Cienie pod oczami - makijaż, kosmetyki, kamuflowanie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 15:24   #31
kateya
Raczkowanie
 
Avatar kateya
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 36
Dot.: Cienie pod oczami

Hej. Mam podobny problem, z tym, że ja mam doły pod oczami, a nie sińce. Zamierzam kupić żel pod oczy Flos-lek z arniką, podobno działa. Kosztuje ok 7-9 zł w aptece. Jutro się po to wybieram
__________________
,,Miłość nigdy nie ustaje''
(- 1Kor 13,8a)
kateya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 19:12   #32
Emma Carter
Przyczajenie
 
Avatar Emma Carter
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 28
Dot.: Cienie pod oczami

[perfectaa]950757[/perfectaa]
__________________
Emma Carter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:24   #33
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Cienie pod oczami

Ja sama jestem posiadaczką siniaczków. Stosuje ten korektor i świetnie sobie radzi
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...75&tx=84&ty=66
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 19:00   #34
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Ja sama jestem posiadaczką siniaczków. Stosuje ten korektor i świetnie sobie radzi
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...75&tx=84&ty=66
Najlepszym neutralizatorem sińców pod oczami jest pomarańczowy korektor pod oczy
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 14:54   #35
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Cienie pod oczami

Jeśli miałaś tak od dziecka to taka Twoja uroda. Sama tak mam od małego. Stosuję korektory pod oczy.
Jeśli zrobiło ci się tak niedawno sprawdź czy nie masz cukrzycy, anemii albo chorych nerek.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:02   #36
petrelli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7
Dot.: Cienie pod oczami

Dziewczyny przejrzałem trochę forum, szczególnie ranking
Pielęgnacja twarzy - Okolice oczu / kremy i żele pod oczy:
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...ext=1&sort=999

i mam lekki mętlik bo nie wiem jaki kosmetyk spróbować.

Mam widoczne lekkie sińce pod oczami nawet jak jestem wyspany a ich powodem może być podobno np. choroba wątroby. Ja mam zdiagnozowane wzw b więc to może być właśnie powód. Gdy jestem zmęczony np. często w pracy, cienie są bardziej widoczne. Potrzebuje jakiś kosmetyk, który pomoże je coś rozjaśnić bez bawienia się w okłady i przykładanie sobie czegoś pod oczy.
petrelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 22:14   #37
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
cienie i obwodki pod oczami, co robic?

z gory dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez patus12
Czas edycji: 2013-01-21 o 16:56
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 22:58   #38
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Cytat:
Napisane przez patus12 Pokaż wiadomość
dzien dobry juz na wstepie - wiem, ze podobne posty juz byly, ale naprawde zadnej sytasfakcjonujacej odpowiedzi nie znalazlam. chodzi o moje cienie pod oczami i ciemne obwodki - dopiero w liceum zaczelam sie nimi przejmowac AZ TAK! uzywalam duzo korektorow, lecz zaden nie pomaga, zazwyczaj wyglada to okropnie pod oczami.. jeszcze - nadchodzi zima, zimno i mam wrazenie, ze moje cienie sa bardziej widoczne, przez co wstydze sie w ogole pokazywac komus na oczy. moje cienie sa dziedziczne i naprawde nie wiem co robic! zastanawialam sie nad kremem nawilzajacym pod oczy, ale jaki? w ogole, 16 latce takowy krem pasuje? nie jestem za mloda? poleccie mi prosze jeszcze jakis naprawde dobry korektor.. czytalam o kamuflarzu, DERMACOL, lecz ten wbrew pozorom - nie kryje nic, a jeszcze bardziej podkresla moje cienie, wyglada wtedy jak by mi ktos podbil oko! ;o poza tym strasznie nienaturlnie wyglada..
kotrektor - mialma nawet taki z Heleny Rubenstein (nie pamietam jak to sie pisze) wydalam na niego ponad 200 zl, jest to specjalny korektor pod oczy 'magic conceler' i NIC NIE POMAGA!
dlatego baaaaaardzo prosze Was o pomoc i prosze o wyrozumialosc! dodaje zdjecia w zalaczniku, abyscie zobaczyly moja zmore..
z gory dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam serdecznie.
A czym nakładasz korektor?
Ja miałam ten sam problem, pożądany efekt osiągnęłam dopiero przy użyciu stożkowej strony beauty blendera (mam wersję tańszą, cosmopolitan i jest świetna).
Kupiłam korektor o ton jaśniejszy i dzięki temu mam coś na kształt konturowania w stylu kim kardashian (ah, dzięki Ci Wayne )
Najpierw jadę cały trójkąt jak na załączniku a później tam gdzie zaznaczyłam czerwonym nakładam dodatkową warstwę, żeby w 100% zakryć sińce.
Aktualnie mam korektor z inglota, wcześniej miałam HR i mac. Nałożone BB dają bardzo podobny efekt.
Dodatkowo BB pięknie blenduje całość i nie widać żadnych granic. Korektor utrwalam pudrem i trzyma się cały dzień.

