Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-29, 10:03   #2821
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Spójrz na podwieszone linki na forum biochemicznym - zarówno odnośniki do wizażu jak i do strony pinezka.pl
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 10:09   #2822
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_cz9_porady.php
Znalazlam

"Pamiętaj, że faktory się nie sumują, to znaczy jeśli przykładowo nakładamy krem o faktorze SPF 15 i podkład SPF 8, to nie znaczy, że ogólna ochrona skóry wynosi SPF 23. Owszem stosowanie dwóch produktów zawierających filtry wzmacnia skuteczność ochrony przed promieniami UV, jednak nie można dokładnie określić ostatecznej wysokości tej ochrony. Dlatego jeśli potrzebujemy ochrony o wartości SPF 30 to powinniśmy szukać produktów oferujących konkretnie taką wartość faktora. Natomiast nakładając nawet dwa produkty z filtrami traktujemy, że jesteśmy chronieni na tyle wysoko na ile wskazuje najwyższa wartość jednego z faktorów dwóch zastosowanych produktów czyli wracając do podanego przykładu będzie to ochrona odpowiadająca wartości SPF 15."

Tu odpowiedz na moje pytanie widze
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 20:48   #2823
Atropina
Raczkowanie
 
Avatar Atropina
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 30
GG do Atropina
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

witjacie drogie bladzioszki,zarejestrowal am sie tu jakis czas temu,ale dopeiro teraz mam czas na napisanie pierwszego posta..
po nudnym wstepie,przjede do rzeczy..
bardzo sie ciesze,ze w koncu znalazlam watek o bladej cerze..^^ to chyba jedyna badz jednoz nielciznych forow,na ktorych w ogole sie pisze o bladosci..no coz..nastala w koncu era plastikowych barbie solar sysytemow,ale w sumie to dobrze poniekad,jednka nie o tym chcialam:P

ktoras z was pisala o bialym pudrze inglota,oczka Ciebie nie zmylily,jest bialy podklad i puder sypki,tylko trzeba zamawiac i nie w kazdej drogerii ejst dostepny,kosztuje okolo 30 zlotych,ale nie testowalam,wiec nie polecam poki co..

pozdrawiam
__________________
In this day of white
In marvelous candlelight
Surprising wishes distress me
Wish you were here again
To freeze in an embrace of the past
Cryonic remaining laugh
Just a smile after tear...
Atropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 10:35   #2824
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Że też zawsze musi się znaleźć taki Smaluszek, co to zbawić chce świat Kompletnie tego nie rozumiem, no ale może jakaś ograniczona jestem Zaczyna się lato i ataki na blade i filtromaniaczki
A co do Smaluska to trzeba było z nią nie polemizować, choćby dlatego, że w jednym poście przeczyła sama sobie. Raz pisała, że dociera do niej potrzeba stosowania filtrów, linijke niżej, że są one niepotrzebne, potem, że oczywiście my mamy się nimi smarować jeśli chcemy, a na końcu, że mamy normalnie wychodzić bez filtrów z domu W życiu unikam jak ognia osób o "tym typie zdecydowania".
Taka moja refleksja, Dziewczyny dlaczego próbowałyście się dopasować do smaluszkowej wersii. Zaraz się okazało, że wszystkie są schorowane, na słońce nie mogą, bielsze by wcale nie chciały być... Tak to wyglądało, jak się czytało z boku. A o tych ważywach to pisałam też ja i wyjaśniem, że nie chciałam nikogo doprowadzić do anemii, poprostu jak się taka śnieżka naje marchwki, to i zaczyna ją kolorem przypominać. Nie mówie, żeby nie jeść wogóle, tylko żeby nie przesadzać z ilością. Beta karoten jes dobry na poprawę koloru skóry, ale nie u takich bladych jak my Także ja się przerzuiłam na białe Kubusie, a pomodorów nigdy nie lubiłam.

