Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-22, 17:44   #1021
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dobra, kreski dolne wywalę, zresztą na co dzień ich i tak nie ma, ale z włosami to nic już się nie da zrobić. Miał być zimny blond z zimnym brązem a wyszło popalone nie wiem co. Już i tak połowę tego obcięłam.Nie wiem co mogłabym z tym zrobić jeszcze zrobić
Ma ktoś jakiegoś pomysła?

Ivuś - ale to dobrze, że sama to widzisz. Sama nic nie rób - idż do fryzjera - ale dobrego, moze zatem innego ....Ja juz sama przestałam eksperymentować - miałam już nawet fiolet na głowie. Wyobraż sobie - dużo długich fioletowych włosów... Nigdy gorzej nie wyglądałam.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:45   #1022
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Iv - pan POcztex przyniósł właśnie paczkę zpudrem - w poniedziałek wysyłam
Oprawki są super i genialnie pasują do Twojego koloru oczy, ktory uważam, bez zbędnego cukrowania, że jest ... boski ... Ty masz SZMARAGDOWE OCZY !!!
Kreski na dole - jak orzekł ogół sióstr - do widzenia !!!! i never again !!!
Ust bym nie robiła ... wcale nie masz wąskich warg, a nawet powiem, ze są pięknię wydętę ( sexi) i super wykrojone I to nie są komplementy - tylko moje faktyczne spostrzeżenia .
No wiszisz, co Ci tu gremium zgodnie pisze? Słuchaj sie nas , kochana
Ide jeszcze raz na te szmaragdy luknąć
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:51   #1023
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Dome powiesz wreszcie coś o tych pudrach ? Które to i jakie mają kolory ? Ja przez was też te pudry też zamówiłam i chcę chociaż wiedzieć jak wyglądają Umiecie człowieka podpuścić
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:57   #1024
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Iv ma zarypiste oczy i ja chce mieć takie same.Wiem coś o tym, mam je wydrukowane w kolorze w formacie A4. Mój TŻ puka sie w głowe i wogóle nic nie kapuje o co chodzi i co ja chce. Iv myślał ze rzęsy.
Już 3 grudnia. Strasznie długo muszę czekać. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dome jest do ciebie prośba. Czy mozesz napisać jak kuracja cosmelanem na innych częściach ciała niż twarz się udała. Czy ty robiłaś na ramiona? i jakie są efekty, przerwałaś to czy dalej stosujesz. Wiem ze z dekoltem nieciekawie było, bąble itd. Napisz proszę.
Odezwała się do mnie dziewczyna ktora chce cosmelan na ramiona robić wyłącznie, co mogłam to napisałam, ale odesłałam głownie do ciebie. Teraz to sama jestem ciekawa czy przerwałaś czy kontynuujesz to jeszcze.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:58   #1025
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Domcia ekstra. A jak kolor nabytków ma się dla Ciebie i ogólnie czy zadowolona jesteś z wszystkiego?
Hmm, napewno nie jestem zadowolona ze wszystkiego
Nabywam rzeczy w zależności od nastroju, nagminnie uwielbiam ( po latach biegania w garsonkach, garniturach i koszulach - zwyczajne mocno wytarte, jasne jeansy, t-shirty z dł rękawem, kurtki skórzane itp.
Jednak mówią o mnie cameleon - ubieram się w zależności od nastroju, raz elegancko, raz w dresy itp ... kolory dobieram też emocjonalnie ... i nie zastanawiam się na moją porą roku
...nie lubię mojego ciałą gdy nie trenuje ... jednak gdy ćwiczę wszystko jest ok - tzn - nauczyłam się je akceptować i nie szukać dziury w całym. Pewnie, że wolałabym milion rzeczy u siebie zmienić, ale czy mogę ... napewno nie
...za to cycki mam masakryczne Wykarmiłam dwójkę Dzieci, przytyłam w ostatniej ciąży 20 kg. To jakiś cud, że sutki jeszcze stoją To bym zmieniła, ale czy nie za bardzo się boję ... nie wiem - cycki to mój kompleks. Kolorystyka - nie dbam o to, raz biegam w beżowym kardiganie, białych bawełnianych dresach i moich ukochanych walonkach EMu, innym razem zakładam wytarte jasne jeansy, czerwoną koszulę i kowbojki, a dzisiaj np, szare klasyczne spodnie +koszula, czarne botki na wysokim obcasie i płaszcz ...ale nad cyckami myślę intensywnie ... po nocach
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:03   #1026
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Megi a co zamówiłaś?

