Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 11:58   #2431
Malika22
Raczkowanie
 
Avatar Malika22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witajcie. Mam problem, bo samej mi jest trudno ocenic swój typ urody. Jakaś dziwna jestem . Byłabym bardzo wdzieczna, jakby ktoś mi pomógł, wtedy łatwiej dobrać odpowiedni makijaż, kolory ubrań itd. ; ]

Więc:

Oczy : bardzo ciemny niebieski, tęczówki mają ciemną obwódkę.
Rzęsu mam ciemny popiel, za to brwi mam dosć ciemne , ale nie czarne.
Włosy też są srebrno-popielate.
Opalam się bardzo wolno , szczególnie na twarzy, po całym dniu przesiedzenia na słońcu twarz mam , jakbym obsypała się mąka ; p. Natomiast ręce mam ładne, delikatna opalenizna. Brudny beż-tak się wyraże. Piegów nie mam. Twarz mam chłodną, porcelanową. Chyba to wszystko.. =)
Z góry dziękuje za pomoc
__________________

Malika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 12:20   #2432
agami87
Zadomowienie
 
Avatar agami87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 567
GG do agami87
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
1.opalam się bardzo ciężko, zawsze pojawia sie zaczerwienienie a opalenizna jest ledwo widoczna szaro-beżowa

2.oczy szaro-niebieskie, z ciemniejszą obwódką; oprawa ciemna

3.niewielka ilośc piegów przy nosie, złotawo-brązowe

4.bardzo jasna karnacja, wpadająca w róż; rumieńce bardziej czerwone niż różowe

5.ciemnobrązowe włosy, raczej wpadające w popiel niż złocisty brąz

6.usta jasnoróżowe, nienasycony kolor

7.lubię ciemne kolory, ale w czerni wyglądam jak trup; nie przepadam za brązem ani bielą; dobrze czują sie w turkusie i fiolecie

Z góry dziękuję za pomoc
Wydaje mi sie, że jestem zimą-typem śnieżki, ale nie jestem pewna.
__________________
agami87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:08   #2433
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tak przypadkiem wpadłam na ten wątek, w telegraficznym skrócie go przejrzałam ale zdążyłam zauważyć, że są tu prawdziwe specjalistki od określania typu urody, to może mi też pomożecie ?
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się zdecydowanie ciężko (jak mój mąż zdąży się już spalić na słońcu, to ja zaczynam nabierać różowego koloru). W tym roku chodziłam na solarium to później wiadomo dużo łatwiej się opalałam i teraz mam ciepły, brązowy kolor opalenizny.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy niebieskie, w środku plamki beżowe, obwódka ciemniejsza. Oprawa oczu (porównując z innymi) bardzo ciemna (ciemno- brązowe brwi i rzęsy)


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Zdecydowanie brązowe- bardziej pomarańczowo-brązowe, niż szaro-brązowe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Ciężko mi określić- raczej brzoskwiniowa, jak się nie opalałam to w sumie blada, rumienię się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalny ciemny brąz, refleksów nie pamiętam (od kilku lat farbuję włosy). Na pewno jak próbowałam farbować na kolory popielate to niezależnie od farby nie udawało mi się. Zawsze wychodzi kolor ciepły z rudawymi refleksami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Zdecydowany róż, nie za jasny, widoczny.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze się czuję we wszelkiego rodzaju turkusach, resztę kolorów tak noszę bo noszę. Niekoniecznie lubię czerwienie, żółty, pomarańczowy czy zielony.

Pomożecie ?
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:20   #2434
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

miyo - a wjakich lub jakiego typu kolorach czujesz się dobrze , które korzystnie cie podkreslają? piegów rozumiem że nie masz??

malika- chłodny typ- w jakich kolorach wyrazistych, mocnych czy pastelowych/ przytłumionych czujesz się lepiej??

