Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-12, 16:41   #2221
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Może i ja się załapie:
1. Jak się opalasz - ciężko najpierw na czerwono Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy, szybko schodzi
2. Kolor oczu - niebiesko- zielono-szare ze złota obwódką. Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-j zdecydowana?
3. Piegi - brak
4. Cera - chłodny wpadający w róż. Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor- ciemny róż przechodzący w czerwony
5. Naturalny kolor włosów - orzechowy brąz, popielate?
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jest dość jasny róż
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? dobrze w zielonym, szarym, niebieskim, brązowym (ciemnym). źle w różowym, czerwonym, pomarańczowym
jociak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 17:10   #2222
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a czy mi moglby ktos pomoc? planuje pomalowac wlosy ale nie wiem na jaki kolor zeby wygladac jak czlowiek
1. Jak się opalasz - ciężko najpierw na różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy
2. Kolor oczu - jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą niebieska obwódkę, w srodku widoczne są zielone plamki . oprawa oczu (brwi i rzęsy) zdecydowana,ciemnobrązowa
3. Piegi - występują, to są złotawe ciepłe.
4.Cera- jasny,ciezko mi stwierdzic czy chlodny czy cieply.praktycznie sie nie rumienię,jesli jest to tylko z tradziku;/
5. Naturalny kolor włosów - ciemny.Odcien,cos kolo orzechowego brążu .Maja złotawo-brązowe refleksy.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze w zielonym,niebieskim,czarn ym,fioletowym,zle sie czuje w ognistych pomaranczach,rozach.
Dodaję zdjecia zeby bylo latwiej,trudno mi samej ocenic.tylko sie nie przestraszcie,bo dodaje bez makijazu
podbijam moglby ktos pomoc?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 17:53   #2223
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

dolaczam zdjecie... i jeszcze raz sie opisuje...mam prawie ze czarne wlosy...ciemnozielone oczy...podchodza czasami pod braz...brazowo-zlote refleksy we wlosach. opalam sie albo na czerwono albo na jasny braz. oprawa oczu jest jasniejsza od wlosow. nie wiem co jeszcze moge dopisac...dobrze sie czuje w czerwieni, bialym,fioletowym i pomaranczowym...a zle w niebieskim,brazowym, kremowym...
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 20:16   #2224
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez smiley Pokaż wiadomość
Lensky pewnie zima
dzieki
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 22:01   #2225
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To, szczerze mówiąc, moja pierwsza wypowiedź na forum :3 A zaczynam od tego, bo zawsze miałam duży problem z ustaleniem, jakim typem kolorystycznym jestem

1. Jak się opalasz - ciężko, źle reaguję na słońce. Na początku zawsze jestem czerwona, po pewnym czasie skóra nabiera lekko złotawego odcienia, który szybko schodzi.
2. Kolor oczu - w ciepłym świetle zielone z ciemniejszymi obwódkami i pomarańczowymi plamkami przy źrenicy. Przy bardzo ostrym świetle zmieniają kolor na stalowoszare, również z ciemniejszymi obwódkami. Oprawa oczu - ani jasna, ani ciemna brwi ciemniejsze od włosów.
3. Piegi - brak, niestety
4. Cera - bardzo jasna, blada, o różowym odcieniu, z fioletowo - zielonymi sińcami pod oczami
5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond z rudawymi refleksami
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - średni róż
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Najczęściej noszę czerń, szarości, fiolety, zielenie, ale też róże i czerwienie. Za to nie znoszę siebie w niebieskościach i żółtym.

Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant

Edytowane przez Srebrnousta
Czas edycji: 2009-06-16 o 20:42
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 09:51   #2226
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
To, szczerze mówiąc, moja pierwsza wypowiedź na forum :3 A zaczynam od tego, bo zawsze miałam duży problem z ustaleniem, jakim typem kolorystycznym jestem

1. Jak się opalasz - ciężko, źle reaguję na słońce. Na początku zawsze jestem czerwona, po pewnym czasie skóra nabiera lekko złotawego odcienia.
2. Kolor oczu - w ciepłym świetle zielone z ciemniejszymi obwódkami i pomarańczowymi plamkami przy źrenicy. Przy bardzo ostrym świetle zmieniają kolor na stalowoszare, również z ciemniejszymi obwódkami. Oprawa oczu - ani jasna, ani ciemna brwi ciemniejsze od włosów.
3. Piegi - brak, niestety
4. Cera - bardzo jasna, blada, o różowym odcieniu.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond z rudawymi refleksami
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasny róż
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Najczęściej noszę czerń, szarości, fiolety, zielenie, ale też róże i czerwienie. Za to nie znoszę siebie w niebieskościach.

Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź
srebrnousta widze ze jesteśmy tym samym typem
jociak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 10:38   #2227
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jociak Pokaż wiadomość

srebrnousta widze ze jesteśmy tym samym typem
Na pewno? W moich oczach nie znajduję niebieskiego, a rumienię się bardzo, bardzo delikatnie - na różowo oczywiście Poza tym bardzo dobrze mi w czerwieniach... Próbowałam kiedyś sama ustalić, jakim typem jestem i nic z tego nie wyszło, bo chyba jestem jakąś dziwną mieszanką
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 16:05   #2228
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Na pewno? W moich oczach nie znajduję niebieskiego, a rumienię się bardzo, bardzo delikatnie - na różowo oczywiście Poza tym bardzo dobrze mi w czerwieniach... Próbowałam kiedyś sama ustalić, jakim typem jestem i nic z tego nie wyszło, bo chyba jestem jakąś dziwną mieszanką
W moich oczach każdy widzi to co chce zobaczyća do czerwonego mam uraz z młodości, który powoli staram się przełamac
jociak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:11   #2229
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jociak Pokaż wiadomość
W moich oczach każdy widzi to co chce zobaczyća do czerwonego mam uraz z młodości, który powoli staram się przełamac
No cóż, znajdują się osoby, które twierdzą, że moje oczęta są niebieskie... Ale kto by im tam wierzył
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:37   #2230
ewelinamrozek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Czy mogę prosić o pomoc?

1. Opalam się bardzo szybko na brązowy kolor
2. Ciemne oczy, brązowe. Oprawa ciemna ale nie "ostra" (tzn. nie mam grubych brwi, rzęs itd)
3. Piegów brak, chociaż czasem od słońca wyskakują brązowo-złote
4. Bardzo rzadko się rumienię, jak już na czerwono:/
5. Włosy ciemny brąz, gęste i kręcone
6. Usta raczej czerwone lub koralowe
7. Bardzo dobrze czuję się w czerni, zieleni, żółci, szarościach i fiolecie.

Z góry dziękuje
ewelinamrozek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 20:52   #2231
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko[dość powoli, z poczatku ciężko
Odcień opalenizny jest ciepły raczej tak. wpierw na różowawo, potem cieply odcien, ciemniejszy do mojego naturalnego, jednak nigdy "brąz"

2. Ciemne oczy, brązowe. W kolorze czekoladowym, cieplym. Ciemne brwi (ciemniejsze od wlosw), jednak nie grube, rzesy rowniez nie grube, brazzowe, ajsne rpzy koncach

3. brak piegow

4. cera jasna, odcien leko zółtawy, ziemisty; rumienię się na różowo

5. wlosy : w dziecinstwie jasny blond, potem ciemny, ściemniały się aż do średniego brązu

6. usta - cieply różowy kolor

7. Hmm... Lubię chodzić ubrana w czerń, turkusy, ostatnio czerwień, biel, fiolet, ciemna (butelkowa) zieleń.

Z góry bardzo dizękujję
Edit: zdjęcie w avie to ja, ale nie sugerujcie się zbytnio, bo trochę przesterowalam kolory (zwiekszylam kontrast, wiec oczy, wlosy brwi, ciemniejsze)
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2009-06-13 o 20:53
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 21:05   #2232
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
No cóż, znajdują się osoby, które twierdzą, że moje oczęta są niebieskie... Ale kto by im tam wierzył
Do moich znajomi już ułożyli teorie od czego zależy kolor moich oczu
__________________
jestem diablik na dnie szklanki... trzeba mnie wypić do dna...