Kamiś, sama to ja już od dawien dawna nic nie kombinuję. Zawsze było dobrze a tym razem zachciało mi się ciut jaśniej, bo mnie siostra podpuściła.Myślę, że przez jakieś pół roku to ja tu nic nie wykombinuję, bo mi włosy spadną. Może poszukam jakiegoś szamponu do włosów blond z odcieniem delikatnego fioletu, tak ala płukanka z piochtaniny. To się na szczęście zmywa w razie czego.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:07   #1027
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

[quote=ivonako;9822398]Megi a co zamówiłaś?

Iv zamówilam brązer i Clinoqa i rozświetlacz E.Lauder, ale nic się chyba nie dowiem bo dome ciepłym moczem mnie olała
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 18:08   #1028
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi a co zamówiłaś?

Kamiś, sama to ja już od dawien dawna nic nie kombinuję. Zawsze było dobrze a tym razem zachciało mi się ciut jaśniej, bo mnie siostra podpuściła.Myślę, że przez jakieś pół roku to ja tu nic nie wykombinuję, bo mi włosy spadną. Może poszukam jakiegoś szamponu do włosów blond z odcieniem delikatnego fioletu, tak ala płukanka z piochtaniny. To się na szczęście zmywa w razie czego.

Szampon Joanna Ultra Color System. Nadaje platynowy odcień, eliminuje żółtawy odcień włosów.

Własnie stosuje.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:13   #1029
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

masi już piszę Kochanie:
Kuracja na innych częściach ciała niż twarz:
- przede wszystkim za długo trzymalam na nich maskę (szyja i dekolt), jeśli na twarz planujemy nałożyc maskę na 8 godzin - to na wrażliwe okolice kładziemy na połowę mniej
- pierwszy tydzień nadkładałam cosmelan2, na szyję i dekolt tak samo intensywnie jak na twarz - czyli 3x dziennie, zdecydowanie za dużo,
- pojawiło się mocne podrażnienie, poparzenie i bąble.
-odpuściłam na 2 tygodnie smarowanie tych okolic.
- powoli wróciłam do smarowania szyi i dekoltu. Obydwa obszary traktuje rożnie. Obserwuje zaczerwienienia, ewentualne pieczenie i swędzenie - następnie odpuszczam.
- zdecydowanie poprawił się koloryt oraz jędrność tych okolic, jednak jeszcze walczę o końcowy efekt. Zniknęły plamki, których było dużo i małych. Nie działą cosm2 na pieprzyki ... To chyba tyle

Meguś - pudry Uczę się. Moje kosmetyki przed maską, jak pisałam wcześniej obecniemogę jako pastę do butów wykorzystać, są tak ciemne i ciężkie
Po wielu eksperymentach wybrałam:
Estee Lauder Double Wear nr 39 - podkład
Estee Lauder Lucidity Light 001 - puder ( dopiero dostałąm nie wiem jaki efekt będzie) buczynka i Saguś mają i pisały, że są happy
Lancome baza - pod podkład, ładnie matuje filtr, chyba nie będę musiała więc używać pudru matującego
Clinique 002 Sunkissed - puder brązujący zamiast różu (polecany przez metalliczną MadzięM )
no i też od Madzi - Estee Lauder - rozświetlacz

ale to chyba jeszcze wszystko dłuuuuuuugo poczeka


Dlaczego same chyba i chyba... ponieważ dzisiaj moja twarz nie nadaje się na makijaż ( a jeszcze kilka dni temu mogłam zrobić) złazi ze mnie skóra i tak jak jeszcze tydzień temu byłam zachwycona ... dzisiaj jestem totalna niewyjściówka Skorupa, ważenie się kosmetyków itp. Cały czas myślę o Iv naszej i pamiętam Jej kolejne etapy, analogicznie występujące u mnie ... czas I love cosmelan, a potem fuj waży mi sie podklad z filtrem, aż w końcu - jestem fuj ooobłażę
Mam tak samiuteńko Nie wiem, czekam chyba na jakiś cud

Meg ja bym Cię olała - pisałam cholera, nos smarkałam, Maxa ganiałam bo mi ścianę rysuje - A Ty mi takie
A co zadzwonić nie możesz - telefon do mnie na krzaku wisi
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-22 o 18:21 Powód: Meg i mocz :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:13   #1030
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

[quote=Megi72;9822457]
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi a co zamówiłaś?

