Cienie pod oczami - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 15:47   #121
vannessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 121
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez andzia1550 Pokaż wiadomość
Mogę powiedzieć, iż podkrążone oczy to u mnie codzienność ale znalazłam domowy sposób:
1) Obierz ziemniaka ze skórki,
2) Zetrzyj go na tarce,
3) Z tartego ziemniaka wsadź do papieru kuchennego,
4) Przyłóż ziemniaka pod oczy i trzymaj przynajmniej 20 min
Efekty widać od razu
A to ciekawy sposób, nie słyszałam o nim. Ale że tak przez papier ma działać? może chodzi o to, że chłodzi?
__________________
<ciach_reklama>
vannessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 14:33   #122
agniesta26
Przyczajenie
 
Avatar agniesta26
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Cienie pod oczami

Ja mam ten sam problem wiecznie ciemne worki kupiłam ostatnio krem pod oczy firmy ziaja ale też nic mi nie pomaga już sama nie wiem co mam kupić
agniesta26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 22:22   #123
AlwaysCocoChanel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 161
Dot.: Cienie pod oczami

Worki pod oczami mam tylko jeśli naprawdę się nie wyśpię. Wtedy w żaden sposób nie da się tego zamaskować, jedyne rozwiązanie to porządnie się wyspać
AlwaysCocoChanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:07   #124
agniesta26
Przyczajenie
 
Avatar agniesta26
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez carla483 Pokaż wiadomość
Ja polecam okłady z mleka. Zwykły wacik kosmetyczny moczysz w zimnym (koniecznie!) mleku, wyciskasz trochę i kładziesz na powieki, zdejmujesz po 20min. Potem tylko kremik wmasować. Stosuje od 2lat.
O mleku jeszcze nie słyszałam i co faktycznie pomaga spróbuje bo już tyle rzeczy próbowałam że szok
agniesta26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 13:30   #125
jarusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: Cienie pod oczami

Moje cienie pod oczami rozjaśniam wypoczynkiem, okładami z czarnej herbaty oraz płatkami kolagenowymi. Zdaj się że ostatnio wykorzystałam płatki L'biotici i byłam zadowolona. Fajne, miłe i pomogły odpocząć skórze. Moje cienie pojawiają się głównie z przemęczenia.
jarusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 22:53   #126
edzia1747
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Cienie pod oczami

Sposoby na cienie i worki pod oczami:

- W przypadku cieni sprawdzają się okłady z plastrów świeżego ogórka lub surowego ziemniaka.

- Stosuj kremy i żele przeznaczone do skóry oczu zawierające ziele świetlika, który działa przeciwzapalnie, odprężająco na skórę, poprawiającą krążenie arnikę, algi, kasztanowiec, wyciąg z zielonej herbaty czy miłorząb japoński. Krem powinien zawierać też witaminę C i K które uszczelniają naczynia krwionośne. Niedobór witaminy K w organizmie może być odpowiedzialny za ciemne kręgi pod oczami. Wybieraj kremy pod oczy zawierające filtr przeciwsłoneczny.

- Kremy pod oczy najlepiej przechowuj w lodówce, gdyż schłodzone lepiej pobudzą krążenie krwi i tym samym złagodzą opuchnięcia i cienie.

- Rób sobie letnie okłady ze świetlika, rumianku, bławatka i lipy.

- Wybieraj kremy czy żele pod oczy dostosowane do potrzeb Twojej skóry. Zbyt ciężka konsystencja kosmetyku do okolic oczu może przyczyniać do zaburzeń krążenia i tym samym do powstawania nieestetycznych poduszeczek.

- Przykładaj na 10 minut zimne torebki po czarnej herbacie na powieki. Zawarta w herbacie teina redukuje cienie i opuchnięcia.

- Wykonuj regularny masaż oczu. Delikatnie masuj powieki i skórę pod oczami. Pobudzisz krążenie. Możesz do tego użyć olejku migdałowego bądź oliwki dla dzieci.

- Wykonuj codziennie dokładny demakijaż oczu. Pod żadnym pozorem nie kładź się spać, jeśli nie usuniesz makijażu z twarzy i oczu.

