Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-23, 14:04   #271
Kubiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Kubiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ewka86 - WIOSNA
__________________
Nie musisz wszystkiego rozumieć,
wystarczy, że wszystko,
co Bóg daje, kochasz.
Kubiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 14:55   #272
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Smile Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dzięki dziewczyny. Też mi sie wydawało że raczej wiosna, tak jak czytałam forum i w gazetach, ale wolałam się upewnić. A wcielenie mam jedno, tylko co jakiś czas coś mnie korci żeby zmienić. Teraz będę się przefarbowywać się na jasny blond (kiedyś taki miałam) jak mi będzie ładnie to wstawię fotkę. Jeszcze raz dzięki,, buziaki! C.
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 21:58   #273
feelextreme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cześć, mam jeszcze jedno pytanie:
Jakie są kolory zimy południowej? Zima południowa i królowa śniegu mają takie same ? Bo zdołałem znaleźć w internecie jedynie różnicę dot. biżuterii - królowa śniegu ma srebrną, zima południowa złotą...
feelextreme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 22:32   #274
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Wyróżniamy dwa typy Zimy – Typ Królewny Śnieżki oraz Typ Południowy
Dla obu z nich jest jedna paleta barw. Mocne, żywe soczyste. Kontrastujące ze sobą. Głęboka czerń i śnieżna biel. Połączenia szarości, srebra, czerni, granatu. czerwień, błękitna zieleń, błękitny turkus, niebieski, indigo, fioletowy, magenta, różowy, jasno-niebieski, liliowy, cytrynowa żółć. A jezeli chodzi o bizuterie to wg. mnie obu lepiej w srebrze, białym złocie czy platynie - w znależnosci jak kogo stać
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 22:40   #275
fairy-tale
Raczkowanie
 
Avatar fairy-tale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 57
GG do fairy-tale
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

jeśli mogłabym prosić

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się szybko. Odcień opalenizny jest oliwkowo-brązowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

ciemna oprawa oczu. oczy piwne, czysty kolor;D jak piwo

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

brak
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cera ma odcień jasny, lekko śniady

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

moje włosy są koloru ciemno-brązowego z jaśniejszymi złotawymi przebłyskami

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

nie wiem jak to określić taki.. brudny róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

czuję się dobrze w stonowanych kolorach jak i czerwieniach i pomarańczach




Z góry dziękuję i pozdrawiam
fairy-tale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 22:47   #276
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Chcialam prosic o rozszyfrowaniu mojego typu urody. Ja sama okreslilabym sie jako wiosne aczkolwiek nie wszystko mi sie zgadza z opisem wiosny np. brzoskwiniowe rumience, opalenizna od razu zlota itp. Dlatego prosze o pomoc.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Generalnie nie opalam sie- łatwo u mnie o poparzenia. Jak bylam dzieckiem i cale dnie spedzalam na dworze to mialam brazowa opalenizne, ktora poprzedzal rozowy kolor. Teraz albo wcale sie nie opale, albo jestem rozowa/czerwona. Rozowy po jakims czasie blednie i pojawia sie bledziutki brazowy kolor, a pozniej schodzi mi skora

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Zielone z troche ciemniejsza obwodka(czasem zolte plamki) i bialkami zabarwionymi na zółty kolor(zeby maja tak samo kremowy kolor). Oprawa prawie niewidoczna, bo jasnobrazowe rzesy, a brwi jeszcze jasniejsze.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Jasna cera. Najlepsze dla mnie podklady maja neutralny porcelanowy kolor, ewentualnie domieszke zloci. Kiedys kupilam jasny puder w rozowym odcieniu i gdy za duzo go nalozylam zdecydowanie odcinal od reszty ciala. Rumienie sie na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Jako dziecko jasno zółtawy, pozniej sciemnial. Teraz moj kolor to sredni blond, ktory wyglada jakbym miala balejarz. W slabym swietle wyglada na taki szarawy, natomiast w sloncu i dobrze oswietlonych pomieszczeniach wlosy blyszcza sie na złoto(i to nie za sprawa letnich refleksow tylko wszystkie na calej dlugosci).


