Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-08, 17:46   #4861
cookie122
Raczkowanie
 
Avatar cookie122
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

i z chwili na chwile wyglada to coraz gorzej!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10424-1-vert.jpg (21,0 KB, 48 załadowań)
cookie122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 20:57   #4862
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ta obwódka może być od szałwii..Staraj się nie jeść zbyt gwałtownie i nie "mielić" jedzenia językiem.Na zdjęciu widać dużą opuchliznę,pozwól odpocząć językowi.Pij wodę,ssij kostki i będzie ok,mam taką nadzieję
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 21:04   #4863
panterciaa
Przyczajenie
 
Avatar panterciaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: olsztyn.
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

wiec tak zaczne od tego mam 15 lat, kolczyk w jezyku mam z rok poszlam do kosmetyczki powiedziala ze musze miec zgode rodzicow dala mi kartke na ktorej bylo trzeba napisac imie nazwisko tel kontaktowy adres i podpis wiec sama to napisalam ;d usiadlam na fotelu rece mi tak lataly, ze nie wem ale nawet nie poczulam kiedy mi igle wsadzila wiec nie ma czego sie bac naprawde. gorsze sa dalsze 3 dni .. ja przez dwa dni nic nie jadlam poprostu nie moglam ale przeszlo po 3 dniach. normalnie wszystko jadlam serki itd. nie plukalam niczym jezyka i wyglada cudownie. wiec to gowno prawda z tym lodem itd. bo jezyk i tak ci spuchnie. ale przez pierwsze 3 dni boli naprawde, ale do przezycia naprawde polecam
__________________
dziękuje bogu za te mordy co idą tą samą drogą. HG, FIRMA <3
panterciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 21:38   #4864
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez panterciaa Pokaż wiadomość
wiec tak zaczne od tego mam 15 lat, kolczyk w jezyku mam z rok poszlam do kosmetyczki powiedziala ze musze miec zgode rodzicow dala mi kartke na ktorej bylo trzeba napisac imie nazwisko tel kontaktowy adres i podpis wiec sama to napisalam ;d usiadlam na fotelu rece mi tak lataly, ze nie wem ale nawet nie poczulam kiedy mi igle wsadzila wiec nie ma czego sie bac naprawde. gorsze sa dalsze 3 dni .. ja przez dwa dni nic nie jadlam poprostu nie moglam ale przeszlo po 3 dniach. normalnie wszystko jadlam serki itd. nie plukalam niczym jezyka i wyglada cudownie. wiec to gowno prawda z tym lodem itd. bo jezyk i tak ci spuchnie. ale przez pierwsze 3 dni boli naprawde, ale do przezycia naprawde polecam
Zacznijmy od tego, że z dzikiej ciekawości po zobaczeniu twojego jednego posta zobaczylam inne wniosek jest jeden, jesteś zdecydowanie za wulgarna, jak na te forum, kapkę się opanuj. Jeśli chodzi o lód - to jest to całkowicie prawda, po prostu masz farta, że twój organiznm tak zareagował na to, nie każdy tak ma. Każdy inaczej reaguje na przekucie, jak wyżej widać koleżanki normalnie jadła i ma opuchliznę, znam takich co 2 tygodnie na płynach byli, bo tak długo opuchlizna się ich trzymała. Oczywiste, że każdemu spuchnie, ale tępo i 'jakość' gojenia zależy od jednostki.
cookie nie panikuj, kostki daj temu trochę czasu, najwyżej idź po konsultację do zakładu, w którym przebijałaś, jeśli ci nie przejdzie. Moja mama proponuje jodynę na rany, ale w ustach to raczej nie polecam.
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”

Edytowane przez Nerchie
Czas edycji: 2009-08-08 o 21:42
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 23:13   #4865
Pozytywka
Raczkowanie
 
