Récital Préférence -trwała farba do włosówL’Oréal Paris - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 21:34   #151
Efuś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

Farbowałam pare lat temu kolorem Islande na zrudziały blond po Safirze Blask Księżyca i byłam bardzo zadowolona. Kolor na początku był dość ciemny taka typowa polska jasna szatynka ale ładnie się wymył do ciemnego blondu. Niestety zdjęć nie posiadam z racji, że było to już dawno
Efuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 07:59   #152
Anioleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

Cytat:
Napisane przez Efuś Pokaż wiadomość
Farbowałam pare lat temu kolorem Islande na zrudziały blond po Safirze Blask Księżyca i byłam bardzo zadowolona. Kolor na początku był dość ciemny taka typowa polska jasna szatynka ale ładnie się wymył do ciemnego blondu. Niestety zdjęć nie posiadam z racji, że było to już dawno
Dziękuję bardzo za odpowiedź Właśnie o taką typową polską szatynkę mi chodzi, więc może jeszcze się skuszę na ten kolor aby łatwiej wrócić do naturalnego
Anioleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 21:29   #153
snoopy1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 15
Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

Miałam ten sam problem. Naturalne włosy mam średni zimny blond. Farbowałam zawsze na ciemny blond, ale po jakimś miesiącu, góra półtora, widziałam albo żółty, albo rudawy refleks. Mimo, że zawsze po farbowaniu byłam zawsze zadowolona, to po tych paru tygodniach, nie mogłam patrzeć w lustro (a szczególnie te w przymierzalniach..jakoś zawsze mam tam jeszcze bardziej żółte włosy )
Farbowałam:
- Loreal Excellence kolor ciemny zimny blond, 7.1. (chyba już ich nie ma... czasemw mniejszych sklepikach osiedlowych) - ładny kolor, o dziwo szczególnie po ok. 2-3 tygodniach, bo naprawdę naturalnie wygląda, gdy zaczynałam widzieć odrost. Farbowałam nawet co 2,5 m-ca
- Loreal Excell 10 - ciemny lodowy blond, chyba - też w miarę, ale gorszy od poprzedniego, farbowałam co 1,5 m-ca
- Loreal Preference Brunettes cośtam - kolor H Ombre (ciemny blond) - super! Kusił mnie od dawna, ale nie mogłam się zdecydować. Śliczny kolor, jak na razie zero rudego, zero żółci. Bardzo naturalny,włosy są nie zniszczone, farbuje się sprawnie, farby jest dużo, także dla włosów przed łopatki bez problemu wystarczy 1 opakowanie. Naprawdę polecam, najlepsza z tych 3 farb "ciemny blond".
snoopy1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 08:57   #154
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

odświeżam wątek ponieważ chcę pomalować włosy farbą islande - obecnie mam rozjasnione zółto - rude... Powiedzcie tylko czy nie wyjdą mi zielone wlosy ??
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 11:37   #155
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Loreal preference!!!!!!!

Ja miałam włoski bardzo jasny blond a taki blond u mnie po każdym myciu jest coraz jaśniejszy, więc postanowiłam, że go delikatnie przyciemnię, bo dążę do zwykłego, jasnego stonowanego blodu w chłodnej tonacji. Kupiłam Loreal Preference Copenhauge Wbis - Jasny Popielaty Blond i.... to co mi wyszło to po prostu koszmar!!!Spodziewałam się, że może wyjść szarawo na początku, bo drogeryjne farby w odcieniu "popiel" tak mają, ale ona zazwyczaj się zmywa po 2-3 myciach, więc na taką ewentualność byłam przygotowana, ale po wysuszeniu włosów miałam na głowie zieloną szarość!!!!! ZIELONĄ!!!!!Zdziwiło mnie to totalnie, bo przecież nie nakładałam go na ciepły odcień włosów, tylko w tej samej tonacji (miałam jaśniutki blond z refleksem popielatym od fryzjera)!!!!! SZOK!!!!! TANDETA OKROPNA !!!! ŻAŁUJĘ, ŻE NAŁOŻYŁAM TO CHOLERSTWO NA MOJE WŁOSY!!!!! A MIAŁAM TAKI ŁADNY BLOND (ALE WIADOMO, KAŻDY CHCE JAK NAJTANIEJ MIEĆ FAJNY KOLOR - MÓJ FRYZJER KASUJE 150 ZŁ) A KONDYCJA WŁOSÓW - MASAKRA - WYSUSZONE SIANO ;-((((

