Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-05, 17:01   #1711
dominicana88
Przyczajenie
 
Avatar dominicana88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 17
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

dziekujee;*
dominicana88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 15:18   #1712
TEKIShA*
Rozeznanie
 
Avatar TEKIShA*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Polska w kształcie serca
Wiadomości: 863
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczyny, czy mogę Was poprosić o pomoc w określeniu mojego typu kolorystycznego? Sama już próbowałam na każdy sposób, ale nigdy nie jestem pewna tego co mi wychodzi

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, ale na różowo. Dopiero potem opalenizna przybiera brązowy odcień, ale bardziej w kierunku szaro-beżowym niż złoto-brązowym. Nigdy nie opalam się na bardzo ciemny kolor, cera ciemnieje o 2, max 3 tony. ( dla porównania moi rodzice z jasnej cery uzyskują bardzo ciemną opaleniznę - zmieniają się w mulatów)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor - ciemny brąz. Między białkiem a tęczówką występują ciemniejsze obwódki. W normalnych warunkach kolor jest jednolity, gdy patrzę na źródło światła to pojawiają sie refleksy.

Oprawa oczu zdecydowana - ciemna, w kolorze czerni raz złamanej grafitem a raz brązem.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


Całorocznie występują jedynie na nosie, w okresie letnim pojawia się ich więcej.
Wg mnie mają złotawy odcień, ale mogę się mylić.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


Rumienię się na różowo. Z określeniem koloru cery mam problem - w pomieszeniach jest ona chłodna, wpadająca w róż. Bezpośrenio na słońcu żółknie, chociaż mam wrażenie, że przebija różowy odcień.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Raczej jasny. Kolor wg mnie to ciemny blond/ bardzo jasny brąz. Refleksy raz są złoto-brązowe, innym razem mam wrażenie, że nabierają popielatego odcienia.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta raczej różowe, może z małą domieszką koralu .
O niesprezycowanym konturze.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze się czuję w odcieniach fioletu, bieli, żółci, zdecydowanej czerwieni i różu. Lubię czerń i zieleń w kolorze nieco ciemniejszego groszku oraz pastelowy turkus i błękit.
Unikam pomarańczowego, zdecydowanego niebieskiego i zielonego, oraz brązów. Ubrania wybieram wg tego co mi się spodoba - nigdy bym nie ubrała zielonej bluzki, dopóki nie spotkałam tej w kolorze gorszku.



Dodaję zdjęcia, bo być może moja intrepretacja kolorów jest zupełnie inna niż powinna być (np. we włosach doszukuję się popielatych odcieni, których może nie być)

Wybaczcie mi niedoskonałości cery, ale nie chciałam ich tuszować kosmetykami ani obróbką w PS, zeby nie przekłamywać zdjęć.

Proszę, pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (28,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piegi.jpg (40,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (34,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skóra.jpg (33,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (39,2 KB, 27 załadowań)
__________________
- Il en est du véritable amour comme de l'apparition des esprits;
tout le monde en parle, mais peu de gens en ont vu.

François, duc de La Rochefoucauld




Edytowane przez TEKIShA*
Czas edycji: 2009-01-06 o 15:20 Powód: zdjęcia się nie dodały
TEKIShA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 16:26   #1713
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam sie dosc szybko jest to taki przykurzony brąz


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy piwne pod słonce bursztynowe z plamkami , brwi rzadkie ale ciemnego koloru to samo rzęsy

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie posiadam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Ocien skóry porcelanowy latem opalony

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
jasny braz mysi chłodny bez rudych , miedzianych refleksów

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
blady czerwien chodz to zalezy od dnia ) raczej maja intensywny kolor

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

biały , nasycony róz, krwisto czerwony czarny, fiolet nasycony źle: blady róz, kremowy, niebieski,

pomocy ( mówia ze jestem zima mnie wychodzi w tescie ze lato?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 20:20   #1714
NoWaJa85
Raczkowanie
 
Avatar NoWaJa85
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 85
GG do NoWaJa85
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Też proszę was o pomoc drogie wizażanki

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Bardzo szybko na oliwkowy brąz


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy niebieskie z plamkami (zielonkawymi) ,oprawa ciemna

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
ciemno brązowe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Ocien skóry złotawy latem oliwkowy

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
ciemny brąz mysi

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
jasny różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

biały, czarny, szary nie lubię: żółtego, zielonego, różu.

