Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 20:25   #2341
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny prosze o pomoc.Chce mieć popielaty ciemny blond,ale dzisiaj fryzjerka walneła mi chyba coś z 7.o L'oreala. Zostawiła tylko jasne pasemka na górze. Nienawidze tego rudego odcienia.
Doradźcie jaki kolor teraz zrobic i kiedy najwcześniej po tym farbowaniu moge iśc na następną wizyte aby nie zniszczyć włosów.
Z góry dzięki na odpowiedź .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3284.jpg (30,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3289.jpg (26,8 KB, 51 załadowań)
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 06:50   #2342
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mi się podoba co masz na głowie. Jakby włosy od słońca rozjaśnione. Jak dasz na to coś innego to przykryje te pasemka. Chyba że dasz jakiś mega-jasny kolor, ale wtedy pasemka mogą wyjść siwe, niebieskie albo zielone. Teraz, w lecie zostawiłabym jak jest (bo jest ładnie) a jak będziesz mieć swój odrost to możesz zrobić np. 7.11 Majirel po całości.
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:21   #2343
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no pewnie ze jest dobrze.. i chłodno
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:47   #2344
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dzieki za odpowiedź
Uwieżcie mi dziewczynki,że chłodny kolor to nie jest,moze aparat tak zrobił zdjęcie.Poczekam ok. trzech tyg i walne sobie ten 7.11.
Mam nadzieje,że nie wyjdzie zieleń.
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 14:05   #2345
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

kurde shade mi potrzebna! :P jutro farbuje włosy i kurde nie wiem czy 6% czy 3
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 14:46   #2346
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
kurde shade mi potrzebna! :P jutro farbuje włosy i kurde nie wiem czy 6% czy 3
Jak Majirel to 6%. Czytałam na takiej jednej stronce dla fryzjerów pracujących na L'Orealu, że tej farby nie powinno się używać z inną wodą niż 6%, bo:
- może wyjść ciemniej i mieć mniejszy refleks
- szybciej się spierze.
Jeśli to Richesse to - 2,7%.
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:17   #2347
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
kurde shade mi potrzebna! :P jutro farbuje włosy i kurde nie wiem czy 6% czy 3
Jestem!! Z 6% robiłam!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 19:56   #2348
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Drogie Wizażanki

Proszę o podpowiedź - jakiś czas temu miałam rude włosy (ale nie mocno rude, tylko bardziej naturalne), potem u fryzjera wróciłam do swojego popielatego brązu, ale niestety w miarę mycia prześwitują delikatnie ciepłe refleksy, których chcę się pozbyć. No i mam problem z wyborem farby i odcieniem - czy lepszy będzie Matrix Colorsync 4A, czy Loreal Richesse oszroniony kasztan, czy może Majirel 6.1 lub 5.11? Włosy farbowałam z 2 miesiące temu, są w dobrej kondycji, ale nie wiem czy farbowanie Majirelem to dobry pomysł. Z góry dziękuję za pomoc
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 18:49   #2349
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki

Proszę o podpowiedź - jakiś czas temu miałam rude włosy (ale nie mocno rude, tylko bardziej naturalne), potem u fryzjera wróciłam do swojego popielatego brązu, ale niestety w miarę mycia prześwitują delikatnie ciepłe refleksy, których chcę się pozbyć. No i mam problem z wyborem farby i odcieniem - czy lepszy będzie Matrix Colorsync 4A, czy Loreal Richesse oszroniony kasztan, czy może Majirel 6.1 lub 5.11? Włosy farbowałam z 2 miesiące temu, są w dobrej kondycji, ale nie wiem czy farbowanie Majirelem to dobry pomysł. Z góry dziękuję za pomoc
Więc tak:
- Matrix Colorsync 4A to naturalny popiel. Ale uwaga - wyjdzie ciemny brąz (może wyjść bardzo ciemny). Poza tym robiłam kiedyś 6A i wcale nie był mocno popielaty, nie błyszczał też jakoś specjalnie.
- Loreal Richesse oszroniony kasztan czyli 5.15 brąz popielato-mahoniowy -może dodać jakiegoś połysku mahoniowego. Najłagodniejsza z wymienionych.
- Majirel nie powinen Ci "zaszkodzić" - 6.1 wyjdzie jak średni brąz a 5.11 jak ciemny brąz. Dwie jedynki po kropce oznaczają pogłębiony popiel.
Więc zależy na jak ciemnym odcieniu Ci zależy. Zawsze radzę zrobić próbkę na pasemku przed farbowaniem.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Aha i jeśli czytałaś to forum to wiesz też że wynik zależy od koloru tych ciepłych prześwitów jakie masz teraz - jeśli są miedziane to użyj popielu, jeśli bardziej złote to coś co ma 2 po kropce (czyli fiolet).
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 19:54   #2350
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Coco dziękuję bardzo za pomoc

