Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 12:40   #1141
annasnafal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Nie nie Buczuś moja Ty pszczółko- nie zartuje, 100 % powagi.
wiem wiem żony tu już mam w wirtualnym świecie, ale i bede miała męża w prawdziwym codziennym zyciu.
Oj bedzie weselicho.
Ślub cywilny i skromne(moze nie skromne) przyjęcie na 80 osób.
Ale tu to Weselicho że ażżżżżż mam stresa.
RANY BOSKIE JA -MADZIUSIA777- PANNA MŁODA :pazurk i:.

E to fajnie bo ja wychodze za maz 30 sierpnia 2009.
Razem z narzeczonym zastanawiamy sie co lepiej zrobic slub konkordatowy + przyjecie w restauracji na 40 os (najblizsza rodzina) czy slub konkordatowy + zabawa przez cala noc na 90 os. Co proponujecie? Kazda wersja ma swe plusy i minusy....
annasnafal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 12:54   #1142
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczacza ja taka ladna nie jestemKiedys bylam blondi,ale z wiekie wlosy zciemnialy i teraz szatynka ze mnie.To jakies ladne Szwedki,jedna z niewielu rzeczy ktore mi sie tu podobaja,to ich podejscie do dzieci i sportu
Kiedys widzialam Twoje zdjecie z psem i powiem szczerze,ze inaczej sobie wyobrazalam 40-sto letnie panie.Ty dziewczynka jeszcze jestes,ale z takim duchem nie moze byc inaczej.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:04   #1143
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Buczacza ja taka ladna nie jestemKiedys bylam blondi,ale z wiekie wlosy zciemnialy i teraz szatynka ze mnie.To jakies ladne Szwedki,jedna z niewielu rzeczy ktore mi sie tu podobaja,to ich podejscie do dzieci i sportu
Kiedys widzialam Twoje zdjecie z psem i powiem szczerze,ze inaczej sobie wyobrazalam 40-sto letnie panie.Ty dziewczynka jeszcze jestes,ale z takim duchem nie moze byc inaczej.
humor mi poprawilas,dziekuje
Rolady mi nie wyszly ,zamiast curry to kurkumy dodalam.Musze cos wymyslec.A jakie maja Szwedki podejscie do dzieci?

annasnafal to Ty kobito masz kupe czasu.Ja sie na weselach nie znam
Sama mialam cywilny i male przyjecie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:21   #1144
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

O rety sztanga w szfie mi pękła wszystkie ubrania leżą i się gniotą co mam robić jak się baba spieszy to się diabeł cieszynajprawdziwsza prawda.
A ile wolnego miejsca jest teraz
Annasnafal to co będzie wam odpowiadało będzie najlepsze, ja jak Buczuś na ślubach się nie znam ( bo uciekłam z przed ołtarza) choć ostatnio próbowałam wziąć ekspresowy na Teneryfie nie udało się zostaje Las Vegas Jest fajne forum o ślubach może tam któraś z dziewczyn ci doradzi, albo Madziusia
Szwedki mają dobre podejście do dzieci bez stresowe, bo nie wolno bić i klapsów dawać ale ile jest takich matek które znęcają się nad niemowlakami bo on nie poskarży się. A co później wyrośnie z niego. Pisałam na ten temat kiedyś opracowanie
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:33   #1145
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
O rety sztanga w szfie mi pękła wszystkie ubrania leżą i się gniotą co mam robić jak się baba spieszy to się diabeł cieszynajprawdziwsza prawda.
A ile wolnego miejsca jest teraz
Annasnafal to co będzie wam odpowiadało będzie najlepsze, ja jak Buczuś na ślubach się nie znam ( bo uciekłam z przed ołtarza) choć ostatnio próbowałam wziąć ekspresowy na Teneryfie nie udało się zostaje Las Vegas Jest fajne forum o ślubach może tam któraś z dziewczyn ci doradzi, albo Madziusia
Szwedki mają dobre podejście do dzieci bez stresowe, bo nie wolno bić i klapsów dawać ale ile jest takich matek które znęcają się nad niemowlakami bo on nie poskarży się. A co później wyrośnie z niego. Pisałam na ten temat kiedyś opracowanie
cassaciu jak to na maluskich dzieciach sie znecaja?
Co ja sie dziwie,malo to zboczencow,pederastow to i matki wyrodne pewnie tez sa.
A mnie serce boli i dniami wyrzuty sumienia mam jak sie na moje dziecko wydre!
cassaciu,zostaw te ciuchy i nie ukladaj!Kobieto! Ty dzisiaj nie wyjedziesz
Nie ma szans
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:42   #1146
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jesli chodzi o Szwecje,bicie,karanie cielesne dzieci jest zabronione.Kara za to jest odebranie rodzicom dzieci i wiezienie.Zdarzaja sie przypadki,ze dzieci to wykorzystuja i jest pozniej ogromne zamieszanie,dramat nie tylko dziecka ale i rodzicow.Kazda sprawa jest badana i sprawdzana.Szwedzi wola zapobiegac niz karac,zwlaszcza kiedy jest juz za pozno.Kiedy jednak slysze jakie przypadki zdarzaja sie w Polsce,a prawo sie nie zmienia toStad moja sympatia do Szwedow w tej sprawie.