Załanczam foty w sztucznym świetle , jak wygląda moja opalenizna i dziennym świetle (mam nadzieje ,że to pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 054.jpg (11,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM2855 pomniejszony.jpg (64,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia 20080906197pomniejszony.jpg (50,9 KB, 16 załadowań)
__________________
Pozdraw iam
NoWaJa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 21:20   #1715
kimba888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - oapalam się dosc szybko i pierwsze na czerwono a póxniej skóra mi brązowieje i ma ładny odcień.


2. Kolor oczu - zielonkawo-niebieskie. Zależy od ubrania. Dobrze podkreślają kolor oczu ubrania w szafirowym-morskim odcieniu. Nie są jednolite - obwódki mocniejsze, niebieskie, w środku bardziej zielonkawe. Brwi i rzęsy raczej wyraźne, w płowym odcieniu. Same końcówki rzęs nieco jasniejsze.

3. Piegi - brak

4. Cera - jSkórę mam raczej w cieplejszym, zółtawym odcieniu przez cały rok.
Rumienię się bardziej na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - Kolor jakby grafitowy, płowy. Ciemny. Kolor własnie mysi... brzydki


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) cieżko mi określic, napiszę że średni ani jasny ani ciemny. Chyba bardziej ciepły

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Czuję się dobrze w brązach, czarnym, szafirowym-morskim , brzoskwiniowym, błękitnym. Bardzo źle w szarościach i czystej bieli, granacie.

Fotki:
Wydaje mi się, że jestem troche jesienią... ale źle wyglądam w brązowych pudrach i szmince brązowej. na powiekach brązy za to wyglądaja fajnie. W perłowych kolorach wyglądam źle, jakoś szaro.



nogi nie sa takie jasne, to przez rajstopy takie wyszły
tutaj niestety ufarbowane włosy
kimba888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 21:28   #1716
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez TEKIShA* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogę Was poprosić o pomoc w określeniu mojego typu kolorystycznego? Sama już próbowałam na każdy sposób, ale nigdy nie jestem pewna tego co mi wychodzi

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, ale na różowo. Dopiero potem opalenizna przybiera brązowy odcień, ale bardziej w kierunku szaro-beżowym niż złoto-brązowym. Nigdy nie opalam się na bardzo ciemny kolor, cera ciemnieje o 2, max 3 tony. ( dla porównania moi rodzice z jasnej cery uzyskują bardzo ciemną opaleniznę - zmieniają się w mulatów)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor - ciemny brąz. Między białkiem a tęczówką występują ciemniejsze obwódki. W normalnych warunkach kolor jest jednolity, gdy patrzę na źródło światła to pojawiają sie refleksy.

Oprawa oczu zdecydowana - ciemna, w kolorze czerni raz złamanej grafitem a raz brązem.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


Całorocznie występują jedynie na nosie, w okresie letnim pojawia się ich więcej.
Wg mnie mają złotawy odcień, ale mogę się mylić.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


Rumienię się na różowo. Z określeniem koloru cery mam problem - w pomieszeniach jest ona chłodna, wpadająca w róż. Bezpośrenio na słońcu żółknie, chociaż mam wrażenie, że przebija różowy odcień.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Raczej jasny. Kolor wg mnie to ciemny blond/ bardzo jasny brąz. Refleksy raz są złoto-brązowe, innym razem mam wrażenie, że nabierają popielatego odcienia.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta raczej różowe, może z małą domieszką koralu .
O niesprezycowanym konturze.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze się czuję w odcieniach fioletu, bieli, żółci, zdecydowanej czerwieni i różu. Lubię czerń i zieleń w kolorze nieco ciemniejszego groszku oraz pastelowy turkus i błękit.
Unikam pomarańczowego, zdecydowanego niebieskiego i zielonego, oraz brązów. Ubrania wybieram wg tego co mi się spodoba - nigdy bym nie ubrała zielonej bluzki, dopóki nie spotkałam tej w kolorze gorszku.



Dodaję zdjęcia, bo być może moja intrepretacja kolorów jest zupełnie inna niż powinna być (np. we włosach doszukuję się popielatych odcieni, których może nie być)

Wybaczcie mi niedoskonałości cery, ale nie chciałam ich tuszować kosmetykami ani obróbką w PS, zeby nie przekłamywać zdjęć.

