KW:Christian Dior, Dior Bronze (samoopalacz)??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-17, 18:22   #1
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652

KW:Christian Dior, Dior Bronze (samoopalacz)???


Dziewczyny ,
w tej chwili przymierzam sie do zakupu DIOR BRONZE, ale mam maly problemik, cena w/w do twarzy (50ml) jest taka sama jak do calego ciala, z tym ze tutaj jest go 150 ml

Samoopalacza uzywam 2-3 razy w tygodniu (na twarz)a ten drugi byłby ekonomiczniejszy


Czy jest jakas różnica w składzie, oddziaływaniu na skóre (twarzy) pomiędzy nimi dwoma?

Chyba nie ma żadnych przeciw ...

Dziekuje za informacje.

Pozdrawiam
wiola
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-17, 18:26   #2
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Re: KW:Christian Dior, Dior Bronze (samoopalacz)???

Tak, ja też się nad tym zastanawiałam , aże potrzebuję samoopalacza "uniwersalnego", zamówiłam sobie żel Clarinsa do twarzy i ciała.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-17, 19:02   #3
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: KW:Christian Dior, Dior Bronze (samoopalacz)???

przynajmneij pisze do twarzy i ciała, CLARINS jest dla mnie za jasny, testowałam na probce... dzieki za odzew
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-18, 20:55   #4
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: KW:Christian Dior, Dior Bronze (samoopalacz)???

nieśmiało podciągam wątek
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 14:45   #5
marti*
Raczkowanie
 
Avatar marti*
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wroclaw (chwilowo San Francisco)
Wiadomości: 127
Re: KW:Christian Dior, Dior Bronze (samoopalacz)???

Hej dziewczynki, uzywam Dior Bronze obu wersji:i do ciala i do twarzy osobno. Wprawdzie nie wiem czy zaszkodzilo by mojej buzce gdybym posmarowala twarz wersja do ciala, ale jedno jest pewne: ten do twarzy ma lzejsza konsystencje, nie jest taki ciezki i nie natluszcza tak bardzo jak wersja do ciala. Poza tym a propos kolorkow to wersje jasnego kolorku Diora Bronze sa naprawde bardzo delikate, prawie tonujace, raczej bym polecala kupic ten ciemniejszy kolorek.
marti* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 18:13   #6
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: KW:Christian Dior, Dior Bronze (samoopalacz)???

dziekuje za podpowiedz
dzisiaj sobie wzielam testerki dior bronze i lancoma (tez ma dobre recenzje)jesetm bardzo ciekawa efektu
pozdrawiam
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 18:28   #7
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: KW:Christian Dior, Dior Bronze (samoopalacz)???

He, he, a mnie w tamtym roku pan w perfumerii namawiał, żebym sobie kupiła Lancome do nóg!!! (ten z drobinkami) i stosowała go nie dość że na całe ciało, to jeszcze na twarz!! Podobno większość klientek tak robi, i są bardzo zadowolone, bo to jeden z lepszych samoopalaczy (wg niego). Ja jednak kupiłam inny, też Lancome, ale kto wie, może jeszcze się skuszę. A swoją drogą, ten do nóg daje równie ciemny odcień co Dior do ciemnej cery (przynajmniej u mnie na ręce)
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-19, 18:44   #8
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: KW:Christian Dior, Dior Bronze (samoopalacz)???

Widzę, że Maci doswiadczenie, więc może ktos mi doradzi Przymierzam się powoli do kupa samoopalacza- miałam kiedyś próbke vichy i bardzo mi się podobał- własnie zastanawiam się, który będzie dobry do buzi-mam jasna karnację i nie chce być żółta Mam ptez problem z dekoltem i szyją, które są bardzo delikatne i nie wiem, co zrobić, żeby w tych iejscach nie pojawiły się smugi. Od czasu do czasu, szczególnie po dłuzszej kąpieli wcieram w skórę balsam, ale może przed zastosowaniem samoopalacza zrobić dłuszą kurację balsmaowa w tych miejscach?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 19:32   #9
diorek*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 164
Re: KW:Christian Dior, Dior Bronze (samoopalacz)???

Ja własnie uzywam tego Lancoma od nóg na twarz - jest najlepszy ( dla mnie o niebo lepszy od Diora ( ja potrzebuję dwie warstwy Diora wersja do twarzy by było coś widać kiedy nie jestem opalona ) a ten Flash Bronzer do nóg w tubie lancome z drobinkami już po jednej warstwie daje naturalną złotą opaleniznę Niczym się nie różni od samoopalacza do twarzy . lekki prawie beztłuszczowy - daje ładny jasny kolor . Dior w tubce do twarzy jest dla mnie trochę zbyt ciężki Świetny jest też nowy lancome w żelu z dozownikiem - też zapewnia ładną opaleniznę
diorek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 19:46   #10
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: KW:Christian Dior, Dior Bronze (samoopalacz)???

