Nie-apteczne filtry na plażę - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 21:58   #901
lisanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Skład przepisałam dziś podczas wizyty w Super Pharmie, więc powinno być to tegoroczne mleczko. Szkoda, trzeba szukać czegoś innego
Lirene dla dzieci 50+ jest niestabilne, wcześniej już pisałam, że stabilna jest tylko 30, jest naprawdę fajne, super się rozprowadza, ma zapach gumy do żucia, co może niektórym przeszkadzać
lisanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 12:48   #902
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez roses0077 Pokaż wiadomość
witam was drogie wizażonki jestem dosc zielona czytała post ale nieznałzm nic o filtrach do twzry takich typowych palnuje skusic sie na acnederm więc filtr musi być ale nie wiem jaka firma bo spodziwam si.ę żedo twrzy to arzcej tylko filtry apteczne chcę jak nmajbardziej uniknąć zapychania bo przeciez po co miałabym stosowac acnederm skoroz powrotem będę sie zapychać widzaiłm dzisiaj filr vichy spf 50 i 30 chyba zastanawiał się na nim ale najpiewr sie musze z wami knsultwać. dodam że jestem młoa osóbką mam1 5 lat ech juz sma niewiem co robic bo mój problem to zaskórniki i leczę sie maeczką z glinka i pillingiem enzy,atyzny owszem poprwa jest ale tym czasowa max na 1 dzień postanowiła kupić ane derm ale niewiem czy dobrze robię doradzcie mi koniecznie. w każdym raźie filtr jet mi potrzebny mimo wsztstko czytał posty i z tego co mi ztło w głowie to rozumiem że rossmanowski spf20 i wyżej są stabilne oraz soraya spf30 i wyżej też jeśli się nie myle to się cieszę że coś mi do głowy weszło zastanaował sie nad soryaya spf60 byłam miłam raczej jasna krnacje ale juz się opaliłm choc w tym roku to ze mną było dziwnie bo nie byłam wogóle czerwona ale odrazu miłam opaleniznę a mam zilelone oczy i sztynowe włosy co według schematu wskzywałoby na na więkkszą wrażliowśc na słońce wię nie wiem w każdym raźie nie chcę byc juz bardzije opalona i szukam czegoś o naprwdę wysokim filtrzec co mi doradzicie??? mam nadzieję że nie za dużo tu popisłąm dziękuje wam bo wiem że jssteście mega specjalistki w tych sparwach:cmok ::p liz:
Po pierwsze to wątek o nieapteczych filtrach, wiec nic dziwnego ze za dużo sie nie dowiedziałaś Było tu pisane o Sorayi zarówno spf 45 i 60 - obydwa do ciała, ale do twarzy też sie jak najbardziej nadają (spf 45 jest lżejsze od 60). Tylko kwestia zapychania, ale to sprawa indywidualna i trzeba testowac na sobie. Ja dzisiaj nakladam juz na cala twarz to 45 - jak chcesz to dam jutro znac czy mnie zapchało i jak się go 'nosiło' (cere mam mieszaną, skłonnną do zapychania) Możesz jeszcze pochodzic po aptekach i popytac o próbki - może Ci sie fartnie i coś dostaniesz

SunOzony rossmanowskie raczej nie będa dobre dla Ciebie, bo jeśli sie nie myle zawierają alkohol, a przy trądziku jest on niewskazany.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 13:45   #903
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez lisanna Pokaż wiadomość
Lirene dla dzieci 50+ jest niestabilne, wcześniej już pisałam, że stabilna jest tylko 30, jest naprawdę fajne, super się rozprowadza, ma zapach gumy do żucia, co może niektórym przeszkadzać
używasz tej 30 na twarz codziennie czy tylko na plaże?

Zastanawiam się nad zakupem żeby było na co dzień.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 17:52   #904
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

roses, dobor filtra to niestety sprawa dosc indywidualna...
ale jesli chcesz stosowac Acnederm, to polecalabym filtr minumum 40, a najlepiej 50+ - apteczny.
wielu osobom o tlustej skorze pasuja filtry La Roche Posay (z serii Anthelios), np. Dermo Pediatrics. zajrzyj tez moze do watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192112
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:32   #905
lisanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
używasz tej 30 na twarz codziennie czy tylko na plaże?