Proszę, pomóżcie
moim zdaniem masz cechy jesienne, prosze poczytaj o tym typie, porob testy z kolorowymi chustami, jak je wykonac, bylo omawiane na poprzednich stronach

Cytat:
Napisane przez NoWaJa85 Pokaż wiadomość
Też proszę was o pomoc drogie wizażanki

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Bardzo szybko na oliwkowy brąz


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy niebieskie z plamkami (zielonkawymi) ,oprawa ciemna

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
ciemno brązowe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Ocien skóry złotawy latem oliwkowy

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
ciemny brąz mysi

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
jasny różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

biały, czarny, szary nie lubię: żółtego, zielonego, różu.

Załanczam foty w sztucznym świetle , jak wygląda moja opalenizna i dziennym świetle (mam nadzieje ,że to pomoże
zdjecia niestety nie sa juz tak szczegolowe jak u kolezanki wyzej, ale cos tam widac...

moim zdaniem masz cechy Lata, ale zrob koniecznie testy z kolorami

Cytat:
Napisane przez kimba888 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - oapalam się dosc szybko i pierwsze na czerwono a póxniej skóra mi brązowieje i ma ładny odcień.


2. Kolor oczu - zielonkawo-niebieskie. Zależy od ubrania. Dobrze podkreślają kolor oczu ubrania w szafirowym-morskim odcieniu. Nie są jednolite - obwódki mocniejsze, niebieskie, w środku bardziej zielonkawe. Brwi i rzęsy raczej wyraźne, w płowym odcieniu. Same końcówki rzęs nieco jasniejsze.

3. Piegi - brak

4. Cera - jSkórę mam raczej w cieplejszym, zółtawym odcieniu przez cały rok.
Rumienię się bardziej na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - Kolor jakby grafitowy, płowy. Ciemny. Kolor własnie mysi... brzydki


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) cieżko mi określic, napiszę że średni ani jasny ani ciemny. Chyba bardziej ciepły

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Czuję się dobrze w brązach, czarnym, szafirowym-morskim , brzoskwiniowym, błękitnym. Bardzo źle w szarościach i czystej bieli, granacie.

Fotki:
Wydaje mi się, że jestem troche jesienią... ale źle wyglądam w brązowych pudrach i szmince brązowej. na powiekach brązy za to wyglądaja fajnie. W perłowych kolorach wyglądam źle, jakoś szaro.



nogi nie sa takie jasne, to przez rajstopy takie wyszły
tutaj niestety ufarbowane włosy
wydajesz sie cieplym typem

moim zdaniem jednak Wiosna, bo na Jesien masz troche zbyt eteryczna urode. zrob test z kolorami
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 22:47   #1717
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

A ja??
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 15:52   #1718
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczyny, czy mogę prosić Was o pomoc?
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się na czerwono, dopiero po jakimś czasie opalenizna przestaje być wściekle czerwona i robi się lekko brązowa.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oprawa oczu ciemna, oczy ciemnoniebieskie, bez plamek, białka również są koloru błękitnego.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów nie mam. Czasami latem kilka po opalaniu.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

I tu mam największy problem. Nie umiem określić Na pewno nie mam jasnego porcelanowego odcienia skóry.
Rumienię się intensywnie czerwono.



5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Z natury jestem szatynką. Kiedy miałam długie włosy końcówki przybierały ciepły brązowy kolor.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta mam w kolorze różowym, ale nie takim bardzo jasnym.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w błękitach, turkusach, jasnym, delikatnym różu, nieźle też w fioletach, ale nie każdych.

Edytowane przez Kagan
Czas edycji: 2009-01-13 o 21:48
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 18:42   #1719
fanatica
Przyczajenie
 
Avatar fanatica
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6
GG do fanatica
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Hej! Dziewczyny też bardzo Was proszę o pomoc w analizie jaki jest mój typ urody!?
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko ,najpier na czerwono,ale szybko opaleniza zamienia się na złoto-brązowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy jasne, zielono- błękitno-szare mają plamki jasne,tęczówka ma ciemniejszą obwódówkę. Oprawa oczu raczej jasna


3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegi jasno brązowe-karmelowe,dużo pieprzyków brązowych na ciele


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera srednio jasna,raczej ciepła,rumienie się na różowo


