Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 10:45   #2041
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jest jedna tabela na wszystkie firmy, jak w wielu sklepach multibrandowych. Ja zawsze dla pewności kilkam "pokaż rozmiary producenta" plus dodatkowo sprawdzam jeszcze rozmiarówkę konkretnej firmy i robiąc kilkanaście zamówień tylko raz wymieniałam rozmiar. Ale fakt, że są zwykle większe.
Zawsze tak robię w zamówieniach przez internet, ale ostatnio dostalam np. szorty z Zary, M, tak wielkie jak XL, co w Zarze mi się raczej nie zdarzało
Mnie sie taka wtopa pierwszy raz zdarza. Moja kurtalka w rozmiarze XS ma ponad 100 cm pod pachami .

btw: nigdzie nie widze "pokaż rozmiary producenta" . Co do butow to sa ogromne. Moim zdaniem jeden to rozmiar 40 a drugi 41.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 10:57   #2042
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny, może Wy mi pomożecie . Czy któraś z Was może orientuje się jakiej firmy i jaki kolor ma ta blogerka na paznokciach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3371.jpg (69,4 KB, 145 załadowań)
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:06   #2043
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy mi pomożecie . Czy któraś z Was może orientuje się jakiej firmy i jaki kolor ma ta blogerka na paznokciach?
Domestosowa lejdi?

U mnie na monitorze ten odcien wyglada jak zwyczajny szarak. Jesli widzisz to samo i tego szukasz to zerknij na Mirror Mirror Orly. Na moich pazurach wlasnie tak wygladal .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:10   #2044
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Był zestaw Flowerbomb,Mango rebel edp i edt,jimmy klasyk i flash,Diane edt i edp i jeszcze kilka innych.Balsam i woda perfumowana 60 ka
A Flowerbomb i Mango Rebel w jakiej cenie?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41631017]W Renomie zadnych zapachow wczoraj nie bylo.[/QUOTE]

Jamestown, Twoim zdaniem w których Sephorach jest największy wybór? Pytam Ciebie jako eksperta Pewnie odpada wszystko we względnym centrum, czyli Renoma, Pasaż, Dominikańska. Chodzi mi głównie o zapachy i lakiery do paznokci.

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
A co do sephory to mnóstwo zestawów perfumowych jest w Borku i Dominikańskiej.
Wczoraj kupiłam tżtowi zestaw hugo bossa szarego, 100ml + 30ml za.. 160zł
3 te ich mini lakiery po 3,90 sztuka (piękne kolory mają) i jest lancome teint idole ultra i miracle 15ml za 38zł! tak jak już było wspomniane, naked 2 za 95zł, kredki za niecałe 3zł.
W Borku chyba mniejszy ruch niż w Dominikańskiej, nie?

Jeszcze jedno pytanie o S. Jakieś pół roku temu kupowałam meteoryty i pan z jednej Sephory był mi w stanie sprawdzić, w którym sklepie dostępny jest poszukiwany przeze mnie odcień kulek i nawet mi je odłożyć. Czy istnieje dalej taka możliwość, bo nie chcę mi się jeździć po całym mieście bez sensu.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:22   #2045
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy mi pomożecie . Czy któraś z Was może orientuje się jakiej firmy i jaki kolor ma ta blogerka na paznokciach?
W "Holenderskiej" kolekcji OPI były 2 podobne odcienie - jeden trochę bardziej szary, drugi bardziej niebieski.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:23   #2046
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość

Jamestown, Twoim zdaniem w których Sephorach jest największy wybór? Pytam Ciebie jako eksperta Pewnie odpada wszystko we względnym centrum, czyli Renoma, Pasaż, Dominikańska. Chodzi mi głównie o zapachy i lakiery do paznokci.
Moim zdaniem Grunwald .
Renoma po prostu zawsze ma spozniony zaplon. Zreszta wszedzie sa jakies opoznienia. W Dominikanskiej tez to norma, ze wyprzedaz zaczyna sie od XX.XX a wlasnie tego dnia dopiero panie zaczynaja wyprzedaz szykowac.

btw: ja zaden ekspert tylko zwyczajny klient .

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
W Borku chyba mniejszy ruch niż w Dominikańskiej, nie?
Oj, tak.

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie o S. Jakieś pół roku temu kupowałam meteoryty i pan z jednej Sephory był mi w stanie sprawdzić, w którym sklepie dostępny jest poszukiwany przeze mnie odcień kulek i nawet mi je odłożyć. Czy istnieje dalej taka możliwość, bo nie chcę mi się jeździć po całym mieście bez sensu.
Pewnie, ze taka opcja jest. Popros ja, aby zadzwonila gdzie indziej i sprawdzila. Ja, jak czegos szukam to tak robie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-07-04 o 11:24
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:27   #2047
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
A Flowerbomb i Mango Rebel w jakiej cenie?