Na rozjaśnienie cieni polecam płatki kolagenowe do kupienia w Rossmannie za 6-8zł. Stosowałam też serum + na to płatki z allegro za 2zł i również polecam.
Dodatkowo stosuję roller pod oczy (garnier i clinique takie ma). Nie chodzi o sam kosmetyk a o tą kuleczkę (myślę, że poprawia krążenie, ale mogę się mylić). Trzymam taki roller w lodówce - świetnie chłodzi i na prawdę rozjaśnia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg korektor.jpg (28,0 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez blackberry8
Czas edycji: 2012-10-01 o 23:04
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 12:00   #39
aisha1721
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

też mam ten sam problem ja używam korektora takiego w kolorze lekko opalonym , można też kupić specjalny krem pod oczy , nałożyć schłodzone torebki po herbacie mam nadzieję że pomogłam

Edytowane przez aisha1721
Czas edycji: 2012-10-02 o 12:02
aisha1721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 14:24   #40
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Ja również bym poradzila poprobować z różnymi akcesoriami do nakładania, np ja umiem moje cienie pod oczami tylko zakryć jak nakładam ogrzany korektor palcem Nie używam też tych rozświetlających korektorów typowo przeznaczonych pod oczy, tylko wole odrobinkę takiego w sztyfcie, bo mam wrażenie, że lepiej kryją, przy kupowaniu korektora w sztyfcie radzę uważać, żeby nie wybrać wersji wysuszającej czy antybakteryjnej, bo sporo ich w takiej formie.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 16:48   #41
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
A czym nakładasz korektor?
Ja miałam ten sam problem, pożądany efekt osiągnęłam dopiero przy użyciu stożkowej strony beauty blendera (mam wersję tańszą, cosmopolitan i jest świetna).
Kupiłam korektor o ton jaśniejszy i dzięki temu mam coś na kształt konturowania w stylu kim kardashian (ah, dzięki Ci Wayne )
Najpierw jadę cały trójkąt jak na załączniku a później tam gdzie zaznaczyłam czerwonym nakładam dodatkową warstwę, żeby w 100% zakryć sińce.
Aktualnie mam korektor z inglota, wcześniej miałam HR i mac. Nałożone BB dają bardzo podobny efekt.
Dodatkowo BB pięknie blenduje całość i nie widać żadnych granic. Korektor utrwalam pudrem i trzyma się cały dzień.

Na rozjaśnienie cieni polecam płatki kolagenowe do kupienia w Rossmannie za 6-8zł. Stosowałam też serum + na to płatki z allegro za 2zł i również polecam.
Dodatkowo stosuję roller pod oczy (garnier i clinique takie ma). Nie chodzi o sam kosmetyk a o tą kuleczkę (myślę, że poprawia krążenie, ale mogę się mylić). Trzymam taki roller w lodówce - świetnie chłodzi i na prawdę rozjaśnia.

korektor nakladam palcami. jej! bardzo dziekuje! spobuje tak zrobic, tylko, mam taka cere, ze jesli naloze chodz troche wiecej korektoru/podkladu to od razu to widac! szczegolnie, jesli chodzi o skore pod oczami - tu mam takie malutkie kropeczki i doslownie, wszystko widac (nawet dolacze zdjecie w zalaczniku, mam tam troche podkladu, w rzeczywisctosci podkld nie wyglada tak zolto jak na zdjeciu. mysle, ze to wina lazienkowego swiatla).

chcialam ejszcze zapytac - a jaki korektor jest najlepszy, ktory do tej pory Pani uzywala? ten BB? co to jest? niestety sie nie znam chcialabym uzyskac jak naturalniejszy efekt.. prosze o pomoc!

zdjecie daje o tutaj, w linku: http://img829.imageshack.us/img829/9962/image23c.png (zapomnialam dodac z zalczniku i juz nie mam takiej mozliwosci)