Iv zamówilam brązer i Clinoqa i rozświetlacz E.Lauder, ale nic się chyba nie dowiem bo dome ciepłym moczem mnie olała
Ja ci powiem bo dome napuściłam na te pudry
klinika jesli sunkised kupiłaś jest bardzo fajny kolor super wszystkim pasi i sie podoba mozna stopniować intensywność nie wpada w pomarańcz - super.
Jeśli zamówiłaś Iluminatora to się zakochasz cuda robi ani zimny ani cieppły daje fajny błysk i jeszcze wam wstawię co mi robi na buźce http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1325 tylko go trzeba oszczędnie na środek twarzy dozować wszedzie indziej tyle ile ci sie podoba ale super SUPER!!!!!
DOMUŚ MNIE TEŻ ZŁAZI SKÓRA CAŁY DZIEŃ SIĘ W LUSTRO GAPIĘ!!!!!! i nie wierzę normalnie szok to dla mnie jest. A ktora bazę wziełas Lancoma ta przezroczystą w butelce z dozownikiem?????

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2008-11-22 o 18:17 Powód: DOME mi złazi skóra
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:13   #1031
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Szampon Joanna Ultra Color System. Nadaje platynowy odcień, eliminuje żółtawy odcień włosów.

Własnie stosuje.
Ivuś - a możesz na wszelki wypadek ten szampon sprawdzić na pojedyńczym pasemku?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 18:19   #1032
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Iv - nic nie kupuj, ja Ci wyślę trochę szamponu L'oreal Professionnel Shine Blonde ( fioletowy specyfik )
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:21   #1033
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Iv ma zarypiste oczy i ja chce mieć takie same.Wiem coś o tym, mam je wydrukowane w kolorze w formacie A4. Mój TŻ puka sie w głowe i wogóle nic nie kapuje o co chodzi i co ja chce. Iv myślał ze rzęsy.
Już 3 grudnia. Strasznie długo muszę czekać. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Masi no to ja Ci powiem... przyszłam do domu z kreskami w piątek i do poniedziałku miałam oczy napuchnięte jak balony. Wysmarowana linomagiem, świeciłam sie jeszcze jak psu jaja. Okularów wtedy jeszcze nie nosiłam, więc nie można powiedzieć, że widać nie było z powodu okularów. Mój TŻ niczego nie załapał. O tym, że mam kreski dowiedział się pół roku później, gdy usłyszał rozmowę z koleżanką Faceci
Tego samego dnia moja mama robiła ze mną kreski. Jej mąż też tego nie zauważył.

Dzięki Domcia. Jak nie dostanę łupieżu to dasz mi namiar, który to dokładnie. Ja teraz kupowałam Loreal prof absolut repair.
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-22 o 18:31
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:25   #1034
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Iv - to ten szampon - chcesz Rybko odleje Ci troszkę i sobie sprawdzisz

Lecę kąpać Gadzinę Ukochaną
zaraz wracm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18-11-08.jpg (75,9 KB, 8 załadowań)
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-22 o 18:27
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:31   #1035
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Masi no to ja Ci powiem... przyszłam do domu z kreskami w piątek i do poniedziałku miałam oczy napuchnięte jak balony. Wysmarowana linomagiem, świeciłam sie jeszcze jak psu jaja. Okularów wtedy jeszcze nie nosiłam, więc nie można powiedzieć, że widać nie było z powodu okularów. Mój TŻ niczego nie załapał. O tym, że mam kreski dowiedział się pół roku później, gdy usłyszał rozmowę z koleżanką FaceciTego samego dnia moja mama robiła ze mną kreski. Jej mąż też tego nie zauważył.
Iv ręczę ci,że jak zrobisz usta wszyscy zauważą !!!! To,że ludzie nie widzą takich zmian jest dowodem na to,że nie patrzymy sobie w oczy.Ja ukrywałam dzisiaj twarz przed moją mamą i nic się nie kapnęła Nie chciało mi się tłumaczyć po co i dlaczego.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:31   #1036
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Masi no to ja Ci powiem... przyszłam do domu z kreskami w piątek i do poniedziałku miałam oczy napuchnięte jak balony. Wysmarowana linomagiem, świeciłam sie jeszcze jak psu jaja. Okularów wtedy jeszcze nie nosiłam, więc nie można powiedzieć, że widać nie było z powodu okularów. Mój TŻ niczego nie załapał. O tym, że mam kreski dowiedział się pół roku później, gdy usłyszał rozmowę z koleżanką Faceci
Tego samego dnia moja mama robiła ze mną kreski. Jej mąż też tego nie zauważył.