Jamestown, Twoim zdaniem w których Sephorach jest największy wybór? Pytam Ciebie jako eksperta Pewnie odpada wszystko we względnym centrum, czyli Renoma, Pasaż, Dominikańska. Chodzi mi głównie o zapachy i lakiery do paznokci.


W Borku chyba mniejszy ruch niż w Dominikańskiej, nie?

Jeszcze jedno pytanie o S. Jakieś pół roku temu kupowałam meteoryty i pan z jednej Sephory był mi w stanie sprawdzić, w którym sklepie dostępny jest poszukiwany przeze mnie odcień kulek i nawet mi je odłożyć. Czy istnieje dalej taka możliwość, bo nie chcę mi się jeździć po całym mieście bez sensu.
Bombka zestaw 299zł,Mango coś 50zł,dokładnie nie pamiętam,ale w tej granicy49-59zł
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 11:41   #2048
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41632529]Domestosowa lejdi?

U mnie na monitorze ten odcien wyglada jak zwyczajny szarak. Jesli widzisz to samo i tego szukasz to zerknij na Mirror Mirror Orly. Na moich pazurach wlasnie tak wygladal .[/QUOTE]

Rozumiem, że to ta blogierka Domestos reklamowała? Coś obiło mi się o uszy, chyba na tym wątku .
Trafiłam na tego bloga ze str.Simple na facebooku. Ma kilka nowości z kolekcji jesień-zima.
Nie mniej lakier bardzo mi się spodobał, mój kolor, o ile mój monitor dobrze go odbiera. U mnie to nie jest zwykły szarak, ale coś pomiędzy niebieskim a szarością. Nie potrafię słownie oddać koloru, więc załączam jeszcze kilka zdjęć, chociaż na tym ostatnim chyba kolor jest trochę podrasowany.
I bardzo dziękuję za chęć pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4214.jpg (48,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4916.jpg (61,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2938.jpg (84,9 KB, 77 załadowań)
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:46   #2049
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
W "Holenderskiej" kolekcji OPI były 2 podobne odcienie - jeden trochę bardziej szary, drugi bardziej niebieski.
Dzięki , ale to raczej też nie to. O ile dobrze kojarzę to holenderska jest z 2012r. i mam z tej kolekcji taki miętowy kolor "Thanks a Windmillion" i też w pierwszej chwili myślałam, że to ten kolor, ale to nie to . Ten mój wpada w zieleń, a ten w niebieski.
Sprawdzę jeszcze ten niebieski, ale wydaje mi się, że on był taki bardziej intensywny.
Dzięki

Edytowane przez alime05
Czas edycji: 2013-07-04 o 11:51
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:53   #2050
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zobacz sobie balsamy z drobinami Kings&Queens, dają piękny efekt, wręcz tafli. Subtelniejsza alternatywą są balsamy Nivea z drobinkami
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z tej marki mam cynamonowo-pomarańczowy z mikroskopijnymi drobinkami, których po aplikacji nie widać, ale w słońcu skrzą się niesamowicie. Kupiłam go w Douglasie w zeszłym roku, od razu 2 tuby .

Balsamy Kings&Queens daję faktycznie mocny efekt tafli, ja nie mogę ich jednak używać ze względu na bardzo intensywny i długo utrzymujący się na mojej skórze zapach.
Z delikatnie rozświetlających fajny jest też ten balsam Organique.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:56   #2051
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

edit:

juz nic
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2013-07-04 o 12:10
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 12:26   #2052
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mirella102 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o depilację to warto szukać lasera LightSheer Duet, miałam robione tym laserem i jestem zadowolona . Warto też zapytać o to czy wykonują zabieg na maści emla wtedy tych zabiegów potrzeba znacznie mniej. W lipcowym ELLE jest fajny artykuł o depilacji laserowej.
Namiar na laser się przyda, tylko nie bardzo rozumiem, jak emla ma wpłynąć na wiekszą/szybszą skuteczność zabiegu, jak to tylko preparat znieczulający miejscowo skórę .