Pedze po moje dziecko do przedszkola
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:53   #1147
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie Kochane cosmelanki, nie zagladałam dwa dni, a tu widze tyle nowości w międzyczasie nastąpiło!!!
Madziusia777i annasnafal - serdeczne i gorące gratulacje Wam składam i ciesze sie razem z Wami, panny młode Ja jeszcze przed tym wydarzeniem, chociaż już pierścionek na palcu od maja nosze
Co do przyjęcia weselnego - ja tam preferuje małe, rodzinne - a mój facet najlepiej chciałby weselicho na ludowo w stodole i ze sztachetami w ruchu - takie na dwie wsie conajmniej i trzy dni żeby trwało)))))))) Nie wiem jak to u was z preferencjami, ale na pewno bedziecie sie przednio bawić, a dziewczyny was tu nalewką wesprą
Wróciłam przed godziną z tej gastroskopii, co to mnie dziś czekała i powiem, ze dzielna byłam, nie uciekłam sprzed gabinetu, jedynie pani doktor pytała co mam takie wielkie oczy -
Ok, zabieram sie do obiadu, bo głodna jestem okrutnie. Pozdrawiam.
denna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 14:00   #1148
annasnafal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane cosmelanki, nie zagladałam dwa dni, a tu widze tyle nowości w międzyczasie nastąpiło!!!
Madziusia777i annasnafal - serdeczne i gorące gratulacje Wam składam i ciesze sie razem z Wami, panny młode Ja jeszcze przed tym wydarzeniem, chociaż już pierścionek na palcu od maja nosze
Co do przyjęcia weselnego - ja tam preferuje małe, rodzinne - a mój facet najlepiej chciałby weselicho na ludowo w stodole i ze sztachetami w ruchu - takie na dwie wsie conajmniej i trzy dni żeby trwało)))))))) Nie wiem jak to u was z preferencjami, ale na pewno bedziecie sie przednio bawić, a dziewczyny was tu nalewką wesprą
Wróciłam przed godziną z tej gastroskopii, co to mnie dziś czekała i powiem, ze dzielna byłam, nie uciekłam sprzed gabinetu, jedynie pani doktor pytała co mam takie wielkie oczy -
Ok, zabieram sie do obiadu, bo głodna jestem okrutnie. Pozdrawiam.

Oj DENNA tos ty bardzo dzielna jesli poszlas i przezylas gastroskopie!!! Ja mialam ja raz w zycie (bo nie wiedzialam jak to dokladnie wyglada). Dzis nigdy na to bym sie nie zgodzila!

Musze spojrzec na forum sluby!! Dzieki dziewczyny! Moja paczka juz z USA idzie od bapanam. Wczoraj ja ponoc wyslano!!! Oj bedzie sie dzialo!!
annasnafal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 14:12   #1149
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Annasnafal szczęściara z ciebie że tak szybko paczka została wysłana
Denna to ty jeszcze po tym zabiegu będziesz coś jadła to nie wsadzali ci rurki do gardła czy ja badania pomyliłam
Saga z dziećmi to tak jest w całej Skandynawii i fakt jako jedyni dbają o prawo dziecka. Mam znajomą dunkę której maluch nienawidzi myć głowy -wydziera się jak by go zarzynali - a ona mi mówi że dobrze że na wsi mieszka bo jak by to było w bloku to codziennie socjalni z policja by ją odwiedzali
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 14:38   #1150
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczuś wczesniej stosowałam avenkę i od niej pewnie zacznę Poczekam jeszcze jak resztki skóry zlezą i twarz się wyrówna .Nie wiem od kiedy mogę zacząć bezpiecznie stosować filtr i w związku z tym Masima ratuj !!! Jakie masz dalsze zalecenia, nakazy i zakazy ? Jak twoja twarz i postępy w kuracji ? U mnie jeszcze widać pozostałości plam,szczególnie tych najbardziej widocznych.Jak myslisz kontynuować stosowanie cos2 3x dziennie ?