Avatar Pozytywka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 72
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez cookie122 Pokaż wiadomość
blagam Was pomorzcie mi bo zaczynam sie szalenie martwic. Kolczyka zrobilam dwa dni temu. Wszytsko bylo ok maz do dzis. Tuz przed obiadem zaczela mi sie sączyc z niego krew. NIe bylo tego wiele wiec nie zwrocilam na to uwagi, bo takie przypadki sie zdazaja. Jednak teraz gdy skonczylam plukac usta (szalwia) zauwazylam ciemna obwodke wokol kolczyka. NIe wiem czy jest to przez krew czy z jakiego powodu. Wygla;da to paskudnie i bardzo sie boje. Prosze Was o pomoc co z tym zrobic?? Pogotowie?
Uff.. jak dobrze, że ja mam to już za sobą . Nie masz się czego bać spkojnie! Ja też miałam taką obwódkę myślałam ze mi język gnije bllee.. wiem, wygląda to okropnie, ale przejdzie z czasem, nie potrafie określić dokładnie ile czasu mi się to trzymało, ale miałam ochotę wyjąć kolczyk gdyż myślałam że dzieje się coś poważnego, ba co gorsza rodzice nic nie wiedzieli, ze przebiłam język ;]. No ale z dnia na dzień zaczęło to być coraz mniej paskudne ;] i się ozorek wygoił. Także cierpliwości
__________________

Dalej Kotku Dalej, Będzie Doskonale
Trochę Dziś Zaszalej, Nie Mów Nie
Noc Jest Jeszcze Długa, Może Ci Się Uda xD
Zdziałać Na Mnie, Cuda Czemu Nie <3

Pozytywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 09:20   #4866
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez cookie122 Pokaż wiadomość
i z chwili na chwile wyglada to coraz gorzej!
to moze byc malenki wylew-jesli stan sie nie pogorszy ta obwodka sciemnieje-a zakrzepla krew zostanie wchlonieta

Cytat:
Napisane przez panterciaa Pokaż wiadomość
wiec tak zaczne od tego mam 15 lat, kolczyk w jezyku mam z rok poszlam do kosmetyczki powiedziala ze musze miec zgode rodzicow dala mi kartke na ktorej bylo trzeba napisac imie nazwisko tel kontaktowy adres i podpis wiec sama to napisalam ;d usiadlam na fotelu rece mi tak lataly, ze nie wem ale nawet nie poczulam kiedy mi igle wsadzila wiec nie ma czego sie bac naprawde. gorsze sa dalsze 3 dni .. ja przez dwa dni nic nie jadlam poprostu nie moglam ale przeszlo po 3 dniach. normalnie wszystko jadlam serki itd. nie plukalam niczym jezyka i wyglada cudownie. wiec to gowno prawda z tym lodem itd. bo jezyk i tak ci spuchnie. ale przez pierwsze 3 dni boli naprawde, ale do przezycia naprawde polecam
och fantastycznie-poszlas do nieprofesjonalnej kosmetyczki -no bo kto profesjonalny przekluwa jezyk dziecku
-podpisanie zgody i sfalszowanie podpisu -jakie to odpowiedzialne i dojrzale(tak mimochodem to jest karalne)
-jedzenie serkow i niestosowanie sie do jakichkolwiek zasad pielegnacji-to juz dla mnie glupota
wiec daruj sobie teksty ze cos jest gowno prawda
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2009-08-09 o 09:21
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 10:14   #4867
cookie122
Raczkowanie
 
Avatar cookie122
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Pozytywka Pokaż wiadomość
Uff.. jak dobrze, że ja mam to już za sobą . Nie masz się czego bać spkojnie! Ja też miałam taką obwódkę myślałam ze mi język gnije bllee.. wiem, wygląda to okropnie, ale przejdzie z czasem, nie potrafie określić dokładnie ile czasu mi się to trzymało, ale miałam ochotę wyjąć kolczyk gdyż myślałam że dzieje się coś poważnego, ba co gorsza rodzice nic nie wiedzieli, ze przebiłam język ;]. No ale z dnia na dzień zaczęło to być coraz mniej paskudne ;] i się ozorek wygoił. Także cierpliwości
dziekuje Wam serdecznie za pomoc jak sie pozniej okazalo narobilam chyba niepotrezbnego szumu, ale po prostu bardzo sie wystraszylam. Wysslalam czysta kostke lodu i plukalam jame ustna czesciej woda niz szalwia i obwodka zaczela sie zmniejszac. Mysle ze to krew zostawila taki "osad". Tak jak napisalas tez balam sie ze to jakies gnicie czy martwica bo jak widac wygladalo to naprawde paskudnie. Teraz jest juz o niebo lepiej, choc stracha mialam nieziemskiego...
cookie122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 19:24   #4868
koralikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 57
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja się Tobie nie dziwię. Też jak dla mnie wyglądało dziwnie to panikowałam, że zakażenie czy coś.
U mnie jest ok tylko dalej język troszkę spuchnięty a przebijałam miesiąc temu...
I mama dzisiaj zauważyła kolczyk. Co prawda mam te 19 lat, ale bałam się reakcji. Na szczęście było tylko "jak dla mnie to głupota"
koralikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 08:24   #4869
cookie122
Raczkowanie
 
