Czego nie zrobi mężczyzna? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 09:10   #61
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Czego nie zrobi mężczyzna?

moj nie wlozylby nic w rozowym kolorze ani dopasowanych ciuchow bo musi miec "luz"
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 09:19   #62
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Czego nie zrobi mężczyzna?

Mój kupuje mi tampony jesli go o to poprosze, byl 2 razy u ginekologa po tabletki dla mnie...szedl oczywiscie prywatnie i mowil, ze troche dziwnie sie czul wsrod samych pan w poczekalni hehe

Uzywa kremu do twarzy, do rąk i rowniez jest w posiadaniu pomadki ochronnej

Wlasnie...moj TZ moze bladzic pol godz, ale o droge nie zapyta
Nigdy nie zalozylby rurek, koszulki z nadrukiem, bialych butow.
Japonki nosi
Nigdy nie pomaluje mi paznokci
ale za to daje mi przypilowac jego pazurki

A wiecie co, kiedys pozwolil mi pomalowac sobie rzęsy bo ma strasznie dlugie i bylam ciekawa jakie beda jak je pomaluje, ale warunkiem bylo to, ze najpierw dam mu wacik i mleczko do demakijazu a w poblizu nie bedzie aparatu.
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:27   #63
anencjax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
Dot.: Czego nie zrobi mężczyzna?

Wydaje mi sie ze zaden mezczyzna ( a jak juz to naprawde wyjatek ) nie pojdzie do sklepu kupic swojej kobiecie w trudne dni podpaski albo tampony :P Nawet jakby go blagala. Facet to facet musi trzymac poziom :P

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość
Mój kupuje mi tampony jesli go o to poprosze, byl 2 razy u ginekologa po tabletki dla mnie...szedl oczywiscie prywatnie i mowil, ze troche dziwnie sie czul wsrod samych pan w poczekalni hehe

Uzywa kremu do twarzy, do rąk i rowniez jest w posiadaniu pomadki ochronnej

Wlasnie...moj TZ moze bladzic pol godz, ale o droge nie zapyta
Nigdy nie zalozylby rurek, koszulki z nadrukiem, bialych butow.
Japonki nosi
Nigdy nie pomaluje mi paznokci
ale za to daje mi przypilowac jego pazurki

A wiecie co, kiedys pozwolil mi pomalowac sobie rzęsy bo ma strasznie dlugie i bylam ciekawa jakie beda jak je pomaluje, ale warunkiem bylo to, ze najpierw dam mu wacik i mleczko do demakijazu a w poblizu nie bedzie aparatu.
Sorki moja wypowiedz pod toba zaprzecza ;P Podziwiam twojego faceta, bo nie kazdego stac aby kupowac tampony czy stac u ginekologa po tabletki xd Szacun
anencjax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 19:22   #64
cocaine_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 487
Dot.: Czego nie zrobi mężczyzna?

mój akurat używa pomadki ochronnej
__________________
and if i dreamin' ,i dreamin' of you .
cocaine_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 21:09   #65
anencjax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
Dot.: Czego nie zrobi mężczyzna?

Cytat:
Napisane przez cocaine_kate Pokaż wiadomość
mój akurat używa pomadki ochronnej

Co to pomadka xD Moj przyjaciel przez jakis czas malowal sobie paznokcie u rak jakimis specjalnymi lakierami przezroczystymi dzieki Bogu, zeby sobie paznkocie wzmocnic po cos mu sie z nimi robilo nie tak :P
anencjax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 13:22   #66
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Czego nie zrobi mężczyzna?

Cytat:
Napisane przez anencjax3 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze zaden mezczyzna ( a jak juz to naprawde wyjatek ) nie pojdzie do sklepu kupic swojej kobiecie w trudne dni podpaski albo tampony :P Nawet jakby go blagala. Facet to facet musi trzymac poziom :P

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------


Sorki moja wypowiedz pod toba zaprzecza ;P Podziwiam twojego faceta, bo nie kazdego stac aby kupowac tampony czy stac u ginekologa po tabletki xd Szacun
Większość dziewczyn wcześniej pisała, że ich faceci kupują takie rzeczy
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 17:04   #67
Tusilla
Raczkowanie
 
Avatar Tusilla
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: sercem z Ż.
Wiadomości: 168
Dot.: Czego nie zrobi mężczyzna?