Diorek
dziekuje za podpowiedzi, dzis testuje diorka ( zupełnie jakby ciebie ) ...za dwa dni flasha lancoma...

A ten zel lancoma z dozownikeim to tez flash, ta sama seria?
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-19, 20:10   #11
diorek*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 164
Re: KW:Christian Dior, Dior Bronze (samoopalacz)???

Tak - to ta sama seria - rodzina Soleil . Ja dlatego używam samoopalacza do nóg ( bo tu poprzedniczka koleżanka się dziwi ) ponieważ ten samoopalacz Lancoma z filtrem Flash Bronzer SPF 15 jest dla mnie zbyt ciemny ( a są chyba tylko 2 kolory już nie pamiętam ) , więc wpadłam dwa lata temu na pomysł by stosować ten do nóg na ... twarz - cała seria Lancoma do ciała wydaje się być o wiele lżejsza i mniej bogatsza w konsystencji od Diora ( to takie moje odczucie ) . Ten żel do nóg na twarzy spisuje się świetnie - zero zacieków , jest ciemnawy i łatwo go rozprowadzić a opalenizna bardzo naturalna , złotawa bez żółtków . Ten żelik ( krystaliczny ) też jest dobry ale kiedy się nie opalam trochę trudno mu to idzie , teraz jak jestem opalona żelik spisuje się świetnie nie przyciemnia opalonej cery za mocno . Dior Bronze nie jest zły ale ja jestem zła bo od lat używałam saoopalaczy Diora w żelu właśnie ( a jakoś tak z rok , półtorej roku temu Dior te żele do twarzy wycofał i zastąpił tymi kremikami w tubce ) . Się rozgadałam . Znikam . Noooo i oczywiście miłego testowania życzę
diorek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-20, 08:14   #12
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Christian Dior, Dior Bronze -do DIORKA

... wiesz Diorek, wcale mnie ten DIOR BRONZ nie opalił...dziwny jest...jedynie efekt tych drobinek jest widoczny - tzn rano juz nie, bo zmyty ... niby wyglada ze konsystencja jest bardzo leciutka, a jakos "twardo" sie rozprowadza (miałas racje) i w ogole nie widac zadnej oplenizny...całe szczescie ze jest cos takiego jak próbka.
A chciałam bez testowania kupowac.

Uzywam samoopalaczy juz chyba od urodzenia , wczesniej ze sredniej półki (VICHY, LOREAL,itp...) i zauwazylam ze one mnie cos ostatnio wcale nie chca opalac Dlatego własnie zdecydowalam sie kupic cos drozszego.

O wlasnie !!! z tego SOLEIL (zdjecie nr 3) dostałam testerek. Czuje, ze bedzie o niebo lepszy.Przestestuje tez ten do nog na ..twarz

całuski za podpowiedzi, dam znac co dalej wyszło ....
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-20, 08:39   #13
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Christian Dior, Dior Bronze -do DIORKA

Ten Lancome do nóg jest świetny! To jeden z moich ulubionych samoopalaczy, nakładam go nie tylko na nogi ale na całe ciało, daje fajny kolor no i bardzo łatwo go rozprowadzić. Natomiast byłabym ostrożna z nakładaniem samoopalaczy do ciała na buzię, jesli ktoś ma wrażliwą skórę - mogę stosować większość samoopalaczy na ciało, ale właściwie bardzo niewiele z tych przeznaczonych do twarzy mnie nie podrażnia/uczula/wysusza. Po samoopalaczu - świetnym do ciała zresztą Heleny Rubinstein, dostałam bardzo silnej alergii którą długo leczylam u lekarza. Lancome miałam ten w żelu i wysusza strasznie.
Ostatnio mało się samoopalam, bo po prostu mi się nei chce, ale jeśli chodzi o twarz, to mogę używać tylko dwa - Guerlain z którym nie rozstaję sie już od chyba 4 lat, oraz wspaniały samoopalacz La Prairie, który raz mi nałożono w gabinecie, faktycznie oszałamiający ale cena raczej za wysoka jak dla mnie
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 20:44   #14
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Christian Dior, Dior Bronze -juz wybralam ;-)

sprostuje moja poprzednia wypowiedz:
okazalo sie ze DIOR BRONZE dostalam do jasnej karnacji, dlatego opalenizna nie pojawila sie (do bledziutkich nie naleze) ale po przetestowaniu LANCOMA FLASH -SOLEIL ten wygral bezapelacyjnie , ladny kolorek, dobrze sie rozprowadza, rozswietla, jestem bardzo zadowolona...a tubeczka... ma juz od dzisiaj swoje miejsce w łazience

Wszystkim dziekuje za podpowiedzi
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.