Zobacz fotoblog

jociak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 21:13   #2233
jadore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Ciężko, najpierw na różowo pożniej jest to taki ciepły brąz.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?.
Oczy jasne, zielone z ciemną obwódką. Oprawa oczu raczej jasna


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy?
raczej jasna, a w jaki klor wpada to nie wiem będzie na zdjęciu

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Za malucha słomiany blond teraz średni albo ciemy blond


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Wydaje mi się ze jasny rózowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepiej czuje się w czerni, brązach i khaki. A nie znosze siebie w chłodnych odcieniach rózu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00300.jpg (15,4 KB, 18 załadowań)
jadore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 22:35   #2234
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To ja też poproszę o pomoc:
1. Jak się opalasz - raczej szybko, od razu na brązowo. W Polsce zazwyczaj używam olejka z filtrem 4 i w zupełności mi to wystarcza, żeby się nie poparzyc.
2. Kolor oczu - zielone, chociaż czasami bardziej piwne, albo jasno brązowe. W dowodzie mam wpisane zielone
Oprawa oczu - ciemna brwi ciemniejsze od włosów.
3. Piegi - brak
4. Cera - jasna, blada, zazwyczaj sińce pod oczami, trochę przebarwień i wągrów.
5. Naturalny kolor włosów - brązowe, tylko ostatnio jakiś taki to jest szary brąz, kolor jak na tym zdjęciu http://img239.imageshack.us/img239/7189/g9ta.jpg
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - raczej ciemny, przebija przez większośc jasnych szminek.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Często noszę czarne bluzki, choc mama mi mówi, że źle w nich wyglądam - jeszcze bladziej i smutniej. Lubię brązy i ostatnio zielony. A najbardziej jestem zrażona do błękitnego, czy takiego jasno różowego, choc beż lubię

No i właśnie strasznie jestem ciekawa w jakich kolorach powinnam chodzic. Niedawno zaczęłam w beżach i szarościach, ale trochę się zastanawiam czy nie lepiej postawic na żywsze barwy, malinowy czy musztardowy Poradźcie
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 16:17   #2235
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja też bardzo bardzo proszę o określenie mojego typu urody:
1. opalam się dość szybko na różowo (efekt wczorajszego opalania - zdj.1), odcień opalenizny jest taki przykurzony
2. oczy - bardzo jasne, oprawa ciemna(zdj2 i 3 -w słońcu i w cieniu)
3.piegi - na ciele mało, ale na rękach i twarzy sporo, raczej szaro-brązowe
4. cera bardzo jasna, blada, problem ze strefą T
5. kolor włosów- średni brąz (mysi, bez wyrazu)
6. usta - dość jasne
7. lubię kolory: czarny, fiolet, ciemny brąz, zieleń
nie lubię pomarańczowego, żółtego, różowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00254.jpg (74,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00267.jpg (104,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00269.jpg (115,0 KB, 11 załadowań)
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:33   #2236
praszczur
Raczkowanie
 
Avatar praszczur
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja również bardzo prosze o pomoc, próbowałam sama ale wydaje mi się że nigdzie nie pasuje
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Od kilku lat używam filtrów, ale kiedy zdarzało mi się opalać to na początku na różowo ale różowy przechodził w brąz. Opalam się dosyć szybko.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Dosyć intensywnie zielone, czyste. Oprawa oczu bardzo intensywna (grube, czarne, gęste rzęsy, gęste brązowe brwi)


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie występują

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
To pytanie jest dla mnie najtrudniejsze bo ciężko mi to stwierdzić. Na pewno nie jestem blada, cera ma ciepły odcień, rumienie się rzadko ale jak już to na czerwono. Pod oczami mam niebieskie cienie (prześwitujące żyłki)


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemne, brązowe włosy ze złotymi przebłyskami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Dosyć nasycony, różowo-czerwony.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię czerń i fiolet, podobno ładnie mi w trawiastej zieleni i w intensywnej, pomidorowej czerwieni.

Edytowane przez praszczur
Czas edycji: 2009-06-16 o 17:17
praszczur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 11:54   #2237
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam. Jeszcze do niedawna byłam przekonana, że jestem "zimą", ale teraz zaczęłam mieć co do tego wątpliwości. Pomożecie mi je rozwiać?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? Opalam się od razu na kolor brązowy.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)
Trudno powiedzieć. W zależności od światła wydają się szare, zielone bądź szaro-niebieskie. Oprawa oczu jest ciemna.
3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Zdecydowanie złotawe.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy?
Nieopalona wygląda dokładnie tak jak wizażanki Jadore, która wkleiła zdjęcie kilka postów wyżej.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Średni brąz (latem)/ciemny brąz (zimą)
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Są różowo-czerwone.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Bardzo dobrze czuję się w "brudnym różu" oraz zdecydowanych, żywych barwach, natomiast najgorzej w brązie i zieleni. Jednak na to nie zwracajcie uwagi, bo gdy miałam blond włosy intensywne kolory mnie przytłaczały, a w przydymionych barwach czułam się dobrze.