Z swoim TŻ nie mam tego typu problemów, zawsze i pomaga nawet jeśli nie potrzebuję, żeby coś mi nosił czy przyniósł. Mam 3 siostry może dlatego jest taki pomocny Ale na zakupy raczej nie chce ze mną chodzi, mówi że potrafię godzinami chodzić za jakąś głupią torebką i nie ma do tego nerwów
__________________
nasze oczy są na wpół przymknięte
niczym umierające nieba —

postarzał się księżyc.
noc już nie będzie czuwała.

zaledwie mnie sobie przypominasz.
dokąd mam iść z moim sercem
?


Już zapomniałam czy jeszcze o Tobie pamiętam
Tusilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 20:18   #68
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Czego nie zrobi mężczyzna?

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
te parasolki, japonki, kolor rozowy, to chyba jakies wyjatkowo polskie wynaturzenia?
w innych, znanych mi krajach, panowie nie maja z tym klopotu.

podejrzewam, ze nikomu by nawet nie przyszlo do glowy zastanawiac sie zalozyc czy nie japonki, przy 50 stopniowych upalach na przyklad.
Bo polskich panów cechuje jedno na pewno - obsesyjna homofobia i brak tolerancji seksualnej Unikają jak ognia wszystkiego, co mogłoby się komukolwiek skojarzyć z "pedalstwem" - czyli mówiąc ogólnie, nie przepadają za dbaniem o swój wygląd, nie lubią ładnych ubrań Jak dobrze że w innych krajach tak nie jest...

Do głowy przychodzą mi tylko dwie typowe dobre cechy polskich facetów (a przynajmniej tych na poziomie):
- nie pozwolą dziewczynie wracać w nocy samej, zawsze odwiozą/odprowadzą na przystanek - za granicą dla większości normalne jest to, że kobieta po spotkaniu/imprezie sama maszeruje na przystanek
- nie upiją się do nieprzytomności przy kobiecie, albo przynajmniej jeśli już są pijani, nie okazują tego na zewnątrz - faceci z innych krajów nie mają tak mocnych głów
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 23:02   #69
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Czego nie zrobi mężczyzna?

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
Bo polskich panów cechuje jedno na pewno - obsesyjna homofobia i brak tolerancji seksualnej Unikają jak ognia wszystkiego, co mogłoby się komukolwiek skojarzyć z "pedalstwem" - czyli mówiąc ogólnie, nie przepadają za dbaniem o swój wygląd, nie lubią ładnych ubrań Jak dobrze że w innych krajach tak nie jest...

Do głowy przychodzą mi tylko dwie typowe dobre cechy polskich facetów (a przynajmniej tych na poziomie):
- nie pozwolą dziewczynie wracać w nocy samej, zawsze odwiozą/odprowadzą na przystanek - za granicą dla większości normalne jest to, że kobieta po spotkaniu/imprezie sama maszeruje na przystanek
- nie upiją się do nieprzytomności przy kobiecie, albo przynajmniej jeśli już są pijani, nie okazują tego na zewnątrz - faceci z innych krajów nie mają tak mocnych głów
z homofobia sie zgodze, czytam czasami roznego rodzaju komentarze w internecie. co rzuca sie w oczy to: pedaly, czarni, grube, stare baby...

nie pozwola dziewczynie wracac samej w nocy- zgodze sie, chociaz gdzie indziej tez to spotkalam
nie upijaja sie do nieprzytomnosci- niestety nie moge sie zgodzic, mieszkajac jeszcze w polsce, nie raz bywalo, ze to kobieta taszczyla swojego mezczyzne do domu, bo ten nie wiedzial nawet jak sie nazywa, ale nie jestesmy sami, gdzie indziej tez tak bywa. pod tym wzgledem nie jestesmy ani lepsi, ani gorsi.


jak wasi panowie zapatruja sie na opieke nad wlasnym potomkiem? wyjsciem z wozkiem ( i dzieckiem, oczywiscie) na spacer?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:26   #70
adrianka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 3
GG do adrianka1986
Dot.: Czego nie zrobi mężczyzna?

Również się z Tobą nie zgodzę, mój mężczyzna jest pod tym względem kochany zawsze gdy mo zabraknie podpasek, leci mi je kupić Nie ma z tym żadnych problemów. Wystarczy tylko mu powiedzieć
adrianka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.