W takim razie z Colorsync chyba zrezygnuję i zaaplikuję Majirel 6.1, bo 5.11 na pewno wyjdzie mi bardzo ciemny (włosy mi nadzwyczaj szybko i dobrze kolor łapią). Szkoda, że Richesse nie ma jednoznacznie popielatych kolorów - przypomniałam sobie, że kilka lat temu miałam na głowie zmrożony kasztan i kolor długo się utrzymał, a włosy były po farbowaniu w super kondycji. Ale i to Loreal i to Loreal więc powinno być ok
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 07:39   #2351
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Pokaż wiadomość
Coco dziękuję bardzo za pomoc

W takim razie z Colorsync chyba zrezygnuję i zaaplikuję Majirel 6.1, bo 5.11 na pewno wyjdzie mi bardzo ciemny (włosy mi nadzwyczaj szybko i dobrze kolor łapią). Szkoda, że Richesse nie ma jednoznacznie popielatych kolorów - przypomniałam sobie, że kilka lat temu miałam na głowie zmrożony kasztan i kolor długo się utrzymał, a włosy były po farbowaniu w super kondycji. Ale i to Loreal i to Loreal więc powinno być ok
Nie ma sprawy. Jeśli chcesz zimny Richesse to 5.12 borówkowy kasztan (popiel i fiolet dla zneutralizowania pomarańczki i złotka), no i 6.2 jeżynowy kasztan.
Sama się czaję na ten 5.12, na palecie wygląda super, ale nie mogę się zdecydować czy zrobić jaśniejsze (czyli jakaś 6-tka) czy ciemniejsze (5-tka)
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 07:50   #2352
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

CzyMajirel nie niszczy wam włosów? Skoro jest woda 6% i chyba jeszcze amoniak to musi strasznie wysuszać.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 14:16   #2353
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
CzyMajirel nie niszczy wam włosów? Skoro jest woda 6% i chyba jeszcze amoniak to musi strasznie wysuszać.
Pewnie, że w jakimś stopniu niszczy...
Tak jak opalanie niszczy skórę, alkohol-wątrobę, palenie - płuca, oglądanie telewizji albo czytanie - oczy .
Ale "każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma..."
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 08:57   #2354
megan79
Raczkowanie
 
Avatar megan79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
kurde shade mi potrzebna! :P jutro farbuje włosy i kurde nie wiem czy 6% czy 3
Mini i jak wyszły włoski?Ja też jak robiłam tą farbą co Shade to brałam 6% i wyszły ciemne,zdecydowanie.Teraz po wakacjach wypłukały się i pewnie będę próbowała nakładać 7.1,bo mi ciagle jaśniejszy odrost wychodzi.
megan79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 13:58   #2355
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a jak wy to dziewczyny robicie że popiel wam się trzyma? Bo ja po farbowaniu mam zawsze ładny zimny odcień a po 2-3 myciu jakiś ciepły karmel
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 16:53   #2356
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Wcale się nam nie trzyma! Dlatego szukamy i szukamy!!

Ja teraz przeglądam jednak wszystko co nie ma w sobie amoniaku...
Mimo wielu zalet Allwaves martwię się o włosy... Wolałabym coś łagodnego, bo ja muszę farbować średnio co 3 tygodnie!!!! Mógłby być więc nawet i szampon... Ech...

Coco odradza Matrixa ColorSync 6A a na ten się czaiłam Na palecie jego szarość aż biła chłodem po oczach...