Avatar cookie122
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

moja powiedziala to samo :P ze nei rozumie jak mozna sie samemu na takie cierpienie skazywac. Bo badz co badz jedzenie przychodzi mi ciezko przez opuchlizne :P
cookie122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 09:38   #4870
Esprimo
Raczkowanie
 
Avatar Esprimo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam
ja kolczyk w języku zrobiłam mając 19/20 lat. Nosiłam go około 4 lat. Znudził się więc wyjęłam.
Pamiętam początki - pierwszy tydzień to była masakra. Język wielki jak balon. Problem z jedzeniem bo nie wiedziałam jeszcze jak gryźć żeby nie ugryźć kolczyka. Tydzień minął i było ok. Przez jakiś czas jeszcze sączyło się coś z niego, goił się ładnie bo dbałam o higienę. Jednak nastąpił taki okres w moim życiu że jednak postanowiłam z niego zrezygnować. Coś mi w nim nie pasowało. Wyglądał fajnie ale denerwował z czasem.
Teraz pozostała mi po nim widoczna dziurka.

Co do przedstawionych zdjęć to jest to naturalna reakcja organizmu, w końcu masz w języku ciało obce. Musisz nie nadwyrężać języka, nie bawić się nim, nie mleć zbyt ostro, nie wkładać do buzi brudnych rąk - a wszystko powinno być ok.
__________________
http://www.photoblog.pl/esprimo
mój blog

zapuszczam włosy
Esprimo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 14:46   #4871
panterciaa
Przyczajenie
 
Avatar panterciaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: olsztyn.
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
to moze byc malenki wylew-jesli stan sie nie pogorszy ta obwodka sciemnieje-a zakrzepla krew zostanie wchlonieta



och fantastycznie-poszlas do nieprofesjonalnej kosmetyczki -no bo kto profesjonalny przekluwa jezyk dziecku
-podpisanie zgody i sfalszowanie podpisu -jakie to odpowiedzialne i dojrzale(tak mimochodem to jest karalne)
-jedzenie serkow i niestosowanie sie do jakichkolwiek zasad pielegnacji-to juz dla mnie glupota
wiec daruj sobie teksty ze cos jest gowno prawda
no widzisz teraz dzieci szybko dojrzewaja ;d takie zycie, a kosmetyczka byla bardzo profesjonalna bylo wszystko sterelizowanie, certyfikaty wisialy na scianie wiec sie nie wypowiadaj na temat tego studia jezeli nie masz pojecia. ;]
__________________
dziękuje bogu za te mordy co idą tą samą drogą. HG, FIRMA <3
panterciaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 18:11   #4872
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

certyfikaty to nie wszystko

Dojrzewają szybciej? Szkoda, że tylko fizycznie a nie psychicznie.
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę

Edytowane przez Paulinax123
Czas edycji: 2009-08-10 o 18:28 Powód: ;)
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:22   #4873
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez panterciaa Pokaż wiadomość
no widzisz teraz dzieci szybko dojrzewaja ;d takie zycie, a kosmetyczka byla bardzo profesjonalna bylo wszystko sterelizowanie, certyfikaty wisialy na scianie wiec sie nie wypowiadaj na temat tego studia jezeli nie masz pojecia. ;]
och sezon ogórkowy pełni
żaden podkreślam ŻADEN PROFESJONALISTA NIE PRZEKŁUWA DZIECKU JĘZYKA !