Iv nie będę ci powtarzać nawet co on wygadywał, kompletnie nic nie zauważył, ja mu pokazuje foto, pyta sie czy ja chce mieć takie wyskubane rzęsy. I że on sie na tym form zaloguje i wszystkich spierdzieli
Jakie do cholery wyskubane, widzisz jakie faceci mają pojęcie. Cudne wszystko jest, mnie szczena normalnier opadła jak zobaczyłam oczka
Autentycznie, tylko to mi teraz chodzi po głowie. A i jeszcze oprawki też mu sie nowe nie podobają tylko te poprzednie. On tez okulary nosi o d nastu lat.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:38   #1037
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Domcia chcę kapkę (nie wiem czy czytałaś wyżej).

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Iv ręczę ci,że jak zrobisz usta wszyscy zauważą !!!! To,że ludzie nie widzą takich zmian jest dowodem na to,że nie patrzymy sobie w oczy.Ja ukrywałam dzisiaj twarz przed moją mamą i nic się nie kapnęła Nie chciało mi się tłumaczyć po co i dlaczego.
Megi tylko moje dziecko widzi, bo patrzy.
Dziś mi maluch kazał paznokcie pomalować bo takie ładne były.

Megi ja kreski miałam grube, więc powieki górne jak balony były TŻ by zauważył jakby kasy ubyło
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:38   #1038
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

[quote=Magda_M_1973;982254 2][quote=Megi72;9822457 Ja ci powiem bo dome napuściłam na te pudry

[B]Mnie też ,mnie też[/B]


klinika jesli sunkised kupiłaś jest bardzo fajny kolor super wszystkim pasi i sie podoba mozna stopniować intensywność nie wpada w pomarańcz - super.


Jesli nie będzie pasował mam już brązer Pupy ,który jest całkiem niezły



Jeśli zamówiłaś Iluminatora to się zakochasz cuda robi ani zimny ani cieppły daje fajny błysk tylko go trzeba oszczędnie na środek twarzy dozować wszedzie indziej tyle ile ci sie podoba ale super SUPER!!!!!

Już go kocham
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:42   #1039
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Iv nie będę ci powtarzać nawet co on wygadywał, kompletnie nic nie zauważył, ja mu pokazuje foto, pyta sie czy ja chce mieć takie wyskubane rzęsy. I że on sie na tym form zaloguje i wszystkich spierdzieli
Jakie do cholery wyskubane, widzisz jakie faceci mają pojęcie. Cudne wszystko jest, mnie szczena normalnier opadła jak zobaczyłam oczka
Autentycznie, tylko to mi teraz chodzi po głowie. A i jeszcze oprawki też mu sie nowe nie podobają tylko te poprzednie. On tez okulary nosi o d nastu lat.
Masi, facet ma rację, rzęsy mam rzadkawe ale zaraz, żeby wyskubane
Niech no ja go dorwę
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 18:42   #1040
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Megi prasowane pudry maja długa date w sumie chyba nieśmiertelne sa to dasz rade wykończysz je oba
PI Laudera czyni cuda REWELACJA, kiedys chora byłam zrobiłam sie nim i klinikiem musiałam chocby nie wiem co jechać do roboty bo szef miał urodziny to wszyscy sie dziwili co ja chora....a nie wyglądam.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:51   #1041
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Masi, facet ma rację, rzęsy mam rzadkawe ale zaraz, żeby wyskubane
Niech no ja go dorwę
Żadna racja, jemu chodziło o pomalowane rzęsy. Tylko to zauważył, ze inne są od pozostałych zdjęć. Ja mam identiko zresztą.
Iv zresztą cóz oczekiwać skoro po pól roku chodzenia w jakimś ciuchu pyta czy coś nowego sobie kupiłam ? Syn to co innego.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:53   #1042
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Megi prasowane pudry maja długa date w sumie chyba nieśmiertelne sa to dasz rade wykończysz je oba
PI Laudera czyni cuda REWELACJA, kiedys chora byłam zrobiłam sie nim i klinikiem musiałam chocby nie wiem co jechać do roboty bo szef miał urodziny to wszyscy sie dziwili co ja chora....a nie wyglądam.....
Magda nachapałam się tych pudrów bo chcialam wykorzystać wracającą z USA koleżankę Zamówiłam jeszcze perfumy Escada Incredible Me Uwielbiam nowe perfumu Dla mnie zapachy to wspomnienia.Nie lubię wyrzucać zużytych butelek bo po odetkaniu korka przypomninam sobie czas ,w którym je stosowałam.Przed oczami stają mi ludzie i minone wydarzenia .Echhhhhhhh sentymentalna jestem
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:01   #1043
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

No to ja się dla Meg napisałam ,a teraz Ona mnie ciepłym moczem olała
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:11   #1044
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
No to ja się dla Meg napisałam ,a teraz Ona mnie ciepłym moczem olała
Dome nie olałam tylko nie chce nudzić towarzystwa swoimi poszukiwaniami.Moje kosmetyki sprzed kuracji też się do niczego nie nadaja.Wciąż szukam dobrego fluidu i pudru mineralnego.Potrzebuję i to i to bo to czego użyję zalezy od kondycji skóry danego dnia.Nabrałam próbek z testuję.....