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy jasne ze złotymi refleksami.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta jasne koralowe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuję się w kolorach, ekri,,beż,zielony,czerwie ń,brąz ,szary, czerń,żółty,nie lubię rózu,jedynie taki pastelowy odcień
__________________
deskara
fanatica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 19:10   #1720
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez fanatica Pokaż wiadomość
Hej! Dziewczyny też bardzo Was proszę o pomoc w analizie jaki jest mój typ urody!?
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko ,najpier na czerwono,ale szybko opaleniza zamienia się na złoto-brązowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy jasne, zielono- błękitno-szare mają plamki jasne,tęczówka ma ciemniejszą obwódówkę. Oprawa oczu raczej jasna


3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegi jasno brązowe-karmelowe,dużo pieprzyków brązowych na ciele


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera srednio jasna,raczej ciepła,rumienie się na różowo


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy jasne ze złotymi refleksami.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta jasne koralowe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuję się w kolorach, ekri,,beż,zielony,czerwie ń,brąz ,szary, czerń,żółty,nie lubię rózu,jedynie taki pastelowy odcień

Jesteś wiosenka
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 20:55   #1721
fanatica
Przyczajenie
 
Avatar fanatica
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6
GG do fanatica
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziękuję
Pozdrawiam seredcznie!!
__________________
deskara
fanatica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 21:50   #1722
brak-nicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 371
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Jak się opalasz? - Opalam się szybko, a odcień opalenizny jest złotawo-brązowy.
Kolor oczu - brązowe, tęczówki posiadają ciemniejszą obwódkę, nie posiadają żadnych plamek.
Piegi - obecnie mam ich mało, ale zapewne w lecie się to zmieni. Są one złotawe, ciepłe.
Cera - Wcześniej, gdy miałam ponoć małą przygodę z atopowym zapaleniem skóry (wywołanym chyba przez niedoczynność tarczycy) moja cera była strasznie blada, porcelanowa. Obecnie wydaje mi się, że ma odcień złotawy.
Naturalny kolor włosów - średni brąz, popielaty.
Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasny, różowy.
W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które, źle podkreślają Twoją urodę? Dobrze czuję się w zielonym, białym beżowym, szarym. Natomiast gorzej w pomarańczowym, czerwonym.

Wydaje mi się, że jestem latem. Ale nie jestem pewna i proszę o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4bb748d39a.jpg (45,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4cc6a0c793.jpg (29,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8f9f4c1b00.jpg (23,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0577eb739e.jpg (22,8 KB, 9 załadowań)
brak-nicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 23:03   #1723
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Hmmm...nie wiem czy Was nie zadrecze ale ja to jakis "dziwny mix" jestem....

Moja skora ( kolor ) twarzy jest zupełnie inna niz reszta ciała

ciałko jest jasniutkie ale widzę delikatne tony zólte, opala sie na lekko czerwono a potem przechodzi w jasny brazik natomiast twarz mam jasna,rózowa a w strefie T rumien ( rozszerzone naczynka)

Kolor oczu- szary a od zrenicy ida zólte promienie .Oprawa oczu ciemna-czarne brwi,rzesy

piegów brak

włosy ( oryginalnie) kolor mysi

kolor ust- jasny róz

dobrze czuje sie w kolorze czarnym,brazowym,białym.. .

wydaje mi sie ze jestem zimnym typem ale najlepiej sie czuje jak jestem umalowana podkładem z zoltym odcieniem ( wszystkie beze, nie mowiac juz o rozach) robia ze mnie swinke a twarz wyglada bardzo zle...
Pomadki tez ( moim zdaniem) lepiej wygladaja cieplejsze- jakas brzoskwinka itp...
Cienie..hmm...uczepilam sie ciemnych brązów i w tych czuje sie najlepiej...


Bede wdzieczna za pomoc bo sama jakos nie za bardzo umiem sobie pomóc...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2009-01-13 o 23:08
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 23:09   #1724
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

puk,puk...pomoze mi dobra duszyczka...?
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 01:58   #1725
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja się kasuję,bo nie mam w tym momencie zdjęć


Edytowane przez 201607111632
Czas edycji: 2009-01-23 o 11:11
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:19   #1726
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Czy mogę prosić o analizę?

