Efekty olejowania paznokci - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-05, 12:36   #601
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Lifeisadream Pokaż wiadomość
Oooo...czyli jednak nie jestem sama Kochana ja też mam małe dłonie zupełnie nieprzypominające dłoni doroslej kobiety... Co zresztą jest dla mnie źródłe kompleksów... Paznokci nigdy nie obgryzalam, a płytka jest jaka jest ( Nosiłam tipsy przez ostatnie pół roku - dzięki temu dłoń optycznie wydłużyła się... Ale w związku z tym,że moje 'naturalki' są odkąd pamiętam cienkie, delikatne..to postanowiłam, że o nie zadbam... Stosuje balsam z herba studio, który ma baaardzo naturalny skład, mocze w olejach oraz wcieram maść z witaminą A... Dodatkowo zamierzam zaopatrzyć się w te osławione rybki keratynowe oraz w regenerum. Czas pokaże co z tego wyniknie..

DZIEWCZYNKI, myślicie, że istnieje jakakolwiek szansa, że płytki takie jak moja czy kadamowicz mogą się 'powiększyć'..? Czy liczę na cud... ? ;-))))

Buziaki !
Plan pielęgnacji brzmi bardzo dobrze, na pewno przyniesie efekty Mnie od olejowania płytka się pogrubiła, więc wszystko jest możliwe W wydłużenie płytki też wierzę, choć to pewnie bardziej żmudny proces. Jednak wszystko jest możliwe, zawsze motywuje mnie post Ewalucji i jej transformacja - http://ewalucja.blogspot.com/2011/10...sformacja.html
Ona też miała dość krótką płytkę, a teraz ma jedną z najdłuższych, jakie widziałam!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 12:45   #602
Lifeisadream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 51
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Plan pielęgnacji brzmi bardzo dobrze, na pewno przyniesie efekty Mnie od olejowania płytka się pogrubiła, więc wszystko jest możliwe W wydłużenie płytki też wierzę, choć to pewnie bardziej żmudny proces. Jednak wszystko jest możliwe, zawsze motywuje mnie post Ewalucji i jej transformacja - http://ewalucja.blogspot.com/2011/10...sformacja.html
Ona też miała dość krótką płytkę, a teraz ma jedną z najdłuższych, jakie widziałam!
Jedyne co mogę powiedzieć : Wow, wow i jeszcze raz wow ! Rzeczywiście zmiana przeogromna - daje nadzieje
Aktualnie mam takiego fiola na punkcie pazurków, że przyglądam się wszystkim napotkanym kobiecym dłoniom (zarówno tym znanym jak i nie )...
Lifeisadream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 13:41   #603
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hahahah to własnie Ewalucja i jej filmik na youtube,a potem blog mnie zmotywował-że można zmienić kształt płytki,kształt paznokcia,żeby opiłować na kwadratowo (czego nigdy przedtem nie robiłam,a teraz wolne boki nieopiłowane ładnie zawijają się tworząc rynienkę i szansę na przyrost boków i wydłużenie płytki)),że płytka po czasie przyrośnie tylko trzeba jej dać możliwość i czas A zaraz potem trafiłam na wątek o olejowaniu i widzę że to wszystko przyniesie efekty!!!!!!!!!!!!!!!!! Strasznie się cieszę i bardzo jestem zmotywowana bo mam bardzo krótką i brzydką płytkę