Zastanawiam się nad zakupem żeby było na co dzień.
używam l30 na co dzień, na twarz też tyle że nie jest to na pewno przepisowa ilośc, czyli 2, 5 ml, Mleczko sprawuje się świetnie, jest wydajne i ma leciutką konsystencję, bieli pzez chwilke, po kilku minutach zanika efekt bladej twarzy. W sprzedaży mają też jeszcze 35spf z tamtego sezonu, ale 35 chyba nie jest stabilna o ile pamiętam
lisanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:33   #906
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

dziękuje wam wizażonki wiedziałam że mi coś poradzicie ~~ALa~~ ok papatrze na te filtry La Roche Posay miejmy nadzieję że sobie nie zaszkodzę bo dziś tak myślałam o tych filtrach i o tym acnedermie i nie wiem czy nie powstrzymać sie z tymi kwasami do jesieni bo z tego co wiem to w lecie można sobie zaszkodzić tymi kwasami jak sie ma niedobrze dobrany filtr albo sie go nie używa a jest to moje pierwsze spotkanie z kwasami wiec jeśli jeszcze mogłabym was prosić o pomoc w tym temacie : cmok:
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:54   #907
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez lisanna Pokaż wiadomość
używam l30 na co dzień, na twarz też tyle że nie jest to na pewno przepisowa ilośc, czyli 2, 5 ml, Mleczko sprawuje się świetnie, jest wydajne i ma leciutką konsystencję, bieli pzez chwilke, po kilku minutach zanika efekt bladej twarzy. W sprzedaży mają też jeszcze 35spf z tamtego sezonu, ale 35 chyba nie jest stabilna o ile pamiętam
ooo! Dzięki za informacje! Zastanawiałam się nad tą 30 lirene a sorayą 45. Kusi mnie ten zapach gumy do żucia

Chyba muszę odkopać składy ceny i recenzje a potem zadecyduje.

Generalnie to sie nie filtruję ale od niedawna zaczęłam czytać, interesować się tym i chyba zacznę. Używam tylko mleczka Garniera spf30 i transparentnego żelu Garniera też 30 ale tylko kiedy wiem ze będę dłużej na słońcu. Dobrze chroni i jest ok ale do twarzy to sie kompletnie nie nadaje (szczególnie ten żel bo ma mega dużo alkoholu). Poza tym zależy mi na czymś żeby użyć przed porannym bieganiem. Niestety ale po takich tłuściochach moja twarz sie strasznie poci i źle mi się ćwiczy.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 20:59   #908
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

mam dowas pytanko czy na kwc jets recenzja a cne dermu? jesli tak to mogłabym was prosic o link BO JA NIE MOGE ZNALEźć
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 21:00   #909
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

mam dowas pytanko czy na kwc jets recenzja a cne dermu? jesli tak to mogłabym was prosic o link BO JA NIE MOGE ZNALEźć
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 23:41   #910
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

w KWC nie ma recenzji. a krem możesz kupić(chyba tylko) w aptece. to ok. 20 zł. kiedyś go używałam ale był dla mnie za słaby
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 07:36   #911
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

acne-derm jest lekiem, a nie kosmetykiem i dlatego nie ma go w KWC. użyj wyszukiwarki i zapoznaj się z opiniami wizażanek na forum.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 10:57   #912
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Wiecie moze cos na temat kremu do opalania twarzy IVR sprzedawanego w takich sredniej wielkosi saszetkach z zakretka? Cena to 10-12 zl i faktory to chyba 6, 15, 20,30?. Ma ktos go moze?
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 13:12   #913
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez _fraise_ Pokaż wiadomość
Wiecie moze cos na temat kremu do opalania twarzy IVR sprzedawanego w takich sredniej wielkosi saszetkach z zakretka? Cena to 10-12 zl i faktory to chyba 6, 15, 20,30?. Ma ktos go moze?
Wyczytałam gdzieś na wizażu, ze krem z filtrem 50 jest fotostabilny; sama jeszcze go nie nabyłam ale pewnie się skusze.
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 21:46   #914
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

i jak wam się ta soryayka sprawuje na twarzy?i wie Cie nie wiem czy z tymi kwasami nie powstrzymam sie trochę bo czytałam że trzeba unikać słońca a teraz to nie uniknione więc może zobaczymy co to będzie jeszcze
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 22:20   #915
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez _fraise_ Pokaż wiadomość
Wiecie moze cos na temat kremu do opalania twarzy IVR sprzedawanego w takich sredniej wielkosi saszetkach z zakretka?
było-> post nr 662:

