niż z kręconymi... Ja kiedyś dążyłam do tego, żeby mieć prościutkie włosy i codziennie używałam prostownicy, to mi nic nie dało, bo byle wilgoć niszczyła całą fryzurę. Teraz pogodziłam się już z moim rodzajem włosów. Chcę tylko, żeby były zdrowe dlatego nie stosuję już ani suszarki, ani prostownicy i odradzam tego, bo potem nie można włosów rozczesać, wyrywa się je, są słabe... Ostatecznie pozostaje ścięcie, bo bez stylizacji ani rusz, a długo się nie wytrzyma ślęcząc ciągle przed lustrem i ukłądając włosy.
__________________
Wymiana kosmetyczna
malgosinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.