Włosy ciemny blond, jasne refleksy pojawiają się latem. W dziecińtwie jasne

brwi i rzęsy raczej jasne /kosmetyczka je przyciemnia/

oczy piwne, bursztynowe z plamkami, czasem podchodzące pod taką piwną zieleń. Zdecydowanie ciemniejsza obwódka źrenicy w kolorze ciemnoszarym

cera na twarzy z czerwonymi naczynkami, znakami na policzkach, raczej jasna brzoskwiniowa. Na dłoniach widać niebieskie żyłki

Piegi na nosie złoto-brązowe

usta jaśniejsze, dopiero jak są mokre robią się bardziej czerwone

Opalam się najpierw lekko czerwono, później brązowieje.

Bardzo lubie górną powiekę malować ciemnobrązowym cieniem i wytuszować na czarno rzęsy - wtedy oczy są bardzo wyraźne. Czasem maluję też brudnymi fioletami lub jasnym beżem

Usta maluję piaskowymi lub bezbarwnymi błyszczkami, czasem koralowym, nigdy nie ciemnymi brązami, fioletami i różami

Nie lubie ubrań w kolorze ostrej żółci, wyraźnej czerwieni, ostrego różu i zieleni - poza khaki. Lepiej się czuję w beżu niż bieli.
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 15:11   #1727
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko i na ciemno brązowo. Jedynie przy bardzo moznym słońcu miejsca takie jak policzki i ramiona mam czerwone ale po 1 lub 2 dniach mam już ciemny brąz.


2. Kolor oczu - ciemne, oprawa oczu też ciemna

3. Piegi - nie mam

4. Cera - wydaje mi się, że ciepły jednak po paru miesiącach zimy staje się szarawy.
Hmm na kolor rumieńców nie zwracałam uwagi. Ale chyba ciemny róż/malina. Pojawiają się tylko na zimnie, przy wysiłku fizycznym.

5. Naturalny kolor włosów - szatynka ma złotawo-brązowe przebłyski

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) malinowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Zle:
błękitny, beżowy, żółty, niebieski, morski, zgniłozielony, pomarańczowy, bordo, jasny fiolet

dobrze:
śliwka, czarny, szary, brązowy (zrezygnowałam z niego w ostatnim czasie jednak mysle, ze dobrze w nim wyglądam), niektóre odcienie rózu, zieleni
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60

Edytowane przez gaia
Czas edycji: 2009-01-23 o 09:30
gaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 16:46   #1728
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

i ja poprosze o pomoc


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

- opalam sie szybko ale na rozowo... potem brazowieje


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

- niebieskie, czyste... brwi hmm... mysi-braz czy ogolnie jasne


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

- kiedys sie pokazywaly latem, raczej cieple brazowe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

- jasna... zima wrecz szarawa. Rumience raczej rozowe

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

- braz... latem jasniejszy... zima mysi

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

- jasny, rozowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

- czarny, brazowy, niebieski, bezowy, szary, khaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 33.jpg (12,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 10.jpg (14,0 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-01-23 o 14:41
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:01   #1729
jaskuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo proszę o pomoc w określeniu mojego typu urody.
Od kilku lat farbuję włosy na jasny platynowy blond chciałabym przejść na brązy i nie wiem czy będę dobrze wyglądać. Czy powinnam mieć ciepły czy zimny brąz? Czy w ogóle brąz będzie mi pasował? Jaką porą roku jestem?

Odpowiedziałam na wszystkie pytania, jeśli potrzeba coś jeszcze pytajcie.
Z góry dziękuję wam za pomoc.


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się dość szybko najpierw na raczej czerwonawy kolor ale już następnego dnia kolor jest brązowo-złoty. Na twarzy kolor znacznie dłużej utrzymuje tonację ciemno czerwoną, poza tym na nosie robią się brązowe piegi które znikają wraz z opalenizną.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor moich oczu to taki szaro zielony z delikatną obwódką wokół żrenicy koloru żółto- brązowego. Poza tym w prawym oku mam widoczną brązową plamkę.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi na twarzy- tyko po opalaniu - złoto brązowe. Natomiast na plecach na ramionach złoto brązowe duże piegi

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera jasno-blada wpadająca w róż