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=662

spf 6,10,15,50. stabilne i dobre (za spf6 nie ręczę)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 22:41   #916
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
było-> post nr 662:

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=662

spf 6,10,15,50. stabilne i dobre (za spf6 nie ręczę)


Dziękuję . Na pewno wyprobuje ktorys z nich, moze 50 na pieprzyki i wrazliwe miejsca(?). jeszcze tylko musze zdecydowac sie na filtr do calego ciala. chyba padnie na lirene, nivea lub iwostin spf między 20-30.
I pomyslec ze jeszcze w tamtym roku uzywalam niefotostabilnych filtrow o spf 6 przy mojej skorze sklonnej do poparzen, z licznymi pieprzykami.
Ciesze sie, ze znalazlam to forum.
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 22:46   #917
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

CHYBA ZAINWESTUJE W Avene szarpnę sie ale przynajmniej będę wiedzieć że kupie coś co mnie naprawdę ochroni a nie będzie stwarzało tylko taki efekt ale dochodzi sprawa który i czy mnie nie zapchają jeszcze o tym trochę pomyśle
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 22:49   #918
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20790
co myślicie o tym?????????
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 07:53   #919
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

roses- to nie ten temat, tu rozmawiamy o NIE-APTECZNYCH filtrach- raz
nie pisz posta pod postem, przy każdej swojej wypowiedzi masz opcję edytuj- to dwa.

acha i jeszcze trzy: po co pytasz, masz recenzje pod produktem.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 09:46   #920
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

a ja dzis (w rossmanie!) kupilam wreszcie soraye spf 45 zobaczymy jak sie sprawdzi

edit: jak na razie subiektywne wrazenia po nalozeniu - super

Edytowane przez ~~ALa~~
Czas edycji: 2008-06-26 o 11:03
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 10:06   #921
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez roses0077 Pokaż wiadomość
i jak wam się ta soryayka sprawuje na twarzy
Mnie chyba zapchała Już pomijam fakt że cały dzien miałam tłustą i lekko świecącą sie skóre (mimo ze siedzialam w domu i sie nie malowałam w ogóle) A nałożylam dosyć mało Ale dla każdego co innego Może akurat Tobie podpasuje.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 11:15   #922
Fugi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Ja już mam mętlik w głowie... przeczytałam praktycznie wszystkie posty z tego tematu z tego roku i nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
Otóż, jeżeli mam ciemną karnację, chcę się opalić na czekoladowo a jednocześnie nie chcę zniszczyć skóry, to jaki krem z filtrem powinnam wybrać? Czy te 30,50, nie będą dla mnie za wysokie, jeżeli chcę uzyskać upragniony koloryt skóry?


Z góry dziękuję za odpowiedź i proszę się nie denerwować jeżeli takowe pytanie i odpowiedz padła i je przeoczyłam
Fugi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 15:50   #923
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Mam takie pytanie. Potrzebuje porządnego filtra, karnację mam jasną, Rozglądałam się po sklepach dzisiaji wpadła mi w oko emulsja Lirene dla dzieci 50+.Niestety, jak przeczytałam w tym wątku jest niestabilna. Za to stabilna jest tao zapachu gumy do żucia, jednak jest to 30. Jakie jeszcze firmy mają stabilny filtr 50+?
Jak na razie kopie w wątku i w KWC...

Edytowane przez Integral
Czas edycji: 2013-11-01 o 15:52
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 15:53   #924
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie. W lipcu jadę do Włoch. Potrzebuje porządnego filtra, karnację mam jasną, oczy zielone,włosy ciemny blond Rozglądałam się po sklepach dzisiaji wpadła mi w oko emulsja Lirene dla dzieci 50+.Niestety, jak przeczytałam w tym wątku jest niestabilna. Za to stabilna jest tao zapachu gumy do żucia, jednak jest to 30. Jakie jeszcze firmy mają stabilny filtr 50+?
Jak na razie kopie w wątku i w KWC... Bo chyba do Włoch nie mogę sobie pozwolić na niższy?
Nivea, Rossmann, L'Oreal, Soraya 60. A może jednak coś aptecznego?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 15:54   #925
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

chcę się opalić na czekoladowo a jednocześnie nie chcę zniszczyć skóry, to jaki krem z filtrem powinnam wybrać?

