depilacja w salonie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-06, 22:28   #1
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte

depilacja w salonie


Chciałam się dowiedzieć, jak wygląda zabieg depilacji nóg w salonie kosmetycznym
Czy można np. jakoś sprawdzić, czy moja skóra nie jest zbyt wrażliwa, depilując np. kawałek łydki? Ile taka próba może kosztować?
Kolejne pytanko to: jakiej długości muszą być włoski?
I jeszcze jedno: hmmm... ja się trochę... tego... wstydzę pokazać komuś owłosione nóżki Wybijcie mi to z głowy, proszę...
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-06, 23:05   #2
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: depilacja w salonie

Co do pokazywania nóżek, to pomyśl sobie, że kosmetyczka to tak jak lekarz: niejeden przypadek już widziała, i mało co ją zaskoczy na pewno nie zaszokuje jej widok owłosionej łydki.
Może faceci żyją w błogim przeświadczeniu, że ich kobiety urodziły sie nieowłosione i z idealną cerą, ale kosmetyczki?
Zresztą babeczki chodzą na depilację intymną, i jakoś żyją...
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 10:39   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: depilacja w salonie

Przeczytaj proszę mój artykuł dot.depilacji w gabinecie kosmetycznym - opisałam tam dokładnie przebieg zabiegu.
Wstydzić się nie musisz -przecież na depilację przychodzą kobiety,które chcą pozbyć się włosów z nóg ,z innych części ciała. Dla kosmetyczki to nie jest żaden powód do zdziwienia - a jeśli usłyszałabyś jakiś komentarz w stylu "ale pani jest owłosiona!" to świadczy tylko o niskiej kulturze kosmetyczki wykonującej zabieg.Kosmetyczka (dobra,prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie na pewno nie skomentuje Twojego wyglądu - w delikatny sposób udzieli Ci rad a Ty nie poczujesz skrępowania).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-07, 22:26   #4
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: depilacja w salonie

Beatko, artykuł b.interesujący, dokładnie opisałaś przebieg depilacji Nie znalazłam jednak odpowiedzi na moje pytania: jakiej długości powinny być włoski, żeby było najlepiej, oraz czy można zrobić próbę na kawałku łydki (żeby wiedzieć czy na przykład moja skóra nie jest zbyt wrażliwa?)
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 10:07   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: depilacja w salonie

Temat depilacji był poruszany wielokrotnie na forum,w postach znajdziesz ,mnóstwo informacji na ten temat.
Abyś nie musiała szukać odpowiedzi na Twoje pytanie odpowiadam jeszcze raz:
jeżeli depilacja wykonywana jest po raz pierwszy ,a wcześniej np.goliłaś nogi to najlepszy efekt osiągniesz jeśli pozwolisz włoskom mocno odrosnąć - zabieg jest wówczas bardziej bolesny(niestety) ale włoski są wyrywane dokładnie i wszystkie a potem równo odrastają, jeżeli włosy będą krótkie wosk może nie chwycić wszystkich (szczególnie jeśli nigdy wcześniej włosy nie były wyrywane),jeżeli jest to kolejna depilacja włosy nie są już tak bardzo mocno osadzone w mieszkach włosowych ,wyrywa się je łatwiej i wówczas wystarczy aby ich długość osiągnęła 5-7mm.
U Ciebie będzie to pierwsza depilacja więc musisz zgłosić się do gabinetu z odrośniętymi włoskami.
Co do próby to zależy wszystko od gabinetu - ja robię próbę bezpłatnie -to maleńki paseczek ,ale może być też tak ,że kosmetyczka do której się zgłosisz policzy sobie za tę próbę wg.swojego cennika. Jak będziesz się umawiała na zabieg zaznacz ,że nigdy nie robiłaś depilacji woskiem i chcesz najpierw zrobić próbę a dopiero jak wszystko będzie w porządku umówisz się na zabieg.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 20:03   #6
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: depilacja w salonie

Dziękuję Beatko
Fakt, nie poszukałam na forum, przepraszam, że musiałaś się fatygować kolejny raz, ale dziękuję za odpowiedź
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:42   #7
slodkaagusia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: depilacja w salonie

Witam ja mam takie dosc nietypowe pytanie moj facet uparl sie wydepilowac sobie klatke piersiową mi te wlosy nie przeszkadzaja ale jemu strasznie i chodzi mi o cene takiego zabiegu u kosmetyczki najlepiej woskiem... Pomocy!
slodkaagusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 16:23   #8
itusia53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: depilacja w salonie

Słuchajcie,ja właśnie się zastanawiam nad pójściem na depilację do salonu.I boję się jak nie wiem co.Powiedzcie,czy ten ból naprawdę jest taki straszny???Nigdy wcześniej nie byłam w salonie,zawsze goliłam nogi,no ale mi się to znudzilo.Może któraś mnie pocieszy i napisze,że to wcale aż(!) tak bardzo nie boli.Please
itusia53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 11:57   #9
maldzi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: depilacja w salonie

czy ktos mi podpowie. chce zakupić woskownicę i nie wiem jaką bo jest z kanlem i z ładowarką. ta z kablem jest 25w a tak bez 40w ale ceny też są różne, z kablem tańsza a bez droższa. proszę o pomoc
maldzi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 10:55   #10
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: depilacja w salonie

zastanawiam sie nad kupieniem zestawu do depilacji w domu. korzystalyscie moze z czegos takiego??
oplaca sie i czy efekt podobny jak w salonie??
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 18:52   #11
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: depilacja w salonie

jeśli kupisz podgrzewacz do wosku to efekt będzie identyczny jak w salonie
można kupić tez paski i wosk takie jak w gabinecie i robić sobie depilacje w domu
ja mam taki podgrzewacz, wkładasz wosk do niego i podłączasz do prądu, nowy wosk grzeje sie do 30 min, choć to też zależy od podgrzewacza, smarujesz zgodnie ze wzrostem włosa, zwywasz pod włos płasko przy skórze, nie szarpiąc do góry, dobrze było by tez naciągnąć skórę przed zerwaniem, bez problemu zrobisz to sama w domu
potem zmywasz wosk ze skóry zwykłą oliwką dziecięca
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 13:38   #12
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: depilacja w salonie

raczej stawiam na depilacje domowa
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 10:07   #13
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: depilacja w salonie

Wiadomo, ze jakis tam dyskomfort jest, ale ja zawsze wychodze z zalozenia, ze napewno taka kosmetyczka juz nie jedno widziala, wiec raczej ide na luzie
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-28 11:07:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.