Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek! - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 09:33   #2161
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dmko i masz racje, szperałam w poszukiwaniu inspiracji kiedyś i trafiłam na to cudo na pinspire
Ja tak nie umiem

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
to niestety mój jedyny holo chinkowy i tak szczerze mówiąć trochę oszczędnie dysponuję...
ale jak byłam w wakacje w Krakowe to widziałam jeszcze w tamtejszym Eurofashion chinki, ale tylko różowa iii chyba złota była w miarę w stanie.
A tak w ogóle to nie wolisz zaczekać na te nowe?
No i prezent, o ile dobrze pamiętam
Różowa, jak będą to bierz!
Holo nigdy za wiele, na te też się czaję no i nowe CC już są...ale chyba słaby efekt dają :/
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:35   #2162
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość









a tak w ogole to dzień dobry! dzisiaj mam wolne, zaraz zabieram się za porządki i organiczną i toksykologię i może trochę fizyczną. fu.
Dzięki.

Porządki ble, ale reszta ciekawie brzmi
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Śniegowa, WOW! Śliczne są! Mi się też kojarzą z jakąś kosmiczną mgławicą i z magią
Dziękuję
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:39   #2163
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3720602 9]
Niecałe 2,5. Ładnie, pięknie, zaraz wyjdzie na to, że mamusia nie zwraca uwagi na dziecko tylko na wizażu siedzi.

Niach niach, właśnie oglądam z małą książeczkę z obrazkami szukając inspiracji na mani... nie powiem jakie i dla kogo

Lublin nie jest taki zły, tylko trzeba wiedzieć czego się spodziewać [/QUOTE]

wcale nie wyjdzie na to, mamusia też ma prawo posiedzieć przy komputerze i odpocząć a takie dzieciątka są urocze mam styczność ciągle z bratanicą mojego Ukochanego, teraz na dniach mała skończy 3 latka, ale jest taka słodka i taka gaduła...
ona ciągle pacy cioci na pazulki i ciocia zafse ma pazulki umalowane

fajny pomysł na inspirację a Lublin wcale nie jest zły, ja to wiem, z tym że wychodząc z małej mieściny to tu dużo różnych rzeczy wydaje się nie na miejscu i zwyczajnie zaskakuje.


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Smooth, ale pyszności z Bingo dorwałaś.
nooo, balsam pachnie cudownie, gęsciutki, a ta kąpiel ma chemiczny zapach ale przyjemny będziem próbować po kolei co i jak

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki.

Porządki ble, ale reszta ciekawie brzmi
haha, no brzmi może i fajnie, ale z organiczną bardzo się nie lubię, a jutro kolokwium, a na fizyczną muszę zrobić znienawidzone opracowanie toksykologia ujdzie - powtórka z wrześniowej historii ze studium
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:41   #2164
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

haha, no brzmi może i fajnie, ale z organiczną bardzo się nie lubię, a jutro kolokwium, a na fizyczną muszę zrobić znienawidzone opracowanie toksykologia ujdzie - powtórka z wrześniowej historii ze studium
Mi chemia sama do głowy wchodziła zawsze...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:47   #2165
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mi chemia sama do głowy wchodziła zawsze...
mi niespecjalnie i miałam nie zdawać w ogóle chemii na maturze
ale jednak spodobało mi się, bardzo przyjemny kierunek, ciągle coś nowego, jakieś odkrycia, pierwiastki, no widać, że nauka nie stoi w miejscu chociaż są też takie ,,rodzaje'' chemii, które są koszmarne do przejścia.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:51   #2166
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

