Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 17:23   #1561
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja rowniez bym prosila o pomoc, bo chce wybrac puder do twarzy a nie wiem jaki kolor :|

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam sie strasznie ciezko, nogi nigdy w zyciu mi sie nie opalily, twarz tez, jak cos to najszybciej ramiona na raka! Odcien opalenizny? Czerwony..


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy zielone ciemno srednie, nie wiem :P kolor nie jest czysty, takie z domieszka brązu. Oprawa ciemna, bardzo.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Wystepowaly w mlodosci teraz nie


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
No wlasnie i na to nie umiem odpowiedziec.. odcien nie jest cieply, raczej chlodny odcien troche mam zarozowiona cere od zmian skornych, mnie sie wydaje ze skore mam beżowo-rozowawą taka neutralną.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalny - bardzo ciemny brąz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
To zalezy od dnia ale raczej mam takie nasycone czerwone w kierunku mniej nasyconego :P


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepej czuje sie w czarnym, ciemnym zielonym i brązowym, ciemnym fioletowym.

Niby dobrze wygladam w czerwonym, ale nie umiem sie przelamac zeby chodzic, nienawidze bialego, rozowego i ogolnie jasnych kolorow. Nie mam jasnych ubran wiec nie wiem czy mi w nich dobrze czy nie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2008-12-03 o 17:24
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 17:32   #1562
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

A ja zawsze myslałam, że jestem zimą, teraz czytam Wasze posty, robię testy i wychodzi mi różnie:-(
*Opalać się nie oplam, bo słońca unikam. Ale kiedy byłam młodsza słońce łapało mnie bardzo marnie. Najpierw na czerwono, potem ewentualnie coś z tego wyszło, tak więc zrezygnowałam całkowicie. Jeśli to ma znaczenie nogi zawsze pozostawały białe, lepiej było na ramionach i brzuchu, ale ogólnie byłam najbledsza z rówieśników
*Usta mają odcień zimnego, bladego różu, ze skłonnością do czerwienienia.
* Moja cera jest baaardzo jasna, praktycznie wszystkie podkłady są dla mnie za ciemne.
* Skóra ma odcień zimny,zaróżowiony więc jestem zimą albo latem, ale:
*Mam skłonność do rumieńców.
*Piegi miałam dawniej, od słońca, były brązowe, nie wiem czy szaro- czy złoto, po prostu piegi teraz nie mam.
*Włosy- jako dziecko blondynka, później mysi brąz, w końcu ściemniał do średniego z tendencją do ciemnego brązu, odcień chłodny. Aktualnie po dekoloryzacji z czarnego przebijają rudo-miedziane pasemka, ale to chyba nie ma związku...
*Oczy- hm... patyrząc od źrenicy: brąz,zieleń, szara obwódka. O tej szarej obwódce naczytałam się, że jest raz przyporządkowana zimie, innym razem to cecha charakterystyczna dla lata...Trudno mi ocenić czy oczy są ''zamglone'' czy intensywne, raz takie, raz takie, zależy to głównie od światła i wyspania.
* Kolory w których się dobrze czuje to: czarny, czerwony, zielony.

Kto ma pomysł czy bardziej pasuje na zimę, lato, a może po prostu jestem typem mieszanym?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

Edytowane przez Sovilo
Czas edycji: 2008-12-05 o 17:35
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:37   #1563
kaktusiek
Raczkowanie
 
Avatar kaktusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa:)
Wiadomości: 126
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam Kobietki!
Przejrzałam cały wątek i charakterystyki innych dziewczyn, które tu się próbowały określić, ale nie znalazłam żadnego opisu pasującego w 100% do mojego...wydaje mi się, że jestem jakimś typem mieszanym...bardzo proszę Was o pomoc w ustaleniu mojego typu kolorystycznego


1. Jak się opalasz -

Szybko, ale najpierw na czerwono, dopiero po kilku dniach przechodzi w brązową opaleniznę. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy.

