Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 19:50   #661
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dla mnie kolorystyka podkładów to czarna magia. Np w pharmacerisie widziałam różowawe tony; szczególnie na skórze utleniał mi się w kierunku zimnego beżu. Natomiast true match C1 ulegał oksydacji w kierunku ciepłym, wręcz pomarańczowym Różowy podkad Yves Rocher także zmieniał barwę w kierunku ciepłej... Dziwne
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 22:52   #662
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Szkoda, że się Paddy nie załapał
Patricia wygląda teraz dużo lepiej niż w młodości.
Nom, Paddy to dopiero jest i też bladzioch pierwszej wody (ponoć porzucił klasztorne życie)
A Patricia zawsze była śliczna (jak oni wszyscy), ale fakt, że teraz jest boska! Bladość popłaca

I tradycyjnie, chciałam powitać na wątku Nowy Blady Narybek
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 07:39   #663
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Też go szukałam i nie znalazłam. Mam tylko link do czegoś takiego. Nie wiem jaka to wersja, bo kolory przypominają mi bardzo te amerykańskie. Miałam C1 i on przypomina tutaj R2. Ogólnie grupa R (rose) - to nasze C, czyli kolory chłodne. N- neutral czyli neutralne, jak u nas. G (golden) to odpowiednik W - tony ciepłe:
http://4.bp.blogspot.com/_uxzMSWNg2N...h+foundies.JPG
dziękuję



Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Podczytuję was od jakiegoś czasu i chyba wreszcie się odważę zabrać głos. Otóż tak się składa, że jakiś czas temu kupiłam true matcha w odcieniu n1. Byłam zła, bo zakup był nieprzemyślany (promocja) i w sklepie nie przetestowałam, bo nie było testera w tym odcieniu. Ale wczoraj się przełamałam, użyłam i bardzo mile się zaskoczyłam. Odcień jest taki jasnożółty, jaśniejszy od C1 (ewidentny róż) i W1 (pomarańcz). Wracając do miłego zaskoczenia: po nałożeniu podkład idealnie się dopasował do mojej twarzy, czyli przybrał wręcz biały odcień, a do tego zakrył wszelkie niedoskonałości. Dał matowe wykończenie, nie musiałam się dodatkowo pudrować. Utrzymał się długo. Niestety trochę podsuszył, ale jak na podkład z drogerii okazał się świetny. Acha, najjaśniejszy burżuj HM jest dla mnie za ciemny, kolorystycznie pasuje mi elemong, aczkolwiek wydaje mi się czasem, że jestem po nim ciemna i różowa (ale mam nadzieję, że to tylko paranoja po naczytaniu się na forum o wszystkich tych żółciach, różach i pomarańczach...).

dzięki

ja sama nie wiem co zrobić z tym elemongiem i mam nadzieję, że ta wielka bomba na mojej twarzy to nie przez niego
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:36   #664
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie wiem... Dla mnie wszystkie podkłady Max Factora są makabryczne. Ciemnieją w kierunku cegiełki... Warzą się... No i w rossmanie nie ma zwykle najjaśniejszych kolorów... Nie chcę Cię zniechęcać, bo może akurat u Ciebie będą spisywać się dobrze, ale jakoś nie służą mi ich produkty... Nie przepadam za całą tą marką...
a mnie zainteresował ten Xperience... wydawał mi się wyjątkowo jasny jak na drogeryjną kolorówkę oczywiście chłodny, bo drogeryjne podkłady nie wiedzą o istnieniu żółtych pigmentów. a jeśli juz je znajdą, to i tak zmieszają z różowym pigmentem, i tak powstaje brzoskwinka albo pomarańczka
Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Podczytuję was od jakiegoś czasu i chyba wreszcie się odważę zabrać głos. Otóż tak się składa, że jakiś czas temu kupiłam true matcha w odcieniu n1. Byłam zła, bo zakup był nieprzemyślany (promocja) i w sklepie nie przetestowałam, bo nie było testera w tym odcieniu. Ale wczoraj się przełamałam, użyłam i bardzo mile się zaskoczyłam. Odcień jest taki jasnożółty, jaśniejszy od C1 (ewidentny róż) i W1 (pomarańcz). Wracając do miłego zaskoczenia: po nałożeniu podkład idealnie się dopasował do mojej twarzy, czyli przybrał wręcz biały odcień, a do tego zakrył wszelkie niedoskonałości. Dał matowe wykończenie, nie musiałam się dodatkowo pudrować. Utrzymał się długo. Niestety trochę podsuszył, ale jak na podkład z drogerii okazał się świetny. Acha, najjaśniejszy burżuj HM jest dla mnie za ciemny, kolorystycznie pasuje mi elemong, aczkolwiek wydaje mi się czasem, że jestem po nim ciemna i różowa (ale mam nadzieję, że to tylko paranoja po naczytaniu się na forum o wszystkich tych żółciach, różach i pomarańczach...).
też tak czasem mam... co prawda zwykle jest tak, że robię sobie makijaż (zajmuje to trochę czasu) i wtedy mam wrażenie, że jest ciemny. potem jakoś nie mam okazji patrzeć w lustro, ale jeśli mi się to zdarzy, np w szkole, nie mam takiego wrażenia - może on jakoś dziwnie załamuje światło? tzn jasny jest tylko przy mocnym świetle? (oczywiście muszę się malować w ciemnościach bo słonko za późno wstaje żebym miała na nie czekać rano )
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-01-24 o 14:42
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:45   #665
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