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Zalezy kiedy: od bladorozowych po intensywnie czerwone(raczej cieply), a najczesciej cos pomiedzy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
We wszystkich kolorach czuje sie dobrze Lubie kolory i mam w szafie ubrania chyba we wszystkich. Wszystko zalezy od odciena danego kolorku. Jednak ogolnie musze przyznac ze zywe, soczyste kolory o wiele lepiej na mnie wygladaja niz sprane i bylejakie. Mam troche slabosc do czerwieni i pomaranczy.
Przeprowadzalam kiedys test i przykladalam kolor pomaranczowy i rozowy do twarzy, ani ja ani moje kolezanki nie potrafily stwierdzic w ktorym lepiej. Musialy byc chyba oba dobrze dobrane...
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 11:21   #277
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się szybko i od razu na kolor zlotobrazowy


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy ciemnoniebieskie z zlotymi obwodkami, oprawa oczu - czarne brwi a rzesy jasniejsze

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

nie wystepuja


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cera jasna, chyba porcelanowa, nie rumienie sie raczej


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

szary, matowy braz


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

hmm troszke ciemniejszy roz, nie sa blade.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

czuje sie dobrze w jasnych kolorach - biel, bez, ale takze w czarnym.
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 11:33   #278
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczynki mogłybyście mi pomóc określić mój typ? Gdybym miała sama oceniać to powiedziałabym że lato ale nie jestem pewna...
1. Opalam się raczej wolno na jasnobrązowy ale raczej przykurzony kolor.
2. Mam zielone niezbyt ciemne oczy z ciemniejszymi obwódkami.
3. Piegi mam słabo widoczne raczej w złotym odcieniu.
4. Cerę mam mieszana, dosyć jasną, odcień nie wpada w żółty, bardziej jasny beż. Rumienie się na różowo.
5. Mam włosy w kolorze ciemny blond, raczej matowy, taki popielaty.
6. Kolor ust jasnoróżowy, raczej blady.
7. Lubię biel, turkus, zieleń, brąz i czerń.

Byłabym wdzięczna za pomoc
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 11:39   #279
Kubiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Kubiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

edyt- większość cech wiosny, tylko problemy z opalaniem "podchodzą" pod jesień

AniaBrunetka- podaj więcej szczegółów: jak intensywna jest opalenizna i przede wszystkim kolory(postaraj się napisać jak wyglądasz w pastelowych, a jak w zdecydowanych) i kolor oprawy oczu(rzęs)

fairy-tale- napisz coś więcej o kolorach
__________________
Nie musisz wszystkiego rozumieć,
wystarczy, że wszystko,
co Bóg daje, kochasz.
Kubiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 13:14   #280
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

fairy-tale - z opisu zima południowa dziwne tylko jest to ze lubisz ciepłe kolory.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 16:38   #281
fairy-tale
Raczkowanie
 
Avatar fairy-tale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 57
GG do fairy-tale
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

ja kocham czerwień i pomarańcz, bo lubię się wyróżniać z tłumu. jednak wiem, że lepiej wyglądam w stonowanych olorach. i w nich również czuję się dobrze.
dziękuję bardzo;*
fairy-tale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 16:50   #282
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

wrecz przeciwnie(!) Dla zimy sa przeznaczone mocne, żywe i soczyste kolory. Kontrastujące ze sobą. Głęboka czerń i śnieżna biel. Połączenia szarości, srebra, czerni, granatu. czerwień, błękitna zieleń, błękitny turkus, niebieski, indigo, fioletowy, magenta, różowy, jasno-niebieski, liliowy, cytrynowa żółć.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 16:52   #283
diablica9
Raczkowanie
 
Avatar diablica9
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 480
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Mogłybyście określić jaki mam typ urody?
1. Jak się opalasz? Opalam się na złotawo-brązowawy kolor.

2. Kolor oczu- mam jasno niebieskie oczy z dużo ciemniejszą (prawie granatową) obwódką tęczówki, na której znajdują się plamki. Mam zdecydowaną oprawę oczu. Czarne brwi, nieco jaśniejsze rzęsy.

3. Piegi- brak.

4. Moja cera jest złotawa, lekko oliwkowa.

5. Naturalny kolor włosów- ciemny brąz. Bez refleksów, kolor jest raczej matowy.

6. Kolor ust - różowy, jasny

7. W jakich kolor czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Bardzo lubię kolor biały, brązowy (właściwie we wszystkich odcieniach), żółty, ciemno zielony, jasnoniebieski. Uważam, że źle podkreśla moją urodę kolor różowy i pomarańczowy.

