Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-30, 20:47   #241
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Podbijam temat Mi zawsze wychodzi
syn i córka
mężatka już jestem więc nie pytam, ale na wiek pierwszej ciąży mówi mi 27 lat (mam 25)
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 20:14   #242
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Wyszła mi: córka-syn-córka, córkę już mam, w sobotę moze się dowiem co będzie kolejne bo mamy usg ale wewnętrznie czuje, ze syn.

Partnerów 2
imię drugiego na K i dalej nie chciałam już sprawdzać
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 11:28   #243
marrtynna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Zrobiłam przed chwilą wróżbę na ilość i płeć dzieci oraz wiek zamążpójścia, w 2 wersjach - z igłą i pierścionkiem zaręczynowym, bo nie mam pod ręką złotej obrączki.

Wróżba na ilość i płeć dzieci wyszła 2 razy tak samo. 2 chłopców. Dodam, że jednego synka już mam.

Z kolei wróżba na wyjście za mąż nie wychodzi wcale. To by się zgadzało, bo z ojcem dziecka, mimo, że zaręczyliśmy się 3 lata temu, nie jesteśmy już razem. Mnie co i rusz nachodzą myśli o ślubie, ale on ewidentnie tego nie chce. Pytanie teraz, z kim miałoby być to drugie dziecko? Skoro więcej mężczyzn mieć nie chcę, a dzieci chciałam mieć tylko z byłym?

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Ale jazda... zrobiłam jeszcze wróżbę na ilość partnerów i imię wybranka. Partnerów wyszło czterech i imię zaczynające się na "Da"... Ojciec mojego synka był moim czwartym (ale drugim, z którym mieliśmy relacje intymne) i jego imię zaczyna się od tych samych liter.

Czyli może być jeszcze jedno dziecko, ale się nie pobierzemy.

Wiecie co, więcej nie biorę się na wróżby. Trochę się tego wszystkiego wystraszyłam . No i muszę zrobić dziecku obiad.
marrtynna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 15:32   #244
pyrameis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Witam
według tego co wywróżyłem to zakocham sie w wieku 27 lat i w wieku 27 lat ozenie sie,
Ok zgadza sie w sierpniu skończyłem 27 lat a na poczatku października poznałem piękną cudowną kobiete , nasza znajomość bardzo szybko sie rozwineła. jednak z końcem grudnia wszystko sie popsuło,
co do liczby partnerów / partnerek zgadza sie przez związkiem z A... kobietą którą kocham i o której nie moge zapomnieć byłem z kims z kim zerwałem zareczyny,
a co do imienia wyszło A. wiec jest to osoba która poznałem w październiku,
lecz co z tego jeśli nie spotykamy sie bo wszystko sie popsuło, a za 3 i pół miesiąca kończe 28 lat,
czy wszystkim sie sprawdzają te wróżby?
pyrameis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 20:33   #245
natka955
Raczkowanie
 
Avatar natka955
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Znad morza :)
Wiadomości: 139
GG do natka955
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Moja ciekawość była ogromna, więc też postanowiłam się zabawić
Moje wyniki:
5 dzieci: dwójka chłopców i trzy dziewczyny
Za mąż wyjdę w wieku 22 lat ;-)
A co do imienia to: Przweorz Trzy pierwsze literki zapowiadały obecnego TŻ, reszta - nie ^^ Z tym, że zapomniałam chyba zadać pytanie przed, więc może jutro sobie powtórzę
__________________
''Chodzi o to, by być miłością, a nie mieć miłość.
Wtedy mamy pewność, że jesteśmy z kimś dlatego, że tego chcemy, a nie dlatego, że tego wymagają konwenanse."