Megi musze teraz po męża do pracy skoczyć bo mi auto zostawił (moje znowu w serwisie z ta cholerną klimatyzacją w reklamacji) i wracam za pół godziny to pogadamy.

Byłam wczesniej u fryzjera, bite trzy godziny (dlatego nie cierpie chodzić do fryzjera). Pani fryzjerka spytała czy tak bardzo biegłam może Kto zgadnie czemu ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:18   #1151
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam lekko plamista w klubie
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 15:21   #1152
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny napisała do mnie Molly jest w Kaliforni wraca za kilkanaście dni oj będzie w szoku jak nas nie znajdzie a ile będzie miała do czytania
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:31   #1153
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Annasnafal szczęściara z ciebie że tak szybko paczka została wysłana
Denna to ty jeszcze po tym zabiegu będziesz coś jadła to nie wsadzali ci rurki do gardła czy ja badania pomyliłam
Saga z dziećmi to tak jest w całej Skandynawii i fakt jako jedyni dbają o prawo dziecka. Mam znajomą dunkę której maluch nienawidzi myć głowy -wydziera się jak by go zarzynali - a ona mi mówi że dobrze że na wsi mieszka bo jak by to było w bloku to codziennie socjalni z policja by ją odwiedzali
Cassatta - no bede jadła!!! Teraz w końcu bede, bo wczoraj cały dzień dwa kawałeczki chleba i jeden nikczemnie mały serek, a dziś wcale nic od rana!
Musiałam miec pusty brzuszek, coby pani doktor dobrze widziała tym okiem na końcu rury jak wyglądam od środka Całe badanie trwało może z 10 min, a stresu co niemiara. Ale wszystko ok. Obiadek lekki już wciągnęłam i od razu piękniejszy świat
Teraz siedze, sie relaksuje, cosm2 juz oczywiście na gębusi, a laptok w łapce i forum moje ulubione na monitorze
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:55   #1154
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczuś wczesniej stosowałam avenkę i od niej pewnie zacznę Poczekam jeszcze jak resztki skóry zlezą i twarz się wyrówna .Nie wiem od kiedy mogę zacząć bezpiecznie stosować filtr i w związku z tym Masima ratuj !!! Jakie masz dalsze zalecenia, nakazy i zakazy ? Jak twoja twarz i postępy w kuracji ? U mnie jeszcze widać pozostałości plam,szczególnie tych najbardziej widocznych.Jak myslisz kontynuować stosowanie cos2 3x dziennie ?