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez aisha1721 Pokaż wiadomość
też mam ten sam problem ja używam korektora takiego w kolorze lekko opalonym , można też kupić specjalny krem pod oczy , nałożyć schłodzone torebki po herbacie mam nadzieję że pomogłam
u mnie korektor w kolorze 'lekko opalonym' nie zadzialal - mam jasna cere. z calego serca, dziekuje za rady, ale niestety nie sa one przydatne. jaki krem pod oczy dla 16 latki?
jesli masz ten sam problem, to pewnie wiesz, ze zaden krem pod oczy 'na cienie pod oczami' nie pomaga, bo przeciez nie pogrubia nam skory, nie wiem, chyba, ze nsie myle. herbata/lod/oklady/plastry/maseczki itp. itd. nie pomagaja.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ja również bym poradzila poprobować z różnymi akcesoriami do nakładania, np ja umiem moje cienie pod oczami tylko zakryć jak nakładam ogrzany korektor palcem Nie używam też tych rozświetlających korektorów typowo przeznaczonych pod oczy, tylko wole odrobinkę takiego w sztyfcie, bo mam wrażenie, że lepiej kryją, przy kupowaniu korektora w sztyfcie radzę uważać, żeby nie wybrać wersji wysuszającej czy antybakteryjnej, bo sporo ich w takiej formie.
ten w sztyfcie wyglada bardzo nienaturalnie chodz rzeczywiscie - kryje lepiej.

Edytowane przez patus12
Czas edycji: 2012-10-02 o 16:44
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 18:01   #42
aisha1721
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

tak są specjalne kremy pod oczy których oczywiście mogą używać też 16 latki , jestem kosmetyczką wiem co mówię , ja swoje sińce pod oczami leczę ''solutions plus total radiance''to jest krem z AVON , ale możesz iść np.do rossmana tam jest bardzo dużo takich kremów pod oczy
aisha1721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 18:42   #43
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Cytat:
Napisane przez aisha1721 Pokaż wiadomość
tak są specjalne kremy pod oczy których oczywiście mogą używać też 16 latki , jestem kosmetyczką wiem co mówię , ja swoje sińce pod oczami leczę ''solutions plus total radiance''to jest krem z AVON , ale możesz iść np.do rossmana tam jest bardzo dużo takich kremów pod oczy
co te kremy robia? nawilzaja? przeciez nie pogrubiaja skory pod oczami, a w moim przypadku jest to wina cieniutkiej skory pod oczami
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 18:51   #44
aisha1721
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

oczywiście że nie pogrubia , ale ją rozjaśnia w miejscu gdzie są cienie
aisha1721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 01:30   #45
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Może to dziwne ale usłyszałam kiedyś od kosmetyczki,że cienie powinno się przykrywac o ton ciemniejszym korektorem od nich,wtedy nic nie widać.
Natomiast DERMACOL ma bardzo mocne krycie i dziwie sie,ze nie widziałaś różnicy...
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:35   #46
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Niestety jesli masz dziedziczne cienie pod oczami, to jestes skazana na korektory. Nie mozna Ci polecic jednego korektora, poniewaz kazdy korektor inaczej reaguje na skorze innej osoby. Ja przerobilam juz tony roznych korektorow. Niestety nie znalazlam odpowiedniego. Zamowilam nawet ze stanow neutralizer polecany przez numberxo (na YT), niestety nie ma takiego efektu jak u niej. U Ciebie jeszcze nie jest zle, bo Twoje cienie sa lekko brazowe, nie masz widocznych zylek pod skora. Musisz sie liczyc z tym, ze jesli chcesz dokladnie ukryc cienie, to niestety tych warstw pod oczami bedzie sporo.

tu jest filmik http://youtu.be/7iupP7C5uy0

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2012-10-04 o 11:49
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 21:06   #47
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Niestety jesli masz dziedziczne cienie pod oczami, to jestes skazana na korektory. Nie mozna Ci polecic jednego korektora, poniewaz kazdy korektor inaczej reaguje na skorze innej osoby. Ja przerobilam juz tony roznych korektorow. Niestety nie znalazlam odpowiedniego. Zamowilam nawet ze stanow neutralizer polecany przez numberxo (na YT), niestety nie ma takiego efektu jak u niej. U Ciebie jeszcze nie jest zle, bo Twoje cienie sa lekko brazowe, nie masz widocznych zylek pod skora. Musisz sie liczyc z tym, ze jesli chcesz dokladnie ukryc cienie, to niestety tych warstw pod oczami bedzie sporo.