dzisiaj rano zastanawiając sie jaki lakier nałożyć na paznokcie. wynalazłam mój wakacyjny lakier z lovely Kolor pomarańczowy z widocznym różowym shimmerem zobaczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P231012_10.430001.jpg (24,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P231012_10.430002.jpg (26,1 KB, 29 załadowań)
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:56   #2167
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ona ciągle pacy cioci na pazulki i ciocia zafse ma pazulki umalowane
...a Lublin wcale nie jest zły, ja to wiem, z tym że wychodząc z małej mieściny to tu dużo różnych rzeczy wydaje się nie na miejscu i zwyczajnie zaskakuje.
Dzieci to spostrzegawcze bestie.
Moja już rośnie na pazurkomaniaczkę, ma nawet swoje małe kolorowe pilniczki do paznokci (takie mega nieścierające, dla picu), naśladuje piłowanie, kremowanie rąk, a czasem jak rozrabia to mówię, że jak będzie grzeczna to pomaluję jej paznokietka. Działa sto razy lepiej niż kary i zakazy No wiadomo, że wszystko co robią dorośli jest fajne i się to naśladuje, więc co? Mamusia kuje żelazo póki gorące... Trzeba gust dziecku wyrobić, dobry smak i odpowiednie nawyki
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mi chemia sama do głowy wchodziła zawsze...
Zazdroszczę. Ja w szkole chemii nie cierpiałam, a to przez nauczycielkę. Jak tylko tuż przed maturą się zmieniła nauczycielka, to nagle zaczęłam rozumieć. Ale to już na nadrobienie zaległości za późno było.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 10:00   #2168
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

ja to chemii nigdy nie lubiłam.. masakra te wszystkie związki i pierwiastki... nigdy nie byłam ścisłowcem xD
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:04   #2169
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3720653 3]Dzieci to spostrzegawcze bestie.
Moja już rośnie na pazurkomaniaczkę, ma nawet swoje małe kolorowe pilniczki do paznokci (takie mega nieścierające, dla picu), naśladuje piłowanie, kremowanie rąk, a czasem jak rozrabia to mówię, że jak będzie grzeczna to pomaluję jej paznokietka. Działa sto razy lepiej niż kary i zakazy No wiadomo, że wszystko co robią dorośli jest fajne i się to naśladuje, więc co? Mamusia kuje żelazo póki gorące... Trzeba gust dziecku wyrobić, dobry smak i odpowiednie nawyki
[/QUOTE]

no Mamusiu, ładnie dzieciątko uczysz od małego! ale racji coś w tym jest
uwielbiam dzieci, z tą małą mojego Ukochanego życia nie mam jak do nich przyjadę. a ciotka dobra rzecz, zawsze cukiereczka, lizaka albo żelki przywiezie, to uczesze, pobawi się...
uwielbiam dzieci, byle nie swoje

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
ja to chemii nigdy nie lubiłam.. masakra te wszystkie związki i pierwiastki... nigdy nie byłam ścisłowcem xD
a ja humanistką polskiego nienawidzę, źle wspominam i w ogóle fu. jęzki za to uwielbiam.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:09   #2170
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
mi niespecjalnie i miałam nie zdawać w ogóle chemii na maturze
ale jednak spodobało mi się, bardzo przyjemny kierunek, ciągle coś nowego, jakieś odkrycia, pierwiastki, no widać, że nauka nie stoi w miejscu chociaż są też takie ,,rodzaje'' chemii, które są koszmarne do przejścia.
No fakt, też miałam takie kawałki materiału, które musiałam chwilę ogarnąć

Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
dzisiaj rano zastanawiając sie jaki lakier nałożyć na paznokcie. wynalazłam mój wakacyjny lakier z lovely Kolor pomarańczowy z widocznym różowym shimmerem zobaczcie
Fajnie wygląda- pod każdym kontem inny kolor

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3720653 3]Dzieci to spostrzegawcze bestie.
Moja już rośnie na pazurkomaniaczkę, ma nawet swoje małe kolorowe pilniczki do paznokci (takie mega nieścierające, dla picu), naśladuje piłowanie, kremowanie rąk, a czasem jak rozrabia to mówię, że jak będzie grzeczna to pomaluję jej paznokietka. Działa sto razy lepiej niż kary i zakazy No wiadomo, że wszystko co robią dorośli jest fajne i się to naśladuje, więc co? Mamusia kuje żelazo póki gorące... Trzeba gust dziecku wyrobić, dobry smak i odpowiednie nawyki


Zazdroszczę. Ja w szkole chemii nie cierpiałam, a to przez nauczycielkę. Jak tylko tuż przed maturą się zmieniła nauczycielka, to nagle zaczęłam rozumieć. Ale to już na nadrobienie zaległości za późno było.[/QUOTE]