Paulo Coelho



Razem od 28.01
natka955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 21:08   #246
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Witam
Czy któraś z Was posiada obrączkę i mogłaby zrobić dla mnie wróżbę na odległość?
Niestety ja nie posiadam obrączki
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 21:28   #247
poziomkowamalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Cool Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

dzisiaj i ja zaczęłam się w to bawić....
komu z mężatek nie zrobiłam- wszystko się sprawdza..
najgorsze jest to, że zaczęłam sobie wymyślać pytania( na zasadzie tej samej co ilość partnerów), np. nazwisko męża, pierwszego partnera itp.. i tutaj też jest to możliwe.. a co mi wyszło? wezmę ślub w wieku 36 lat z miłością z podstawówki.. teraz nasze drogi się rozeszły...zobaczymy co będzie dalej

Edytowane przez poziomkowamalina
Czas edycji: 2015-08-26 o 21:30
poziomkowamalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 15:00   #248
_ewka1983_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Wlasnie wywróżyłam dziewczynke i tak jest,za drugim razem wyszlo ze dziewczynka i chlopiec,wiec jak mam to rozumiec?za maz wyjde w wieku 34 a moj zyciowy partner to Robert(i tak jest
_ewka1983_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 19:44   #249
NieBoNie__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Wróżyłam przed chwilą sobie z koleżanką.. Zupełnie dla zabawy i interesował nas wiek zamążpójścia. Wyszło mi 26lat.. powtórzyłam 3 razy i za każdym razem wychodziło 26!! Mam jeszcze jakieś 2,5roku, na razie kandydata brak. Kiedy zapytałam o imie przyszłego męza, pierwsza litera wyszla W, a później niby wszystkie litery które utworzyłyby imie Wojciech, ale w innej kolejności (mój były chłopak ma na imie Wojtek, ale chyba raczej to nie możliwe, chociaż wcale bym się nie obrazila
NieBoNie__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 08:10   #250
AnulkaSmerfulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 53
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Jestem już mężatką od pół roku i nigdy nie słyszałam o tej wróżbie ale zrobiłam ją dla sprawdzenia.
Wyszłam za mąż w wieku 27 lat. Gdy zapytałam o wiek "Ile lat miałam gdy brałam ślub" wystukało mi 27.
Zapytałam też "Ile lat miałam gdy poznałam obecnego męża" obrączka stuknęła na wieku 18 i tyle też miałam lat.
Gdy pytałam o literę imienia męża wystukała K i tak właśnie jest.
Najlepsze jest to że robiłam też tą wróżbę na mamę i wszystko się pokryło, jej wiek wyjścia za mąż, litera imienia męża itp.
Mało tego zrobiłam tę wróżbę kilka razy w odstępie czasu i wychodzi wszystko tak samo.
Ale...
wyobraźcie sobie że wychodzi mi drugi mąż... kilka razy powtarzałam wróżbę i za każdym razem wychodzi mi że będzie miał imię na D. Udało mi się też ułożyć całe imię Dawid. Jestem w szoku. Wyszła mi trójka dzieci choć cyganka kiedyś wywróżyła mi dwoje. Być może poronię jedno lub będę wychowywała cudze dziecko. Wychodzi mi za każdym razem córka, syn, córka. Pożyjemy zobaczymy...
Dałam też pytanie za ile miesięcy niby poznam tego drugiego męża. Stuknęło że wrzesień 2017 (liczyłam miesiącami) no to potem zapytałam za ile miesięcy ale liczyłam liczbami nie miesiącami i wyszło że za 19 miesięcy od marca tego roku no to wskazuje znowu ten wrzesień...
Jestem zaskoczona. Wróżka wywrózyła mi że pierwsze dziecko urodzę w wieku 32 no to tak samo zrobiłam wróżbę z obrączka i stuknęło na 32... coś w tym jest... jestem bardzo zaskoczona...
Ale czas pokaże...
AnulkaSmerfulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 23:20   #251
lucynaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Podbijam temat chętnie wyroze komus ,w zamian że ktoś mi powróży poniewaz przede wszystkim wazne jest zeby robila nam to osoba postronna ktora nas praktycznie nie zna , wtedy mozemy powiedziec ze sie sprawdza bo w przypadku gdy wrozymy sobie same lub bliska nam osoba dziala to w sposob taki ze wychodzi nam to co chcemy uslyszec . Bardzo prosze o kontakt wrozba za wrożbe , chodzi mi o imie meza
lucynaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 22:10   #252
NieBoNie__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Cytat:
Napisane przez lucynaa17 Pokaż wiadomość
Podbijam temat chętnie wyroze komus ,w zamian że ktoś mi powróży poniewaz przede wszystkim wazne jest zeby robila nam to osoba postronna ktora nas praktycznie nie zna , wtedy mozemy powiedziec ze sie sprawdza bo w przypadku gdy wrozymy sobie same lub bliska nam osoba dziala to w sposob taki ze wychodzi nam to co chcemy uslyszec . Bardzo prosze o kontakt wrozba za wrożbe , chodzi mi o imie meza
Dawno tu nie zaglądalam, nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale ja chetnie powroze Tobie i poprosze o to samo Ciebie
NieBoNie__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 16:35   #253
Aniula_xD
Rozeznanie
 