tu jest filmik http://youtu.be/7iupP7C5uy0
jej, ale jej cienie w ogole nie sa widoczne! co ona probuje ukryc *.*
co to jest ten - neutralizer? moze bym sprobowala? tak bardzo nie chce miec cieni pod oczami, przeciez to jest taka meczarnia, ze szok!
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 21:17   #48
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Może to dziwne ale usłyszałam kiedyś od kosmetyczki,że cienie powinno się przykrywac o ton ciemniejszym korektorem od nich,wtedy nic nie widać.
Ja też gdzieś to słyszałam... I jestem skłonna uwierzyć, że może się to sprawdzić. Mam brązowe cienie pod oczami i zawsze próbuję albo jaśniejszych korektorów od podkładu albo mniej więcej tak samo jasnych. I wydaje mi się, że cienie są jeszcze bardziej widoczne, takie sine :/
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 21:35   #49
pampam91
Przyczajenie
 
Avatar pampam91
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Hej, widzę ze mamy ten sam problem!
Mam bardzo jasna cere i okropne fioletowo/brazowo okropne cienie pod oczami i lekkie tak jakby "napuchnięcia" chodzi mi o takie przysłowiowe "worki pod oczami". Probowalam juz wszystkiego, kremy,żele typu świetliki z arniką itp, okłady, ogórki pod oczy NIC NIE DAJĄ! Pare korektorow tez juz wyprobowalam ale najlepiej sie sprawdza dermacol w odcieniu 211 ( jest on łososiowy/brzoskwiniowy, wiec duzo ciemniejszy niz moja blada cera) i o dziwo jak na razie spisuje sie najlepiej, tylko trzeba go ostrożnie nakładac i najwazniejsze dac duzo kremu pod niego ( ja daje oliwkowy ziaji). Ale przechdzac do sedna od jakis 2 tygodni uzywam kwasu hialuronowego ( nawilza cere) i oleju z pestek malin ( oprocz tego nie uzywam zadnych innych kosmetykow) moje since sie zmniejszyły a opuchlizna zmalała, wiadomo nie zniknely jak za pomoca magicznej różdżki ale widze DUZĄ roznice i motywuje mnie to do dalszej walki z nimi . Polecam Ci sprobowac tego kwasu bo nie jest drogi 15 ml za około 6 zł na www.zrobsobiekrem.pl albo biochemiaurody czy jakos tak musisz poszukac w wyszukiwarce i poczytac o nim .
pampam91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 22:40   #50
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Ja też gdzieś to słyszałam... I jestem skłonna uwierzyć, że może się to sprawdzić. Mam brązowe cienie pod oczami i zawsze próbuję albo jaśniejszych korektorów od podkładu albo mniej więcej tak samo jasnych. I wydaje mi się, że cienie są jeszcze bardziej widoczne, takie sine :/
o wlasnie, dokldnie!juz lepiej sie wyglada bez niczego, niz z czyms jasnym pod okiem, wtedy juz calkowicie wygladam jakby mi ktos oko podbil

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez pampam91 Pokaż wiadomość
Hej, widzę ze mamy ten sam problem!
Mam bardzo jasna cere i okropne fioletowo/brazowo okropne cienie pod oczami i lekkie tak jakby "napuchnięcia" chodzi mi o takie przysłowiowe "worki pod oczami". Probowalam juz wszystkiego, kremy,żele typu świetliki z arniką itp, okłady, ogórki pod oczy NIC NIE DAJĄ! Pare korektorow tez juz wyprobowalam ale najlepiej sie sprawdza dermacol w odcieniu 211 ( jest on łososiowy/brzoskwiniowy, wiec duzo ciemniejszy niz moja blada cera) i o dziwo jak na razie spisuje sie najlepiej, tylko trzeba go ostrożnie nakładac i najwazniejsze dac duzo kremu pod niego ( ja daje oliwkowy ziaji). Ale przechdzac do sedna od jakis 2 tygodni uzywam kwasu hialuronowego ( nawilza cere) i oleju z pestek malin ( oprocz tego nie uzywam zadnych innych kosmetykow) moje since sie zmniejszyły a opuchlizna zmalała, wiadomo nie zniknely jak za pomoca magicznej różdżki ale widze DUZĄ roznice i motywuje mnie to do dalszej walki z nimi . Polecam Ci sprobowac tego kwasu bo nie jest drogi 15 ml za około 6 zł na www.zrobsobiekrem.pl albo biochemiaurody czy jakos tak musisz poszukac w wyszukiwarce i poczytac o nim .
ten kwas hialuronowy jakos grozne brzmi.. kojarzy mi sie ze wstrzykiwaniem czegos pod skore i w dodatku - dla starszych ludzi.. nie jestem co do tego pewna :c masz cienie pod oczami od malego? ja od malego, niestety, zawsze mialm sine i podkrazone oczy jak narazie uzywam korektoru dax cosmetics - cash mare, cos takiego, nie jestem pewna co do nazwy, dziewczyny! wyprobujcie! moze Wam troszku pomoze!
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 00:15   #51
pampam91
Przyczajenie
 