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2011-07-31 o 11:40
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 13:14   #156
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Loreal preference!!!!!!!

rob codziennie przed myciem maskę z żółtka jajka + sok z cytryny + olej (najlepiej kokosowy), myj je normalnie, daj im czas, tydzień, maksymalnie dwa, wypłucze się

ta maska z żółtka cytryny i oleju wypłukuje kolor więc spokojnie, zrób 2-3 razy maskę a zobaczysz różnicę.

swoją drogą warto było tutaj zajrzeć zanim zafarbowałaś, ten odcień akurat wychodzi mega chłodno, właśnie szaro-zielono więc nie dziwi mnie to że tak Ci wyszło.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 21:59   #157
zielonomi12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

byłam dzis u fryzjera bo chciałam uzyskac blond z rudego a domowym sposobem bałam sie tego podjąc. wlosy sa rozjasnione ale z żółtą poświatą. czy viking da sobie z tym radę? dążę do średniego blondu. błagam o radę!
zielonomi12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 08:51   #158
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Cytat:
Napisane przez zielonomi12 Pokaż wiadomość
byłam dzis u fryzjera bo chciałam uzyskac blond z rudego a domowym sposobem bałam sie tego podjąc. wlosy sa rozjasnione ale z żółtą poświatą. czy viking da sobie z tym radę? dążę do średniego blondu. błagam o radę!
Jeśli włosy nie są mocno żółte to myślę,że sobie poradzi.Ten kolor nie wychodzi taki jasny jak na opakowaniu a ciemniejszy,właśnie taki średni blond.
piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 13:18   #159
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

Od baaardzo długiego czasu kusił mnie ten kolor, ale po wcześniejszych przeżyciach z Recitalem bałam się efektu. Wczoraj nie mogąc dłuzej patrzeć na zniszczone po urlopie żółto-rude włosy (słońce, woda morska) kupiłam Islande jeszcze na dworcu trzymałam 30 minut. Włoski wyszły bajecznie (dzięki czemu łatwiej mi się dzisiaj rano wstawało do pracy ) jest to dokładnie ciemny blond, ani grama brązu, podejrzewam, ze się jeszcze rozjaśni bo nakładałam na jasne włosy. Dawno nie byłam tak zadowolona z odcienia
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 18:09   #160
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

czy ktoś farbował się vikingiem i ma zdjęcia?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:06   #161
callinecka
Raczkowanie
 
Avatar callinecka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 122
Dot.: złocisty ciemny blond l'oreal preference

podbijam
farbowal ktos tą excellence 6.30 zloty ciemny blond? pryzdalyby sie fotki.
callinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 20:20   #162
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: złocisty ciemny blond l'oreal preference

Swojego czasu gdy jeszcze miałam brązowe włosy farbowałam tą właśnie farbką,ale po to aby uzyskać jasny brąz(złocisty,ale nie miał rudości) i tak mi właśnie wychodził ten kolor na naturalkach na poziomie 6.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 13:59   #163
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
czy ktoś farbował się vikingiem i ma zdjęcia?
Sama jestem ciekawa jak viking wygląda na wlosach, dodam ze mam wlosy rozjasnione do jasnego blondu z odrostami ciemny blond ( jasny brąz ) ..cos takiego.
Czytając wczesniejsze recenzje boje sie, ze wyjdą mi zbyt szare..mysie.
Jakby ktos mial jakis zdjecie lub jesli któraś z Was farbowala podobne wlosy na ten viking to bardzo prosze o odpowiedz jak to wychodzi
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:32   #164
_Syla
Raczkowanie
 