EDIT: Dodam, że w teście na makijaz.net.pl zawsze wychodzi mi zima, natomiast na moda.na14.pl czasem jestem zimą a czasem jesienią i właśnie gdybym sama miała określic typ urody to chyba uznałabym, że jestem typem zima-jesień gdyby nie to, że typy ciepłe nie mogą mieszac się z zimnymi i na odwrót.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2009-06-28 o 20:58
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:03   #2238
Andzia93
Raczkowanie
 
Avatar Andzia93
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 304
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - opalam się bardzo szybko na brąz
2. Kolor oczu - i tu jest właśnie problem - jakby mieszanka piwnego z zielonym - jednak bardziej przewaga piwnego.
3. Piegi - mało

4. Cera - hmm.... nie jestem blada ani mocno ciemna - taka średnia

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brązowy

6. Kolor ust - jasny, różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze
Trudno powiedzieć - czerń i biel

Dla ułatwienia dorzucam kilka moich zdjeć - żeby nie było, nie maluje sie wcale
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (26,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 3.jpg (31,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 2.jpg (30,3 KB, 20 załadowań)
__________________
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to o czym inni tylko marzą.
Andzia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 21:09   #2239
Ladzia_15
Wtajemniczenie
 
Avatar Ladzia_15
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 404
GG do Ladzia_15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Jaki jest moj typ?? Wiosna? A moze jakas uposledzona jesien?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Przeważnie opalam na się brązowawe odcienie - czasem tylko na lekko czerwono /po większej dawce promieniowania :P/ jednak szybko brżzowieje /jeden dzień i po sprawie/.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)
Oczy mam ogolnie zielonkawe, z ciemniejsza obwodka i brazowymi plamkami blizej zrenicy. Oprawa oczu - wydaje mi sie ze dosyc delikatna
3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Tylko na wakacjach - dosyc delikatne, brazowawe.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy?
Wydaje mi sie ze dosyc bladawa jestem Ciezko mi określic.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Naturalnie mam wlosy koloru ciemny blond/jasny braz - taki mysi kolorek.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Cieply, koral.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuje sie zarówno w zywych kolorach Ostatnio do moich faworytów należy niebieski, od zawsze lubuje zielenie. Nie przepadam za burymi kolorkami (nijakie brazy itd.).

Pierwsze zdjecie - chyba najbardziej naturalny kolor wlosow
Drugie - jeden z wielu odcieni czerwieni/rudosci wyprobowanych na mojej lepetynie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

<--------Moja kreskówkowa idolka.

Edytowane przez Ladzia_15
Czas edycji: 2009-11-06 o 11:25
Ladzia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 11:09   #2240
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się bardzo wolno, raczej ciężko <jeśli jestem na słońcu dłużej niż pół godziny - spalam się na raka; jeśli stopniowo zwiększam czas przebywania - opalam się wolno, łagodnie, nigdy mocno, taki lekki złoty kolorek, nigdy chłodny.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy mam ciemnoniebieskie, na zdjęciu może to nie tak widać, CHŁODNY odcień, co mnie trochę dziwi, bo wszystko inne raczej takie...pomarańczowe tęczówki maja tę charakterystyczną obwódkę, nie ma plamek. brwi i rzęsy raczej jasne, takie brązowawe.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Mama duuuużo piegów, zawsze złote ciepłe. na ciele piegów brak.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy?


tutaj mam najwiecej problemow z okresleniem, POMOŻECIE. sama nie umiem się określić chyba ciepły odcień, jasna cera.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Kiedy byłam dzieckiem, miałam POPIELATE włosy potem w wieku ok 14 lat zaczęły pojawiać sie złote przebłyski. farbowałam na złity blond, żeby je podkreslic. teraz odrosty...nie wiem, OCEŃCIE I POMÓZCIE