2. Kolor oczu -
Szare, czasami wydają się być trochę zielone lub trochę niebieskie, ciemne obwódki wokół tęczówki, żółtawe i zielone plamki, brwi ciemne, wyraziste, rzęsy trochę mniej wyraziste

3. Piegi -
Dużo małych złotawych piegów, duże skłonności do przebarwień


4. Cera -
jasny odcień, porcelanowy, lekko wpadający w róż, raczej chłodny, rumieni mi się cała twarz, nie tylko policzki - na czerwono, szybko się rumienię


5. Naturalny kolor włosów -
Brązowy - latem nawet do jasnobrązowego ze złotym połyskiem, zimą ciemnobrązowy ze złotymi refleksami


6. Kolor ust
bladoróżowy, szybko ciemnieje np. pod wpływem przygryzienia wargi


7. W jakich kolorach czuje sie dobrze a w jakich zle
Dobrze się czuję w pudrowo-różowym, łososiowo-różowym, granatowym, czarnym (wiele osób uważa że w czarnym jest mi najbardziej do twarzy), żółtym(cytrynowo i jasnożółtym), ciemnoczerwonym, beżowym, biel kremowa, żywym zielonym

Żle czuję się we wszystkich innych odcieniach różu, szarym, brązowym, błękitnym, wszystkich pastelowych, a najgorzej w czystej bieli
__________________


Jedynym kluczem, który otwiera drzwi raju, jest miłość.
(P.Bosmans)

Powiedz życiu TAK!
kaktusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:32   #1564
catis
Raczkowanie
 
Avatar catis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Czesc dziewczyny mam drobny problem i moze ktoras mogla by mi cos doradzic.
Od zawsze jestem blondynka jak bylam mlodsza mialam jasny blad teraz kolor zciemnial i jest ciemny blond generalnie jednak od dluzszego czasu mam nawlosach balejza.. Kolor oczu niebieski , cera dziwna generalnie chyba chlodna bynajmniej mi sie tak wydaje ze jest taka szara (cos okropnego).

A teraz dorzeczy z testow wychodzi mi ze jestem wiosna...

ale chciala bym zmienic kolor wlosow z tych jasniejszych na ciremny bloond ewentualnie taki ciemny blad z jakimis refleksami ale juz sama nie wiem nie moge sobie dobrac w czym bylo by mi dobrze moze pomozecie??

Generalnie dobrze czuje sie w jasnych wlosach ale przebywanie za granica nie pomaga i nie mam czasu na bieganie po fryzjerach. A balejaz po jakims czasie traci ladny kolor i wwyglada jak jajko.

Prosze pomozcie dorzucam fotke do postu.

Aha zapomniala ym dodac ze mam wlosy krecone i to w dodatku cienkie wolno rosnace i mam ich malo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (15,1 KB, 29 załadowań)
catis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:44   #1565
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

mało widać na fotce, umieść proszę zdjęcie w dziennym świetle
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 13:59   #1566
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
mało widać na fotce, umieść proszę zdjęcie w dziennym świetle
Mało widać, ale jak patrze na kolorek włosów... Całkowie wiosenny jest.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 14:16   #1567
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez LadyMagnolia Pokaż wiadomość
Mało widać, ale jak patrze na kolorek włosów... Całkowie wiosenny jest.
Raczej jesienny
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 15:06   #1568
catis
Raczkowanie
 
Avatar catis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Prosze was bardzo tylko sie nie wystraszcie Wogole nie wiem co mam zrobic z tymi wlosami...
Tak wygladaja zaraz po umyciu bez zadnych pianek zeli itp.
Po prostu umylam i same wyschly.

ale ta barwa mnie dobija w pazdzierniku mialam robione pasemka w trzech kolorach jasnym blondzie ciemnym brazie i takim jakims rudawym no i plus moje naturalne wlosy... wygladalo to ok ale to bylo dawno teraz musze cos z nimi zrobic...

i te odrosty

Pozatym zastanawialam sie nad kupnem wlosow na clip on czy clip in jak kto woli i tam byl taki kolor w balejazu 4/27 blond i braz zastanawiam sie czy w takim nie bylo by mi dobrze.

przepraszam za taka kiepska fotke ale maz zabral aparat do pracy i musial wystarczyc telefon
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie033.jpg (72,6 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez catis
Czas edycji: 2008-12-09 o 00:28
catis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 18:55   #1569
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

ja się nie znam , więc Tobie nie pomoge:0 ale za to musze przyznac , że masz sliczne oczy
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 19:20   #1570
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Na moje nikt nie odpowie? :P
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja rowniez bym prosila o pomoc, bo chce wybrac puder do twarzy a nie wiem jaki kolor :|

1. Jak się opalasz
Opalam sie strasznie ciezko, nogi nigdy w zyciu mi sie nie opalily, twarz tez, jak cos to najszybciej ramiona na raka! Odcien opalenizny? Czerwony..