Avatar _Syla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 78
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Ja maluje włosy Vikingiem już od jakiegoś czasu. Włosy miałam kiedyś rozjaśniane, ale to już bardzo dawno. Naturalne mam ciemny blond. Viking prosto po malowaniu rzeczywiście wychodzi troche mysi (mi osobiście to nie przeszkadza, bo podoba mi się ten kolor), ale po ok. 2 myciach kolor robi się blond i w ogóle nie widać odrostów, farba bardzo dobrze je rozjaśnia. Dodam, że przy każdym myciu stosuje szampon rewitalizujący likwidujący żółty odcień dzięki czemu włosy wydają się bardziej jasne.
Zdjęć prosto po malowniu nie mam, teraz jestem już niecały miesiąc od ostatniego malowania.
Odkąd pierwszy raz użyłam tej farby, nie używam innej, bo po prostu sie boję. Próbowałam naprawdę wiele innych farb z różnych firm, ale tylko po Vikingu moje odrosty nie są rude, ani żadne złociste, tylko po prosty są blond
Pozdrawiam
__________________
- Kiedy przestaniesz mnie kochać?
- pytasz, kiedy umrę?
_Syla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:34   #165
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Dziekuje za odpowiedz, ale ze nie moglam sie jej doczekac zafarbowalam wlosy wczesniej...
I tak: nalozylam farbe na odrosty, po 20 minutach nic sie nie dzialo, wlosy nie zmienialy barwy, wiec nalozylam reszte farby na pozostale wlosy, te blond, i po chwili zaczely przybierac odcien szaro zielony!! wiec ja szybko łeb pod kran ale wlosy juz sie zafarbowaly na szaro zielono, wiec umylam je od razu szamponem i ta zieleń w miare sie splukala, wlosy zostaly szare, a odrosty nie ruszone.. Po kolejnym myciu szarosc tez zbladla i ukazal sie kolor niby fajny ale co z tego jak nadal z odrostami...
Do uzyskania chlodnego, nie zielonego blonu! zdecydowanie bardziej polecam Loreal Casting Jasny Lodowy Blond.
Chyba ze to w sumie wszystko zalezy od wlosow.
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 08:14   #166
_Syla
Raczkowanie
 
Avatar _Syla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 78
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Dokładnie...kiedyś malowałam włosy tym Castingiem i odrosty wyszły mi rude, więc to wszystko zależy od tego jaki mamy naturalny pigment włosa. Dlatego dla jednych dobra będzie inna farba, a dla drugich inna, więc nie ma za bardzo co sugerować się opiniami innych dziewczyn.
Może w takim wypadku idź do fryzjera, lub spróbuj innej farby na odrosty, ale wtedy nie masz gwarancji, że wyjdzie Ci dobrze i nie dość, że będziesz kolejny raz zawiedziona to zniszczysz sobie włosy.
Albo pomaluj tym Castingiem skoro mówisz, że wyszło lepiej niż po tej farbie.
Trzymam kciuki za szybie dojście do normalności
__________________
- Kiedy przestaniesz mnie kochać?
- pytasz, kiedy umrę?

Edytowane przez _Syla
Czas edycji: 2011-09-28 o 08:16
_Syla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 17:08   #167
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Cytat:
Napisane przez _Syla Pokaż wiadomość
Ja maluje włosy Vikingiem już od jakiegoś czasu. Włosy miałam kiedyś rozjaśniane, ale to już bardzo dawno. Naturalne mam ciemny blond. Viking prosto po malowaniu rzeczywiście wychodzi troche mysi (mi osobiście to nie przeszkadza, bo podoba mi się ten kolor), ale po ok. 2 myciach kolor robi się blond i w ogóle nie widać odrostów, farba bardzo dobrze je rozjaśnia. Dodam, że przy każdym myciu stosuje szampon rewitalizujący likwidujący żółty odcień dzięki czemu włosy wydają się bardziej jasne.
Zdjęć prosto po malowniu nie mam, teraz jestem już niecały miesiąc od ostatniego malowania.
Odkąd pierwszy raz użyłam tej farby, nie używam innej, bo po prostu sie boję. Próbowałam naprawdę wiele innych farb z różnych firm, ale tylko po Vikingu moje odrosty nie są rude, ani żadne złociste, tylko po prosty są blond
Pozdrawiam
wstawisz zdjęcie obecnych włosów ?

