Znalazłam sposób na tłustą cerę!! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 07:19   #781
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Mi niestety te kropelki tez widac po godzinie, nawet wcześniej.

Robiłaś badania hormonalne? Bo na to wpływ mogą mieć androgeny i progesteron.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 09:06   #782
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

A mi oliweczka pomogła, biję pokłony założycielce tematu i tym samym wielkiej odkrywczyni! zero świecenia się przez 10 godzin
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 09:47   #783
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
A mi oliweczka pomogła, biję pokłony założycielce tematu i tym samym wielkiej odkrywczyni! zero świecenia się przez 10 godzin
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 16:37   #784
Magalli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 24
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Jest dobra do cery trądzikowej ?
Tzn czasem coś wyskoczy.
Napisz na priv. jak możesz
Magalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 07:02   #785
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez Magalli Pokaż wiadomość
Jest dobra do cery trądzikowej ?
Tzn czasem coś wyskoczy.
Napisz na priv. jak możesz
???
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 18:20   #786
misia161097
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

A mi coś ostatnio coś z tą cerą się pomieszało... To za sucha, to udaje lampę ;(
Masakra. A rano wolę nie patrzec w lustro...
Ale nie wiem, czy to od oliwki, czy od nowego żelu garniera...

Edytowane przez misia161097
Czas edycji: 2010-04-06 o 17:37
misia161097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 17:15   #787
belineaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 59
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

jużjakiś czas temu czytałam o tej oliwce i postanowiłam wypróbować. Niestety u mnie zadnych rewelacji nie było. Zauważyłam tylko ze super nawilża. Ale ostatnio strasznie podrażniły mnie kosmetyki i zaczęłam grzebac w internecie. Ktoś napisał, że muszę cerę dobrze nawilżyć czy tam natłuścić (ważne żeby nie matowić i nie wysuszać!) i przypomniał mi się wątek z oliwką..niestety nie miałam jej w domu i postawnowiłam użyc oliwę z oliwek;D pozsmarowałam buzie i dosłownie po godzinie całe zaczerwienienie zniknęło...buzia stała się gładka i zdrowa;D nie wiem jak to się stało. bo wcześniej męczyłam się ze 3 dni. wszystko mnie piekło szczypało czerwone poliki pory na kilometr. od tygodnia używam oliwy z oliwek i jedyne kosmetyki dodatkowe to żel do mycia twarzy;D Jest super;D
belineaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 13:28   #788
deliriumtr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

rzeczywiscie sie mniej swiecilam ale mnie zapchalo:/
sprobuje jeszcze z olejem z pestek winogron on podobno nie zapycha
deliriumtr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:36   #789
belineaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 59
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

mnie po oliwce też trochę zapchało..dlatego sięgnęłam po oliwę z oliwek. nawet mi wągry z nosa poznikały... nie wiem jak to działa..ale na mnie rewelacyjnie! znow zasada..im mniej tym lepiej
belineaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:12   #790
misia161097
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez belineaa Pokaż wiadomość
mnie po oliwce też trochę zapchało..dlatego sięgnęłam po oliwę z oliwek. nawet mi wągry z nosa poznikały... nie wiem jak to działa..ale na mnie rewelacyjnie! znow zasada..im mniej tym lepiej
Mi coś z twarza odbiło, ale jest dobrze i znowu zaczęłam stosować oliwkę. Wągry też mi zlazły z twarzy, ale do czasu . Kupiłam sobie nowy żel i jestem bardzo zadowolona! Wągrów mam już baaardzo mało, a resztą zajmuje się oliwka
misia161097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 07:45   #791
Donatkaa
Przyczajenie
 