nie ma czegoś takiego jak bezpieczna opalenizna uzyskana na słońcu.
jeśli skóra sie opaliła to znaczy, że jest uszkodzona przez promienie UV.
opalanie z filtrami jest tylko "bezpieczniejsze"

proponuję wysoką ochronę na twarz (30-50) i niższą na ciało (ok.20) plus antyoksydanty doustnie np. betabronz activ.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 16:00   #926
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Nivea, Rossmann, L'Oreal, Soraya 60. A może jednak coś aptecznego?

Ja bardzo chętnie tylko z kasą krucho A ponieważ to nie tylko na buzię, ale na całe ciało, to przydałaby się spora pjemność.
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 17:01   #927
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
Ja bardzo chętnie tylko z kasą krucho A ponieważ to nie tylko na buzię, ale na całe ciało, to przydałaby się spora pjemność.
W takim razie rossmann. SPF30 (seria żółta) są teraz 10 zł/20 ml. Tylko uwaga: nie polecam suchym i wrażliwym na alkohol skórom.
Jak nie to, to albo soraya albo nivea. Ale tu trzeba uważać na stabilność.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 17:56   #928
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

S.O.S.

Wysmarowałam dzis twarz cieniutka warstwa emulsji avene, nalozylam podklad mineralny i poszlam na obrone. Po obronie postanowilismy polazic po knajpkach... no i siedze teraz, twarz normalna, ale ramiona doslownie spalone, pieką i bola... nie wysmarowalam sie niczym bo rossmanna 30 oddalam na wymiane, nie pasowała mi konsystencja
Znacie cos fotostabilnego, niedrogiego, ale w sprayu... ?
Po tym rossmanie mam dosc wszystkich mleczek do ciała Potrzebuje pilnie czegos na weekend... moja skora dawno nie widziala slonca, caly czas siedzialam w ksiazkach, nie wychodzac prawie wcale na zewnatrz...z natury jestem blada i blyskawicznie lapie udar sloneczny, ktory szybko zmiata mnie z nog...
W tym roku pierwszy raz tak naprawde wyszlam na slonce i spaliło mnie totalnie
Boje sie przyszlego tygodnia i tego weekendu...
Potrzebuje cos co nie brudzi ubran, cos co nie jest tłuste i w miare tanie, poniewaz bede zużywac litrami.. filtr do ciała W tym roku chlopak nie pozwoli mi chowac sie przed sloncem, planuje kajaki itp...dla mnie katastrofa

Znacie moze jeszcze cos skutecznego na oparzenia posloneczne? Smaruje ApiPanten'em propolisowym i chlodze dodatkowo termalna avene...
zalatwilam sie konkretnie Dokladnie widac w ktorym miejscu konczyl sie rekaw koszulki...

Dodam ze opalic nie potrafie sie od 20 lat i nawet juz nie probuje
Skora, wracając do normy po takich oparzeniach, jest taka blada jak byla przed...

Nie chce sie opalac, chce sie chronic przed sloncem...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 18:19   #929
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

w miarę tanie:
garnier spf 30 clear protect atomizer, garnier dla dzieci spf 30 rozpylacz jak u rossmana (chroni lepiej niż spray dla dorosłych), l'oreal spf 20 aerozol, nivea spray dla dzieci spf20/30, bielenda kolorowy spray dla dzieci spf20, Tesco Kids Spray SPF 40, Avon dla dzieci kolorowy spray SPF 30

na kajaki wybierz jak najwyższy spf
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 19:20   #930
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: nie-apteczne filtry na plażę

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
w miarę tanie:
garnier spf 30 clear protect atomizer, garnier dla dzieci spf 30 rozpylacz jak u rossmana (chroni lepiej niż spray dla dorosłych), l'oreal spf 20 aerozol, nivea spray dla dzieci spf20/30, bielenda kolorowy spray dla dzieci spf20, Tesco Kids Spray SPF 40, Avon dla dzieci kolorowy spray SPF 30

na kajaki wybierz jak najwyższy spf
Dziekuje
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.