agami- no może rzeczywiscie jestes zimą bo opis się zgadza poniekąd oprócz tego że zimie jest dobrze w czerni i bieli póki co stawiam na zimę - cool winter

papug- złociste włosy i chłodnawa karnacja ... nie pasuje mi coś w tym opisie. może jakieś zdjęcie?
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 14:06   #2435
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ok, oto moje zdjecie
Teraz wyjdziena to, że nie wiem, co jest ciepłe, a co zimne. Mam tylko takie, bo teraz jestem lekko opalona i nie mam naturalnych włosów. To zdj z końcowej fazy imprezy, więc przepraszam za to, jak wyglądam


dodałam jeszcze moje w miarę aktualne zdjęcie, na którym mam włosy zafarbowane i jestem lekko opalona. Widać jednak, jaki mam kolor oczu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bla.jpg (138,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dc0a293ed9 modified.jpg (20,0 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez papug
Czas edycji: 2009-08-28 o 21:15 Powód: bo tak;)
papug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 15:29   #2436
Malika22
Raczkowanie
 
Avatar Malika22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja w wyrazistych, nie czuje się dobrze w pastelach. Lubię czerwień, czerń, granat, ciemny niebieski-podobno mi w nich dobrze =)
__________________

Malika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 16:11   #2437
MiYo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 152
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mam złoto-rude piegi od słońca, pasuje mi szary i niebieski typu chaber.. z innymi to nie jestem pewna właśnie i nie wiem, co nosić. w czarnym wyglądam niezdrowo, żle w białym, pięknie w takim żółtawym białym

Edytowane przez MiYo
Czas edycji: 2009-08-29 o 18:19
MiYo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 17:05   #2438
xXxNeciaxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxNeciaxXx
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 226
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

A może i mi pomożecie? Myślę już o kolorze sukienki itd na 100dniowke i nie mam pojęcia..;p

1. Jak się opalasz - dość ciężko i na początku jestem raczkiem :P


2. Kolor oczu - oczy niebieskie raczej czyste, z ciemniejsza obwódką, oprawa oczu nie jest ciemna ale i nie jasna..


3. Piegi - jakieś tam niewielki występują ale takie jaśniutkie brązowawe


4. Cera - z tym zawsze miałam problem, wydaje mi się że jest taki jasny troszkę w róz wpada, chyba a rumienie się chyba na czerwono :P


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) taki jasny różowy raczej


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?: ja czuję się dobrze w praktycznie każdym kolorze, nie lubię tylko gdy są bardzo jaskrawe

proszę o pomoc! dodam też kilka fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5747.jpg (101,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5905.jpg (76,5 KB, 45 załadowań)
__________________
domowy zawrót głowy..

ćwiczę z Ewą..

xXxNeciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 14:35   #2439
Lave
Raczkowanie
 
Avatar Lave
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 89
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Necia - OCZY Umarłam.


A może i mi pomożecie ?

O mnie :
Blada Mam ciemną karnację , ale jestem blada
Włosy farbowane ciemnobrązowe z niebieskimi(granatowymi , fioletowymi )refleksami, oczy szare , cera ... bezproblemowa , czasami coś wyskoczy , ale zazwyczaj nie mam krostek


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Szybko ( bardzo ) opalam brzuch , plecy , nieco wolniej twarz , najwolniej nogi Na kolor brązowy , taki złotawy , jasny


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy szare , w miarę jasne , z dużo ciemniejszą granatową obwódką , mają jaśniejsze plamki , brwi mam jasne ( ale to od henny ) , rzęsy długie , ciemne , oprawa raczej ciemna


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie mam piegów


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Raczej brzoskwiniowy , ale chłodnawy Rumienię się ( od zimna zazwyczaj ) na jasnoróżowy


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalnie mam ciepły , jasny brąz , złotawy


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasny , jasny , różowawy/koralowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Źle czuję się w brązach , beżach , czerni ... zgniłej zieleni ... wszystkich ciemnych kolorach tzw. ziemi. Uwielbiam róże , turkusy , kocham biały , cytrynowy , seledynowy , czerwony ( ale nie przesadzony ) , lubię tzw błękit królewski Ogółem jasne kolory
__________________
I jeśli odwrócisz się do nieba zdasz sobie sprawę,
że zostały miliony gwiazd i każda jedna jest marzeniem
do spełnienia.
Chociaż niektóre się wypalą, znajdziesz wiele,
które dopiero zaczynają świecić.