Megi zalecenia sa takie że jak już musisz wychodzić z domu to MUSISZ stosować filtry. Myślę że najgorszy czas za nami już bo to prawie dwa tygodnie wkrótce więc skóra jakby nie było wraca do normy powoli i się regeneruje. Ja jak muszę wyjsć gdzieś to narzucam na to filtr.
Stosuję nadal 3 x dziennie cosmelan2 (drugi tydzień) dlatego u mnie tak to nieciekawie wygląda jeszcze, bo rumień powinien się już stabilizować jak się przechodzi na 2 razy dziennie. Wiadomo że to cos2 wywołuje reakcje buraka (bo drażni skóre) i łuszczenia. Jeśli mozesz sobie pozwolić na to kolejny tydzień to zrób tak jak ja. Szczególnie grubszą wartswą troszeczkę traktuj dodadtkowo plamiska. Co prawda cosmelan schodzi szybciej ale wiesz jakie to cudowne uczucie jak widze że kolejna warstwa skóry z jakąs ohydną plamą właśnie złazi ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:55   #1155
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Witam lekko plamista w klubie
Witam cosmitki wróciłam do was tęskniłam
czytałam, czytałam zaległości....i wymiękałam, co się tu porobiło !!!!
ale nic to wyszłyśmy na prostą
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:10   #1156
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie slicznotki! Musze przyznac,ze wzruszona jestem jak zobaczylam,ze moj pamietnik jeszcze istnieje i to druga czesc!!!!
Czytalam Was pokryjomu (jako gosc),bo hasla zapomnialam.Jestem zaskoczona Wasza wiedza,sama jako kosmetyczka o pewnych sprawach zwiazanych z cosmelanem ZIELONEGO POJECIA NIE MIALAM,no coz czlowiek uczy sie cale zycie. Moj zachwyt dla Was nie ma granic.Nie dosc,ze madre to i bardzo sympatyczne.PRAWDZIWE KOBIETY Z KLASA
Coz innego mozna sie spodziewac po "COSMELANKACH"
Jako "stara" kosmetyczka" przed Wami glowe pochylam z pokora
Caluje Was mocno ,moze jeszcze tu do Was wpadne na
jak zaprosicie
samirati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:24   #1157
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez samirati Pokaż wiadomość
Witajcie slicznotki! Musze przyznac,ze wzruszona jestem jak zobaczylam,ze moj pamietnik jeszcze istnieje i to druga czesc!!!!
Czytalam Was pokryjomu (jako gosc),bo hasla zapomnialam.Jestem zaskoczona Wasza wiedza,sama jako kosmetyczka o pewnych sprawach zwiazanych z cosmelanem ZIELONEGO POJECIA NIE MIALAM,no coz czlowiek uczy sie cale zycie. Moj zachwyt dla Was nie ma granic.Nie dosc,ze madre to i bardzo sympatyczne.PRAWDZIWE KOBIETY Z KLASA
Coz innego mozna sie spodziewac po "COSMELANKACH"
Jako "stara" kosmetyczka" przed Wami glowe pochylam z pokora
Caluje Was mocno ,moze jeszcze tu do Was wpadne na
jak zaprosicie

Witaj Samirati, od razu skojarzyłam twój nick jak tylko cie zobaczyłam, kto by go nie znał wchodząc codziennie na twój/ nasz pamietnik. Ty to zapoczątkowałaś własnie i dzięki niemu dowiedziałam się o cosmelanie. Jak tam twoje plamki ? Pamietam jak pisałaś że je masz, że jesteś kosmetyczną i chciałabyś swoim wyglądem być wizytówką dla swojego salonu, a plamy niestety to uniemożliwiają. Jak jest u ciebie teraz ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:34   #1158
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Lekko plamiasta Pokaż wiadomość
Witam cosmitki wróciłam do was tęskniłam
czytałam, czytałam zaległości....i wymiękałam, co się tu porobiło !!!!
ale nic to wyszłyśmy na prostą
A Ty gdzie sie wloczylas,co? my tu kryzys mialysmy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:38   #1159
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez samirati Pokaż wiadomość
Witajcie slicznotki! Musze przyznac,ze wzruszona jestem jak zobaczylam,ze moj pamietnik jeszcze istnieje i to druga czesc!!!!
Czytalam Was pokryjomu (jako gosc),bo hasla zapomnialam.Jestem zaskoczona Wasza wiedza,sama jako kosmetyczka o pewnych sprawach zwiazanych z cosmelanem ZIELONEGO POJECIA NIE MIALAM,no coz czlowiek uczy sie cale zycie. Moj zachwyt dla Was nie ma granic.Nie dosc,ze madre to i bardzo sympatyczne.PRAWDZIWE KOBIETY Z KLASA
Coz innego mozna sie spodziewac po "COSMELANKACH"
Jako "stara" kosmetyczka" przed Wami glowe pochylam z pokora
Caluje Was mocno ,moze jeszcze tu do Was wpadne na
jak zaprosicie
Ale jaja!!! To Ty???
Myslalam ,ze nalezysz do historii!!!
Tez chcialabym dowiedziec sie ,czy sa jakies nowosci w walce z plamami?
I jak tam Twoje?
My robimy party w sobote,bo domciu bedzie sama zabieg robic
no i fajnie byloby jakbys tez tu wpadla i ja przypilnowala,zeby wszystko dobrze zrobila
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 16:57   #1160
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Megula wejdź na pv, dwa świeżutkie z dzisiaj. Powiedz mi czy też tak masz już jak ja ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:09   #1161
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Megi zalecenia sa takie że jak już musisz wychodzić z domu to MUSISZ stosować filtry. Myślę że najgorszy czas za nami już bo to prawie dwa tygodnie wkrótce więc skóra jakby nie było wraca do normy powoli i się regeneruje. Ja jak muszę wyjsć gdzieś to narzucam na to filtr.
Stosuję nadal 3 x dziennie cosmelan2 (drugi tydzień) dlatego u mnie tak to nieciekawie wygląda jeszcze, bo rumień powinien się już stabilizować jak się przechodzi na 2 razy dziennie. Wiadomo że to cos2 wywołuje reakcje buraka (bo drażni skóre) i łuszczenia. Jeśli mozesz sobie pozwolić na to kolejny tydzień to zrób tak jak ja. Szczególnie grubszą wartswą troszeczkę traktuj dodadtkowo plamiska. Co prawda cosmelan schodzi szybciej ale wiesz jakie to cudowne uczucie jak widze że kolejna warstwa skóry z jakąs ohydną plamą właśnie złazi ?