NIe ma w moich Rossmannach olejku Babydream fur mama-wycofali go???
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 15:00   #604
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Boże, oby nie! Nie szukałam go ostatnio, ale u mnie jest obok produktów na cellulit i rozstępy. Nie ma w ogóle nawet kartki z ceną?
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:05   #605
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kadamowicz Pokaż wiadomość
Boże, oby nie! Nie szukałam go ostatnio, ale u mnie jest obok produktów na cellulit i rozstępy. Nie ma w ogóle nawet kartki z ceną?
Nie mogą Nam tego zrobić
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:21   #606
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Tuninek Pokaż wiadomość
NIe ma w moich Rossmannach olejku Babydream fur mama-wycofali go???
Poszukaj w dwóch miejscach: na balsamach (w niektórych Ross tam stoją) lub właśnie na produktach dla dzieci. Też szukałam i w ramach jednego miasta potrafią stać na różnych półkach.
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:45   #607
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Chyba jutro odwiedzę rossmanna i zaczynam walczyć z paznokciami, bo po pracy na produkcji wyglądają tragicznie
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 05:59   #608
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Poszukaj w dwóch miejscach: na balsamach (w niektórych Ross tam stoją) lub właśnie na produktach dla dzieci. Też szukałam i w ramach jednego miasta potrafią stać na różnych półkach.
Poszukam w całym sklepie,bo na pólce z dziecięcymi-tam szukałam tak instynktownie-oraz tam gdzie Alterra stała (balsamy) nie było nic,nawet kartki z ceną ale też nie pytałam o ten olejek więc może gdzieś jest przepraszam że zasiałam niepokój w Waszych sercach

Przy kolejnej wizycie w Ross po prostu zapytam pracowników jak cywilizowany człowiek

P.S pobolewają mnie paznokcie,tak jakby płytka....hmm.....dziwne. ...też zauważyłam u siebie te białe kreski tuż przed końcem różowej części paznokcia (bliżej wolnej części paznokcia a nie macierzy) ale nie wiem co to
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 06:48   #609
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

odżywka poszła w ruch
wrażenia ?
paznokcie wydają się być mocne i twarde
jak nie połamię ich w przeciągu tygodnia wrzucę fotencje, aby połechtać trochę swoje ego i podbudować się na kolejne tygodnie pielęgnacji

jak tam dzisiaj Wasze humory?
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 07:39   #610
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
odżywka poszła w ruch
wrażenia ?
paznokcie wydają się być mocne i twarde
jak nie połamię ich w przeciągu tygodnia wrzucę fotencje, aby połechtać trochę swoje ego i podbudować się na kolejne tygodnie pielęgnacji

jak tam dzisiaj Wasze humory?
To dobrze, że widzisz poprawę
Humorki nie za dobre trzeba iść zaraz do lekarza bo bolą mnie pachy...;x okropnie i nie wiem z czego xD cyyyrk....
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 07:48   #611
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To dobrze, że widzisz poprawę
Humorki nie za dobre trzeba iść zaraz do lekarza bo bolą mnie pachy...;x okropnie i nie wiem z czego xD cyyyrk....
mogły Ci sie "zablokować" od zbyt silnego antyperspiranta gruczoły potowe, czasami za dużo aluminium może powodować taki efekt
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 08:32   #612
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Smerfetka696969 ojojoj może to węzły chłonne
trzymam kciuki, żeby się okazało, że to jakaś błahostka

tak jak widać efekt to człowiek od razu dostaje dodatkowego powera
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 10:16   #613
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
Smerfetka696969 ojojoj może to węzły chłonne
trzymam kciuki, żeby się okazało, że to jakaś błahostka

tak jak widać efekt to człowiek od razu dostaje dodatkowego powera
No byłam i mam węzły powiększone pod pachami i w pachwinach xd na szczęście to nic takiego więc na razie jestem spokojna
Ale dziękuje

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
mogły Ci sie "zablokować" od zbyt silnego antyperspiranta gruczoły potowe, czasami za dużo aluminium może powodować taki efekt
No niestety ;x stosowałam bloker Ziaja i na razie nie powinnam go stosować ze względu na powiększone węzły chłonne ;x
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 14:24   #614
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Efekty olejowania paznokci

U mnie olejowanie w dalszym ciągu na porządku dziennym Skórki nadal ładne, ale co mnie cieszy najbardziej - paznokcie rosną jak szalone Nadal piłuję je na zero bo czekam aż mi te dwa wycięte posuną się do przodu, ale pozostałą resztę muszę piłować niemal co drugi dzień, bo tempo przyrostu wolnego brzegu jest naprawdę ekspresowe Myślę, że za jakieś dwa tygodnie zrobię zdjęcia porównawcze kolejne do kolekcji, liczę po cichu, że wtedy już te dwa problematyczne pazury osiągną normalny stan Autorkę tego wątku normalnie bym wyściskała z radości
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 15:30   #615
LuLila
Raczkowanie
 