2. Kolor oczu
Oczy zielone ciemno srednie, nie wiem :P kolor nie jest czysty, takie z domieszka brązu. Oprawa ciemna, bardzo.

3. Piegi
Wystepowaly w mlodosci teraz nie, ale mam znamiona na calym ciele ciemno brązowe.. i dziwnei to wyglada bo jestem jasna i sie dosc odznaczaja


4. Cera
No wlasnie i na to nie umiem odpowiedziec.. odcien nie jest cieply, raczej chlodny odcien troche mam zarozowiona cere od zmian skornych, mnie sie wydaje ze skore mam beżowo-rozowawą taka neutralną.


5. Naturalny kolor włosów
Naturalny - bardzo ciemny brąz.

6. Kolor ust
To zalezy od dnia ale raczej mam takie nasycone czerwone w kierunku mniej nasyconego :P


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepej czuje sie w czarnym, ciemnym zielonym i brązowym, ciemnym fioletowym.

Niby dobrze wygladam w czerwonym, ale nie umiem sie przelamac zeby chodzic, nienawidze bialego, rozowego i ogolnie jasnych kolorow. Nie mam jasnych ubran wiec nie wiem czy mi w nich dobrze czy nie
Ale mysle ze w jasnych mi zle bo jestem za blada w takim neutralnym odcieniu. Pamietam jak dostalam bluzkę biala w jakies jasno niebieskie kola, to myslalam ze zwymiotuje :P OHYDA! Zle sie czulam i zle wygladalam!

Mnie wyszlo tak nei do konca ze:
ZIMA Typ Królewny śnieżki, ale:
skore mam jasna, ale bez przesady
Cytat:
- Oczy - błękit lodowy, turkusowy, niebieski, orzechowy oraz czarno-brązowy...
no a ja mam zielone do brazu
Cytat:
Makijaz:
Oczy – cienie - stalowy, fioletowy, turkusowy oraz szmaragdowa zieleń. Niewskazane – brązy, rudości.
a ja tylko brazy i rudosci bo najlepiej w nich wygladam..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 20:10   #1571
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

A ktoś ma pomysł na mnie...?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 12:01   #1572
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja również prosiłabym o pomoc! robiłam jakieś testy odnalezione w necie, ale mam problemy z określeniem swojej karnacji i w zależności od tego, na co się zdecydowałam wychodziła mi zima, jesień albo lato

może tutaj znajdę kogoś, kto mi pomoże???


Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


opalam się szybko, dość mocno nawet, na raczej ciepły, brązowy kolor. wychodzą mi wtedyczasem na nosku piegi, ciemno-brązowe jak przeholuję ze słońcem, to jestem buraczkowa, ale dość szybko brązowieje.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy zielone, ze wskazaniem na jasno zgniło zielony, obwódka ciemniejsza, kolor raczej czysty. oprawa oczu o dziwo dość jasna (brwi zdecydowanie wole mieć przyciemniane, a jak nie wymaluje rzęs, to prawie ich nie widać - jeszcze dość krótkie są)


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

tylko jak się opalę - z tego co pamiętam są brązowe, ciepłe, ale daleko im i do złota, i do szarości....


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


karnację mam dość ciemną, obstawiałabym oliwkową. rumienię się na czerwono-buraczkowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


ciemny brąz, dość ciepły odcień, jak mocne słońce to czasem ciepłe przebłyski. z całą pewnością nie czarne, szare czy popielate

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

czerwień, ale taka przygaszona, niezbyt intensywne w zasadzie. taka wołowina lekko stłumiona

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

lubię się w fioletowym - chyba najbardziej, w brązach i oliwkach też, zgniłe zielenie (pod kolor oczu ) - chociaż z tymi kolorami muszę ostrożnie, muszą być dobrej jakości i "czysto" wyglądać, inaczej czuję się jak brudna cyganka , ciemno różowy, fuksja, czarny i szary (ale nie zawsze - nie wiem od czego to zależy, musi być dobry odcień), biały w lecie jak jestem opalona. nie lubię pasteli. mało mam też niebieskich, błękitnych rzeczy. czerwony też lubię