Masima kochanie dziękuję za instrukcje .Za twoim przykładem smaruję się także 3 x dziennie cos2.Nie podobają mi się czoło i ślad po plamie na policzku .Ciągle się łuszczę i błyszczę po wazelnie Boję się,że ten slad policzku zostanie Skóra przyzwyczaiła się do cosmelanu i już tak nie piecze po aplikacji.Ciągle siedzę w domu a rodzinka mnie wk.....
A tobie jeszcze zchodzi skóra ? Czy masz zamiar kamuflować tego buraka ?U mnie cosmelan powoduje bladośc lica .Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu i funkcjonowania bez makijażu
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:14   #1162
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Megula wejdź na pv, dwa świeżutkie z dzisiaj. Powiedz mi czy też tak masz już jak ja ?

Masima nie ,nie mam jeszcze tak jak ty Brzydź ze mnie nie z tej ziemi
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:17   #1163
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima ,pozwolilam sobie obejrzec twoje fotki.Wygladasz cudownie,plamek nie zauwzylam,lekko rozowa,ale CUDNA.Oplacilo sie pomeczyc,co?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:26   #1164
annasnafal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny! Te ktore zamawialy cosmelan na ebay z zagranicy, myslicie jest mozliwosc sprawdzania gdzie jest przesylka nadana przez sprzedawce? Sprzedawca napisal ze wyslal wczoraj ale jak to sprawdzic?
annasnafal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:29   #1165
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczacza patrzę na twoje zdjęcie z avataru i widzę podobieństwo .....do mnie !!!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:35   #1166
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A tu jak zawsze gwarno! tylko my kobiety tak potrafimy
Kochane zaczęłam zrzucać skórę
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:35   #1167
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczacza patrzę na twoje zdjęcie z avataru i widzę podobieństwo .....do mnie !!!!
Megi72 - no co Ty opowiadasz?? Widze przecież w albumie, że sliczna jesteś Chyba, że teraz przechodzisz właśnie cosmelanową fazę poczwarki)))
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:36   #1168
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez annasnafal Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Te ktore zamawialy cosmelan na ebay z zagranicy, myslicie jest mozliwosc sprawdzania gdzie jest przesylka nadana przez sprzedawce? Sprzedawca napisal ze wyslal wczoraj ale jak to sprawdzic?

annasnafal ja zamawiałam,ale nie umiem pomóc .Na kopercie mam skąd nadane.Dome jest w tych sprawach specjalistką
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:39   #1169
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczacza patrzę na twoje zdjęcie z avataru i widzę podobieństwo .....do mnie !!!!
Kochanie nie smuc sie,ja to nawet teraz burak z wiszaca skora.A madziusia to juz kurne nie reaguje na cosmelan
Kazda geba jest inna i roznie reaguje na cosmelan
Kocham Cie ,nawet jak wygladasz jak moj avatarek Za tydzien bedziesz piekna,obiecuje
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:42   #1170
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
A tu jak zawsze gwarno! tylko my kobiety tak potrafimy
Kochane zaczęłam zrzucać skórę

mikaam No to teraz najlepsze przed tobą

denna zapewniam cię,że teraz w niczym nie przypominam tej dziewczyny ze zdjęcia Bliżej mi jak to mówi dome do "larwy przegniłej" (uwielbiam to powiedzonko)
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.