Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 17:52   #181
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

aganic, skoro zależy Ci na niskiej cenie to kup cosmelan na allegro i sama zrób tą maseczkę to nic trudnego, jak każda inna. Ja robiłam sama, bo w Opolu (też jestem z Opola) w gabinetach jest bardzo drogo za cosmelan. Życzę powodzenia i polecam cosmelan.
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 07:32   #182
carmen55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

czesc dziewczyny tez mam przebarwienia chcialam sie zapytac jakiego podkladu uzywacie zeby plamki byly naj mniej widoczne i zeby w miare dlugo sie utrzymywal na twarzy a co zlatem tez uzywcie
carmen55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 09:16   #183
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

carmen55
czesc dziewczyny tez mam przebarwienia chcialam sie zapytac jakiego podkladu uzywacie zeby plamki byly naj mniej widoczne i zeby w miare dlugo sie utrzymywal na twarzy a co zlatem tez uzywcie
..............

witam

carmen , ja uzywam Guerlain Parure Extreme , ma filtr 25 i naprawde dobrze kryje
tanszy odpowiednik i tez b. dobry to La Roche Posay Toleriane

noo jest jeszcze Vichy Dermablend - extremalne krycie , zwlaszcza jak sie przesadzi z iloscia

pozdrawiam plameczki

i mam pyt. jeszcze - ktos moze polecic jakis dobry balsam brazujacy ???? koniecznie nie smierdzacy

ja uzywam na zmiane od lat Elancyla brazujacego , Loreala wyszczuplacaco- brazujacego lub Yves Roche spa vegetal Hydratant ensoleilant ...dla mnie wszystkie one sa ok ale ...
moze cos innego fajniejszego znacie ???

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-04-23 o 10:08
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:04   #184
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ja z brązujących używam Kolastyny ActiveBody.
Mega tania bo tylko 12, 13 zł, szybko się wchłania, dobrze rozprowadza, nie robi smug i powoli nadaje opalenizne.
Jedyny minus to zapach przy nakładaniu. Później już się ulatnia.
Uzywam tylko na nogi
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 15:48   #185
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

AGANIC jak nic nie stosowalas to moze zacznij od neostrady HQ ?? po co od razu cosmelan???tyle kasy a sama widzisz jaka to droga przez meke..i filtry,kup to podstawa..Lapi ja teraz mam z ziaji sopot bursztynowa opalenizna balsam brazujacy relaksujacy ktory zdobyl laury 2009 za naj brazujacy balsamik..cena git i efekty sa jak z tych drogich!!!

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Carmen ja sobie chwale chanel teint innocence podklad i jako korektor ale ten w sloiczku zakrecany chanel viltumilare..a probowalam juz chyba wszystkiego..zalezy jaka masz cere ,ile latek itd..moja corka mishha i vichy np chwali..Guerlain jest tez swietny,Bourjois HEALTHY mix..tyle tylko ze ja lubie lekko rozswietlajace i nawilzajace..aaa i Even Bater Clinique

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cati co z licem??nic nie ruszyło???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 18:57   #186
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

ja osobiscie lubie jonhson&jonhson na noc, w rossmanie jest. Ma nieco lepszy zapach od tych innych drogeryjnych, moze dla tego ze jest na noc i dali jakies lepsiejsze nuty zapachowe.
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 18:58   #187
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

Gdzie sa wszystkie:mdl eje:
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 19:55   #188
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ja używam Rimel Lasting Finish jest tani, dobrze kryje, długo sie utrzymuje, cena jest ok, kwestia przyzwyczajenia do konsystencji. Miałam juz różne dobry też jest Vichy Dermablend ale jak dla mnie nie matuje dobrze. Sama popróbuj róznych...
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 23:16   #189
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

wiecie, kiedys slyszalam od kilku osob ze liren jestt b dobry, nawet pewna kosmetyczka mi go polecala...ale nie wiem, nie sprawdzilam.
__________________


Edytowane przez my_sensual_style
Czas edycji: 2010-04-23 o 23:25
my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 11:05   #190
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

Cati co z licem??nic nie ruszyło???[/QUOTE]

Poschodizło troche skórek ale pod nimi kolejna warstwa przebarwień.
Ja te plamiska muszę mieć mega głęboko.
Pewnie za mc wybiore się znowu na badanie lampą wooda.

Co to Lirene też słysząłam że ponoć jest dobry ale jak zobaczyłam go w rossmannie to jakos mnie nie urzekł i nie mogłam dobrac koloru były tylko 4.