No, ale dobra, przyznaję, że ta od chęci wybielenia, przenigdy nie wychdzące bez filtra i z lękiem przed zmarszczkami to ja. O

Co do wybielania to profilaktyczna akcia pt. "Zdrap opaleniznę zanim się pojawi" rozpoczęła się na dobre

Przetestowałam puder Oriflamu i przyznam, że nie taki efekt mi się marzył Te drobinki są trochę za duże, tak duże, że... będą mi pasować do butów
Chyba tylko będę mieć problem z sukienką, wiecie może, gdzie w obrębie Katowic mogę kupić ciemnofioletowy materiał? Marzy mi się taki jaki ma Beyonce o tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=3laETIji2wU
Najlepiej ją widać około 3:06 Krój sukienki chcę inny, ale ten kolor mmm

IlonaMarianna śliczna jesteś, naprawdę
Klaudynka miłej zabawy i filtry koniecznie
Bhok'arala rudy

Dziewczyny przymierzam się właśnie do zakupu białego pudru Star Gazer i podkładu, jak myślicie, który będzie się lepiej mieszał biały Sar Gazer czy Vollare?
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 12:34   #2825
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Dziewczyny przymierzam się właśnie do zakupu białego pudru Star Gazer i podkładu, jak myślicie, który będzie się lepiej mieszał biały Sar Gazer czy Vollare?
żaden mam oba i konsystencje mają taką, że ja dziękuję.. chociaż już ten Vollare jest lepszy.. star gazer jest okropny, nic się z nim zrobić nie da no w każdym bądź razie ja nie umiem go z niczym zmieszać, a różnych konsystencji szukam i kombinuję..
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 20:06   #2826
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dzięki Daria, jak Star Gazer się do niczego nie nadaje, to kupuję Vollare za 2 zł
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 20:17   #2827
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Byłam dzisiaj w Naturze i maziałam się podkładami... Były za ciemne o conajmniej ton, co oznajmiłam koleżance. Ekspedientka uświadomiła mi, że właśnie tak się robi-> kupuje podkład co namniej o ton za ciemny...
Aha. Fajnie wiedzieć.
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 20:29   #2828
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Mazałam się po łapce w drogerii różnymi najjaśniejszymi podkładami. Recover nr 100 Rimmel'a jest ciemniejszy niż ten nowy w musie. Kusił mnie bo był za 26 zł w promocji, ale na szczęście nie miałam tyle gotówki przy sobie.

Czekam na pudry mineralne IsaDory i l'Oreala, i mam nadzieję na jasne odcienie.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 22:19   #2829
Atropina
Raczkowanie
 
Avatar Atropina
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 30
GG do Atropina
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja slyszalam,ze powinno sie o ton jasniejsyz podklad wybierac..wiec jak to w koncu jest?
__________________
In this day of white
In marvelous candlelight
Surprising wishes distress me
Wish you were here again
To freeze in an embrace of the past
Cryonic remaining laugh
Just a smile after tear...
Atropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 22:20   #2830
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Atropina Pokaż wiadomość
a ja slyszalam,ze powinno sie o ton jasniejsyz podklad wybierac..wiec jak to w koncu jest?
Jak najbardziej zbliżony do odcienia cery.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 22:30   #2831
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Atropina Pokaż wiadomość
a ja slyszalam,ze powinno sie o ton jasniejsyz podklad wybierac..wiec jak to w koncu jest?
Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jak najbardziej zbliżony do odcienia cery.
Ewentualnie na pewno lepiej jaśniejszy niż ciemniejszy.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 23:03   #2832
Atropina
Raczkowanie
 
Avatar Atropina
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 30
GG do Atropina
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ja testuje na dloni..choc wiem ze powinno sie na szyi..jendka caly czas mam problem z dobrnaiem odpowiedniego odcienia..koniec koncow musze mieszac fluidy..;/ czy moge tu zamiescic zdjecie i mzoe wtedy wy mi cos doradzicie?
__________________
In this day of white
In marvelous candlelight
Surprising wishes distress me
Wish you were here again
To freeze in an embrace of the past
Cryonic remaining laugh
Just a smile after tear...
Atropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 09:22   #2833
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Drogie Dziewczyny, przypuszczam, że gdzieś już tu padła odpowiedź na to pytanie, lecz nie mogę jej namierzyć, dlatego bardzo bym Was prosiła o wyrozumiałość i nakierowanie mnie na to zagadnienie lub na podpowiedzenie...Mianowic ie: jak się mają najjaśniejsze znane Wam lub przez Was testowane podkłady firm "z wyższej półki" (typu Lancome albo coś tej kategorii) do Revlon ColorStay Ivory (chodzi mi o to jak wypadają pod względem jasności i tonacji). Niestety nigdy z takimi droższymi podkładami nie miałam do czynienia a najjaśniejszy jakiego dane mi było używać to właśnie ów Revlon. Tonacja mi odpowiada, bo wg mnie taka lekko w róż, a tego mi właśnie potrzeba, ale jednak mógłby być troszkę jaśniejszy.

Podsumowując: chodzi mi o podkład w tonacji różowej jaśniejszy niż Revlon ColorStay Ivory.