( D.M )
Lave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 16:37   #2440
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Jestem beznadziejnym przypadkiem ;-), czy po prostu mam cierpliwie poczekać aż któraś z Was pomoże mi określić typ urody?
Wyżej odpowiedziałam na te wszystkie pytania, bo szczerze mówiąc już kilka razy próbowałam samodzielnie określić mój typ urody ale podejrzewam, że mam jakoś zmieszane typy, ponieważ nie udało mi się to jednak.
Będę wdzięczna za odpowiedź.
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 17:16   #2441
xXxNeciaxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxNeciaxXx
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 226
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

tak ja zgadzam się z Magdą M.. Bardzo prosimy, mógłby ktoś pomóc?
__________________
domowy zawrót głowy..

ćwiczę z Ewą..

xXxNeciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 17:36   #2442
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Do xXxNeciaxXx: A kolor opalenizny złocisty czy przykurzony? Oprawa oczu złocista czy popielata?

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Do Lave: Jeśli masz brzoskwiniowy odcień skóry to z pewnością ciepły. Wg mnie jesteś Pani Wiosna
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 19:18   #2443
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Lave- straszny misz masz w tym opisie ... biorąc opis zewnętrzny waham się między wiosną lub latem

XXXNeciaXXX- myślę że jesteś latem- cool summer prawdopodobnie

MIYO
- waham się między wiosną a latem ... skłaniałabym sie ku wiośnie bardziej - wersja light spring

papug- prawdopodobnie jestes latem... soft summer

Malika22- zima - cool winter

Madelie- zima- deep winter
Magda*M- waham się między jesienią a zimą a powiedz jak Ci jest z czerni a jak w bieli??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cool summer.jpg (40,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg soft summer.jpg (39,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg light spring.jpg (41,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cool winter.jpg (44,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg deep winter.jpg (39,9 KB, 20 załadowań)
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 19:44   #2444
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Widzę, że wątek na nowo się rozkręcił, więc proszę o pomoc po raz drugi

1. Jak się opalasz - ciężko, źle reaguję na słońce. Na początku zawsze jestem czerwona, po pewnym czasie skóra nabiera delikatnie brązowego odcienia, który szybko schodzi.
2. Kolor oczu - w normalnym, dziennym świetle zielono-szarawe z ciemniejszą obwódką i pomarańczowymi plamkami przy źrenicy. Przy bardzo ostrym świetle robią się stalowoszare, również z ciemniejszymi obwódkami. Ostatnio, gdy nocą przy lampce robiłam sobie zdjęcia, były czyste, ciemnozielone z ciemną obwódką Oprawa oczu - ani jasna, ani ciemna Średnia; brwi ciemniejsze od włosów.
3. Piegi - brak
4. Cera - bardzo jasna, blada, o różowym odcieniu, z fioletowo - niebiesko - zielonymi sińcami pod oczami. Jeśli się rumienię, to na różowo, jeśli jednak zaczerwienienie wynika z gorąca/wysiłku jestem po prostu czerwona...
5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond z rudawymi refleksami, taki mhm... jasnomiedziany
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - średni róż
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Najlepiej czuję się w czerni, szarościach, odcieniach fioletu (najczęściej śliwka, ale też lawenda), czerwieni (ciemna i głęboka albo jaśniejsza, malinowa. Zdarza się też pomidorowa) i różu (jasny, cukierkowy lub fuksja) i zieleni (kocham ciemną zieleń, jakby przybrudzoną i bardziej szmaragdowe odcienie). Nie znoszę siebie w brązach, pomarańczach, żółciach, ale też w niebieskim.

Sama już nie wiem, jaki mam typ. Ostatnio, gdy robiłam jakiś test, wyszło mi, żem wiosna, a zawsze byłam święcie przekonana, że jestem typem zimnym...
Będę wdzięczna za pomoc
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 20:02   #2445
xXxNeciaxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxNeciaxXx
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 226
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

bardziej chyba przykurzony a oczy.. to popielata..?
__________________
domowy zawrót głowy..