http://www.morganacryptoria.com/Foundation_p_14.html co wy na to?
Nie mogę swatchy znaleźć
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:54   #666
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
też tak czasem mam... co prawda zwykle jest tak, że robię sobie makijaż (zajmuje to trochę czasu) i wtedy mam wrażenie, że jest ciemny. potem jakoś nie mam okazji patrzeć w lustro, ale jeśli mi się to zdarzy, np w szkole, nie mam takiego wrażenia - może on jakoś dziwnie załamuje światło? tzn jasny jest tylko przy mocnym świetle? (oczywiście muszę się malować w ciemnościach bo słonko za późno wstaje żebym miała na nie czekać rano )
Ja zauważyłam ten róż po tym, jak przeczytałam o nim na forum. Ale z postronnych opinii dowiedziałam się, że normalnie wyglądam (tzn. chorowicie i blado), więc uznałam że albo jestem podatna na sugestie, albo on faktycznie jest ciemny tuż po nałożeniu, a potem się wpasowuje.
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 16:15   #667
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
http://www.morganacryptoria.com/Foundation_p_14.html co wy na to?
Nie mogę swatchy znaleźć
Morganę ma rousse. Dzięki jej uprzejmości miałam okazję przetestować ją i ja. Uczucia mam dość mieszane. Niby fajne, ale mało trwałe - nawet jak na minerały - i słabo widoczne... Nie skusiłabym się na pełnowymiarówkę.....
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 16:24   #668
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Morganę ma rousse. Dzięki jej uprzejmości miałam okazję przetestować ją i ja. Uczucia mam dość mieszane. Niby fajne, ale mało trwałe - nawet jak na minerały - i słabo widoczne... Nie skusiłabym się na pełnowymiarówkę.....
To dzięki za info.

A jakie minerały dobre są?

Mam Lucy Minerals próbki, są ok.
Ale chciałam nie mieszać tylko sypnąć się 1 proszkiem i już.
Oczywiście w zielono-żółtej tonacji.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:03   #669
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
To dzięki za info.

A jakie minerały dobre są?

Mam Lucy Minerals próbki, są ok.
Ale chciałam nie mieszać tylko sypnąć się 1 proszkiem i już.
Oczywiście w zielono-żółtej tonacji.
Wiesz, z minerałami jest tak, że nie da się określić, który jest dobry, a który zły, bo każde inaczej zachowują się na skórze. Dla mnie obecnie najlepsze są podkłady Blusche z tym, że rozjaśniam je białym meow (same w sobie są za ciemne). Z resztą Meow też bardzo lubię, tyle że są mniej trwałe. Lucy natomiast mnie zapycha. EDM są nietrwałe i piaszczyste, Sweetscents nie trzymają się skóry i błyszczę się po 5 minutach. Joppa jest za ciemna, Sobe Botanicals i Morgana bardzo słabo kryją i są za mało zmikronizowane A więc testy, testy, testy...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:07   #670
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wiesz, z minerałami jest tak, że nie da się określić, który jest dobry, a który zły, bo każde inaczej zachowują się na skórze. Dla mnie obecnie najlepsze są podkłady Blusche z tym, że rozjaśniam je białym meow (same w sobie są za ciemne). Z resztą Meow też bardzo lubię, tyle że są mniej trwałe. Lucy natomiast mnie zapycha. EDM są nietrwałe i piaszczyste, Sweetscents nie trzymają się skóry i błyszczę się po 5 minutach. Joppa jest za ciemna, Sobe Botanicals i Morgana bardzo słabo kryją i są za mało zmikronizowane A więc testy, testy, testy...
To mi Pixie pasowało kolorem i wyglądem, ale uczuliło
A EDM są fuuu, jak piach na twarz i maska
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 17:11   #671
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a mnie zainteresował ten Xperience... wydawał mi się wyjątkowo jasny jak na drogeryjną kolorówkę oczywiście chłodny, bo drogeryjne podkłady nie wiedzą o istnieniu żółtych pigmentów. a jeśli juz je znajdą, to i tak zmieszają z różowym pigmentem, i tak powstaje brzoskwinka albo pomarańczka
Nie należę do najjaśniejszych bladości - Healthy mix 51 jest dla mnie ok (za to serum jest za ciemne) i miałam Xperience w 2 z rzędu kolorze - 45 chyba.
Klasyczna pomarańcza, dużo za ciemna Krycie małe.