Z góry dziękuję dziewczyny
__________________
Dukan od 30.08.


diablica9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 18:11   #284
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

diablica9 - Masz skóre jasna czy sniadą?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 18:39   #285
Annaso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 57
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja też bym chciała prosic o pomoc w okresleniu mojego typu

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się ciężko dosyc najpierw na czerwono a potem na potem jasny brąz, odcień opalenizny jest chyba raczej ciepły


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy piwne, mają obwódkę, oczy mają plamki, oprawa oczu ciemna zdecydowana
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

wystepują są chyba ciepłe


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cera dosyc jasna ale latem taka chyba złotawa , rumienię się na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

kolor włosów to jasny brąz chyba taki bardziej złotawy


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze się czuję w kolorze zielonym, czarnym żle wyglądam w zgniłej zieleni i ciemniejszych brązach
Annaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 19:47   #286
lieselotte
Raczkowanie
 
Avatar lieselotte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

I ja bym poprosila o profesjonalna ocene mojego typu

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam sie dosc wolno, ale od razu na brazowo. Odcien chlodny, orzechowy.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy zaleznie od swiatla szaro-zielone lub niebiesko-zielone, pare brazowych plamek. Oprawa oczu zdecydowana, prawie czarna.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Przez caly rok mam na nosie kilka, odcien szaro-brazowy.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Odcien chlodny, raczej blizej mu do porcelany niz rozu, w niektorych miejscach widac niebieskie zylki. Rumieniec rzadki - od mrozu lub wstydu kolor rozowy


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny braz, ale w odcieniu cieplym, na sloncu robia sie brazowo-rude.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Okreslilabym go jako sredni roz


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Lubie sie w szarym, rozowym, bialym, turkusie, czasem czarnym.
Zle mi w zgilych zieleniach i kremowych bezach. W czerwonym wygladam blado, musze sie wtedy mocno umalowac.


Generalnie mam duzo cech zimy, ale mam delikatna urode i zbyt mocne zestawienia jednak troche ja tlumia. No i ten cieplawy odcien wlosow...
Jakies pomysly?
Z gory dziekuje za pomoc
lieselotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 19:54   #287
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez vielleicht Pokaż wiadomość
Dziewczynki mogłybyście mi pomóc określić mój typ? Gdybym miała sama oceniać to powiedziałabym że lato ale nie jestem pewna...
1. Opalam się raczej wolno na jasnobrązowy ale raczej przykurzony kolor.
2. Mam zielone niezbyt ciemne oczy z ciemniejszymi obwódkami.
3. Piegi mam słabo widoczne raczej w złotym odcieniu.
4. Cerę mam mieszana, dosyć jasną, odcień nie wpada w żółty, bardziej jasny beż. Rumienie się na różowo.
5. Mam włosy w kolorze ciemny blond, raczej matowy, taki popielaty.
6. Kolor ust jasnoróżowy, raczej blady.
7. Lubię biel, turkus, zieleń, brąz i czerń.

Byłabym wdzięczna za pomoc
No super a mnie się omija
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 20:43   #288
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziekuje za odpowiedz Wlasnie z tym opalaniem mi nie pasowalo
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 21:29   #289
kok12
Przyczajenie
 
Avatar kok12
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

czy ja też się jeszcze załapię na analizę? Waham się między wiosną a jesienią.

1. opalama się szybko i bez problemów na złocisty lub złocisto - brązowy kolor (zależy od intensywności).

2. kolor oczu bursztynowy, ale ciemny, bardzo ciemna wyrażna obwódka tęczówki. Oprawa oczu wyrażna i ciemna: rzęsy i brwi gęste, grube, bardzo ciemnobrązowe.

3. Mam piegi przez caly rok (choć w dzieciństwie prawie ich nie miałam), ale są drobne i delikatne, niezauważalne za pierwszym spojrzeniem. Latem stają się wyrażniejsze i jest ich troszkę więcej. Są koloru brązowego, ale nie intensywnego.

4. Mam cerę jasną, ale w ciepłym odcieniu. Nawet zimą, gdy nie jestem opalona, widać, że jest złocista.

5. Kolor włosów brązowy, cimny w ciepłym odcieniu, ze złotymi refleksami. Latem bradzo szybko mi się rozjaśniają. Gdybymi sie nie rozjaśniały to byłyby ciemnobrązowe, bez refleksów.

6.Trudno mi kreślić kolor ust. To jakby średniej intensywności róż złamany beżem.

7. Właściwie to jest mi dobrze w większości kolorach, muszę jedynie wybierać odcienie ciepłe (również niebieski, turkusowy). Wyjątkowo dobrze mi w nasyconej niechłodnej czerwieni, w bordo, kremowowo-złocistym połączonym z czerwienią. Pasują do mnie wyrażne i głębokie kolory jak i delikatne.
kok12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 21:32   #290
diablica9
Raczkowanie
 
Avatar diablica9
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 480
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

mam ciemną skóre
__________________
Dukan od 30.08.


diablica9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 22:49   #291
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

diablica9 - zima południowa

kok12 - wiosna

vielleicht - chyba lato. Chyba ma masz cos tez z wiosny (piegi)

lieselotte
- bardziej lato niz zima

Annaso - wszystko masz "chyba ciepłe" wiec sama okresliłas sie jako typ ciepły - wiosna
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 08:44   #292
Annaso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 57
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dzięki Tapcia tak myślałam ale nie byłam pewna zastnawiałam się tez trochę nad jesienia ale chyba jednak wiosna
Annaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 09:28   #293
kok12
Przyczajenie
 