ćwiczę z Ewą..

xXxNeciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 20:05   #2446
MiYo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 152
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Gosiaska dziękuję! też się cały czas waham między wiosną a latem.. a czy możesz mi powiedzieć, gdzie znajdę opis tej wiosenki? Bo znalazłam do tej pory popis lata i zimy.
z góry przepraszam za problem

MiYo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 20:23   #2447
Sangitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 180
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To ja też chętnie skorzystam z profesjonalnej porady (jeśli można)

1. Opalam się bardzo szybko, na ciemny brąz (podobno wyglądam jak przybrudzony mulat po opalaniu )
2.Oczy-brąz przechodzący w piwny
- tęczówka ma 'obramowanie' czarne
- oprawa oczu czarna
3. Piegi- kilka malutkich u góry na nosie, ledwo widoczne
4. Karnacja ciemna, rumieniec różowy
5. Włosy-dziwny kolor, kiedyś usłyszałam, że to hebanowy
6. Usta- wiśniowe
7. Dobrze: zieleń, granat, kobaltowy, jeżynowy, fiolety
Źle: pastele
Podobno pasuje mi i czerń i biel

Z góry dziękuję za analizę
Sangitaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 21:23   #2448
Milyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 170
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Czy i ja mogę liczyć na waszą pomoc? Z góry dziękuję

1. Jak się opalasz - raczej wolno, najpierw lekko czerwono a potem brązowieje na szaro-beżowy

2. Kolor oczu - piwne/brązowe tęczówki mają ciemniejszą obwódkę taką jakby szarą, oprawa oczu jest jasna

3. Piegi - szaro-brązowe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra-chyba raczej ciepły

5. Naturalny kolor włosów -ciemny blond z popielatymi refleksami

6. Kolor ust jasny róż

7. lubię brązy, ciemne szarości i czerń
Milyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 21:56   #2449
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
Magda*M- waham się między jesienią a zimą a powiedz jak Ci jest z czerni a jak w bieli??
Generalnie noszę obydwa kolory. Przykładałam sobie teraz do twarzy białą i potem czarną bluzkę i chyba w czerni wyglądam lepiej. Ale zrobię taką próbę jeszcze raz w świetle dziennym.
Dziękuję bardzo za odpisanie.
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 10:49   #2450
Lave
Raczkowanie
 
Avatar Lave
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 89
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
Lave- straszny misz masz w tym opisie ... biorąc opis zewnętrzny waham się między wiosną lub latem

XXXNeciaXXX- myślę że jesteś latem- cool summer prawdopodobnie

MIYO
- waham się między wiosną a latem ... skłaniałabym sie ku wiośnie bardziej - wersja light spring

papug- prawdopodobnie jestes latem... soft summer

Malika22- zima - cool winter

Madelie- zima- deep winter
Magda*M- waham się między jesienią a zimą a powiedz jak Ci jest z czerni a jak w bieli??
Hehe Starałam się , ale jakoś nie wyszło Dziękuję
__________________
I jeśli odwrócisz się do nieba zdasz sobie sprawę,
że zostały miliony gwiazd i każda jedna jest marzeniem
do spełnienia.
Chociaż niektóre się wypalą, znajdziesz wiele,
które dopiero zaczynają świecić.

( D.M )
Lave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 14:40   #2451
Bellz
Przyczajenie
 
Avatar Bellz
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hm, ja rowniez mam nadzieje, ze mi pomozecie (;

1. Jak się opalasz - Dosc szybko, na cieply odcien opalenizny, zlotowo-brazowo


2. Kolor oczu - Ciemnobrazowe, kolor teczowek jest jak najbardziej czysty. Mam ciemna oprawe oczu.

3. Piegi - Wystepuja, zwlaszcza latem. Przepraszam, ale kompletnie nie mam pojecia czy sa szaro-brazowe, czy raczej zloto-brazowe. Jak dla mnie sa troche takie, troche takie.


4. Cera - Dosc jasna, raczej brzoskwiniowa niz rozowa, z czerwonym rumiencem.

5. Naturalny kolor włosów - Ciemny chlodny blond, ze zlocistymi refleksami.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - Chlodny, dosc ciemny roz.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - czuje sie dobrze w jasnych pastelowych kolorach. Zle podkreslaja moja urode kolory cieple (moim zdaniem).
Bellz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 16:06   #2452
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez xXxNeciaxXx Pokaż wiadomość
bardziej chyba przykurzony a oczy.. to popielata..?
Pani Lato

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek na nowo się rozkręcił, więc proszę o pomoc po raz drugi