A podobno rewelacyjny podkład beztłuszczowy jest z amwaya artistry. Kiedys miałam od nich szminke i była mega zajedwabista. Normalnie kosmos cudenko.

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2010-04-24 o 11:07
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 22:35   #191
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

dziewczyny ratujcie!!! zamowilam na alegro filtr ten z la roche, pisalam wczesniej do osoby wystawiajacej czy ten fluid jest barwiacy i do jakiego typu skory? osoba mi nie odpisywala caly dzien, a licytacja sie konczyla jakos ok 24 wiec zaryzykowalam i kupilam, potem mi odpisal ze jest nie barwiacy i do skory tlustej. Czy ja moge sie z tygo wymigac/ po co mi cos czego nie bede uzywala :/
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 08:44   #192
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

My_sensual zapytaj czy mozesz go zwrócić a jeśli nie to sama wystaw na all.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 13:34   #193
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie!!! zamowilam na alegro filtr ten z la roche, pisalam wczesniej do osoby wystawiajacej czy ten fluid jest barwiacy i do jakiego typu skory? osoba mi nie odpisywala caly dzien, a licytacja sie konczyla jakos ok 24 wiec zaryzykowalam i kupilam, potem mi odpisal ze jest nie barwiacy i do skory tlustej. Czy ja moge sie z tygo wymigac/ po co mi cos czego nie bede uzywala :/
Wymigac się możesz pod warunkiem że dogadasz się ze sprzedającym a może być ciężko bo ta osoba zapłaciła koszt za wystawienie przedmiotu i teraz allegro ponownie pobierze za sprzedaż tego przedmiotu. Ale próbować trzeba
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:07   #194
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

Sensual napisz ze pokryjesz koszta wystawienia aukcji to powinni sie zgodzic jezeli nie jak nie zaplacisz dostaniesz ostrzezenie od allegro ale nikt Cie nie zmusi do zaplacenia ..kazdemu moze sie zdazyc a jak nie odp do konca aukcji to na to sie powolaj ze kupowalas w ciemno..moze trafisz na ludzia o dobrym serduchu
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 16:59   #195
Alutka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hejka.... wreszcie jestem. Miałam troche spraw na głowie.Doszła moja neostrata HQ z sklepu estetyka w Czestochowie i powiem Wam ze ulotka wydaje mi sie podejrzana bo nie ma na niej wszystkich informacji takich jak na ulotce która czyalam w necie i w ogole jest na papierze do drukarek i to krzywo przyciętym, a tubka nie miała zabezpieczenia, ale moze wcale nie powinna miec Sam zel na twarzy to jak miód wyglada ,-nie jak miodzio-niestety! kleji sie i swieci a w dodatku ma lekko zółtawy kolor....no i zapach cebulowy. Smarowałam sie nim dwa razy na noc i na razie moja skóra nie reaguje. Catherine1980 czy Twoj zel tez taki jest? Na botox do Poz.to do salonu Apaza na Jezycach a ulicy to doladnie nie pamiętam. Kuzynkę na samarzewskiego odwiedzałam i razem sie wybierałysmy na lukrową chyba czy jakoś tak.Sprawdze to Ci napisze dokładnie Michell wOstr.na botox to na Kaliska.Cena w zaleznosci od kursu walut-czasami b.korzystna sprawdz na www.tbgabinet.pl
Alutka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 18:22   #196
dusiek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

Hej, ja jestem nowa tutaj, przesledzilam kilkanscie stron rozmow i bardzo bym prosila czy ktos moglby podac przyblizone wartosci zabiegu cosmelan i na czym to polega? Moja kolezanka uzywa cosmelan 2, nie jestem pewna czy byla najpierw na jakims zabiegu. Niestety nie znalam jej przed tym jak zaczela uzywac tych produktow a to juz troche trwalo wiec trudno mi jest ocenic rezultaty 'przed i po' ale cere ma fantastyczna. Zaproponowala ze da mi probke tego kremu ale staram sie byc bardzo ostrozna co maziam na twarz bo sie sama juz kilkakrotnie zmasakrowalam w przeszlosci takim 'a sprobuje co mi szkodzi'. Prosba, czy ten zabieg jest bezpieczny do tego aby go sobie samemu wykonac? Czy jest wykonywany tylko przez dermatologow? czy przez kosmetyczki rowniez? Ta maseczke nakladaja na iles (prawdopodobnie w zaleznosci od cery) godzin, jak sie ona nazywa? cosmelan 1? Czy ten produkt (znaczy cosmelan maseczka i/albo krem) jest dostepny tylko na recepte czy tylko w gabinetach? bo widzialam na allegro i kosztuje sporo ale opinie tez ma fajne wiec moze warto pomyslec... dzieki za odpowiedz
dusiek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 18:41   #197
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie!!! zamowilam na alegro filtr ten z la roche...
jak nie wybierzesz formy dostawy to ci nie wyślą ale dostaniesz ostrzeżenie i za drugim czy trzecim razem zablokują ci konto także uważaj! coś mi sie wierzyć nie chce żeby sprzedający się z tobą dogadał w końcu biznes to biznes heh ich nie obchodzą wymówki