tu jest troche o xperience : http://zycie-jak-bombonierka.blogspo...l/Max%20Factor

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wiesz, z minerałami jest tak, że nie da się określić, który jest dobry, a który zły, bo każde inaczej zachowują się na skórze. Dla mnie obecnie najlepsze są podkłady Blusche z tym, że rozjaśniam je białym meow (same w sobie są za ciemne). Z resztą Meow też bardzo lubię, tyle że są mniej trwałe. Lucy natomiast mnie zapycha. EDM są nietrwałe i piaszczyste, Sweetscents nie trzymają się skóry i błyszczę się po 5 minutach. Joppa jest za ciemna, Sobe Botanicals i Morgana bardzo słabo kryją i są za mało zmikronizowane A więc testy, testy, testy...
Ja za to lubię Lauress, Lumiere i Lily lolo
Czyli raczej preferuję kremowe, szczególnie Lily lolo

Z blusche, edm się nie polubiłam, lucy zapchało a meow... nie umie ich ocenic... raz jest dobrze, a raz w ogóle nie kryją
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2011-01-24 o 17:13
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 17:59   #672
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam ten róż po tym, jak przeczytałam o nim na forum. Ale z postronnych opinii dowiedziałam się, że normalnie wyglądam (tzn. chorowicie i blado), więc uznałam że albo jestem podatna na sugestie, albo on faktycznie jest ciemny tuż po nałożeniu, a potem się wpasowuje.

(ja akurat mam wrażenie, że wyglądam chorowicie, jak mam na twarzy coś ciemniejszego. im jaśniejszą mam skórę, tym zdrowiej ona wygląda. cokolwiek ciemniejszego pogarsza jej stan wizualny... Nawet moja mama to zauważyła. Owszem, krytykuje mnie, jak mam, wg niej, "za bladą" twarz, ale widocznie się przejmuje, jeśli wyglądam nieświeżo z za ciemnym podkładem)
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Nie należę do najjaśniejszych bladości - Healthy mix 51 jest dla mnie ok (za to serum jest za ciemne) i miałam Xperience w 2 z rzędu kolorze - 45 chyba.
Klasyczna pomarańcza, dużo za ciemna Krycie małe.

tu jest troche o xperience : http://zycie-jak-bombonierka.blogspo...l/Max%20Factor
dzięki za linka ten 45 wygląda na sporo ciemniejszy niż 40...

Juz kombinowałam, jakby zagospodarować oszczędności, coby mi starczyło na ten podkład, i byłabym w stanie zrezygnować z kilku rzeczy, ale... chyba któraś z was tu (czy na jasnopodkładowym?) pisała, że ciemnieje. ja jestem z tych, którym podkłady lubią ciemnieć. więc chyba nie powinnam się tak na niego napalać...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:13   #673
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A propos True Match, znalazlam takie zdjecie W1. Wyglada calkiem interesujaco, zaczynam rozwazac zakup testera na allegro

http://bestofbeaute.blogspot.com/201...ion-in-w1.html

Dzis zwiedzilam 2 Rossmany i Douglasa, wszedzie byl tylko N2 i pozniej juz wszystkie 3 i wyzej. N2 wygladal na moim reku jak bronzer w plynie

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 13:27
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:16   #674
Ilona321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 230
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

hej, hej, wiem, ze na początku wątku jest podsumowanie, ale za kazdym razem jak idę wybierac podkład to w tym sztucznym świetle nic nie wydać, potem jak wychodze na światło dzienne to dostaje szału bo kolor jest zupełnie inny;/
Tak wię, teraz używam rimmera lasting finish i jest on dla mnie za ciemny, krycie ok, konsystencja też, ale ten kolor...
Znacie może podkład o podobnych własciwościah ale o ton jaśniejszy ?
Ilona321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:23   #675
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Juz kombinowałam, jakby zagospodarować oszczędności, coby mi starczyło na ten podkład, i byłabym w stanie zrezygnować z kilku rzeczy, ale... chyba któraś z was tu (czy na jasnopodkładowym?) pisała, że ciemnieje. ja jestem z tych, którym podkłady lubią ciemnieć. więc chyba nie powinnam się tak na niego napalać...
Illamasqua nie ciemnieje, ale to już wyższa półka niż burżujki np.