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41629877]Alez jestem niezadowolona . Przyszly moje zakupy z Zalando. Chyba wiecej zakupow nie bedzie. Wszystko do zwrotu. Plaszcz XS to w rzeczywitosci chyba L-ka. Dwa razy bym sie nim owinela . Buty widac, ze jakosciowo niezle, ale tez za duze (rozmiar minimum). Jak sens umieszczac tabele rozmiarow jesli nic wspolnego z rzeczywistoscia nie maja?[/QUOTE]
Z rozmiarami to zawsze loteria. Ja nawet z tej samej firmy mam różne rozmiary (np. z Zary od M do XL, a nawet jedną S-kę mam ), a co dopiero w tego rodzaju sklepach.
Z Zalando już parę razy musiałam wymieniać rozmiary (dobrze chociaż, że zwrot bezpłatny). Poza tym kiedyś zamówiłam tam bluzkę Benettona, wg opisu miała być biała (były jeszcze tylko czarne) i na zdjęciu też taka była, a w rzeczywistości to był kolor kremowy i to dość ciemny .

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy mi pomożecie . Czy któraś z Was może orientuje się jakiej firmy i jaki kolor ma ta blogerka na paznokciach?
Nie pamiętam nazwy jej bloga, Charlize czy coś, ale może po prostu napisz do niej, a nuż Ci odpisze.

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Balsamy Kings&Queens daję faktycznie mocny efekt tafli, ja nie mogę ich jednak używać ze względu na bardzo intensywny i długo utrzymujący się na mojej skórze zapach.
Z delikatnie rozświetlających fajny jest też ten balsam Organique.
Przyznam, że ten zapach też mi przeszkadza, jest zbyt intensywny, trochę duszący, wyjątkowo długo się utrzymuje i potrafi u mnie nawet ból głowy wywołać. Czego się jednak nie robi, żeby od czasu do czasu błysnąć drobinami w słońcu .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:29   #2053
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Nie pamiętam nazwy jej bloga, Charlize czy coś, ale może po prostu napisz do niej, a nuż Ci odpisze.
No właśnie nie odpisała .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:30   #2054
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Mnie sie ten kolor lakieru z szara migotka skojarzył z Colour Alike .
https://www.google.pl/search?q=szara...w=1920&bih=908
Tyle, ze migotka ma mnóstwo drobinek, a na fotach blogerki nie widać .
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-07-04 o 12:32
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:36   #2055
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Myślałam, że może to jakiś kolor z nowych kolekcji, a Wy tu zawsze na bieżąco jesteście , ja niestety nie potrafię tych wszystkich nowości ogarnąć, dlatego spytałam. W poście pisała, że makijaż powstał przy użyciu kosmetyków Chanel więc celowałam, że może paznokcie też malowała jakimś chanelkiem .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:42   #2056
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

To moje skojarzenie zdecydowanie nie z tej pólki
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:05   #2057
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
To moje skojarzenie zdecydowanie nie z tej pólki
Tak właściwie to nie wiem z jakiej półki może być ten lakier, tak skojarzyłam po tym wpisie, że może to być Chanel .
Zapomniałam Ci napisać, że też uważam, że ten jej lakier nie ma drobinek (i tak w ogóle nie chciałabym, żeby miał, bo nie przepadam za nimi ). Ale dzięki za odpowiedź .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:11   #2058
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość

Jamestown, Twoim zdaniem w których Sephorach jest największy wybór? Pytam Ciebie jako eksperta Pewnie odpada wszystko we względnym centrum, czyli Renoma, Pasaż, Dominikańska. Chodzi mi głównie o zapachy i lakiery do paznokci.


W Borku chyba mniejszy ruch niż w Dominikańskiej, nie?

Jeszcze jedno pytanie o S. Jakieś pół roku temu kupowałam meteoryty i pan z jednej Sephory był mi w stanie sprawdzić, w którym sklepie dostępny jest poszukiwany przeze mnie odcień kulek i nawet mi je odłożyć. Czy istnieje dalej taka możliwość, bo nie chcę mi się jeździć po całym mieście bez sensu.
Lakierów do paznokci w Dominikańskiej i Borku było po 4 spore kartony, a kobieta mi 5 wyciągnęła spod kasy Więc tego Ci raczej nie zabraknie

W Dominikańskiej zestawów z perfumami było mnóstwo, więcej niż w Borku, w Renomie wg mnie zawsze są pustki

Jakie meteoryty chcesz kupić?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:24   #2059
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Dzięki , ale to raczej też nie to. O ile dobrze kojarzę to holenderska jest z 2012r. i mam z tej kolekcji taki miętowy kolor "Thanks a Windmillion" i też w pierwszej chwili myślałam, że to ten kolor, ale to nie to . Ten mój wpada w zieleń, a ten w niebieski.
Sprawdzę jeszcze ten niebieski, ale wydaje mi się, że on był taki bardziej intensywny.
Dzięki
z holenderskiej to mi się skojarzył I Dont Give a Rotterdam, ale on ma drobinki, a ten z bloga to chyba matowy... no ja nie kojarzę takiej szarości z Chanel - ewentualnie bladoniebieski Riva
Na moje oko to najlepiej pasuje Mirror Mirror, jako to James pisała