no cóż ale może się nie znam
a o certyfikatach to ja pisałam nieraz
ale dojrzałościa się popisałaś-faktycznie fałszując zgodę
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 22:23   #4874
cookie122
Raczkowanie
 
Avatar cookie122
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
och sezon ogórkowy pełni
żaden podkreślam ŻADEN PROFESJONALISTA NIE PRZEKŁUWA DZIECKU JĘZYKA !

no cóż ale może się nie znam
a o certyfikatach to ja pisałam nieraz
ale dojrzałościa się popisałaś-faktycznie fałszując zgodę
pieknie powiedziane tzn napisane ;]

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

jeszcze takie pytanie. Po ilu dniach tak orientacyjnie od przeklucia mozna jesc juz nabiał??
cookie122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 01:12   #4875
magiiczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Question Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

przebijałam jezyk 3 dni temu
bolalo troche opuchilzna jest wszytsko jak trzeba
plukam 3 -4 razy dziennie
mam rope
ale zauwazylam ze mam mala krotke kolo kolczykana gorze
wyglada to jak maly bialy guzek
zastanawiam sie co to moze byc
mozliwe ze poprostu tak zwana ''zabka'' na jezyku?
czy to jest normalne?
nie boli mnie ani nic
ale nie wiem co to moze byc
z gory dziekuje za odpowiedz
magiiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 03:58   #4876
alexusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez powla Pokaż wiadomość
koralikowa dostałam info od mojej piercerki co zrobic z tą opuchlizną
pozwolę sobie zacytować jej odpowiedź:
"warto kupić sobie zwykła sodę oczyszczoną-i robic roztwór łyzeczka na pól szklanki wody-tym roztworem płukać 2-3 razy dziennie przez kilka dni"
takie polecenie dostałam.
i po kilku dniach mam jej dać znać jak tam język... więc jeśli sie zastosujesz tez będę wdzięczna jak ty byś mi dała znać jak tam ci z nim idzie


witam
postanowiłam przekłuć sobie język
w związku z tym mam parę związanych z tym pytań...
po 1) mieszkam za granicą więc nie bardzo mam możliwość kupna jakichkolwiek polskich płynów do płukania... czy mogę używać zwykłego płynu antybakteryjnego do płukania jamy ustnej takiego jak np. Listerine ? czy to może mi zaszkodzić ?
po 2) czy możecie mi podać parę rad dotyczących pielęgnacji języka....?
mam 14 lat i wątpię aby moi rodzice zgodzili się na kolczyka tak więc zaplanowałam zrobić to po kryjomu...
mojej koleżanki siostra niestety nie jest profesjonalistką lecz wiem że wielu dziewczynom przekłuwała języki i nic im nie jest... tak więc umówiłam się z koleżanką na tą sobotę i już się nie mogę doczekać...
rodzicom sprzedałam bajeczkę że koleżanka zabiera mnie na lodowisko więc dostanę pieniądze i będę miała cały dzień aby porozmawiać z koleżanką (która także ma przekłuty język przez jej siostrę)....
bardzo prosiłabym o odpowiedź przed tą sobotą czyli przed 15 sierpnia....
z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam
alexusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 09:20   #4877
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez alexusia Pokaż wiadomość
witam
postanowiłam przekłuć sobie język
w związku z tym mam parę związanych z tym pytań...
po 1) mieszkam za granicą więc nie bardzo mam możliwość kupna jakichkolwiek polskich płynów do płukania... czy mogę używać zwykłego płynu antybakteryjnego do płukania jamy ustnej takiego jak np. Listerine ? czy to może mi zaszkodzić ?
po 2) czy możecie mi podać parę rad dotyczących pielęgnacji języka....?
mam 14 lat i wątpię aby moi rodzice zgodzili się na kolczyka tak więc zaplanowałam zrobić to po kryjomu...
mojej koleżanki siostra niestety nie jest profesjonalistką lecz wiem że wielu dziewczynom przekłuwała języki i nic im nie jest... tak więc umówiłam się z koleżanką na tą sobotę i już się nie mogę doczekać...
rodzicom sprzedałam bajeczkę że koleżanka zabiera mnie na lodowisko więc dostanę pieniądze i będę miała cały dzień aby porozmawiać z koleżanką (która także ma przekłuty język przez jej siostrę)....
bardzo prosiłabym o odpowiedź przed tą sobotą czyli przed 15 sierpnia....
z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam
Kolejna młoda dziewuszka,która nie zna zagrożenia.Tylko profesjonalny piercer wie gdzie przekłóć,aby nie trafić w żyłkę i nie uszkodzić nerwów..Koleżanka Ci tego nie zapewni...A poza tym 14 lat i 'po kryjomu przed rodzicami" - to nie świadczy o dojrzałości
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 09:37   #4878
malinka996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 94
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