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 15:52   #1573
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Aelitka Pokaż wiadomość
Ja również prosiłabym o pomoc! robiłam jakieś testy odnalezione w necie, ale mam problemy z określeniem swojej karnacji i w zależności od tego, na co się zdecydowałam wychodziła mi zima, jesień albo lato

może tutaj znajdę kogoś, kto mi pomoże???
Tak po opisie samym ja bym stawiała na jesień z tym, że może nie do końca potrafisz trafnie opisać swoje cechy. Może wrzucisz zdjęcie?
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 19:05   #1574
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Aelitka Pokaż wiadomość
Ja również prosiłabym o pomoc! robiłam jakieś testy odnalezione w necie, ale mam problemy z określeniem swojej karnacji i w zależności od tego, na co się zdecydowałam wychodziła mi zima, jesień albo lato

może tutaj znajdę kogoś, kto mi pomoże???
Raczej jesień. Chociaż trochę te cechy zakręcone.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 20:38   #1575
cielo89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 70
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam:P Czy ktos okresli moj typ? (nawet odwaze sie ujawnic moj pyszczeK:P)

Dodatkowe info:

1. Jak się opalasz -

b. szybko od razu na brazowo i opalenizna ma odcien jak na fotce (dodam ze i tak mam ciemna karnacje bo zdjecie bylo robione wczesnym latek i ja wogole sie nie opalalam)


2. Kolor oczu -

piwne

3. Piegi -

raczej nie mam


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?

taki jak na zdj.

5. Naturalny kolor włosów -

jak na zdj. to chyba ciemny blond

6. Kolor ust (naturalny oczywiście)

jak na zdj. nie rozowe ani czerwone... takie jakies:P

cielo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 22:26   #1576
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
Tak po opisie samym ja bym stawiała na jesień z tym, że może nie do końca potrafisz trafnie opisać swoje cechy. Może wrzucisz zdjęcie?

zdjęcia - o proszę! '
do wyboru, do koloru, białe, opalone.......

tutaj ja opalona ---> http://lh5.ggpht.com/_kTM3I615skA/SK...0/DSC03265.JPG

tutaj mniej albo i w o ogóle http://big.photos.nasza-klasa.pl/169...5c93fcd74.jpeg

tutaj brzydka ale też już z "normalnym" kolorem skóry. no, prawie http://lh6.ggpht.com/_kTM3I615skA/SP...0/DSC_0164.JPG

http://lh3.ggpht.com/_kTM3I615skA/SM...0/DSC_0072.JPG tu przerażona

http://lh3.ggpht.com/_kTM3I615skA/SM...0/DSC_0076.JPG


tyle tych zdjęć bo nie bardzo wiem na jakim byłoby najlepiej tą moją porę roku widać.....
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 17:59   #1577
qqwweerrttyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

hej, moge prosic o pomoc?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
$Najpierw na różowo(poparzenia), odcień opalenizny złotawy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
$Raczej jasne, teczowki maja obwodke, w srodku oczy mam piwne(?),potem zielone a obwódki ciemnoszare:/ wg innych mam szare. raczej zimne. oprawa dosc ciemna(nie jestem "swinska blondynka")

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
$Nie mam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
$Z natury chyba rozowawy(ale jak sie opale to mam cieply),jasny, rumienie sie na rozowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
$Ciemny blond - przy skorze, naturalnie raczej mysi, popielaty ale wiekszosc mam od slonca rozjasniona i jest to cieply kolor.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
$dosc jasne, rozowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
$czarny, wg mnie lepiej wygladaja mocne

Zalaczam zdjecia sorry za miny i spojrzenia w bok pzdr

Edytowane przez qqwweerrttyy
Czas edycji: 2009-01-03 o 17:26
qqwweerrttyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 14:04   #1578
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez catis Pokaż wiadomość
Prosze was bardzo tylko sie nie wystraszcie Wogole nie wiem co mam zrobic z tymi wlosami...
Tak wygladaja zaraz po umyciu bez zadnych pianek zeli itp.
Po prostu umylam i same wyschly.

ale ta barwa mnie dobija w pazdzierniku mialam robione pasemka w trzech kolorach jasnym blondzie ciemnym brazie i takim jakims rudawym no i plus moje naturalne wlosy... wygladalo to ok ale to bylo dawno teraz musze cos z nimi zrobic...