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
mdły, bardzo jasny.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Odkąd farbuje włosy na czarno albo ogólnie na jakieś ciemne kolory, dobrze czuje sie w czarnym i wszystkich ciemnych odcieniach niebieskiego i fioletu. kiedy miałam jaśniejsze włosy <naturlane też> bądź z tymi odrostami, zauważyłam,że pasuje mi zieleń trawy <ale nie seledyn> - choć nienawidze wszelkiej zieleni w ubraniu.
czerwony
fuksja
wszelakie połączenia z czarnym

nienawidze białego, żóltego <pomarańczowy lubie>, NIENAWIDZE BRĄZÓW PASTELI I SZAROŚCI, czuje sie taka przeciętna i nijaka.

pomocy plis

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-07-02 o 12:16 Powód: Na prośbę autorki wpisu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:09   #2241
Fefka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się szybko, na czerwono, później opalienizna przechodzi w leciutki brązik( ale bardzo leciutki). Odcień opalenizny jest ciepły.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Kolor ciemny morski (dziwny :P) z obwódką bursztynową. Oprawa oczu jasna, ale rzęsy maluję, a brwi farbuje henną.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi zdecudowanie ciepłe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Odcień skóry to chyba róż, rumienię się chyba na czerwono :P

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciepły blond.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
usta mam mocno czerwone.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię kolor czarny, fioletowy, brązowy, khaki. Podobno dobrze mi w niebieski, turkusowym.

Proszę napiszcie jaki mam typ urody
Fefka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 22:32   #2242
Antentenne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 982
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Czy ja też mogłabym prosić o pomoc?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Ciężko zdecydowanie, na czerwono, nie chce brązowieć...

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy zielone, na końcach ciemniejsze, przy źrenicy troche takie żółto-brązowawe. Rzęsy ciemne, brwi dość mocne, ciemne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Raczej szaro-brązowe, ale nie jestem pewna

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera blada, odcień chłodny (ogólnie taka 'zimna' jest), rumienię się chyba bardziej na różowo. Mam cerę naczynkową.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Brąz, ciemny, chociaż na wierzu są w cieplejszym odcieniu (sprawa słońca pewnie). Nie licząc tych róznic spowodowanych rozjaśnieniem, raczej nie mają szczególnych 'przebłysków'...

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta dość jasne, chłodno-rózowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Lubię brązy, zielenie, czerwień, aczkolwiek w czerwonym czasem czuję się źle (zalezy od odcienia). Ostatnio przekonałam się również do granatu, natomiast nie lubię jasnego niebieskiego, pomarańczowego i fioletu. Lubię także czerń i biel, ale białe rzeczy ubieram rzadko, bo podkreslają moją 'bladość'. Czarne chyba tez to robią, więc próbuję z innymi kolorami.

Proszę o poradę
__________________

Zawsze się o coś martwię. Taka już moja natura. Gdybym się nie martwiła, bardzo by mnie to martwiło.


Pisz do mnie Ante, będzie krócej
Nick przypadkowy - nawet nie pytaj, dlaczego taki - czarna magia

Edytowane przez Antentenne
Czas edycji: 2009-06-27 o 22:37
Antentenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 18:21   #2243
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To i ja proszę o radę

1. Jak się opalasz ?
Raczej ciężko się opalam, na czerwono, dopiero po kilku sesjach na słońcu moja skóra brązowieje opalenizna bardziej szaro-beżowa


2. Kolor oczu -
Jasne , zielone , ciemniejsza obwódka, kolor czysty bez plamek czarne brwi i rzęsy

3. Piegi - brak


4. Cera -
skóra jasna , wpada w róż, rumienie się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - naturalnie ciemne ale takie mysie


6. Kolor ust - nasycona czerwień


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
nie przepadam za pastelami raczej ich unikam, nosze ciemne nasycone kolory


Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2009-06-28 o 18:23
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 19:34   #2244
smietaniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się dość szybko, na czerwono. Odcień opalenizny jest złotawo-brazowawy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oprawa oczu jest zdecydowanie ciemniejsza. Kolor oczu jest hmmm jasny, coś miedzy zielenią, a kolorem siwym. Tęczówki maja ciemniejszą obwódkę.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie wystepują.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Jesli się rumienię, to bardziej na rózowo. Odcień skóry jest bardziej ciepły brzoskwiniowy.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny. Przebłyski raczej mysie.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

brzoskwinia.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w czerwieniach, fioletach, czerni i zieleni.

odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
smietaniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 22:46   #2245
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Najpierw na lekko różowo, ale bez poparzeń. Później minimalnie ciemnieje. Nie opalam się. Opisuje doświadczenia gdy słonko złapało mnie np w autobusie.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