Avatar pampam91
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Co do kwasu to pomyslalas dokladnie tak samo jak ja na poczatku . Ze to dla starszych ludzi i trzeba wstrzykiwac, owszem jest taka mozliwosc ale praktykuja to starsze panie z duzymi zmarszczkami a przeciez my jestesmy mlode i wystarczy nam rozcieńczony żel!
Ja mam 21 lat wiec chyba stara nie jestem :P, pomysl w ten sposob " kupujesz krem super hiper najnowszy nawilżający za duzo kasy czy kwas hialuronowy, ktory jest w postaci żelu przezroczystego a nawilza milion razy lepiej niz ten drogi krem a kosztuje grosze?. Nakladasz go na buzie lekko zwilżona wodą lub dodajesz troszke do kremu czy oleju i tyle. Mam atopowe zapalenie skory wiec cale zycie mialam przesuszona buzie, nawet apteczne kremy nie nawilzały mi skory wiec dla mnie to jest rzecz z ktora juz nigdy sie nie rozstane a do tego jak wspomniałam dobrze działa na moje trupio sinie oczy.
Tak since mam od zawsze, nie wazne czy jestem wyspana czy nie czy duzo pije wody czy nie wiadomo co robie, taka juz nasza udreka :/.
Jak wiadomo since sa przez to ze mamy cienka skore w okolicach oczu wiec myslac logicznie po pierwsze:
1.Trzeba skore nawilzyc (
2.Poprawić ukrwienie ( podobno witamina K jest dobra i kasztanowiec, o ile sie orientuje, w postaci kremu lub tabletek) za jakis czas wypróbuje i to.
3. Mysle ze dobrze by bylo wykonywać jakies masaże twarzy typu ( jak usunąć limfę pod oczami czy cos w tym stylu)
4.Moze Twoje since sa spowodowane jakas choroba?
5.Dobry korektor!
pampam91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 15:55   #52
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Cytat:
Napisane przez pampam91 Pokaż wiadomość
Co do kwasu to pomyslalas dokladnie tak samo jak ja na poczatku . Ze to dla starszych ludzi i trzeba wstrzykiwac, owszem jest taka mozliwosc ale praktykuja to starsze panie z duzymi zmarszczkami a przeciez my jestesmy mlode i wystarczy nam rozcieńczony żel!
Ja mam 21 lat wiec chyba stara nie jestem :P, pomysl w ten sposob " kupujesz krem super hiper najnowszy nawilżający za duzo kasy czy kwas hialuronowy, ktory jest w postaci żelu przezroczystego a nawilza milion razy lepiej niz ten drogi krem a kosztuje grosze?. Nakladasz go na buzie lekko zwilżona wodą lub dodajesz troszke do kremu czy oleju i tyle. Mam atopowe zapalenie skory wiec cale zycie mialam przesuszona buzie, nawet apteczne kremy nie nawilzały mi skory wiec dla mnie to jest rzecz z ktora juz nigdy sie nie rozstane a do tego jak wspomniałam dobrze działa na moje trupio sinie oczy.
Tak since mam od zawsze, nie wazne czy jestem wyspana czy nie czy duzo pije wody czy nie wiadomo co robie, taka juz nasza udreka :/.
Jak wiadomo since sa przez to ze mamy cienka skore w okolicach oczu wiec myslac logicznie po pierwsze:
1.Trzeba skore nawilzyc (
2.Poprawić ukrwienie ( podobno witamina K jest dobra i kasztanowiec, o ile sie orientuje, w postaci kremu lub tabletek) za jakis czas wypróbuje i to.
3. Mysle ze dobrze by bylo wykonywać jakies masaże twarzy typu ( jak usunąć limfę pod oczami czy cos w tym stylu)
4.Moze Twoje since sa spowodowane jakas choroba?
5.Dobry korektor!

i ten krem smarujesz na cala twarzyczke? nie zapycha? oprocz tego, mam rowniez problem z zaskornikami np. na policzkach czy nosie i dlatego sie boje.. ostatnio kupilam krem dla mlodej cery Clarins, dalam sto pare zl i wlasnie mi sie konczy i nie mam czym twarzy smarowac, szczegolnie, ze uzywam zeli do zmywania makijazu, ktore strasznie wysuszaja

rowniez mam atopowe zapalenie skory!! nazywa sie to egzema? czy to zupelnie co innego?bo lekarze zawsze mowili, ze to egzema wlasnie, pojawia sie czasem na twarzy, ale mam ja rowniez na nodze i przy kolciach.. ehhh, kolejna udreka.