Jeszcze raz pragnę przeprosić, jeśli uznacie to za marudziarstwo z mojej strony, ale na swoją obronę mam tylko to, że jestem jeszcze początkująca i taka troszkę niepociumana

Wszystkim życzę miłego długiego łikendu
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 11:00   #2834
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

http://shopping.msn.com/noresults/shp/?text=active'mine,userTex t=Acti'mine,qc=1
Zaciekawila mnie ta mleczna i sliwkowa baza. Czemu my zyjemy w kraju trzeciego swiata

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-05-01 o 11:22
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 11:44   #2835
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Natrix też Revlon, ale Age Defying odcień 01 Fresh Ivory (z różową zakrętką !)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 12:16   #2836
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Pogoda, bardzo Ci dziękuję
Faktycznie coś o nim czytałam, ale nigdy się bliżej nie przyglądałam. Czas to zmienić

Och, ja to bym się pokroić dała, żeby być jeszcze bielsza...

Przy okazji się wyżalę, może ktoś ma na to radę...Wszystko pieknie ładnie, gdyby nie to, że jak się tylko robi cieplej, to coś koszmarnego dzieje mi się z nosem:/ Robi mi się on cały czerwony jak u pijaka (nie żebym stroniła od alkoholu, ale bez przesady ), a w najlepszym wypadku jak u Rudolfa i zaczyna mi z niego skóra płatami złazić. Jest to o tyle dziwne, że w innych porach roku problem znika, nawet zimą mimo suchego powietrza z kaloryfera. Dodam dla pełnej ścisłości, że skórę mam raczej tłustą.

Ja też się noszę z zamiarem zakupu tego białego vollare za 2 zł. Ale przeczytałam na stronie rockmetalshopu, że minimalny koszt zamówienia to 15 zł (bez kosztu przesyłki) (chyba, że coś źle zrozumiałam. Jeśli tak, to wyprowadźcie mnie z błędu), a ja nic innego nie chcę oprócz tego podkładu i też nie zamierzam kupowac od razu 6 sztuk. Tak mi dogodzili z ta obniżką
Chyba, że można go gdzies indziej zamówić?
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 12:17   #2837
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Pogoda, bardzo Ci dziękuję
Faktycznie coś o nim czytałam, ale nigdy się bliżej nie przyglądałam. Czas to zmienić

Och, ja to bym się pokroić dała, żeby być jeszcze bielsza...

Przy okazji się wyżalę, może ktoś ma na to radę...Wszystko pieknie ładnie, gdyby nie to, że jak się tylko robi cieplej, to coś koszmarnego dzieje mi się z nosem:/ Robi mi się on cały czerwony jak u pijaka (nie żebym stroniła od alkoholu, ale bez przesady ), a w najlepszym wypadku jak u Rudolfa i zaczyna mi z niego skóra płatami złazić. Jest to o tyle dziwne, że w innych porach roku problem znika, nawet zimą mimo suchego powietrza z kaloryfera. Dodam dla pełnej ścisłości, że skórę mam raczej tłustą.

Ja też się noszę z zamiarem zakupu tego białego vollare za 2 zł. Ale przeczytałam na stronie rockmetalshopu, że minimalny koszt zamówienia to 15 zł (bez kosztu przesyłki) (chyba, że coś źle zrozumiałam. Jeśli tak, to wyprowadźcie mnie z błędu), a ja nic innego nie chcę oprócz tego podkładu i też nie zamierzam kupowac od razu 6 sztuk. Tak mi dogodzili z ta obniżką
Chyba, że można go gdzieś indziej zamówić?
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 12:39   #2838
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny, przypuszczam, że gdzieś już tu padła odpowiedź na to pytanie, lecz nie mogę jej namierzyć, dlatego bardzo bym Was prosiła o wyrozumiałość i nakierowanie mnie na to zagadnienie lub na podpowiedzenie...Mianowic ie: jak się mają najjaśniejsze znane Wam lub przez Was testowane podkłady firm "z wyższej półki" (typu Lancome albo coś tej kategorii) do Revlon ColorStay Ivory (chodzi mi o to jak wypadają pod względem jasności i tonacji). Niestety nigdy z takimi droższymi podkładami nie miałam do czynienia a najjaśniejszy jakiego dane mi było używać to właśnie ów Revlon. Tonacja mi odpowiada, bo wg mnie taka lekko w róż, a tego mi właśnie potrzeba, ale jednak mógłby być troszkę jaśniejszy.