Avatar LuLila
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej wszystkim!
Czytam Was od początku, od czasu do czasu coś piszę. Po dwutygodniowej przerwie wracam do olejowania pazurków. To mój szósty dzień.
Od olejowania oczekuję trzech rzeczy: szybszego porostu, przyrostu i wygładzenia płytki. Zawsze miałam je twarde i elastyczne (wczoraj koleżanka niechcący przejechała mi rolkami po paznokciach u nóg. Pobolało, ale z paznokciami nic się nie stało ).
Wasze efekty są straszliwie motywujące, a paznokcie niektórych z Was - oszałamiające .
__________________
Olejuję: włosy, paznokcie, twarz, wszystko!
***
Ćwiczę
***

The Vampire Diaries

LuLila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 20:51   #616
Chwila Rozkoszy
Przyczajenie
 
Avatar Chwila Rozkoszy
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam wszystkie miłośniczki paznokci i olejków przeczytałam wątek od deski do deski i motywująco działają na mnie wasze zdjęcia. Na razie jestem olejującą-początkującą - robie to od jakiegoś tygodnia i używam tylko oleju rycynowego. Nie maluje paznokci, bo w moim przypadku działa to na ich niekorzyść. Teraz wolę nie pokazywać swoich pociech, tylko poczekać na lepsze efekty

Edytowane przez Chwila Rozkoszy
Czas edycji: 2013-08-06 o 20:55
Chwila Rozkoszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 20:56   #617
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziś kupiłam, na blogu opisałam, na noc wsmaruję, mam nadzieję, że w rękawiczkach wytrzymam (nie chcę czegoś ubrudzić we śnie).
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 22:03   #618
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

hej dziewczyny
Po miesiącu olejowania jestem zachwycona efektami Nie są jeszcze tak widoczne na zdjęciach, ale najzwyczajniej czuję, że paznokcie się wzmocniły. W dodatku rosną jak szalone, nie nadążam z piłowaniem i odrastającym lakierem! Skórki są w świetnej, jak na mnie, kondycji. Zawsze miałam z nimi wielkie problemy, kilka razy byłam nawet u chirurga z gigantycznymi zastrzałami... Szczerze? Nigdy nie miałam takich długich naturalnych paznokci, bez utwardzania żelem czy czymkolwiek.
Nie będę się rozpisywała, bo wszystko co mam do powiedzenia, można przeczytać na wcześniejszych stronach tematu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olejowanie1.jpg (66,4 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olejowanie2.jpg (62,0 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olejowanie3.jpg (60,4 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olejowanie4.jpg (65,0 KB, 264 załadowań)
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-06, 22:24   #619
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja jakieś 3tyg. temu założyłam sobie hybrydy - mimo to nie przestałam olejować. Dziś "ściągałam" i moim oczom ukazały się jasne końcówki!!! Bez żadnych prześwitów, nie były przeźroczyste przy styku różowej części z białą końcówką no i przyrost jest!
Teraz założyłam od nowa ale następnym razem zobaczymy jakie będą przy naturalnych. U mnie się to sprawdza bo nie grzebie przy nich i pod nimi
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 22:41   #620
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dealerka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
Po miesiącu olejowania jestem zachwycona efektami Nie są jeszcze tak widoczne na zdjęciach, ale najzwyczajniej czuję, że paznokcie się wzmocniły. W dodatku rosną jak szalone, nie nadążam z piłowaniem i odrastającym lakierem! Skórki są w świetnej, jak na mnie, kondycji. Zawsze miałam z nimi wielkie problemy, kilka razy byłam nawet u chirurga z gigantycznymi zastrzałami... Szczerze? Nigdy nie miałam takich długich naturalnych paznokci, bez utwardzania żelem czy czymkolwiek.
Nie będę się rozpisywała, bo wszystko co mam do powiedzenia, można przeczytać na wcześniejszych stronach tematu
piękne efekty!
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 07:45   #621
Chwila Rozkoszy
Przyczajenie
 