Sa lakiery zmywalne woda


W podstawówce miałam taką zgagę... ale mimo to nie zniechęcila mnie


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nuwielbiam dzieci, byle nie swoje
Zupełnie odwrotnie niż ja.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:10   #2171
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
no Mamusiu, ładnie dzieciątko uczysz od małego! ale racji coś w tym jest
uwielbiam dzieci, z tą małą mojego Ukochanego życia nie mam jak do nich przyjadę. a ciotka dobra rzecz, zawsze cukiereczka, lizaka albo żelki przywiezie, to uczesze, pobawi się...
uwielbiam dzieci, byle nie swoje

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------



a ja humanistką polskiego nienawidzę, źle wspominam i w ogóle fu. jęzki za to uwielbiam.

heh dzieci są słodkie ja to je wręcz ubóstwiam. Są oczywiście czasem jak szatany, ale jak sie usmiechna wszystkie nerwy przechodzą. Nie mam jeszcze swojego dziecka, ale na pewno sobie kiedyś "zrobię"

co do przedmiotów szkolnych to prawda jest taka, że nasze podejście zalezy tylko i wyłącznie od nauczyciela. Jesli jest fajny to przedmiot np. matematyka rowniez wyda nam sie całkiem w porządku, natomiast jesli nauczyciel jest diabłem to nigdy nie bedziemy lubieć np. tej matematyki. Wiem sama po sobie jakie miałam w szkole podejście do niektorych przedmiotów...
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 10:16   #2172
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
heh dzieci są słodkie
taaa... brrr...
Jak kilo cukru rozpuszczone w pół szklanki wody.
Do wymiotów
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:17   #2173
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
no Mamusiu, ładnie dzieciątko uczysz od małego! ale racji coś w tym jest
uwielbiam dzieci, z tą małą mojego Ukochanego życia nie mam jak do nich przyjadę. a ciotka dobra rzecz, zawsze cukiereczka, lizaka albo żelki przywiezie, to uczesze, pobawi się...
uwielbiam dzieci, byle nie swoje [COLOR="Silver"]
Eee... przydałaby mi się taka ciocia, bo jakoś żadnej na horyzoncie nie ma...

A to zupełnie na odwrót niż ja, swoje to spoko, a cudzych to się boję
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:20   #2174
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
balsam kokosowy do dłoni i sama wybierałam mandarynkową kąpiel do skórek i paznokci z proteinami jedwabiu
fotki w załącznikach
+ maseczkę do twarzy, też sama wybierałam. balsam był niespodziewajką
nie będę udawać, ze już mam na to ochotę... mandarynkowy specyfik pachnie ładnie?
I to kokosowe jak wypróbujesz to dawaj znać
Bingo fajna firma jest

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No i prezent, o ile dobrze pamiętam
Różowa, jak będą to bierz!
Holo nigdy za wiele, na te też się czaję no i nowe CC już są...ale chyba słaby efekt dają :/
ale ty masz pamięć!
Dostałam ją na gwiazdkę od koleżanek z Krakowa właśnie. W Krakowie szybko nie będę ale mogę podesłać którąś z dziewczyn na zwiady. Jakby coś było zdatnego do użytku to one ci z Krakowa wyślą, albo moze na święto sztywnych któraś przyjedzie...
Coś pomyslimy

Noooo ja nie wiem czy na te nowe będę polować, może..
A CC też sa w tym sklepie jakby co i jak byłam w wakacje to kupowałam Take The Wing także mają chyba na bieżąco.

Na co polować jakbym już wysyłała dziewczyny?
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:23   #2175
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Sa lakiery zmywalne woda
Niby wiem, ale to nasze malowanie to takie na niby, jednego pazurka, jedną cieniutką warstwą, co po godzinie zabawy się samo zetrze. Na takie "poważniejsze" jeszcze przyjdzie pora
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
taaa... brrr...
Jak kilo cukru rozpuszczone w pół szklanki wody.
Do wymiotów
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:24   #2176
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na co polować jakbym już wysyłała dziewczyny?
Czekaj, lecę na pw, od razu odpiszę
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:27   #2177
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3720696 1]Eee... przydałaby mi się taka ciocia, bo jakoś żadnej na horyzoncie nie ma...