- Staraj się wysypiać. Optymalna ilość snu to 7-8 godzin.

- Ruszaj się jak najwięcej na świeżym powietrzu. Dotlenisz organizm.

- Zaopatrz się żelowe okulary – rodzaj relaksującej maseczki na oczy, do kupienia w drogeriach.

- Pij dużo płynów (woda niegazowana, herbaty ziołowe i owocowe, naturalne soki.Organizm wówczas łatwiej oczyszcza się z nagromadzonych toksyn.

- Zimne okłady poprawią krążenie. Schłodź dwie łyżeczki w zamrażalniku. Przyłóż na zamknięte oczy, aż się ocieplą. Dwie kostki lodu owiń w gaziki i przyłóż do oczu.

- Unikaj nadmiaru soli, która zatrzymuje wodę w organizmie, powodując opuchnięcia.

- Zaopatrz się w dobry korektor pod oczy – naprawdę potrafi zdziałać cuda. Może nie usunie cieni i worków, lecz je skutecznie przykryje. Skóra stanie się rozjaśniona i młodsza. Wybieraj korektory płynne, lepiej się rozprowadzą. Odcień korektora powinien być o 1-2 tony jaśniejszy od podkładu, lecz nie za jasny, gdyż będzie się zbyt rzucał w oczy. Najbardziej uniwersalnym odcieniem do tuszowania cieni i worków jest kolor beżowy. Jeśli cienie są fioletowe – wybierz korektor w odcieniu żółtym.
edzia1747 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 09:46   #127
monbyw
Przyczajenie
 
Avatar monbyw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Cienie pod oczami

od zawsze mialam cienie pod oczami, w sumie to nie problem bo mozna zamaskowac korektorem, ale niestety duzo sie usmiecham i korektor zawsze osadza sie w zmarszczkach mimicznych co na to poradzic? ehhh
monbyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 10:27   #128
marcjanna gd
Przyczajenie
 
Avatar marcjanna gd
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Cienie pod oczami

ja używam kremu pod oczy z antyoksydantem, bo to podstawa pielegnacji w tym rejonie twarzy(i nie tylko w tym rejonie). Może nie od razu widać efekty, ale w dłuższej perspektywie jest to podstawa pielegnacji. Do tego oczywiście musi dobrze nawilżyć skórę
marcjanna gd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-10, 12:11   #129
Anna1207
Przyczajenie
 
Avatar Anna1207
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez agatacwi Pokaż wiadomość
Mnie tez ten problemem dotyczy. Stosowałam Floslek ale nic nie pomógł;-(
Ja także go stosowałam przez dłuższy czas. Efektów brak. Używałam go rano i wieczorem. Niestety to nic nie dało. Teraz prawie cały dzień spędzam przed komputerem, więc problem staje się coraz większy. Co jest najlepsze oprócz domowych sposobów?
__________________
Anna1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 09:06   #130
verka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 17
Thumbs up Dot.: Cienie pod oczami

Mi cienie pod oczami zrobiły się wyraźniejsze w wieku dojrzewania niestety. Były bardzo widoczne na mojej twarzy....a jak się nie wyspałam- widać to było na kilometr. Szukałam dużo różnych szalonych produktów, robiłam maseczki które może trochę pomagają, jednak są czasochłonne. Korektor czasem się nie sprawdzał, gdyż nie zawsze potrafił je zamaskować, tak jak chciałam. Teraz używam: serum 7-olei zamiennik kremu i worki pod oczami zmniejszyły się w dużym stopniu już po tygodniowym używaniu czytałam gdzieś o nim dużo dobrych opini, wypróbowałam i polecam! Już teraz odrobina korektora daje radę a na dalsze efekty tego cuda czekam z niecierpliwością
verka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 22:37   #131
jaqoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: Cienie pod oczami

Wypróbowałam to serum 7-olei zamiennik kremu, o jakim pisze koleżanka na dole. Fajnie działa, bardzo efektywnie i faktycznie już nie mam worków pod oczami, i wyglądam wreszcie na wypoczętą i wyspaną. Dziękuję za napisanie o tym produkcie, dobrze że można tu znaleźć wspaniałe rady
jaqoda jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-20 23:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.