a jestes w stanie polecic mi jakis dobry korektor? tylko taki, ktory nie 'niszczy' tej skory pod oczami, bo dosyc, ze ona taka cieniutka to w dodatku katujemy ja korektorami i innymi swinstwami :c
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 01:53   #53
pampam91
Przyczajenie
 
Avatar pampam91
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

kremem tzn. tym kwasem hialuronowym czy tym ziaji? Jesli chodzi Ci o kwas to on nie zapycha skory i tak, kłade go na cala twarz ( a resztki na szyje ). Ten ziaji tylko pod oczy ale slyszalam ze zapycha :/.Naprawde polecam Ci ten kwas bo od ponad 10 lat leczylam sie i ŻADEN krem nie dal rady nawilzyc mi skóry, zawsze byly gdzies suche "skórki" czy takie suche krostki ktore sie łuszczyły i wygladalo to okropnie jak nalozylam podklad. A teraz nie mam co zrobic z nowo kupionym podkladem bo nie potrzebuje juz go . Oprócz kwasu polecam Ci odstawienie wszelkich chemicznych kosmetyków bo to jest sama trucizna dla naszej skory i bardzo duzy niepotrzebny wydatek ( moim zdaniem) a przerzucenie sie na naturalne oleje ktorych jest wieeeele i wcale nie sa drogie a na prawde potrafia zdzialac cuda . Nie wiem czy slyszalas o metodzie oczyszczania olejami? OCM to sie nazywa. Stosuje to juz od miesiaca i juz nigdy nie wroce do chemicznych ( nawet aptecznych) kremow . Tez mam zaskorniki ale dzieki olejkowi rycynowemu ktory jest w skladzie metody oczyszczania olejami juz znikaja i przede wszytskim nie robia sie nowe krostki itp. i nawet moje ''kaszaki'' przy oczach zaczely znikac!. Pozatym nie czuje juz tego uczucia ''sciagania'' z przesuszenia na twarzy bo czuje ze skóra jest juz na maksa nawilzona, wiem ze dziwnie pisze ale naprawde to co potrafi zrobic ten kwas i oleje to istny cud !.

Co do korektora ( tylko pod oczy) to polecam Ci dermacol, wiem ze to ciezki podklad i zrazilas sie do niego ale jednak ma zakryc on te since... Z bardziej lekkich mysle ze korektor bella multi mineral za okolo 12 zł tez jest okej, ale jednak nic nie bedzie mialo takiego krycia jak dermacol. Dzis wyprobowalam sposob bez kremu pod oczy ( tylko olej z ptestek malin) a nadmiar tluszczu z dermacolu odcisnelam w chusteczke higieniczna i powiem Ci ze korektor trzymal sie bardzo dlugo i nie ''ważyl'' sie pod oczami. Mysle ze musisz poprobowac roznych sposobow nakladania go, jesli chcesz moge przeslac Ci probke mojego odcienia 211 ( łososiowy) za free .

Edytowane przez pampam91
Czas edycji: 2012-10-07 o 01:55
pampam91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 16:03   #54
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Cytat:
Napisane przez pampam91 Pokaż wiadomość
kremem tzn. tym kwasem hialuronowym czy tym ziaji? Jesli chodzi Ci o kwas to on nie zapycha skory i tak, kłade go na cala twarz ( a resztki na szyje ). Ten ziaji tylko pod oczy ale slyszalam ze zapycha :/.Naprawde polecam Ci ten kwas bo od ponad 10 lat leczylam sie i ŻADEN krem nie dal rady nawilzyc mi skóry, zawsze byly gdzies suche "skórki" czy takie suche krostki ktore sie łuszczyły i wygladalo to okropnie jak nalozylam podklad. A teraz nie mam co zrobic z nowo kupionym podkladem bo nie potrzebuje juz go . Oprócz kwasu polecam Ci odstawienie wszelkich chemicznych kosmetyków bo to jest sama trucizna dla naszej skory i bardzo duzy niepotrzebny wydatek ( moim zdaniem) a przerzucenie sie na naturalne oleje ktorych jest wieeeele i wcale nie sa drogie a na prawde potrafia zdzialac cuda . Nie wiem czy slyszalas o metodzie oczyszczania olejami? OCM to sie nazywa. Stosuje to juz od miesiaca i juz nigdy nie wroce do chemicznych ( nawet aptecznych) kremow . Tez mam zaskorniki ale dzieki olejkowi rycynowemu ktory jest w skladzie metody oczyszczania olejami juz znikaja i przede wszytskim nie robia sie nowe krostki itp. i nawet moje ''kaszaki'' przy oczach zaczely znikac!. Pozatym nie czuje juz tego uczucia ''sciagania'' z przesuszenia na twarzy bo czuje ze skóra jest juz na maksa nawilzona, wiem ze dziwnie pisze ale naprawde to co potrafi zrobic ten kwas i oleje to istny cud !.