Cytat:
Napisane przez ankax28 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz, ale ze nie moglam sie jej doczekac zafarbowalam wlosy wczesniej...
I tak: nalozylam farbe na odrosty, po 20 minutach nic sie nie dzialo, wlosy nie zmienialy barwy, wiec nalozylam reszte farby na pozostale wlosy, te blond, i po chwili zaczely przybierac odcien szaro zielony!! wiec ja szybko łeb pod kran ale wlosy juz sie zafarbowaly na szaro zielono, wiec umylam je od razu szamponem i ta zieleń w miare sie splukala, wlosy zostaly szare, a odrosty nie ruszone.. Po kolejnym myciu szarosc tez zbladla i ukazal sie kolor niby fajny ale co z tego jak nadal z odrostami...
Do uzyskania chlodnego, nie zielonego blonu! zdecydowanie bardziej polecam Loreal Casting Jasny Lodowy Blond.
Chyba ze to w sumie wszystko zalezy od wlosow.
ojć, zieleń...to nie za fajnie
masz zdjęcie?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 08:34   #168
_Syla
Raczkowanie
 
Avatar _Syla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 78
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
wstawisz zdjęcie obecnych włosów ?
Postaram się wstawić dzisiaj jak wrócę do domu, bo teraz jestem w pracy
__________________
- Kiedy przestaniesz mnie kochać?
- pytasz, kiedy umrę?
_Syla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 13:01   #169
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
ojć, zieleń...to nie za fajnie
masz zdjęcie?
Nie mam zdjecia bo kto by taki kolor wlosow chcial uwieczniac na zdjeciach..
Czym predzej mylam wlosy i na szczescie zielony odcien splukal sie po pierwszym myciu, a szarosc zbladla po nastepnym, teraz kolor jest ladny, ale odrosty raczej trzeba osobno czyms rozjasniac i wtedy rzucac tą farbe, tylko ostroznie, bo jak zacznie nabierac zielonego koloru to łeb pod kran od razu. Szkoda ze kolorek nie wyszedl taki jak na opakowaniu...
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 14:58   #170
kiniaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 58
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

farby loreala wychodzą o ton ciemniej niż na opakowaniu więc trzeba pamiętać o tym przy wyborze farby,ja używałam (na włosach z balejażem blond i ciemny blond,z odrostami w kolorze średni mysi blond)koloru islande - wychodzi ciemny popielaty blond na początku dość ciemny po dwóch myciach głowy wyglądał bardzo naturalnie,pózniej był copenhague - wychodzi średni chłodny blond praktycznie był jak mój naturalny kolor włosów(kolor jest mniej więcej jak na opakowaniu islande)...pózniej był viking - wychodzi kolor jak na opakowaniu copenhague mam nadzieję że komuś się info przyda,tylko trzeba pamiętać że wyjściowy kolor włosów ma też duże znaczenie
kiniaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 17:00   #171
_Syla
Raczkowanie
 
Avatar _Syla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 78
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Wklejam aktualne zdjęcie...widać troszeczkę od dołu odrosty, które są ciemne, więc widać jak farba dobrze rozjaśnia włosy

Troszkę rozmazane, nie miałam innego, ale mam nadzieję, że widać dobrze kolor.

http://www.speedyshare.com/files/305...load/00551.jpg
__________________
- Kiedy przestaniesz mnie kochać?
- pytasz, kiedy umrę?

Edytowane przez _Syla
Czas edycji: 2011-09-29 o 17:02
_Syla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 20:36   #172
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Cytat:
Napisane przez _Syla Pokaż wiadomość
Wklejam aktualne zdjęcie...widać troszeczkę od dołu odrosty, które są ciemne, więc widać jak farba dobrze rozjaśnia włosy

Troszkę rozmazane, nie miałam innego, ale mam nadzieję, że widać dobrze kolor.

http://www.speedyshare.com/files/305...load/00551.jpg

bardzo ładne
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 07:56   #173
_Syla
Raczkowanie
 
Avatar _Syla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 78
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
bardzo ładne
Dziękuję

Na moich włosach wychodzi tak jak na zdjęciu
Dlatego trzymam się tej farby już jakiś czas, bo nie znalazłam lepszej.