i te odrosty

Pozatym zastanawialam sie nad kupnem wlosow na clip on czy clip in jak kto woli i tam byl taki kolor w balejazu 4/27 blond i braz zastanawiam sie czy w takim nie bylo by mi dobrze.

przepraszam za taka kiepska fotke ale maz zabral aparat do pracy i musial wystarczyc telefon
Mi się wydaje, że jesteś wiosną
Co do włosów, to ja bym na Twoim miejscu wróciła do naturalnego kolorku Po odrostach widzę, że masz ładny kolor, wystarczy mu nadać trochę blasku I obcięłabym je na coś z grzywką w stylu Rihanny, czy Kimberly z Pussycat Dolls (patrz załączniki) Pogadaj z fryzjerką, jakie kosmetyki poleca, żeby włosy się nie kręciły i trzymały na swoim miejscu
A oczy masz boskie Podkreślaj je koniecznie ciepłymi cieniami i tuszem do rzęs Wogóle masz bardzo ładne rysy, więc dbaj o szczegóły Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzuraRihanna1.jpg (11,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzuraRihanna2.jpg (31,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura3.jpg (12,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura4.jpg (10,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzuraKimberly5.jpg (22,6 KB, 5 załadowań)
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 14:56   #1579
bubblegirl
Raczkowanie
 
Avatar bubblegirl
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 136
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To moze i ja sie podlacze

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Najpierw na różowo, potem brązowieje, taki złotawy brąz.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Środek jasno niebieski, z takimi jakby bielszymi kreseczkami ;d obwódka ciemno niebieska.
Oprawa oczu jasny brąz.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Jasny, różowawy, rumienie sie na różowo Wszyscy mowia ze jestem bardzo blada ;p

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny blond, raczej popielate, kilka jasniejszych przeblyskow.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Ciemny róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Czuje sie dobrze w nasyconych kolorkach, czerwony, żółty, zielony, lubie tez niebieski i popielaty. Wydaje mi sie ze mdło wygladam w beżach i takich spokojniejszych kolorach

Dziekuje z gory za odpowiedz
bubblegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 15:06   #1580
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

to ja też dodam fotki. może ktoś pomoże?
pierwsze zdjęcie z wakacji, drugie z robione gdzieś z miesiąc temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg opalona chce byc.jpg (39,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC038607.jpg (30,0 KB, 26 załadowań)
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:22   #1581
catis
Raczkowanie
 
Avatar catis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Maggien dzieki serdeczne ...ja jednak tych rys nie lubie;( co do koloru ro wlasnie sie zastanawiam czy nie wrocic do naturalnego ale to jedna wielka zagadka ... ten kolor to taki ciemny blad raczej myszowaty ja bym to tak okreslila....i kiedys juz chcialam podfarbowac wlosy zeby byl zgodny z naturalnym ale nie moge natrafic na taki kolor.... moze masz jakis konkretny.... co do oczu to przewaznie uzywal brazow bezu roznych odciei zlota.. brazowy tusz i kredka... bo niestety mam bardzo jasne brwi i musze je przyciemniac.....co do rprostych wlo1soww to chyba jednak nie bardzo...kiedys swoje prostowalam i teraz zaluje bo bardzo je zniszczylam i chyba lepiej czuje sie w naturalnych... pozatym zadne specyfiki nie dawaly rady utrzymac ich prostych jak np. byla zwiekszona wilgotnosc powietrza zaraz zaczynaly sie spowrotem krecic
catis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:25   #1582
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez LadyMagnolia Pokaż wiadomość
Raczej jesień. Chociaż trochę te cechy zakręcone.
Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
Tak po opisie samym ja bym stawiała na jesień z tym, że może nie do końca potrafisz trafnie opisać swoje cechy. Może wrzucisz zdjęcie?