Avatar Aniula_xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 978
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Cytat:
Napisane przez NieBoNie__ Pokaż wiadomość
Dawno tu nie zaglądalam, nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale ja chetnie powroze Tobie i poprosze o to samo Ciebie
i ja również chętnie powróżę, ale niestety wszystko oprócz imienia męża bo to mi coś nie wychodzi jak coś to PW
Aniula_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 11:43   #254
shadow44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Prosiłabym również o pomoc Za każdą powtórzoną wróżbą wychodzi mi to samo - jednak kiedy wróżbę robiła mi wieloletnia przyjaciółka, wyszło inaczej. Dlatego nie wiem czy faktycznie wychodzi mi to, co chcę usłyszeć, już głupieję Potrzebuję pomocy osoby "postronnej".
W jakim wieku poznam przyszłego męża, jego imię, liczba dzieci i ew. kiedy pierwsze. Oczywiście chętnie odwdzięczę się tym samym
shadow44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 12:16   #255
jestemoryginalna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Mam taką samą prośbę jak koleżanka powyżej... Nie mam nikogo, kto by mi powróżył i przy okazji mnie nie znał i nie sugerował się moimi sympatiami itd Czy któras będzie tak wspaniałomyślna i powróży?
jestemoryginalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 16:15   #256
poziomkowamalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Jeśli chcesz mogę się tym zająć hihi ) później poproszę Ciebie i zobaczymy czy chociaż minimalnie się zbiegną nasze wersje..
poziomkowamalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 19:43   #257
poziomkowamalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Cytat:
Napisane przez shadow44 Pokaż wiadomość
Prosiłabym również o pomoc Za każdą powtórzoną wróżbą wychodzi mi to samo - jednak kiedy wróżbę robiła mi wieloletnia przyjaciółka, wyszło inaczej. Dlatego nie wiem czy faktycznie wychodzi mi to, co chcę usłyszeć, już głupieję Potrzebuję pomocy osoby "postronnej".
W jakim wieku poznam przyszłego męża, jego imię, liczba dzieci i ew. kiedy pierwsze. Oczywiście chętnie odwdzięczę się tym samym
jakby co to możemy sobie spróbować powróżyć nawzajem ) zobaczymy co wyjdzie
poziomkowamalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 09:24   #258
Aniula_xD
Rozeznanie
 
Avatar Aniula_xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 978
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

również mogę powróżyć w zamian za to samo "
Aniula_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 22:45   #259
Onlyyourangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Ja się w to bawię od bardzo bardzo dawna. Ale boję się że nic się nie sprawdzi przez autosugestie. Mogę komuś powrozyc w zamian za dosłownie jedno pytanie
Onlyyourangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-06, 21:58   #260
aniaj93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 86
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

robie to 5 raz z rzedu i nic! sznurek jest idealnie prostopadle do ręki a obrączka się praktycznie zatacza wokół osi bez jakiegokolwiek ruchu sznurka. Co ciekawe mojej mamie wyszła 1 córka (ja) i pasuje ;p w takim razie będę bezdzietna? ;p
aniaj93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 17:01   #261
Onlyyourangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Sznurek? A może weź nitke lub włos
Onlyyourangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 08:02   #262
aniaj93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 86
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

no chodziło mi o nitkę ;p taką cieniutką do szycia ;p źle napisałam
aniaj93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 08:53   #263
Onlyyourangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Ale chyba nie warto w to wierzyć.. Niestety
Onlyyourangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 18:37   #264
MagdaDonat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 26
Wróżba z obrączki

Witam! Od dłuższego czasu cierpie na samotność, poczucie beznadzieji. W związku z minionymi andrzejkami, wrózbami tak myślę, czy jest jakaś duszyczka, która powrózylaby mi z obraczki. Tak dla poprawy humoru. Będę wdzieczna. Caluski

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Oto wrozba:

1.Wróżba na ilośc i płeć dzieci

Nawlecz obrączkę na nitkę przepuść ją 3 krotnie między palcami lewej ręki zaczynając od kciuka. (ustaw rękę w ruronik). Następnie skieruj dłoń wnętrzem do góry i zatrzymaj nad nią obrączkę. Ruch na około symbolizuje dziewczynkę, ruch pionowy-chłopiec.