Myślę ewentualnie jeszcze o Welli Color Touch... Też łagodna... Ale popielu tam jak na lekarstwo...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 17:14   #2357
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

wlosy..? po zmyciu ciemny braz piekny... zimny ale nie bury jak po majirel.. teraz jasny braz zdecydowanie za jasny wiec musze na 5 poziom przeskoczyc.. farba w sobie nie taka zla ale znowu u nasady rudawy;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 08:39   #2358
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Czytam sobie Wasz wątek od dawna. Kiedyś byłam wielką fanką zimnego blondu. Niestety wykończyłam moje włosy rozjaśniaczami i płukankami, postanowiłam o nie zadbać i zafarbowałam na brąz, raczej ciemny. I jakoś nagle wolałam się w ciepłych, mahoniowych odcieniach. Nosiłam brązik 3 lata i znowu mi odwaliło, zrobiłam dekoloryzację. Szybko jednak zrezygnowałam z bardzo jasnego blondu, wolę taki średni. I cały czas farbuję profesjonalną Wellą. Mimo iż wróciłam do blondu, już mi się nie podobają blondy zimne, wolę się w ciepłych. Ostatnio zrobiłam jednak Color Touch z Welli 8/71 ( brązowo popielaty jasny blond ), wyszedł ciemno i jak dla mnie bardzo chłodno. A ja chcę ciepły, więc pewnie następnym razem wezmę 8/07 Kolestona. Ale odnośnie tego co napisała Shade, rzeczywiście w palecie Color Touch jest mało chłodnych odcieni, ale te x/71 wychodzą według mnie b. chlodno.

Ps. Zdjęcie 1 i 2 przed nałożeniem 8/71, 3,4,5,6 po. A na ostatnim zdjęciu kolor jaki bym chciała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosiary 037.jpg (155,4 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosiary.jpg (102,0 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08.2009 050.jpg (168,6 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (108,3 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (100,4 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (67,4 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica-alba.jpg (30,0 KB, 63 załadowań)
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 08:58   #2359
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Wcale się nam nie trzyma! Dlatego szukamy i szukamy!!

Ja teraz przeglądam jednak wszystko co nie ma w sobie amoniaku...
Mimo wielu zalet Allwaves martwię się o włosy... Wolałabym coś łagodnego, bo ja muszę farbować średnio co 3 tygodnie!!!! Mógłby być więc nawet i szampon... Ech...

Coco odradza Matrixa ColorSync 6A a na ten się czaiłam Na palecie jego szarość aż biła chłodem po oczach...

Myślę ewentualnie jeszcze o Welli Color Touch... Też łagodna... Ale popielu tam jak na lekarstwo...
a ja już myślałam że tylko ja mam taki problem, już mi trochę raźniej Właśnie też sobie pomyślałam że przydałaby się jakaś popielata szamponetka i wtedy koloryzować co tydzień dla utrzymania koloru, ale jeszcze się na taką nie natknęłam...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 09:49   #2360
zoska86
Raczkowanie
 
Avatar zoska86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

popielata szamponetka... a może krem nutrisse z garniera? ostatnio (2 miesiące temu) robiłam sobie garnierem z blondu na 40 - ciemny szatyn i dopiero teraz widać gdzieniegdzie jaśniejsze pasma także zamierzam znowu farbnąć za jakiś tydzień. A powiem szczerze że włoski miałam super po farbowaniu. Wszyscy znajomi powiedzieli mi ze sliczne wlosy mam po tej farbie, bo przed to mialam takie lichutkie, zciorane rozjasniaczami. a teraz odrzyły w brązie i jak narazie zdecydowanie przy nim zostanę.

właśnie się zastnawiam czy znowu robić ciemny szatyn czy może z garnier colour naturals jasny brąz zrobić, tylko nie wiem czy mi złapie czy moje włoski nie są ciemniejsze troszeczkę od niego, ale wygląda na popielaty także pasowałby mi

fotki kolorków poniżej 1. jasny braz i taki bym chciała teraz farbnąć a 2. ciemny szatyn - z blndu złapał wszystkie włoski i dokłądnie miałam taki jak na opakowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jasny braz.jpg (18,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciemny szatyn.jpg (22,0 KB, 34 załadowań)
zoska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 11:14   #2361
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zoska86 Pokaż wiadomość
popielata szamponetka... a może krem nutrisse z garniera? ostatnio (2 miesiące temu) robiłam sobie garnierem z blondu na 40 - ciemny szatyn i dopiero teraz widać gdzieniegdzie jaśniejsze pasma także zamierzam znowu farbnąć za jakiś tydzień. A powiem szczerze że włoski miałam super po farbowaniu. Wszyscy znajomi powiedzieli mi ze sliczne wlosy mam po tej farbie, bo przed to mialam takie lichutkie, zciorane rozjasniaczami. a teraz odrzyły w brązie i jak narazie zdecydowanie przy nim zostanę.