Wczoraj kupiłam farbę w Rossmanie (w promocji po 24zł).
__________________
- Kiedy przestaniesz mnie kochać?
- pytasz, kiedy umrę?
_Syla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 19:05   #174
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Polecam dziewczynom o wlosach brazowych farbe garniera XL1 superrozjasniajacy, daje ladny jasny blond bez zolci tylko musi byc 1 cm odrost jak wiekszy odrost to troche sie kolor odznacza, ale tez nie wyjdzie zolty, po prostu ciemniej niz reszta wloskow, pozdrawiam
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 21:06   #175
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

ma ktoś nowe zdjęcia ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:14   #176
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
loreal recital preference pomocyy

hej wszystkim,
potrzebuje opinii i zdjec posiadaczek na wlosach farby loreal recital preference klasyczny blond dokladnie ta z linka:
http://www.kosmetykionline.pl/produc...do-wlosow.html

mam w tym momencie wlosy jak na zalaczonym zdjeciu - no moze nie az tak bardzo zolte;p odrost jak widac mam duzo ciemniejszy i moje pytanie czy ta farba pokryje mi moj odrost i co w ogole wyjdzie mi na reszcie wlosow?? nie chce ich przyciemniac bo od roku robie je coraz jasniejsze - ale chcialabym zimny odcien blondu wlasnie taki popielaty a jak narazie wszystkie moje kolory fryzjerowe wychodza wlasnie takie jakies w cieply zoltawy lekko odcien i dlatego chcialabym sprobowac zwyklej farby ze sklepu tylko boje sie ze odrostu mi ona nie pokryje jak myslicie i co polecacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02308.jpg (44,5 KB, 235 załadowań)
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 11:16   #177
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Islande-l'oreal recital preference-help!!!

upup pomocy bo chcialabym kupic dzis farbe i sprobowac na pasemku a nie mam pojecia jaka
jeszcze wynalazlam w necie loreal odcien copenhagen - ale nie mam pojecia czy te odcienie pokryja moje naturalne odrosty a boje sie ze ten z linka bedzie za ciemny
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 20:58   #178
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Loreal Recital Preference-odcienie Viking, Hollywood i Stocholm

Cytat:
Napisane przez _Syla Pokaż wiadomość
Dokładnie...kiedyś malowałam włosy tym Castingiem i odrosty wyszły mi rude, więc to wszystko zależy od tego jaki mamy naturalny pigment włosa. Dlatego dla jednych dobra będzie inna farba, a dla drugich inna, więc nie ma za bardzo co sugerować się opiniami innych dziewczyn.
Może w takim wypadku idź do fryzjera, lub spróbuj innej farby na odrosty, ale wtedy nie masz gwarancji, że wyjdzie Ci dobrze i nie dość, że będziesz kolejny raz zawiedziona to zniszczysz sobie włosy.
Albo pomaluj tym Castingiem skoro mówisz, że wyszło lepiej niż po tej farbie.
Trzymam kciuki za szybie dojście do normalności
Hej, a masz jakies zdjecia po Vikingu? Czy on wychodzi jasniutki czy taki sredni popielaty? bo ja lubie jasniutkie blondy?
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 20:11   #179
Agutkak
Przyczajenie
 
Avatar Agutkak
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: złocisty ciemny blond l'oreal preference

Witajcie dziewczyny!
Przedwczoraj farbowałam włosy farbą Ciemny blond złocisty Excellece 6.30. Obawiałam się bardzo i długo z tym zwlekałam, ponieważ miałam spore odrosty - mysi brąz (około 5cm) a na pozostałej długości włosy po dekoloryzacji średni blond. Bałam się że farba nierównomiernie pokryje mi włosy. Na szczęście włoski są równomiernie pokryte. Co prawda kolor wyszedł ciemniejszy (jak zresztą każdy kolor z L'Oreala na moich włosach). Myję włosy codziennie i już po 2 myciu widzę że kolor wypłukuje się i zapewne jak zwykle wypłucze się do odcienia z opakowania. Także serdecznie polecam . Poza tym włosy jak zwykle pięknie lśniące
Agutkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 12:34   #180
callinecka
Raczkowanie
 
Avatar callinecka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 122
Dot.: złocisty ciemny blond l'oreal preference

farbowałam tez tym kolorem i wychodzi bardzo podobnie jak na opakowaniu,zamierzam dalej stosowac
callinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-29 00:32:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.