1. Jak się opalasz - ciężko, źle reaguję na słońce. Na początku zawsze jestem czerwona, po pewnym czasie skóra nabiera delikatnie brązowego odcienia, który szybko schodzi.
2. Kolor oczu - w normalnym, dziennym świetle zielono-szarawe z ciemniejszą obwódką i pomarańczowymi plamkami przy źrenicy. Przy bardzo ostrym świetle robią się stalowoszare, również z ciemniejszymi obwódkami. Ostatnio, gdy nocą przy lampce robiłam sobie zdjęcia, były czyste, ciemnozielone z ciemną obwódką Oprawa oczu - ani jasna, ani ciemna Średnia; brwi ciemniejsze od włosów.
3. Piegi - brak
4. Cera - bardzo jasna, blada, o różowym odcieniu, z fioletowo - niebiesko - zielonymi sińcami pod oczami. Jeśli się rumienię, to na różowo, jeśli jednak zaczerwienienie wynika z gorąca/wysiłku jestem po prostu czerwona...
5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond z rudawymi refleksami, taki mhm... jasnomiedziany
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - średni róż
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Najlepiej czuję się w czerni, szarościach, odcieniach fioletu (najczęściej śliwka, ale też lawenda), czerwieni (ciemna i głęboka albo jaśniejsza, malinowa. Zdarza się też pomidorowa) i różu (jasny, cukierkowy lub fuksja) i zieleni (kocham ciemną zieleń, jakby przybrudzoną i bardziej szmaragdowe odcienie). Nie znoszę siebie w brązach, pomarańczach, żółciach, ale też w niebieskim.

Sama już nie wiem, jaki mam typ. Ostatnio, gdy robiłam jakiś test, wyszło mi, żem wiosna, a zawsze byłam święcie przekonana, że jestem typem zimnym...
Będę wdzięczna za pomoc
Pani Lato

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellz Pokaż wiadomość
Hm, ja rowniez mam nadzieje, ze mi pomozecie (;

1. Jak się opalasz - Dosc szybko, na cieply odcien opalenizny, zlotowo-brazowo


2. Kolor oczu - Ciemnobrazowe, kolor teczowek jest jak najbardziej czysty. Mam ciemna oprawe oczu.

3. Piegi - Wystepuja, zwlaszcza latem. Przepraszam, ale kompletnie nie mam pojecia czy sa szaro-brazowe, czy raczej zloto-brazowe. Jak dla mnie sa troche takie, troche takie.


4. Cera - Dosc jasna, raczej brzoskwiniowa niz rozowa, z czerwonym rumiencem.

5. Naturalny kolor włosów - Ciemny chlodny blond, ze zlocistymi refleksami.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - Chlodny, dosc ciemny roz.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - czuje sie dobrze w jasnych pastelowych kolorach. Zle podkreslaja moja urode kolory cieple (moim zdaniem).
To będziesz chyba typem mieszanym lato-wiosna.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Sangitaa Pokaż wiadomość
To ja też chętnie skorzystam z profesjonalnej porady (jeśli można)

1. Opalam się bardzo szybko, na ciemny brąz (podobno wyglądam jak przybrudzony mulat po opalaniu )
2.Oczy-brąz przechodzący w piwny
- tęczówka ma 'obramowanie' czarne
- oprawa oczu czarna
3. Piegi- kilka malutkich u góry na nosie, ledwo widoczne
4. Karnacja ciemna, rumieniec różowy
5. Włosy-dziwny kolor, kiedyś usłyszałam, że to hebanowy
6. Usta- wiśniowe
7. Dobrze: zieleń, granat, kobaltowy, jeżynowy, fiolety
Źle: pastele
Podobno pasuje mi i czerń i biel

Z góry dziękuję za analizę
Jesteś typem Zima, ale nie Królewną Śnieżką tylko tym drugim, o ciemnych włosach i karnacji.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Milyka Pokaż wiadomość
Czy i ja mogę liczyć na waszą pomoc? Z góry dziękuję

1. Jak się opalasz - raczej wolno, najpierw lekko czerwono a potem brązowieje na szaro-beżowy

2. Kolor oczu - piwne/brązowe tęczówki mają ciemniejszą obwódkę taką jakby szarą, oprawa oczu jest jasna

3. Piegi - szaro-brązowe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra-chyba raczej ciepły

5. Naturalny kolor włosów -ciemny blond z popielatymi refleksami

6. Kolor ust jasny róż

7. lubię brązy, ciemne szarości i czerń
Wszystko pasuje do lata, tylko napisałaś że odcień skóry ciepły i to nie pasuje. A więc jesteś pewna? Czysto biała, zaróżowiona, brzoskwiniowa skóra? Prześwitujące naczynka?