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy mysi ciemny blond farbowany od tak dawna że nie pamiętam czy zimny czy ciepły.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta jasne różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najbardziej lubię się w czarnym , brązie w bieli itd. Nigdy nie noszę kolorowych ubrań. Zawsze wybieram odcienie naturalne.
jaskuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 10:04   #1730
madzia14687
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

no to ja też poproszę o pomoc dodałam też zdjęcia,żeby ułatwić zadanie (jedno jest bez makijażu i widać na nich naturalny kolor moich włosów)
oto moje odpowiedzi:
1.jak za pierwszym razem za długo siedzę na słońcu,to jestem różowa,ale potem opalenizna robi się brązowa
2.oczy mam zielono-szaro- niebieskie z ciemną obwódką,a oprawa oczu jest ciemna, brązowa
3.nie mam piegów
4.cerę mam raczej brzoskwiniową i różowe rumieńce
5.jako dziecko byłam blondynką,ale z wiekiem włosy zrobiły się ciemniejsze i teraz są brązowe
6. usta są jasno-różowe,raczej w zimnym odcieniu
7.raczej chłodne odcienie: szary, niebieski, turkus, morski, zielony
z góry bardzo dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0033kolor.jpg (37,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3009kolor.jpg (98,6 KB, 16 załadowań)
madzia14687 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:18   #1731
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Proszę o pomoc, jakim jestem typem kolorystycznym? Z góry bardzo dziękuję

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
opalam się szybko na czerwono, odcień taki brudno-brązowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy szaro-niebieskie z granatową obwódką, mam plamki w kolorze rdzawo-zielonym, oprawa oczu ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
piegów nie posiadam na twarzy, na plecach duże brudno-brązowe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
cera jasna, raczej porcelanowa, wydaje mi się, że taka sina, rumieńce czerwone

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
naturalne włosy mysie, popielate; od lat farbuję na ciemny brąz, raz byłam blondynką

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
usta raczej jasne różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
nie wiem, dobrze się czuję w pastelowych różach, fioletach, w czerni, szarościach i brązach, latem także biel
zdecydowanie źle wyglądam w czerwieni,
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:57   #1732
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez madzia14687 Pokaż wiadomość
no to ja też poproszę o pomoc dodałam też zdjęcia,żeby ułatwić zadanie (jedno jest bez makijażu i widać na nich naturalny kolor moich włosów)
oto moje odpowiedzi:
1.jak za pierwszym razem za długo siedzę na słońcu,to jestem różowa,ale potem opalenizna robi się brązowa
2.oczy mam zielono-szaro- niebieskie z ciemną obwódką,a oprawa oczu jest ciemna, brązowa
3.nie mam piegów
4.cerę mam raczej brzoskwiniową i różowe rumieńce
5.jako dziecko byłam blondynką,ale z wiekiem włosy zrobiły się ciemniejsze i teraz są brązowe
6. usta są jasno-różowe,raczej w zimnym odcieniu
7.raczej chłodne odcienie: szary, niebieski, turkus, morski, zielony
z góry bardzo dziękuję
moim zdaniem Wiosna, a oczy sa cieplego koloru

turkus i morski to cieple barwy

do dziewczyn bez zdjec: jak Wy sobie wyobrazacie bez nich analize?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:24   #1733
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
do dziewczyn bez zdjec: jak Wy sobie wyobrazacie bez nich analize?
zdjecie dodalam... wiele "analiz" jest bez zdjec... i nie bylo by takiego problemu gdyby na poczatku bylo podane "odpowiedz na pytania plus zdjecie"
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:27   #1734
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Desti ,chyba Lato
__________________

Edytowane przez AsiCcccCA
Czas edycji: 2009-01-23 o 14:31
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:28   #1735
jaskuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

do dziewczyn bez zdjec: jak Wy sobie wyobrazacie bez nich analize?


Niestety nie będę miała możliwości w najbliższym czasie zamieścić zdjęć

Bardzo mi zależy Może jednak potrafisz mi pomóc
jaskuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:53   #1736
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
zdjecie dodalam... wiele "analiz" jest bez zdjec... i nie bylo by takiego problemu gdyby na poczatku bylo podane "odpowiedz na pytania plus zdjecie"
taaa, juz w to wierze, zbyt dlugo przebywam na wizazu, aby nie wiedziec, ze duza grupa wizazanek nie czyta watku, nawet pierwszego postu nie raczy

w tym watku bylo naprawde wiele porad jak okreslic swoj typ, nawet bez zdjecia, wystarczy zrobic pare testow, to naprawde nie jest strasznie trudne, wystarczy sie cofnac pare stron

Cytat:
Napisane przez jaskuleczka Pokaż wiadomość
do dziewczyn bez zdjec: jak Wy sobie wyobrazacie bez nich analize?