P.S. Zajrzałam do S. Sporo tych zapachów, floral wersja Eaudmoiselle (nie miała testera, zna ktoś może? Bo ja podstawową wersję bardzo lubię) i Le Bouquet Absolu też w fajnej cenie... no i trochę OPIków przecenionych, ale słabo, do 34 zeta
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 13:25   #2060
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że to ta blogierka Domestos reklamowała? Coś obiło mi się o uszy, chyba na tym wątku .
Trafiłam na tego bloga ze str.Simple na facebooku. Ma kilka nowości z kolekcji jesień-zima.
Nie mniej lakier bardzo mi się spodobał, mój kolor, o ile mój monitor dobrze go odbiera. U mnie to nie jest zwykły szarak, ale coś pomiędzy niebieskim a szarością. Nie potrafię słownie oddać koloru, więc załączam jeszcze kilka zdjęć, chociaż na tym ostatnim chyba kolor jest trochę podrasowany.
I bardzo dziękuję za chęć pomocy
Ja juz zwatpilam w to, co widze. Teraz to jakos bladoniebiesko mi wyglada. Na kazdym zdjeciu ten lakier inaczej wyglada. Tradycyjnie wiecej Fotoszopa fabryka nie dala . Zawsze sie zastanawiam, po co takie dziewczyny prowadza bloga. Lepiej, zeby kurs Fotoszopa prowadzily .

Z Chanel zobacz: Riva (niebieski), Coco Blue (niebieski) i Sky Line (fioletowy), Nouvelle Vague (niebieski).
Z Chinek-Czikulinek zobacz Sea Spray.

Zreszta racjonalnie patrzac z Domestosowej Lejdi zadna specjalistka od makijazu. Szanse, ze zasunie tu jakas limitowanka, o ktorej nie wiemy sa raczej zerowe. Zaloze sie, ze to jest cos, co latwo mozna znalezc. Na Twoim miejscu poczlapalabym sie do SP. Bankowo cos znajdziesz .

edit: moze jeszcze French Riviera z L'oreal.
edit2: jeszcze My Pointe Exactly z OPI.


Wiecej juz nie wiem .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-07-04 o 13:38
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:39   #2061
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy mi pomożecie . Czy któraś z Was może orientuje się jakiej firmy i jaki kolor ma ta blogerka na paznokciach?

Może to lakier z zeszłorocznej kolekcji China Glaze elephant walk
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:45   #2062
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

ostatnio jedna blogerka podsumowała swoją kolekcję lakierów essie wraz z nazwami, o tu
i lakier który mi pasuje to who's the boss
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:49   #2063
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

U mnie ten lakier zdecydowanie bardziej niebiesko wygląda niż szaro, tak jak chanel riva właśnie gdzies czytalam ze niebieskie paznokcie w tym sezonie mają rządzić, więc celuj bardziej w błękity
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 13:57   #2064
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41635210]Ja juz zwatpilam w to, co widze. Teraz to jakos bladoniebiesko mi wyglada. Na kazdym zdjeciu ten lakier inaczej wyglada. Tradycyjnie wiecej Fotoszopa fabryka nie dala . Zawsze sie zastanawiam, po co takie dziewczyny prowadza bloga. Lepiej, zeby kurs Fotoszopa prowadzily .

Z Chanel zobacz: Riva (niebieski), Coco Blue (niebieski) i Sky Line (fioletowy), Nouvelle Vague (fioletowy).
Z Chinek-Czikulinek zobacz Sea Spray.

Zreszta racjonalnie patrzac z Domestosowej Lejdi zadna specjalistka od makijazu. Szanse, ze zasunie tu jakas limitowanka, o ktorej nie wiemy sa raczej zerowe. Zaloze sie, ze to jest cos, co latwo mozna znalezc. Na Twoim miejscu poczlapalabym sie do SP. Bankowo cos znajdziesz .

edit: moze jeszcze French Riviera z L'oreal.
edit2: jeszcze My Pointe Exactly z OPI.