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2008-11-22 o 19:21
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:14   #1045
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Magda nachapałam się tych pudrów bo chcialam wykorzystać wracającą z USA koleżankę Zamówiłam jeszcze perfumy Escada Incredible Me Uwielbiam nowe perfumu Dla mnie zapachy to wspomnienia.Nie lubię wyrzucać zużytych butelek bo po odetkaniu korka przypomninam sobie czas ,w którym je stosowałam.Przed oczami stają mi ludzie i minone wydarzenia .Echhhhhhhh sentymentalna jestem
A ja też korzystam z kolezanki też plamki, która mieszka w USA ja jej mase rzeczy aptecznych wysyłam tzn kosmetyków bo one znowu tam kosztuja majatek a ona mi wysłała teraz puderek clrinsa sypki i bazę pod makijaż tez clarinsa i sama nie wiem co jeszcze bo puscila to statkiem bo stwierdziła, ze moge poczekac a za ciężka paczka była. Ja wysłałam jej Loxon do wlosów przeszło miesiąc na niego czeka a ja boję sie reklamować bo to w sumie lekarstwo......RESZTĘ kupuje na truskawce.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:14   #1046
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

No i co Ivonka? A nie mówiłam, że oczy masz za***iste? Teraz to już Ci wsystkie dziewczyny potwierdziły, nie ma wyjścia stawiasz flaszkę! Nie zgadzam się w sprawie ust, uważam że żadna szminka nie umaluje tak, jak to robi permanent, górną wargę możesz spokojnie powiększyć. Miałąś takie jazdy jak Domcio teraz? Tak mi jej szkoda, a może troszkę ją pocieszysz?

No to o mojej gębie:
gówno.
Usyszałam prawdę na samym początku "O matko!". Nie wyglądam dobrze Skórki mi nie odstawały przez pierwsze 3-4 godziny, wg mnie miałam tylko buraka i kilkadziesiąt ranek w obrębie żuchwy, brody i szyi Moja przyjaciółka wiedziała, że jestem czerwona ale nie sądziła że można się aż tak zburaczyć. No i się świeciłam od Physiogelu w kremie. Następnie zrobiły mi się kluski. Co tu podziwiać? Dla równowagi pokazałam jej kolekcję moich zdjęć od maski począwszy, zrobiło wrażenie, aż mi lekko słabła. Odmówiła oglądania przy 11 dobie. Reasumując, ona nigdy sobie nie zrobi cosmelanu. To chyba jasno wyraża jej zachwyt. Amen.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:18   #1047
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271653
Meg tu jest taki wątek o kosmetykach mineralnych ja mam na nie straszna ochote ale rozsądek nie pozwala bo musze pokonczyc to co mam. a nie sa one tak srasznie drogie nawet ceny całkiem całkiem.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:18   #1048
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Meg
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:23   #1049
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Antek nic sie nie martw, kto nie miał nigdy cosmelanu nie zrozumie. Choćby najlepsza przyjaciółka. Wrzuć foty.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 19:27   #1050
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Megi z tymi butelkami po perfumach to tez tak mam.

Anturek, nie mam jak pocieszać Domci, bo u mnie dalej się to tak samo kręci. to sie łuszczy, to się waży, to białe na wierzch wyskakuje... To się wypaplam czymś, czego w moim świetle w łazience nie widać....a w pracy pytają co wykombinowałam, że tak dziwnie wyglądam
a się zaparłam i podkładów nie będę używała
Mam nadzieję, że ten filtr Roca będzie się dalej tak dobrze sprawował. Że mnie nie wysypie po nim.
Jeszcze różowiutka jestem, buzie już raz dziennie smaruję, czoło nadal 2 razy i to zaczęłam nieco grubiej, trochę zaczęło osocze -jak to Ty mówisz- wychodzić miejscowo. Brodę muszę też mocniej potraktować ...
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.