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

dusiek1 hej
ja robiłam sama bez żadnych dermatologów ani kosmetyczek bo nie mam zamiaru płacić prawie tysiaka za nałożenie maseczki, maseczkę cosmelan 1 nakłada sie w zależności od fototypu skóry,nie trzeba żadnej recepty ,cosmelan ma właściwości wybielające i odmładzające bynajmniej tak piszą że rozjaśnia i odmładza chociaż ja tego odmłodzenia nie widzę ale piegów się pozbyłam (niestety tylko na jakieś trzy miechy)
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 19:10   #198
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ALUTKA76 ......................Moj a neostrata HQ miała zabezpieczenie mimo, że kupiłam na allegro ma lekko miodowy kolor, przeźroczysta, zapach raczej negatywny własnie może cebulowy...raczej nieprzyjemny, skóra ściągnięta jakbys nałozyła białko kurze na twarz. Poczekaj, rezultaty nie są widoczne od pierwszego razu, stosuje HQ już 2 tygodbie i plamy wyjasniały. Cierpliwości!!!

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Tak sosbie myślę, że gdyby nie antykoncepcja, inne leki hormonalne, antybiotyki oraz inne wynalzaki cywilizacji to żadna z nas nie maiłaby problemu z palmami, które stają się obsesją. Masakra moje Panie, a ja tak uwielbiam słonko co widac na załączonym obrazku...wakacje w Grecji

Edytowane przez agaqs
Czas edycji: 2010-04-25 o 19:07
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 20:36   #199
dusiek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

dusiek1 hej
ja robiłam sama bez żadnych dermatologów ani kosmetyczek bo nie mam zamiaru płacić prawie tysiaka za nałożenie maseczki, maseczkę cosmelan 1 nakłada sie w zależności od fototypu skóry,nie trzeba żadnej recepty ,cosmelan ma właściwości wybielające i odmładzające bynajmniej tak piszą że rozjaśnia i odmładza chociaż ja tego odmłodzenia nie widzę ale piegów się pozbyłam (niestety tylko na jakieś trzy miechy)[/QUOTE]


Hej, dzieki za podpowiedz .. tysiac mowisz, no to troche jest. I to jednorazowo sie stosuje najpierw ta maseczke tak? A stosowalas ten krem potem? Czy tylko maseczke sobie zrobilas?
dusiek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 09:18   #200
Alutka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziekuje agaqs troche mnie uspokoiłas .Moja neo.jest dokładnia taka jak opisałaś z tym ze ta ulotka no i ta tubka niezabezpieczona trochę podejrzane.... ale chyba nie mam podróby bo po dzisiejszej nocy moje lico delikatnie rozpromienione. A powiedz mi kochana czy jak jestem w pracy lub w domu to musze sie filtrowac jesli stosuje neo. na noc ? Oczywiscie jak wychodzę na powietrze to nakładam filtr.
Alutka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 09:37   #201
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Alutka76 Pokaż wiadomość
hejka.... wreszcie jestem. Miałam troche spraw na głowie.Doszła moja neostrata HQ z sklepu estetyka w Czestochowie i powiem Wam ze ulotka wydaje mi sie podejrzana bo nie ma na niej wszystkich informacji takich jak na ulotce która czyalam w necie i w ogole jest na papierze do drukarek i to krzywo przyciętym, a tubka nie miała zabezpieczenia, ale moze wcale nie powinna miec Sam zel na twarzy to jak miód wyglada ,-nie jak miodzio-niestety! kleji sie i swieci a w dodatku ma lekko zółtawy kolor....no i zapach cebulowy. Smarowałam sie nim dwa razy na noc i na razie moja skóra nie reaguje. Catherine1980 czy Twoj zel tez taki jest? Na botox do Poz.to do salonu Apaza na Jezycach a ulicy to doladnie nie pamiętam. Kuzynkę na samarzewskiego odwiedzałam i razem sie wybierałysmy na lukrową chyba czy jakoś tak.Sprawdze to Ci napisze dokładnie Michell wOstr.na botox to na Kaliska.Cena w zaleznosci od kursu walut-czasami b.korzystna sprawdz na www.tbgabinet.pl
Moja ulotka była na takim papierze jak wszystkie ulotki przy tabletkach. Tubka tez była zabezpieczona.
Poza tym reszta się zgadza. Żel jest koloru między białym a żółtym i strasznie lepki. Po obudzeniu włosy zawsze miałam przyklejone do czoła.
neo działa tylko powoli i ze spokojem nie będzie żadnego buraczenia tylko plamy będa powoli rozowiec i pozniej jasniec
powodzonka