Podsumowując: chodzi mi o podkład w tonacji różowej jaśniejszy niż Revlon ColorStay Ivory.

Jeszcze raz pragnę przeprosić, jeśli uznacie to za marudziarstwo z mojej strony, ale na swoją obronę mam tylko to, że jestem jeszcze początkująca i taka troszkę niepociumana

Wszystkim życzę miłego długiego łikendu
Colorstay nie używałam, ale z ciekawości kiedyś maznęłam się na dłoni w Douglasie żeby sprawdzić stopień jego jasności Aż taki jasny to on dla mnie nie był, albo zwidy miałam, bo oświetlenie sztuczne.
Z Lancome jasny jest Adaptive 010 porcelaine, ale miałam go 2 lata temu, więc może byłam odrobinę ciemniejsza niż teraz, musisz sama sprawdzić.
Odpadają Estee Lauder, najjaśniejszy odcień to kpina. Chyba, że masz możliwość ściągnąć go zza oceanu. Double Perfection, ten pudrowy miałam próbkę najjaśniejszego w Polsce- za ciemny, koloru już niestety nie pamiętam, ale chyba 15, najjaśniejszy w każdym razie? Zabij mnie, nie powiem Ci
DP compact 50, niedostępny u nas, który miałam okazję wypróbować za sprawą Smoka (pozdrawiam przy okazji ) za ciemny, wyglądałam jak indianka, a i sam efekt szczerze mówiąc mnie wcale nie chwycił za serce. Chyba jestem jedną z nielicznych Podobno Givenchy Skin Tonic jest jasny, używa go chyba agnieska i olik Próbowałam też Sisley Phyto Teint Eclat, ciemny jak diabli i za takie pieniądze na dodatek
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 12:51   #2839
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Jelonku - strasznie mi przykro, że DP był za ciemny, jedyna pociecha, że nie wyrzuciłaś pieniędzy w błoto na całe opakowanie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 12:51   #2840
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
DP compact 50, niedostępny u nas, który miałam okazję wypróbować za sprawą Smoka (pozdrawiam przy okazji ) za ciemny, wyglądałam jak indianka, a i sam efekt szczerze mówiąc mnie wcale nie chwycił za serce. Chyba jestem jedną z nielicznych Podobno Givenchy Skin Tonic jest jasny, używa go chyba agnieska i olik Próbowałam też Sisley Phyto Teint Eclat, ciemny jak diabli i za takie pieniądze na dodatek
Jelonku, podkład w kompakcie DP nr 50 był dla Ciebie tak bardzo ciemny? nakładany pędzlem czy gąbką? dla mnie jest idealny - ale pędzlem, dla ukrycia blizn, na przypudrowany filtr.
Givenchy generalnie służy różowym bladolicym, z każdego rodzaju podkładu pierwszy odcień będzie właśnie jasny i różowy. Dziewczyny polecały też chyba Dior Sculpt 010, ale pewna nie jestem - nie zgłębiałam tematu z racji bycia żółtą Skin Tonic może być teraz za ciężki, ale pooglądaj ich podkłady
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 13:10   #2841
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Bardzo Wam Dziewczyny dziękuję za podpowiedzi

Nie mogę powiedzieć, żeby Revlon ColorStay Ivory był na mojej twarzy ciemny (jeśli tu w ogóle można użyć słowa 'ciemny' i lubię go właśnie za ten różowawy odcień, niemniej jednak potrzebuję czegoś jaśniejszego, dlatego po wolnym rozejrzę się za Waszymi typami
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 13:40   #2842
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Jelonku - strasznie mi przykro, że DP był za ciemny, jedyna pociecha, że nie wyrzuciłaś pieniędzy w błoto na całe opakowanie.
Smoku, daj spokój Ja Ci jestem bardzo wdzięczna, że udało nam się dobić targu, bo po takich pochwałach na wizażu byłam gotowa kupować całe opakowanie, więc uratowałaś jelonkowe konto przed ogołoceniem i to na coś, co mi nie pasuje
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jelonku, podkład w kompakcie DP nr 50 był dla Ciebie tak bardzo ciemny? nakładany pędzlem czy gąbką? dla mnie jest idealny - ale pędzlem, dla ukrycia blizn, na przypudrowany filtr.
Givenchy generalnie służy różowym bladolicym, z każdego rodzaju podkładu pierwszy odcień będzie właśnie jasny i różowy. Dziewczyny polecały też chyba Dior Sculpt 010, ale pewna nie jestem - nie zgłębiałam tematu z racji bycia żółtą Skin Tonic może być teraz za ciężki, ale pooglądaj ich podkłady
Próbowałam i gąbką i pędzlem, ale odcinał się od kolorytu twarzy, wyglądałam po prostu śmiesznie No, ale jak już wymęczyłam Smoka żeby się wymienić, to ponosiłam 2 dni w zaciszu domowym bo byłam ciekawa jak się będzie sprawował. Efekt mnie nie powalał, ani względem matu, ani trzymania się twarzy i ogólnego efektu. Nie upiększał jednym słowem
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 13:52   #2843
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