chce sobie zrobic kolczyk w języku tylko nie wiem jakie kolczyki są dobre żeby zęby sie psuły
malinka996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:54   #4879
koralikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 57
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

alexusia nie wiem czy robienie kolczyka po kryjomu w Twoim wieku to rozsądne. Przecież na początku będziesz niezbyt wyraźnie mówić i na pewno rodzice to zauważą. Ja mam 19 lat i mimo tego przez tydzień do domu nie wracałam, bo sepleniłam. A jeśli już chcesz koniecznie zrobić kolczyk to poczekaj i idź do profesjonalnego studia. Bo koleżanka nie zapewni Ci sterylności itp. Nie dość, że może Ci źle przebić to jeszcze jakiegoś syfa nabawić się możesz.


malinka996 na początku będziesz zapewne miała cały tytanowy kolczyk a po wygojeniu możesz zmienić kuleczki na akrylowe. Co prawda nie jestem profesjonalistką ale myślę że tak najlepiej jest
koralikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 12:11   #4880
magiiczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

POMOOOOOOOCY !!
nie wiem co to jest ! DSCN4492.jpg
mały guzek . zrobil sie czerwony
nie boli
ale co to moze byc
mozliwe ze sa jakieś komplikacje?
kolczyk robilamw jednym z najlepszych salonow w krakowie
wiec nie wiem o co moze chodzic
wszytskie wskazowki jak do tej pory przeszczegałam

Edytowane przez magiiczna
Czas edycji: 2009-08-11 o 12:16
magiiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:41   #4881
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mnie się wydaje,że to nic poważnego.Spokojnie
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 14:33   #4882
Pozytywka
Raczkowanie
 
Avatar Pozytywka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 72
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez magiiczna Pokaż wiadomość
POMOOOOOOOCY !!
nie wiem co to jest ! Załącznik 2434622
mały guzek . zrobil sie czerwony
nie boli
ale co to moze byc
mozliwe ze sa jakieś komplikacje?
kolczyk robilamw jednym z najlepszych salonow w krakowie
wiec nie wiem o co moze chodzic
wszytskie wskazowki jak do tej pory przeszczegałam
Wiec tak ja myślę, ze to po prostu od kolczyka takie wygniecenie się zrobiło, przynajmniej tak wywnioskowałam,
__________________

Dalej Kotku Dalej, Będzie Doskonale
Trochę Dziś Zaszalej, Nie Mów Nie
Noc Jest Jeszcze Długa, Może Ci Się Uda xD
Zdziałać Na Mnie, Cuda Czemu Nie <3

Pozytywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 15:44   #4883
magiiczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Gulka zaropiala
kolczyka przebijałam 3 dni temu.

plucze codziennie
mozliwe ze to od nadmiernego ''bawienia'' sie nim jamie ustenej?
mial ktos kiedys cos takiego
albo o tym slyłszał
jesli ma ktos jakie kolwek wskazowki pisac

bo nie wiem czy mam sie udac do lekarza
pozdrawiam . Magiiczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4500.jpg (155,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4493.jpg (152,2 KB, 39 załadowań)
magiiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 16:30   #4884
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

udaj sie do studia ,w ktorym przekluwalas nakonsulatcje ze swoim piercerem-on ci doradzi
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:27   #4885
mikusia176
Przyczajenie
 