Avatar Donatkaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Nie stosowałam tej oliwki, bo powiem wam szczerze, że trochę się boję, że jeszcze bardziej zapcha mi buzię. Pytałam swojej kosmetyczki, co o tym sądzi i powiedziała: "Broń Boże oliwka niemowlęca!".. :P Stosuję kilka maści wysuszających na pozbycie się trądziku i żeby nawilżyć skórę codziennie wieczorem robię w proporcji 1/4 olejek rycynowi i oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno, po czym zakładam na twarz gorący ręcznik i trzymam do czasu aż ręcznik wystygnie, pozostałości nie zmywam do rana..
Donatkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 15:40   #792
misia161097
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez Donatkaa Pokaż wiadomość
Nie stosowałam tej oliwki, bo powiem wam szczerze, że trochę się boję, że jeszcze bardziej zapcha mi buzię. Pytałam swojej kosmetyczki, co o tym sądzi i powiedziała: "Broń Boże oliwka niemowlęca!".. :P Stosuję kilka maści wysuszających na pozbycie się trądziku i żeby nawilżyć skórę codziennie wieczorem robię w proporcji 1/4 olejek rycynowi i oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno, po czym zakładam na twarz gorący ręcznik i trzymam do czasu aż ręcznik wystygnie, pozostałości nie zmywam do rana..
I co? Działa?
misia161097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 11:36   #793
Donatkaa
Przyczajenie
 
Avatar Donatkaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Trądziku to raczej ta mikstura nie wyleczy.. Ale zdecydowanie widzę rano różnicę w nawilżeniu skóry. Tam gdzie nawet była najbardziej wysuszona, aż się łuszczyła od maści, jest miękka i nawilżona, lecz nie przetłuszczona! Myślę, że jest to zdecydowanie zdrowsze rozwiązanie, niż stosowanie oliwki dziecięcej, gdyż oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno ma wiele cennych składników.
Donatkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:12   #794
misia161097
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

To nieźle... Ja stosuję tą oliwkę i efekty widać. Jak na razie dobre. U mnie jest tak - oliwka wysusza-tonik nawilża-żel wysusza-kremik nawilża... Ale skutki są dobre... bardzo dobre... Twarz jest 'lepsza' niż przedtem.
Jestem zadowolona.
misia161097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:18   #795
lucyfair1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krasnystaw
Wiadomości: 2
GG do lucyfair1
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Na cerę tłustą jest dobry Garnier 3w1. A tak pomijając to wszystko najlepiej pójść to dermatologa i mieć z głowy, wydać raz pieniądze i mieć spokój z problemami, ja mam cerę mieszaną i powiem, że za 1 razem jak użyłam Garnier'a 3w1 od razu nie widać efektu, tylko po jakimś miesiącu i robić to regularnie, po tym stosować tonik i krem też z garniera. Jak najmniej dotykać twarzy i nie kombinować przed lusterkiem jak sie pozbyć niedoskonałości, bo o tylko pogarsza sprawę. Garnier 3w1 kosztuje jakieś 20 zł, tonik z 10-15, a krem nie wiem, ale też około tego i na pewno jeszcze taniej. Jak to nie pomoże to na prawde wybrać sie do tego dermatologa, albo do kosmetyczki i ona doradzi, bo w sumie porady i przypiski i dermatologa nie są tanie. Ale jak ktoś ma ogólnie problem z cerą to MNIEJ SŁODYCZY! Dbać o higiene osobistą, a jak ktoś jest sportowcem to tym bardziej. PS. zapomniałam dodać, na niedoskonałości pomaga też przemyć twarz przygotowaną wodą, a nastepnie wacik nasiąknąć wodą utlenioną