dziękuje za odpowiedzi! może faktycznie jestem jesień, chociaż dobrze czuję się w mocnych kolorach, nie wiem czy pod jesień to podchodzi? zawsze myślałam, że jesień to brązy, szarości itp

załączyłam linki do zdjęć... =)
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:11   #1583
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez catis Pokaż wiadomość
Maggien dzieki serdeczne ...ja jednak tych rys nie lubie;( co do koloru ro wlasnie sie zastanawiam czy nie wrocic do naturalnego ale to jedna wielka zagadka ... ten kolor to taki ciemny blad raczej myszowaty ja bym to tak okreslila....i kiedys juz chcialam podfarbowac wlosy zeby byl zgodny z naturalnym ale nie moge natrafic na taki kolor.... moze masz jakis konkretny.... co do oczu to przewaznie uzywal brazow bezu roznych odciei zlota.. brazowy tusz i kredka... bo niestety mam bardzo jasne brwi i musze je przyciemniac.....co do rprostych wlo1soww to chyba jednak nie bardzo...kiedys swoje prostowalam i teraz zaluje bo bardzo je zniszczylam i chyba lepiej czuje sie w naturalnych... pozatym zadne specyfiki nie dawaly rady utrzymac ich prostych jak np. byla zwiekszona wilgotnosc powietrza zaraz zaczynaly sie spowrotem krecic
Rysy ładne Mam podobny kolor włosów Kiedyś farbowałam je na super jasny blond, ale kiedy chciałam wrócić do naturalnego koloru, pojawiły się straszne odrosty Wtedy pofarbowałam włosy na swój naturalny (użyłam Garnier color naturals nr 7 - Blond w rzeczywistości jest bardziej szary niż na opakowaniu, co akurat mi pasowało, bo takie mam włosy ) i teraz mam spokój Brwi też mam bardzo jasne, ale ja stosuję brązową hennę A włoski no tak wiem, że to je bardzo niszczy znalazłam kilka ciekawych fryzurek z lokami (patrz załączniki) może pokombinuj coś z długością włosów, cieniowaniem, grzywką? Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
to ja też dodam fotki. może ktoś pomoże?
pierwsze zdjęcie z wakacji, drugie z robione gdzieś z miesiąc temu
Wydaje mi się, że wiosna Chociaż pewna nie jestem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzuraKręcone3.jpg (18,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzuraKręcone4.jpg (8,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzuraKręcone5.jpg (15,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzuraKręcone6.jpg (9,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzuraKręcone7.jpg (14,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzuraKręcone2.jpg (23,6 KB, 2 załadowań)
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem

Edytowane przez Maggie93
Czas edycji: 2008-12-15 o 17:14
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:03   #1584
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
A ja zawsze myslałam, że jestem zimą, teraz czytam Wasze posty, robię testy i wychodzi mi różnie:-(
*Opalać się nie oplam, bo słońca unikam. Ale kiedy byłam młodsza słońce łapało mnie bardzo marnie. Najpierw na czerwono, potem ewentualnie coś z tego wyszło, tak więc zrezygnowałam całkowicie. Jeśli to ma znaczenie nogi zawsze pozostawały białe, lepiej było na ramionach i brzuchu, ale ogólnie byłam najbledsza z rówieśników
*Usta mają odcień zimnego, bladego różu, ze skłonnością do czerwienienia.
* Moja cera jest baaardzo jasna, praktycznie wszystkie podkłady są dla mnie za ciemne.
* Skóra ma odcień zimny,zaróżowiony więc jestem zimą albo latem, ale:
*Mam skłonność do rumieńców.
*Piegi miałam dawniej, od słońca, były brązowe, nie wiem czy szaro- czy złoto, po prostu piegi teraz nie mam.
*Włosy- jako dziecko blondynka, później mysi brąz, w końcu ściemniał do średniego z tendencją do ciemnego brązu, odcień chłodny. Aktualnie po dekoloryzacji z czarnego przebijają rudo-miedziane pasemka, ale to chyba nie ma związku...
*Oczy- hm... patyrząc od źrenicy: brąz,zieleń, szara obwódka. O tej szarej obwódce naczytałam się, że jest raz przyporządkowana zimie, innym razem to cecha charakterystyczna dla lata...Trudno mi ocenić czy oczy są ''zamglone'' czy intensywne, raz takie, raz takie, zależy to głównie od światła i wyspania.
* Kolory w których się dobrze czuje to: czarny, czerwony, zielony.

Kto ma pomysł czy bardziej pasuje na zimę, lato, a może po prostu jestem typem mieszanym?
A ja?:-(
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:12   #1585
Nocnica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Chcialabym w koncu dowiedziec sie jaki mam typ urody, bo zawsze mialam problem z okresleniem tego, staralam sie odpowiedziec na podstawowe pytanie najlepiej jak umiem , mam nadzieje, ze mi pomozecie.