Edytowane przez Mambusia1
Czas edycji: 2009-08-30 o 16:07
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 16:13   #2453
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - powoli, ale nie na czerwono - od razu na złoty


2. Kolor oczu - piwnobrązowe z zielonymi przebłyskami. Raczej jednolite, bez obwódki.

3. Piegi - Sporo, szczególnie latem, sa takie pomarańczowe raczej, złoto-brązowe


4. Cera - Naturalnie bardzo jasna, ciepła, wręcz żółta. Wogóle się nie rumienię.

5. Naturalny kolor włosów - Średni blond w odcieniu złoto-miedzianym


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - Raczej blady róż


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - lubię granatowy, koralowy, czerwony, brązowy, żółty, zielony, siwy.
Nigdy czarny, bo mnie przytłacza. Nawet nie maluję rzęs na czarno tylko na brązowo, nie robię czarnej kreski bo wyglądam dziwnie
Nie noszę też pastelowych kolorów typu błękit, jasny róż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (47,9 KB, 33 załadowań)
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926

Edytowane przez klaudynka4
Czas edycji: 2009-08-30 o 16:19
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 16:31   #2454
Milyka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 170
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mambusia1 dziękuję serdecznie, z ta skórą to chyba ciężko u mnie określić, bo sama dokładnie nie wiem, ale jak sama sobie robiłam analize to też mi wyszło lato tylko nie byłam pewna więc wolałam się upewnić. Dziękuję bardzo za pomoc.
Milyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 16:33   #2455
xXxNeciaxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxNeciaxXx
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 226
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

yhmy czyli jestem Latem dziękuję wam bardzo
__________________
domowy zawrót głowy..

ćwiczę z Ewą..

xXxNeciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 16:58   #2456
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Zawsze opalałam się dość długo. Ale rok temu jak dwa tygodnie spędziłam nad morzem i codziennie po ok. 3 godz opalania to opaliłam się na ciemny brąz i teraz opalam się szybko. Najpierw zwykle się spalę. Potem jednak opalenizna jest brązowa w ciepłym odcieniu.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam raczej ciemne z ciemną obwódką. Mają kolor zgniło zielony, a bliżej źrenicy mają małe brązowe plamki. Brwi mam brązowe, jasne. A rzęsy ciemne, ale proste i krótkie.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie posiadam:P

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Raczej ciepły, złotawy. Jak się rumienie to raczej na różowo, chociaż nie jestem pewna:P

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy mam ciemne, brązowe. Mają złotawe przebłyski.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Kolor ust mam raczej ciemny (chociaż nie bardzo), różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Jakoś nie ma takich kolorów.

Chciałabym poprosić o ocenę, ponieważ sama nie jestem pewna. Osobiście sądzę, że jestem wiosną, ale kto mnie tam wie
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 17:56   #2457
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mambusia1, dziękuję , choć w dalszym ciągu przekonana nie jestem
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 18:28   #2458
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

tusia13pl- prawdopodobnie jesień - deep autumn ( z tendencją do zimy)

klaudynka4- moim zdaniem wg opisu jesteś wiosną - stawiam na wersję warm spring ( z tendencją do jesieni)

zalanczam dodatkowo palete dla MiYo - light spring
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg deep autumn.jpg (44,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg warm spring.jpg (38,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg light spring.jpg (41,7 KB, 14 załadowań)
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together

Edytowane przez gosiaska
Czas edycji: 2009-08-30 o 18:33
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 18:48   #2459
MiYo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 152
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Serdecznie Ci dziekuję! teraz będę w końcu wiedziała, jaki cienie kupować
MiYo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 18:57   #2460
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Mambusia1, dziękuję , choć w dalszym ciągu przekonana nie jestem
Generalnie pasujesz do lata tylko te włosy coś niezbyt pasują, może lato z tendencją do wiosny. Może jeszcze wypowie się nasz ekspert- gosiaska?
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.