Edytowane przez lucyfair1
Czas edycji: 2010-07-22 o 15:20
lucyfair1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:22   #796
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Garnier 3w1 to największy syf na obecnym rynku kosmetyków.
Jak długo go stosujesz?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:23   #797
lucyfair1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krasnystaw
Wiadomości: 2
GG do lucyfair1
Exclamation Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez Naommi Pokaż wiadomość
Ja smarowałam buźkę 2 noce i 2 dni... Wyskoczyły mi pryszcze i wróciłam do starego vichy normaderm na noc.... Dzisiaj znów zastosowałam oliwkę. Cerę mam tak okrutnie tłustą że nie da się normalnie wytrzymać. Pory już po godzinie od umycia, nałozenia kremu wydzielają małe kuleczki tłuszczu. Z każdego pora wychodzi mi mini kropelka... Tragedia... już nie wim co mam robić. Przez zimę tak nie miałam
Nie kombinuj! Kremy zatykają pory, najlepiej myj bardzo często twarz i później jakimś tonikiem, spróbuj to co ja,garnier 3w1, mi pomogło, ale efekty widać po jakimś miesiącu.
lucyfair1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:26   #798
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez lucyfair1 Pokaż wiadomość
Na cerę tłustą jest dobry Garnier 3w1. A tak pomijając to wszystko najlepiej pójść to dermatologa i mieć z głowy, wydać raz pieniądze i mieć spokój z problemami, ja mam cerę mieszaną i powiem, że za 1 razem jak użyłam Garnier'a 3w1 od razu nie widać efektu, tylko po jakimś miesiącu i robić to regularnie, po tym stosować tonik i krem też z garniera. Jak najmniej dotykać twarzy i nie kombinować przed lusterkiem jak sie pozbyć niedoskonałości, bo o tylko pogarsza sprawę. Garnier 3w1 kosztuje jakieś 20 zł, tonik z 10-15, a krem nie wiem, ale też około tego i na pewno jeszcze taniej. Jak to nie pomoże to na prawde wybrać sie do tego dermatologa, albo do kosmetyczki i ona doradzi, bo w sumie porady i przypiski i dermatologa nie są tanie. Ale jak ktoś ma ogólnie problem z cerą to MNIEJ SŁODYCZY! Dbać o higiene osobistą, a jak ktoś jest sportowcem to tym bardziej. PS. zapomniałam dodać, na niedoskonałości pomaga też przemyć twarz przygotowaną wodą, a nastepnie wacik nasiąknąć wodą utlenioną
A ja po tym sposobie miałam zmasakrowaną twarz. Woda utleniona wysusza maksymalnie, więc raczej będziesz miała zniszczoną twarz niż zero pryszczy.
Ja ze swojej strony mogę polecić:
- dobry filtr - 50+, a nie 10 czy 6 oczywiście - trudny do znalezienia, ale jak możesz 30 to Biodermę AKN Mat 30.
- hydrolat zamiast toniku - Biochemia Urody
- mycie olejkiem myjącym - na przykład z Biochemi Urody
- na niespodzianki olejek herbaciany - są taniutkie, można kupić w aptece
- płukanie twarzy szałwią (może być w torebkach) - kupisz w zielaskich lub aptece - polecam w torebkach Lubelskiego Hebapolu lub sypki Kavonu.
- mało słodyczy lub najlepiej zero
- dużo owoców i warzyw
- dużo wody
- dietę śródziemnomorską (poczytajcie w necie)
- a jako nawilżacz na noc - olej dopasowany do cery.
Co do olejku myjącego, hydrolatu, oleju, olejku herbacianego to polecam Biochemię Kosmetyczną - są wątki, można poczytać i oczywiście naszą kochaną wyszukiwarkę.
A nie żel z SLS, tonik z Alkoholem denaturyzowanym i krem z zapychaczami - bo to de facto polecasz. (poczytaj składy, poszukaj w necie, a zobaczysz co to jest i co tam siedzi ). Produkty dla nastolatek to de facto syf. Który nakręca machinę. Polecam poczytać Biochemię. Mówi to wizażanka z doświadczeniem trądzikowym długim.
A po preparatach typu Garnier miałam wysuszoną, zniszczoną, odwodnioną, bardzo wrażliwą, alergiczną cerę.
P.S. Reklama Garniera 3 w 1 jest płatna.

Edytowane przez 201604211128
Czas edycji: 2010-07-22 o 15:28
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:58   #799
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez lucyfair1 Pokaż wiadomość
Nie kombinuj! Kremy zatykają pory, najlepiej myj bardzo często twarz i później jakimś tonikiem, spróbuj to co ja,garnier 3w1, mi pomogło, ale efekty widać po jakimś miesiącu.
Dziewczyno Ty w ogóle wiesz co mówisz?
Nie można zbyt często myć twarzy, bo nadmiernie się ją przesuszy.
Nie wszystkie kremy zatykają pory, co za głupota!!!!!
I powtórzę jeszcze raz - jest MILIARD lepszych kosmetyków niż Garnier 3w1