W świetle dziennym jasne. W sztucznym dość znacznie ciemnieją. Kolor raczej szaro-niebieski z żółtymi plamkami-obwódkami. Czasami przez to widoczne jako zielone.
Oprawa oczu brązowa. Dość widoczna

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi na kościach policzkowych i nosie. Raczej żółtawo-złote. Prawie niewidoczne w zimie.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Jasna. Raczej z różowymi tonami. Rumieńce różowo-brzoskwiniowe.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


Kiedyś miałam ciemny blond. Teraz ściemniały. Coś pomiędzy kasztanem, a brązem ze złotymi przebłyskami widocznymi na słoncu. Na zdjęciu podkolorowane jeszcze resztkami rudej chny

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


Naturalnie różowe. Kolor średnio intensywny, ale widoczny.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Trudne pytanie Lubię czarny, szary, ciemno zielony, ale nie wiem czy jest mi w nich dobrze. Wydaję mi się, ze nie ładnie mi w przybrudzonych pastelach i bardzo intensywnych kolorach.


Dodaje zdjęcie w nadziej, że to coś pomoże. Ja jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o kolorystykę. Nie wiem które odcienie są ciepłe, a które zimne. Może z waszą pomocą zacznę dostrzegać różnicę.
Bardzo proszę o porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo1.jpg (91,7 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez Ghost19
Czas edycji: 2009-06-28 o 22:47
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 05:06   #2246
mimilollypop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez smietaniak Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
opalam się dosyć szybko, opalenizna ma ciepły kolor-złotawo-brązowy



2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
mam ciemne oczy- to jedno jest pewne kolor?-hm.. w zalezności od oświetlenia wydają się piwne, brązowe nawet zielone. oprawę mam ciemną lecz nie czarną.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie wystepują.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
rzadko się rumienie jednak jeśli juz to na różowo. hm... ogólnie mam jasną karnację, jednak tak jak wspomniałam szybko się opalam więc nie chodzę raczej blada..

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

ciemny brąz ze złotymi refleksami

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
ciepły różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

nie ma raczej takiego koloru. we wszystkich kolorach mi jest dobrze z wyjątkiem odcieni brązu i pomarańczowego, oliwkowy też mi nie za bardzo pasuje..

odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
aa.. i ogolnie jak robiłam takie testy jaki mam typ urody, nie wyszedł żaden.. muszę być chyba jakimś wyrzutkiem natury..xd
mimilollypop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 06:14   #2247
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

heej ;* mam pytanko
sa wakacje to siee opalamy
byłam na basenie ale oczywiscie ciagle jak nie burza to deszcz ale troche mnie złapało
tylko na inny kolor
moj kuzyn: zawsze jest taki ciemny (w sensie ze opalony...i w tym drugim sensie tez z reszta;p)a gdy kolo niego stoje to mamy zupelnie inny rodzaj opalenizny xD
on sie opala na taki ciemny brąz wchodzący w czerwień a ja na brąz ale przy nim wydaje sie jakby wchodził w żółt/szary
jak sie opalają południowe zimy :P jest jakas reguła co do koloru ? xD
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you

Edytowane przez smiley
Czas edycji: 2009-07-01 o 06:17
smiley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:00   #2248
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

A zna ktos jakies fajne opisy odnosnie ubioru, kolorystyki dla danego typu kolorystycznego?
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 23:55   #2249
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dobby Pokaż wiadomość
Champs - dokładnie o to mi chodzi, blada cera etc.
Ślicznie dziękuję za pomoc
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 10:20   #2250
Agulek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 37
GG do Agulek1990
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

I ja poproszę o zdefiniowanie mojego typu "urody" ;p
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się na czerwono, dość ciężko, skóra stopniowo uzyskuje lekki brąz, ale na pewno nie złocisty;/

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Kolor oczu - niebieski(trochę podchodzi pod szary), jasna oprawa oczu.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Brak


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
jasna, chyba oliwkowa (od zawsze mam problem ze zdefiniowaniem tego;p)

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalny kolor to ciemny blond z przebłyskami (kurczę, sama już nie pamiętam;p)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Jasny różowy, ciepły

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię turkus, czerń, zieleń. Unikam bieli i żółci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0312.jpg (26,4 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez Agulek1990
Czas edycji: 2009-07-06 o 10:24
Agulek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.