MF jest i tak za ciemny i za różowy, mimo, że na drogeryjne wydaje się być dosyć jasny.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:31   #676
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Illamasqua nie ciemnieje, ale to już wyższa półka niż burżujki np.

MF jest i tak za ciemny i za różowy, mimo, że na drogeryjne wydaje się być dosyć jasny.
Bo w Illa 105 (jeśli o niej mowa) nie bardzo ma co ciemnieć... Piękny kolor
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:36   #677
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A propos True Match, znalazlam takie zdjecie W1. Wyglada calkiem interesujaco, zaczynam rozwazac zakup testera na allegro

http://bestofbeaute.blogspot.com/201...ion-in-w1.html

Dzis zwiedzilam 2 Rossmany i Douglasa, wszedzie byl tylko N2 i pozniej juz wszystkie 3 i wyzej. N2 wygladal na moim reku jak bronzer w plynie
Ja dziś odwiedziłam rossa i szukałam W1 i niestety nie było
A mówiliście mi że jest i się napalilam no
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:44   #678
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Bo w Illa 105 (jeśli o niej mowa) nie bardzo ma co ciemnieć... Piękny kolor
Podobnie chyba jak 115

ps. masz jakieś swatche np. na buzi RF z sieci? bo ja nie mogę znaleźć...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 18:57   #679
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Ja dziś odwiedziłam rossa i szukałam W1 i niestety nie było
A mówiliście mi że jest i się napalilam no
Bo ross ma problem z kosmetykami L'Oreala - tak mi powiedziała pani z obsługi. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Warszawy albo z okolic Warszawy, to w 1 widziałam w rossmanie przy hotelu Marriot.
Ale i tak uważam że bardziej opłaca się zamówić wersję amerykańską bo jest jaśniejsza i podobno jakościowo także przebija europejskiego brata....

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Podobnie chyba jak 115

ps. masz jakieś swatche np. na buzi RF z sieci? bo ja nie mogę znaleźć...
Właśnie teraz nie mogę ich odszukać, a kiedyś na kilku blogach natrafiłam na Illa 105; tylko tam dziewczyny mieszały go z innymi podkładami, bo sam w sobie jest zbyt jasny...
Ona też używa mixu 105 illa ze studio fix MACa 115 NC:
http://tahtisyrjala.blogspot.com/201...1_archive.html
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 18:59   #680
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Bo ross ma problem z kosmetykami L'Oreala - tak mi powiedziała pani z obsługi. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Warszawy albo z okolic Warszawy, to w 1 widziałam w rossmanie przy hotelu Marriot.
Ale i tak uważam że bardziej opłaca się zamówić wersję amerykańską bo jest jaśniejsza i podobno jakościowo także przebija europejskiego brata....

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------


Właśnie teraz nie mogę ich odszukać, a kiedyś na kilku blogach natrafiłam na Illa 105; tylko tam dziewczyny mieszały go z innymi podkładami, bo sam w sobie jest zbyt jasny...
Ona też używa mixu 105 illa ze studio fix MACa 115 NC:
http://tahtisyrjala.blogspot.com/201...1_archive.html
A z jakiej strony zamawiac, zeby to sie z wysylka oplacalo, moze wiesz?

Chaigata, my to sie razem powinnysmy zlozyc na illa 115 i na w1 amerykanski

Ja jeszcze caly czas czekam na moj super zolty Coastal Scents st-03, ale powoli zaczynam tracic nadzieje po miesiacu

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 13:26
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:04   #681
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A z jakiej strony zamawiac, zeby to sie z wysylka oplacalo, moze wiesz?