Cytat:
Produkty dla nastolatek to de facto syf. Który nakręca machinę. Polecam poczytać Biochemię. Mówi to wizażanka z doświadczeniem trądzikowym długim.
A po preparatach typu Garnier miałam wysuszoną, zniszczoną, odwodnioną, bardzo wrażliwą, alergiczną cerę.
To jest wypowiedź kogoś, kto się zna.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 18:20   #800
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez lucyfair1 Pokaż wiadomość
Nie kombinuj! Kremy zatykają pory, najlepiej myj bardzo często twarz i później jakimś tonikiem, spróbuj to co ja,garnier 3w1, mi pomogło, ale efekty widać po jakimś miesiącu.
Rzeczywiście, świetna rada dla osoby ze skórą tłustą lub trądzikową
Częste mycie, zwłaszcza jakimś pseudoantytrądzikowym garnierem powoduje pozbawienie skóry warstwy hydrolipidowej, która w naturalny sposób ją chroni - efektem jest nadmierne wydzielanie sebum, ponieważ stara się ją jak najszybciej odbudować, zwłaszcza teraz, w czasie upałów, kiedy ucieczka wody przez skórę jest ogromna. I koło się zamyka - nadmierne odtłuszczanie skóry ->zwiększone wydzielanie łoju->powstawanie zaskórników otwartych/zamkniętych-> stan zapalny/tudziez trądzik

Skóra tłusta i trądzikowa wymaga przede wszystkim dobrego, fotostabilnego filtra, dobrego nawilżenia i delikatnych środków myjących. Nie offtopuję już

Ja oliwkę Hipp też stosuję, nie sprawdza się tak jak kiedyś, bo skład zmienili, ale bardzo dobrze nawilża
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 18:55   #801
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Żeby sie przekanac, że kosmetyki przeciwtrądzikowe pokroju garnierów wystarczy wejść na KWC w tą właśnie kategorię w dział "najlepsze" i ukazuje się napis :
Cytat:
W tej kategorii żaden produkt nie spełnia kryteriów dla najlepszych produktów
Zatem po co oni wogóle takie barziewia produkują?
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 19:15   #802
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Bo maja dobrą reklamę i nastolatki, które nie zdają sobie sprawy, że trądzik to choroba, chętnie kupują takie reklamowane kosmetyki
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 20:40   #803
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!! MLECZKO Z HiPP CZY OLIWKA?

Ciekawe co jest lepsze oliwka HiPP ,czy mleczko HiPP http://www.hipp.pl/?id=351 ?? Czy ktoras z kolezanek probowala moze? umyc twarzy ,potem posmarowac sie tym mleczkiem i nalozyc na to podklad? (ja uzywam podkaldow mineralnych BareMinerals) ciekawe jak sie sprawdza ????????? bo sadze ze raczej pod podklad, lepiej sie sprawdzi mleczko niz oliwka,szczegolnie dla bardzo tlustych cer ? co sadzicie o tym?? Ja mam skore bardzo tlusta i wrazliwa ,ciekawe co sie lepiej sprawdza pod podklad mineralny??

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2010-10-16 o 20:58
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 16:26   #804
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

widzę, że wątek umarł...
a ja wczoraj przeczytałam wątek i dziś kupiłam oliwkę i będe testować
jak mnie zapcha to zużyję do ciała lub włosów...

a co do składu to ta obecna wersja ma jeszcze witaminę e, która coś mi się kojarzy, że może zapychać... no nic zobaczymy
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 19:41   #805
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

a ja odwołuję te całe zachwyty, bo po jakimś czasie tak mnie zapchało, że teraz mam problem z zaskórnikami i trądzikiem w tejże odmianie nie wiem jak już walczyć z sebum!11
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 23:11   #806
bloomeq
Zakorzenienie
 
Avatar bloomeq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 980
GG do bloomeq
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

czytając od pierwszej strony napaliłam się na tę oliwkę a wchodząc na ostatnią... hm.. kupić czy nie ?

bloomeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 10:31   #807
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

kupuj po prostu uwazaj, zeby nie przedobrzyc. kropelka na twarz 2-3 razy w tygodniu i powinno byc dobrze. a reszte do ciala - ta oliwka nie moze stac wiecznie na polce, wiec spokojnie smaruj sie nia po kapieli albo nawet dolewaj troche do wody w wannie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 20:36   #808
bloomeq
Zakorzenienie
 
Avatar bloomeq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 980
GG do bloomeq
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

tak zrobię

bloomeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 22:07   #809
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

ja to znalazłam sposób. moja dermatolog przepisała mi lek robiony, 5 zł kosztuje, i moja skóra nie świeci się w ogóle po tym. jest naturalnie matowa przez calutki dzień.. a na prawdę mam tłustą skórę, a raczej miałam
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 22:24   #810
martika26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Możesz podać nazwę tego leku??
martika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 14:24:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.