mój cosmelan jest jakiś do D
u mnie za nałożenie maski chcą 1800 zł, paranoja

Szatanus jak Pigma?

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2010-04-26 o 09:40
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 10:01   #202
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Catiś ja u zywam Pigma co jakiś czas i tylko na plamki jak piegi ale teraz nie stosuję
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 10:05   #203
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

Hej, dzieki za podpowiedz .. tysiac mowisz, no to troche jest. I to jednorazowo sie stosuje najpierw ta maseczke tak? A stosowalas ten krem potem? Czy tylko maseczke sobie zrobilas?[/QUOTE]

najpierw się nakłada maseczkę na kilka godzin w zależności od fototypu a później smaruje się kremem 1 miesiąc 3 razy dziennie 2i 3 miesiąc 2 razy dziennie i od 4 miesiąca raz dziennie
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:28   #204
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Catiś ja u zywam Pigma co jakiś czas i tylko na plamki jak piegi ale teraz nie stosuję
Nie stosujesz bo słońce czy juz masz piekne wymarzone lico?
Ja wyglądam jak salamandra plamista nie obrażając salamdr
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:34   #205
osoba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

witam
wczoraj zamówiłam dermamelan 2 ...... i nie wiem czy dobrze zrobiłam???? boje się że sam der2 nie podziała a kasy troche kosztuje. mam problem z piegami.... zasmucila mnie wypowiedz dusiek 1 (.... ale piegów się pozbyłam (niestety tylko na jakieś trzy miechy)....) a ja kupujęc miałam taka nadzieje że się pozbede przebarwień już na zawsze
osoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 20:54   #206
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

Dziewczyny mam pytanko czy dermamelanjest silniejszy od cosmelanu? I moje drugie pytanie c to jest Pigma?
Jakie są Wasze opinie po zastosowaniu tych dwóch mazideł?

Edytowane przez AgNiESzKa00
Czas edycji: 2010-04-26 o 20:55
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 07:43   #207
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Dziewczyny ratunku!!!!

Pigma to Pigmanorm(nie chce nam się pisac całej nazwy)jest to krem wybielający.Ja nim rozjaśniam tylko plamki takie jak piegi bo na większe plamy(rozlane)stosowałam nanoplatyne.Cosmelanu i dermamelanu nie stosowałam

Cati chyba troche mi pigma pomógł bo jakoś nie rzucają mi się w oczypozatym mój pigma zmienił kolor na taki zielonkawy i boje się go dawać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 08:52   #208
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

przed chwilą w dzień dobry tvn mówili o niebezpiecznych kosmetykach które można kupić w internecie i pokazywali cosmelan mówili że jest dużo dobrych podróbek a później po nich trzeba leczyć twarz hmmm... czego oni nie zrobią żeby klientów do siebie przyciągnąć a podróbki były są i będą normalne najważniejsze żeby ze sprawdzonych źródeł kupować ja tam z gabinetu kosmetycznego kupuje niedługo kończy mi się ostatni słoiczek i nie potrzebuję ich pomocy ale to i dzięki wam bo podpowiedziałyście czym można zastąpić hydra vital
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 09:02   #209
Alutka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

SzatAnko tylko my dzisiaj od rana na placu boju? Gdzie pozostałe plamki? Czy stosujac neostrateHQ musze sie filtrowac w domu albo pracujac przed komputerem?

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

o jest i sucha1. No własnie te podróby ....sama mam wątpliwosci czy kupiłam to co zamawiałam....
Alutka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 09:33   #210
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Alutka zawsze trzeba się filtrować niestety a od kogo kupiłaś cosmelan?

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

aaaaaaaaa ty neo uzywasz zapomniałam

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

alutka widzę że z estetyki kupiłaś ja też na początku tam kupowałam ale coś tam właśnie dostałam nie zabezpieczone i wyglądało na używane także przestałam tam zamawiać
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.