Powtarzamy to samo, czyli obrączką trzy razy między kciuk, znowu obracamy dłoń i patrzymy jak się rusza, robimy tak do momentu gdy obrączką stanie nad nasza dłonią i ani nie drgnie. Tyle razy ile musiałyśmy wykonać te czynności tyle będziemy mieć dzieci, o wskazanej wcześniej płci.

2. Kiedy wyjdę za mąż?

Podnieś nitkę z obrączką nad lewą dłonią, wnętrzem do góry, 5 razy. Następnie umieść obrączkę w pustej szklance. Zatrzymaj nitkę i licz uderzenia – ich ilość oznacza wiek, w którym wyjdziesz za mąż. (gdy nitka z obrączką przez dłuży czas nie uderza szklankę a wciąż się buja oznacza wielką miłość w danym wieku)

3. Ilu będę mieć partnerów?

Przygotuj szklankę do połowy wypełnioną wodą. Zanurz obrączkę w wodzie, zadaj pytanie, a następnie wyjmij ją i licz uderzenia o brzeg szklanki. Wynik jaki uzyskasz oznacza liczbę partnerów w Twoim życiu.

4. Jak będzie mieć na imię mój przyszły wybranek?

Podobnie jak we wróżbie na ilość partnerów, umieść obrączkę na dnie szklanki z wodą i zadaj pytanie. Wyjmij obrączkę i liczysz abc..przypuśćmy że liczysz abc.. i obrączka wystukała k ona na chwilkę zatrzyma się

wkładamy znów do wody wyjmujemy i liczymy dalej ABC ... aż wjedzie nam całe imię i obrączka już się nie poruszy
MagdaDonat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 16:48   #265
ewka0302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżba z obrączki

Witam,
jeżeli temat aktualny mogę powróżyć i prośba o to samo
ewka0302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:07   #266
MagdaDonat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 26
Dot.: Wróżba z obrączki

chetnie
MagdaDonat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:12   #267
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Wróżenie z obrączki może skutkować problemami w małżeństwie, zwłaszcza sakramentalnym.
Co wygląda na zabawę niekoniecznie nią jest na poziomie nadprzyrodzonym.
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 20:33   #268
Onlyyourangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;72845951]Wróżenie z obrączki może skutkować problemami w małżeństwie, zwłaszcza sakramentalnym.
Co wygląda na zabawę niekoniecznie nią jest na poziomie nadprzyrodzonym.[/QUOTE]
Nie przesadzajmy Znam wiele par, w które się to bawiło i jakoś nikt się do tej pory nie rozwiódł ani nie pozabijał
Onlyyourangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 01:43   #269
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Po pierwsze rozwód i zabójstwo to nie jedyne problemy
Po drugie może niekoniecznie znaczy musi

Istnieją świadectwa osób które wróżyły z obrączki i powstały problemy z ciekawie połączonych faktów. Np wróżba odbyła się w maju a następnego maja doszło do zdrady.
To czy danemu małżeństwu takie praktyki zaszkodzą zależy od indywidualnych czynników ale po co przyczyniać się do wzrostu ryzyka.
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 18:32   #270
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Cytat:
Napisane przez lucynaa17 Pokaż wiadomość
Podbijam temat chętnie wyroze komus ,w zamian że ktoś mi powróży poniewaz przede wszystkim wazne jest zeby robila nam to osoba postronna ktora nas praktycznie nie zna , wtedy mozemy powiedziec ze sie sprawdza bo w przypadku gdy wrozymy sobie same lub bliska nam osoba dziala to w sposob taki ze wychodzi nam to co chcemy uslyszec . Bardzo prosze o kontakt wrozba za wrożbe , chodzi mi o imie meza
wywrozysz mi prosze?
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 20:12:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.