Niestety nie będę miała możliwości w najbliższym czasie zamieścić zdjęć

Bardzo mi zależy Może jednak potrafisz mi pomóc
to nie jest kwestia tego, ze nie chce mi sie pomagac

ale czy Ty nie rozumiesz? chcesz miec w miare pewna analize czy byc wprowadzona w blad i reszte zycia np. robic sie na Zime, gdy jestes Jesienia?

w opisach wiekszosci osob jest pelno sprzecznosci np. oliwkowy odcien skory to dla nich cieply odcien albo pisza o szaroniebieskich oczach a na zdjeciu sa wyraznie cieplym i czystym blekitem.

moim zdaniem lepsza zadna analiza niz takie strzelanie na chybil-trafil, ktore 3 zadko kiedy okazuje sie zgodne z rzeczywistoscia.

byly na tym forum "specjalistki" ktore wlasnie typowaly na podstawie samych opisow, a potem sliczne zimy przerabialy sie na jesienie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:14   #1737
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Asica dziekuje... tez mi sie tak wydawalo, tym bardziej po przeczytaniu opisu wizazowego, ze lato czasami trudno "zdiagnozowac" ... i ze mimo wszystko lato jest chlodne. Zmylily mnie troche zalaczone tam zdjecia przedstawiajace typowo jasnowlose... i oczy mam niebieskie bez szarosci ... ale jezeli chodzi o kolory, makijaz albo bizuterie to jednak przez lata udalo mi sie dopasowac do mojego typu.


Truskawkowawiosna moglabys troche spuscic z tonu. Ja czytam od poczatku jakby bylo napisane to bym wstawila i gdybym byla pewna na podstawie tego co przeczytalam jaki typ jestem to nie prosilabym o pomoc. Zdaje sie, ze takie bylo zalozenie tego watku.

Nie mam ochoty na przeczki ani off topy i naprawde nawet jako moderator nie jestes zmuszana do wystawiania "analiz" a ja nie jestem slepa i nie uwieze w cos co byloby sprzeczne z moimi przypuszczeniami.

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-01-23 o 15:44
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:26   #1738
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Opalam się raczej szybko na złotawo- brązowy odcień.
2. Zielone, jasne. Mają lekko ciemniejsze obwódki. Mają lekkie, maluteńkie plamki. Jasna oprawa oczu, zarówno rzęsy jak i brwi (chlip, chlip)
3. Nie mam piegów.
4. Żółtawy odcień skóry, jasna cera. Rzadko się rumienię ale jeśli już to na różowo chyba
5. Naturalny kolor włosów- przebłyski złotawo- brązowe.
6. Usta mam różowo- brzoskwiniowe
7. Kolory podkreślające urodę:
Myślę, że dobrze wyglądam w kolorach pastelowych
Kolory "złe" :
Czerwień, Bordo, Granat, Ciemna zieleń.

Gorąco proszę o analizę. Z góry dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (31,8 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez ciaszunia
Czas edycji: 2009-01-23 o 15:28
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:01   #1739
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

W takim bądź razie jeszcze raz, tym razem ze zdjęciami Mam nadzieję, że takie wystrczą. Niestety nie mam żadnego, na którym mam naturalny kolor włosów.
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się na czerwono, dopiero po jakimś czasie opalenizna przestaje być wściekle czerwona i robi się lekko brązowa.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oprawa oczu ciemna, oczy ciemnoniebieskie, bez plamek, białka również są koloru błękitnego.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów nie mam. Czasami latem kilka po opalaniu.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

I tu mam największy problem. Nie umiem określić Na pewno nie mam jasnego porcelanowego odcienia skóry.
Rumienię się intensywnie czerwono.



5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Z natury jestem szatynką. Kiedy miałam długie włosy końcówki przybierały ciepły brązowy kolor.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta mam w kolorze różowym, ale nie takim bardzo jasnym.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w błękitach, turkusach, jasnym, delikatnym różu, nieźle też w fioletach, ale nie każdych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (99,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 017.jpg (62,6 KB, 28 załadowań)
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:55   #1740
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Kagan, według mnie jesteś latem.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.