No cóż, Jelonku, tak bywa, wiele zachwalanych na wizazu produktów mi nie pasuje. A rozświetlacz od Ciebie służy mi bardzo.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:12   #2844
Atropina
Raczkowanie
 
Avatar Atropina
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 30
GG do Atropina
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dziewczyny,zameiszczam 2 zdjecia mojej twarzy i chcialby,zebscie mi doradizly jakis podklad.. drugie zdjecie blizsze jest naturalnosci,neistety zdjecia byly robione nie moim aparatem i koolory moga byc troszke przeklamane,jakosc tez kiepska ale to wina aparatu..;/ ( mam monitor lampowy,wiec i tka wsyztko inaczej wyglada)

pozdrawiam i czekam na pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (109,7 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz2.jpg (99,7 KB, 112 załadowań)
__________________
In this day of white
In marvelous candlelight
Surprising wishes distress me
Wish you were here again
To freeze in an embrace of the past
Cryonic remaining laugh
Just a smile after tear...
Atropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:21   #2845
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Atropina Pokaż wiadomość
Dziewczyny,zameiszczam 2 zdjecia mojej twarzy i chcialby,zebscie mi doradizly jakis podklad.. drugie zdjecie blizsze jest naturalnosci,neistety zdjecia byly robione nie moim aparatem i koolory moga byc troszke przeklamane,jakosc tez kiepska ale to wina aparatu..;/ ( mam monitor lampowy,wiec i tka wsyztko inaczej wyglada)

pozdrawiam i czekam na pomoc
Wklej zdjęcie bez makijażu w świetle dziennym.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:29   #2846
Atropina
Raczkowanie
 
Avatar Atropina
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 30
GG do Atropina
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

to jest w swietle dziennym..bez makijazu to bede musiala zrobic,to za jakis czas zamieszcze bo poki co nie mam sowjego aparatu..
__________________
In this day of white
In marvelous candlelight
Surprising wishes distress me
Wish you were here again
To freeze in an embrace of the past
Cryonic remaining laugh
Just a smile after tear...
Atropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:32   #2847
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja jutro ide do fryzjera i się farbuje
pokaże się potem, żeby Was postraszyć
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:37   #2848
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
a ja jutro ide do fryzjera i się farbuje
pokaże się potem, żeby Was postraszyć

Super
Smaluszka wystraszylismy na dobre
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 15:11   #2849
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
No cóż, Jelonku, tak bywa, wiele zachwalanych na wizazu produktów mi nie pasuje. A rozświetlacz od Ciebie służy mi bardzo.
Miło mi to słyszeć, może sama się skuszę na ten jaśniutki, muszę pomyśleć Zresztą i tak miałam wpaść do Sephory po cienie z serii chrome, więc się pokręcę wśród półek znając życie
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 15:35   #2850
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Madziu, ja też czekam z niecierpliwością na Twój nowy kolorek

Sama się też zastanawiam, co ze swoim zrobić, bo doszłam do dekadenckiego wniosku, że na koniec studiów, to muszę zaszaleć Z gruntu mam czarne włosy, które zwykle podrasowywuję granatową czernią, ostatnio fioletów próbowałam, ale teraz mnie nosi, żeby sobie grzywkę (mam skośną, na prawe oko)i fragment włosów po prawej stronie, które mi okazają policzko zafarbować na dziki różowy (z tym, że oprócz trampek nie mam nic różowego, żeby mi do tego się komponowało , nie no, mam spodnie jedne, ale od dwóch lat się do nich nie mieszczę ), druga opcja jest, żeby sobie w miejsce dzikiego różu położyć czerwień strażacką . Muszę się z tym jeszcze przespać, ale jak sądzicie Dziewczyny, do bladej paszczy raczej dziki róż, czy czerwień strażacka??

A tak w ogóle, to ostatnio w ramach podkładu chodzę wysmarowana białą bazą Inglota (,która o dziwo nie wysusza mi skóry, ale nie wiem ile tak pociągnie) i nareszcie jestem biała
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.