1. Opalanie: opalanie idzie mi opornie i najpierw na czerwono, odcien: hmm, chyba szaro-bezowy... Dawno sie nie opalalam :P Bardzo trudno mi oplaic nogi.
2. Kolor oczu: ciemnobrazowe z szaro-niebieskimi obwodkami, kolor czysty, intensywny, brwi ciemnobrazowe i takie same rzesy.
3. Nie mam zadnych piegow, ale w lecie jak mi wyskocza to szaro-brazowe - tak mi sie wydaje, ale szczerze mowiac nie potrafilabym tego rozroznic
4. Cera jasna i tlusta. Powiedzialabym, ze wpadajaca w roz( bardzo czesto zaczerwieniona np. od dotyku czy zimna, ale nie rumienie sie tak sama z siebie)
5. Wlosy: ciemny blond/jasny braz, popielate.
6. Usta rozowe.
7. Kolory. Dobrze: Szaro-zielony, brązowy, wrzosowy, ciemnoczerwony - a przynajmniej takie lubie nosic Zle: wszystkie jaskrawe kolory, bialy, blekitny.

Z gory dzieki .
Nocnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:01   #1586
catis
Raczkowanie
 
Avatar catis
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Maggie chyba Cie ozloce za te rude zawsze mi sie podobaly rude wlosy...ale moj maz nie chce sie zgodzic zobaczze w photoshopie jak bym wygladala
catis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 18:12   #1587
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez catis Pokaż wiadomość
Maggie chyba Cie ozloce za te rude zawsze mi sie podobaly rude wlosy...ale moj maz nie chce sie zgodzic zobaczze w photoshopie jak bym wygladala
Rudy to śliczny kolor i pasuje wielu osobom , często naprawdę ładnie podkreśla kolor oczu, a cerze nadaje blasku i ją "ociepla" Przynajmniej według mnie Szkoda, że jest trochę niedoceniany Sama też może kiedyś poszaleję ze złocisto-rudymi włosami, albo brązem intensywnie nasyconym rudymi refleksami

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
A ja zawsze myslałam, że jestem zimą, teraz czytam Wasze posty, robię testy i wychodzi mi różnie:-(
*Opalać się nie oplam, bo słońca unikam. Ale kiedy byłam młodsza słońce łapało mnie bardzo marnie. Najpierw na czerwono, potem ewentualnie coś z tego wyszło, tak więc zrezygnowałam całkowicie. Jeśli to ma znaczenie nogi zawsze pozostawały białe, lepiej było na ramionach i brzuchu, ale ogólnie byłam najbledsza z rówieśników
*Usta mają odcień zimnego, bladego różu, ze skłonnością do czerwienienia.
* Moja cera jest baaardzo jasna, praktycznie wszystkie podkłady są dla mnie za ciemne.
* Skóra ma odcień zimny,zaróżowiony więc jestem zimą albo latem, ale:
*Mam skłonność do rumieńców.
*Piegi miałam dawniej, od słońca, były brązowe, nie wiem czy szaro- czy złoto, po prostu piegi teraz nie mam.
*Włosy- jako dziecko blondynka, później mysi brąz, w końcu ściemniał do średniego z tendencją do ciemnego brązu, odcień chłodny. Aktualnie po dekoloryzacji z czarnego przebijają rudo-miedziane pasemka, ale to chyba nie ma związku...
*Oczy- hm... patyrząc od źrenicy: brąz,zieleń, szara obwódka. O tej szarej obwódce naczytałam się, że jest raz przyporządkowana zimie, innym razem to cecha charakterystyczna dla lata...Trudno mi ocenić czy oczy są ''zamglone'' czy intensywne, raz takie, raz takie, zależy to głównie od światła i wyspania.
* Kolory w których się dobrze czuje to: czarny, czerwony, zielony.

Kto ma pomysł czy bardziej pasuje na zimę, lato, a może po prostu jestem typem mieszanym?
Zima na 80%, chociaż trudno jest dobrze określić typ urody tylko z opisu
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:18   #1588
xGirlsx
Raczkowanie
 
Avatar xGirlsx
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 63
GG do xGirlsx
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
ja też z miłą chęcią chciałabym się dowiedzieć kilka informacji co do typu swojej urody .

otóż :

1.Otóż opalam się dość wolno . Najpierw na sławetnego ''raczka'' a potem ni z tąd ni z owąd opalenizna znika zostawiając tylko lekki brązik.