Avatar Chwila Rozkoszy
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dealerka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
Po miesiącu olejowania jestem zachwycona efektami Nie są jeszcze tak widoczne na zdjęciach, ale najzwyczajniej czuję, że paznokcie się wzmocniły. W dodatku rosną jak szalone, nie nadążam z piłowaniem i odrastającym lakierem! Skórki są w świetnej, jak na mnie, kondycji. Zawsze miałam z nimi wielkie problemy, kilka razy byłam nawet u chirurga z gigantycznymi zastrzałami... Szczerze? Nigdy nie miałam takich długich naturalnych paznokci, bez utwardzania żelem czy czymkolwiek.
Nie będę się rozpisywała, bo wszystko co mam do powiedzenia, można przeczytać na wcześniejszych stronach tematu
Wspaniałe efekty, oby tak dalej
Chwila Rozkoszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 09:21   #622
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Smerfetka696969 po coś żeś pachy zadzierała do góry
musiało Cię przewiać grunt, że to nic poważnego


po olejowaniu paznokietki kondycję poprawiają
i w anielskie humory nas wprawiają
nie możemy się nadziwić cudownymi efektami
i przy każdej możliwej okazji je podziwiamy!
dalej się wspierajmy i olejować nie przestawajmy
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 09:43   #623
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dealerka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
Po miesiącu olejowania jestem zachwycona efektami
Wow, kolosalna różnica
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 10:18   #624
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
Smerfetka696969 po coś żeś pachy zadzierała do góry
musiało Cię przewiać grunt, że to nic poważnego


po olejowaniu paznokietki kondycję poprawiają
i w anielskie humory nas wprawiają
nie możemy się nadziwić cudownymi efektami
i przy każdej możliwej okazji je podziwiamy!
dalej się wspierajmy i olejować nie przestawajmy
Haha oj tam jakoś przeżyje ten ból :P minie za parę dni może
A dziewczyny bo Gabi wylatuje do Anglii do rodziny i pewnie nie będzie jakiś czas dawała wątków i czytała o Waszej przemianie paznokci Nie wiem, czy będę miała dostęp do internetu...;x
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 12:41   #625
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Efekty olejowania paznokci

W przypadku moich paznokci najlepsze efekty widzę przy stosowaniu BD fur Mama. Przez 1,5 miesiąca olejowałam Alterrą, ale żadnych ciekawych efektów nie osiągnęłam, natomiast sporym pozytywnym zaskoczeniem jest dla mnie właśnie BD. Wcześniej miałam problem ze strzępieniem się boczków paznokci i odstawaniem od łożyska, a teraz widzę, że ładnie zaczynają przylegać i zrastać się na bokach ze skórkami. W każdym razie czekam co będzie dalej
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 17:29   #626
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzięki dziewczyny
Dzisiaj wreszcie kupiłam BD fur Mama, tyle czasu o nim tylko czytałam, wreszcie poszukałam w najbliższym Rossmannie, więc przeprowadzę testy na pazurkach i włosach
No i spiłowalam pazury na krótkie kwadraty, minimalnie wystają za opuszek, bo tamta długość już mnie denerwowała
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 18:09   #627
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja też wszystkie paznokcie spiłowałam na krótko, bo dwa się jakoś porozdwajały i połamały Zapuszczam na nowo
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 06:27   #628
RozowaMulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 407
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cześć dziewczyny
Tak jak obiecałam, wstawiam zdjęcia paznokci. Robione tydzień temu, a już widzę poprawę Oleje sprawdzają się świetnie, mam nadzieję, że z każdym dniem będę widziała różnicę. Więcej o moim olejowaniu możecie poczytać TU

__________________
Bloguję!

Wymianka
RozowaMulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 17:17   #629
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej laski
Słuchajcie znacie jakieś dobre top coat ? Bo szukam jakiegoś i akurat wszystkie jakie znalazłam w necie i na różnych blogach szybko gęstniały ;x
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 18:23   #630
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hej laski
Słuchajcie znacie jakieś dobre top coat ? Bo szukam jakiegoś i akurat wszystkie jakie znalazłam w necie i na różnych blogach szybko gęstniały ;x
Sally hansen


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.