właśnie się zastnawiam czy znowu robić ciemny szatyn czy może z garnier colour naturals jasny brąz zrobić, tylko nie wiem czy mi złapie czy moje włoski nie są ciemniejsze troszeczkę od niego, ale wygląda na popielaty także pasowałby mi

fotki kolorków poniżej 1. jasny braz i taki bym chciała teraz farbnąć a 2. ciemny szatyn - z blndu złapał wszystkie włoski i dokłądnie miałam taki jak na opakowaniu.
Wszystko super, ale nie ufam farbom drogeryjnym. Zawsze spierają się na rudo!!

Ismenka - ja robiłam kiedyś Kolestonem 5/71... Nie wyszedł mi zimno. Miał wręcz kasztanową poświatę, może więc brązy wychodzą inaczej niż blondy...

Agusiajnw - popielata szamponetka? To byłby cud!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:05   #2362
zoska86
Raczkowanie
 
Avatar zoska86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja to się nie znam na farbowaniu domowym bo to o którym powyżej pisałam było moim pierwszym, takto zawsze byłam u fryzjera na zabiegach koloryzacji.

tyle że te drogeryjne są łatwiejsze w użyciu wydaje mi się.

To co Ty Shade robiłaś allwaves to co trzeba kupić oprócz farby? i jakie proporcje żeby wszystko idealnie wyszło...?
zoska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:21   #2363
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zoska86 Pokaż wiadomość
ja to się nie znam na farbowaniu domowym bo to o którym powyżej pisałam było moim pierwszym, takto zawsze byłam u fryzjera na zabiegach koloryzacji.

tyle że te drogeryjne są łatwiejsze w użyciu wydaje mi się.

To co Ty Shade robiłaś allwaves to co trzeba kupić oprócz farby? i jakie proporcje żeby wszystko idealnie wyszło...?
Powiem tak... Gdybym znalazła farbkę sklepową, która by mi spasowała to chętnie porzuciłabym te profesjonalne, bo są drogie i czasem trudno je dostać, ale póki co nie ma drogeryjnej farby, która wprowadziła by mnie w zachwyt...

Co do Allwaves - wszystko pisze w ulotce, bo to zależy jak chcesz farbować, czy całość, czy odrosty itd. Trzeba dokupić oxydant - i też w zależności od koloru 3%, 6%, 9%...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:41   #2364
zoska86
Raczkowanie
 
Avatar zoska86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Powiem tak... Gdybym znalazła farbkę sklepową, która by mi spasowała to chętnie porzuciłabym te profesjonalne, bo są drogie i czasem trudno je dostać, ale póki co nie ma drogeryjnej farby, która wprowadziła by mnie w zachwyt...

Co do Allwaves - wszystko pisze w ulotce, bo to zależy jak chcesz farbować, czy całość, czy odrosty itd. Trzeba dokupić oxydant - i też w zależności od koloru 3%, 6%, 9%...
to chyba dla mnie wyższa szkoła jazdy ;p to bym sobie halo takie na głowie zrobiła... no ale nie ukrywam, że Twój kolorek bardzo mi się spodobal... bo rudego nie lubię bleee
zoska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:55   #2365
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ulotka jest bardzo przejrzysta więc nie ma się czego bać!

A teraz ja tak z innej beczki... Tak się uwzięłam na ten popiel.. hmm... a dziś nie wiem czemu, ot tak położyłam na swoje naturalnie popielate brwi hennę w kolorze brązu... Heh.. Wyszło super! Teraz mam brwi w kolorze włosów (bo włosy bardziej wpadają w brąz niż popiel) i tak myślę ciągle czy jest aby na pewno o co walczyć?? Brązowe brwi są ładniejsze niż takie ciemno-myszowate... To może włosy na głowie też?
Na pewno nie chcę miedzi, kasztanów, rudości ani czerwieni... ale znów zaczyna mnie leciutko kusić refleks .13 lub .31 czyli popiel + złoto. Hmmm... Szukam jakiegoś wyjścia, które wreszcie dało by mi satysfakcję!