Avatar kok12
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dzięki Tapcia, ale zastanawia mnie ta ciemna oprawa oczu, której raczej u wiosny nie powinna być, ale u lata.
kok12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 09:55   #294
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

kok12 - moja kuzynka jest wiosną a ma czarne brwi wiec wyjatkiem nie jestes U lata chyba rzadziej wystepuje niz u wiosny ciemna oprawa oczu gdyz lato z natury jest "niewyraźne". Ale jezeli chodzi o Twój typ to nie mam zadnych watpliwosci ze jestes wiosną

Annaso - jesien lubi nosić zgniełe zielenie, ciemne brązy, rudości...a to chyba nie Twoje kolory(?)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 11:47   #295
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dzieki, ja to właśnie jestem taka dziwna bo tu niby piegi, a oczy mam ciemno oprawione, skóra też raczej chłodna i jak tu cokolwiek wywnioskować.
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 12:41   #296
lieselotte
Raczkowanie
 
Avatar lieselotte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dzieki Tapcia.. ale ja latem? ja nie jestem "niewyrazna", po prostu jestem mniej kontrastowa niz typowa zima, poza tym ta ciemna oprawa oczu, ciemne wlosy, wyrazne rysy - moze to zanczyc, ze jestem typem mieszanym?
lieselotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 15:56   #297
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez lieselotte Pokaż wiadomość
Dzieki Tapcia.. ale ja latem? ja nie jestem "niewyrazna", po prostu jestem mniej kontrastowa niz typowa zima, poza tym ta ciemna oprawa oczu, ciemne wlosy, wyrazne rysy - moze to zanczyc, ze jestem typem mieszanym?
Ale, ale jezeli żywe, intensywne kolory nie podkreslaja Twojej urody tzn ze jestes latem. Lato wygladą najlepiej w pastelach ( i nie tylko) za to jest niewidzialne w barwach zimy - mocnych, żywych, intensywnych. Z zima jest podobnie tylko że na odwrót i to jest to co odróznia te dwa typy chłodne: dla lata pastele, dla zimy intensywne barwy.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 16:01   #298
kok12
Przyczajenie
 
Avatar kok12
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Czy jedna rzecz morze zmienić typ, na przykład inny kolor włosów? Zastanawiam się nad tym, aby przyciemnić włosy do głebokiego, bardzo ciemnego brązu. Czy wtedy nadal pozostanę wiosną, biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że zimą stracę opaleniznę i będę miała bardzo jasną cerę (choć ciepły odcień pozostanie) ?
kok12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 16:59   #299
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Im wiecej ciepłych cech tym blizej ciepłego typu kolorystycznego. Jezeli miałabyś ciepły odcień skóry, złociste piegi ale mysie refleksy we włosach to i tak blizej do ciepłej wiosny niz do chłodnego lata. Ciemny brąz wcale nie musi być zimny jezeli oczywiscie nie bedzie z mysim połyskiem tylko ze złotym.

Ciepłe refleksy we włosach łatwo przykryc farba ale ciepłego odcienia skóry juz nie zmienisz. Jezeli przefarbujsze włosy na czarny/głęboki, ciemny brąz z odcieniem popielu badz granatu a do tego bedziesz uzywac balsamów badz samoopalaczy do ciała to mozesz zamienic sie w zime południową.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 17:17   #300
*lotte*
Raczkowanie
 
Avatar *lotte*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

ja tez bede bardzo wdzieczna


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Ręce łatwo opalam, nogi cięzko. Opalenizna jest brązowo-brzoskwiniowa. Nie pamietam kiedy ostatni raz sie poparzylam.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Teczowki sa ciemnobrazowe bez plamek. Oprawa ciemna, juz zdarzylo sie, ze ktos mnie sie spytal, czy specjalnie przyciemniam. Bialka maja troche odcien szary

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

nie ma

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Dosc jasna cera, ale o cieplym zloto-brzoskwinioym zabarwieniu. Nie rumienie sie.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond/Jasny braz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

rozowe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

we wszystkich czuje sie dosyc dobrze, chociaz sa takie, ktore nosze rzadziej: czerwien i pastele. Najwiecej w mojej szafie jest czerni, mam też dużo brązowych i zielonych. Praktycznie w kazdym kolorze cos sie u mnie znajdzie. Uwielbiam nosic fiolety, ale rzadko to robie.
__________________
Sto dni na diecie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=205927
*lotte* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.