2.Kolor oczu jasny - podchodzący pod zieleń . Obramówki tęczówki lekko pomarańczowe (?) kolor nie jest czysty, to raczej mieszanina odcieni . brewki mam ciemno brązowe a rzęsy raczej czarne .

3.Piegi nie występują .

4.Cera bardzo blada.raczej porcelanowa . przy lekkich rumieńcach odcień bardziej różowiutki.

5.Kolor włosków ciemny blond . mysi kolorek.

6.Usta to raczej ciemny róż, podchodzący pod nasyconą czerwień.

7.Bardzo dobrze czuje się w odcieniach brązu. (w pewnym stopniu poprzez zafarbowane włoski )






z góry dziękuję za pomoc
xGirlsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 08:22   #1589
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

czas na mnie

a wiec:

1.opalam sie wolno, nie bierze mnie za barodz sloneczko, na czerwono, potem odcien nijaki? ciezko stwierdzic, bo nie mam cierpliwosci do opalania

2.kolor oczu szaro zielone, do ookola bardziej, zielone w sordku jakies takie nieokreslone, oprawa oczu jasna ale nie najjasniejsza

3. peigi sa, malo ale sa, raczej brazowe

4.cera, jasna, chłodna, widac na niej wsio, nie jestem z niej zadowolona pod wzgledem koloru rumienie sie na rozowo

5. sredni blond, zlotawe refleksy latem, zima przygaszone

6. rozowe, jasne, cieple chyba

7. sie czuje dobrze i na kolorowo, i na czarno
nie lubie jedynie jakichs łososiowych, mdłych takich bo wydladam zle, niezdrowo

ale macie tutaj kilka moich zdjec moze pomoze

http://img67.imageshack.us/my.php?image=pa200039bq8.jpg
http://img389.imageshack.us/my.php?i...a200040uu8.jpg
http://img381.imageshack.us/my.php?i...a210058sv2.jpg
http://img402.imageshack.us/my.php?i...b050001ac2.jpg
http://img410.imageshack.us/my.php?i...b280005bu6.jpg
http://img267.imageshack.us/my.php?i...a300021wc5.jpg

wiem, ze te zdjecia takie nijakie, ale staralm wybraz sie rozne, jedno jest w ladnym swietle, ale akurat oczy zamknelam, tzn nie tyle ladnym co dziennym :p

DZIEKUJE
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:17   #1590
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Wydaje mi się że jestem wiosną ale koleżanka twierdzi że latem, rzeczywiście wyglądam jak lato ale źle się czuję w zimnych barwach więc postanowiłam bliżej się sobie przyjrzeć Waszymi oczkami. Jak Wam sie wydaje?

1. Jak się opalasz -
dość szybko , SŁOŃCE - najpierw na czerwono potem opalenizna zmienia sie w brąz
solarium - najpierw na czerwono, potem opalenizna zmienia się w pomarańczowy brąz ;/

2. Kolor oczu -
z zewnątrz niebieskie, później żółty okrąg, przy źrenicy zielone, średnia oprawa
3. Piegi -
zimą brak, latem złotawe
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?
blady, na twarzy wpadający w róż (może dlatego że popękały mi naczynka jak byłam małoletnia), reszta ciała wpadający w żółty ;/
5. Naturalny kolor włosów -
ciemny blond, złotawe "refleksy"
6. Kolor ust (naturalny oczywiście)
różowe
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze czuje się w czarnym, białym (kremowym), szarym (ciepłym), beżowym, koralowym, mocnym brzoskwiniowym, fioletowym, soczystym zielonym, niebieskim
nie lubie : czerwonego, bladego różowego, bladego niebieskiego


Poza tym mam złote włoski np na rękach i brązowe pieprzyki jeżeli to jeszcze coś pomoże Kiedy miałam bardzo cieplutki odcień blondu czułam się bardzo dobrze, ale z przyzwyczajenia mam raczej zimniejsze.

Dodaję zdjęcie dla ogólnego zarysu. Wiem, że nic nie widać konkretnego.
(tu właśnie miałam ten ciepły blond).

Z góry ogromnie dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 347b33ed18.jpg (11,1 KB, 64 załadowań)
Moccari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.