Wiecej juz nie wiem .[/QUOTE]

Chyba tak zrobię. Niesamowicie podoba mi się ten kolor (ale ten który ja widzę na swoim monitorze ).
I bardzo dziękuję za propozycje, wieczorem sobie wygoogluję . Podziwiam za wiedzę na temat kosmetyków , ja tego nie ogarniam.

mhm0808 dzięki za odpowiedź . Sprawdzę te kolorki wieczorkiem.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Może to lakier z zeszłorocznej kolekcji China Glaze elephant walk
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ostatnio jedna blogerka podsumowała swoją kolekcję lakierów essie wraz z nazwami, o tu
i lakier który mi pasuje to who's the boss
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
U mnie ten lakier zdecydowanie bardziej niebiesko wygląda niż szaro, tak jak chanel riva właśnie gdzies czytalam ze niebieskie paznokcie w tym sezonie mają rządzić, więc celuj bardziej w błękity
Dzięki dziewczyny za propozycje .
Moniq dla mnie on też wygląda niebiesko, ale taki przygaszony jakby szarością.

Wieczorem posprawdzam wasze propozycje, bo komputer którego teraz używam strasznie muli .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 14:02   #2065
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41632529]Domestosowa lejdi?

U mnie na monitorze ten odcien wyglada jak zwyczajny szarak. Jesli widzisz to samo i tego szukasz to zerknij na Mirror Mirror Orly. Na moich pazurach wlasnie tak wygladal .[/QUOTE]

He he, ale to prawda, reklamowała go
Ja jakoś nie trawię tej Charlize i nie ma to nic wspólnego związanego z zazdrością, przesadza Panna i tyle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 14:25   #2066
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
No właśnie nie odpisała .
To zołza . Widać nie ma czasu, dezynfekcja domestosem to czasochłonne widać zajęcie .
Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Myślałam, że może to jakiś kolor z nowych kolekcji, a Wy tu zawsze na bieżąco jesteście , ja niestety nie potrafię tych wszystkich nowości ogarnąć, dlatego spytałam. W poście pisała, że makijaż powstał przy użyciu kosmetyków Chanel więc celowałam, że może paznokcie też malowała jakimś chanelkiem .
Nie kojarzę takiego koloru w Chanel .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 14:29   #2067
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41629877]Alez jestem niezadowolona . Przyszly moje zakupy z Zalando. Chyba wiecej zakupow nie bedzie. Wszystko do zwrotu. Plaszcz XS to w rzeczywitosci chyba L-ka. Dwa razy bym sie nim owinela . Buty widac, ze jakosciowo niezle, ale tez za duze (rozmiar minimum). Jak sens umieszczac tabele rozmiarow jesli nic wspolnego z rzeczywistoscia nie maja?[/QUOTE]
ja o dziwo trafiłam z rozmiarem :P
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To zołza . Widać nie ma czasu, dezynfekcja domestosem to czasochłonne widać zajęcie .

Nie kojarzę takiego koloru w Chanel .

Znowu coś mnie ominęło A swoja drogą kolorek lakieru śliczny, nabrałam ochoty na cóś takiego

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2013-07-04 o 14:31
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 14:29   #2068
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
He he, ale to prawda, reklamowała go
Ja jakoś nie trawię tej Charlize i nie ma to nic wspólnego związanego z zazdrością, przesadza Panna i tyle

A ja niestety mam ciągły kontakt z blogerkami, niektóre z nich są w porządku ale niektóre na zasadzie "jestem podszewka" a ja na to "co? poszewka?" PODSZEWKA! To jak PANI mnie nie zna ?

Wiecie może czy już coś ciekawszego jest na wyprzedaży w Mario? Nie wiem czy opłaca mi się zaglądać
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 14:35   #2069
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A ja niestety mam ciągły kontakt z blogerkami, niektóre z nich są w porządku ale niektóre na zasadzie "jestem podszewka" a ja na to "co? poszewka?" PODSZEWKA! To jak PANI mnie nie zna ?

Wiecie może czy już coś ciekawszego jest na wyprzedaży w Mario? Nie wiem czy opłaca mi się zaglądać
kaman sprawdziłam - rzeczywiście jest taka blogerka wprawdzie ubiera się jak pół Gdańska, ale przynajmniej ładna jest, co nie zmienia faktu, ze pierwsze słyszę
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 14:39   #2070
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Znowu coś mnie ominęło A swoja drogą kolorek lakieru śliczny, nabrałam ochoty na cóś takiego
Bo była mowa o tym, że blogerka, która prezentuje lakier na paznokciach, zasłynęła z reklamowania na swoim blogu nawet domestosa , a na skierowane pytanie Wiażanki, jaki to konkretnie kolor, nie raczyła odpowiedzieć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.