A to zupełnie na odwrót niż ja, swoje to spoko, a cudzych to się boję [/QUOTE]

To dokładnie jak ja!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3720707 6]Niby wiem, ale to nasze malowanie to takie na niby, jednego pazurka, jedną cieniutką warstwą, co po godzinie zabawy się samo zetrze. Na takie "poważniejsze" jeszcze przyjdzie pora


[/QUOTE]

Młoda kiedyś dostała taki fajny blado różowy z Oriflame. Przezroczysty był.
Fajna opcja, bo bez zmywacza. I ta duma dziecięca- mam własny lakier....
Potem kupiłam jej w Avon, ale ten brzydki (jasno perłowo różowy).
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:31   #2178
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
taaa... brrr...
Jak kilo cukru rozpuszczone w pół szklanki wody.
Do wymiotów
hahaha może spotkałyśmy zupełnie inne dzieci na swojej drodze;d;d
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:39   #2179
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zupełnie odwrotnie niż ja.
bo masz już swoje dzieciątko ja cudzymi mogę się opiekować, ale swoich póki co nie chcę i bronię się rękami i nogami jeśli ktokolwiek w rodzinie wspomina słowo ślub, czy dziecko.


Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
heh dzieci są słodkie ja to je wręcz ubóstwiam. Są oczywiście czasem jak szatany, ale jak sie usmiechna wszystkie nerwy przechodzą. Nie mam jeszcze swojego dziecka, ale na pewno sobie kiedyś "zrobię"
kiedyś to i ja ,,sobie zrobię'', ale powiedziałam że chcę skończyć studia, potem można cokolwiek zacząć myśleć w tym temacie. jak wyjdzie tak wyjdzie, ale póki co jestem stanowczo na NIE.


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3720696 1]Eee... przydałaby mi się taka ciocia, bo jakoś żadnej na horyzoncie nie ma...

A to zupełnie na odwrót niż ja, swoje to spoko, a cudzych to się boję [/QUOTE]

haha, ale czego się bać?
ciocia Natalka przygarnie niunię, da cukiereczka, pobawi się


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
nie będę udawać, ze już mam na to ochotę... mandarynkowy specyfik pachnie ładnie?
I to kokosowe jak wypróbujesz to dawaj znać
Bingo fajna firma jest
pachnie chemicznie ale dość przyjenie
kokoska będę może dzisiaj ciapać, jak wykończę krem z GP
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 10:41   #2180
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Zobaczcie czyje paznokcie znalazłam na Pinspire
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek



Edytowane przez Karola20
Czas edycji: 2013-01-03 o 08:52
Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:47   #2181
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
hahaha może spotkałyśmy zupełnie inne dzieci na swojej drodze;d;d
EE tam wszystkie sa takie...
Chyba, ze śpią

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
bo masz już swoje dzieciątko ja cudzymi mogę się opiekować, ale swoich póki co nie chcę i bronię się rękami i nogami jeśli ktokolwiek w rodzinie wspomina słowo ślub, czy dziecko.
Moje "dzieciątko" ma prawie 16 lat i jest wyższe ode mnie

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Zobaczcie czyje paznokcie znalazłam na Pinspire
Hmmm to kradzież chyba...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:51   #2182
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Młoda kiedyś dostała taki fajny blado różowy z Oriflame. Przezroczysty był.
Fajna opcja, bo bez zmywacza. I ta duma dziecięca- mam własny lakier....
Potem kupiłam jej w Avon, ale ten brzydki (jasno perłowo różowy).
Hm... ale to mówisz o specjalnych dzieciowych lakierach? Bo chciałam coś wyguglać ale nie mogę nic takiego znaleźć. Chyba że teraz Ci chodzi o normalne?
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
haha, ale czego się bać?
ciocia Natalka przygarnie niunię, da cukiereczka, pobawi się
Jak to czego? Wszystkiego Małe, nieprzewidywalne, dogadać się ciężko, za włosy ciągnie, palce w oczy wsadza Ogólnie przy cudzych dzieciach czuję się tak, jakbym swojego nie miała - w sensie że nie umiem ich "obsługiwać". Przy swoim to tak naturalnie wszystko wychodzi. Oj, już się nie odzywam lepiej

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Zobaczcie czyje paznokcie znalazłam na Pinspire
Hm... jak to jest z tym portalem - bo nie znam - to jest jako kradzież czy np podpisane skąd to i czyje?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:53   #2183
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3720760 5]Hm... ale to mówisz o specjalnych dzieciowych lakierach? Bo chciałam coś wyguglać ale nie mogę nic takiego znaleźć. Chyba że teraz Ci chodzi o normalne?
[/QUOTE]
Tak mówię o specjalnych dzieciowych lakierach
Zmywalnych wodą z mydłem i nietosycznych.