Avatar mikusia176
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam
Kolczyka zrobiłam wczoraj ok.15 ;]
W sumie nie boli mnie za bardzo ani tez nie spuchł jakoś przeokropnie ;P
Aczkolwiek obok 'wylotu' kanału pod językiem zbiera mi się odrobinę jak by białej 'mazi' ...
Ktoś wie może co to takiego?
Po płukaniu szałwią lub jak toś wcześniej pisał roztworem z sody oczyszczonej 'to coś' ;p nie znika.. ;|
Na początku myślałam że to ślina się zbiera .. ale gdy chciałam to jakos usunąć .. nie dało rady;|
Pozdrawiam
mikusia176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 22:06   #4886
powla
Przyczajenie
 
Avatar powla
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

zapewne limfa albo zwykły osad...
nie ma się co martwić
powla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 22:18   #4887
mikusia176
Przyczajenie
 
Avatar mikusia176
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

O..Dziekuję
A więc oprócz brązowego od szałwi delikatnie języka i tej limfy to nic mi nie dolega
Oby tak Dalej
Pozdrawiam i Dobranoc
__________________
I cheated Myself
Like I Knew
I Would :|

* A 6 W !
mikusia176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 22:54   #4888
diana.1012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja coś podobnego miałam, ja juz jadłam tego samego dnia ale jak wróciłam z salonu to przepłukałam i dopiero jadłam. Ja sie starałam wszystko jeść prócz z nabiału (nie można) i coś gorącego. raczej przystałam na letnie. Kostki pomogły ale nie sama woda tylko rumianek i szałwia była zamrożona. Po 2 dniach opuchlizna mi zlazła i nawet se nie pleniłam. A rodzice nawet nie wiedzieli zauważyli dopiero 3 mies. że mam kolczyka. A z tym salonem to nie musisz mieć kartki wystarczy ze wyglądasz i dobrze zagrasz to ci bez zgody przebije (18l). Tak jak ja to zrobiłam (16l). Ja płukałam płynem Dentostem i małam lekko żółtawy kolor języka. ale zlało jak przestałam płukać i mam teraz noramlny . Nie ma co sie martwić alebo idźtam gdzie Ci przebijali to ci powie co sie dzieje !!
diana.1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 00:57   #4889
alexusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Kolejna młoda dziewuszka,która nie zna zagrożenia.Tylko profesjonalny piercer wie gdzie przekłóć,aby nie trafić w żyłkę i nie uszkodzić nerwów..Koleżanka Ci tego nie zapewni...A poza tym 14 lat i 'po kryjomu przed rodzicami" - to nie świadczy o dojrzałości
no wiec zacznę od tego że dziś rozmawiałam z koleżanka i jej siostra studiuje we tym kierunku ... przekłuwała języki już z 10 koleżankom koleżanki i żadnej nic się nie stało...
co do zagrozenia to zdaje sobie z tego sprawę ponieważ spedzilam pół nocy czytając na ten temat... i co do rodziców to nie jest moja wina ze oni by sie nie zgodzili a ja tak bardzo chcę mieć tego kolczyka ze nawet nie mam zamiaru czekać aż będę mogła sobie przekłuć język...

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

postanowiłam że jeśli zauważą wcisnę im bajeczkę że kupiłam sobie kolczyka na magnes i troszkę mi zawadza wiec seplenię lub po prostu udam ze nie mogę mówić bo mnie boli gardło...bardziej martwi mnie to ze mogą zauważyc zmiany dotyczące jedzenia które będę spożywała ;/ lecz i na to znajdę jakieś wytłumaczenie lub sposób
jak juz powiedziałam okazało się że siostra koleżanki studiuje w kierunku piercingu i przekłuwała języki juz dużo osobom i nic im sie nie stało....
mimo to bardzo dziekuje za odpowiedź
alexusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 08:10   #4890
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

uwazasz ze twoje postepowanie bedzie dojrzale
myslisz ze twoi rodzice uciesza sie z takiego oszukiwania
a konsekwencje dla kolezanki-pomyslalas-to jet naruszenie ciaglosci tkanki-przez prawo traktowane jak okaleczenie-i tylko pelnoletnia osobamoze swiadomie podejmowac pewne decyzje
ja trzymam kciuki zeby nie skonczylo sie to jedna wielka afera i jakims dodatkowym chorobskiem

i co to za rady-udawaj dorosla???
ktos kto oszukuje innych jest niedojrzalym dzieckiem
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.