Richessy mają dużo popielu pomieszanego ze złotem i są łagodne... Też już nie chcę tego amoniaku

A wracając do czystego popielu to kusi mnie jeszcze jedna opcja - w farbach bez amoniaku Wella Touch. Wklejam paletę....

Gdyby tak wymieszać nr. 6/71 z 7/89.....?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obrazek 8.jpg (17,1 KB, 120 załadowań)

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2009-08-25 o 16:58
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:27   #2366
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

po 3 miesiącach po LuoColor zdecydowałam się na kolejny eksperyment (i tak wytrwałam długo! ) w zeszłym tyg. robiłam mieszankę 5.11 i 6.11 z Artego u fryzjera, jestem zadowolona z efektu, jestem już po 5 myciach, kolor jak wiadomo odbiega troszkę od tego po zafarbowaniu. póżniej lub jutro wkleję fotkę.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:35   #2367
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
po 3 miesiącach po LuoColor zdecydowałam się na kolejny eksperyment (i tak wytrwałam długo! ) w zeszłym tyg. robiłam mieszankę 5.11 i 6.11 z Artego u fryzjera, jestem zadowolona z efektu, jestem już po 5 myciach, kolor jak wiadomo odbiega troszkę od tego po zafarbowaniu. póżniej lub jutro wkleję fotkę.
Dwa pogłębione popiele naraz?? Uau... To musi być mega zimno....
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:38   #2368
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Czytam sobie Wasz wątek od dawna. Kiedyś byłam wielką fanką zimnego blondu. Niestety wykończyłam moje włosy rozjaśniaczami i płukankami, postanowiłam o nie zadbać i zafarbowałam na brąz, raczej ciemny. I jakoś nagle wolałam się w ciepłych, mahoniowych odcieniach. Nosiłam brązik 3 lata i znowu mi odwaliło, zrobiłam dekoloryzację. Szybko jednak zrezygnowałam z bardzo jasnego blondu, wolę taki średni. I cały czas farbuję profesjonalną Wellą. Mimo iż wróciłam do blondu, już mi się nie podobają blondy zimne, wolę się w ciepłych. Ostatnio zrobiłam jednak Color Touch z Welli 8/71 ( brązowo popielaty jasny blond ), wyszedł ciemno i jak dla mnie bardzo chłodno. A ja chcę ciepły, więc pewnie następnym razem wezmę 8/07 Kolestona. Ale odnośnie tego co napisała Shade, rzeczywiście w palecie Color Touch jest mało chłodnych odcieni, ale te x/71 wychodzą według mnie b. chlodno.

Ps. Zdjęcie 1 i 2 przed nałożeniem 8/71, 3,4,5,6 po. A na ostatnim zdjęciu kolor jaki bym chciała.

Bardzo ciekawy kolorek Ci wyszedł. Jeszcze takiego nie widziałam. Sądzę,że popiel po 3 myciach się niestety wypłucze i zostanie ciepły jasny blond, tak jak chciałas.A czym miałaś robione włoski przed nałożeniem 8.71
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:03   #2369
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Dwa pogłębione popiele naraz?? Uau... To musi być mega zimno....

na początku było straaasznie zimno teraz już mniej, próbowałam zrobić dziś fotki, ale było już za późno - słońce zachodziło, ja mam na dodatek pokój w kolorze brzoskwini, więc kolor przekłamany, jutro zrobię i wkleję
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:03   #2370
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawy kolorek Ci wyszedł. Jeszcze takiego nie widziałam. Sądzę,że popiel po 3 myciach się niestety wypłucze i zostanie ciepły jasny blond, tak jak chciałas.A czym miałaś robione włoski przed nałożeniem 8.71
Na razie po paru myciach pozostał popielaty, ale myślę że się wypłucze - na to czekam. Wcześniej miałam nałożony Koleston 8/38. Jest boski, ale trochę zbyt złoty i do mnie nie pasuje ( na zdjęciu jest po 6 tygodniach od farbowania i po tygodniowym pobycie na słońcu). Wcześniej miałam jeszcze 9/16 z Color Touch, mam gdzieś zdjęcie z 9/16 to wstawię. Szukam ciągle tego odpowiedniego dla mnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.16 Color Touch.jpg (131,8 KB, 245 załadowań)

Edytowane przez ismenka
Czas edycji: 2009-08-26 o 07:06
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.