KLIK

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-10-23 o 10:55
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:53   #2184
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Zobaczcie czyje paznokcie znalazłam na Pinspire
fajnie, ale ciekawe czy kradzione, czy za zgodą zamieszczane.


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Moje "dzieciątko" ma prawie 16 lat i jest wyższe ode mnie
ale to zawsze będzie Twoje dzieciątko
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:55   #2185
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
kiedyś to i ja ,,sobie zrobię'', ale powiedziałam że chcę skończyć studia, potem można cokolwiek zacząć myśleć w tym temacie. jak wyjdzie tak wyjdzie, ale póki co jestem stanowczo na NIE.
no ja też dopiero po zakończeniu nauki chcę mieć dziecko. No chyba, że mnie przyroda zaskoczy xD
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:57   #2186
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nooo, balsam pachnie cudownie, gęsciutki, a ta kąpiel ma chemiczny zapach ale przyjemny będziem próbować po kolei co i jak
tu mnie masz...pouzywasz i może sobie sprawię jak nam ocenisz te cuda

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hmmm to kradzież chyba...
przy tym portalu chyba nie... tam sie inspiracje wkleja zdaje sie.. ale ja nie znam, pierwszy raz na oczka widzę..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:59   #2187
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3720760 5]
Hm... jak to jest z tym portalem - bo nie znam - to jest jako kradzież czy np podpisane skąd to i czyje?[/QUOTE]
No właśnie nie widzę, czy jest żródlo. Jeśli nie to jest kradzież

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ale to zawsze będzie Twoje dzieciątko
Tak. Moja mała córeczka

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
przy tym portalu chyba nie... tam sie inspiracje wkleja zdaje sie.. ale ja nie znam, pierwszy raz na oczka widzę..
Powinno być jasno podane źródło.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:05   #2188
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Lusiaaaaa Pokaż wiadomość
no ja też dopiero po zakończeniu nauki chcę mieć dziecko. No chyba, że mnie przyroda zaskoczy xD
oby nie.


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
tu mnie masz...pouzywasz i może sobie sprawię jak nam ocenisz te cuda
dam znać co i jak z tymi cudami


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3720760 5]
Jak to czego? Wszystkiego Małe, nieprzewidywalne, dogadać się ciężko, za włosy ciągnie, palce w oczy wsadza Ogólnie przy cudzych dzieciach czuję się tak, jakbym swojego nie miała - w sensie że nie umiem ich "obsługiwać". Przy swoim to tak naturalnie wszystko wychodzi. Oj, już się nie odzywam lepiej [/QUOTE]

a mnie na ogół dzieci lubią, same przychodzą, fakt, pociągną za włosy, popłaczą ale to jakoś dla mnie niezbyt duży problem lubimy się z dzieciątkami, to wszystko
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:05   #2189
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3720760 5]Hm... jak to jest z tym portalem - bo nie znam - to jest jako kradzież czy np podpisane skąd to i czyje?[/QUOTE]
Nie mam pojęcia. Nie znam się, ale tak głupio jakoś. ja rozumiem, że to inspiracje, pomysły itd... Ale powinno być chociaż jakieś źródło podane, co nie? Tak jak przy wszystkich zdjęciach zamieszczanych gdziekolwiek na necie :/
Gdzies mi się tam tez paznokcie Orlicy przewinęły

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Powinno być jasno podane źródło.
Chyba powinno. Ale wiesz jak to jest
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:07   #2190
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak mówię o specjalnych dzieciowych lakierach
Zmywalnych wodą z mydłem i nietosycznych.

KLIK
Uau... takich drogich to jeszcze nie kupowałam
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.