Chaigata, my to sie razem powinnysmy zlozyc na illa 115 i na w1 amerykanski

Ja jeszcze caly czas czekam na moj super zolty Coastal Scents st-03, ale powoli zaczynam tracic nadzieje po miesiacu
Najlepiej zamawiać poprzez allegro. Schodzą tam po ok 35 zł...
I nie trać nadziei na zamówienie z CS; u mnie przesyłka ze Stanów szła też ponad miesiąc
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:09   #682
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A z jakiej strony zamawiac, zeby to sie z wysylka oplacalo, moze wiesz?

Chaigata, my to sie razem powinnysmy zlozyc na illa 115 i na w1 amerykanski

Ja jeszcze caly czas czekam na moj super zolty Coastal Scents st-03, ale powoli zaczynam tracic nadzieje po miesiacu
Chyba tylko na ich głównej stronie właśnie- illa.
Nie mogłam znaleźć innych sklepów gdzie byłoby taniej.

A loreal ma próbki na allegro za koło 10 zł chyba.
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2011-01-24 o 19:11
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:14   #683
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Najlepiej zamawiać poprzez allegro. Schodzą tam po ok 35 zł...
I nie trać nadziei na zamówienie z CS; u mnie przesyłka ze Stanów szła też ponad miesiąc
No dobra, troche mnie pocieszylas

A jak rozpoznac na allegro amerykanski? Ze bedzie g1 a nie w1?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:22   #684
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
No dobra, troche mnie pocieszylas

A jak rozpoznac na allegro amerykanski? Ze bedzie g1 a nie w1?
Te dziwne oznaczenia g, r i n charakteryzują true matcha z rynku azjatyckiego. Natomiast amerykański ma tradycyjne nazewnictwo w, n, c z tym, że butelka jest bez pompki: http://cdn1.ioffer.com/img/item/150/469/839/y4xi.jpg
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:22   #685
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
No dobra, troche mnie pocieszylas

A jak rozpoznac na allegro amerykanski? Ze bedzie g1 a nie w1?
jej, mimo wszystko i tak ciemny mi się wydaje ten loreal- nie wiem czy zamawiać.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:29   #686
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
jej, mimo wszystko i tak ciemny mi się wydaje ten loreal- nie wiem czy zamawiać.
No mi troche tez... ale z braku laku... ja wole ciemniejsze zolte niz jasniejsze prosiaczki, i tak wygladaja na mnie bardziej naturalnie, chyba

A moze nyx ivory? Bo pale (dzieki probeczce beeets juz to wiem ) jest bardzo rozowy, ale naprawde jasny... a na zdjeciach ivory wyglada w porownaniu z nim calkiem zolto i jest nastepny w kolejnosci no i kosztuje 30zl na ebayu

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 13:25
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 19:45   #687
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
No mi troche tez... ale z braku laku... ja wole ciemniejsze zolte niz jasniejsze prosiaczki, i tak wygladaja na mnie bardziej naturalnie, chyba

A moze nyx ivory? Bo pale (dzieki probeczce beeets juz to wiem ) jest bardzo rozowy, ale naprawde jasny... a na zdjeciach ivory wyglada w porownaniu z nim calkiem zolto i jest nastepny w kolejnosci no i kosztuje 30zl na ebayu
oj chyba też nie... wydaje mi się że on z żółtym ma mało wspólnego.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:08   #688
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
oj chyba też nie... wydaje mi się że on z żółtym ma mało wspólnego.
Hmmm... jeszcze takie zdjecie znalazlam.

http://www.nonpareilboutique.com/mak...id-makeup.html

Pod wzgledem zoltosci to ten drugi rzadek lepszy, tylko ze juz ciemny strasznie

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 13:24
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:15   #689
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Hmmm... jeszcze takie zdjecie znalazlam.

http://www.nonpareilboutique.com/mak...id-makeup.html

Pod wzgledem zoltosci to ten drugi rzadek lepszy, tylko ze juz ciemny strasznie
no dokładnie dlatego może jednak warto uzbierać na iila?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:25   #690
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
no dokładnie dlatego może jednak warto uzbierać na iila?
A ten 115 naprawde jest az tak zolty i jasny (opisany jest jako neutralny, to chyba o czyms musi swiadczyc)

Bo ja gdzies widzialam, ze dziewczyny na blogach pisaly o mieszaniu 100 i 135, zeby uzyskac naprawde mocne zolte tony

EDIT: On dla mnie juz na pewno nie bedzie dobry, skoro o ich teoretycznie najbardziej zoltym 135 znalazlam (dla mnie NC jest za malo zolty ):

I'm a 135 in your foundation, about a 20 depth in MAC - but NC is too yellow, NW too peach. Illamasqua 135 is a just right neutral!

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 13:23
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.