Co do korektora ( tylko pod oczy) to polecam Ci dermacol, wiem ze to ciezki podklad i zrazilas sie do niego ale jednak ma zakryc on te since... Z bardziej lekkich mysle ze korektor bella multi mineral za okolo 12 zł tez jest okej, ale jednak nic nie bedzie mialo takiego krycia jak dermacol. Dzis wyprobowalam sposob bez kremu pod oczy ( tylko olej z ptestek malin) a nadmiar tluszczu z dermacolu odcisnelam w chusteczke higieniczna i powiem Ci ze korektor trzymal sie bardzo dlugo i nie ''ważyl'' sie pod oczami. Mysle ze musisz poprobowac roznych sposobow nakladania go, jesli chcesz moge przeslac Ci probke mojego odcienia 211 ( łososiowy) za free .
Boziu! chyba mnie przekonalas! zamowie ten kremik i powiem jak sie spisuje a np. nie mozna uzywac czegos, jakiegos kremu, co zapycha pod oczy? dlaczego? przeciez nie robi sie nam tam nic, typu - zaskorniki itp. .. tylko nawilza, czy nie? bo wlsnie nigdy nie wiedzialam o co w tym chodzi. rozumiem - nie uzywac kremow, ktore zapychaja na np. czolo, policzki, broda, nos, ale pod oczka? jak to jest?

jej! bylabym bardzo wdzieczna za ta probke!!
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 17:17   #55
pampam91
Przyczajenie
 
Avatar pampam91
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Jesli chodzi o kwas to mozesz go zamowic na tych stronkach co Ci podalam, ja mam 15 ml wiec mysle ze na poczatek tez taka ilosc Ci starczy.
Co do kremu ziaji, kupilam go tylko dlatego ze jest tłusty ale w sumie juz go nie potrzebuje bo sam olej + dermacol spisuje sie super. Mozesz go uzywac pod oczy, z tym zapychaniem chodzilo mi o policzki, brode itp. ale duuuzo lepiej spisze sie olej .
Na tych stronach jest tez zakładka "oleje zimno-tłoczone" przejzyj sobie je i polecam Ci wyprobowac ktorys jako krem, bo kwas nie moze zastepowac kremu, jego daje sie pod spod oleju lub kremu.

Podaj mi na pw adres to podeśle Ci jak najszybciej trochę tego dermacolu to sobie sprawdzisz odcień

Edytowane przez pampam91
Czas edycji: 2012-10-07 o 17:22
pampam91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 10:51   #56
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

A wiecie co ja mam? tylko się nie śmiejcie...
Mam tylko jeden cień pod lewym okiem...też taki fioletowy,ale przechodzi w brąz.Mam to po mamie,więc dziedziczne,nikt oprócz mnie i jej tego nie ma.
Kiedyś wszyscy się śmiali,że mam oczy podbite.
Ile ja już rzeczy przetestowałam,byłam u lekarzy i nic.
Korektory,podkłady (niestety u mnie podkłady nie pasują,mam taki typ urody)
Ten cień pod okiem widać jak jestem w ciemniejszym pomieszczeniu np.autobus czy pociąg,dom.
Jak próbowałam nałożyć pod okiem podkład rozświetlający,to było go widać,tam pod okiem mam chropowatą skórę,nawilżam i tak nic to nie daje.Do tego ten cień nachodzi aż na kość policzkową.
Teraz kładę na twarz trochę kremu bb eveline i korektor z garniera,taki w kulce,do jasnej cery-pomaga mi,może nie ma szału,ale widać znaczną różnicę.
Do tego makijaż oka (nigdy nie robiłam) dopiero od niedawna cienie i eyeliner-i odwracam uwagę od tego dziwnego cienia.

Przez to zawsze moja twarz wydawała się zmęczona,szara,ziemista i taka nijaka.
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 18:32   #57
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Cytat:
Napisane przez Blobby Pokaż wiadomość
A wiecie co ja mam? tylko się nie śmiejcie...
Mam tylko jeden cień pod lewym okiem...też taki fioletowy,ale przechodzi w brąz.Mam to po mamie,więc dziedziczne,nikt oprócz mnie i jej tego nie ma.
Kiedyś wszyscy się śmiali,że mam oczy podbite.
Ile ja już rzeczy przetestowałam,byłam u lekarzy i nic.
Korektory,podkłady (niestety u mnie podkłady nie pasują,mam taki typ urody)
Ten cień pod okiem widać jak jestem w ciemniejszym pomieszczeniu np.autobus czy pociąg,dom.
Jak próbowałam nałożyć pod okiem podkład rozświetlający,to było go widać,tam pod okiem mam chropowatą skórę,nawilżam i tak nic to nie daje.Do tego ten cień nachodzi aż na kość policzkową.
Teraz kładę na twarz trochę kremu bb eveline i korektor z garniera,taki w kulce,do jasnej cery-pomaga mi,może nie ma szału,ale widać znaczną różnicę.
Do tego makijaż oka (nigdy nie robiłam) dopiero od niedawna cienie i eyeliner-i odwracam uwagę od tego dziwnego cienia.

Przez to zawsze moja twarz wydawała się zmęczona,szara,ziemista i taka nijaka.

a jakiego korektoru uzywasz? bo ja rowniez mam jasna cere i mam problemy z dobraniem jakiegokolwiek odcieniu... moja twarz nadal wydaje sie: 'zmęczona,szara,ziemista i taka nijaka'.. nigdy jeszcze nie udalo mi sie zakryc cieniow tak, aby nie bylo ich w ogole widac, NIGDY.
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 21:16   #58
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

dzien dobry ponownie! kurcze, dzis eksperymentowalam z roznymi korektorami pod oczy i naprawde nic!! blagam, pomozcie!
w zalaczniku zalaczam zdjecia mojego oka, wlasnie z korektorem podspodem.. nawet, jesli dam tone korektoru to to strasznie widac, bo jak wczesniej wpsominalam mam takie dziwne gulki pod okiem, nie sa to kaszaki, o nie! po prostu (sami zreszta widzicie).. blagam o pomoc, szczegolnie, ze niedlugo mam wazna randke i pierwszy raz sie spotykam z chlopakiem, tzn. widzial mnie juz, ale w okularach slonecznych.. boje sie, ze jak zobaczy mnie bez to sie przestraszy, przeciez wygladam koszmarnie z tymi cieniami!!!

z kremu z kwasem hial. zrezygnowalam calkowicie. tato mi wrecz zabronil go uzywac, powiedzial, ze jest to na zmarszczki i dla starej cery (...), wiec to na pewno odpada.. zastanawiam sie czy nie isc do kosmetyczk, aby zrobila mi makijaz, ale glupio mi.. zreszta - gdybym miala sie spotkac w niedziele, to przeciez nieczynne sa kosmetyczki.. przeciez przed kazda randka nie bede chodzic do kosmetyczki! Boziu drogi! co za problemy mam! prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (9,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko2.jpg (11,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko3.jpg (11,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko4.jpg (27,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko5.jpg (13,7 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez patus12
Czas edycji: 2012-10-16 o 22:25
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 08:31   #59
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Ja niestety nie pomogę, bo też wciąż borykam się z problemem cieni pod oczami... Cokolwiek nałożę, to robią się takie biało-szarawe Kupiłam korektor Bell, który ma bardzo dobre opinie na wizażu, ale wydaje mi się, że kryje słabiej niż podkład i do tego wchodzi w załamania tworząc zmarszczki.
Jeszcze nie próbowałam patentu z ciemnym korektorem, bo nie wiem jakiej firmy kupić, żeby nie wyrzucić zbyt dużo pieniędzy w błoto...
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 15:39   #60
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Ja niestety nie pomogę, bo też wciąż borykam się z problemem cieni pod oczami... Cokolwiek nałożę, to robią się takie biało-szarawe Kupiłam korektor Bell, który ma bardzo dobre opinie na wizażu, ale wydaje mi się, że kryje słabiej niż podkład i do tego wchodzi w załamania tworząc zmarszczki.
Jeszcze nie próbowałam patentu z ciemnym korektorem, bo nie wiem jakiej firmy kupić, żeby nie wyrzucić zbyt dużo pieniędzy w błoto...
eh, no to witaj w gronie. jakbt co daj znac, ktory korektor Ci podpasowal masz takie cienie jak ja? mniejsze? wieksze? w sensie, ze bardziej widocznie cyz mniej
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-22 09:15:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.